Počet přihlášených: 422
Příjmení | Jméno | Klub | závod | Kategorie | Platba |
---|---|---|---|---|---|
Bigasová | Doris | rozbehnito.cz | 10 km | Z49 (40-49) | ano |
Čtvrtečková | Tereza | Kraso Sokolov | 10 km | Z29 (16-29) | ano |
Veselá | Petra | Tachov | 10 km | Z29 (16-29) | ano |
Čihák | Daniel | Cheb | 5 km | M39 (30-39) | ano |
Dušek | Filip | Cheb | 10 km | M39 (30-39) | ano |
Felix | Jiří | Cheb | 10 km | M39 (30-39) | ano |
Felixová | Silvie | Cheb | 10 km | Z39 (30-39) | ano |
Hrdina | Tomáš | Cheb | 10 km | M49 (40-49) | ano |
Kučera | Jiří | Sape Toužim | 10 km | M59 (50-59) | ano |
Slavíková | Nataša | KB Žatec | 10 km | Z5 (60plus) | ano |
Soldán | Petr | Aš | 10 km | M29 (16-29) | ano |
Stránský | Vojtěch | Teplice | 5 km | M29 (16-29) | ano |
Vaňková | Ivana | Frant.Lázně | 5 km | Z39 (30-39) | ano |
Varga | Lukáš | Hazlov | 10 km | M29 (16-29) | ano |
Vondráček | Martin | Cheb | 10 km | M49 (40-49) | ano |
Hrdinová | Tereza | Cheb | 10 km | Z39 (30-39) | ano |
Novotná | Monika | Karlovy Vary | 5 km | Z49 (40-49) | ano |
Petrák | Nikol | Sokolov | 10 km | Z39 (30-39) | ano |
Brucknerova | Martina | 10 km | Z49 (40-49) | ano | |
Mezkova | Gabriela | Březová | 5 km | Z39 (30-39) | ano |
Chovánek | Petr | Plesná | 10 km | M29 (16-29) | ano |
Vysocká | Dagmar | Cheb | 5 km | Z59 (50-59) | ano |
Mandzáková | Stánička | Kynsperk nad ohri | 10 km | Z29 (16-29) | ano |
Beneš | Filip | praha | 10 km | M39 (30-39) | ano |
Benešová | Jana | Praha | 5 km | Z60 (60plus) | ano |
Junek | Jiří | Mariánské Lázně | 5 km | M39 (30-39) | ano |
Kroupa | Jaroslav | Chodová Planá | 10 km | M59 (50-59) | ano |
Beneš | Karel | praha | 5 km | M60 (60plus) | ano |
Drožová | Renata | 10 km | Z39 (30-39) | ano | |
Hrabec Kotulková | Soňa | Running2.cz | 10 km | Z49 (40-49) | ano |
Hrabec | Michal | Running2.cz | 10 km | M49 (40-49) | ano |
Burešová | Kateřina | 10 km | Z29 (16-29) | ano | |
Čadková | Veronika | Shinkyokushin FL | 10 km | Z49 (40-49) | ano |
Fiala | Vítek | SKP Union Cheb | 10 km | M29 (16-29) | ano |
Markgraf Hossingerová | Markéta | Plzeň | 5 km | Z39 (30-39) | ano |
Pechová | Vendula | Plzeň | 10 km | Z29 (16-29) | ano |
Buda | Michal | Aš | 10 km | M39 (30-39) | ano |
Haberle | Michal | Cheb | 10 km | M29 (16-29) | ano |
Krchová | Martina | Sk trinity Cheb z.s. | 5 km | Z49 (40-49) | ano |
Luňáková | Hana | Sk trinity Cheb z.s. | 5 km | Z39 (30-39) | ano |
Tkáčová | Jitka | Cheb | 10 km | Z49 (40-49) | ano |
Fučíková | Markéta | Kraslice | 10 km | Z49 (40-49) | ano |
Šeba | Petr | Cheb | 10 km | M49 (40-49) | ano |
Timurová | Pavlína | Domažlice | 10 km | Z39 (30-39) | ano |
Žáčková | Jana | Makabi Karlovy Vary | 5 km | Z49 (40-49) | ano |
Bartoš | Daniel | Kynšperk nad Ohří | 10 km | M29 (16-29) | ano |
Harant | Kryštof | Most | 10 km | M29 (16-29) | ano |
Hrdličková | Hana | Těšovice | 5 km | Z29 (16-29) | ano |
Kučerová | Jana | Plzeň | 5 km | Z39 (30-39) | ano |
Lacinová | Ludmila | Střížovice Plzeň - jih | 10 km | Z49 (40-49) | ano |
Milec | Radek | Karlovy Vary | 5 km | M49 (40-49) | ano |
Najman | Martin | Kynšperk nad Ohří | 10 km | M29 (16-29) | ano |
Primus | Josef | 10 km | M49 (40-49) | ano | |
Pyskatý | Jan | Transformers 42 | 5 km | M29 (16-29) | ano |
Savčicova | Petra | LR team | 5 km | Z49 (40-49) | ano |
Urbanová | Tereza | Šneci v běhu | 5 km | Z29 (16-29) | ano |
Tesařik | Jan | LR team | 5 km | M49 (40-49) | ano |
Šwarzová | Linda | Adidas Runners Prague | 10 km | Z29 (16-29) | ano |
Šemotl | Robin | AC Mariánské Lázně | 10 km | M29 (16-29) | ano |
Smolíková | Šárka | Březová | 5 km | Z39 (30-39) | ano |
Ševčíková | Kateřina | 5 km | Z29 (16-29) | ano | |
