Startovní listina Valdštejnova desítka 2019

Počet přihlášených: 272

PříjmeníJménoKlub nebo městozávodKategoriePlatba
Bajgarová Nikola Sokolov10 kmZ39 (30-39)ano
Bártl Filip Windy Hill ranch Krajková Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Chlapci B (nar. 2008-2009)ano
Bártl Tomáš Windy Hill ranch Krajková Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019Chlapci (nar. 2013-2019)ano
Bártl Václav Windy Hill ranch Krajková 5 kmM49 (40-49)ano
Baxa Petr Dalovice10 kmM49 (40-49)ano
Baxová Blanka Dalovice10 kmZ49 (40-49)ano
Bečvář Milan Františkovy Lázně 5 kmano
Bečvářová Eva Františkovy lázně5 kmZ49 (40-49)ano
Bechiňský Václav New Roll RunnersŠtafeta 2x5 km (2xano
Bechynská Nela Kruhový trénink Cheb 10 kmZ39 (30-39)ano
Benkár Zbyněk Cheb10 kmM49 (40-49)ano
Blažek Albert Karlovy Vary10 kmM29 (16-29)ano
Bobenič Josef Cvočci Sokolov10 kmM49 (40-49)ano
Bobeničová Ingrid Cvočci Sokolov10 kmZ49 (40-49)ano
Böhm Petr RUNaři Sokolov10 kmM59 (50-59)ano
Bonnová Petra Františkovy Lázně5 kmZ49 (40-49)ano
Bosák Karel Cheb10 kmM29 (16-29)ano
Brodský Jindřich Tlučná5 kmM60+ (60plus)ano
Broncová Dagmar Run Ladies10 kmZ49 (40-49)ano
Brož Petr USK Akademik5 kmM59 (50-59)ano
Brožová Jana USK Akademik5 kmZ39 (30-39)ano
Brožová Natálie ChodovDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Dívky C (nar. 2010-2012)ano
Brožová Veronika Chodov5 kmZ39 (30-39)ano
Brůha Martin Chomutov10 kmM39 (30-39)ano
Brůhová Veronika MC Český ráj10 kmZ39 (30-39)ano
Bureš Radek New Roll RunnersŠtafeta 2x5 km (2xano
Burian Jiří Újezd pod Přimdou10 kmM49 (40-49)ano
Burianová Markéta Újezd pod PřimdouDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019ano
Burianová Veronika Újezd pod Přimdou5 kmZ49 (40-49)ano
Cabal Stanislav TRI Cheb5 kmM59 (50-59)ano
Cejnar Tomáš Františkovy Lázně10 kmM29 (16-29)ano
Cibula Zoltán Chodov5 kmM59 (50-59)ano
Dědičová Daniela Sokolov10 kmZ39 (30-39)ano
Drtinová Víťa Praha10 kmZ5 (60plus)ano
Durantová Jana Sokolov5 kmZ39 (30-39)ano
Ďurinová Sofie ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019ano
Elízová Michaela Rotava10 kmZ49 (40-49)ano
Erhart Pavel Cheb10 kmano
Fanta Daniel Plzen10 kmM29 (16-29)ano
Fišer Jan RT English Academy ChebDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Chlapci C (nar. 2010-2012)ano
Fišer Jan RT English Academy Cheb5 kmano
Fišer Tomáš RT English Academy Cheb5 kmano
Fišer Šabatová Lenka RT English Academy Cheb10 kmZ49 (40-49)ano
Forejtová Marta Libá5 kmZ49 (40-49)ano
Forejtová Michaela SKP UNION Cheb5 kmano
Fránová Ivana RUN-LADIES- IVČA 10 kmZ49 (40-49)ano
Gajdoš Jakub Karlovy Vary5 kmM29 (16-29)ano
Gmeinwieser Zlata 5 kmZ49 (40-49)ano
Goldschalt Daniel Cheb10 kmM29 (16-29)ano
Hanzal Petr Cheb5 kmM49 (40-49)ano
Havlíčková Michaela Qap.cz10 kmZ49 (40-49)ano
Heiserová Hana Chodov10 kmZ49 (40-49)ano
Heřman Roman Koruna 1822Štafeta 2x5 km (2xano
Heřmanová Jana Koruna 1822Štafeta 2x5 km (2xano
Hessová Ivana Cheb5 kmZ39 (30-39)ano
Hollý Michal Sokolov5 kmano
Honzejk Jiří FK Hvězda ChebDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Chlapci B (nar. 2008-2009)ano
Hrabačka Petr 10 kmM29 (16-29)ano
Hrabák Karel Sokolov5 kmano
Hurdich Petr Kynsperk nad ohri10 kmM39 (30-39)ano
Hynek Petr Cheb10 kmM49 (40-49)ano
Hynková Olga Cheb10 kmZ49 (40-49)ano
Imlingová Nikola Transfuzka KVŠtafeta 2x5 km (2xano
Ivanová Markéta Netolice10 kmZ29 (16-29)ano
