Startovní listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2019

Počet přihlášených: 813

st. č.PříjmeníJménoKlub nebo městozávodKategorieSkupina 4Platba
1 Adam Jiří Ďáblický ďaspůlmaratonM20-39Mužiano
2 Altová Marcela ÚvalypůlmaratonZ40-49Ženyano
3 Bacílková Eliška PoděbradypůlmaratonZ20-39Ženyano
4 Bachmann Pavel HořicepůlmaratonM40-49Mužiano
5 Balcar Marek BalcařipůlmaratonM20-39Mužiano
6 Bartakova Eva PrahapůlmaratonZ20-39Ženyano
7 Barthelová Dana Triatlon Mladá BoleslavpůlmaratonZ40-49Ženyano
8 Beck Zdeněk No LimitpůlmaratonM40-49Mužiano
9 Bejbl Jaroslav KV KondorpůlmaratonM40-49Mužiano
10 Beneš Vojtěch NymburkpůlmaratonM20-39Mužiano
11 Beran Tomáš AK Malešice Running FreakspůlmaratonM40-49Mužiano
12 Bezděk Miroslav PrahapůlmaratonM40-49Mužiano
13 Bittner Miloslav TJ DecathlonpůlmaratonM40-49Mužiano
14 Blohon Miroslav Praha 4 - KunraticepůlmaratonM6 (60-69)Mužiano
15 Bogiš Tomáš PrahapůlmaratonM20-39Mužiano
16 Boháč Vít Uhelná PříbrampůlmaratonDorostenciMužiano
17 Boháč Zdeněk Uhelná PříbrampůlmaratonM40-49Mužiano
18 Boháčová Anna SK ChotěbořpůlmaratonJuniorkyŽenyano
19 Borovcová Suzanne Hostivař (okres Hlavní město Praha)půlmaratonZ20-39Ženyano
20 Bretšnajdrová Lucie půlmaratonZ20-39Ženyano
21 Brtek Daniel JakbysmetpůlmaratonM20-39Mužiano
22 Brzoňová Kamila Magna TeampůlmaratonZ40-49Ženyano
23 Čábelková Petra Mladá BoleslavpůlmaratonZ20-39Ženyano
24 Čadil Josef Laufteam KněžmostpůlmaratonM20-39Mužiano
25 Čamra Lubomír PrahapůlmaratonJuniořiMužiano
26 Částka Zdeněk PrahapůlmaratonM20-39Mužiano
27 Čechal Petr TJ Lokomotiva Nymburk půlmaratonM40-49Mužiano
28 Čermáková Pavla Praha 10půlmaratonZ40-49Ženyano
29 Černohub Vladimír Libčice nad VltavoupůlmaratonM40-49Mužiano
30 Černotová Helena PrahapůlmaratonZ40-49Ženyano
31 Černý Michal Magna TeampůlmaratonM50-59Mužiano
32 Červák Jiří Přerov nad LabempůlmaratonM20-39Mužiano
33 Číž Petr SK Bajer Pizza TeampůlmaratonM40-49Mužiano
34 Čížek Petr Petr a JirkapůlmaratonM20-39Mužiano
35 Čubrová Eva KladnopůlmaratonZ20-39Ženyano
36 Dočkal Jan PosázavípůlmaratonM20-39Mužiano
37 Dokulilová Lucie Žďár nad SázavoupůlmaratonZ20-39Ženyano
38 Dostál Michal PandovicpůlmaratonM20-39Mužiano
39 Došek Jan NymburkpůlmaratonM20-39Mužiano
40 Doucha Jiří Hvězda PardubicepůlmaratonM40-49Mužiano
41 Drobík Tomáš půlmaratonM40-49Mužiano
42 Dryák Jan Praha 9půlmaratonM40-49Mužiano
43 Ďurík Peter PrešovpůlmaratonM20-39Mužiano
44 Dytrych Martin půlmaratonM20-39Mužiano
45 Fáber Marcel KřižanypůlmaratonM40-49Mužiano
46 Fachada Jose LisboapůlmaratonM6 (60-69)Mužiano
47 Faldus Ondřej STS Chvojkovice BrodpůlmaratonM40-49Mužiano
48 Faltýnek Petr ElabteampůlmaratonM20-39Mužiano
49 Fenďová Zuzana TJ Harant PeckapůlmaratonZ20-39Ženyano
50 Fiala Enrico Spartak Praha 4půlmaratonM40-49Mužiano
51 Fiala Tomáš TřebíčpůlmaratonM20-39Mužiano
52 Fifková Hana Praha 3půlmaratonZ50-59Ženyano
53 Fichtner Adam Magna TeampůlmaratonM20-39Mužiano
54 Fišer Michal BlackbackpůlmaratonM20-39Mužiano
55 Fojtů Tomáš NymburkpůlmaratonM40-49Mužiano
56 Francová Jitka Triatlon Mladá BoleslavpůlmaratonZ40-49Ženyano
57 Frantl Jiří Ledeč nad SázavoupůlmaratonM20-39Mužiano
58 Galčíková Alžběta Lysá nad LabempůlmaratonJuniorkyŽenyano
59 Gebhart Michal Magna TeampůlmaratonM40-49Mužiano
60 Geláček Pavel Dřevěný nohy Kolín půlmaratonM40-49Mužiano
61 Hájek Josef Magna TeampůlmaratonM50-59Mužiano
62 Hanzlová Hana Mladá BoleslavpůlmaratonZ40-49Ženyano
63 Harnoš Petr Dexter cyclingpůlmaratonM20-39Mužiano
64 Hataš Vojtěch KladnopůlmaratonM20-39Mužiano
65 Havránek Richard PoděbradypůlmaratonM20-39Mužiano
66 Havrda Jan Magna TeampůlmaratonM40-49Mužiano
67 Hebká Zuzana půlmaratonZ20-39Ženyano
68 Hejzlar Pavel LitolpůlmaratonM40-49Mužiano
69 Hemerková Hana Praha 10půlmaratonZ40-49Ženyano
70 Hnídek Jan Dřevěný Nohy KolínpůlmaratonM20-39Mužiano
71 Holub Michal PrahapůlmaratonM50-59Mužiano
72 Horák Petr Uturn pubpůlmaratonM40-49Mužiano
73 Hubáček Pavel TEMPO MAKERSpůlmaratonM20-39Mužiano
74 Hubková Kateřina ChoceňpůlmaratonZ20-39Ženyano
75 Hybešová Alena Kostelec nad LabempůlmaratonZ40-49Ženyano
76 Hyblerová Barbora SDH KlučovpůlmaratonZ20-39Ženyano
77 Chaloupková Kateřina ČelákovicepůlmaratonZ40-49Ženyano
78 Chán Ondřej OlomoucpůlmaratonM20-39Mužiano
79 Chvosta Adam PRAHA 5půlmaratonJuniořiMužiano
80 Jaksch Jakub BudiměřicepůlmaratonM40-49Mužiano
81 Janda Vlastimil NymburkpůlmaratonM6 (60-69)Mužiano
82 Jaša Jiří NymburkpůlmaratonM40-49Mužiano
83 Jebavý Marek Milovičtí běžcipůlmaratonM20-39Mužiano
84 Jelínek Roman Magna TeampůlmaratonM20-39Mužiano
85 Jeneš Jan AltaviapůlmaratonM40-49Mužiano
86 Jirásková Jitka Česká LípapůlmaratonZ40-49Ženyano
87 Josl Lubomir PrahapůlmaratonM50-59Mužiano
88 Junková Kristýna Praha 10půlmaratonZ20-39Ženyano
89 Kačer Ctibor TEMPO MAKERSpůlmaratonM20-39Mužiano
90 Kadlečík Pavel PrahapůlmaratonM20-39Mužiano
91 Kadrmas František Lysá nad LabempůlmaratonDorostenciMužiano
92 Kaloč Richard Líná Hrouda NymburkpůlmaratonM40-49Mužiano
93 Karl Anton Feuerwehr Ihrlerstein HasicipůlmaratonM50-59Mužiano
94 Karlachová Jana ŘíčanypůlmaratonZ50-59Ženyano
95 Kasinová Barbora #drymtympůlmaratonZ20-39Ženyano
96 Kašparová Daniela půlmaratonZ40-49Ženyano
97 Klauz Jiří Magna TeampůlmaratonM40-49Mužiano
