Počet přihlášených: 542
Příjmení | Jméno | Klub | závod | Kategorie | Platba |
---|---|---|---|---|---|
Adamová | Žaneta | Jeníčkovy Mařenky | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Ardamica | David | CENTRUM BAZALKA | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Ardamica | David | Běžím pro. CZ CENTRUM bazalka | Půlmaraton | junioři | ano |
Ardamicová | Radka | Běžím pro.CZ Centrum Bazalka | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Augstenová | Petra | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano | |
Babidorič | Michal | Včelná | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Babidorič | Vladimír | Český Krumlov | Půlmaraton | MC (50-59) | ano |
Barth | Vít | Praha 3 | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Bartoš | David | Půlmaraton | MA (19-39) | ano | |
Bartušková | Kateřina | Blažejov | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Batók | Miroslav | Půlmaraton | MC (50-59) | ano | |
Bauer | Václav | Půlmaraton | MB (40-49) | ||
Bednář | Miloš | Jindřichův Hradec | Půlmaraton | MC (50-59) | ano |
Běhal | Ondřej | Půlmaraton | MB (40-49) | ano | |
Běhal | Pavel | MTB Javořice | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Běhounek | Rostislav | Tragéd Team Dřínov | Půlmaraton | MC (50-59) | ano |
Belobrad | Filip | Osamocené Lvíče | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Beran | Miroslav | Laufaři Lokálního Významu | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Bílek | Petr | TJ Pilich Horní Skrýchov | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Binder | Jiří | Buk | Půlmaraton | MC (50-59) | ano |
Bláha | Jiří | SK Sup Praha-Větřní | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Bláha | Lukáš | Jindřichův Hradec | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Blažek | Zdeněk | SOS Jindřichův Hradec | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Bodláková | Kamila | Quatro Amigos | Půlmaraton | ZA (19-34) | ano |
Borská | Martina | Planá nad Lužnicí | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Bortlová | Kateřina | POHODA TEAM Kopřivnice | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Brabec | Antonín | Zambelli České Budějovice | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Briggs | Adam | LINCOLN | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Broža | Vojtěch | Tábor | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Brzobohaty | Jiri | Jindřichův Hradec | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Cerna | Simona | Praha 7 | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Cichrova | Lenka | Evolution gym | Půlmaraton | ZA (19-34) | ano |
Císařová | Iveta | Příbram | Půlmaraton | ZA (19-34) | ano |
Císařová | Veronika | Příbram | Půlmaraton | ZA (19-34) | ano |
Csirik | Jiri | Atletika Písek | Půlmaraton | MA (19-39) | |
Dolensky | Zdeněk | Lomy | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Kosina | František | Radonice | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Čedíková | Miroslava | Plzeň | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Černohlávek | Josef | Praha 5 | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Červenková | Milada | Metánov | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Daněk | Martin | Radouňka | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Daněk | Michal | Sixpack Holubice | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
David | Jan | Praha | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Dlouhý | Vladimír | Olomouc | Půlmaraton | MC (50-59) | ano |
Dostál | Zdeněk | Velosport Valenta Scott team Pelhřimov | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Drabik | Michal | Cimer | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Drázda | Petr | Pištín | Půlmaraton | MC (50-59) | ano |
Dubský | Roman | Přibyslav | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Dupal | Jiří | HS | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Dvořák | Jaroslav | České Budějovice | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Dvořák | Jiří | TCV J. Hradec | Půlmaraton | MC (50-59) | ano |
Dvořák | Ladislav | Hrazánky | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Dvořák | Martin | Praha | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Dvořák | Petr | PEKA JH | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Elsterová | Dana | VSK HUMANITA Praha | Půlmaraton | ZA (19-34) | ano |
Fabiánek | Aleš | Not Last Place | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Fikera | Michal | Brno | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Flajžík | Petr | Půlmaraton | MC (50-59) | ano | |
Freimann | Antonín | Praha | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Frýbl | Jan | Jindřichův Hradec | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Glovanová | Erika | Jindřichův Hradec | Půlmaraton | ZB (35-49) | |
Goga | Tomáš | Pardubice | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Hájek | Jan | Jindřichův Hradec | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Hájek | Jindřich | TK Dobrá Voda u Českých Budějovic | Půlmaraton | MC (50-59) | ano |
