Startovní listina Prague Park Race - Průhonický park

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 500

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Kunstátová Marie Šneci v běhu14 kmZ40ano
Tondlová Kateřina T-team14 kmZ20ano
Oumrtová Barbora 14 kmZ20ano
Reiterová Monika 14 kmZ30ano
Tajdusova Martina 14 kmZ40ano
Růžičková Šárka Reebokruncrew 14 kmZ20ano
Jedličková Monika Praha14 kmZ20ano
Janatová Zuzana BCHD14 kmZ40ano
Valouch Viktor Praha 514 kmM30ano
Černotová Helena Praha14 kmZ40ano
Krofta Jiří Liga 100 Praha14 kmM60ano
Rejcha Milan Velká Hleďsebe14 kmM60ano
Kostka Petr AR14 kmM40ano
Konětopský Filip Praha14 kmM30ano
Svobodová Lucie Praha14 kmZ20ano
Tlustá Jitka Fufici14 kmZ30ano
Snokhousova Radka Praha14 kmZ30ano
Plicová Lucie Je to v hlavě !14 kmZ40ano
Krajčová Veronika Prague14 kmZ30ano
Kettnerová Dana OK Kamenice14 kmZ30ano
Barešová Katka Baresi team14 kmZ30ano
Bittner Miroslav TTT14 kmM40ano
Smrčková Petra Báječné ženy v běhu14 kmZ40ano
Holda Josef Mladá Boleslav14 kmM60ano
Nepustilová Tereza Stříbro 14 kmZ20ano
Nováková Lucia Psáry14 kmZ40ano
Márová Klára Reebok run crew14 kmZ30ano
Šup Radek Praha14 kmM40ano
Luijckx Jille Pruhonice14 kmM30ano
van der Burg Nicola Pruhonice14 kmZ40ano
Kašpar Petr Týniště nad Orlicí14 kmM40ano
Skořepová Tereza Týniště nad Orlicí14 kmZ40ano
Dvořaková Lucie 14 kmZ40ano
Peštová Iva Praha 414 kmZ40ano
Pešta Jáchym Praha 414 kmM40ano
Radová Barbora Štefko running team14 kmZ50ano
Matthews Doug Prague14 kmM50ano
Volf Milan 14 kmM40ano
Vinc Michaela Praha14 kmZ30ano
Bareš Michal Baresi team Kerberos14 kmM60ano
Graslová Hana Postoloprty14 kmZ40ano
Grasl Karel Postoloprty14 kmM40ano
Domalípová Eva Mladá boleslav14 kmZ30ano
Graslová Kateřina Postoloprty 14 kmZ20ano
Hlava Milan Praha 414 kmM60ano
Svrčinová Jaroslava Praha14 kmZ30ano
Hálkov Ondřej Praha14 kmM40ano
Vítková Zuzana Most14 kmZ50ano
Hálek Jaroslav Je to v hlavě!14 kmM40ano
Fandelová Pavla Praha 414 kmZ30ano
Jirásek Vít FBK Kobylisy14 kmM40ano
Šrámková Zdeňka Ždírec nad Doubravou14 kmZ40ano
Bartáková Markéta Ždírec nad Doubravou14 kmZ30ano
Pfeifer Tomáš Jesenice14 kmM50ano
Dvořák Jiří Hradištko14 kmM20ano
Brenišin Ivan BIVoj14 kmM50ano
Brečkay Jiří Praha14 kmM40ano
Kohutova Tereza 14 kmZ30ano
Čápová Aneta Praha14 kmZ20ano
Paják Jozef Praha14 kmM50ano
Daniš Pavol Praha14 kmM40ano
Klusák Lukáš Jesenice14 kmM30ano
Malá Helena Praha14 kmZ30ano
Bláhová Marie Praha14 kmZ20ano
Parkanová Václava 14 kmZ40ano
Prokopcova Kamila 14 kmZ40ano
Limberková Monika Praha 1014 kmZ40ano
Šimáčková Šárka Praha14 kmZ20ano