98 Klíma Josef půlmaratonM40-49Mužiano
99 Knížek Lukáš Černé VoděradypůlmaratonM20-39Mužiano
100 Kociánová Nikola PrahapůlmaratonZ20-39Ženyano
101 Kocmánková Michaela NymburkpůlmaratonZ20-39Ženyano
102 Kočí Vojtěch SK BOX MělníkpůlmaratonM40-49Mužiano
103 Kofránek Milan MochovpůlmaratonM50-59Mužiano
104 Koldcsiter Tomáš UnicornpůlmaratonM20-39Mužiano
105 Kosina Tomáš Magna TeampůlmaratonM20-39Mužiano
106 Škodová Šárka PrahapůlmaratonZ20-39Ženyano
107 Košvancová Adriana NymburkpůlmaratonZ20-39Ženyano
108 Kotyza Martin Základna JBCpůlmaratonM20-39Mužiano
109 Koudelka Luboš půlmaratonM20-39Mužiano
110 Koudelková Soňa půlmaratonZ20-39Ženyano
111 Kouřil Martin Magna TeampůlmaratonM20-39Mužiano
112 Kozák Štěpán půlmaratonM20-39Mužiano
113 Kozlová Eliška PoděbradypůlmaratonZ20-39Ženyano
114 Kreidl Ondřej DošlappůlmaratonM40-49Mužiano
115 Krejcarová Eva Železný BrodpůlmaratonZ20-39Ženyano
116 Kruk Evgenii půlmaratonM20-39Mužiano
117 Krúpa Matěj Magna TeampůlmaratonM20-39Mužiano
118 Krutský Filip PrahapůlmaratonM40-49Mužiano
119 Kubíček Vojtěch půlmaratonM40-49Mužiano
120 Kučera Adam LazyBoyzpůlmaratonM20-39Mužiano
121 Kulvejt Lukáš MilovicepůlmaratonDorostenciMužiano
122 Kutlochová Markéta půlmaratonZ40-49Ženyano
123 Kužel Jan óóó ještěpůlmaratonM20-39Mužiano
124 Kyjonka Radim Magna TeampůlmaratonM40-49Mužiano
125 Lanc Lubomír Magna TeampůlmaratonM20-39Mužiano
126 Lášek Tomáš Decathlon Czech teampůlmaratonM20-39Mužiano
127 Lazarová Hana Pečky půlmaratonZ40-49Ženyano
128 Lebduška Jan KřinecpůlmaratonM40-49Mužiano
129 Liška Samuel Sticky BlinderspůlmaratonM20-39Mužiano
130 Lorenz Luboš Magna TeampůlmaratonM20-39Mužiano
131 Luběna Martin Dvůr Králové nad LabempůlmaratonM20-39Mužiano
132 Lukáč Petr SmidarypůlmaratonM40-49Mužiano
133 Luňáková Jana EMiJapůlmaratonZ20-39Ženyano
134 Luňáková Zuzana Lysá nad LabempůlmaratonZ20-39Ženyano
135 Macura Tomáš ChroustovpůlmaratonM20-39Mužiano
136 Rupík Daniel Olympia Spartan Training Kutná HorapůlmaratonJuniořiMužiano
137 Corso Kristýna PrahapůlmaratonZ20-39Ženyne
138 Malich Jan PrahapůlmaratonM40-49Mužiano
139 Marek Martin Běžecký klub NepolisypůlmaratonM40-49Mužiano
140 Mašek Jiří TEMPO MAKERSpůlmaratonM50-59Mužiano
141 Matejicek Frantisek Praha 7půlmaratonM40-49Mužiano
142 Matějka David DAMP TeampůlmaratonM40-49Mužiano
143 Matějka Tomáš Sokol Dlouhá LhotapůlmaratonM40-49Mužiano
144 Matoušek Petr Magna TeampůlmaratonM40-49Mužiano
145 Mihok Michal PeřimovpůlmaratonM20-39Mužiano
146 Michalík Tomáš KvětnicepůlmaratonM40-49Mužiano
147 Mikšovský Tomáš TJ Lokomotiva NymburkpůlmaratonM20-39Mužiano
148 Morton Jana run czechpůlmaratonZ20-39Ženyano
149 Nekovář David KPZpůlmaratonM40-49Mužiano
150 Nemec Radek BudiměřicepůlmaratonM40-49Mužiano
151 Nemecek Tomas Mlada BoleslavčtvrtkaM50-59Mužiano
152 Němeček Petr CerhenicepůlmaratonM20-39Mužiano
153 Novák Matěj BA NymburkpůlmaratonDorostenciMužiano
154 Novotná Andrea PoříčanypůlmaratonZ40-49Ženyano
155 Novotný Pavel PoříčanypůlmaratonM40-49Mužiano
156 Novotný Roman TEMPO MAKERSpůlmaratonM50-59Mužiano
157 Ondráčková Radka Zub časupůlmaratonZ40-49Ženyano
158 Ondrůšek Libor Morové ŠlehypůlmaratonM50-59Mužiano
159 Pařík Jan půlmaratonM20-39Mužiano
160 Pastyriková Nikola půlmaratonZ20-39Ženyano
161 Pavlíček Zdeněk Praha 5půlmaratonM20-39Mužiano
162 Pavlíčková Kristýna půlmaratonZ20-39Ženyano
163 Kára Vladimír AC PatřínpůlmaratonM50-59Mužine
164 Pavliš Jan SemčicepůlmaratonM40-49Mužiano
165 Pěcha Tomáš PoděbradypůlmaratonM50-59Mužiano
166 Pejchar Milos půlmaratonM20-39Mužiano
167 Petráš Alex Kostomlaty nad LabempůlmaratonDorostenciMužiano
168 Plachý Jaroslav Běhej PoděbradypůlmaratonM20-39Mužiano
169 Pluskal Dušan KolínpůlmaratonM20-39Mužiano
170 Poborský Martin NymburkpůlmaratonM20-39Mužiano
171 Podaný Petr PrahapůlmaratonM20-39Mužiano
172 Podolák Karel Atletika Stará BoleslavpůlmaratonM40-49Mužiano
173 Pohanka Michal VyrolatpůlmaratonM40-49Mužiano
174 Pokorný Lukáš PrahapůlmaratonM20-39Mužiano
175 Pomikálek Marek Magna TeampůlmaratonM20-39Mužiano
176 Pozdnyakov Ivan PrahapůlmaratonM20-39Mužiano
177 Procyk Radek půlmaratonM20-39Mužiano
178 Randák Adam Lysá nad LabempůlmaratonM40-49Mužiano
179 Rejšek Jan Libčice nad VltavoupůlmaratonM20-39Mužiano
180 Richtr Josef TJ lokomotiva NymburkpůlmaratonM40-49Mužiano
181 Ronovská Jana PlzeňpůlmaratonZ50-59Ženyano
182 Rosenhoferová Aneta půlmaratonZ20-39Ženyano
183 Rudzan Boris Magna TeampůlmaratonM20-39Mužiano
184 Rutterle Jan Mladá BoleslavpůlmaratonDorostenciMužiano
185 Skála Radek půlmaratonM50-59Mužiano
186 Řasa David DoksypůlmaratonM20-39Mužiano
187 Sajfrt Tomáš Poděbrady půlmaratonM40-49Mužiano
188 Sapaly Laurent NymburkpůlmaratonM40-49Mužiano
189 Schwarzbeck Petr BlackbackpůlmaratonM40-49Mužiano
190 Skořepa Martin NymburkpůlmaratonM20-39Mužiano
191 Slabina Petr ChotuticepůlmaratonM40-49Mužiano
192 Slavík Daniel SK Bělá pod BezdězempůlmaratonM20-39Mužiano
193 Sloupová Vlasta Lysá nad LabempůlmaratonZ40-49Ženyano
194 Smejkal Michal Zub časupůlmaratonM40-49Mužiano
195 Smíšek Eduard Magna TeampůlmaratonM40-49Mužiano
196 Součková Petra Lysá nad LabempůlmaratonZ20-39Ženyano
197 Srbová Markéta půlmaratonZ20-39Ženyano
198 Stankovenová Zuzana PrahapůlmaratonZ40-49Ženyano
