Startovní listina Hruboskalský půlmaraton

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 641

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Adamik Jan Skins Adamik 12 kmmužiano
Andrade Telmo DHL ITS Running Club21 kmM40ano
Antalová Saskie Litoměřice12 kmženyano
Antczak Adrian Bogatyńskie Wodociągi21 kmM40ano
Appl Ondřej Praha21 kmM20ano
Arcas David 21 kmM40ano
Ardamica David ml. běžím pro.cz centrum bazalka21 kmM20ano
Ardamica David st. BĚŽÍM.PRO CENTRUM BAZALKA21 kmM40ano
Ardamicová Radka běžím pro.cz centrum bazalka21 kmZ30ano
Babik Dominik Spisska Nova Ves21 kmM30ano
Bálik Lukáš Bratia Hnevu21 kmM30ano
Bálik Štefan Bratia Hnevu21 kmM30ano
Balner Vojtěch Praha21 kmM30ano
Bares Michal Running Club Lety21 kmM40ano
Bari Filip Running Lions21 kmM30ano
Barnetová Kamila 21 kmZ40ano
Bárta Jiří Praha 621 kmM50ano
Barta Lubomir Mlýn Perner Svijany12 kmmužiano
Bartáková Markéta Ždírec nad Doubravou21 kmZ30ano
Baxa Pavel 12 kmmužiano
Bednářová Hana Nové Město na Moravě12 kmženyano
Bělohoubek Milan Srtg Mladá Boleslav21 kmM40ano
Bém Tomáš Jablonec n. Nis.21 kmM40ano
Beňasová Veronika Triexpert běžecký klub České Budějovice 21 kmZ20ano
Beneš Jan Varnsdorf21 kmM20ano
Beneš Lukáš 21 kmM20ano
Beneš Marek Kněžmost21 kmM30ano
Beneš Petr  21 kmM30ano
Beran Petr TJ Sokol Bezděkov21 kmM20ano
Bergauer Marek Bazmeci21 kmM20ano
Berka Lukáš BikeClubKralovice21 kmM30ano
Bičiště Tomáš Hořice21 kmM30ano
Bílková Tereza Adventure Menu21 kmZ30ano
Binar Michal Ostrava21 kmM30ano
Bláhová Šárka Smiřice12 kmženyano
Blažej Kryštof Praha12 kmmužiano
Blažek Tomáš SK Zásada21 kmM30ano
Blažková Markéta Praha12 kmženyano
Bogarová Adéla SK Praga21 kmZ20ano
Bonk Zdeněk Prostějov21 kmM20ano
Bouma Lukáš Žehrov21 kmM30ano
Brabcová Radmila Praha21 kmZ40ano
Bretová Kristýna Hořice12 kmženyano
Brezinova Ivana Ruda Nad Moravou 21 kmZ30ano
Brož David Libiš12 kmmužiano
Brož Luděk SK Oceláci Ostrava21 kmM40ano
Brožková Lenka Turnov21 kmZ20ano
Buckley Mark Old Town Running21 kmM40ano
Bugno Tomáš Hruboskalák12 kmmužiano
Buchtová Tereza Jesenice21 kmZ30ano
Burda Pavel Hlásná Třebaň21 kmM30ano
Burgert Radovan hatatitla21 kmM50ano
Byrouti Patrik Praha 921 kmM20ano
Cabadaj Jan Chotětov12 kmmužiano
Ceé Lukáš Bežecký oddíl haptičtí Krasavci12 kmmužiano
Culos Stefano Running Lions21 kmM40ano
Czapiga Robert Wrocław21 kmM40ano
Čapek Petr Bob a Bobek21 kmM30ano
Čepelka Jiří 21 kmM20ano
Čermák Pavel Jilemnice21 kmM50ano
Čermák Tomáš Vrchlabí - Lánov21 kmM40ano
Černá Zuzana Hořice21 kmZ50ano
Černovský Roman 21 kmM40ano
Černý Martin Praha21 kmM20ano
Černý Ondřej Žižkovský tygři21 kmM30ano
Červená Petra Praha12 kmženyano
Červenková Markéta Praha 512 kmženyano
Češka Pavel 21 kmM30ano
Čížek Martin 21 kmM30ano
Čumpelová Kateřina BC Nová trojka21 kmZ30ano
Daďourková Helena Liberec21 kmZ40ano
Daníček Petr HASIČI RYCHMBURK21 kmM50ano
Daníček Stanislav Varnsdorf21 kmM50ano
Daniš Pavol Praha21 kmM40ano
Danko Filip Litoměřice21 kmM30ano
David Luboš SRTG Kolín21 kmM30ano
Dedecek Jan Hrubá Skála21 kmM20ano
