Startovní listina Běh pro republiku 2018

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 239

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategorie
Andělová Monika Kolín 2běh 10 kmženy
Franc Bedřich předškolníkluci předškolní
Trunec Jiří Farnost sv.Jakubaběh 3,5 kmmuži
Málek Marek Sokol Kolín Atletikajuniorský běhkluci
Marysková Klára KHpředškolníholky předškolní
Musílková Kristýna Kolínběh 10 kmženy
Bechyně Radek Sokol Kolin Atletikaběh 10 kmmuži
Petržálek Radek Sokol Kolín Atletikajuniorský běhkluci
Truncová Barbora Farnost sv.Jakubaškolníholky školní
Dupalová Viktorie KHškolníholky školní
Havránek Lukáš skautský oddíl Vydryběh 10 kmmuži
Pelikánová Vendula Fit Art Kutná Horajuniorský běhholky
Dupalová Barbora KHpředškolníholky předškolní
Dvořáková Zuzana Kutná Horaběh 10 kmženy
Pelikánová Dita Kutná Horaběh 3,5 kmženy
Folberger Ladislav Starý Kolínběh 10 kmmuži
Procházková Marie Církviceběh 3,5 kmženy
Slavotínková Sára KHškolníholky školní
Folbergerová Natálie Starý Kolínběh 10 kmženy
Jandáková Pavlína Jakubběh 3,5 kmženy
Kunovjánková Martina Otrokoviceběh 10 kmženy
Šimůnek Vít Bylanyškolníkluci školní
Vaníčková Markéta Holčičky Vaníčkovicběh 3,5 kmženy
Málek Petr Přibyslavpředškolníkluci předškolní
Pošík Vít Starý Kolínběh 10 kmmuži
Telecký Kryštof Kutná Horaběh 3,5 kmmuži
Hlavinková Julie KHpředškolníholky předškolní
Sobotka Martin Wild teamběh 10 kmmuži
Wolfová Sabina Kutná Horajuniorský běhholky
Hasala Jiří Kutná Horaběh 10 kmmuži
Hlavinka Lukáš KHškolníkluci školní
Vaníčková Hana Holčičky Vaníčkovicběh 3,5 kmženy
Havránek Tomáš Kutná Horaběh 10 kmmuži
Kutil Filip Nymburkškolníkluci školní
Prkno Jonáš Kutná Horaběh 3,5 kmmuži
Jeřábková Veronika Jesenice u Prahyběh 10 kmženy
Kutil Lukáš Nymburkškolníkluci školní
Kozáková Klára Wild gymběh 10 kmženy
Kutilová Tereza předškolníholky předškolní
Uhlíř Jan Farnostběh 3,5 kmmuži
Kutilová Klára Kutná Horapředškolníholky předškolní
Šorejsová Anna Wild teamběh 10 kmženy
Zoubek Martin Kolínběh 3,5 kmmuži
Kutilová Anežka Kutná Horapředškolníholky předškolní
Pešoutová Tereza Záboří nad Labem běh 3,5 kmženy
Sixta Miloš běh 10 kmmuži
Horák Jakub Sportík Čáslavběh 10 kmmuži
Horáková Alice Sportík Čáslavběh 3,5 kmženy
Valko Simon školníkluci školní
Kárník David Kutná Horaškolníkluci školní
Polák Jan wildteamběh 10 kmmuži
Schwarz Antonín Kutná Horaběh 3,5 kmmuži
Cibulková Sofie Kutná Horaškolníholky školní
Lavičková Markéta Kutná Horaběh 3,5 kmženy
Plza David Polanský Bike&Runběh 10 kmmuži
Brůj Pavel Pardubiceběh 10 kmmuži
Pírková Pavla Kutná Horaběh 3,5 kmženy
