Startovní listina Podzimní běh lyžařů

dětské/žákovské trati

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 174

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategorieSkupina 2Platba
Augustín Michael Senohrabypidižáci staršíano
Augustín Richard Senohrabypidižáci mladšíano
Augustinová Kamila Šakal Kbelyminižákyně staršíne
Balcarová Klára ÓMON Prahapidižákyně mladšíano
Baldrian František Slovan Praha Zdravotníkpidižáci mladšíano
Baldrian Josef Slovan Praha Zdravotníkminižáci mladšíano
Baldrian Tomáš Slovan Praha Zdravotníkžáci staršíano
Baldrianová Eva Slovan Praha Zdravotníkžákyně mladšíano
Baumgartlová Lucie SK Aktis Prahaminižákyně mladšíano
Bednářová Matylda Kanoistika Sedlčanyminižákyně staršíano
Bína Mikuláš TJ Sokol Senohrabypidižáci staršíano
Bínová Viktorie TJ Sokol Senohrabyminižákyně staršíano
Bruckner Filip Bikeclinic junior teamžáci mladšíne
Bruckner Jakub Bikeclinic junior teamminižáci staršíne
Burian Jáchym ŠSK Újezd nad Lesyžáci mladšíano
Burianová Vanda ŠSK Újezd nad Lesyminižákyně staršíano
Carmine Nicol Atletika Jižní Městominižákyně staršíano
Čiháková Adéla TJ Sokol Senohrabypidižákyně staršíano
Čiháková Alice TJ Sokol Senohrabypidižákyně mladšíano
Daněk Daniel TJ Sokol Senohrabyminižáci staršíano
Dolejš Albert VSK ČVUT Prahaminižáci staršíne
Dolejš Marek Atletika Jižní Městožáci staršíne
Dolejšová Sára Dukla Prahažákyně mladšíne
Dolejšová Sára Dukla Prahažákyně mladšíne
Douda Ondřej TJ Sokol Senohrabyminižáci mladšíano
Douda Vojtěch TJ Sokol Senohrabyminižáci mladšíano
Doupovcova Klara TJ Sokol Senohrabyžákyně mladšíne
Doupovcova Kristyna TJ Sokol Senohrabypidižákyně staršíne
Doupovec Ondrej TJ Sokol Senohrabyminižáci staršíne
Drábová Eliška ŠSK Újezd nad Lesyžákyně staršíano
Duchoňová Alice Prahaminižákyně staršíano
Dvořáková Kateřina Atipicminižákyně staršíano
Folprecht Lukas Slovan Zdravotnik Prahaminižáci staršíano
Frenclová Alžběta Křivoklátminižákyně mladšíano
Gašová Ester Atipic Jílové u Prahyminižákyně staršíano
Hanušková Anežka ŠSK Újezd nad LesyDorostenky mladšíano
Havlíčková Veronika SK Babiceminižákyně staršíano
Havlíčková Zuzana Svojeticeminižákyně mladšíano
Hes Vaclav Kanoistika Sedlčanyminižáci mladšíano
Hesová Anežka Kanoistika Sedlčanyminižákyně staršíano
Hlavnička Marek Javorníkpidižáci mladšíne
Hlavničková Barbora Atletika Benešovminižákyně staršíne
Hončík Richard Kanoistika Sedlčanyžáci mladšíano
Horad Jonáš Senohrabyžáci staršíano
Horadová Ela Senohrabyžákyně mladšíano
Horázný Dominik Senohrabyminižáci staršíano
Horázný Nikolas Senohrabyminižáci mladšíano
Houda Hynek Kanoistika Sedlčanyminižáci mladšíano
Houda Vítek Kanoistika Sedlčanyžáci mladšíano
Hruška Filip pidižáci staršíano
Hruška Lukáš TJ Sokol Senohrabyminižáci staršíano
Hruška Ondřej Mirošovicežáci mladšíano
Hrušková Veronika Mirošovicežákyně mladšíano
Chmelík Tomáš Sokol Dolní Počerniceminižáci mladšíano
Chmelíková Adéla Sokol Dolní Počernicežákyně mladšíano