199 Staňkovič Ondřej Mladá BoleslavpůlmaratonM20-39Mužiano
200 Stehlík Karel Okr. Kutná HorapůlmaratonM20-39Mužiano
201 Stezka Martin Magna TeampůlmaratonM20-39Mužiano
202 Stránský Petr TJ KafkypůlmaratonM40-49Mužiano
203 Studený Jiří PrahapůlmaratonM40-49Mužiano
204 Syrovcová Pavlína PrahapůlmaratonZ20-39Ženyano
205 Šebesta Petr VšejanypůlmaratonM40-49Mužiano
206 Ševčíková Petra Libčice nad VltavoupůlmaratonZ40-49Ženyano
207 Šíma Jakub Libčice nad VltavoupůlmaratonM20-39Mužiano
208 Šimonová Alexandra půlmaratonZ20-39Ženyano
209 Čechová Agáta půlmaratonZ20-39Ženyano
210 Šímová Simona Libčice nad VltavoupůlmaratonZ40-49Ženyano
211 Šimurda Jan MilovicepůlmaratonJuniořiMužiano
212 Škopová Jana půlmaratonZ40-49Ženyano
213 Šnídlů Maránek Lokomotiva NymburkpůlmaratonM40-49Mužiano
214 Šrámek Jan Česká BělápůlmaratonM20-39Mužiano
215 Šrámková Monika Česká BělápůlmaratonZ20-39Ženyano
216 Šťastný Radim Praha 9půlmaratonM40-49Mužiano
217 Štolfa Michal půlmaratonM40-49Mužiano
218 Šulcová Jana PístypůlmaratonZ20-39Ženyano
219 Švábová Jana Česká LípapůlmaratonZ40-49Ženyano
220 Tatýrek Roman PrahapůlmaratonM20-39Mužiano
221 Teichmann Jakub LiberecpůlmaratonM20-39Mužiano
222 Tichá Alena PardubicepůlmaratonZ40-49Ženyano
223 Tichá Jana půlmaratonZ20-39Ženyano
224 Tkadleček Jakub Mews runnerspůlmaratonM20-39Mužiano
225 Trnka Antonín MilovicepůlmaratonM40-49Mužiano
226 Tůma Jan SKP NymburkpůlmaratonM20-39Mužiano
227 Tůma Miroslav Ykrezij běžci s R(oz)umempůlmaratonM40-49Mužiano
228 Uhrin Roman PrahapůlmaratonM20-39Mužiano
229 Urbánek Jan půlmaratonM40-49Mužiano
230 Vasilišin Ľubomír půlmaratonM20-39Mužiano
231 Vavruška Michal okr. Kutná HpůlmaratonM20-39Mužiano
232 Velčická Jana NymburkpůlmaratonZ40-49Ženyano
233 Veselá Jana Straškov-VodochodypůlmaratonZ20-39Ženyano
234 Veselá Michaela Praha 4půlmaratonZ20-39Ženyano
235 Veselka Michal HolínpůlmaratonM20-39Mužiano
236 Veselý Tomáš půlmaratonM6 (60-69)Mužiano
237 Vlasáková Martina PrahapůlmaratonZ20-39Ženyano
238 Vlk Jiří VernéřovicepůlmaratonM20-39Mužiano
239 Muzikář Martin PrahapůlmaratonM20-39Mužiano
240 Vojtík Petr Bootcamp Hanky DvorsképůlmaratonM40-49Mužiano
241 Vrba Tomáš Běžci s R(oz)UMEMpůlmaratonM20-39Mužiano
242 Vrchota Metoděj PoděbradypůlmaratonM40-49Mužiano
243 Vydrová Radka Lysá nad LabempůlmaratonZ40-49Ženyano
244 Wesselý Jan ŘíčanypůlmaratonM20-39Mužiano
245 Wudy Josef KosmonosypůlmaratonM20-39Mužiano
246 Zahálková Dana půlmaratonZ40-49Ženyano
247 Zahradníková Lenka půlmaratonZ20-39Ženyano
248 Zapletal Pavel Zlate HorypůlmaratonM20-39Mužiano
249 Zápotocký Jiří Magna TeampůlmaratonM40-49Mužiano
250 Zatloukal Josef KPZ ČelákovicepůlmaratonM40-49Mužiano
251 Zelený Filip BlackbackpůlmaratonM20-39Mužiano
252 Zelený Jiří Třebíč půlmaratonM40-49Mužiano
253 Zelinka Luboš NymburkpůlmaratonM20-39Mužiano
254 Zíma Jaroslav LoučeňpůlmaratonM20-39Mužiano
255 Zoller Rudolf Jablonec nad Nisou půlmaratonM50-59Mužiano
256 Zvěřina Radek BojeticepůlmaratonM20-39Mužiano
257 Zýková Iva-Hedvika PrahapůlmaratonZ20-39Ženyano
258 Žalud Ladislav Triatlon Mladá BoleslavpůlmaratonM40-49Mužiano
259 Žaludová Lucie Triatlon Mladá BoleslavpůlmaratonZ40-49Ženyano
260 Žampach Marek StormweldpůlmaratonM20-39Mužiano
261 Honsová Radana FitpeckypůlmaratonZ40-49Ženyano
262 Horáčková Stanislava MříčnápůlmaratonZ20-39Ženyano
263 Jonáš Luboš Kozlov u JihlavypůlmaratonM50-59Mužiano
264 Kolenko Petr AK MikulčicepůlmaratonM20-39Mužiano
265 Kozel Petr půlmaratonM20-39Mužiano
266 Mach Pavel Maratón klub KladnopůlmaratonM50-59Mužiano
267 Partl Martin Lysá nad LabempůlmaratonM20-39Mužiano
268 Gauvain Stephane PrahapůlmaratonM20-39Mužiano
269 Hradecká Lucie Lysá nad LabempůlmaratonZ20-39Ženyano
270 Jampílková Lucie L+L teampůlmaratonZ40-49Ženyano
271 Vašek René KrucemburkpůlmaratonM40-49Mužiano
272 Majkic Miro NymburkpůlmaratonM20-39Mužiano
273 Drbohlav Jan TJ Sokol ValdicepůlmaratonM20-39Mužiano
274 Horký Marek UvalypůlmaratonM40-49Mužiano
275 Svobodová Petra Báječné ženy v běhupůlmaratonZ20-39Ženyano
276 Zoubek Petr AFK MilovicepůlmaratonM20-39Mužiano
277 Kožušník Eda Prostě běž!půlmaratonM40-49Mužiano
278 Ježková Tereza Lysá nad LabempůlmaratonZ20-39Ženyano
279 Vondráčková Kristýna Lysá nad LabempůlmaratonZ20-39Ženyano
280 Svoboda Michal Báječné ženy v běhu půlmaratonM40-49Mužiano
281 Saji Abdelkabir MarocpůlmaratonM40-49Mužiano
282 Beneš Miroslav ČMKpůlmaratonM40-49Mužiano
283 Effmert Tomáš PrahapůlmaratonM20-39Mužiano
284 Ramzerová Lucie Káraný půlmaratonZ40-49Ženyano
285 Hák Ondřej Klub Polární ZářepůlmaratonM40-49Mužiano
286 Kučera Pavel PrahapůlmaratonM20-39Mužiano
287 Rotek Tomáš Brandýs nad LabempůlmaratonM20-39Mužiano
288 Borecký Ladislav PoděbradypůlmaratonM20-39Mužiano
289 Holíková Martina PrahapůlmaratonZ20-39Ženyne
290 Zhgir Evgeniia Run CzechpůlmaratonZ20-39Ženyne
291 Vabroušek Pavel RTW MělníkpůlmaratonM40-49Muži
292 Tomková Petra Lysá n LpůlmaratonZ20-39Ženy
292 Tomková Petra Lysá nad LabempůlmaratonZ20-39Ženy
293 Viktorinová Marie půlmaratonZ20-39Ženy
294 Svoboda Josef Knedlíky DubcepůlmaratonM50-59Muži
295 Svobodová Eva Knedlíky DubcepůlmaratonZ40-49Ženy
296 Dědková Helena půlmaratonZ40-49Ženy
297 Werner Lukáš Zelená LiškapůlmaratonM20-39Muži
298 Špirek Václav Tom RadotínpůlmaratonM20-39Muži