Frydrych Jakub Prague14 kmM30ano
Nagyová Soňa 14 kmZ30ano
Kobylkina Natalia Czech Running Club14 kmZ30ano
Nava Olivier Cesky Maraton Klub14 kmM40ano
Pavlík David Šneci v běhu14 kmM30ano
Linhart Vladimír Šneci v běhu14 kmM40ano
Brabcová Radmila Praha14 kmZ40ano
Fabík František Valašské Meziříčí14 kmM40ano
Rada Jan Štefko running team14 kmM50ano
Kubíčková Petra Praha 814 kmZ30ano
Růžička Pavel Za lepší budoucnost (a bez švába na Hradě)14 kmM40ano
Hanyš Pavel Koburk14 kmM30ano
Starek Pavel prague14 kmM30ano
Dudášová Monika SK Vlaška14 kmZ50ano
Fencl Radek SK Vlaška14 kmM50ano
Votavová Alice Praha14 kmZ30ano
Beneš Michal Roztoky14 kmM40ano
Janoušek Martin Černošice14 kmM20ano
Janoušková Anežka Černošice 14 kmZ20ano
Jenčík Petr Praha14 kmM40ano
Janoušek Pysk Vladimír Černošice14 kmM30ano
Tomíčková Věra Kobylnice14 kmZ30ano
Kotačka Vít Firefly14 kmM40ano
Dukic Jelena Forever young14 kmZ30ano
Kranjc Tomaz Praha14 kmM30ano
Janosik Juraj Praha14 kmM30ano
Šebestová Zdenka 14 kmZ40ano
Laušmanová Petra Jirkov14 kmZ30ano
Balážová Sabina Mukačevo14 kmZ20ano
Vyzinova Lenka Frydek Mistek14 kmZ30ano
Švarcová Lucie Báječné ženy v běhu14 kmZ30ano
Zach Milan Báječné ženy v běhu14 kmM50ano
Hrozek Zdeněk Polná14 kmM30ano
Kostková Jitka Údlice14 kmZ40ano
Kocourek Tomáš 14 kmM40ano
Hulinsky Roman Spartan gym14 kmM40ano
Hulinska Renata Spartan gym14 kmZ50ano
Kamínová Zuzana Praha14 kmZ30ano
Hanousek Miroslav Veltrusy14 kmM40ano
Hanousková Martina Veltrusy14 kmZ40ano
Zelenka Petr Praha14 kmM40ano
Pátek Ondřej Praha14 kmM20ano
Princ Aleš Praha 514 kmM40ano
Kruzik Ales Praha14 kmM50ano
Madron Miloš Rozběháme Česko14 kmM40ano
Hlaváčová Lucie 14 kmZ40ano
Kočí Petra 14 kmZ40ano
Mihaescu Serban 14 kmM30ano
Podzimková Markéta Perštejn14 kmZ40ano
Jirošová Barbora Turnov14 kmZ30ano
Nykodym Josef Praha14 kmM40ano
Považanová Eva Praha14 kmZ20ano
Ginzel Petr Praha 914 kmM40ano
Samseli Veronika Lovosice14 kmZ30ano
Tůmová Tereza ASC DUKLA14 kmZ40ano
Trešlová Hana Praha 614 kmZ20ano
Holcmanová Miroslava BK jeleni14 kmZ50ano
Holcman Aleš BK jeleni14 kmM50ano
Talaš Roman Zlín14 kmM30ano
Šubrtová Martina Broumov14 kmZ20ano
Toušová Anna Praha 3 - Žižkov 14 kmZ30ano
Doušová Petra Báječné ženy v běhu 14 kmZ30ano
Crkva František Psáry14 kmM40ano
Crkvová Dana Psáry14 kmZ40ano
López Yankoa 14 kmZ30ano
Plocek Lukáš ChaBrusiči14 kmM20ano
Škaloudová Petra Chomutov14 kmZ40ano
Kratochvíl Miloš Hvězda Pardubice14 kmM40ano
Eliášová Šárka SPV Sezemice14 kmZ40ano
Janouš Jiří PRAHA14 kmM30ano
Štumpf Anna TehuVbehu.cz14 kmZ30ano