Jakubčík Kryštof ChebDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Chlapci C (nar. 2010-2012)ano
Jakubčíková Adéla Prostě běž5 kmZ29 (16-29)ano
Jakubčíková Blanka Prostě běž5 kmZ49 (40-49)ano
Jalovcová Pavla Cheb5 kmZ49 (40-49)ano
Jalovec Antonín Cheb10 kmM49 (40-49)ano
Jarušek Josef ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019Chlapci (nar. 2013-2019)ano
Jarušková Jarmila Cheb5 kmZ59 (50-59)ano
Jíchová Anežka Aš 1Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Dívky A (nar. 2004-2007)ano
Jíchová Klára Aš 15 kmZ49 (40-49)ano
Jurečka René Habartov10 kmM49 (40-49)ano
Kafková Andrea Cheb5 kmZ39 (30-39)ano
Kaminskyi Sviatoslav Ukraine10 kmM29 (16-29)ano
Kapic Jaroslav Skalna10 kmM49 (40-49)ano
Kapicova Renata Skalna10 kmZ49 (40-49)ano
Karnolt Matěj cheb-podhradDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Chlapci C (nar. 2010-2012)ano
Karnoltová Veronika cheb-podhrad5 kmZ39 (30-39)ano
Kasík Miroslav CESKY BEZECKY KLUB10 kmM60+ (60plus)ano
Kázecký Stanislav Praha10 kmM49 (40-49)ano
Kišš Josef Cheb - Háje OMC (one man club :-)10 kmM49 (40-49)ano
Klimešová Eliška Tachov10 kmZ29 (16-29)ano
Kňákal Tomáš Plzeň10 kmM29 (16-29)ano
Koncz Karolína Karlovy Vary10 kmZ39 (30-39)ano
Kopecká Kateřina Run Ladies10 kmZ49 (40-49)ano
Koryčánková Romana Karlovy Vary5 kmZ29 (16-29)ano
Kostelník Jiří Aš 110 kmM29 (16-29)ano
Kuklínková Simona Štafeta 2x5 km (2xano
Kuklova Lenka Sokolov10 kmZ39 (30-39)ano
Kunciter Jan Seal's runDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Chlapci B (nar. 2008-2009)ano
Kunciter Lukáš Seals Run5 kmM29 (16-29)ano
Kunciter Martin 5 kmM49 (40-49)ano
Kunciterová Alena Seal's RUN5 kmZ39 (30-39)ano
Kunciterová Tereza Seal´RunDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Dívky B (nar. 2008-2009)ano
KŮSOVÁ Lenka TRIATLET 10 kmZ49 (40-49)ano
Kůsová Nikola TRIATLET Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Dívky C (nar. 2010-2012)ano
Kvasničková Petra Karlovy Vary 5 kmZ49 (40-49)ano
Lišková Hana Nýřany5 kmZ59 (50-59)ano
Luprich Ladislav Karlovy Vary5 kmM49 (40-49)ano
Luprichová Irena Triatlet Karlovy Vary5 kmano
Makulová Nikola Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Dívky A (nar. 2004-2007)ano
Makulová Radka 5 kmZ39 (30-39)ano
Marek Adam PROFI SPORT Cheb5 kmM29 (16-29)ano
Marková Natálie Chodov5 kmZ29 (16-29)ano
Maršík Pavel Salming Running Česko10 kmM59 (50-59)ano
Marvalová Michaela Černošice5 kmZ49 (40-49)ano
Mašková Diana Praha5 kmZ39 (30-39)ano
Matoušek Václav Drmoul10 kmM49 (40-49)ano
Matoušek Vladimír Cheb5 kmM29 (16-29)ano
Matoušková Jana Kynšperk nad Ohří 10 kmZ49 (40-49)ano
Maucher Blanka Retro Runners10 kmZ49 (40-49)ano
Miczán Tomáš Cheb10 kmM39 (30-39)ano
Miczánová Kateřina Cheb5 kmZ39 (30-39)ano
Mika Emil Kolová5 kmM60+ (60plus)ano
Mikulenčák Pavel Vojkovice10 kmM49 (40-49)ano
MILFAITOVA INGRID Kaceřov 5 kmZ39 (30-39)ano
Minařík Jan Cheb5 kmano
Motlová Eliška Cheb5 kmZ29 (16-29)ano
Moudrý Michal Motoráci 10 kmM39 (30-39)ano
Mutlová Magdalena Řevnice5 kmZ49 (40-49)ano
Naughton Marcela Cheb10 kmZ49 (40-49)ano
Nováková Martina Ostrov5 kmZ49 (40-49)ano
Novotný Jiří Sokolov, Přátelé běhu Cheb 10 kmM39 (30-39)ano
Nozarová Jana AK Duchcov10 kmZ59 (50-59)ano
Nožinová Anna Marie LibáDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012ano
Nožinová Monika Libá5 kmZ39 (30-39)ano
Ouřada Michal Cheb10 kmano
Pavlačka Milan Cheb5 kmano
