Startovní listina Hruboskalský půlmaraton

21 km

Počet přihlášených: 462

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
Holdova Kamila Mont BlancZ30ano
Odehnalová Tereza #BPDLZ20ano
Reslová Hana Z20ano
Šafránek Radek hafranM40ano
Krofta Jiří Štefko Running TeamM60ano
David Luboš SRTG KolínM30ano
Kosina Pavel M30ano
Musil Ondřej Dezoláti z HPM30ano
Matoušková Eva LiberecZ40ano
Češka Pavel M30ano
Medlík Jan NwowM20ano
Samšiňák Přemysl LiberecM40ano
Pils Tomáš Veselí nad LužnicíM20ano
Daníček Stanislav VarnsdorfM50ano
Bares Michal Running Club LetyM40ano
Špínová Monika RadvánoviceZ40ano
Kéda Martin Radvánovice M40ano
Beneš Lukáš M20ano
Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad OrlicíM30ano
Krajčová Veronika PragueZ30ano
Nehasil Vít SOFTIM.CZ RunnersM20ano
Mertová Eva Z30ano
Karásek Zbyněk Jablonec nad NisouM40ano
Zapletal Jan PrahaM40ano
Nahodil Jiri M30ano
Šrámková Zdeňka Ždírec nad DoubravouZ40ano
Renský Michal Run4RunM40ano
Horová Pavla O-run running teamZ20ano
Kárová Tereza PrahaZ40ano
Berka Lukáš BikeClubKraloviceM30ano
Sekerka Radko M30ano
Moravcová Petra Kostomlaty pod Řípem Z40ano
Šebesta Jan Ústi nad LabemM40ano
Flaška Jiří BC Nová TrojkaM40ano
Preislerová Karolína SportRaces TeamZ20ano
Pilský Tomáš Nová Ves pod PlešíM30ano
Matthews Doug PragueM50ano
Edr Pavel Ledeč nad SázavouM40ano
Rádr Jan Rá(n)drM30ano
Beneš Petr  M30ano
Fišerová Markéta MP MahonyroachZ40ano
Šváb Michal MP Mahonyroach M40ano
Libenská Alžběta MTD Z20ano
Oma Jakub TurnovM30ano
Vokrouhlíková Markéta BC NOVÁ TROJKAZ40ano
Vokrouhlík Vít BC NOVÁ TROJKAM40ano
Wolfová Sylva TJ Sokol FrýdštejnZ40ano
Šrámová Leona Hradec KrálovéZ30ano
Pecharová Aneta SRTG KolínZ30ano
Balner Vojtěch PrahaM30ano
Rosenbaum Martin Jindřichovice pod SmrkemM40ano
Bartáková Markéta Ždírec nad DoubravouZ30ano
Kollár Jan M20ano
Drapáková Julie Přátelé Mamby Z30ano
Slavkovský Milan Dum spiro speroM40ano
Jadrná Šárka PrahaZ30ano
Psiuch Jaroslaw STG Mladá BoleslavM30ano
Kouřil Filip PrahaM20ano
Stezka Václav správná stezkaM50ano
Stezková Jana správná stezkaZ50ano
Rádr Jiří Rá(n)drM30ano
Kadečka Petr ZaloňovM30ano
Brabcová Radmila PrahaZ40ano
Skřičík Petr SyčáciM30ano
Mráz Tomáš PlzeňM30ano
Podroužková Eva Z30ano
Pešta Lukáš RadvánoviceM30ano
Thoř Luděk TurnovM30ano
Bálik Štefan Bratia HnevuM30ano
Bálik Lukáš Bratia HnevuM30ano
Čumpelová Kateřina BC Nová trojkaZ30ano
Vitík Martin PlzeňM40ano
Kotačka Vít FireflyM40ano
Kufa Jan PrahaM30ano
Čížek Martin M30ano