299 Serbus Jan Semice IpůlmaratonM40-49Muži
300 Dvořák Tomáš NeratovicepůlmaratonM40-49Muži
301 Lžičař Oldřich PrahapůlmaratonM40-49Muži
302 Černík Jan půlmaratonM20-39Muži
303 Plachý Jakub NymburkpůlmaratonM20-39Muži
304 Barthel Libor Triathlon Mladá BoleslavpůlmaratonM40-49Muži
305 Fišer Jiří Slavoj SuchdolpůlmaratonM40-49Muži
306 Bílý Pavel půlmaratonM40-49Muži
307 Kohout Richard půlmaratonM50-59Muži
308 Lhota Zbyšek Eleven RUn TeampůlmaratonM20-39Muži
309 Krupník Tomáš NymburkpůlmaratonM20-39Muži
310 Borovcová Karolína půlmaratonZ40-49Ženy
311 Matějka Jan ChlebypůlmaratonM20-39Muži
1001 Adamík René RPRčtvrtkaM40-49Mužiano
1002 Aubrechtová Erika čtvrtkaZ40-49Ženyano
1003 Ausficír Pavel čtvrtkaM40-49Mužiano
1004 Bachová Veronika TJ Sokol RožďalovicečtvrtkaZ20-39Ženyano
1005 Balcarová Natalija BalcařičtvrtkaZ20-39Ženyano
1006 Bartáková Monika Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaZ40-49Ženyano
1007 Beková Eva čtvrtkaZ20-39Ženyano
1008 Bělohlávková Kateřina TřebestovicečtvrtkaZ20-39Ženyano
1009 Benešová Barbara PrahačtvrtkaZ20-39Ženyano
1010 Bílý Bohumil TEMPO MAKERSčtvrtkaM20-39Mužiano
1011 Bílý Rostislav Nymburk s klidemčtvrtkaM20-39Mužiano
1012 Bišická Aneta NymburkčtvrtkaZ20-39Ženyano
1013 Domalípová Eva Mladá BoleslavčtvrtkaZ20-39Ženyano
1014 Bláhová Tereza PrahačtvrtkaZ20-39Ženyano
1015 Blažek Milan Magna TeamčtvrtkaM20-39Mužiano
1016 Boček Lukáš ZŠ JuventačtvrtkaM20-39Mužiano
1017 Bolina Pavel PrahačtvrtkaM20-39Mužiano
1018 Bonaventurová Marie Lysá nad LabemčtvrtkaZ20-39Ženyano
1019 Brtna František Velké PřílepyčtvrtkaM50-59Mužiano
1020 Březinová Alena ProfitanačtvrtkaZ40-49Ženyano
1021 Bubeník Martin AFK SemicečtvrtkaM40-49Mužiano
1022 Burian Jiří Praha 22čtvrtkaM20-39Mužiano
1023 Buzek Otakar Survival čtvrtkaM50-59Mužiano
1024 Cadkova Iveta Praha2 čtvrtkaZ40-49Ženyano
1025 Cinová Kateřina Mladá Boleslav čtvrtkaZ20-39Ženyano
1026 Čapek Josef Písková LhotačtvrtkaM20-39Mužiano
1027 Čenovská Ester NymburkčtvrtkaDorostenkyŽenyano
1028 Čenovská Klára NymburkčtvrtkaZ20-39Ženyano
1029 Čepelková Lucie MilovicečtvrtkaZ40-49Ženyano
1030 Čermák Tomáš NymburkčtvrtkaM40-49Mužiano
1031 Černík Tomáš NymburkčtvrtkaM20-39Mužiano
1032 Černohubová Eva Libčice nad VltavoučtvrtkaZ20-39Ženyano
1033 Červa Jan BoseňčtvrtkaM40-49Mužiano
1034 Červák Marek Přerov nad LabemčtvrtkaM20-39Mužiano
1035 Červinka Pavel Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaM20-39Mužiano
1036 Čihák Martin NymburkčtvrtkaDorostenciMužiano
1037 Čiháková Monika NymburkčtvrtkaZ40-49Ženyano
1038 Čuban Jiří Mladá BoleslavčtvrtkaM20-39Mužiano
1039 Čvančara Pavel TEMPO MAKERSčtvrtkaM40-49Mužiano
1040 Daňková Alena AltaviačtvrtkaZ40-49Ženyano
1041 Dědíčková Martina PrahačtvrtkaZ40-49Ženyano
1042 Detko Štefan Magna TeamčtvrtkaM20-39Mužiano
1043 Dont Jan Sadská, původem Dvůr KrálovéčtvrtkaM40-49Mužiano
1044 Doubrava Václav Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaM20-39Mužiano
1045 Dovičín Michal BBB Báječní Bratři BěžíčtvrtkaM20-39Mužiano
1046 Dovičín Petr BBB Báječní Bratři BěžíčtvrtkaM40-49Mužiano
1047 Drábek Lukáš Mladá BoleslavčtvrtkaM40-49Mužiano
1048 Drábková Dagmar Mladá BoleslavčtvrtkaZ20-39Ženyano
1049 Dvořáková Pavlína Magna TeamčtvrtkaZ20-39Ženyano
1050 Eflerová Jaroslava SRTG PrahačtvrtkaZ20-39Ženyano
1051 Ehrlichová Alena Česká LípačtvrtkaZ40-49Ženyano
1052 Eliášková Markéta čtvrtkaZ20-39Ženyano
1053 Fachada Ricardo LisboačtvrtkaM20-39Mužiano
1054 Formánek Karel NymburkčtvrtkaM20-39Mužiano
1055 Fořt Martin ELEVEN RUN TEAMčtvrtkaM50-59Mužiano
1056 Fořtová Martina ELEVEN RUN TEAMčtvrtkaDorostenkyŽenyano
1057 Frýba Jakub Magna TeamčtvrtkaM20-39Mužiano
1058 Frydrychová Andrea čtvrtkaZ40-49Ženyano
1059 Fuksa Oldrich GoMangočtvrtkaM40-49Mužiano
1060 Furáková Iveta Svetielko nádeje ZvolenčtvrtkaZ40-49Ženyano
1061 Gruntorad Jiri #forrestgumpzjihučtvrtkaM40-49Mužiano
1062 Grygera Tomáš SHINDA RUNNINGčtvrtkaM20-39Mužiano
1063 Guttenova Renata PrahačtvrtkaZ20-39Ženyano
1064 Hájek Josef NymburkčtvrtkaM20-39Mužiano
1065 Hájková Klára NymburkčtvrtkaZ20-39Ženyano
1066 Hančar Jaroslav Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaM20-39Mužiano
1067 Haník Zdeněk Magna TeamčtvrtkaM20-39Mužiano
1068 Haníková Adéla NymburkčtvrtkaZ20-39Ženyano
1069 Haníková Svatava Magna TeamčtvrtkaZ20-39Ženyano
1070 Hanuš Jiří Magna TeamčtvrtkaM20-39Mužiano
1071 Hanuš Tomáš Magna TeamčtvrtkaM40-49Mužiano
1072 Havlínova Kamila SDH KlučovčtvrtkaZ50-59Ženyano
1073 Hejcman Václav StratovčtvrtkaM40-49Mužiano
1074 Hejný Petr Magna TeamčtvrtkaM20-39Mužiano
1075 Hérová Barbora Magna TeamčtvrtkaZ40-49Ženyano
1076 Heršálek Jan Magna TeamčtvrtkaM20-39Mužiano
1077 Heřmánek Hynek NymburkčtvrtkaM20-39Mužiano
1078 Hingar Lukáš NymburkčtvrtkaDorostenciMužiano
1079 Hladíková Eva Kubca a Sabca LÌSKOVICE čtvrtkaZ40-49Ženyano
1080 Hliněná Jana NymburkčtvrtkaZ40-49Ženyano
1081 Hlíza Ondřej Praha 3čtvrtkaM20-39Mužiano
1082 Holátko Karel Triatlon Mlada BoleslavčtvrtkaM40-49Mužiano
1083 Honc Milan Benátky nad JizeroučtvrtkaDorostenciMužiano
1084 Horák Jaroslav Běhám od zítra...čtvrtkaM20-39Mužiano
1085 Hovorková Karolína Báječné ženy v běhučtvrtkaZ50-59Ženyano
1086 Hrdinková Monika Pondělní dietářičtvrtkaZ20-39Ženyano