Štumpf Ondřej Praha14 kmM30ano
Adamík René RPR14 kmM40ano
Dolejší Ivana Praha14 kmZ40ano
Valtrová Kateřina Praha14 kmZ30ano
Martinová Jitka Okres Litoměřice14 kmZ40ano
Martin Dale Okres Litoměřice14 kmM50ano
Vlachynská Kristýna HaKi-run14 kmZ40ano
Švábová Karolína Milevsko14 kmZ20ano
Nykodým Richard Praha14 kmM40ano
Růžička Šimon 14 kmM20ano
Hanusová Alena VESTEC14 kmZ30ano
Šantrůček Martin PRKA14 kmM30ano
Balounová Martina Štětí14 kmZ30ano
Topič Jíří 14 kmM30ano
Hanusová Iveta Antonka14 kmZ30ano
Krajhanzlová Martina Run For Fun14 kmZ30ano
Prostecká Lenka Příbram14 kmZ30ano
Böhmová Lenka 14 kmZ20ano
Barbučšák Michal 14 kmM30ano
Urbanová Johana Všetaty 14 kmZ20ano
Okáľová Zuzana Praha 1014 kmZ20ano
Theier Radek Praha 514 kmM30ano
Klamarčík Viliam 14 kmM30ano
Volfová Kateřina 14 kmZ20ano
Hildprandtová Eva Dobřichovice14 kmZ50ano
Hrdina Jakub Praha14 kmM40ano
Ertelt Marek Praha 914 kmM30ano
Dogaru Vasil Česká Lípa14 kmM30ano
Rabhi Blanka 14 kmZ30ano
Břicháček Miloš adidas Runners Prague14 kmM30ano
Hutha Henrik ChimangoRuns14 kmM20ano
Remešová Kristýna ChimangoRuns14 kmZ30ano
Vošahlík Honza Adventní běhání14 kmM30ano
Mazoch Břetislav 14 kmM30ano
Hanuš Petr Hanušovi pankáči14 kmM40ano
Benešová Kristýna Krakovské běhny14 kmZ30ano
Juhás Marek Krakovské běhny14 kmM30ano
Adamus Roman 14 kmM50ano
Andrade Telmo DHL ITS Running Club14 kmM40ano
Šámalová Aneta Praha 6 - Bubeneč14 kmZ30ano
Matějovský Jan Praha14 kmM40ano
Horáčková Gabriela Jesenice14 kmZ40ano
Tichý Stanislav Červenobílá bojová síla14 kmM50ano
Schwarzová Romana Planetka B 612 , Praha 14 kmZ40ano
Chvátalová Markéta SDH Dolní Jirčany14 kmZ40ano
Fabre Benjamin 14 kmM30ano
Marková Veronika 14 kmZ20ano
Náhlík Jan Total14 kmM30ano
Kocanda Martin Praha 914 kmM40ano
Šaštinská Světlana Praha14 kmZ30ano
Šaštinský Petr Praha14 kmM30ano
Urbanová Jana Mníšek pod Brdy14 kmZ30ano
Urban Luboš Mníšek pod Brdy14 kmM30ano
Souček Pavel SRTG Praha14 kmM30ano
Zachova Dagmar Uhrineves14 kmZ30ano
Hejnyš Daniel VEXTA14 kmM40ano
Kubíček Tomáš 14 kmM30ano
Sigmund Jakub Roudnice nad Labem14 kmM30ano
Karchňák Jan TJ MDDM Ostrov14 kmM20ano
Grohman Tomáš DHL ITS Running Club14 kmM30ano
Evans Glyn 14 kmM40ano
Peirson Andrew 14 kmM30ano
Kuželková Natália Gladiators Kralupy nad Vltavou14 kmZ20ano
Štainerová Kateřina 14 kmZ20ano
Juráš Josef Praha 1514 kmM30ano
Pelikan Tomas Praha 14 kmM30ano
Malíř Richard Praha14 kmM40ano
Novakovská Michaela Šneci v běhu14 kmZ20ano
Habásková Markéta Total Vital14 kmZ30ano
Sako Luboš 14 kmM30ano
Bosy Michal 14 kmM30ano
Sangho Aline 14 kmZ20ano