Dědečková Lucie Hruboskalský canicross 21 kmZ30ano
Dědek Kryštof Hrubá skála21 kmM20ano
Dědek Miroslav C.C.Koupák21 kmM40ano
Dlouhý Michal Lomnice nad Popelkou21 kmM40ano
Dobeš Jáchym SK Slavia Javorná21 kmM20ano
Dobešová Jana LiveCross21 kmZ40ano
Dohalsky Vladimír Mladá Boleslav21 kmM40ano
Doležel Zdeněk Olomouc12 kmmužiano
Doleželová Markéta Olomouc12 kmženyano
Ďoubal Jan KobDob a Hovrch21 kmM30ano
Dragoun Radek 21 kmM20ano
Drahoňovský Milan Přepeře21 kmM50ano
Drapák Bohuslav Rovensko pod Troskami21 kmM40ano
Drapáková Julie Přátelé Mamby 21 kmZ30ano
Drdla Daniel Nova Trojka12 kmmužiano
Dresler Radek Kopřivnice21 kmM30ano
Drobek Martin Run for life Zábědov12 kmmužiano
Druzescu Filip TRANS BRDY TEAM LETY21 kmM40ano
Dufková Gabriela Dream team12 kmženyano
Duchoňová Petra 21 kmZ20ano
Duka Libor Sovenice21 kmM50ano
Dušek Miloš Lomnice nad Popelkou21 kmM40ano
Dvořáček Radek Doudleby nad Orlicí21 kmM20ano
Dvořák Aleš Mexická vlna21 kmM30ano
Dvořáková Petra 12 kmženyano
Džubák Matej Smižany21 kmM30ano
Edr Pavel Ledeč nad Sázavou21 kmM40ano
Eliáš Petr 21 kmM30ano
Ertelt Marek Praha 912 kmmužiano
Fabian Kamil Praha12 kmmužiano
Farská Markéta Biatlon Liberec21 kmZ20ano
Fellner Martin Fenix Ski Team Jeseník21 kmM50ano
Fialová Petra Brandýs nad Labem12 kmženyano
Ficek Michal Praha21 kmM30ano
Filippi Pavel Praha12 kmmužiano
Fišerová Markéta MP Mahonyroach21 kmZ40ano
Flaška Jiří BC Nová Trojka21 kmM40ano
Florian Martin Sedmihorky12 kmmužiano
Fojtík Daniel Horní Bříza21 kmM40ano
Footttit Denisa Praha21 kmZ40ano
Fortelka Vladimír Royal Air Force 121 kmM20ano
Fraňková Alexandra Horoguru12 kmženyano
Frič Ivo Neratovice21 kmM50ano
Frintová Anna Mnichovo Hradiště12 kmženyano
Galandr Daniel Winterman Extreme Triathlon Team 21 kmM40ano
Gebhartova Jana 21 kmZ30ano
Géciová Tereza Rozběháme Litoměřice21 kmZ40ano
Gogová Darina Praha 412 kmženyano
Gorčicová Eliška OK Chrastava21 kmZ20ano
Gorčicová Tereza Ostrava21 kmZ20ano
Gregor Jan Praha21 kmM30ano
Gregor Sulima Grupa Biegowa "Bez Granic"21 kmM50ano
Grégr Vladimír 21 kmM30ano
Grosman Daniel BC Nová Trojka12 kmmužiano
Hájek Petr Radvánovice21 kmM30ano
Hájková Jitka Kája a jeho holky21 kmZ40ano
Haken Martin Faurun21 kmM40ano
Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor12 kmženyano
Halounek Jan Dobřichovice21 kmM40ano
Haman Kuba Kladno21 kmM20ano
Hanuš Stanislav Vrchlabí12 kmmužiano
Hátlová Jana České Budějovice 21 kmZ20ano
Havelka Petr Citrus Bike Team21 kmM40ano
Havlíček Jaroslav Chutnovka21 kmM40ano
Havlíčková Dana Liberec21 kmZ40ano
Hejzdral Miroslav Soběslavice21 kmM20ano
Hlava Milan Praha 421 kmM60ano
Hlaváčková Hana Pardubice21 kmZ40ano
Hlaváčová Lucie 12 kmženyano
Hoffer Laurent Faurun21 kmM40ano
Holá Barbora 21 kmZ20ano
Holátko Karel Triatlon MB12 kmmužiano
Holdova Kamila Mont Blanc21 kmZ30ano
Hons Lukáš 12 kmmužiano
Horáková Jindra Pardubice 1212 kmženyano
Horáková Tereza Svoboda nad Úpou21 kmZ20ano
Horová Pavla O-run running team21 kmZ20ano
Hovorková Jana Česká Lípa12 kmženyano
Hrica Pavel Bratislava21 kmM40ano