1087 Hronová Monika KošíkčtvrtkaZ20-39Ženyano
1088 Hrušková Martina NymburkčtvrtkaZ20-39Ženyano
1089 Hřebejk Štěpán Libčice nad VltavoučtvrtkaM40-49Mužiano
1090 Hřebejková Martina Libčice nad VltavoučtvrtkaZ20-39Ženyano
1091 Hudečková Eva NymburkčtvrtkaZ20-39Ženyano
1092 Chaloupková Kamila ČelákovicečtvrtkaDorostenkyŽenyano
1093 Chaloupková Zuzana ČelákovicečtvrtkaJuniorkyŽenyano
1094 Chudoba Jan PoděbradyčtvrtkaM20-39Mužiano
1095 Janiš Roman NymburkčtvrtkaM40-49Mužiano
1096 Jaňovka Jan PrahačtvrtkaM20-39Mužiano
1097 Jareš František Praha 4čtvrtkaM20-39Mužiano
1098 Jareš Václav NymburkčtvrtkaM6 (60-69)Mužiano
1099 Jaroš Michal Magna TeamčtvrtkaM20-39Mužiano
1100 Jarošová Bohumila SadskáčtvrtkaZ40-49Ženyano
1101 Javůrková Petra Magna TeamčtvrtkaZ40-49Ženyano
1102 Jenešová Petra AltaviapůlmaratonZ40-49Ženyano
1103 Jens Drescher Mladá Boleslav čtvrtkaM40-49Mužiano
1104 Jeřábek Leoš Nymburk s klidemčtvrtkaM40-49Mužiano
1105 Jidovu Martina ChotuticečtvrtkaZ20-39Ženyano
1106 Jindřich Petr PrahačtvrtkaM20-39Mužiano
1107 Jindřichová Kateřina PrahačtvrtkaZ50-59Ženyano
1108 Jiřičná Dana Bonbon PrahačtvrtkaZ50-59Ženyano
1109 Jurek Martin Magna TeamčtvrtkaM20-39Mužiano
1110 Juřenová Lenka Mladá BoleslavčtvrtkaZ20-39Ženyano
1111 Kábele Jana čtvrtkaZ20-39Ženyano
1112 Kadeřábek Petr Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaM50-59Mužiano
1113 Kalivoda Vladimír 110120čtvrtkaM40-49Mužiano
1114 Kapal Petr TJ Sokol RožďalovicečtvrtkaM40-49Mužiano
1115 Karásková Darina Báječné ženy v běhučtvrtkaZ60pŽenyano
1116 Kasalová Vladimíra Mladá Boleslav čtvrtkaZ40-49Ženyano
1117 Kazda Daniel Stará LysáčtvrtkaM40-49Mužiano
1118 Khýr Rostislav Mladá BoleslavčtvrtkaM40-49Mužiano
1119 Klapačová Pavla Bígl-Run SukoradyčtvrtkaZ40-49Ženyano
1120 Klimešová Zuzka AC GoMango HögnerčtvrtkaZ50-59Ženyano
1121 Klímová Kateřina ZvěřínekčtvrtkaZ20-39Ženyano
1122 Kliner Miloslav čtvrtkaM50-59Mužiano
1123 Kloudová Zuzana čtvrtkaZ40-49Ženyano
1124 Knespl Pavel čtvrtkaM20-39Mužiano
1125 Knitl Martin NymburkčtvrtkaM20-39Mužiano
1126 Knížek Jindřich Magna TeamčtvrtkaM20-39Mužiano
1127 Kočová Vlasta PoděbradyčtvrtkaZ60pŽenyano
1128 Kofránková Radka čtvrtkaZ40-49Ženyano
1129 Konšelová Barbora NymburkčtvrtkaJuniorkyŽenyano
1130 Konšelová Tereza NymburkčtvrtkaDorostenkyŽenyano
1131 Kopecký Jiří AC GoMango HögnerčtvrtkaM40-49Mužiano
1132 Kopinec Stanislav 110120čtvrtkaM20-39Mužiano
1133 Kotrmanová Klára NymburkčtvrtkaZ20-39Ženyano
1134 Kotroušová Pavlína Magna TeamčtvrtkaZ40-49Ženyano
1135 Kotyza Petr JakbysmetčtvrtkaM20-39Mužiano
1136 Koutková Adéla NymburkčtvrtkaZ40-49Ženyano
1137 Kovács Petr MáslovicečtvrtkaM20-39Mužiano
1138 Kovaľ Maroš PrahačtvrtkaM20-39Mužiano
1139 Kozlová Helena čtvrtkaZ40-49Ženyano
1140 Kozlová Klára čtvrtkaZ20-39Ženyano
1141 Kozlová Simona VSK HumanitačtvrtkaZ20-39Ženyano
1142 Kožíšek Dušan Dukla LiberecčtvrtkaM20-39Mužiano
1143 Kracman Matěj Zelená MílečtvrtkaM20-39Mužiano
1144 Králová Lucie Nymburk čtvrtkaZ20-39Ženyano
1145 Krejzova Miroslava TŘEBÍČ čtvrtkaZ40-49Ženyano
1146 Kremlíková Zuzana Praha 4čtvrtkaZ20-39Ženyano
1147 Krempová Anna AC Gomango-HögnerčtvrtkaZ50-59Ženyano
1148 Krška Lukáš MilovicečtvrtkaM20-39Mužiano
1149 Krupička Vlastimil OskořínekčtvrtkaM20-39Mužiano
1150 Kružík Josef Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaM20-39Mužiano
1151 Křemen Martin KlecanyčtvrtkaM50-59Mužiano
1152 Křepelová Anna NymburkčtvrtkaZ20-39Ženyano
1153 Křížová Michaela NymburkčtvrtkaZ20-39Ženyano
1154 Kubelka Martin KolínčtvrtkaM20-39Mužiano
1155 Kubelková Marcela Běhám od zítra čtvrtkaZ20-39Ženyano
1156 Kubíčková Martina Praha 10čtvrtkaZ40-49Ženyano
1157 Kubíková Jana Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaZ20-39Ženyano
1158 Kubín Ondřej Spartak ČelákovicečtvrtkaM20-39Mužiano
1159 Kubištová Martina Ústí nad Orlicí čtvrtkaJuniorkyŽenyano
1160 Kulhánek Ivo Jesenice u PrahyčtvrtkaM40-49Mužiano
1161 Kulvejtová Daniela MilovicečtvrtkaZ40-49Ženyano
1162 Kuncová Zuzana Roztoky u PrahyčtvrtkaZ40-49Ženyano
1163 Kunzová Klára BerounčtvrtkaZ20-39Ženyano
1164 Kváčová Michaela čtvrtkaZ20-39Ženyano
1165 Lainová Šárka Libčice nad VltavoučtvrtkaZ40-49Ženyano
1166 Landa Lukáš Havlíčkův BrodčtvrtkaM20-39Mužiano
1167 Landa Pavel KolínčtvrtkaM20-39Mužiano
1168 Landovská Lucie MichalovicečtvrtkaJuniorkyŽenyano
1169 Landovská Pavla MichalovicečtvrtkaZ40-49Ženyano
1170 Latislavova Eva Jablonec nad Nisou čtvrtkaZ40-49Ženyano
1171 Lazar Vít Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaM40-49Mužiano
1172 Lazarová Simona Nymburk s klidem čtvrtkaZ40-49Ženyano
1173 Letko Zbyněk DrahorazčtvrtkaM20-39Mužiano
1174 Lichtenberg Milan 110120čtvrtkaM40-49Mužiano
1175 Louda Filip NymburkčtvrtkaDorostenciMužiano
1176 Loun Jan NymburkčtvrtkaM40-49Mužiano
1177 Lounová Kateřina NymburkčtvrtkaZ40-49Ženyano
1178 Luštický Josef BK Lipník nad BečvoučtvrtkaM20-39Mužiano
1179 Mahovský Dalibor Magna TeamčtvrtkaM20-39Mužiano
1180 Mach Tomáš Nymburk s klidem čtvrtkaM50-59Mužiano
1181 Macháček Bořek Žďár nad SázavoučtvrtkaM20-39Mužiano
1182 Machovcova Veronika DatonetčtvrtkaZ20-39Ženyano
1183 Malík Jan NymburkčtvrtkaM20-39Mužiano
1184 Marak Peter PodebradyčtvrtkaM40-49Mužiano
1185 Marasová Veronika VeracompčtvrtkaZ20-39Ženyano