Kuklínková | Simona | 5 km | Z29 (16-29) | ano | |
Říha | Petr | Plzeň | 10 km | M29 (16-29) | ano |
Bouda | Oldřich | Rozběháme Klatovy | 10 km | M39 (30-39) | ano |
Čapkova | Alena | Karlovy Vary | 5 km | Z29 (16-29) | ano |
Hrubý | Ladislav | Cheb | 10 km | M49 (40-49) | ano |
Kučera | Jan | Kolová | 10 km | M49 (40-49) | ano |
Kunc | Miroslav | Nejdek | 10 km | M49 (40-49) | ano |
Martínek | Pavel | Praha | 10 km | M59 (50-59) | ano |
Podskalský | Rudolf | Rozběháme Tachovsko | 5 km | M39 (30-39) | ano |
Jindra | Jan | Loket | 10 km | M39 (30-39) | ano |
Laslop | Antonín | Krajková | 10 km | M39 (30-39) | ano |
Laslopová | Pavla | Krajková | 10 km | Z39 (30-39) | ano |
Ondrejčík | Jaroslav | Lomnice | 10 km | M49 (40-49) | ano |
Kovář | Martin | Cheb | 10 km | M49 (40-49) | ano |
Bartoš | Dalibor | Rozběháme Tachovsko | 10 km | M60+ (60plus) | ano |
Šubrt | Vilém | PROFISPORT Cheb | 5 km | M29 (16-29) | ano |
Šubrt | Vít | PROFISPORT Cheb | 5 km | M49 (40-49) | ano |
Ouřadová | Lucie | Rozběhnito.cz z. s. | 5 km | Z29 (16-29) | ano |
Faltus | Daniel | Cheb | 5 km | M49 (40-49) | ano |
Günzel | Hanna | 5 km | Z29 (16-29) | ano | |
Lampert | Jozef | TravelFree shop | 10 km | M59 (50-59) | ano |
Havlíček | David | TraveFree shop | 10 km | M39 (30-39) | ano |
Sýkora | Pavel | Rozběhnito.cz | 5 km | M49 (40-49) | ano |
Zelenka | Marcel | Florbal Chomutov | 5 km | M29 (16-29) | ano |
Dančo | Zdeněk | Hotel Komorní Hůrka | 10 km | M49 (40-49) | ano |
Zeman | Pavel | Frantikovy Lázně | 5 km | M39 (30-39) | ano |
Jirkal | Tomáš | Aš | 10 km | M39 (30-39) | ano |
Mašková | Markéta | cHEB | 5 km | Z39 (30-39) | ano |
Moulisová | Hana | Cheb | 10 km | Z59 (50-59) | ano |
Karnolt | Matěj | Cheb | 5 km | M29 (16-29) | ano |
Hoffman | Stanislav | Pila | 10 km | M49 (40-49) | ano |
Šůsová | Karolína | Františkovy lázně | 5 km | Z39 (30-39) | ano |
Štítek | Daniel | Cheb | 10 km | M49 (40-49) | ano |
Šeratovský | Jiří | Karlovy Vary | 5 km | M39 (30-39) | ano |
Pinc | Petr | Skp Union Cheb | 10 km | M29 (16-29) | ano |
Doffková | Aranka | Cheb | 5 km | Z49 (40-49) | ano |
Hodinová | Agata | PROFI SPORT CHEB | 5 km | Z29 (16-29) | ano |
Žaludvá | Tereza | 5 km | Z29 (16-29) | ano | |
Bílek | Richard | Ostrov | 10 km | M49 (40-49) | ano |
Kubinec | Rostislav | 5 km | M59 (50-59) | ano | |
Mansfeld | Tadeáš | Profi sport Cheb | 5 km | M29 (16-29) | ano |
Sýkora | Ondřej | Fk Hvězda Cheb | 5 km | M29 (16-29) | ano |
Černý | Jiří | 10 km | M59 (50-59) | ano | |
Smikova | Hana | 5 km | Z29 (16-29) | ano | |
Řepa | Vlém | 5 km | M29 (16-29) | ano | |
Hanzal | Petr | 10 km | M29 (16-29) | ano | |
Kleslic | Jaroslav | 10 km | M39 (30-39) | ano | |
Masopust | Ivan | 10 km | M60+ (60plus) | ano | |
Urbanová | Jaroslava | 10 km | Z59 (50-59) | ano | |
Kováč | Vlastimil | 5 km | M39 (30-39) | ano | |
Brož | Milan | 10 km | M29 (16-29) | ano | |
Piller | Martin | 5 km | M29 (16-29) | ano | |
pařízek | Jan | 10 km | M59 (50-59) | ano | |
Miskolczi | Robert | 5 km | M59 (50-59) | ano | |
Peroutka | Ondřej | 10 km | M29 (16-29) | ano | |
Vítková | Markéta | 5 km | Z29 (16-29) | ano | |
Duspivová | Klára | Profi sport Cheb | 5 km | Z29 (16-29) | ano |
Duspivová | Iveta | 5 km | Z49 (40-49) | ano | |
Eimert | Jürgen | 10 km | M59 (50-59) | ano | |
Eimert | Larisa | 10 km | Z29 (16-29) | ano | |
Hamats | Lukáš | 5 km | M29 (16-29) | ano | |
Vaňkátová | Veronika | Skp Union Cheb | 5 km | Z29 (16-29) | ano |
Svoboda | Libor | 10 km | M39 (30-39) | ano | |
Groll | Josef | 5 km | M49 (40-49) | ano | |
Chemalřová | Kamila | 5 km | Z39 (30-39) | ano | |
Záruba | Martin | 10 km | M29 (16-29) | ano | |
Novotný | matěj | 5 km | M39 (30-39) | ne | |
