Startovní listina Prague Park Race - Průhonický park

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 242

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Adamík René RPR14 kmM40ano
Adamus Roman 14 kmM50ano
Andrade Telmo Terronská UTD14 kmM40ano
Balážová Sabina Mukačevo14 kmZ20ano
Balounová Martina Štětí14 kmZ30ano
Barbučšák Michal 14 kmM30ano
Bareš Michal Baresi team Kerberos14 kmM60ano
Barešová Katka Baresi team14 kmZ30ano
Bartáková Markéta Ždírec nad Doubravou14 kmZ30ano
Bartošová Kateřina 14 kmZ40ano
Beneš Michal Roztoky14 kmM40ano
Benešová Kristýna Krakovské běhny14 kmZ30ano
Bittner Miroslav TTT14 kmM40ano
Bláhová Marie Praha14 kmZ20ano
Böhm Tomáš SRŠ-NI14 kmM50ne
Böhmová Lenka 14 kmZ20ano
Bosy Michal 14 kmM30ano
Brabcová Radmila Praha14 kmZ40ano
Brečkay Jiří Praha14 kmM40ano
Brenišin Ivan BIVoj14 kmM50ano
Břicháček Miloš adidas Runners Prague14 kmM30ano
Colvin Adam Praha14 kmM40ano
Crkva František Psáry14 kmM40ano
Crkvová Dana Psáry14 kmZ40ano
Čápová Aneta Praha14 kmZ20ano
Černotová Helena Praha14 kmZ40ano
Daniš Pavol Praha14 kmM40ano
Diňa Dominik Dobřejovice14 kmM20ano
Dogaru Vasil Česká Lípa14 kmM30ano
Dolejší Ivana Praha14 kmZ40ano
Domalípová Eva Mladá boleslav14 kmZ30ano
Doušová Petra Báječné ženy v běhu 14 kmZ30ano
Dudášová Monika SK Vlaška14 kmZ50ano
Dukic Jelena Forever young14 kmZ30ano
Dvořák Jiří Hradištko14 kmM20ano
Dvořaková Lucie 14 kmZ40ano
Eliášová Šárka SPV Sezemice14 kmZ40ano
Erben Ondřej 14 kmM30ne
Ertelt Marek Praha 914 kmM30ano
Evans Glyn 14 kmM40ano
Fabík František Valašské Meziříčí14 kmM40ano
Fabre Benjamin 14 kmM30ano
Fandelová Pavla Praha 414 kmZ30ano
Fencl Radek SK Vlaška14 kmM50ano
Fiedler Adam 14 kmM40ano
Frydrych Jakub Prague14 kmM30ano
Genttnerova Katerina ChimangoRuns14 kmZ20ano
Ginzel Petr Praha 914 kmM40ano
Grasl Karel Postoloprty14 kmM40ano
Graslová Hana Postoloprty14 kmZ40ano
Graslová Kateřina Postoloprty 14 kmZ20ano
Grohman Tomáš DHL ITS Running Club14 kmM30ano
Hálek Jaroslav Je to v hlavě!14 kmM40ano
Hálkov Ondřej Praha14 kmM40ano
Hanousek Miroslav Veltrusy14 kmM40ano
Hanousková Martina Veltrusy14 kmZ40ano
Hanusová Alena VESTEC14 kmZ30ano
Hanusová Iveta Antonka14 kmZ30ano
Hanuš Petr Hanušovi pankáči14 kmM40ano
Hanyš Pavel Koburk14 kmM30ano
Hejnyš Daniel VEXTA14 kmM40ano
Hildprandtová Eva Dobřichovice14 kmZ50ano
Hildprandtová Simona SC Radotín 14 kmZ20ne
Hlava Milan Praha 414 kmM60ano
Hlaváčová Lucie 14 kmZ40ano
Holcman Aleš BK jeleni14 kmM50ano
Holcmanová Miroslava BK jeleni14 kmZ50ano
Holda Josef Mladá Boleslav14 kmM60ano
Honsová Soňa SRTG Praha14 kmZ30ano
Horáčková Gabriela Jesenice14 kmZ40ano
Hrdina Jakub Praha14 kmM40ano
Hrozek Zdeněk Polná14 kmM30ano
Hruba Katerina 14 kmZ40ano
Hulinska Renata Spartan gym14 kmZ50ano
Hulinsky Roman Spartan gym14 kmM40ano
Husár Jozef Praha 1214 kmM50ano
Chvátalová Markéta SDH Dolní Jirčany14 kmZ40ano
Jabbour Rony Praha14 kmM40ano
Janatová Zuzana BCHD14 kmZ40ano