Jonáková Lucie T.J. Sokol Říčany a Radošovicežákyně staršíano
Kadlečkova Barbora Kanoistika Sedlčanyžákyně mladšíano
Kadlečkova Eva Kanoistika Sedlčanyminižákyně mladšíano
Kašparová Michaela RS VLAŠIMminižákyně mladšíano
Kličková Barbora Spartak Praha 4žákyně mladšíano
Klimperová Adéla Atletika Český Brodminižákyně mladšíano
Kohout Filip TJ Sokol Senohrabyžáci staršíano
Kohout Prokop TJ Sokol Senohrabypidižáci mladšíano
Kopecký Jonáš TJ Sokol Senohrabyžáci staršíne
Kopecký Matouš Tj Sokol Hrusiceminižáci staršíne
Kopecký Štěpán TJ Sokol Senohrabyžáci staršíne
Kopecký Vít TJ Sokol SenohrabyDorostenci mladšíne
Kordík Antonín Atipic Jílovéminižáci staršíano
Kordíková Anna Atipic Jílovéžákyně mladšíano
Kos Jakub LBS Sport Teamžáci staršíne
Kos Vojtěch LBS Sport TeamDorostenci mladšíne
Kosová Karolína LBS Sport Teamminižákyně staršíano
Kotiš Martin TJ Sokol Senohrabyminižáci staršíne
Kotišová Karolína TJ Sokol Senohrabyžákyně mladšíne
Kroupa Jan Praha 10pidižáci mladšíano
Kroupová Karolína Praha 10minižákyně mladšíano
Kříž Matěj Atletika Benešovminižáci staršíano
Křížová Elen Atletika Benešovpidižákyně mladšíano
KUČEROVÁ ANETA ATLETIKA BENEŠOVžákyně staršíano
KUČEROVÁ KAROLÍNA ATLETIKA BENEŠOVžákyně mladšíano
Lehovec Josef Atletika Jižní Městopidižáci staršíano
Lukášová Lucie ZŠ Livingstoneminižákyně mladšíano
Lukášová Veronika MŠ Třeboradicepidižákyně staršíano
Machalický Jan ŠSK Újezd nad Lesyžáci mladšíano
Mairich Michal Senohrabyminižáci staršíano
Malá Sára Sokol Senohrabyžákyně mladšíano
Malá Viktorie Sokol Senohrabyminižákyně staršíano
Mareš Adam ATIPIC Jílové u Prahyminižáci staršíano
Matějů Antonín Sild teampidižáci mladšíano
Míčková Karolína Chrást nad Sázavoupidižákyně mladšíne
Možíšová Magdaléna TJ Sokol Senohrabyminižákyně mladšíano
Mrázová Ema Slovan Praha Zdravotníkminižákyně staršíano
Mrázová Julie TJ Slovan Zdravotníkžákyně mladšíano
Mrázová Lucie Slovan Praha Zdravotníkpidižákyně staršíano
Nemšovská Magdalena Praga Prahaminižákyně staršíano
Nemšovský Filip Praga Prahažáci staršíano
Novotný Jakub ASK Slavia PrahaDorostenci mladšíano
Palata František Ragby Říčanypidižáci staršíano
Palata Matěj Ragby Říčanyžáci mladšíano
Palata Mikeš Ragby Říčanyminižáci mladšíano
Pancíř Tomáš TJ Sokol Senohrabypidižáci staršíano
Pancířová Viktorie TJ Sokol Senohrabypidižákyně mladšíano
Panták Tomáš TJ Sokol Senohrabypidižáci staršíano
Pantáková Sára TJ Sokol Senohrabyminižákyně mladšíano
Parýzek Jakub Mnichovicepidižáci mladšíano
Parýzková Lucie TJ Sokol Senohrabypidižákyně staršíano
Pautov Nikita SK Rover Prahaminižáci staršíne
Pavlišče Štěpán ATIPICpidižáci mladšíano
Pavliščová Anna ATIPICpidižákyně staršíano
Pavliščová Josefína ATIPICpidižákyně mladšíano
Pavliščová Marie ATIPICminižákyně staršíano
Pazdera Tomáš Mnichoviceminižáci staršíano
Pazderová Jana Mnichovicepidižákyně staršíano
Pejša Jan Kanoistika Sedlčanyžáci mladšíano
Pejša Matěj Kanoistika Sedlčanyminižáci mladšíano