Pěček Tomáš Skalná10 kmM49 (40-49)ano
Pechoč Michal Cheb10 kmM29 (16-29)ano
Pelouch Jan Praha10 kmM49 (40-49)ano
Peteříková Lucie Karlovy Vary5 kmZ49 (40-49)ano
Pojikarová Iveta Karlovy Vary5 kmZ59 (50-59)ano
Pöplová Romana Nové Sedlo10 kmZ59 (50-59)ano
Pospíšilová Eva Černošice5 kmZ29 (16-29)ano
Prager Jaroslav Františkovy Lázně5 kmM49 (40-49)ano
Preibisch Jan AC Mariánské Lázně10 kmM39 (30-39)ano
Pucholtová Šárka Cheb10 kmZ39 (30-39)ano
Raclavský David PR Cheb-Rozběhnito.cz10 kmM39 (30-39)ano
Radič Petr RUNaři Sokolov10 kmM49 (40-49)ano
Rechtoríková Marie RunLadies Chodov 10 kmZ39 (30-39)ano
Rejlová Johana Tachov5 kmZ39 (30-39)ano
Richter Robert Bukovany10 kmM49 (40-49)ano
Richterová Lenka Bukovany10 kmZ49 (40-49)ano
Róbert Michalič Františkovy Lázně10 kmM39 (30-39)ano
Rojkovič Milan Dobrovolní hasiči Cheb - Háje 10 kmM49 (40-49)ano
Řepová Jana PB Cheb10 kmZ39 (30-39)ano
Sanvenero David Cheb10 kmM49 (40-49)ano
Sauer Amalia Cheb5 kmZ29 (16-29)ano
Sedláčková Veronika Františkovy Lázně10 kmZ49 (40-49)ano
Sentelík Radek RUNaři Sokolov10 kmM49 (40-49)ano
Schwalbe Ulrike Plauen10 kmZ49 (40-49)ano
Skalický Jakub Dalovice 10 kmM39 (30-39)ano
Sklenář Lukáš Seal's RUN5 kmano
Skřipská Natálie Windy Hill ranch Krajková 5 kmZ29 (16-29)ano
Srogoňová Alena PROFI SPORT CHEB5 kmano
Steiningerová Klára Windy Hill Ranch Krajková5 kmZ39 (30-39)ano
Stolařová Yvona 10 kmZ49 (40-49)ano
Strejc Patrik Kynšperk nad Ohří 10 kmM49 (40-49)ano
Stulíková Lucie Cheb5 kmZ29 (16-29)ano
Stušková Hana Aces team Karlovy Vary10 kmZ49 (40-49)ano
SZYSZKOWSKI RAFAL Gdańsk (POLAND)10 kmM59 (50-59)ano
Šalátová Renata Přátelé běhu5 kmZ49 (40-49)ano
Ševčíková Kateřina Štafeta 2x5 km (2xano
Šímaček Václav Cheb10 kmM39 (30-39)ano
Šimek Milan Lemry líný Sokolov10 kmM49 (40-49)ano
Šímová Šárka Praha5 kmZ49 (40-49)ano
Šištíková Karolína Windy Hill ranch Krajková Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Dívky A (nar. 2004-2007)ano
Šrámková Renata Cheb10 kmZ49 (40-49)ano
Šrámková Vendula Cheb5 kmZ29 (16-29)ano
Štrbová Gábule Sokolov10 kmZ49 (40-49)ano
Toth Václav Kynšperk nad Ohří10 kmM49 (40-49)ano
Treml Jan Vochov10 kmM39 (30-39)ano
Tučáková Olga Plzeň10 kmZ49 (40-49)ano
Vajnarová Petra Karlovy Vary 5 kmZ49 (40-49)ano
Varadi Tomas Karlovy Vary10 kmM39 (30-39)ano
Vidlička Lumir Plzeň 5 kmM59 (50-59)ano
Vítková Zuzana Rozběháme Most10 kmZ59 (50-59)ano
Vlas Jiří Rozběháme Plzeň10 kmM39 (30-39)ano
Vostřáková Anne-Marie Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Dívky B (nar. 2008-2009)ano
Vostřáková Marie 5 kmZ49 (40-49)ano
Walter Tomáš Ostrov10 kmM39 (30-39)ano
Walterová Miluše Transfuzka KVŠtafeta 2x5 km (2xano
Weingartlová Daniela Rotava10 kmZ29 (16-29)ano
WERNER Petr Luby10 kmM49 (40-49)ano
Žabka Petr Cheb10 kmM39 (30-39)ano
Žabková Markéta SKP Union ChebDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Dívky B (nar. 2008-2009)ano
Žaludová Adéla Cheb5 kmZ29 (16-29)ano
Augusta Karel Velký Rybník10 kmM59 (50-59)ano
Žlůva Radek Karlovy Vary10 kmM39 (30-39)ano
Balvínová Adriena Karlovy Vary5 kmZ39 (30-39)ano
Bečvářová Marcela Cheb5 kmZ49 (40-49)ne
beneš david cheb10 kmM49 (40-49)ano
Bílek Richard Ostrov10 kmM49 (40-49)ne
Bílková Lucie Ostrov10 kmZ49 (40-49)ne
Bláhová Kateřina 5 kmZ39 (30-39)ano
Borůvka František Mattoni free run Letná 10 kmM49 (40-49)ano
Čeřovská Iva Mariánské LázněŠtafeta 2x5 km (2xano
Další