1186 Márová Kristýna čtvrtkaZ20-39Ženyano
1187 Martiňáková Martina NymburkčtvrtkaZ40-49Ženyano
1188 Martincová Martina NymburkčtvrtkaZ40-49Ženyano
1189 Zábraha Petr NymburkčtvrtkaM40-49Mužiano
1190 Mašek Pavel Mika TrainingčtvrtkaM40-49Mužiano
1191 Mašková Eva čtvrtkaZ40-49Ženyano
1192 Mašková Renata Praha 4 - PodolíčtvrtkaZ20-39Ženyano
1193 Matějka Jan čtvrtkaM40-49Mužiano
1194 Maurová Martina NymburkčtvrtkaZ40-49Ženyano
1195 Mazačová Pavlína Magna TeamčtvrtkaZ20-39Ženyano
1196 Mazancová Lucie čtvrtkaZ20-39Ženyano
1197 Mazancová Markéta čtvrtkaZ40-49Ženyano
1198 Medek Jaroslav Magna TeamčtvrtkaM20-39Mužiano
1199 Melichar Vít MáslovicečtvrtkaM40-49Mužiano
1200 Melichar Vojtěch čtvrtkaM20-39Mužiano
1201 Měsíčková Gabriela MilovicečtvrtkaZ20-39Ženyano
1202 Mierva Iva Nové DvoryčtvrtkaZ50-59Ženyano
1203 Mirovský Lukáš NymburkčtvrtkaM40-49Mužiano
1204 Miřácká Lucie PrahačtvrtkaZ40-49Ženyano
1205 Mlázovský Vladimír MilovicečtvrtkaM20-39Mužiano
1206 Mrkva Miloslav Magna TeamčtvrtkaM20-39Mužiano
1207 Musil Jiří Nymburk čtvrtkaM20-39Mužiano
1208 Musilová Tina PoděbradyčtvrtkaDorostenkyŽenyano
1209 Načeradský Václav Městec KrálovéčtvrtkaM20-39Mužiano
1210 Najbrtová Soňa NymburkčtvrtkaZ20-39Ženyano
1211 Navrátil Ludvík čtvrtkaM40-49Mužiano
1212 Navrátilová Štoková Jana čtvrtkaZ40-49Ženyano
1213 Němec Jakub Magna TeamčtvrtkaM20-39Mužiano
1214 Neubergová Kateřina Magna TeamčtvrtkaZ40-49Ženyano
1215 Nezbedová Marie Poděbrady čtvrtkaZ20-39Ženyano
1216 Nová Iva Magna TeamčtvrtkaZ40-49Ženyano
1217 Novák Kamil MostčtvrtkaM20-39Mužiano
1218 Nováková Michaela čtvrtkaZ20-39Ženyano
1219 Slaisová Renata NymburkčtvrtkaZ20-39Ženyano
1220 Novotná Tereza DivočinačtvrtkaZ20-39Ženyano
1221 Novotný Jan Libčice nad VltavoučtvrtkaM20-39Mužiano
1222 Nový Ivo Poděbradský SvišťčtvrtkaM50-59Mužiano
1223 Obdržalová Šárka Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaZ20-39Ženyano
1224 Ohera Karel Magna TeamčtvrtkaM40-49Mužiano
1225 Ondráček Martin čtvrtkaM50-59Mužiano
1226 Palasová Dana PrahačtvrtkaZ20-39Ženyano
1227 Paluchová Jitka PrahačtvrtkaZ40-49Ženyano
1228 Paroulek Michael Magna TeamčtvrtkaM40-49Mužiano
1229 Paroulek JR. Michael Magna TeamčtvrtkaDorostenciMužiano
1230 Paříková Tereza čtvrtkaZ20-39Ženyano
1231 Paul Pavel Just Call PaulčtvrtkaM20-39Mužiano
1232 Paula Jiří Magna TeamčtvrtkaM40-49Mužiano
1233 Pecháčová Eva Velké PřílepyčtvrtkaZ40-49Ženyano
1234 Pecharová Aneta SRTG KolínčtvrtkaZ20-39Ženyano
1235 Pekárková Petra NymburkčtvrtkaZ20-39Ženyano
1236 Helbich Zoran čtvrtkaM40-49Mužiano
1237 Pelikánová Hana ŘíčanyčtvrtkaZ20-39Ženyano
1238 Pešková Erika SK Moravan LouňovicečtvrtkaZ20-39Ženyano
1239 Petrtýl Lukáš Magna TeamčtvrtkaM20-39Mužiano
1240 Pivná Barbora Horní Počernice - PrahačtvrtkaZ20-39Ženyano
1241 Plachá Karolína DvoryčtvrtkaZ20-39Ženyano
1242 Plachá Kristýna VestecčtvrtkaDorostenkyŽenyano
1243 Plocar Jiří Magna TeamčtvrtkaM40-49Mužiano
1244 Podoláková Pavla NymburkčtvrtkaZ40-49Ženyano
1245 Podroužková Sabina Kostomlaty nad LabemčtvrtkaDorostenkyŽenyano
1246 Polášek Radek čtvrtkaM20-39Mužiano
1247 Popek Miloslav Magna TeamčtvrtkaM20-39Mužiano
1248 Poupová Adriana Nymburk s klidemčtvrtkaZ20-39Ženyano
1249 Preininger Tomáš Praha - ZličínčtvrtkaM40-49Mužiano
1250 Preisler Michal Jablonecké MattonkyčtvrtkaM40-49Mužiano
1251 Procházka Petr Magna TeamčtvrtkaM40-49Mužiano
1252 Pulščák Michal Magna TeamčtvrtkaM40-49Mužiano
1253 Pýcha Radek NymburkčtvrtkaM20-39Mužiano
1254 Radoňský Jakub Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaM20-39Mužiano
1255 Radová Jana PoděbradyčtvrtkaZ40-49Ženyano
1256 Rajl Martin Nymburk s klidemčtvrtkaM40-49Mužiano
1257 Rašková Eliška NymburkčtvrtkaJuniorkyŽenyano
1258 Rennerová Ivana Praha 10čtvrtkaZ40-49Ženyano
1259 Rocek Jan Tlustí sumcičtvrtkaM20-39Mužiano
1260 Roháčová Věra Stará BoleslavčtvrtkaZ20-39Ženyano
1261 Rousková Iva ZŠ JuventačtvrtkaZ20-39Ženyano
1262 Růžička Aleš čtvrtkaM40-49Mužiano
1263 Růžička Václav RatenicečtvrtkaM40-49Mužiano
1264 Růžičková Lucie RoždalovicečtvrtkaZ20-39Ženyano
1265 Rybař Petr VšejanyčtvrtkaM40-49Mužiano
1266 Rybová Venuše čtvrtkaZ40-49Ženyano
1267 Rýgl Richard Magna TeamčtvrtkaM40-49Mužiano
1268 Rylich Michal NymburkčtvrtkaM20-39Mužiano
1269 Rysova Lenka Mladá Boleslav - MichalovicečtvrtkaZ20-39Ženyano
1270 Sedláček Tomáš LiberecčtvrtkaM40-49Mužiano
1271 Sedláčková Silvie Magna TeamčtvrtkaZ40-49Ženyano
1272 Seidlová Eva Survival čtvrtkaZ40-49Ženyano
1273 Selinger Jan Magna TeamčtvrtkaM40-49Mužiano
1274 Semerád Tomáš ŽlebyčtvrtkaM20-39Mužiano
1275 Schieblová Veronika Praha 3čtvrtkaZ20-39Ženyano
1276 Mls Petr NymburkčtvrtkaM20-39Mužiano
1277 Schneibergová Nicola Lysá nad LabemčtvrtkaZ20-39Ženyano
1278 Thorovský Stanislav MastersčtvrtkaM40-49Mužiano
1279 Schorná Marie NymburkčtvrtkaZ40-49Ženyano
1280 Schwarzmannová Hana KolínčtvrtkaZ20-39Ženyano
1281 Sloupová Eva půlmaratonDorostenkyŽenyano
1282 Skálová Barbora čtvrtkaZ20-39Ženyano
1283 Matoulek Lukáš Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaM20-39Mužiano
1284 Slabina Petr ChotuticečtvrtkaM20-39Mužiano
1285 Slavík Jan čtvrtkaM20-39Mužiano
1286 Smetaníková Marie Kostomlaty nad LabemčtvrtkaZ20-39Ženyano
1287 Smíšek Ondra čtvrtkaJuniořiMužiano
1288 Smolik Libor Pichla botačtvrtkaM20-39Mužiano