Hájková | Ivana | Sezimovo Ústí 2 | Půlmaraton | ZA (19-34) | ano |
Hála | Lubomír | Půlmaraton | MA (19-39) | ano | |
Hamral | Lukáš | Atletická škola HK | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Hanzlík | Martin | Maraton Club Přeborov | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Havel | Milan | Zdouň Hrádek | Půlmaraton | MC (50-59) | ano |
Havlis | Václav | SK Hasiči Jindřichův Hradec | Půlmaraton | ME (70plus) | ano |
Helmich | Tomáš | Lysá nad Labem | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Heřmánek | Martin | Pelhřimov | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Hladík | Stanislav | Bertík | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Hlaváček | Jan | Půlmaraton | MA (19-39) | ano | |
Holeček | Martin | VIVOBAREFOOT ČB | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Holický | Jiří | Jindřichův Hradec | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Holovská | Markéta | Jindřichův Hradec | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Holub | Petr | SSBSZMŽP | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Hošek | Lubomír | TJ OB České Budějovice | Půlmaraton | MC (50-59) | ano |
Houzar | Jan | České Budějovice | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Hrdličková | Anna | Jindřichův Hradec | Půlmaraton | juniorky | ano |
Hrivňák | Jan | Chmelobrana Kryry | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Hruška | Radek | Veselí nad Lužnicí | Půlmaraton | MC (50-59) | ano |
Hušková | Jana | Silvini Madshus team | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Ryšlavý | Květoslav | České Budějovice | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Chalupa | Václav | Jindřichův Hradec | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Chalupský | Jaroslav | YDD! | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Chlup | Petr | www.dvabezci.cz | Půlmaraton | MC (50-59) | ano |
Chlupová | Tereza | www.dvabezci.cz | Půlmaraton | ZA (19-34) | ano |
Chodil | Josef | ALENSA | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Jakešová | Dana | CESKE BUDEJOVICE | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
jakl | jaroslav | Sk Slatiny | Půlmaraton | MC (50-59) | ano |
Janák | Pavel | Kunžak | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Jančúchová | Jitka | Český Krumlov | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Janečka | Martin | Squash Club Koruna Olomouc | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Jehličková | Marie | Jindřicháč | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Jelínek | Jakub | Atletika Klatovy | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Jelínková | Simona | Kamenice nad Lipou | Půlmaraton | ZA (19-34) | ano |
Juřicová | Martina | Půlmaraton | ZB (35-49) | ||
Kabrielová | Andrea | Jeníčkovi Mařenky | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Kaiseršot | František | Jindřichův Hradec - Zbuzany | Půlmaraton | MD (60-69) | ano |
Kalina | Bohumil | SK Kardašova Řečice | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Kaslová | Kateřina | BlackS´ Gang | Půlmaraton | ZA (19-34) | ano |
Klabouch | František | Velo Club Cirkl Č.B. | Půlmaraton | MC (50-59) | ano |
Klimas | Tomáš | České Budějovice | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Klimeš | Petr | Jihočeský klub maratonců | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Kocanda | Tomáš | SC Vysočina Bratřice | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Kocmánek | Lukáš | Půlmaraton | MA (19-39) | ano | |
Kočer | Lukáš | Jindřicháč | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Kolář | Josef | Rhea Holding | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Komeda | Jiří | Slaný | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Kopačka | Michal | České Budějovice | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Kopačka | Pavel | Dačice | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Korábik | Michal | Tábor | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Koranda | Jaroslav | Jindřichův Hradec | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Kössl | Jan | Laufaři lokálního významu | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Kostlánová | Simona | Senior klub Team Tábor | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Kotek | Filip | Kamenice nad Lipou | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Koutková | Ilona | Pelhřimov | Půlmaraton | ZA (19-34) | ano |
Koutná | Petra | Běžecký klub Bechyně | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Kovář | Petr | Půlmaraton | MA (19-39) | ano | |
Kozlová | Kateřina | TCV J.Hradec | Půlmaraton | ZA (19-34) | ano |
Krajčová | Veronika | Praha-lipence | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Kroutil | Miroslav | Alien Team | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Krtek | Jiří | Dragons Gdańsk | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Krutek | Róbert | Půlmaraton | MA (19-39) | ano | |