Peroutková Eliška TJ Orion Praha ne
Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříšminižákyně staršíano
Petriláková Anežka Rozárie OK DobříšDorostenky mladšíano
Podhradská Nikola SK Sokol Zlatníkyminižákyně staršíano
Ponrt Vaclav Mirosoviceminižáci staršíano
Poslušná Karla TJ Sokol Senohrabyminižákyně mladšíano
Procházka Jindřich ASK Slavia Prahažáci staršíano
Procházka Ondřej Beach Braníkpidižáci staršíano
Rakova Eva Praha 3pidižákyně staršíano
Roučková Julie Průhoniceminižákyně mladšíano
Roučková Viktorie Průhoniceminižákyně mladšíano
Řeháková Laura Atletika Benešovminižákyně staršíne
Řeháková Valerie Atletika Benešovpidižákyně staršíne
Řezáč Adam Kanoistika Sedlčanyminižáci staršíano
Řezáč Tomáš Kanoistika Sedlčanyminižáci mladšíano
Skořepa Matěj TJ Sokol Senohraby žáci staršíano
Skořepová Eliška TJ Sokol Senohrabyminižákyně mladšíano
Smrčková Eliška TJ Sokol Maxičkyžákyně mladšíano
Stejskalová Martina ŠSK Újezd nad lesy minižákyně staršíne
Straka Adam TJ Sokol Senohrabypidižáci staršíano
Straková Karolína TJ Sokol Senohrabyminižákyně mladšíano
Sunkova Berta Moravan Lounoviceminižákyně staršíne
Sunkova Sara Moravan Lounoviceminižákyně mladšíne
Svoboda Dominik Ski Senohrabyžáci staršíne
Svoboda Vojtěch LBS Sport Teamžáci staršíano
Svobodová Agáta LBS Sport Teamžákyně staršíano
Svobodova Laura Ski Senohrabyžákyně staršíne
Šimečková Anna TJ Sokol Senohrabyminižákyně mladšíne
Šimečková Kateřina TJ Sokol Senohrabyžákyně mladšíne
Šolta Jáchym Světiceminižáci staršíano
Šťastná Lucie TJ Sokol Senohrabyžákyně mladšíano
Šťastný Pavel TJ Sokol Senohrabyminižáci staršíano
Štěch Martin minižáci staršíano
Štěch Ondřej minižáci staršíano
Šťovíček Vojta RUGBY Babiceminižáci staršíano
Šťovíčková Vendula T.J. Sokol Říčany a Radošovicežákyně mladšíano
Šulc Šimon SK Posázavanminižáci mladšíano
Šulc Štěpán LBS Sport Teamžáci mladšíano
Šulcová Sára pidižákyně staršíano
Tlamichová Alice TJ Sokol Senohrabypidižákyně staršíano
Tlamichová Barbora TJ Sokol Senohrabyminižákyně mladšíano
Vaculíková Edita Dukla PrahaDorostenky mladšíano
Valasek Adam Cercanyminižáci mladšíano
Valsová Veronika Kanoistika Sedlčanyžákyně mladšíano
Vaňková Alena TJ Sokol Senohrabypidižákyně staršíano
Veselá Julie TJ Sokol Senohrabyminižákyně mladšíano
Veselý Václav TJ Sokol Senohrabypidižáci staršíano
Vilas Radek Kanoistika Sedlčanyminižáci mladšíano
Vobecký Filip Atletika Benešovminižáci mladšíano
Vobecký Lukáš Atletika Benešovminižáci mladšíano
Vondrák Ondřej TJ Sokol Senohrabyžáci mladšíano
Vondráková Kateřina TJ Sokol Senohrabyžákyně staršíano
Vozobule Štěpán LBS Sport teamminižáci mladšíano
Vozobulová Viktorka LBS Sport teamžákyně mladšíano
Zahrádka Vít Ski Senohrabyžáci mladšíano
Zahrádková Ela Ski Senohrabypidižákyně mladšíano
Zahrádková Ema Ski Senohrabypidižákyně mladšíano
Zahrádková Leontýna Ski Senohrabypidižákyně staršíano
Zelená Barbora TJ Sokol Senohrabyžákyně mladšíano