1289 Spálenková Vladimíra Ústí nad LabemčtvrtkaZ40-49Ženyano
1290 Stádníková Anna Šneci v běhučtvrtkaZ20-39Ženyano
1291 Starý Oldřich Kamenický ŠenovčtvrtkaM20-39Mužiano
1292 Stožická Jana JičínčtvrtkaZ20-39Ženyano
1293 Strniša Samo sLOVEniačtvrtkaM20-39Mužiano
1294 Studenovská Naďa TeplicečtvrtkaZ20-39Ženyano
1295 Studenovský Miloš TeplicečtvrtkaM20-39Mužiano
1296 Stuchlikova Hedvika Respondeo čtvrtkaZ20-39Ženyano
1297 Suchy Petr NymburkčtvrtkaM20-39Mužiano
1298 Suk Jan Praha VinořčtvrtkaM50-59Mužiano
1299 Svoboda Tomáš čtvrtkaM20-39Mužiano
1300 Svobodová Anna Červené PečkyčtvrtkaZ20-39Ženyano
1301 Sybera Luděk PrahačtvrtkaM40-49Mužiano
1302 Sysala Radek OvčáryčtvrtkaM40-49Mužiano
1303 Šach Jakub OstráčtvrtkaM20-39Mužiano
1304 Šachová Petra OstráčtvrtkaZ20-39Ženyano
1305 Šanda Ladislav Anička&LádíkčtvrtkaM20-39Mužiano
1306 Šanko Jan NYMBURKčtvrtkaM50-59Mužiano
1307 Šatný Krištof Lysá nad LabemčtvrtkaM20-39Mužiano
1308 Šebestová Marcela PoříčanyčtvrtkaZ40-49Ženyano
1309 Šefr René LiberecčtvrtkaM20-39Mužiano
1310 Šikolová Michaela Magna TeamčtvrtkaZ20-39Ženyano
1311 Průšová Iva 110120čtvrtkaZ40-49Ženyano
1312 Lamačová Veronika Magna TeamčtvrtkaZ20-39Ženyano
1313 Šimon Vít Magna TeamčtvrtkaM40-49Mužiano
1314 Šípková Helena Chudíř čtvrtkaZ50-59Ženyano
1315 Šoltysová Kateřina DěčínčtvrtkaZ40-49Ženyano
1316 Šperková Tereza NymburkčtvrtkaZ20-39Ženyano
1317 Štanderová Lucie chlumec nad cidlinoučtvrtkaZ20-39Ženyano
1318 Šťastná Tereza JakbysmetčtvrtkaZ20-39Ženyano
1319 Šťastný David Magna TeamčtvrtkaM20-39Mužiano
1320 Šťastný Ondřej PrahačtvrtkaM20-39Mužiano
1321 Štoková Jana Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaZ20-39Ženyano
1322 Šugárová Kateřina LiberecčtvrtkaZ20-39Ženyano
1323 Šutka Jan Žďár nad SázavoučtvrtkaM20-39Mužiano
1324 Švambergová Radka Lysá nad LabemčtvrtkaZ20-39Ženyano
1325 Takáč Pavel Proboštov u TeplicčtvrtkaM40-49Mužiano
1326 Talajka Andrej Magna TeamčtvrtkaM20-39Mužiano
1327 Tesařík Evžen NučicečtvrtkaM50-59Mužiano
1328 Tesaříková Monika NučicečtvrtkaZ40-49Ženyano
1329 Toccoli Giovanni čtvrtkaM20-39Mužiano
1330 Tomanová Jana PečkyčtvrtkaZ20-39Ženyano
1331 Trousilová Pavlína AC Gomango HögnerčtvrtkaZ50-59Ženyano
1332 Tučková Michaela Roztoky u PrahyčtvrtkaZ40-49Ženyano
1333 Tůma Petr Magna TeamčtvrtkaM50-59Mužiano
1334 Tykva Lukáš čtvrtkaM40-49Mužiano
1335 Unucka Břetislav Sportovní klub středověkého kontaktního boje PrahačtvrtkaM20-39Mužiano
1336 Urban Kamil NymburkčtvrtkaM20-39Mužiano
1337 Urban Tomáš KolínčtvrtkaM20-39Mužiano
1338 Valentová Barbora DěčínčtvrtkaZ40-49Ženyano
1339 Vavroušová Eva PatřínčtvrtkaZ20-39Ženyano
1340 Vávrová Markéta MITAS CYKLOHELIOSčtvrtkaZ20-39Ženyano
1341 Vejtruba Jakub NymburkčtvrtkaDorostenciMužiano
1342 Vejtruba Matyáš NymburkčtvrtkaDorostenciMužiano
1343 Vendl Zdenek PoděbradyčtvrtkaM20-39Mužiano
1344 Vendlerová Lenka Hradec KrálovéčtvrtkaZ20-39Ženyano
1345 Veselková Kristýna JičínčtvrtkaZ20-39Ženyano
1346 Viniklář Stanislav čtvrtkaM40-49Mužiano
1347 Vitík Václav Magna TeamčtvrtkaM20-39Mužiano
1348 Vlasák Petr StudečkyčtvrtkaM20-39Mužiano
1349 Vlašic Jiří čtvrtkaM40-49Mužiano
1350 Voborová Denisa PoděbradyčtvrtkaZ20-39Ženyano
1351 Marková Simona PoděbradyčtvrtkaZ40-49Ženyano
1352 Vondrlík Vladimír KřinecčtvrtkaM40-49Mužiano
1353 Vondrouš Jakub Magna TeamčtvrtkaDorostenciMužiano
1354 Vondroušová Ludmila Magna TeamčtvrtkaZ40-49Ženyano
1355 Vorlíčková Jitka čtvrtkaZ20-39Ženyano
1356 Vosátka Petr PrahačtvrtkaM40-49Mužiano
1357 Vrbenská Kristýna Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaZ20-39Ženyano
1358 Vyleťal Martin čtvrtkaM40-49Mužiano
1359 Walterová Jana Kostomlaty nad LabemčtvrtkaZ40-49Ženyano
1360 Weigert Otto Šneci v běhučtvrtkaM40-49Mužiano
1361 Weiss Jindřich NymburkčtvrtkaM40-49Mužiano
1362 Wolf Petr Magna TeamčtvrtkaM40-49Mužiano
1363 Záhora Jan SadskáčtvrtkaM20-39Mužiano
1364 Žák Milan NymburkčtvrtkaM50-59Mužiano
1365 Zedníčková Šárka NymburkčtvrtkaZ20-39Ženyano
1366 Zlámal Jiří KovanicečtvrtkaM20-39Mužiano
1367 Zoubek Michal SK POLABAN NymburkčtvrtkaJuniořiMužiano
1368 Zradička Lukáš čtvrtkaM40-49Mužiano
1369 Žemla Petr HradištkočtvrtkaM40-49Mužiano
1370 Žemlová Tereza Magna TeamčtvrtkaZ20-39Ženyano
1371 Ženíšková Dana Jdu běhatčtvrtkaZ50-59Ženyano
1372 Žurek Mariusz Roman Magna TeamčtvrtkaM40-49Mužiano
1373 Kubát Adam KrchlebyčtvrtkaJuniořiMužiano
1374 Kubát Matyáš KrchlebyčtvrtkaDorostenciMužiano
1375 Arky Veronika PrahačtvrtkaZ40-49Ženyano
1376 Brzek Tomáš Hradec KrálovéčtvrtkaM20-39Mužiano
1377 Kolesnikov Ivan Mladá BoleslavčtvrtkaM40-49Mužiano
1378 Kolesnikova Svetlana Mladá BoleslavčtvrtkaZ50-59Ženyano
1379 Krumpholcová Anna Lysá nad LabemčtvrtkaZ20-39Ženyano
1380 Lébl Matěj SadskáčtvrtkaM20-39Mužiano
1381 Nováková Alžběta Píchlá botačtvrtkaZ20-39Ženyano
1382 Petrášek Tomáš NymburkčtvrtkaM40-49Mužiano
1383 Poborská Jitka čtvrtkaZ50-59Ženyano
1384 Smrčková Kateřina Mladá BoleslavčtvrtkaZ20-39Ženyano
1385 Špulák Petr KolínčtvrtkaM20-39Mužiano
1386 Růžička Jiří FourteensčtvrtkaM40-49Mužiano
1387 Růžičková Alena FourteensčtvrtkaZ40-49Ženyano
1388 Čížek Tomáš PuclicečtvrtkaM20-39Mužiano
1389 Dzupin Viliam PrahačtvrtkaM40-49Mužiano
1390 Kutík Ladislav kafe&vlakyčtvrtkaM40-49Mužiano