Kasl Petr Atletiko Šneko14 kmM50ano
Kaslová Hana Atletiko Šneko14 kmZ50ano
Zábranská Laura 14 kmZ30ano
Voráček David Zloncice14 kmM40ano
Semenchukov Maxim Running Cheff14 kmM30ano
Fiedler Adam 14 kmM40ano
Diňa Dominik Dobřejovice14 kmM20ano
Štěpánková Veronika CRTC14 kmZ40ano
Marek Rudolf Praha 914 kmM60ano
Vavrinčíková Olesja 14 kmZ30ano
Šromovský Vojtěch Kladno14 kmM30ano
Bartošová Kateřina 14 kmZ40ano
Jabbour Rony Praha14 kmM40ano
Navrátilová Iveta 14 kmZ20ano
Colvin Adam Praha14 kmM40ano
Podroužková Eva 14 kmZ30ano
Vačkářová Andrea Třeboň14 kmZ20ano
Vačkářová Miroslava Lomnice nad Lužnicí14 kmZ40ano
Štěpánová Hana Praha 1114 kmZ40ano
Trková Marie Praha14 kmZ50ano
Lněnička Ondřej Florbalák.cz14 kmM30ano
Sečkár Alois TJ Sokol Praha-Krč14 kmM30ano
Šperanda Nina Praha14 kmZ30ano
Koška Tomáš Praha14 kmM40ano
Erben Ondřej 14 kmM30ano
Böhm Tomáš SRŠ-NI14 kmM50ano
Levý Miroslav Praha 1014 kmM40ano
Ozorovský Marián BKČS14 kmM40ano
Matouš Vítězslav Praha-Karlín14 kmM40ano
Plocová Monika SRŠ-NI14 kmZ50ano
Mojžišová Jana Sunny Canadian School14 kmZ40ano
Vraný Lukáš SRTG Praha14 kmM30ano
Gilányi Jan Křivý Nohy14 kmM30ano
Roháček Jan 14 kmM30ano
Pyle Michael Sedgefield Harriers14 kmM30ano
Denemark Tomas DHL Information Services14 kmM40ano
Obuszáková Simona 14 kmZ30ano
Zugar Robert 14 kmM40ano
Hadžiosmanović Srdan Praha14 kmM30ano
Macko Anton DHL ITS14 kmM30ano
Jelínková Lucie Sestřičky14 kmZ30ano
Hetmánková Hana Sestřičky14 kmZ20ano
Kopecký Matěj Praha 514 kmM20ano
Arnold Linda Stockholm14 kmZ30ano
Gosling Steve DHL ITS Running Club14 kmM50ano
Maly Jan 14 kmM30ano
Haller Marek Secovce14 kmM30ano
Jech Robert Borci od Botiče14 kmM40ano
Jandikova Barbora Praha14 kmZ50ano
Jandik Petr Prague14 kmM50ano
Krýsová Eliška Runjinak14 kmZ20ano
Fürst Richard Runjinak14 kmM20ano
Kašpar Jan Messer Runners14 kmM40ano
Jungman Tomáš 14 kmM20ano
Vecka Michal Báječné ženy v běhu14 kmM30ano
Vaněk Pavel Praha14 kmM50ano
Ciprová Tereza Praha14 kmZ30ano
Sára Petr Praha14 kmM40ano
Sandecki Mark 14 kmM30ano
Košata Rudolf Kounice14 kmM50ano
Košatová Hana Kounice14 kmZ50ano
Skalický Josef Activity Lanškroun / Žichlínek14 kmM50ano
Margetová Svetlana Praha14 kmZ20ano
Habrman Tomáš Praha14 kmM30ano
Graslová Kristýna Postoloprty14 kmZ20ano
Landovský Lukáš Jablonec nad Nisou14 kmM20ano
Vokůrková Pavlína Slaný14 kmZ40ano
Matlocha Martin Praha14 kmM40ano
Ivančáková Sabina Bk Kubánkov14 kmZ30ano
Jezek Jiri 14 kmM40ano
Trnková Iva Praha 9 - Prosek14 kmZ30ano
Beran Martin 14 kmM30ano
Toman Peter Hatatitla Bradlec14 kmM40ano
