Startovní listina Český kros Moldava podzim

Počet přihlášených: 161

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
Banýrová Jaroslava VitaSportKros Středníano
Čekan Václav TJ Sokol MaxičkyCanicross Středníano
Novotný Miroslav Daniel Kros Středníano
Aberle Petr EXPRESAUTO LITVINOVKros Středníano
Adamko Mario Speed4Dogs Canicross Krátkýano
Bartes Vlastimil MostDoprovodný závod MTB Dlouhýano
Barton St John ChamonixKros Dlouhýano
Behenský Jan Rozběháme ČeskoKros Dlouhýano
Beránek Jan HostiviceKros Dlouhýano
Berrouche Lenka USK PROVOD Ústí nad LabemKros Dlouhýano
Bezděk Miroslav PrahaKros Dlouhýano
Bjalek František Ústí nad LabemCanicross Krátkýano
Bredlová Jaroslava VitaSport.czKros Středníano
Butler Oleh Lviv UkrajinaKros Krátkýano
Calda Lukáš Český běžecký klub Kros Dlouhýano
Čalfová Andrea Kros Dlouhýano
Černecká Hnízdilová Tereza Happyloop teamKros Středníano
Černý Lukáš Kulhající býci running team Kros Krátkýano
Dorn Michal LounyKros Dlouhýano
Drvota Zdeněk MaLé-RKros Dlouhýano
Drvotová Richterová Martina MaLé-RKros Dlouhýano
Dvořáček Jan Rozběhej LitvínovKros Krátkýano
Dvořáček Jan Rozběhej LitvínovDětský závodděti staršíano
Eliáš Lukáš BK Běkodo TepliceKros Dlouhýano
Elwoodová Kateřina TepliceCanicross Středníano
Feix Ivo TepliceKros Dlouhýano
Gaisler Martin BK TepliceKros Dlouhýano
Grežo Martin B&G Running TeamKros Krátkýano
Groulík Václav Ústí nad LabemKros Dlouhýano
Havelková Zdeňka Nekeckuj a běž!Kros Dlouhýano
Havlíčková Michaela Triatlet Karlovy VaryKros Dlouhýano
Hebký Robert StrupčiceKros Dlouhýano
Heiserová Hana Adventní běháníKros Dlouhýano
Hnátková Jindra ZabrušanyCanicross Středníano
Hovorka Lukáš Kulhající Býci running teamKros Krátkýano
Hovorka Ondřej Kulhající Býci running teamKros Krátkýano
Hrázská Lenka ChomutovKros Krátkýano
Huleš Josef LovosiceKros Krátkýano
Hulík Jan SKP NymburkKros Dlouhýano
Hynková Barbora PrahaKros Středníano
Chalupný Jakub AK BílinaKros Středníano
Chalupný Martin Male-RKros Dlouhýano
Janda David Harfa sport teamCanicross Středníano
Jandová Lenka Most Kros Středníano
Javorová Petra SFC Ústí nad LabemCanicross Krátkýano
Jezberová Veronika ChlumecKros Krátkýano
Kafka Josef Team RaidLightKros Dlouhýano
Kantová Kamila Krupka3Kros Středníano
Klementová Nikola PrahaKros Dlouhýano
Klunda Radoslav Kros Středníano
Koudelka Drahomír Meixner ConsultingDoprovodný závod MTB Dlouhýano
Koutecký Lukáš Hopman Team ŽatecDoprovodný závod MTB Dlouhýano
Kovářová Michaela LounyCanicross Středníano
Kraus Tomáš LiberecCanicross Krátkýano
Kříżová Libuše TJ VTŽ ChomutovKros Středníano
Leligdonová Lenka Kros Dlouhýano
Madron Miloš Rozběháme ČeskoKros Dlouhýano
Maňák Luboš Magistrát města MostuKros Středníano
Marečková Lada ChlumecKros Středníano
Marek Jiří SPONA TepliceKros Dlouhýano
Marek Vlastimil Šneci v běhu Kros Dlouhýano
Maršík Jaroslav Koloshop TeamKros Dlouhýano
Masorsič Jiří StřížákKros Středníano
Miková Kateřina TepliceCanicross Krátkýano
Militká Marie Ústí nad LabemCanicross Krátkýano
Morávková Petra Kros Středníano
Motvičková Kristýna LounyKros Dlouhýano
Novotná Adéla/Jessy TJ Sokol MaxičkyCanicross Krátkýano
Novotný Adam SC80 kanoistikaKros Krátkýano
Pachtová Milena Platinum NaturalCanicross Dlouhýano
Palatá Michaela Plesnivá jezevčice Kros Dlouhýano
Pánková Jana Běžci ChomutovKros Středníano
Parsch Martin TepliceKros Krátkýano
Pataky Marek ŽatecKros Středníano
Patera Martin Kros Dlouhýano
Paterová Barbora Canicross Krátkýano
Pavlů Dušan Etriatlon TeamKros Středníano
Pěčková Zdeňka Plzeň 23Kros Dlouhýano
Plíšek Jan Ústí Nad LabemKros Dlouhýano