Křikavová | Zdeňka | Jindřichův Hradec | Půlmaraton | ZA (19-34) | ano |
Kubíček | Petr | Radouňka | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Kuda | Lubomír | Hrušovany nad Jevišovkou | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Kuntová | Martina | Black´S Gang | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Langer | Martin | Jindřichův Hradec | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Langerová | Tereza | Jeníčkovy Mařenky | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Lejtnar | Michal | Půlmaraton | MA (19-39) | ano | |
Loginov | Anton | ALENSA | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Luštický | Martin | Jindřichův Hradec | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Máca | Jakub | Predator Workout Počátky | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Macků | Petr | Třebíč | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Maděryč | Vojtěch | Půlmaraton | MB (40-49) | ano | |
Mach | František | SK Kardašova Řečice | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Marek | Martin | Běžecký klub Nepolisy | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Marek | Miloš | Pelhřimov | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Marek | Vlastimil | Půlmaraton | MA (19-39) | ano | |
Martin | David | Půlmaraton | MB (40-49) | ano | |
Martincová | Lucie | Praha 6 | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Martínek | Roman | Jindřichův Hradec | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Mervartová | Kristýna | Atletická škola HK | Půlmaraton | ZA (19-34) | ano |
Měšťan | David | CESKE BUDEJOVICE | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Míchal | Petr | Půlmaraton | MB (40-49) | ano | |
Miklík | Marek | Perun | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Míková | Míša | JH | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Möhwaldová | Kristýna | Jindřichův Hradec | Půlmaraton | ZA (19-34) | ano |
Mošanský | Luboš | Hrazánky | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Mouyabi | Holdy-Kurth | ALENSA | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Müllerová | Eva | Slaný | Půlmaraton | ZA (19-34) | ano |
Németh | Jaroslav | České Budějovice | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Neumannová | Michaela | Hrazánky | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Nevoral | Jiří | Cyklo Galík | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Nezbeda | Tomáš | Veselí nad Lužnicí | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Nořinský | Lukáš | Raw Gym Jinřichův Hradec | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Novák | Jan | Tábor | Půlmaraton | junioři | ano |
Novotná | Petra | Brtnice | Půlmaraton | ZA (19-34) | ano |
Novotny | Michal | Jindřichův Hradec | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Pána | Lubomír | České Budějovice | Půlmaraton | MD (60-69) | ano |
Pátek | Daniel | Praha | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Pazour | Milan | SK hasiči Jindřichův Hradec | Půlmaraton | MC (50-59) | ano |
Pečmanová | Jana | Borovany | Půlmaraton | ZA (19-34) | ano |
Petrus | Pete | Půlmaraton | MA (19-39) | ano | |
Pfauser | Pavel | Třeboň | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Pfauserová | Šárka | Třeboň | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Pflug | Petr | Půlmaraton | MB (40-49) | ano | |
Piechaczek | Marek | Havířov Město | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Pípal | P | Kamenice nad Lipou | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Písečka | Jiří | České Budějovice | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Pojar | Pavel | SK Cerny Dub | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Pojarová | Andrea | SK Cerny Dub | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Pokorný | Lubomír | Rabbits Znojmo | Půlmaraton | MD (60-69) | |
Prajzler | Martin | Coding Pandas | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Procházka | Michal | Sigma Olomouc | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Procházková | Žaneta | Střížovice | Půlmaraton | ZA (19-34) | ano |
Prokeš | Stanislav | Brno | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Prokešová | Eva | Brno | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Prox | Martin | Člunek | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
PUDIL | Jaroslav | Strakonice | Půlmaraton | MC (50-59) | ne |
Rečný | Pavel | Praha | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Rejšek | Jan | Libčice nad Vltavou | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Rohožka | Tomáš | Tábor | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Rokos | Lukáš | Jiskra Třeboň | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Růzhová | Věra | Horské Pumy Tábor | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Růžička | Jindřich | Lipnoman | Půlmaraton | MB (40-49) | |
Rys | Oldřich | POHODA TEAM Kopřivnice | Půlmaraton | MC (50-59) | ano |