Chlumský Jan PrahaM30ano
Malý Martin M30ano
Hlaváčková Hana PardubiceZ40ano
Štěrba Ondřej M20ano
Princ Pavel Liberec/PrahaM30ano
Nevoral Jiří Cyklo GalíkM30ano
Bergauer Marek BazmeciM20ano
Zrckova Kristyna Z30ano
Zámiš Jaroslav Reebok Run CrewM20ano
Komárková Tereza Nová PakaZ20ano
Barnetová Kamila Z40ano
Farská Markéta Biatlon LiberecZ20ano
Jäger Pavel M30ano
Hájková Jitka Kája a jeho holkyZ40ano
Misterová Michaela Kája a jeho holkyZ30ano
Volf Karel Kája a jeho holkyM50ano
Švácha Luboš Sokol MšenoM60ano
Kadleček Martin VarnsdorfM20ano
Sibera Jan Údolí sviníM30ano
Kos Martin M30ano
Waigner Tomáš Lowell Pro Racing TeamM20ano
Vecka Michal Báječné ženy v běhuM30ano
Ruzicka Pavel Za lepší budoucnost (bez zloděda na Hradě)M40ano
Vítek Jan M20ano
Šantrochová Martina Z30ano
Picek Jan TJ Tatran JablonecM20ano
Tyl Michal Praha 5M30ano
Tylova Jana PrahaZ30ano
Zděnková Zuzana PrahaZ30ano
Vaňková Anna TřebušínZ40ano
Matas Jiří M30ano
Matas Radek M30ano
Justl Martin Běžecký oddíl haptičtí KrasavciM20ano
Lachman Jaroslav Běžecký oddíl haptičtí KrasavciM20ano
Šrámová Alena Z30ano
Kasa Martin Pilulka.cz Athletic TeamM30ano
Kroupa Jan 1969 Prague 8M50ano
Svoboda Petr 1973 Sova SovoluskyM40ano
Hrica Pavel BratislavaM40ano
Letáček Radek STG PardubiceM40ano
Lank Pavel M20ano
Vošahlík Honza PrahaM30ano
Hurt Štěpán Mladá BoleslavM30ano
Tomíšek Michal Pytlíkov M40ano
Andrade Telmo DHL ITS Running ClubM40ano
Kovář Jan VyskeřM30ano
Lžíčař Martin KOB DobruškaM30ano
Daďourková Helena LiberecZ40ano
Pulda Štěpán LiberecM40ano
Valtrová Kateřina PrahaZ30ano
Šmíd Martin PrahaM40ano
Dobeš Jáchym SK Slavia JavornáM20ano
Třešňák Pavel M30ano
Muller Jan TanvaldM30ano
Zachova Dagmar UhrinevesZ30ano
Medunová Dagmar Zatac BruselZ40ano
Melichar Josef NHO JumarM40ano
Kašpar Jan 1986 HoroměřiceM30ano
Kubrt Petr Česká TřebováM30ano
Pěšková Denisa Hrubá SkálaZ20ano
Zvěřina Tomáš Magna teamM40ano
Oriabinec Milan OstrovM30ano
Louda David SkokovyM30ano
Hušek Jaroslav Silvini Madshus TeamM40ano
Hušková Jana Silvini Madshus TeamZ40ano
Lejsek Marek -M30ano
Kolářová Iva Cesta do MechovaZ30ano
Jiroušek Ladislav AK Spartak SlatiňanyM30ano
Hudeček Jiří Trans Brdy teamM30ano
Hudečková Daniela Trans Brdy teamZ30ano
Duka Libor SoveniceM50ano
Bouma Lukáš ŽehrovM30ano
Regent Kamil M30ano
Bárta Jiří Praha 6M50ano
Krekels Julien PrahaM30ano
Zámečník Ondřej Šumík team M40ano
Valenta Jan Klánovické větryM50ano
Pilzová Mirka iThinkBeerZ40ano
Pilz Pavel RádloM40ano
Charpentier Mickael M30ano
