Počet přihlášených: 93
Příjmení | Jméno | Klub | závod | Kategorie |
---|---|---|---|---|
Studená | Klára | Biatlonklub Říčany | Dětské závody | holky starší |
Studená | Natálie | Říčany | Dětské závody | holky mladší |
Rousek | Jakub | Říčany | Dětské závody | kluci starší |
Staněk | Filip | Říčany | Dětské závody | kluci mladší |
Rousej | Ondřej | Říčany | Dětské závody | ml. žáci |
Čapounová | Kristýna | Říčany | Dětské závody | holky mladší |
Kuklová | Natálie | Klub biatlonu Říčany | Dětské závody | žákyně nejmladší |
Bromová | Kristýna | Klub biatlonu Říčany | Dětské závody | ml. žákyně |
Man | Přemek | RSFK kids | Dětské závody | kluci starší |
Man | Přemek | RSFK kids | Turisté (4500 m) | muži |
Šťavík | Zdeněk | AK Rosice | Dětské závody | st. žáci |
Smrčková | Jana | RSFK - Lesní Hluboké | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Zmasters |
Šťavík | David | AK Rosice | Dětské závody | st. žáci |
Škvařilová | Eva | RSFK - Říčany u Brna | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Zvet |
Man | Daniel | Turisté (4500 m) | muži | |
Škvařil | Patrik | RSFK kids - Říčany u Brna | Dětské závody | kluci starší |
Holoubková | Natálie | Říčany | Dětské závody | holky nejmladší |
Jechová | Kristýna | Dětské závody | ml. žákyně | |
Jechová | Sára | Brno | Dětské závody | holky starší |
Medřický | Michal | Klub biatlonu Říčany | Dětské závody | žáci nejmladší |
Dufek | Jaroslav | Domašov | Dětské závody | kluci starší |
Mikalová | Manuela | Říčany | Dětské závody | holky starší |
Mikalová | Milly | Říčany | Dětské závody | holky starší |
Zavřel | Martin | Buldogs Brno | Dětské závody | st. žáci |
Bartošová | Natálie | Klub biatlonu Říčany | Dětské závody | ml. žákyně |
Jandásek | Jan | Klub biatlonu Říčany | Dětské závody | kluci starší |
Báborská | Lucie | Veverské Knínice | Turisté (4500 m) | ženy |
Durna | Vojtěch | RSFK | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Durna | Filip | RSFK Kids | Dětské závody | kluci starší |
Durna | Dominik | AK Rosice | Dětské závody | kluci starší |
Hanák | Marek | Bystrc | Dětské závody | kluci mladší |
Hanák | Tomáš | Bystrc | Turisté (4500 m) | muži |
Mátlová | Kateřiná | Níhov | Dětské závody | holky starší |
Mátl | Štěpán | Níhov | Dětské závody | kluci starší |
Vybíral | Viktor | Říčany | Dětské závody | žáci nejmladší |
Vybíralová | Evelína | Říčany | Dětské závody | ml. žákyně |
Vybíralová | Pavla | Říčany | Turisté (4500 m) | ženy |
Stoklásek | Pavel | Biatlonklub Říčany | Dětské závody | ml. žáci |
Hrdina | Tomáš | AC Moravská Slávie | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Hrdlička | Vít | Říčany | Turisté (4500 m) | muži |
Blažek | Martin | Biatlonklub Říčany | Turisté (4500 m) | muži |
Kokojanová | Blanka | RSFK Říčany u Brna | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Zvet |
Pavloušek | Robert | Oleška | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | M |
Salák | Roman | Turisté (4500 m) | muži | |
Zavřelová | Renata | Klub biatlonu Říčany | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Nováček | Josef | SDH Čučice | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mmasters |
Des | Kamil | Skalmeni | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Studený | Jan | Skalmeni | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | M |
Kropáček | Jaroslav | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet | |
Zavřel | Martin | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet | |
Borecký | Petr | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet | |
Jura | Luboš | Říčky | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Novotná | Lucie | RSFK Veverské Kninice | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Zvet |
Páviš | Richard | RUN magazine team | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Végh | Ondrej | Újezd u Brna | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mmasters |
Bláha | Michal | BT Velká Bíteš | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | M |
Hořínková | Dita | Střelka Brno | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Z |
Hořínková | Jana | Střelka Brno | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Zmasters |
Hort | Jindřich | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet | |
Blaha | Martin | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mmasters | |
Blahová | Alžběta | Turisté (4500 m) | ženy | |
Hotárková | Tereza | Turisté (4500 m) | ženy | |
Sedláčková | Eva | Mattoni Free Run Mariánské údolí | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Zvet |
Hauck | Otto | Mattoni Free Run Mariánské údolí | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Horký | Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mmasters |
Králík | Luděk | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | M | |
Králík St. | Luděk | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mmasters | |
Hotárek | Jan | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet | |
Bednář | Zbynek | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet | |
Fiala | Honza | Biatlonklub Říčany | Turisté (4500 m) | muži |
Fialová | Jana | Říčany | Turisté (4500 m) | ženy |
Štěpánek | Radek | RSFK | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | M |
Pořízek | Libor | Vysočina cycling | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Urban | Jiří | Lesní Hluboké | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | M |
Pospíšil | Radek | Skalmeni | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Des | David | Skalmeni | Turisté (4500 m) | muži |
Janikova | Barbara | Meteor | Turisté (4500 m) | ženy |
Stoklásková | Olga | Biatlonklub Říčany | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | dorostenky |
Holacka | Zuzana | 8 - 21 | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Zvet |
Růžičková | Lenka | DDB | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Zvet |
Franz | Jiří | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | M | |
Dufek | Tomáš | Turisté (4500 m) | muži | |
Kvarda | Miroslav | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet | |
Dóbi | Matěj | Meniskos | Dětské závody | žáci nejmladší |
Frýbort | David | AK Rosice | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Konečná | Martina | ESSENS | Turisté (4500 m) | ženy |
Konečný | Jaroslav | ESSENS | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mmasters |
Korobko | Anna | kazbegi Ultra Trail | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Z |
Prošek | Lukáš | Brno | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Ryška | Vít | VSK Uni Brno | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Šmidra | Jaroslav | Babice | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Štourač | Libor | AK Rosice | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mvet |
Volánek | Pavel | Lesní Hluboké | Hlavní závod 9 km (2 okruhy) | Mmasters |