Novotná | Krstýna | 5 km | Z29 (16-29) | ano | |
Molcarová | Václava | 5 km | Z59 (50-59) | ano | |
Brožek | Stanislav | 5 km | M49 (40-49) | ano | |
Murceková | Hana | 10 km | Z39 (30-39) | ano | |
Bechiňský | Václav | New Roll Runners | Štafeta 2x5 km (2x | ano | |
Bureš | Radek | New Roll Runners | Štafeta 2x5 km (2x | ano | |
Heřman | Roman | Koruna 1822 | Štafeta 2x5 km (2x | ano | |
Heřmanová | Jana | Koruna 1822 | Štafeta 2x5 km (2x | ano | |
Imlingová | Nikola | Transfuzka KV | Štafeta 2x5 km (2x | ano | |
Walterová | Miluše | Transfuzka KV | Štafeta 2x5 km (2x | ano | |
Dobiášová | Veronika | Praha | Štafeta 2x5 km (2x | ano | |
Mazancová | Andrea | Cheb | Štafeta 2x5 km (2x | ano | |
Šebek | Michal | Rakovník | Štafeta 2x5 km (2x | ano | |
Vacek | Jiří | Chodov | Štafeta 2x5 km (2x | ano | |
Vacková | Ivana | Chodov | Štafeta 2x5 km (2x | ano | |
Kunc | Matěj | Nejdek | Štafeta 2x5 km (2x | ano | |
Kuncová | Dominika | Nejdek | Štafeta 2x5 km (2x | ano | |
Kašparová | Nikola | Štafeta 2x5 km (2x | ano | ||
Kašparová | Zuzana | Štafeta 2x5 km (2x | ano | ||
Bílková | Lucie | Ostrov | 10 km | Z49 (40-49) | ano |
Dokulil | Ondřej | Daniel a Ondřej | Štafeta 2x5 km (2x | ano | |
Morkes | Daniel | Daniel Ondřej | Štafeta 2x5 km (2x | ano | |
Dilejšová | Adéla | Štafeta 2x5 km (2x | ano | ||
Stýčková | Markéta | Štafeta 2x5 km (2x | ano | ||
Nožinová | Anna Marie | Libá | Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012 | Dívky C (nar. 2010-2012) | ano |
Kůsová | Nikola | TRIATLET | Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012 | Dívky C (nar. 2010-2012) | ano |
Bártl | Filip | Windy Hill ranch Krajková | Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012 | Chlapci B (nar. 2008-2009) | ano |
Bártl | Tomáš | Windy Hill ranch Krajková | Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019 | Chlapci (nar. 2013-2019) | ano |
Šištíková | Karolína | Windy Hill ranch Krajková | Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012 | Dívky A (nar. 2004-2007) | ano |
Jarušek | Josef | Cheb | Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019 | Chlapci (nar. 2013-2019) | ano |
Brožová | Natálie | Chodov | Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012 | Dívky C (nar. 2010-2012) | ano |
Ďurinová | Sofie | Cheb | Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019 | Dívky (nar. 2013-2019) | ano |
Honzejk | Jiří | FK Hvězda Cheb | Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012 | Chlapci B (nar. 2008-2009) | ano |
Jakubčík | Kryštof | Cheb | Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012 | Chlapci C (nar. 2010-2012) | ano |
Karnolt | Matěj | cheb-podhrad | Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012 | Chlapci C (nar. 2010-2012) | ano |
Vostřáková | Anne-Marie | Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012 | Dívky B (nar. 2008-2009) | ano | |
Kunciterová | Tereza | Seal´Run | Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012 | Dívky B (nar. 2008-2009) | ano |
Kunciter | Jan | Seal's run | Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012 | Chlapci B (nar. 2008-2009) | ano |
Burianová | Markéta | Újezd pod Přimdou | Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019 | Dívky (nar. 2013-2019) | ano |
Jíchová | Anežka | Aš 1 | Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012 | Dívky A (nar. 2004-2007) | ano |
Žabková | Markéta | SKP Union Cheb | Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012 | Dívky B (nar. 2008-2009) | ano |
Fišer | Jan | RT English Academy Cheb | Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012 | Chlapci C (nar. 2010-2012) | ano |