Gregor Sulima Grupa Biegowa "Bez Granic"M50ano
Kozák Pavel Jinolice M40ano
Krumbholzová Ála jinej gangZ40ano
Žmolil Richard BaVoKu JičínM40ano
Stránský Michal Kometa BethlehemM30ano
Šochman Petr C.C.KoupákM30ano
Kudrnáčová Aneta Z20ano
Dědek Kryštof Hrubá skálaM20ano
Novák Tomáš LiveCross NeratoviceM40ano
Hájek Petr RadvánoviceM30ano
Závadská Eva Z40ano
Havlíčková Dana LiberecZ40ano
Skřivánek Sebastián BSvČTM20ano
Kovář Myrek M30ano
Toman Peter Hataitla BradlecM40ano
Korseltova Marie PrahaZ30ano
Havlíček Jaroslav ChutnovkaM40ano
Řízek Jiří Mattoni Freerun Náchod BělovesM30ano
Strašil Mirek PřibyslavM50ano
Polová Barbora TurnovZ30ano
Vilém Stanislav LiberecM40ano
Svoboda Ondřej 1990 Staré HradištěM20ano
Hoffer Laurent FaurunM40ano
Haken Martin FaurunM40ano
Buchtová Tereza JeseniceZ30ano
Řezníčková Lucie KladnoZ40ano
Štrauch Libor Modřišice - PodhájM40ano
Culos Stefano Running LionsM40ano
Veverka Tomáš Running LionsM30ano
Štemberová Věra jElita VrchlabíZ30ano
Štembera Petr VrchlabiM30ano
Průcha Tomáš VelinyM30ano
Bičiště Tomáš HořiceM30ano
Nevrkla Jaroslav NehvizdyM40ano
Beňasová Veronika Triexpert běžecký klub České Budějovice Z20ano
Kavulová Iva PrahaZ30ano
Czapiga Robert WrocławM40ano
Pavlišová Lucie SlatiňanyZ30ano
Zemanová Gabriela Moravská TřebováZ40ano
Zelinka Michal Stg SvitavyM40ano
Pražák Pavel PrahaM30ano
Spěšná Tereza Liberec Z20ano
Řehoř Michal Liberec M40ano
Varhaník Jaromír HO Mimoň M40ano
Varhaník Jan USK PrahaM20ano
Bílková Tereza Adventure MenuZ30ano
Kunz Tomáš PrahaM20ano
Bonk Zdeněk ProstějovM20ano
Wiesner Hajnová Kateřina LiveCrossZ30ano
Záveská Nina RadvaniceZ40ano
Jelen Petr JilemniceM50ano
Sova Jan MP PrahaM50ano
Malík Tomáš Hruboskalský canicross M30ano
Svatoň Tomáš Livecross NeratoviceM40ano
Knébl Ondřej Malý RohozecM30ano
Dedecek Jan Hrubá SkálaM20ano
Wiesner Richard LiveCrossM30ano
Jurčík Pavel SK Oceláci OstravaM40ano
Šantinová Gabriela SvijanyZ20ano
Šturma Robert RUN magazine teamM30ano
Dohalsky Vladimír Mladá BoleslavM40ano
Kinštová Marta HusinecZ40ano
Ardamica David st. BĚŽÍM.PRO CENTRUM BAZALKAM40ano
Vodička Šimon Praha 4M20ano
Kroupa Jan 1988 M30ano
Šťastný Dalibor Mladá BoleslavM40ano
Kocurková Lucie Mladá BoleslavZ30ano
Novotný Jakub Atletická škola HKM30ano
Škoda Michal M30ano
Ardamica David ml. běžím pro.cz centrum bazalkaM20ano
Ardamicová Radka běžím pro.cz centrum bazalkaZ30ano
Svoboda Michal VarnsdorfM30ano
Horáková Tereza Svoboda nad ÚpouZ20ano
Šťastná Zuzka SK Oceláci OstravaZ30ano