Zaremba Jan Reebok Run Crew Praha14 kmM30ano
Zikánová Šárka 14 kmZ40ano
Menger Pavel Praha Uhříněves14 kmM40ano
Patočková Tereza Cheb14 kmZ40ano
Korseltova Marie Praha14 kmZ30ano
Fic Martin STS Chvojkovice Brod "B"14 kmM40ano
Ficová Radka STS Chvojkovice Brod "B"14 kmZ40ano
Slávik Dušan Praha 314 kmM40ano
Langenberger Lukáš Children of Olymp14 kmM30ano
Langenbergerová Veronika Children of Olymp14 kmZ30ano
Zoufalý Václav TJ Sokol Holubice14 kmM30ano
Třešňák Petr Slanýkobylky14 kmM30ano
Rádr Jan 14 kmM30ano
Kosinová Barbora Praha 1714 kmZ20ano
Kříž Zlatomír SK Kačleh14 kmM60ano
Brzek Pavel ELEVEN MERCEDES MITAS14 kmM30ano
Nižník Jiří Praha14 kmM20ano
Mikova Adellaide Praha14 kmZ40ano
Karas Adam Havlíčkův Brod14 kmM20ano
Purmenská Marie Praha 514 kmZ30ano
Ježková Tereza Praha 514 kmZ30ano
Petržíková Jana Praha 914 kmZ40ano
Pašková Monika 14 kmZ40ano
Moravec Karel Running Stones14 kmM30ano
Karas Milan havl.brod14 kmM50ano
Löwenhöfferová Radka 14 kmZ40ano
Smolová Magdalena Praha 1114 kmZ20ano
Horníček Tomáš Mladá Boleslav14 kmM50ano
Matoušek Jaroslav Nymburk14 kmM30ano
Jahodová Marie Jihlava14 kmZ50ano
Motejlek Ondřej Nymburk14 kmM30ano
Jelínek Roman SK Rampouch14 kmM40ano
Vodička Josef TJ Zentiva14 kmM30ano
Hejlová Ivana Praha14 kmZ30ano
Honzáková Jiřina Břevnov14 kmZ50ano
Kurz Matouš SK Praga14 kmM30ano
Kálal Jan 14 kmM30ano
Kálal Kučerová Kateřina 14 kmZ30ano
Bártová Olga 14 kmZ20ano
Culos Stefano Running Lions14 kmM40ano
Svoboda Miroslav Running Lions14 kmM40ano
Papp Jozef Dobřejovice14 kmM40ano
Bednář Petr Rezidence Vyšehrad14 kmM30ano
Hildprandtová Simona SC Radotín14 kmZ20ano
Berg Denis 14 kmM30ano
Pröller Miroslav Česká Lípa14 kmM40ano
Pröllerová Petra Česká Lípa14 kmZ40ano
Ježková Kateřina 14 kmZ20ano
Adamik Jan Skins Adamík Team 14 kmM30ano
Pelikánová Pavla Praha14 kmZ20ano
Sedláček Jiří Třebíč14 kmM30ano
Ščurková Vendula Praha14 kmZ20ano
Zapletal Pavel Zlaté Hory14 kmM30ano
Michal Daniel Pribram14 kmM30ano
Hokr Milan 14 kmM20ano
Royo Beatriz 14 kmZ20ano
Sedlák František Pivnice Bílý Beránek14 kmM50ano
Kristenová Michaela Dobrovice14 kmZ30ano
Scohier Francois Praha14 kmM30ano
Lhotakova Kamila SunnyCanadian14 kmZ40ano
Gondeaux Robin Praha14 kmM20ano
Gondeaux Hugo Francie14 kmM20ano
Gremlicová Lucie LIGA 100 Olomouc14 kmZ50ano
Blažejova Romana 14 kmZ30ano
Ncongwane Vivian Prague14 kmM20ano
Vidal Regis Lucon 14 kmM20ano
Skoda Michal Proti Bohouskovi14 kmM30ano
Paiste Priit Pruhonice14 kmM40ano
Krontorad Vitezslav Herink14 kmM30ano
Jakoubek Bohumil Praha14 kmM40ano
Korecká Blanka Šneci v běhu14 kmZ40ano