Hroudová Tereza Liberec21 kmZ40ano
Hrubá Hana Hrupla Náchod21 kmZ40ano
Hruskova Sylvie 12 kmženyano
Hübner Pavel Turnov21 kmM50ano
Hudeček Jiří Trans Brdy team21 kmM30ano
Hudečková Daniela Trans Brdy team21 kmZ30ano
Hurt Štěpán Mladá Boleslav21 kmM30ano
Hušek Jaroslav Silvini Madshus Team21 kmM40ano
Hušková Jana Silvini Madshus Team21 kmZ40ano
Chalupa Jan Drahelčice 21 kmM40ano
Charpentier Mickael 21 kmM30ano
Chlumský Jan Praha21 kmM30ano
Chocholoušová Kateřina Praha12 kmženyano
Chocholová Jana Praha 921 kmZ40ano
Chovaňák Petr Neratovice21 kmM50ano
Ilco Jan Doksy21 kmM20ano
Illner Vojta Kapří tréninková skupina21 kmM20ano
Imlauf Pavel HTW21 kmM30ano
Ivančáková Sabina BK Kubánkov21 kmZ30ano
Jadrná Šárka Praha21 kmZ30ano
Jakl Jaroslav Praha21 kmM50ano
Jakoubek Bohumil Prague21 kmM40ano
Janišová Jitka SK Oceláci Ostrava21 kmZ40ano
Janočko Miroslav Bernartice21 kmM30ano
Janouš Jiří Praha12 kmmužiano
Janoušek Roman Louny21 kmM30ano
Jelen Petr Jilemnice21 kmM50ano
Jenčík Petr Praha21 kmM40ano
Jiroušek Ladislav AK Spartak Slatiňany21 kmM30ano
Jizbová Jana Březovice12 kmženyano
Jonášová Klára Liberec21 kmZ20ano
Jurček Martin Havířov12 kmmužiano
Jurčík Pavel SK Oceláci Ostrava21 kmM40ano
Justl Martin Běžecký oddíl haptičtí Krasavci21 kmM20ano
Kadečka Petr Zaloňov21 kmM30ano
Kadlec Petr Kostelec u Křížků12 kmmužiano
Kadleček Martin Varnsdorf21 kmM20ano
Kaliba Daniel HKNMPSM21 kmM20ano
Kalina Martin 21 kmM20ano
Kaluzsná Blanka Semily 121 kmZ30ano
Kapletová Monika RohozecAmulet12 kmženyano
Karásek Václav LKP21 kmM20ano
Karásek Zbyněk Jablonec nad Nisou21 kmM40ano
Kárová Tereza Praha21 kmZ40ano
Kasa Martin Pilulka.cz Athletic Team21 kmM30ano
Kašpar Jan Horoměřice21 kmM30ano
Kašpar Jan Veltruby21 kmM20ano
Kašpar Oldřich 21 kmM30ano
Kašpar Tomáš Veltruby21 kmM40ano
Kavulová Iva Praha21 kmZ30ano
Kéda Martin Radvánovice 21 kmM40ano
Kelnar Petr Štramberk21 kmM30ano
Kelnar Zuzana Karviná12 kmženyano
Kinčík Ondrej Praha12 kmmužiano
Kinčíková Gabriela Praha12 kmženyano
Kinštová Marta Husinec21 kmZ40ano
Klamarčík Viliam 21 kmM30ano
Klečková Libuše STG Strupčice12 kmženyano
Kleinerová Tereza Liberec-Vratislavice nad Nisou21 kmZ20ano
Klejnová Martina 21 kmZ30ano
Klema Dalimil Pardubice21 kmM40ano
Klímová Kateřina SKIALP KLUB TETŘÍVEK 12 kmženyano
Klusák Lukáš Jesenice21 kmM30ano
Klvaň Norbert Sokol Kolín21 kmM40ano
Knébl Ondřej Malý Rohozec21 kmM30ano
Knýřová Jitka SK MAXTRI Liberec21 kmZ50ano
Kocurková Lucie Mladá Boleslav21 kmZ30ano
Kolář David Písek21 kmM20ano
Kolářová Iva Cesta do Mechova21 kmZ30ano
Kolátor Aleš MTB MEL Jihlava12 kmmužiano
Kolátorová Pavlína MTB MEL Jihlava12 kmženyano
Kolesar Martin 21 kmM40ano
Kollár Jan 21 kmM20ano
Komárková Tereza Nová Paka21 kmZ20ano
Kopp David Praha21 kmM30ano
Korandová Petra Dobřichovice21 kmZ20ano
Kordík Jan Kunčice21 kmM30ano
Kordina Adam 21 kmM20ano
Korseltova Marie Praha21 kmZ30ano
Kos Martin 21 kmM30ano
Kosar Milan Kosak Runs21 kmM30ano
Kosek Petr NALEHKO.com21 kmM40ano
Kosina Pavel 21 kmM30ano
Kostková Jitka Běžci Chomutov12 kmženyano