Podzimková Jaroslava Běh se psem v LitvínověCanicross Krátkýano
Podzimková Kamila Kros Středníano
Pospíchalová Pavla Kros Dlouhýano
Procházková Martina KOPRKros Krátkýano
Ptáčková Jana Už tam budeeem?! Doprovodný závod MTB Dlouhýano
Radics Marek Magistrát města MostKros Středníano
Raiser Karel Neplesnivý zubrKros Dlouhýne
Rutzenstorferová Jana MaLé-RKros Dlouhýano
Růžička Štěpán OOB Lokomotiva TepliceKros Středníano
Santrucek Jaromir ZdibyKros Středníano
Sedláček Jiří ChomutovKros Dlouhýano
Schmiedt Ondřej Bavorov Kros Dlouhýano
Skořinská / Monty Kristýna Canicross Dlouhýano
Sladká Petra LitvínovKros Krátkýano
Sláviková Lujza PrahaKros Středníano
Stádník Petr Šneci v běhuKros Krátkýano
Stádníková Anna Šneci v běhuKros Středníano
Stará Tereza Platinum NaturalCanicross Dlouhýano
Stehlíková Radka Běžci ChomutovKros Dlouhýano
Steidenová Tereza Platinum NaturalCanicross Dlouhýano
Sýkora Martin Rafting OhřeKros Dlouhýano
Syrová Radka Litvínov Kros Středníano
Šalé Kateřina Platinum NaturalCanicross Dlouhýano
Šelleiová Lenka Kros Středníano
Šimková Pavlína PinkPowerKros Středníano
Šrumová Ilona Brozany nad Ohří Kros Dlouhýano
Thoma Jiri TCV JINDRICHUV HRADECKros Dlouhýano
Trnka Vladislav ChlumecKros Středníano
Trnková Hana LitvínovKros Krátkýano
Tručková Lenka DrusklodolKros Dlouhýano
Tržilová Jana ISCA canicrossCanicross Krátkýano
Urbanová Kamila ChomutovKros Krátkýano
Vágner Daniel CykloVAPE Racing TeamDoprovodný závod MTB Dlouhýano
Vágner / Zoui Vlastimil běhejsepsem.czCanicross Dlouhýano
Vítková Zuzana Rozběháme MostKros Dlouhýano
Vodička Jakub Zabrušany, Všechlapy 75Dětský závodděti staršíano
Vodička Ondřej ÚjezdečekDětský závodděti staršíano
Vodička Pavel MostKros Dlouhýano
Vodička Tomáš TepliceKros Krátkýano
Ženíšek Radek DoksyKros Dlouhýano
Fléglová Renata Ústí nad LabemKros Středníne
Hampl michal Canicross Dlouhýano
Gaisler Ondřej BK TepliceKros Dlouhýne
Havelka Jakub HříškovKros Dlouhýne
Hofova Zuzana Laky TeamKros Dlouhýano
Ladislav Ladislav SG Malé ŽernosekyKros Středníne
Liška David PlzeňKros Dlouhýne
Lišková Barbora OsekCanicross Krátkýne
Los Antonín Ústí nad LabemDětský závodděti staršíano
Losová Maya SKP Sever Ústí nad LabemKros Krátkýne
Moučka Pavel TepliceKros Středníne
Sako Luboš PrahaKros Dlouhýne
Scheitauer Marek MostKros Dlouhýne
Svobodová Jaroslava MostCanicross Krátkýne
Verner Martin VelebloudiKros Dlouhýne
Wanieová Kateřina OsekCanicross Krátkýne
Cuc Albert Sokol Verneřice HrobDětský závodděti staršíano
Cuc Michal Hanace raftersKros Dlouhýano
Cuc Vilém Moldvská šatlavaDětský závodděti mladšíano
Cucová Laia Moldavská šatlavaDětský závodděti mladšíano
Jurášek Roman Květnice, Praha-východKros Dlouhýne
Lang Jindřich Praha 5Kros Dlouhýne
Marešová Helena Kros Středníne
Rež Zdeněk SPONA Teplice Kros Dlouhýne
Tvrdík Jan SPONA TEPLICEKros Dlouhýne
Holaj Jiří Cykloski Žitník LomniceKros Dlouhý
Kotlář Lukáš PrahaKros Střední
Pejšek David Doprovodný závod MTB Dlouhý
Šedivec Michal TepliceDoprovodný závod MTB Dlouhý
Urban Zdeněk Houmr Coona TeamDoprovodný závod MTB Dlouhý
Krátký Luboš Sweep ChomutovKros Dlouhý
Sedlák Aleš TJ MaglaKros Dlouhý
Pavlisová Ludmila ÚdliceKros Krátký
Kopáčíková Jana JablonecKros Střední
Pátek Tomáš JIP MostDoprovodný závod MTB Dlouhý
Sýkorová Maruška Dětský závodděti mladší
Schaarschmidt Adrien Doprovodný závod MTB Dlouhý
Křížová Anežka TS VTŽ ChomutovKros Dlouhý
Vágner Vít PrahaDětský závodděti starší
Los Jáchym Ústí nad LabemDětský závodděti starší
Luňáčková Michaela Fortex Moravský BerounKros Středníne
Sedlák Aleš TJ Magla - www.sezirun.czKros Dlouhýne