Sedláčková | Martina | Třeboň | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Simandl | Radek | Praha | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Skřivan | Tomáš | Équipe Sans Limites | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Smažíková | Alena | Tábor | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Smržová | Lucie | Tábor | Půlmaraton | ZA (19-34) | ano |
Sokolík | Vladimír | Trhové Sviny | Půlmaraton | MC (50-59) | ano |
Somogyi | Dániel | Třeboň | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Součková | Hana | Děbolín | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Soukenka | Radim | BlackS' Gang | Půlmaraton | MC (50-59) | ano |
Stára | František | IT Crew | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Steinhauser | Václav | JH | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Stoupenec | Richard | Dačice | Půlmaraton | MC (50-59) | ano |
Studnař | Lukáš | Val - Veselí nad Lužnicí | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Sušická | Veronika | Libouchec | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Svoboda | Petr | Tábor | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Šalanda | Marek | Jindřichův Hradec | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Šebesta | Roman | Týn nad Vltavou | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Lomský | Tomáš | Udírna | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Šimek | Michal | Jindřichův Hradec | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Širhal | Lukáš | Jindřichův Hradec | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Šívr | Jan | JVS | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Škopková | Anna | Půlmaraton | ZA (19-34) | ano | |
Škrleta | Pavel | TJ Nová Včelnice | Půlmaraton | MC (50-59) | |
Šlechta | Vladislav | Šachový klub Buk | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Šťástka | Ondřej | ALENSA | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Šteflíček | Martin | Ratiboř | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Štěpánová | Zdeňka | To rozchodíš! | Půlmaraton | ZA (19-34) | ano |
Šuranský | Lubomír | Jindřichův Hradec | Půlmaraton | MD (60-69) | ano |
Šustr | Robert | Děbolín | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Šušota | Zdeňka | Osek | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Tauche | Miloslav | Valtířov | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Tetivova | Tereza | TCV | Půlmaraton | ZA (19-34) | ano |
Tiapal | Karel | Jindřichův Hradec | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Tichý | Matěj | Matějovec | Půlmaraton | junioři | ano |
Tichý | Stanislav | Červenobílá bojová síla | Půlmaraton | MC (50-59) | ano |
Tojner | Richard | Jihlava | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Tomanová | Štepánka | Třeboň | Půlmaraton | ZA (19-34) | ano |
Troup | Antonín | SK Sup Kolence | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Tučková | Jana | TriSK České Budějovice | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Tůma | Jiří | Polště | Půlmaraton | MC (50-59) | ano |
Tybitancl | Lukáš | JH Cycling | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Urbánek | Ivan | Hostěrádky-Rešov | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Urbánek | Petr | HD Blansko | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Urbánková | Petra | Chlum u Třeboně | Půlmaraton | ZA (19-34) | ano |
Vačkář | Zdeněk | Půlmaraton | MB (40-49) | ano | |
Válková | Jana | Půlmaraton | ZA (19-34) | ano | |
Valla | Miloslav | České Budějovice | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Vaněček | Roman | Půlmaraton | MB (40-49) | ano | |
Vaněk | Jan | TCV-JH | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Vaňous | Václav | Jindřichův Hradec | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Košina | Martin | Black'S Gang | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Vašek | Dušan | Dušík star team | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Vavreček | Miroslav | BK Bechyně | Půlmaraton | MC (50-59) | ano |
Vávrová | Jana | Půlmaraton | ZA (19-34) | ano | |
Veselá | Zuzana | Matchus team | Půlmaraton | ZA (19-34) | ano |
Veselý | Oldřich | SOS Jindřichův Hradec | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Víta | Marek | Vítovi | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Vítů | Petr | Ledeč nad Sázavou | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Vlasáková | Kateřina | Run magazine team | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Vlčková | Petra | Jeníčkovy Mařenky | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Vokáč | Tomáš | Jindřichův Hradec | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Volpe | Samuel | Líbeznice | Půlmaraton | junioři | ano |
Vondrášek | Štěpán | SK Čtyři Dvory | Půlmaraton | MA (19-39) | ano |
Vybíral | Tomáš | Laufaři lokálního významu | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Wall | Martin | Otín | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Zabloudil | Zdeněk | Jindřichův Hradec | Půlmaraton | MB (40-49) | ano |