Košina Martin TJ Jiskra Třeboň21 kmM20ano
Kotačka Vít Firefly21 kmM40ano
Kotrbancova Michaela Swsl Lucany21 kmZ30ano
Kotrbatá Martina Krnsko12 kmženyano
Kotroušová Věra Jinolice21 kmZ40ano
Koudelka Radek Turnov 21 kmM50ne
Kouřil Filip Praha21 kmM20ano
Kovář Jan Vyskeř21 kmM30ano
Kovaříková Aleška Jimmy's club21 kmZ30ano
Kovaříková Daniela Jimmy's club12 kmženyano
Kozák Pavel Jinolice 21 kmM40ano
Krajčová Veronika Prague21 kmZ30ano
Krajniakova Jana Radvanice21 kmZ40ano
Králík Ivan Kolín21 kmM50ano
Krása Michal Praha 521 kmM40ano
Krása Michal Vepřo Zelo21 kmM30ne
Kratochvíl Martin Vysoký Újezd21 kmM20ano
Krecbach Jakub HK ADRŠPACH - ADR ROCK21 kmM20ano
Krecbachová Linda HK ADRŠPACH - ADR ROCK21 kmZ20ano
Krejčí Jaroslav SILVINI MADSHUS team21 kmM50ano
Krejsa Tomáš KUS - klub univerzálních sportovců Sopotnice21 kmM40ano
Krekels Julien Praha21 kmM30ano
Krofta Jiří Liga 100 Praha21 kmM60ano
Kroupa Jan Prague 821 kmM50ano
Kroupa Jan 21 kmM30ano
Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň12 kmmužiano
Kroupová Lucie Praha21 kmZ40ano
Krumbholzová Ála jinej gang21 kmZ40ano
Křováková Ilona Pardubice21 kmZ20ano
Ksiazczak Eva SK Svárov 21 kmZ50ano
Kubička Rostislav Brno21 kmM30ne
Kubrt Petr Česká Třebová21 kmM30ano
Kučera Petr Jičín12 kmmužiano
Kučera Tomáš Praha21 kmM40ano
Kučerová Jitka Česká lipa 21 kmZ30ano
Kudrnáčová Aneta 21 kmZ20ano
Kufa Jan Praha21 kmM30ano
Kühtreiberová Naďa SK Oceláci Ostrava21 kmZ30ano
Kucharič Milan Prague21 kmM30ano
Kuklová Zuzana Jablonecké Mattonky12 kmženyano
Kunz Tomáš Praha21 kmM20ano
Kupcová Tereza Brno21 kmZ20ano
Kvapilova Marie Báječné ženy v běhu12 kmženyano
Kynčl Jakub FC Unterholz21 kmM30ano
Lábek Tomáš Turnov21 kmM20ano
Lachman Jaroslav Běžecký oddíl haptičtí Krasavci21 kmM20ano
Lachmann Matěj Pohoda Praha21 kmM40ano
Lachout Martin Sedlčany21 kmM40ano
Lajn Tomáš TJ Kly12 kmmužiano
Lamich Bořivoj Run for life Zábědov21 kmM40ano
Lančarič Petr Praha 1021 kmM50ano
Landová Mirka Mexická vlna21 kmZ20ano
Lank Pavel 21 kmM20ano
Laryšová Radka LiveCross Neratovice21 kmZ40ano
Laur Zbyněk 21 kmM50ano
Leč Dušan Triatlon Mladá Boleslav 21 kmM30ano
Lejsek Marek -21 kmM30ano
Lelek Martin Spartak Vrchlabí21 kmM50ano
Letáček Radek STG Pardubice21 kmM40ano
Libenská Alžběta MTD 21 kmZ20ano
Lněnička Jakub ROB Pardubice21 kmM20ano
Loňková Lenka Mont Blanc12 kmženyano
Lorinc Matúš Spišská Nová Ves21 kmM20ano
Louda David Skokovy21 kmM30ano
Loula Jan HoPe21 kmM20ano
Lukášek Jiří Poděbrady12 kmmužiano
Lžíčař Martin KOB Dobruška21 kmM30ano
Maderová Magda Jilemnice12 kmženyano
Macháček Tomáš Pečky21 kmM30ano
Machová Lucie Pardubice21 kmZ40ano
Machytka Miloš Špindlerův Mlýn21 kmM30ano
Maiová Kateřina Liberec12 kmženyano
Malá Tereza 12 kmženyano
Malá Zuzana Králův Dvůr21 kmZ30ano
Malafson Vojtěch HK ADRŠPACH - ADR ROCK21 kmM20ano
Malík Tomáš Hruboskalský canicross 21 kmM30ano
Malina Jan Smiřice 21 kmM20ano
Malý Jiří 12 kmmužiano
Malý Martin 21 kmM30ano
Marek Jakub Kutná Hora21 kmM20ano
Marková Andrea Praha21 kmZ40ano