1391 Nikodem Václav SadskačtvrtkaM20-39Mužiano
1392 Vacková Lucie Lysá nad LabemčtvrtkaZ20-39Ženyano
1393 Zimová Jana čtvrtkaZ20-39Ženyano
1394 Nagy Jiří KladnočtvrtkaM6 (60-69)Mužiano
1395 Oracka Monika PrahačtvrtkaZ20-39Ženyano
1396 Roučková Kateřina PrůhonicečtvrtkaZ40-49Ženyano
1397 Slavíková Ilona NymburkčtvrtkaZ40-49Ženyano
1398 Vrzal Martin PečkyčtvrtkaM20-39Mužiano
1399 Zvoníčková Kristýna SadskáčtvrtkaZ20-39Ženyano
1400 Raška Jan NymburkčtvrtkaM20-39Mužiano
1401 Vrzal Jan PečkyčtvrtkaM40-49Mužiano
1402 Goyal Vinay čtvrtkaM20-39Muži
1403 Filip Karel Bové StrašecíčtvrtkaM6 (60-69)Mužiano
1404 Hora Jiří REGA teamčtvrtkaM40-49Mužiano
1405 Klika Peter BerounčtvrtkaM20-39Mužiano
1406 Měchura Ondřej Praha 4čtvrtkaM40-49Mužiano
1407 Erbenová Aneta NymburkčtvrtkaZ20-39Ženyano
1408 Popek David Magna TeamčtvrtkaM20-39Mužiano
1409 Chmatal Martin PRahačtvrtkaM40-49Mužine
1410 Landštof David PrahačtvrtkaM20-39Mužine
1411 Pergel Vojtěch Lokomotiva NymburkčtvrtkaDorostenciMuži
1412 Kordina Zdeněk AC Slovan LiberecčtvrtkaM70pMuži
1413 Drescher Jens čtvrtkaM40-49Muži
1413 Grescher Jens čtvrtkaZ40-49Ženy
1414 Pudlo Tomáš NymburkčtvrtkaM20-39Muži
1415 Weber Denisa Neumarkt čtvrtkaZ40-49Ženyne
1416 Pokorný Miroslav Benešov žije sportemčtvrtkaM50-59Muži
1417 Hrabinský Timmo PoděbradyčtvrtkaM20-39Muži
1418 Hejcman Adam PrahačtvrtkaM20-39Muži
1419 Bilák Martin PrešovčtvrtkaM20-39Muži
1420 Kovařík Tomáš Písková LhotačtvrtkaM50-59Muži
1421 Hanousek Jakub Praha 4čtvrtkaM20-39Muži
1422 Jirouš Zdeněk Duke corpčtvrtkaM50-59Muži
1423 Kemr Jan NymburkčtvrtkaM20-39Muži
1424 Martinová Iva čtvrtkaZ20-39Ženy
1425 Andltová Petra čtvrtkaZ40-49Ženy
1426 Hudcová Hana čtvrtkaZ50-59Ženy
1427 Procházková Petra NymburkčtvrtkaZ40-49Ženy
1428 Nešněrová Veronika Hrubý JeseníkčtvrtkaZ40-49Ženy
1429 Král Václav NymburkčtvrtkaM40-49Muži
1430 Zajíc Ondřej PrahapůlmaratonM40-49Muži
2001 Machovec Tadeáš dětské závodyChlapci 8-9
2002 Šíma Daniel GladiatorRaceTeamdětské závodyChlapci 6-7
2003 Šímová Aneta GladiatorRaceTeamdětské závodyDívky 8-9
2004 Hubáčková Ella Plzeň dětské závodyDívky do 5
2005 Kubíčková Kristýna Praha 8dětské závodyDívky 6-7
2006 Kubíčková Vendula Praha 8dětské závodyDívky do 5
2007 Šitavancová Alžběta Nymburkdětské závodyDívky 6-7
2008 Knespl Marek dětské závodyChlapci 6-7
2009 Vávra Roman dětské závodyChlapci 6-7
2010 Helbichová Laura Nymburkdětské závodyDívky 8-9
2011 Rambousková Nela Milovice dětské závodyDívky 6-7
2012 Saidlová Anna Nymburkdětské závodyDívky 6-7
2013 Sajdl Albert dětské závodyChlapci do 5
2014 Bílý Lukáš AK Škoda Plzeňdětské závodyChlapci 6-7
2015 Luběna Adam dětské závodyChlapci 6-7
2016 Luběna Ondra dětské závodyChlapci do 5
2017 Lajtkep Vítek Nymburkdětské závodyChlapci 6-7
2018 Saji Ayman SKP Nymburkdětské závodyChlapci 6-7
2019 Frantl Vojta dětské závodyChlapci 10-11
2020 Štěrbová Jolana Kolíndětské závodyDívky 10-11
2021 Kubelkova Valerie Kolín dětské závodyDívky 6-7
2022 Matějíčková Klára dětské závodyDívky 6-7
2025 Mašek Daniel dětské závodyChlapci do 5
2026 Mašková Klárka dětské závodyDívky do 5
2027 Lorenz Sofie dětské závodyDívky do 5
2028 Růžička Lukáš dětské závodyChlapci 6-7
2029 Vašková Elena dětské závodyDívky 8-9
2030 Schwarzbeck Marian dětské závodyChlapci 8-9
9999 Skála Radek JoskatelpůlmaratonM50-59Muži
0 Berka Martin AC TurnovpůlmaratonM20-39Mužine
0 Bláhová Dita ÚvalypůlmaratonZ40-49Ženyne
0 Cepek Petr Praha půlmaratonM20-39Mužine
0 Červenka Jiří Kabuki BrnopůlmaratonM20-39Mužine
0 Foffova Lucie Městec KrálovéčtvrtkaZ20-39Ženyne
0 Fritscherová Renáta MirkovicepůlmaratonZ40-49Ženyne
0 Hanuš Štěpán Hradištkodětské závodyChlapci 6-7
0 Jackulikova Zuzana Banska BystricačtvrtkaZ40-49Ženyne
0 Jindrová Dagmar DivočinačtvrtkaZ20-39Ženyne
0 Kašpar Pavel HostivařčtvrtkaM20-39Mužine
0 Kemr Jan NymburkčtvrtkaM20-39Mužine
0 Konopaskova Tereza čtvrtkaZ20-39Ženyne
0 Krajicek Martin Sokol VeltezpůlmaratonM20-39Mužine
0 Králíková Lucie NeratovicečtvrtkaZ20-39Ženyne
0 Kratochvíl Miroslav čtvrtkaM40-49Mužine
0 Kurka Lukáš čtvrtkaM20-39Mužine
0 Letková Beata Drahorazdětské závodyDívky do 5
0 Macháčková Katerina čtvrtkaZ20-39Ženyne
0 Mašek Daniel Praha 4 - Podolídětské závodyChlapci do 5
0 Mašek David Praha 4 - PodolíčtvrtkaM20-39Mužine
0 Mašková Klára Praha 4 - Podolídětské závodyDívky 6-7
0 Musilová Tereza PoděbradyčtvrtkaZ40-49Ženyne
0 Němečková Lenka PoděbradyčtvrtkaZ20-39Ženyne
0 Pávová Žaneta PilulkačtvrtkaZ20-39Ženyne
0 Pěničková Barbora NymburkčtvrtkaZ20-39Ženyne
0 Plocová Kateřina Sibřina čtvrtkaZ20-39Ženyne
0 Procházková Romana KřinecpůlmaratonJuniorkyŽenyne
0 Sedlaty Petr NymburkpůlmaratonM20-39Mužine
0 Skála Radek JOSKATELpůlmaratonM50-59Mužine
0 Skodova Sarka PrahapůlmaratonZ20-39Ženyne
0 Smidova Tereza SedlistepůlmaratonZ20-39Ženyne
0 Sofín Luděk SófapůlmaratonM40-49Mužine
0 Šedivá Natálie ČelákovicečtvrtkaZ20-39Ženyne
0 Šima Martin čtvrtkaM20-39Mužine
0 Šodková Mirka Nový JičínpůlmaratonZ20-39Ženyne
0 Šrajbrová Jana čtvrtkaZ20-39Ženyne
0 Urbanová Jana Šneci v běhu půlmaratonZ40-49Ženyne
0 Valentová Klára NechanicepůlmaratonZ20-39Ženyne
0 Viktorinová Marie PlzeňpůlmaratonZ20-39Ženyne
0 Vraná Klára Benatky nad JizeroupůlmaratonZ20-39Ženyne
0 Vrbenský Vít PoděbradyčtvrtkaM20-39Mužine