Zádrapová | Anna | Praha | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Zákostelecký | František | Mokré | Půlmaraton | MD (60-69) | ano |
Zemanová | Dana | Šneci v běhu | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano |
Zíka | Michal | Půlmaraton | MA (19-39) | ano | |
Zapletalová | Andrea | Běhny & Běhači | Půlmaraton | ZA (19-34) | ne |
Vaněček | Michael | Vlachovo Březí | Půlmaraton | MB (40-49) | ne |
Máchová | Nikola | Půlmaraton | ZA (19-34) | ||
Markalous | Bohumil | Půlmaraton | MD (60-69) | ne | |
Kakosová | Květa | Tábor | Půlmaraton | ZB (35-49) | ne |
Látal | Jaromír | Půlmaraton | MA (19-39) | ne | |
Machová | Petra | Chotěmice | Půlmaraton | ZA (19-34) | ne |
Novozamsky | Milan | Jindřichův Hradec | Půlmaraton | MA (19-39) | ne |
Mátl | Petr | Půlmaraton | MB (40-49) | ne | |
Poláčková | Jiřina | Půlmaraton | ZB (35-49) | ne | |
Kuchyňka | Ivan | Malíkov Smiling Bikers | Půlmaraton | MC (50-59) | ne |
Chlup | Tomáš | www.DVABEZCI.cz | Půlmaraton | MA (19-39) | ne |
Sýkora | František | Půlmaraton | MC (50-59) | ne | |
Šádková | Beáta | Půlmaraton | ZB (35-49) | ne | |
Hrdlickova | Adela | Osek | Půlmaraton | juniorky | ne |
Rozsypal | Martin | Běžecký klub Bechyně | Půlmaraton | MA (19-39) | |
Tomaschková | Zuzana | Půlmaraton | ZB (35-49) | ano | |
Nováková | Karolína | Hradecké stíhací komando | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Nováková | Karolína | Hradecké stíhací komando | Štafeta druhý člen | Ž | |
Průša | Jakub | Hradecké stíhací komando | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano |
Bicek | Arnošt | Rodvínov | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Bicek | Arnošt | Rodvínov | Štafeta druhý člen | M | |
Bicková | Kateřina | Rodvínov | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano |
Kratochvílová | Lenka | Pražská kavárna | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Kratochvílová | Lenka | Pražská kavárna | Štafeta druhý člen | Ž | |
Novotný | Zdeněk | Pražská kavárna | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano |
Kotková | Alice | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ano | |
Malaníková | Jana | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ||
Malaníková | Jana | Štafeta druhý člen | Ž | ||
Kutilová | Eliška | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ||
Kutilová | Eliška | Štafeta druhý člen | Ž | ||
Maščaková | Ivana | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ano | |
Chalupová | Lucie | Pepičky | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Chalupová | Lucie | Pepičky | Štafeta druhý člen | Ž | |
Pokorná | Eva | Pepičky | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ano |
Pešková | Radka | I am Groot! | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ano |
Veselá | Denisa | I am Groot! | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Veselá | Denisa | I am Groot! | Štafeta druhý člen | Ž | |
Tischler | Luděk | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano | |
Tischlerová | Anna | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ||
Tischlerová | Anna | Štafeta druhý člen | Ž | ||
Kubalák | Petr | KOLÍNI | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano |
Kubaláková | Hana | KOLÍNI | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Kubaláková | Hana | KOLÍNI | Štafeta druhý člen | Ž | |
Řáda | Matěj | TERMA ŘÁDOVC | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano |
Řádová | Tereza | TERMA ŘÁDOVC | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Řádová | Tereza | TERMA ŘÁDOVC | Štafeta druhý člen | Ž | |
Schmelz | Katerina | SC Ainring | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Schmelz | Katerina | SC Ainring | Štafeta druhý člen | Ž | |
Schmelz | Manfred | SC Ainring | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano |
Krejčí | Kateřina | CB girls | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ano |
Kvašnovská | Michaela | CB girls | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Kvašnovská | Michaela | CB girls | Štafeta druhý člen | Ž | |
Tourková | Jarmila | Jarmila+Vlasta | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ano |
Velíková | Vlasta | Jarmila+Vlasta | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Velíková | Vlasta | Jarmila+Vlasta | Štafeta druhý člen | Ž | |
Jíša | Miloš | skydive Tábor | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Jíša | Miloš | skydive Tábor | Štafeta druhý člen | M | |
Martinů | Lukáš | skydive Tábor | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ano |
Bartušek | Tomáš | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ||
Bartušek | Tomáš | Štafeta druhý člen | M | ||
Bartušková | Kateřina | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano | |
Vaníček | Ondřej | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano | |
Vaníčková | Alena | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ||
Vaníčková | Alena | Štafeta druhý člen | Ž | ||
