Startovní listina Noční běhy Chebskem 2018 - Aquaforum Františkovy Lázně

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 58

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Altman Zdeněk DospělíM39 (30-39)ano
Bašus Lubomír KolováDospělíM39 (30-39)ano
Baxa Petr DaloviceDospělíM49 (40-49)ano
Baxová Blanka DaloviceDospělíZ49 (40-49)ano
Bechiňský Václav Nová RoleDospělíM39 (30-39)ano
Bobenič Josef Cvočci SokolovDospělíM49 (40-49)ne
Böhm Petr Runaři SokolovDospělíM59 (50-59)ne
Böhmová Agata SokolovDospělíZ29 (16-29)ne
Bureš Radek New Roll RunnersDospělíM29 (16-29)ano
Čabalová Leona DospělíZ29 (16-29)ano
Dědičová Daniela SokolovDospělíZ39 (30-39)ano
Duchek Jiří ChebDospělíM29 (16-29)ano
Griessl Rudolf Judo SokolovDospělíM29 (16-29)ano
Hamouz Vladimír Kynšperk nad ObříDospělíM60+ (60plus)ano
Heiserová Hana Rozběháme Karlovy VaryDospělíZ49 (40-49)ano
Hnilička Jan OstrovDospělíM39 (30-39)ano
Hniličková Ivana ChebDospělíZ49 (40-49)ano
Holub Jakub Kynšperk nad OhříDospělíano
Homolková Jana OstrovDospělíZ39 (30-39)ano
Hron Petr New Roll RunnersDospělíM29 (16-29)ano
Hrušková Romana SKPV 1.OOK SokolovDospělíZ49 (40-49)ano
Hutira Miloš ChomutovDospělíM39 (30-39)ne
Chlad Miroslav Rozběhnito.cz - ChebDospělíM49 (40-49)ano
Jalovec Antonín ChebDospělíM49 (40-49)ano
Jarošová Andrea DospělíZ29 (16-29)ano
Klimešová Eliška TachovDospělíZ29 (16-29)ano
Kociánová Lucie Mariánské LázněDospělíano
Královec Jiří AK SokolovDospělíM60+ (60plus)ano
Kristenová Nela Triatlet KVDospělíZ39 (30-39)ano
Kubicová Kristýna ChebDospělíZ29 (16-29)ano
Kunciter Lukáš Seal´s RunDospělíM29 (16-29)ano
Lauko Jaroslav Františkovy LázněDospělíM29 (16-29)ano
Lukáš Filip DospělíM29 (16-29)ano
Maucher Blanka Stara ChodovskaDospělíZ49 (40-49)ano
Minařík Jan ChebDospělíM39 (30-39)ano
Motl Vaclav ChebDospělíM29 (16-29)ne
Naughton Marcela ChebDospělíZ49 (40-49)ano
Navrátil Petr ChebDospělíM49 (40-49)ano
Norek Jaroslav LubyDospělíM29 (16-29)ano
Novotná Nikol SokolovDospělíZ39 (30-39)ano
Novotný Jiří SokolovDospělíM39 (30-39)ano
Pajtašová Jitka SokolovDospělíZ39 (30-39)ano
Petrák Nikol SokolovDospělíZ39 (30-39)ano
Pöplová Romana ChodovDospělíZ59 (50-59)ne
Raclavský David Rozběhnito.cz-ChebDospělíM39 (30-39)ano
Richter Robert BukovanyDospělíM49 (40-49)ano
Řepa Vilem RozbehnitoDospělíM59 (50-59)ano
Šimek Milan SKPV 1.OOK SokolovDospělíM49 (40-49)ano
Šrámková Renata DospělíZ49 (40-49)ano
Štípek Petr KOME Klub KrasliceDospělíM29 (16-29)ano
Štrbová Gábule SokolovDospělíZ49 (40-49)ano
Tvaroužek Tomáš New Roll RunnersDospělíM29 (16-29)ano
Vaňková Klára HazlovDospělíZ29 (16-29)ano
Veselý Miroslav ŽluticeDospělíM29 (16-29)ano
Volfova Lucie SokolovDospělíZ39 (30-39)ano
Vrba Karel HabartovDospělíM59 (50-59)ano
Vysocká Dagmar ChebDospělíZ59 (50-59)ano
Werner Petr LubyDospělíM49 (40-49)ano