Tvrdíková Anežka předškolníholky předškolní
Grenarová Zuzana KHpředškolníholky předškolní
Hasala Ondřej Prahaběh 3,5 kmmuži
Janeček Zdeněk Neškarediceběh 10 kmmuži
Grenar Oldřich Kutná Horapředškolníkluci předškolní
Kubištová Tereza Pardubiceběh 3,5 kmženy
Tandler Roman Kutná Horaběh 10 kmmuži
Černovský Radek Kutná Horaběh 10 kmmuži
Kulifajová Lily školníholky školní
Sommerová Lucie Pardubiceběh 3,5 kmženy
Čermák Jakub Kutná Horajuniorský běhkluci
Prchal Pavel GP Kolínběh 10 kmmuži
Valová Anna KHškolníholky školní
Lázňovský Petr KHpředškolníkluci předškolní
Radoměřský Jan Miskoviceběh 10 kmmuži
Šimáček Kvido Kutná Horajuniorský běhkluci
Hoskovcová Dominika KHpředškolníkluci předškolní
Šrámek Jaroslav Czechmania.czběh 10 kmmuži
Zimová Veronika běh 3,5 kmženy
Kalný Vojtěch SKP OLYMPIA KHškolníkluci školní
Pazdera Roman TJ Sokol Kolín Atletikaběh 10 kmmuži
Štveráková Aneta Pardubiceběh 3,5 kmženy
Chocholová Adéla SRTG KHškolníholky školní
Macháčková Aneta Pardubiceběh 3,5 kmženy
Tremmel Jakub Týnec nad Labemběh 10 kmmuži
David Luboš SRTG Kolínběh 10 kmmuži
Chocholová Sofie SRTG KHškolníholky školní
Tremmel Jiří gladiatorraceteamběh 3,5 kmmuži
Černovský Filip KHpředškolníkluci předškolní
Danešová Martina Sázavaběh 10 kmženy
Uher David běh 3,5 kmmuži
Hartmanová Romana Kolínběh 10 kmženy
Pokorná Lucie KHpředškolníholky předškolní
Šimůnek Josef Bylanyběh 3,5 kmmuži
Pokorný Jakub KHpředškolníkluci předškolní
Schwarz Václav Kutná Horaběh 10 kmmuži
Šimůnková Agáta Bylanyjuniorský běhholky
Dvořák Radek Paběniceběh 10 kmmuži
Šimůnková Doubravka Bylanyjuniorský běhholky
Obešlo Martin Kutná Horaběh 10 kmmuži
Švecová Tereza běh 3,5 kmženy
Cibulka Lukáš Kutná Horaběh 10 kmmuži
Šulc Filip běh 3,5 kmmuži
Hanušová Zdenka Rataje nad Sazavouběh 10 kmženy
Saláková Barbora středisko na Sioneškolníholky školní
Švejdová Dana Kutná Horaběh 3,5 kmženy
Keblovská Markéta Kutná Horaběh 10 kmženy
Lelková Tereza Kutná Horaběh 3,5 kmženy
Pazdera Jakub středisko na Sioneškolníkluci školní
Linhart Vladimír šneci v běhuběh 10 kmmuži
Syrová Katka Kutná Horaběh 3,5 kmženy
Šedivec František SNSškolníkluci školní
Jirsová Simona Kutná Horaběh 10 kmženy
Staňková Monika Kutná Horaběh 3,5 kmženy
Šedivcová Marie SNSškolníholky školní
Hájková Martina Kutná Horaběh 10 kmženy
Tvrdíková Martina Kutná Horaběh 3,5 kmženy
Šedivcová Tereza Středisko Na Sioně, Oblastní charita Kuběh 3,5 kmženy
Urban Zdenek Golčův Jenikovběh 10 kmmuži
Louvar Lukáš Čáslavběh 10 kmmuži
Sieglová Markéta Středisko Na Sioně, Oblastní charita Kuběh 3,5 kmženy