Markvart Lukáš Jirny21 kmM20ano
Martišová Petra HoPe12 kmženyano
Matas Jiří 21 kmM30ano
Matas Radek 21 kmM30ano
Matejovič Daniel Ostrava21 kmM20ano
Matějů Michal Slavia Liberec orienteering21 kmM40ne
Mátl Radek TK Radošovice21 kmM40ano
Matlocha Martin 21 kmM40ano
Matoušek Jaroslav Nymburk21 kmM30ano
Matoušek Michal BTK EURO BIKE Praha21 kmM50ano
Matoušková Eva Liberec21 kmZ40ano
Matoušková Michaela BTK EURO BIKE Praha21 kmZ20ano
Matthews Doug Prague21 kmM50ano
Maxa Ondřej Smiřice 21 kmM20ano
Medlík Jan Nwow21 kmM20ano
Medunová Dagmar Zatac Brusel21 kmZ40ano
Mechlová Lenka SPORTICUS team21 kmZ20ano
Meier Miroslav TJ Český ráj21 kmM40ano
Mejsnarová Petra Dream team12 kmženyano
Melichar Josef NHO Jumar21 kmM40ano
Mertová Eva 21 kmZ30ano
Mevaldová Andrea Tanvald12 kmženyano
Miksová Pavla Chrudim21 kmZ20ano
Misterová Michaela Kája a jeho holky21 kmZ30ano
Mišurec David Praha21 kmM30ano
Mohoritová Nela Praha Kolovraty12 kmženyano
Moravcová Dana 21 kmZ40ano
Moravcová Petra Kostomlaty pod Řípem 21 kmZ40ano
Morávek Vlasta KUS Sopotnice21 kmM40ano
Móro Ivo Košťálov21 kmM30ano
Motejl Jiří Praha21 kmM20ano
Motlová Tereza Praha 921 kmZ30ano
Motvičková Kristýna Louny21 kmZ30ano
Mráz Tomáš Plzeň21 kmM30ano
Mrklas Luboš Skialp klub Tetřívek21 kmM60ano
Mudra Karel Frýdlant12 kmmužiano
Muller Jan Tanvald21 kmM30ano
Musil Ondřej Dezoláti z HP21 kmM30ano
Myšková Karolina Praha 421 kmZ40ano
Nahodil Jiri 21 kmM30ano
Najman Petr Hrubá Skála12 kmmužiano
Nedvědová Běla Mnichovice21 kmZ20ano
Nehasil Vít SOFTIM.CZ Runners21 kmM20ano
Němeček Michal PRAHA21 kmM40ano
Němečková Karolína Slapy21 kmZ30ano
Nemeth Marek Mufloni Kunratice12 kmmužiano
Nešpor Matěj HK ADRŠPACH - ADR ROCK21 kmM20ano
Nešporová Kamila Dobřichovice12 kmženyano
Nevoral Jiří Cyklo Galík21 kmM30ano
Nevrkla Jaroslav Nehvizdy21 kmM40ano
Novák Petr PeNoKo21 kmM50ano
Novák Tomáš LiveCross Neratovice21 kmM40ano
Novotný Jakub Atletická škola HK21 kmM30ano
Novotný Pavel BK Vysoká nad Labem21 kmM30ano
Novotová Elena Černošice21 kmZ40ano
Nový Pavel Triatlon Mladá Boleslav21 kmM40ano
Nožička Jakub Česká Lípa12 kmmužiano
Odehnalová Klára #BPDL12 kmženyano
Odehnalová Tereza #BPDL21 kmZ20ano
Oma Jakub Turnov21 kmM30ano
Oriabinec Milan Ostrov21 kmM30ano
Pavelka Jan Ústí nad Labem12 kmmužiano
Pavelková Šárka Přelovice21 kmZ40ano
Pavlíček Rudolf STG Strupčice21 kmM40ano
Pavlík Václav Praha12 kmmužiano
Pavlišová Lucie Slatiňany21 kmZ30ano
Pecháček Pavel Milevsko21 kmM30ano
Pecharová Aneta SRTG Kolín21 kmZ30ano
Pekařová Michaela Turnov12 kmženyano
Peroutka Libor Vysoké mýto21 kmM20ano
Peršl Radana Hasičky Praha Miškovice12 kmženyano
Pešek Daniel Doubravice21 kmM20ano
Pešta Lukáš Radvánovice21 kmM30ano
Petr Aleš 21 kmM30ano
Petrjánoš Šimon JBL Standa Tým 21 kmM20ano
Pförtner Jaromír Praha12 kmmužiano
Picek Jan TJ Tatran Jablonec21 kmM20ano
Pihrta Tomáš 12 kmmužiano
Pilnáček Matouš Liberec12 kmmužiano
Pils Tomáš Veselí nad Lužnicí21 kmM20ano
Pilský Tomáš Nová Ves pod Pleší21 kmM30ano
Pilz Pavel Rádlo21 kmM40ano
Pilzová Mirka iThinkBeer21 kmZ40ano
