Startovní listina Podzimní běh lyžařů

4 km (ženy a starší dorostenky, muži D, muži open)

Počet přihlášených: 126

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategorieSkupina 2Platba
Požgayová Jana Bonbon Prahaženy Cano
Pokorná Věnceslava atletika Hostivařženy Cano
Zeidlerová Jarmila BK Benešovženy Cano
Mališová Karla Sabzo ženy Cano
Rydlová Jarmila running witchženy Cano
Merasicka Dagmar Continental Automotive Czech Republicženy Cano
Jeníková Karolína Báječné ženy v běhuženy Cano
Vlachynská Libuše Turbomošt Lhotaženy Cano
Lukášová Mirka Prahaženy Cano
Čeljusková Alena Čerčanyženy Cano
Kynclová Zuzana Velké Popoviceženy Bano
Hamouzová Tereza ÓMON PRAHAženy Aano
Holubová Petra Omon Prahaženy Aano
Karasová Kamila Ómon Prahaženy Aano
Šárová Andrea Voticeženy Aano
Soukalová Helena Hovorčoviceženy Bano
Kunstová Lenka TJ Sokol Senohrabyženy Bdomácí ženy 4 kmano
Doupovcova Martina TJ Sokol Senohrabyženy Bdomácí ženy 4 kmano
Hesová Klára Kanoistika Sedlčanyženy Aano
Pancířová Lucie TJ Sokol Senohrabyženy Bdomácí ženy 4 kmano
Jeníková Petra Spartak Praha 4ženy Aano
Poslušná Karla TJ Sokol Senohrabydorostenky staršídomácí ženy 4 kmano
Paldusová Klára Senohrabyženy Adomácí ženy 4 kmano
Svobodova Laura Ski Senohrabydorostenky staršíIZSano
Šimečková Radka TJ Sokol Senohrabyženy Bdomácí ženy 4 kmano
Kumstová Jana TJ Sokol Senohrabydorostenky staršídomácí ženy 4 kmano
Rudišarová Martina TJ Sokol Senohrabyženy Adomácí ženy 4 kmano
Baldrianová Barbora Slovan Praha Zdravotníkženy Bano
Duchoňová Andrea ASK Slavia Prahaženy Aano
Smrčková Pavlína BK Říčanyženy Bano
Břicháčová Veronika Mnichoviceženy Bano
Khelová Petra OK Sparta Prahaženy Bano
Třísková Katarína Praha 6ženy Bano
Mrázová Renáta Sokol Hodkovičkyženy Bano
Picková Jana Nový Knínženy Bano
Treglerová Michaela Praha 4ženy Aano
Treglerová Alice Praha 4ženy Bano
Vozobulová Lenka Senohrabyženy Bdomácí ženy 4 kmano
Stejskalová Martina Praha 9ženy Bano
Kopecká Alena ženy Bano
Svěchotová Hana Spartak Praha 4ženy Bano
Malkusová Nicole ženy Aano
Soldátová Kateřina Praha 4ženy Bano
Zahorcova Lucie SOSEženy Bdomácí ženy 4 kmano
Kleinová Martina Praha 6 ženy Bano
Přibylová Eva Sokol Nusleženy Bano
Čiháková Šárka TJ Sokol Senohrabyženy Bdomácí ženy 4 kmano
Přibylová Eliška KK Výstavbyženy Aano
Gregorová Kamila Mizuno teamženy Bano
Spilková Eliška TJ Sokol Senohrabydorostenky staršídomácí ženy 4 kmano
Vatěrová Hana ženy B
Schöppelová Jana Kladnoženy C
Jeníčková Irena H. O. Přírodní vědyženy B
Pakostová Hana PGPženy B
Pechová Iveta BBKženy B
Bečváříková Alexandra Týnec nad Sázavouženy B
Andriková Blanka TJ Senohrabyženy Bdomácí ženy 4 km
Zadražilová Anežka Sparta Prahadorostenky starší
Součková Natálie AC Sparta Praha kanoistikadorostenky starší
Valentová Klára TJ Dukla Prahaženy A
Chalupníková Aranka TJ Dukla Prahaženy A
Radová Daniela Atletika Benešovdorostenky starší
Plášilová Kateřina TJ Sokol Senohrabyženy Bdomácí ženy 4 km
Podoláková Marcela Brandýs nad Labemženy B
Pavlíková Barbora Klub Přátel Velkého Javorníkuženy B
Tučková Helena DGPženy C
Součková Markéta RBZ Prahaženy A
Fialová Blanka BKK Benešovženy B
Doležalová Michaela SK Trefaženy A
Sajdlová Jana Žižkovský Tygřiženy A
Jámborová Ema Adrien Eelixir Elite Teamdorostenky starší
Nosková Michaela HO Přírodní vědyženy A
Eugenio Marta Ironpeopleženy B
Souček Milan Sokol Plavskomuži D
Janeček Jaroslav SABZO Prahamuži Dano
Gregor Jaroslav Běchovicemuži Dano
Smrčka Miloš BK Říčanymuži Dano
Rádl Pavel Pyšelymuži Dano
Vilímek Stanislav Benešovský běžecký klubmuži Dano
Čižinský Jaromír SABZO Prahamuži Dano
Doupovec Petr TJ Sokol Senohrabymuži opendomácí muži 4 kmano
Malina Tomáš Kanoistika Sedlčanymuži openano
Šťastný Pavel TJ Sokol Senohrabymuži opendomácí muži 4 kmano
Svoboda Dominik Ski Senohrabymuži opendomácí muži 4 kmano
Všetečka Jan Kanoistika Sedlčanymuži openano
Kožina Štěpán SK AKTISmuži openano
STANISLAV Michal SK Zlíchovmuži openano
Svěchota Matyáš USK Prahamuži openano
Čeljuska Martin Čerčanymuži openano
Janauer Daniel Prahamuži openano
Skořepa Matěj TJ Sokol Senohraby muži opendomácí muži 4 kmano
Petrilák Matouš OK Dobříšmuži openano
Lukáš Jakub Sokol Čakovicemuži openano
Bauer Jiří TJ Dukla Prahamuži openano
Laciga Zdeněk Slovan Praha Zdravotníkmuži D
Pašek František OK Kamenicemuži open
Krejčík Aleš Poříčí n. Sázavoumuži open
Franěk Emil Boot Campmuži D
Vejrych Lukáš Senohrabymuži opendomácí muži 4 km
Maleček Jakub TJ Dukla Prahamuži open
Hach Lukáš Štefko Running Teammuži open
Vnouček Karel ASK - Hrdlořezymuži open
Trutna Jan TJ Sokol Velké Meziříčímuži open
Řehák Jan Prahamuži open
Jahoda Vojtěch SOSEmuži open
Záhorec Jonáš Senohrabymuži opendomácí muži 4 km
Strejček Jiří Praha 10muži open
Sehnac Adrien SC Radotínmuži D
Kohout Filip TJ Sokol Senohrabymuži opendomácí muži 4 km
Moch Ivan Sabzo Prahamuži D