Kubová | Hana | oRUNge bikers | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano |
Mimra | Karel | oRUNge bikers | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Mimra | Karel | oRUNge bikers | Štafeta druhý člen | M | |
Fürstová | Petra | MK JCC | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Fürstová | Petra | MK JCC | Štafeta druhý člen | Ž | |
Šebek | David | MK JCC | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano |
Bětík | Miroslav | GEOHUNTER | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Bětík | Miroslav | GEOHUNTER | Štafeta druhý člen | M | |
Bětík | Petr | GEOHUNTER | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ano |
Janoušek | Hynek | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ano | |
Urban | Petr | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ||
Urban | Petr | Štafeta druhý člen | M | ||
Valášková | Bohumila | Bóba a Bohy | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano |
Železo | Bohumil | Bóba a Bohy | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Železo | Bohumil | Bóba a Bohy | Štafeta druhý člen | M | |
Bláha | Pavel | TOPA | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Bláha | Pavel | TOPA | Štafeta druhý člen | M | |
Navara | Tomáš | TOPA | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ano |
Hladký | Jan | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano | |
Sikorová | Lenka | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ||
Sikorová | Lenka | Štafeta druhý člen | Ž | ||
Petrů | Lukáš | Petrů - Řípec | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano |
Petrů | Petra | Petrů - Řípec | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Petrů | Petra | Petrů - Řípec | Štafeta druhý člen | Ž | |
Němeček | Radek | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ||
Němeček | Radek | Štafeta druhý člen | M | ||
Šíma | Daniel | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ano | |
Bílek | Tibor | Avengers | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Bílek | Tibor | Avengers | Štafeta druhý člen | M | |
Bílková | Blanka | Avengers | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano |
Dušek | Martin | Chlapi sobě | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Dušek | Martin | Chlapi sobě | Štafeta druhý člen | M | |
Havlíček | Pavel | Chlapi sobě | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ano |
Pokorná | Alexandra | Pokorní | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano |
Pokorný | Jiří | Pokorní | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Pokorný | Jiří | Pokorní | Štafeta druhý člen | M | |
Bušta | David | Buštíci | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ano |
Bušta | Lukáš | Buštíci | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Bušta | Lukáš | Buštíci | Štafeta druhý člen | M | |
Bitala | Milan | Miladi | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ano |
Mazanec | Milan | Miladi | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Mazanec | Milan | Miladi | Štafeta druhý člen | M | |
Fialová | Ilona | Jarošovské běhny | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ano |
Lejtnarová | Iveta | Jarošovské běhny | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Lejtnarová | Iveta | Jarošovské běhny | Štafeta druhý člen | Ž | |
Buriánková | Barbora | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ||
Buriánková | Barbora | Štafeta druhý člen | Ž | ||
Parobek | Jan | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano | |
Hájková | Vlasta | Hvězdy z Prahy | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Hájková | Vlasta | Hvězdy z Prahy | Štafeta druhý člen | Ž | |
Veselá | Renáta | Hvězdy z Prahy | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ano |
Hron | Jan | ŠuTri Prachatice | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Hron | Jan | ŠuTri Prachatice | Štafeta druhý člen | M | |
Zlochová | Simona | ŠuTri Prachatice | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano |
Kubal | Vítězslav | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ||
Kubal | Vítězslav | Štafeta druhý člen | M | ||
Kubalová | Eva | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano | |
Fabiánková | Simona | Podej mi Pivo | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Fabiánková | Simona | Podej mi Pivo | Štafeta druhý člen | Ž | |
Pischek | Pavel | Podej mi Pivo | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ano |
Doškář | Miroslav | MIDY | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano |
Gewitscher | Vendula | MIDY | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Gewitscher | Vendula | MIDY | Štafeta druhý člen | Ž | |
Brádlerová | Adéla | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ||
Brádlerová | Adéla | Štafeta druhý člen | Ž | ||
Průša | Adam | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano | |
Kriegová | Tereza | Prvničky | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Kriegová | Tereza | Prvničky | Štafeta druhý člen | Ž | |
Staňková | Lenka | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ano | |