Pinta Martin Na starý kolena21 kmM50ano
Pintová Jiřina Na starý kolena21 kmZ50ano
Pípal Petr Kamenice nad Lipou21 kmM30ano
Pirný Jakub Praha12 kmmužiano
Piskova Ilona Mont Blanc12 kmženyano
Pišvejc Lukáš Mariánské Lázně21 kmM30ano
Pivrnec Jan TTT21 kmM30ano
Plachá Andrea Hrupla Náchod21 kmZ30ano
Pluhařová Rut Nechanice21 kmZ40ano
Podroužková Eva 21 kmZ30ano
Podzimková Markéta Perštejn21 kmZ40ano
Poláček Ondřej Praha12 kmmužiano
Poláčková Ivana Praha21 kmZ30ano
Polák Hynek TJ Sokol Záluží21 kmM40ano
Poláková Olga 12 kmženyano
Polášek Jan Ferdinand VSK MFF UK21 kmM30ano
Polová Barbora Turnov21 kmZ30ano
Pondělíček Petr JBL Standa tým 21 kmM40ano
Porwiszová Marcela Ostrava21 kmZ40ano
Poučková Irena Kostelec u Křížků 21 kmZ30ano
Pozlerová Pavla Lázně Bohdaneč21 kmZ40ano
Pražák Ladislav BOX klub Jičín21 kmM40ano
Pražák Pavel Praha21 kmM30ano
Preislerová Karolína SportRaces Team21 kmZ20ano
Pretorius Ruan Praha21 kmM20ano
Prchlík Miloš Písková Lhota21 kmM30ano
Princ Pavel Liberec/Praha21 kmM30ano
Procházka Martin LKP21 kmM50ano
Průcha Tomáš Veliny21 kmM30ano
Ptáček Jan Tým Kartografie21 kmM40ano
Pulda Štěpán Liberec21 kmM40ano
Pyšek Jiří 21 kmM20ano
Rádr Jan Rá(n)dr21 kmM30ano
Rádr Jiří Rá(n)dr21 kmM30ano
Regent Kamil 21 kmM30ano
Rejcha Milan Velká Hleďsebe12 kmmužiano
Rejšková Alena OK Kamenice21 kmZ40ano
Renský Michal Run4Run21 kmM40ano
Reslová Hana 21 kmZ20ano
Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlici12 kmmužiano
Rosa Michal Trutnov12 kmmužiano
Rosenbaum Martin Jindřichovice pod Smrkem21 kmM40ano
Rosová Martina Trutnov12 kmženyano
Rudolf Jan Mladá Boleslav12 kmmužiano
Ruzicka Pavel Za lepší budoucnost (bez zloděda na Hradě)21 kmM40ano
Ruzickova Adela 12 kmženyano
Růžička Tomáš Hradec Králové21 kmM20ano
Růžičková Eva Předboj21 kmZ40ano
Růžičková Marie Magdalena RC Tatra Smíchov21 kmZ20ano
Rygál Libor SK MAXTRI LIBEREC12 kmmužiano
Rychnovská Dagmar Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE21 kmZ40ano
Rylka Antonín ToniCzech Runners Club21 kmM40ano
Rypien Pavel Alpy21 kmM30ano
Řehoř Michal Liberec 21 kmM40ano
Řezníčková Lucie Kladno21 kmZ40ano
Řízek Jiří Mattoni Freerun Náchod Běloves21 kmM30ano
Sadílková Zuzana BC Nová Trojka12 kmženyano
Samseli Veronika Lovosice12 kmženyano
Samšiňák Přemysl Liberec21 kmM40ano
Semeráková Lucie Králův Dvůr21 kmZ20ano
Schmidt Petr Praha21 kmM20ano
Schulhof Jan KSM Hrádek12 kmmužiano
Schwarzová Romana Planetka B 612 , Praha 12 kmženyano
Sibera Jan Údolí sviní21 kmM30ano
Siberová Michaela Liberec21 kmZ30ano
Skramuský Kamil TTT12 kmmužiano
Skřičík Petr Syčáci21 kmM30ano
Skřivánek Sebastián BSvČT21 kmM20ano
Slavíková Martina Liberec21 kmZ50ano
Slavkovský Milan Dum spiro spero21 kmM40ano
Smejkal Jiří Měchenice12 kmmužiano
Smutná Pavla Running Lions12 kmženyano
Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí21 kmM30ano
Sokolář Ondřej Turnov21 kmM20ano
Somogyi Dániel Třeboň21 kmM40ano
Soukup Petr So Ráj21 kmM50ano
Sova Jan MP Praha21 kmM50ano
Spěšná Tereza Liberec 21 kmZ20ano