Ksiazczak Eva SK Svárov Z50ano
Volejník Martin DubáM40ano
Hroudová Tereza LiberecZ40ano
Karásek Václav LKPM20ano
Ďoubal Jan KobDob a HovrchM30ano
Malá Zuzana Králův DvůrZ30ano
Svoboda Petr 1968 ČKS SKI JilemniceM50ano
Knýřová Jitka SK MAXTRI LiberecZ50ano
Daníček Petr HASIČI RYCHMBURKM50ano
Chalupa Jan Drahelčice M40ano
Novotová Elena ČernošiceZ40ano
Rejšková Alena OK KameniceZ40ano
Pípal Petr Kamenice nad LipouM30ano
Gregor Jan PrahaM30ano
Urbanová Marcela #NezkusíšnevíšZ30ano
Tauš David #NezkusíšnevíšM20ano
Kaliba Daniel HKNMPSMM20ano
Zvolánková Tereza Z30ano
Zvolánek Petr M30ano
Marek Jakub Kutná HoraM20ano
Beran Petr TJ Sokol BezděkovM20ano
Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec KrálovéM30ano
Procházka Martin LKPM50ano
Pyšek Jiří M20ano
Soukup Petr So RájM50ano
Brož Luděk SK Oceláci OstravaM40ano
Janišová Jitka SK Oceláci OstravaZ40ano
Semeráková Lucie Králův DvůrZ20ano
Brezinova Ivana Ruda Nad Moravou Z30ano
Starý Adam Lomnice nad PopelkouM20ano
Šolcová Kateřina JičínZ20ano
Gorčicová Tereza OstravaZ20ano
Binar Michal OstravaM30ano
Bari Filip Running LionsM30ano
Illner Vojta Kapří tréninková skupinaM20ano
Waigner Michal OpavaM30ano
Šolta Marcel STG StrupčiceM50ano
Kaluzsná Blanka Semily 1Z30ano
Svoboda Ondřej 1976 OK Slavia Hradec KrálovéM40ano
Matoušek Jaroslav NymburkM30ano
Nedvědová Běla MnichoviceZ20ano
Gorčicová Eliška OK ChrastavaZ20ano
Džubák Matej SmižanyM30ano
Holá Barbora Z20ano
Jenčík Petr PrahaM40ano
Pinta Martin Na starý kolenaM50ano
Babik Dominik Spisska Nova VesM30ano
Kučera Tomáš PrahaM40ano
Dvořák Aleš Mexická vlnaM30ano
Markvart Lukáš JirnyM20ano
Lábek Tomáš TurnovM20ano
Klejnová Martina Z30ano
Moravcová Dana Z40ano
Srb Jindřich Night Run TeamM30ano
Hrubá Hana Hrupla NáchodZ40ano
Němeček Michal PRAHAM40ano
Morávek Vlasta KUS SopotniceM40ano
Brožková Lenka TurnovZ20ano
Mrklas Luboš Skialp klub TetřívekM60ano
Dvořáček Radek Doudleby nad OrlicíM20ano
Matlocha Martin M40ano
Ivančáková Sabina BK KubánkovZ30ano
Kelnar Petr ŠtramberkM30ano
Byrouti Patrik Praha 9M20ano
Čermák Tomáš Vrchlabí - LánovM40ano
Peroutka Libor Vysoké mýtoM20ano
Šelicha Jan M40ano
Podzimková Markéta PerštejnZ40ano
Zerzán Dominik Nitro NáchodM40ano
Wrona Agnieszka Ząbkowice ŚlaskieZ30ano
Wohanková Gabriela OB VrchlabíZ40ano
Frič Ivo NeratoviceM50ano
Kalina Martin M20ano
Janoušek Roman LounyM30ano
Arcas David M40ano
Antczak Adrian Bogatyńskie WodociągiM40ano
Vlachová Anna STG StrupčiceZ30ano
Pavlíček Rudolf STG StrupčiceM40ano