Weiner Štěpán Šneci v běhu14 kmM40ano
Toman Frantisek Praha 914 kmM30ano
Kukačka Zdeněk Chýně14 kmM30ano
Oberholzer Johan Prague14 kmM20ano
Šťavík Jaroslav Don't panic14 kmM30ano
Košín Roman Triathlon Team Chrudim14 kmM40ano
Košínová Gabriela Triathlon Team Chrudim14 kmZ40ano
Müller Jan Praha 614 kmM20ano
Pirona Paolo Running Lions14 kmM50ano
Hernandez Lopez Aurelio Praha14 kmM20ano
Čermák Petr Pocemkamdeš14 kmM30ano
Cihlář Stanislav Sulice14 kmM40ano
Cihlář František Josef Sulice14 kmM20ano
Jedlicka Tomas Praha14 kmM40ano
Jedlickova Lenka Praha14 kmZ30ano
Stoklasa Ondřej Opava14 kmM30ano
Pěkná Jitka CS Praha14 kmZ40ano
Jančárek Tomáš 14 kmM30ano
Almasy Michael Černolice14 kmM30ano
Josel Michal Praha14 kmM40ano
Fryčová Lenka Psáry14 kmZ40ano
Bari Filip Running Lions14 kmM30ano
Vladyka Jaromír Studio POLE Velké Popovice14 kmM60ano
Schorná Pavla Mizuno team14 kmZ30ano
Vencová Magdalena Running Lions14 kmZ20ano
Petrášková Hana Praha14 kmZ30ano
Chvátal Marek FADE.CZ14 kmM40ano
Žáčková Eva Runsport Team14 kmZ20ano
Wendl Jan Kostelec nad Černými lesy14 kmM30ano
Veith Lukáš 14 kmM30ano
Slaninová Veronika 14 kmZ40ano
Harrison Alex Zvole14 kmM30ano
Midulova Katka RSU14 kmZ30ano
Kolesa Adam Praha14 kmM30ano
Vasko Dan Praha14 kmM30ano
Fridrich Tomáš Rynholec14 kmM50ano
Trojan Tomáš Chocerady14 kmM30ano
Kříž František Chocerady14 kmM30ano
Zanozina Ekaterina Kerteam14 kmZ30ano
Wagnerová Aneta 14 kmZ20ano
van Burik Job 14 kmM20ano
Zimová Tereza Dobřejovice14 kmZ20ano
Zima Jiří Dobřejovice14 kmM30ano
Paszyc Matouš 14 kmM20ano
Králíček Martin Pohodáři14 kmM40ano
Chvátal Miloš Praha14 kmM30ano
Milata Tomáš 14 kmM30ano
Havlíček Ivo Lánov- Krkonoše14 kmM50ano
Divišová Kristýna 14 kmZ20ano
Kleibl Michal 14 kmM40ano
Horníček Zdeněk Praha14 kmM30ano
Martinová Iva Rozběháme Česko14 kmZ30ano
Hrdličková Lenka Mladá Boleslav14 kmZ40ano
Vasilko Jan Praha14 kmM30ano
Rozvaldová Jana Praha14 kmZ40ano
Bártová Marie 14 kmZ20ano
Jandová Lenka Běžci Most14 kmZ50ano
Čihařová Jana 14 kmZ30ano
Žůrek Michal Nezávislý atlet14 kmM30ano
Šimonek Josef Mělník14 kmM40ano
Markvart Lukas Jirny14 kmM20ano
Vavreček Miroslav BK Bechyně14 kmM50ano
Prager Karel TJ Sokol Sojovice14 kmM20ano
Mašek Jiří Hořín14 kmM40ano
Rathke Paul Praha14 kmM30ano
Čížek Martin Praha Řepy14 kmM40ano
Beneš Petr Praha14 kmM30ano
Kopečková Petra 14 kmZ30ano
Landovsky Zdenek Dajda runners14 kmM40ano
O'Brien Derek Prague14 kmM40ano
Hudečková Daniela Trans Brdy Lety14 kmZ30ano
Jiřičná Dana Bonbon Praha14 kmZ50ano
Pásztor Július Armada14 kmM50ano