Srb Jindřich Night Run Team21 kmM30ano
Srbová Michaela 12 kmženyano
Starek Pavel prague21 kmM30ano
Starý Adam Lomnice nad Popelkou21 kmM20ano
Stary Oldřich Kamenický Šenov12 kmmužiano
Stezka Václav správná stezka21 kmM50ano
Stezková Jana správná stezka21 kmZ50ano
Stránský Luděk Vrchlabí21 kmM50ano
Stránský Michal Kometa Bethlehem21 kmM30ano
Strašil Mirek Přibyslav21 kmM50ano
Suchopárková Renata Česká Lípa21 kmZ50ano
Sukovatá Klára Dřínov21 kmZ20ano
Svatá Zdeňka Kruh21 kmZ40ano
Svatoň Tomáš Livecross Neratovice21 kmM40ano
Svoboda Michal Varnsdorf21 kmM30ano
Svoboda Ondřej Staré Hradiště21 kmM20ano
Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové21 kmM40ano
Svoboda Ondřej 21 kmM30ano
Svoboda Petr Sova Sovolusky21 kmM40ano
Svoboda Petr ČKS SKI Jilemnice21 kmM50ano
Svoboda Petr SK MAXTRI LIBEREC21 kmM50ano
Svobodová Gabriela Mladá Boleslav 21 kmZ40ano
Svobodová Kateřina ČKS SKI Jilemnice12 kmženyano
Svobodova Stepanka Zeleneč v Čechách12 kmženyano
Szarafin Slawomir BiegiGorskie.eu12 kmmužiano
Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové21 kmM30ano
Šafařík Karel Beroun12 kmmužiano
Šafránek Radek hafran21 kmM40ano
Šámalová Aneta Praha 6 - Bubeneč12 kmženyano
Šantinová Gabriela Svijany21 kmZ20ano
Šantrochová Martina 21 kmZ30ano
Šebesta Jan Ústi nad Labem21 kmM40ano
Šebl Ondřej Ekonom Praha Outdoor21 kmM20ano
Šedý Martin VŠAK Praha21 kmM20ano
Šéfl Michal Bukovno12 kmmužiano
Šelicha Jan 21 kmM40ano
Šesták Jindřich ASP21 kmM60ano
Šestáková Eliška Keblice12 kmženyano
Šímová Jana Mladá Boleslav12 kmženyano
Šímová Karolína Mladá Boleslav12 kmženyano
Šimralová Miriam Beroun12 kmženyano
Škvor Josef Praha21 kmM60ano
Šmíd Martin Praha21 kmM40ano
Šmídek Ondřej XDENT12 kmmužiano
Šolcová Kateřina Jičín21 kmZ20ano
Šolta Marcel STG Strupčice21 kmM50ano
Špína Jaroslav Rovensko Pod Troskakama12 kmmužiano
Špínová Monika Radvánovice21 kmZ40ano
Šrajerová Iveta Dobšín, Kamenice21 kmZ30ano
Šrámková Zdeňka Ždírec nad Doubravou21 kmZ40ano
Šrámová Alena 21 kmZ30ano
Šrámová Leona Hradec Králové21 kmZ30ano
Šťastná Zuzka SK Oceláci Ostrava21 kmZ30ano
Šťastný Dalibor Mladá Boleslav21 kmM40ano
Štembera Petr Vrchlabi21 kmM30ano
Štemberová Věra jElita Vrchlabí21 kmZ30ano
Štěpánková Veronika CRTC workout21 kmZ40ano
Štěrba Ondřej 21 kmM20ano
Štěrba Vojtěch České Budějovice21 kmM20ano
Štěrbová Kateřina České Budějovice21 kmZ50ano
Štětka Jarda Hosín12 kmmužiano
Štrauch Libor Modřišice - Podháj21 kmM40ano
Šturma Robert RUN magazine team21 kmM30ano
Šváb Michal MP Mahonyroach 21 kmM40ano
Švácha Luboš Sokol Mšeno21 kmM60ano
Talaber Ian Team Unbearable21 kmM20ano
Tauschová Klára Roztoky21 kmZ30ano
Tauš David #Nezkusíšnevíš21 kmM20ano
Thoř Luděk Turnov21 kmM30ano
Tobišková Veronika Tabata Lučany nad Nisou21 kmZ30ano
Toman Peter Hataitla Bradlec21 kmM40ano
Tomíšek Michal Pytlíkov 21 kmM40ano
Torák Tomáš Liberec21 kmM30ano
Trčka Filip DVBLOG TEAM12 kmmužiano
Trešlová Veronika Anna Kamenice 12 kmženyano
Trup Jan 12 kmmužiano
Trupová Klára Děčín12 kmženyano
Třešňák Pavel 21 kmM30ano