Hlaváčová Lucie Z40ano
Zikmund Jan Orel TurnovM40ano
Jonášová Klára LiberecZ20ano
Svoboda Petr 1960 SK MAXTRI LIBERECM50ano
Štěpánková Veronika CRTC workoutZ40ano
Sukovatá Klára DřínovZ20ano
Appl Ondřej PrahaM20ano
Slavíková Martina LiberecZ50ano
Váchová Petra 1973 ZdibyZ40ano
Svatá Zdeňka KruhZ40ano
Drapák Bohuslav Rovensko pod TroskamiM40ano
Loula Jan HoPeM20ano
Tobišková Veronika Tabata Lučany nad NisouZ30ano
Svoboda Ondřej 1985 M30ano
Landová Mirka Mexická vlnaZ20ano
Kühtreiberová Naďa SK Oceláci OstravaZ30ano
Mátl Radek TK RadošoviceM40ano
Kordina Adam M20ano
Poláčková Ivana PrahaZ30ano
Krejčí Jaroslav SILVINI MADSHUS teamM50ano
Košina Martin TJ Jiskra TřeboňM20ano
Šedý Martin VŠAK PrahaM20ano
Vachová Petra 1988 HO LEZla- BYchZ30ano
Hübner Pavel TurnovM50ano
Pivrnec Jan TTTM30ano
Lančarič Petr Praha 10M50ano
Prchal Pavel GP KolínM60ano
Ficek Michal PrahaM30ano
Myšková Karolina Praha 4Z40ano
Machytka Miloš Špindlerův MlýnM30ano
Dušek Miloš Lomnice nad PopelkouM40ano
Dlouhý Michal Lomnice nad PopelkouM40ano
Pešek Daniel DoubraviceM20ano
Vymlatilova Petra Z30ano
Kolesar Martin M40ano
Dresler Radek KopřivniceM30ano
Větrovská Nina PoděbradyZ30ano
Chocholová Jana Praha 9Z40ano
Ptáček Jan Tým KartografieM40ano
Kolář David PísekM20ano
Kucharič Milan PragueM30ano
Lněnička Jakub ROB PardubiceM20ano
Laryšová Radka LiveCross NeratoviceZ40ano
Miksová Pavla ChrudimZ20ano
Stránský Luděk VrchlabíM50ano
Eliáš Petr M30ano
Lelek Martin Spartak VrchlabíM50ano
Pondělíček Petr JBL Standa tým M40ano
Lachout Martin SedlčanyM40ano
Petrjánoš Šimon JBL Standa Tým M20ano
Motvičková Kristýna LounyZ30ano
Kratochvíl Martin Vysoký ÚjezdM20ano
Kotroušová Věra JinoliceZ40ano
Jakl Jaroslav PrahaM50ano
Voždová Alena Live crossZ40ano
Móro Ivo KošťálovM30ano
Klamarčík Viliam M30ano
Baxa Pavel M40ano
Polášek Jan Ferdinand VSK MFF UKM30ano
Burgert Radovan hatatitlaM50ano
Čepelka Jiří M20ano
Kosek Petr NALEHKO.comM40ano
Matoušek Michal BTK EURO BIKE PrahaM50ano
Matoušková Michaela BTK EURO BIKE PrahaZ20ano
Šrajerová Iveta Dobšín, KameniceZ30ano
Marková Andrea PrahaZ40ano
Sokolář Ondřej TurnovM20ano
Černý Ondřej Žižkovský tygřiM30ano
Krajniakova Jana RadvaniceZ40ano
Beneš Marek KněžmostM30ano
Černá Zuzana HořiceZ50ano
Pišvejc Lukáš Mariánské LázněM30ano
Čermák Pavel JilemniceM50ano
Poučková Irena Kostelec u Křížků Z30ano
Kosinová Kamila Panda ExpressZ20ano
Mišurec David PrahaM30ano
Lorinc Matúš Spišská Nová VesM20ano
Pluhařová Rut NechaniceZ40ano
Motlová Tereza Praha 9Z30ano