Kočovský Miroslav TJ Sokol Senohraby14 kmM40ano
Ščurková Radka Krompachy14 kmZ30ano
Dufková Gabriela Dream team14 kmZ40ano
Mejsnarová Petra Dream team14 kmZ40ano
Valtrová Helena 14 kmZ30ano
Jones Nathan Mika Training14 kmM30ano
Rysová Tereza Praha 914 kmZ40ano
Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka14 kmM30ano
Benda Ondřej Rousínov14 kmM30ano
Fajčíková Veronika 14 kmZ40ano
Kováříková Veronika Zeleneč v Čechách14 kmZ40ano
Sláma Honza 14 kmM40ano
Kučera Vojta 14 kmM40ano
Marecek Jiri Praha 214 kmM40ano
Rohlicek Radek Praha14 kmM30ano
Nový Pavel Triatlon Mladá Boleslav14 kmM40ano
Jonášová Blanka BK Jelení14 kmZ40ano
Lukeš Martin ELEVEN RUN TEAM14 kmM50ano
Šlechta Boris 14 kmM30ano
Vojířová Dita 14 kmZ40ano
Otahalova Lucie Ohrobec14 kmZ40ano
Novák Karel 14 kmM50ano
Mosiurczáková Pavlína Mattoni FreeRun Jablonec nad Nisou14 kmZ20ano
Švagr Lukáš Mukačevo14 kmM20ano
Kadlecová Jana Šneci v běhu14 kmZ50ano
Goubejová Dana 14 kmZ30ano
Rychlík Ondřej 14 kmM30ano
Thornton Monika Praha14 kmZ30ano
Procházka Václav Praha - Černý Most14 kmM30ano
Svoboda Robert Bajker.eu14 kmM40ano
Linhart Václav 14 kmM30ano
Novotny Mojmir 14 kmM30ano
Kehárová Kateřina Sušice 14 kmZ50ano
Groh Stanislav HUDY14 kmM60ano
Grohová Jaroslava HUDY14 kmZ50ano
Bruch Petr Praha14 kmM20ano
Jirkal Tomáš 14 kmM30ano
Fataciunová Jana Praha14 kmZ20ano
Szilvásová Michaela adidas Runners Prague14 kmZ20ano
Ricciardi Davide Praha14 kmM30ano
Slavíková Martina Liberec14 kmZ50ano
Maiová Kateřina Jablonec nad Nisou14 kmZ40ano
Matiášek Jan Base Camp Praha14 kmM40ano
Perrin Thomas Fox run14 kmM40ano
Potůček Filip 14 kmM40ano
Potůčková Barbora 14 kmZ40ano
Trčka Filip Praha14 kmM40ano
Eliáš Petr 14 kmM30ano
Myšková Karolina Olymp Praha14 kmZ40ano
Zatloukal Tomáš Praha-Čimice14 kmM50ano
Janů Jan Mizuno team14 kmM20ano
Pálová Ilona Praha14 kmZ40ano
Pála Roman Praha14 kmM30ano
Šantrůčková Klára #rumenky14 kmZ30ano
Oulehla Michal Beroun14 kmM40ano
Oulehlová Jana Běžíme pro zvířata14 kmZ30ano
Šinágl Viktor PSK Olymp Praha14 kmM20ano
Církva Tomáš Valašské Meziříčí14 kmM40ano
Dufek Patrik Dream team14 kmM20ano
Tomšů Ladislav Střelice u Brna14 kmM40ano
Hák Jakub Kutná Hora14 kmM30ano
Čamra Lubomír Praha 14 kmM20ano
Burian Martin Ďáblice Stars14 kmM40ano
Drexler Otto Praha14 kmM20ano
Polčin Miroslav Český Brod14 kmM60ano
Castro Fulara Beata Praha 214 kmZ40ano
Podoláková Martina Nitra14 kmZ30ano
Kmoško Peter Praha14 kmM40ano
Klvaň Norbert Sokol Kolín14 kmM40ano
Šarochová Petra -14 kmZ40ano
Kroužilová Iva Poděbrad14 kmZ40ne
Štrunc Marek Nučice14 kmM30ne