Klinger Jan Křeseticeběh 10 kmmuži
Sršňová Daniela Středisko Na Sioně, Oblastní charita Kuběh 3,5 kmženy
Grusz Filip běh 10 kmmuži
Šotová Monika Středisko Na Sioně, Oblastní charita Kuběh 3,5 kmženy
Karela Vít Kutná Horaběh 10 kmmuži
Teplá Marie Středisko Na Sioně, Oblastní charita Kuběh 3,5 kmženy
Jankulíková Lenka Středisko Na Sioně, Oblastní charita Kuběh 3,5 kmženy
Peterková Veronika Hradec Královéběh 10 kmženy
Chmel Miroslav Kutná Horaběh 10 kmmuži
Kratochvílová Eva Středisko Na Sioně, Oblastní charita Kuběh 3,5 kmženy
Hiřmanová Dita Středisko Na Sioně, Oblastní charita Kuběh 3,5 kmženy
Vrbenský Jakub Kutná Horaběh 10 kmmuži
Cibulková Sára Kutná Horajuniorský běhholky
Maloch Pavel Zásmukyběh 10 kmmuži
Cvešpr Oldřich Kutná Hora 1běh 10 kmmuži
Kalivoda Ondřej Kutná Horaběh 3,5 kmmuži
Buksa Daniel Vrdyběh 3,5 kmmuži
Rybenská Jitka AC Čáslavběh 10 kmženy
Oblukova Monika Kutna Horaběh 3,5 kmženy
Sukup Tomáš Vrdy běh 10 kmmuži
Otruba Václav běh 10 kmmuži
Řezníčková-Šenkapounová Irena Středisko Na Sioně, Oblastní charita Kuběh 3,5 kmženy
Kosík Martin Třebešiceběh 3,5 kmmuži
Zrzavý Jan Sokol Kaňkběh 10 kmmuži
Dupal Vladimír Malínský křenběh 3,5 kmmuži
Veselý Jiří Potěhyběh 10 kmmuži
Horálek Ladislav Čáslavběh 3,5 kmmuži
Hrčkulák Richard běh 10 kmmuži
Jančev Radoslav Přerovběh 10 kmmuži
Treml Josef Stanislav Kutná Horajuniorský běhkluci
Treml Josef Kutná Horaběh 3,5 kmmuži
Voseček Zdeněk Rychlebská Lhotaběh 10 kmmuži
Kulifajová Iveta Kolínběh 3,5 kmženy
Hlavinkova Barbora Kutná Horaběh 10 kmženy
Vaľková Tereza juniorský běhholky
Valková Magdaléna běh 3,5 kmženy
Vavák Michal Club deportivo Kutná Horaběh 10 kmmuži
Capoušek Petr Drummers KHběh 10 kmmuži
Slavotínek Martin KHjuniorský běhkluci
Hanušová Kateřina BC Kutná Horaběh 10 kmženy
Pavlík Michal Kutná Horaběh 3,5 kmmuži
Aubrechtová Erika Kolínběh 3,5 kmženy
Koobas Fedor Kalugaběh 10 kmmuži
Prokoshina Daria Prahaběh 10 kmženy
Votrubová Tereza Kutná Horaběh 3,5 kmženy
Valová Eliška Kutná Horaběh 3,5 kmženy
Vyskočilová Martina Kutná Horaběh 10 kmženy
Fabiánová Martina Kutná Horaběh 3,5 kmženy
Trnka Michal Středisko Na Sioněběh 10 kmmuži
Kollner Petr běh 10 kmmuži
Kotrbová Šárka Jasmín Kutná Horaběh 3,5 kmženy
Kotrbová Julie Jasmín Kutná Horajuniorský běhholky
Valeš Jaroslav Kutná Horaběh 10 kmmuži
Dupalová Ela KHškolníholky školní
Kotrbová Nela Jasmín Kutná Horajuniorský běhholky
Kutil Lukáš Kutná Horaběh 10 kmmuži
Hylský Josef Skáču dobře skáču rádběh 10 kmmuži
Kárník Jiří Kutná Horajuniorský běhkluci
Andrle Jakub Kostelec n.Č.lesyběh 10 kmmuži