Turský Tomáš Turáci21 kmM30ano
Twaróg Zbigniew Grupa biegowa "Bez granic" STRZEGOM21 kmM60ano
Tyl Michal Praha 521 kmM30ano
Tylova Jana Praha21 kmZ30ano
Urbanová Marcela #Nezkusíšnevíš21 kmZ30ano
Vacula Lukáš Ostrava21 kmM30ano
Vágner David 21 kmM20ano
Vágnerová Olga Sněžné12 kmženyano
Váchová Petra Zdiby21 kmZ40ano
Vachová Petra HO LEZla- BYch21 kmZ30ano
Valouch Viktor Praha12 kmmužiano
Valtrová Kateřina Praha21 kmZ30ano
Vaňková Anna Třebušín21 kmZ40ano
Vanoušek Miroslav Květnice12 kmmužiano
Varhaník Jan USK Praha21 kmM20ano
Varhaník Jaromír HO Mimoň 21 kmM40ano
Varhaníkova Lucie Česká pojišťovna12 kmženyano
Vecka Michal Báječné ženy v běhu21 kmM30ano
Veselková Helena 12 kmženyano
Veselý Pavel ALCATON HSK Horní Rokytnice21 kmM50ano
Větrovská Nina Poděbrady21 kmZ30ano
Veverka Tomáš Running Lions21 kmM30ano
Vilém Stanislav Liberec21 kmM40ano
Vítek Jan 21 kmM20ano
Vitík Martin Plzeň21 kmM40ano
Vitikova Barbara Horice21 kmZ20ano
Vlachová Anna STG Strupčice21 kmZ30ano
Vodička Šimon Praha 421 kmM20ano
Vodvárka Petr AK Semily21 kmM60ano
Vojteková Michaela RunBoTeam Liberec 21 kmZ20ano
Vojtíšek Michal Praha 412 kmmužiano
Vokrouhlík Vít BC NOVÁ TROJKA21 kmM40ano
Vokrouhlíková Markéta BC NOVÁ TROJKA21 kmZ40ano
Volejník Martin Dubá21 kmM40ano
Volf Karel Kája a jeho holky21 kmM50ano
Vondráček Martin Ktová21 kmM30ano
Vosátka Jan Mnichovice12 kmmužiano
Vošahlík Honza Praha21 kmM30ano
Vošahlík Martin Czech Tri Worx Team21 kmM30ano
Vošta Zdeněk 21 kmM30ano
Votočková Petra Emilie Gigathlon Czech Republic21 kmZ30ano
Voždová Alena Live cross21 kmZ40ano
Vybulka Jakub Teplice21 kmM20ano
Vymlatilova Petra 21 kmZ30ano
Waigner Michal Opava21 kmM30ano
Waigner Tomáš Lowell Pro Racing Team21 kmM20ano
Walter Pavlina Praha12 kmženyano
Wańková Dita Vrchlabí12 kmženyano
Weidlich Tomáš USK Pardubice12 kmmužiano
Wiesner Richard LiveCross21 kmM30ano
Wiesner Hajnová Kateřina LiveCross21 kmZ30ano
Wilczyński Petr Alpsport - Ježek na Kopci / Ostrava21 kmM40ano
Wohanková Gabriela OB Vrchlabí21 kmZ40ano
Wolf Filip Malá Skála12 kmmužiano
Wolfová Sylva TJ Sokol Frýdštejn21 kmZ40ano
Wrona Agnieszka Ząbkowice Ślaskie21 kmZ30ano
Würz Jiří Orientační běh Lokomotiva Teplice21 kmM50ano
Zabloudilova Zdeňka Kamenice12 kmženyano
Zachova Dagmar Uhrineves21 kmZ30ano
Zámečník Ondřej Šumík team 21 kmM40ano
Zámiš Jaroslav Reebok Run Crew21 kmM20ano
Zapletal Jan Praha21 kmM40ano
Závadská Eva 21 kmZ40ano
Záveská Nina Radvanice21 kmZ40ano
Zděnková Zuzana Praha21 kmZ30ano
Zelinka Michal Stg Svitavy21 kmM40ano
Zeman Martin Jesenný12 kmmužiano
Zemanová Gabriela Moravská Třebová21 kmZ40ano
Zemanová Kateřina Jesenný12 kmženyano
Zerzán Dominik Nitro Náchod21 kmM40ano
Zhořová Pavla Praha12 kmženyano
Zikmund Jan Orel Turnov21 kmM40ano
Zítková Michaela Turnov12 kmženyano
Zrckova Kristyna 21 kmZ30ano
Zvěřina Tomáš Magna team21 kmM40ano
Zvolánek Petr 21 kmM30ano
Zvolánková Tereza 21 kmZ30ano
Žáková Olga ALPIN CLUB AŠ12 kmženyano
Žalská Barbora Nová Paka12 kmženyne
Židlík Jakub 21 kmM20ano
Žmolil Richard BaVoKu Jičín21 kmM40ano