Startovní listina Podzimní běh lyžařů

4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 70

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategorieSkupina 2Platba
Baldrianová Barbora Slovan Praha Zdravotníkženy Bano
Bauer Jiří TJ Dukla Prahamuži openne
Břicháčová Veronika Mnichoviceženy Bano
Čeljuska Martin Čerčanymuži openano
Čeljusková Alena Čerčanyženy Cano
Čiháková Šárka TJ Sokol Senohrabyženy BIZSano
Čižinský Jaromír SABZO Prahamuži Dano
Doupovcova Martina TJ Sokol Senohrabyženy BIZSne
Doupovec Petr TJ Sokol Senohrabymuži openne
Duchoňová Andrea ASK Slavia Prahaženy Aano
Gregor Jaroslav Běchovicemuži Dano
Gregorová Kamila Mizuno teamženy Bano
Hamouzová Tereza ÓMON PRAHAženy Aano
Hesová Klára Kanoistika Sedlčanyženy Aano
Holubová Petra Omon Prahaženy Aano
Janauer Daniel Prahamuži openano
Janeček Jaroslav SABZO Prahamuži Dano
Jeníková Karolína Báječné ženy v běhuženy Cano
Jeníková Petra Spartak Praha 4ženy Aano
Karasová Kamila Ómon Prahaženy Aano
Khelová Petra OK Sparta Prahaženy Bano
Kleinová Martina Praha 6 ženy Bano
Kopecká Alena ženy Bne
Kožina Štěpán SK AKTISmuži openano
Kumstová Jana TJ Sokol Senohrabydorostenky staršíIZSano
Kunstová Lenka TJ Sokol Senohrabyženy BIZSano
Kynclová Zuzana Velké Popoviceženy Bano
Lukáš Jakub Sokol Čakovicemuži openano
Lukášová Mirka Prahaženy Cano
Malina Tomáš Kanoistika Sedlčanymuži openano
Mališová Karla Sabzo ženy Cano
Malkusová Nicole ženy Aano
Minchev Ivan JUSTmuži Dne
Mrázová Renáta Sokol Hodkovičkyženy Bano
Paldusová Klára Senohrabyženy AIZSano
Pancířová Lucie TJ Sokol Senohrabyženy BIZSano
Petrilák Matouš OK Dobříšmuži openano
Picková Jana Nový Knínženy Bano
Pokorná Věnceslava atletika Hostivařženy Cano
Poslušná Karla TJ Sokol Senohrabydorostenky staršíIZSano
Požgayová Jana Bonbon Prahaženy Cne
Přibylová Eliška KK Výstavbyženy Aano
Přibylová Eva Sokol Nusleženy Bano
Rádl Pavel Pyšelymuži Dano
Rudišarová Martina TJ Sokol Senohrabyženy AIZSano
Rydlová Jarmila running witchženy Cano
Skořepa Matěj TJ Sokol Senohraby muži openano
Smrčka Miloš BK Říčanymuži Dne
Smrčková Pavlína BK Říčanyženy Bano
Soldátová Kateřina Praha 4ženy Bano
Soukalová Helena Hovorčoviceženy Bano
STANISLAV Michal SK Zlíchovmuži openano
Stejskalová Martina Praha 9ženy Bano
Svěchota Matyáš USK Prahamuži openano
Svěchotová Hana Spartak Praha 4ženy Bano
Svoboda Dominik Ski Senohrabymuži openne
Svobodova Laura Ski Senohrabydorostenky staršíIZSne
Šárová Andrea Voticeženy Aano
Šimečková Radka TJ Sokol Senohrabyženy BIZSne
Šťastný Pavel TJ Sokol Senohrabymuži openano
Švorcová Lucie Buddyho kořistženy Ane
Treglerová Alice Praha 4ženy Bano
Treglerová Michaela Praha 4ženy Aano
Třísková Katarína Praha 6ženy Bano
Vilímek Stanislav Benešovský běžecký klubmuži Dano
Vlachynská Libuše Turbomošt Lhotaženy Cano
Vozobulová Lenka Senohrabyženy BIZSano
Všetečka Jan Kanoistika Sedlčanymuži openano
Zahorcova Lucie SOSEženy BIZSano
Zeidlerová Jarmila BK Benešovženy Cano