Janosik Juraj Praha14 kmM30ano
Janouš Jiří PRAHA14 kmM30ano
Janoušek Martin Černošice14 kmM20ano
Janoušek Pysk Vladimír Černošice14 kmM30ano
Janoušková Anežka Černošice 14 kmZ20ano
Janoušková Lucie Černošice14 kmZ20ano
Jedličková Monika Praha14 kmZ20ano
Jenčík Petr Praha14 kmM40ano
Ježková Kateřina 14 kmZ20ne
Jirásek Vít FBK Kobylisy14 kmM40ano
Jirošová Barbora Turnov14 kmZ30ano
Juhás Marek Krakovské běhny14 kmM30ano
Juráš Josef Praha 1514 kmM30ano
Kamínová Zuzana Praha14 kmZ30ano
Karchňák Jan TJ MDDM Ostrov14 kmM20ano
Kasl Petr Atletiko Šneko14 kmM50ano
Kaslová Hana Atletiko Šneko14 kmZ50ano
Kašpar Petr Týniště nad Orlicí14 kmM40ano
Kettnerová Dana OK Kamenice14 kmZ30ano
Klamarčík Viliam 14 kmM30ano
Klusák Lukáš Jesenice14 kmM30ano
Kobylkina Natalia Czech Running Club14 kmZ30ano
Kocanda Martin Praha 914 kmM40ano
Kočí Petra 14 kmZ40ano
Kohutova Tereza 14 kmZ30ano
Konětopský Filip Praha14 kmM30ano
Kostejnova Eliska 14 kmZ40ano
Kostka Petr AR14 kmM40ano
Kostková Jitka Údlice14 kmZ40ano
Koška Tomáš Praha14 kmM40ne
Kotačka Vít Firefly14 kmM40ano
Krajčová Veronika Prague14 kmZ30ano
Krajhanzlová Martina Run For Fun14 kmZ30ano
Kranjc Tomaz Praha14 kmM30ano
Kratochvíl Miloš Hvězda Pardubice14 kmM40ano
Krofta Jiří Liga 100 Praha14 kmM60ano
Kruzik Ales Praha14 kmM50ano
Kubíčková Petra Praha 814 kmZ30ano
Kunstátová Marie Šneci v běhu14 kmZ40ano
Kuželková Natália Gladiators Kralupy nad Vltavou14 kmZ20ano
Laušmanová Petra Jirkov14 kmZ30ano
Leitner Eric ChimangoRuns14 kmM30ano
Limberková Monika Praha 1014 kmZ40ano
Linhart Vladimír Šneci v běhu14 kmM40ano
Lněnička Ondřej Florbalák.cz14 kmM30ne
Luijckx Jille Pruhonice14 kmM30ano
Madron Miloš Rozběháme Česko14 kmM40ano
Malá Helena Praha14 kmZ30ano
Malíř Richard Praha14 kmM40ano
Marek Rudolf Praha 914 kmM60ano
Marková Veronika 14 kmZ20ano
Márová Klára Reebok run crew14 kmZ30ano
Martin Dale Okres Litoměřice14 kmM50ano
Martinová Jitka Okres Litoměřice14 kmZ40ano
Matějovský Jan Praha14 kmM40ano
Matthews Doug Prague14 kmM50ano
Mihaescu Serban 14 kmM30ano
Nagyová Soňa 14 kmZ30ano
Nasadilová Klára Šumperk14 kmZ30ano
Nava Olivier Cesky Maraton Klub14 kmM40ano
Navrátilová Iveta 14 kmZ20ano
Nepustilová Tereza Stříbro 14 kmZ20ano
Nováková Lucia Psáry14 kmZ40ano
Nykodym Josef Praha14 kmM40ano
Nykodým Richard Praha14 kmM40ano
Okáľová Zuzana Praha 1014 kmZ20ano
Oumrtová Barbora 14 kmZ20ano
Paják Jozef Praha14 kmM50ano
Pánková Barbora Praha 1514 kmZ20ano
Pátek Ondřej Praha14 kmM20ano
Pavlík David Šneci v běhu14 kmM30ano
Pavlovský Roman PRAHA 4 – Chodov14 kmM30ano
Peirson Andrew 14 kmM30ano
Pelikan Tomas Praha 14 kmM30ano
Pešta Jáchym Praha 414 kmM40ano
Peštová Iva Praha 414 kmZ40ano
Pfeifer Tomáš Jesenice14 kmM50ano
Plicová Lucie Je to v hlavě !14 kmZ40ano
Plocek Lukáš ChaBrusiči14 kmM20ano
Podroužková Eva 14 kmZ30ano
Podzimková Markéta Perštejn14 kmZ40ano
Považanová Eva Praha14 kmZ20ano
Princ Aleš Praha 514 kmM40ano