Makulová | Nikola | Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012 | Dívky A (nar. 2004-2007) | ano | |
Rolenc | Hugo | Sokolov | Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019 | Chlapci (nar. 2013-2019) | ano |
Votava | Vojtěch | Cheb | Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019 | Chlapci (nar. 2013-2019) | ano |
Barancová | Emma | Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019 | Dívky (nar. 2013-2019) | ano | |
Marková | Kamila | Kynšperk nad Ohří | Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019 | Dívky (nar. 2013-2019) | ano |
Marek | Stanislav | Kynšperk nad Ohří | Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012 | Chlapci C (nar. 2010-2012) | ano |
Čada | Mikuláš | Cheb | Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019 | Chlapci (nar. 2013-2019) | ano |
Čadová | Amálie | Cheb | Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019 | Dívky (nar. 2013-2019) | ano |
Mezkova | Alice | Březová | Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019 | Dívky (nar. 2013-2019) | ano |
Beck | Lukáš | AC Mariánské Lázně | Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012 | Chlapci B (nar. 2008-2009) | ano |
Becková | Kateřina | AC Mariánské Lázně | Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012 | Dívky B (nar. 2008-2009) | ano |
Beneš | Jeroným | cheb | Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012 | Chlapci C (nar. 2010-2012) | ano |
Hrdinová | Magdalena | Cheb | Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012 | Dívky C (nar. 2010-2012) | ano |
Markgraf | Vilém | Plzeň | Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019 | Chlapci (nar. 2013-2019) | ano |
Mezkova | Michaela | Březová | Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019 | Dívky (nar. 2013-2019) | ano |
Petrak | Tomas | Sokolov | Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019 | Chlapci (nar. 2013-2019) | ano |
Rojkovičová | Eliška | Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012 | Dívky B (nar. 2008-2009) | ano | |
Rojkovičová | Štěpánka | Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012 | Dívky B (nar. 2008-2009) | ano | |
Hrdinová | Kateřina | Cheb | Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012 | Dívky C (nar. 2010-2012) | ano |
Trčka | Alex | Františkovy Lázně | Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012 | Chlapci C (nar. 2010-2012) | ano |
Trčka | Patrik | Františkovy Lázně | Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012 | Chlapci C (nar. 2010-2012) | ano |
Šimková | Šárka | Sokolov | Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012 | Dívky A (nar. 2004-2007) | ano |
Hrubý | Filip | SKP Union Cheb | Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012 | Chlapci C (nar. 2010-2012) | ano |
Fořt | Matěj | Karlovy Vary | Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019 | Chlapci (nar. 2013-2019) | ano |
Smolíková | Barborka | Březová | Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019 | Dívky (nar. 2013-2019) | ano |
Ševčenko | Michal | SKP Union Cheb | Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012 | Chlapci B (nar. 2008-2009) | ano |
Laslop | Antonín | Krajková | Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019 | Chlapci (nar. 2013-2019) | ano |
Šubrtová | Vanda | PROFISPORT Cheb | Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012 | Dívky B (nar. 2008-2009) | ano |
Hoffman | Matyáš | Hoffmanovi dream team | Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019 | Chlapci (nar. 2013-2019) | ano |
Hoffmannová | Ella | Hoffmanovi dream team | Dětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019 | Dívky (nar. 2013-2019) | ano |