Třískalová Simona Svatý Mikulášběh 3,5 kmženy
Patková Jana Červené Pečkyběh 10 kmženy
Pokorný Tomáš Kutná Horaběh 3,5 kmmuži
Ovšák Michal Kolínběh 3,5 kmmuži
Pátková Kamila Červené Pečkyběh 10 kmženy
Ovšaková Soňa Kolínběh 3,5 kmženy
Havelková Václava Malesovběh 3,5 kmženy
Mazurová Renáta Radovesnice IIběh 3,5 kmženy
Hrčkuláková Kamila běh 3,5 kmženy
Pazderová Alena Středisko Na Sioně, Oblastní charita Kuběh 3,5 kmženy
Slavík Dušan běh 3,5 kmmuži
Cinerová Alžběta Veronika Nové Dvoryjuniorský běhholky
Tyrner Martin Kutná Horaběh 3,5 kmmuži
Slavíková Petra běh 3,5 kmženy
Dorazilová Eva Kutná Horaběh 3,5 kmženy
Lavická Sofie Bylanyjuniorský běhholky
Vokoun Ladislav Kutná Hora běh 3,5 kmmuži
Kliková Eliška juniorský běhholky
Uher Daniel běh 3,5 kmmuži
Krátká Michaela běh 3,5 kmženy
Ďoubal Jan CD*KHběh 3,5 kmmuži
Veselá Petra Prahaběh 3,5 kmženy
Veselý Ladislav Prahaběh 3,5 kmmuži
Boháč Karel Kutná Horaběh 3,5 kmmuži
Brychtová Alžběta Golčův Jeníkovběh 3,5 kmženy
Cibulková Sofie Kutná Horaškolníholky školní
Cinerová Terezie Zdislava Nové Dvoryběh 3,5 kmženy
Dorazilová Eva Kutná Horaběh 3,5 kmženy
Dusilova Pavlina Kutná horaběh 3,5 kmženy
Grenar Jakub Kutná Horaběh 3,5 kmmuži
Havlíčková Vlasta Kutná Horaběh 10 kmženy
Hlaváč Tadeáš školníkluci školní
Hlaváč Tadeáš školníkluci školní
Hlaváčová Iva běh 3,5 kmženy
Kárník David Kutná Horaškolníkluci školní
Klička Ondřej Kutná Horaběh 3,5 kmmuži
Kulhavy Filip Kolinpředškolníkluci předškolní
Kulhavy Filip Kolinpředškolníkluci předškolní
Kutilová Anežka Kutná Horapředškolníholky předškolní
Kutilová Klára Kutná Horapředškolníholky předškolní
Matulova Barbora Milena Kutna Horaběh 3,5 kmženy
Matulova Helena Anna Kutna Horaškolníholky školní
Matulova Helena Anna Kutna Horaškolníholky školní
Melounová Kateřina Kutná Horaběh 3,5 kmženy
Mikoláš Václav Kutná Horaběh 10 kmmuži
Mráz Přemek Kutná Horaběh 10 kmmuži
Pařík Jakub Kutná Horaběh 3,5 kmmuži
Pazderová Alena Kutná Horaběh 3,5 kmženy
Pěkná Anna běh 3,5 kmženy
Schwarzová Amálie Kutná Horapředškolníholky předškolní
Schwarzová Amálie Kutná Horapředškolníholky předškolní
Skopal Vladimír OlympiaSpartanTrainingběh 10 kmmuži
Sovová Agáta Kutná Horaškolníholky školní
Sovová Agáta Kutná Horaškolníholky školní
Sovová Kateřina Středisko Na Sioněběh 3,5 kmženy
Sovová Kateřina Středisko Na Sioněběh 3,5 kmženy
Stepanova Anastasia Prahaběh 10 kmženy
Šenkapoun Pavel Čáslavběh 10 kmmuži
Šimůnek Vít Bylanyškolníkluci školní
Truncová Barbora Farnost sv.Jakubaškolníholky školní
Valko Simon školníkluci školní
Zelený Lukáš Svatý Mikulášběh 3,5 kmmuži