Prokopcova Kamila 14 kmZ40ano
Prostecká Lenka Příbram14 kmZ30ano
Rabhi Blanka 14 kmZ30ano
Rada Jan Štefko running team14 kmM50ano
Radová Barbora Štefko running team14 kmZ50ano
Reiterová Monika 14 kmZ30ano
Rejcha Milan Velká Hleďsebe14 kmM60ano
Rudolfova Pavla Štětí 14 kmZ40ne
Ruggaard Helle Copenhagen14 kmZ50ne
Růžička Pavel Za lepší budoucnost (a bez švába na Hra14 kmM40ano
Růžička Šimon 14 kmM20ano
Růžičková Šárka Reebokruncrew 14 kmZ20ano
Samseli Veronika Lovosice14 kmZ30ano
Sangho Aline 14 kmZ20ano
Sečkár Alois TJ Sokol Praha-Krč14 kmM30ne
Semenchukov Maxim Running Cheff14 kmM30ano
Schwarzová Romana Planetka B 612 , Praha 14 kmZ40ano
Sigmund Jakub Roudnice nad Labem14 kmM30ano
Skořepová Tereza Týniště nad Orlicí14 kmZ40ano
Skramusky Kamil TTT14 kmM40ne
Smrčková Petra Báječné ženy v běhu14 kmZ40ano
Snokhousova Radka Praha14 kmZ30ano
Souček Pavel SRTG Praha14 kmM30ano
Starek Pavel prague14 kmM30ano
Strakova Veronika 14 kmZ40ano
Stuchlý Pavel Brozany nad Ohří14 kmM20ano
Svobodová Lucie Praha14 kmZ20ano
Svrčinová Jaroslava Praha14 kmZ30ano
Šámalová Aneta Praha 6 - Bubeneč14 kmZ30ano
Šantrůček Martin PRKA14 kmM30ano
Šaštinská Světlana Praha14 kmZ30ano
Šaštinský Petr Praha14 kmM30ano
Šebestová Zdenka 14 kmZ40ano
Šemberová Ivana Šneci v běhu14 kmZ50ano
Šimáčková Šárka Praha14 kmZ20ano
Škaloudová Petra Chomutov14 kmZ40ano
Šperanda Nina Praha14 kmZ30ne
Šrámková Zdeňka Ždírec nad Doubravou14 kmZ40ano
Šromovský Vojtěch Kladno14 kmM30ano
Štěpánková Veronika CRTC14 kmZ40ano
Štěpánová Hana Praha 1114 kmZ40ne
Štumpf Anna TehuVbehu.cz14 kmZ30ano
Štumpf Ondřej Praha14 kmM30ano
Šubrtová Martina Broumov14 kmZ20ano
Šup Radek Praha14 kmM40ano
Švábová Karolína Milevsko14 kmZ20ano
Švarcová Lucie Báječné ženy v běhu14 kmZ30ano
Tajdusova Martina 14 kmZ40ano
Talaš Roman Zlín14 kmM30ano
Theier Radek Praha 514 kmM30ano
Tichý Stanislav Červenobílá bojová síla14 kmM50ano
Tlustá Jitka Fufici14 kmZ30ano
Tondlová Kateřina T-team14 kmZ20ano
Topič Jíří 14 kmM30ano
Toušová Anna Praha 3 - Žižkov 14 kmZ30ano
Trešlová Hana Praha 614 kmZ20ano
Trková Marie Praha14 kmZ50ano
Tůmová Tereza ASC DUKLA14 kmZ40ano
Urban Luboš Mníšek pod Brdy14 kmM30ano
Urbanová Jana Mníšek pod Brdy14 kmZ30ano
Urbanová Johana Všetaty 14 kmZ20ano
Vačkářová Andrea Třeboň14 kmZ20ano
Vačkářová Miroslava Lomnice nad Lužnicí14 kmZ40ano
Valouch Viktor Praha 514 kmM30ano
Valtrová Kateřina Praha14 kmZ30ano
van der Burg Nicola Pruhonice14 kmZ40ano
Vavrinčíková Olesja 14 kmZ30ano
Velíková Martina Praha14 kmZ30ano
Vinc Michaela Praha14 kmZ30ano
Vítková Zuzana Most14 kmZ50ano
Volf Milan 14 kmM40ano
Volfová Kateřina 14 kmZ20ano
Voráček David Zloncice14 kmM40ano
Vošahlík Honza Adventní běhání14 kmM30ano
Votavová Alice Praha14 kmZ30ano
Vyzinova Lenka Frydek Mistek14 kmZ30ano
Zábranská Laura 14 kmZ30ano
Zach Milan Báječné ženy v běhu14 kmM50ano
Zachova Dagmar Uhrineves14 kmZ30ano
Zelenka Petr Praha14 kmM40ano