Kašpar Oldřich M30ano
Petr Aleš M30ano
Meier Miroslav TJ Český rájM40ano
Porwiszová Marcela OstravaZ40ano
Machová Lucie PardubiceZ40ano
Křováková Ilona PardubiceZ20ano
Burda Pavel Hlásná TřebaňM30ano
Růžička Tomáš Hradec KrálovéM20ano
Twaróg Zbigniew Grupa biegowa "Bez granic" STRZEGOMM60ano
Jakoubek Bohumil PragueM40ano
Turský Tomáš TuráciM30ano
Kordík Jan KunčiceM30ano
Novák Petr PeNoKoM50ano
Svobodová Gabriela Mladá Boleslav Z40ano
Rypien Pavel AlpyM30ano
Pražák Ladislav BOX klub JičínM40ano
Veselý Pavel ALCATON HSK Horní RokytniceM50ano
Beneš Jan VarnsdorfM20ano
Matejovič Daniel OstravaM20ano
Klema Dalimil PardubiceM40ano
Kupcová Tereza BrnoZ20ano
Motejl Jiří PrahaM20ano
Pozlerová Pavla Lázně BohdanečZ40ano
Pavelková Šárka PřeloviceZ40ano
Géciová Tereza Rozběháme LitoměřiceZ40ano
Rylka Antonín ToniCzech Runners ClubM40ano
Vošta Zdeněk M30ano
Mechlová Lenka SPORTICUS teamZ20ano
Kynčl Jakub FC UnterholzM30ano
Dragoun Radek M20ano
Torák Tomáš LiberecM30ano
Leč Dušan Triatlon Mladá Boleslav M30ano
Blažek Tomáš SK ZásadaM30ano
Lamich Bořivoj Run for life ZábědovM40ano
Kovaříková Aleška Jimmy's clubZ30ano
Gebhartova Jana Z30ano
Malina Jan Smiřice M20ano
Maxa Ondřej Smiřice M20ano
Vitikova Barbara HoriceZ20ano
Vojteková Michaela RunBoTeam Liberec Z20ano
Druzescu Filip TRANS BRDY TEAM LETYM40ano
Krása Michal Praha 5M40ano
Vodvárka Petr AK SemilyM60ano
Havelka Petr Citrus Bike TeamM40ano
Votočková Petra Emilie Gigathlon Czech RepublicZ30ano
Pecháček Pavel MilevskoM30ano
Pretorius Ruan PrahaM20ano
Krejsa Tomáš KUS - klub univerzálních sportovců SopotniceM40ano
Vošahlík Martin Czech Tri Worx TeamM30ano
Somogyi Dániel TřeboňM40ano
Semerád Antonín SK PragaM20ano
Matějů Michal Slavia Liberec orienteeringM40ano
Lerouge Gauthier PragueM40ano
Lopour Miroslav Fenix týmM30ano
Krása Michal Vepřo ZeloM30ano
Zabrodsky Dusan PrahaM40ano
Wachtl Vojtěch SnowSports AcademyM30ano
Sicard Olivier M30ano
Polčin Miroslav Český BrodM60ano
Flanderka Milan Klášter Hradiště nad JizerouM30ano
Child Marketa Praha Z40ano
Kubička Rostislav BrnoM30ano
Čermáková Jitka Staněk sport TurnovZ40ano
Havel Bohumil Bob a BobekM40ano
Mrklas Luboš Lipidy klubM30ano
Kubík Mirek M40
Novotný Vojtěch SK LivecrossM20
Vlachová Monika TOP RUN CLUBZ20
Marenčák Viliam Banská Bystek CZM40
Vejlupek Milan PrahaM30
Dvořáček Vlastimil M60
Fritz Robert M50
Brodský Vladimír Jičínští draciM50
Drápal Ota Veslařský oddíl KárovskoM30
Roštejnský Milan M50ne
Sýkora František DobřejoviceM50ne