Jejkal | Petr | Kloiber truck | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ano |
Linhart | Jakub | Kloiber truck | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Linhart | Jakub | Kloiber truck | Štafeta druhý člen | M | |
Skalka | Roman | Běžecký klub Bechyně | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Skalka | Roman | Běžecký klub Bechyně | Štafeta druhý člen | M | |
Skalka Suchanová | Alice | Běžecký klub Bechyně | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ano |
Molzer | Jiří | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ano | |
Molzer | Tadeáš | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ||
Molzer | Tadeáš | Štafeta druhý člen | M | ||
Hubáček | Miroslav | 44.lmpr. Jindřichův Hradec | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Hubáček | Miroslav | 44.lmpr. Jindřichův Hradec | Štafeta druhý člen | M | |
Kselík | David | 44.lmpr. Jindřichův Hradec | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ano |
Melecha | Jiří | Miko kennel Počátky | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Melecha | Jiří | Miko kennel Počátky | Štafeta druhý člen | M | |
Melechová | Dominika | Miko kennel Počátky | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano |
Moravec | Matěj | SKOK Academy | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Moravec | Matěj | SKOK Academy | Štafeta druhý člen | M | |
Pokorný | Ondřej | SKOK Academy | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ano |
Liška | David | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ano | |
Piksa | Jaroslav | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ||
Piksa | Jaroslav | Štafeta druhý člen | M | ||
Liška | Marek | Ž.K. | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano |
Pánková | Lucie | Ž.K. | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Pánková | Lucie | Ž.K. | Štafeta druhý člen | Ž | |
Král | Karel | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ano | |
Vácha | František | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ||
Vácha | František | Štafeta druhý člen | M | ||
Pouzarová | Lenka | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ||
Pouzarová | Lenka | Štafeta druhý člen | Ž | ||
Vácha | Vojtěch | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano | |
Dvořáková | Libuše | My v běhu :-) :-) :-) | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Dvořáková | Libuše | My v běhu :-) :-) :-) | Štafeta druhý člen | Ž | |
Neumann | Marek | My v běhu :-) :-) :-) | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano |
Macků | Michaela | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ||
Macků | Michaela | Štafeta druhý člen | Ž | ||
Šabacká | Iveta | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ano | |
Bureš | Martin | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ||
Bureš | Martin | Štafeta druhý člen | M | ||
Burešová | Adéla | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano | |
Havlík | Michal | Homotým | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano |
Semotán | Petr | Homotým | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Semotán | Petr | Homotým | Štafeta druhý člen | M | |
Fuxa | Miroslav | Ex ŘLP | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ano |
Tapp | Stanislav | Ex ŘLP | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Tapp | Stanislav | Ex ŘLP | Štafeta druhý člen | M | |
Dundáček | Karel | Duo Celeritas | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Dundáček | Karel | Duo Celeritas | Štafeta druhý člen | M | |
Dvořák | Václav | Duo Celeritas | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ano |
Chmelařová | Romana | Jeníčkovy Mařenky | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ano |
Kadlecová | Miroslava | Jeníčkovy Mařenky | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Kadlecová | Miroslava | Jeníčkovy Mařenky | Štafeta druhý člen | Ž | |
Pepichová | Markéta | M&M | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Pepichová | Markéta | M&M | Štafeta druhý člen | Ž | |
Štryncl | Martin | M&M | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano |
Musil | Petr | Běhouni napůl | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Musil | Petr | Běhouni napůl | Štafeta druhý člen | M | |
Zemanová | Jitka | Běhouni napůl | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano |
Hůzl | Václav | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ano | |
Mrázek | Vladimír | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ||
Mrázek | Vladimír | Štafeta druhý člen | M | ||
Dobešová | Eliška | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ||
Dobešová | Eliška | Štafeta druhý člen | Ž | ||
Ederová | Ivana | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ano | |
Dvořáková | Adéla | Jeníčkovy Mařenky | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ano |
Tischlerová | Lucie | Jeníčkovy Mařenky | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Tischlerová | Lucie | Jeníčkovy Mařenky | Štafeta druhý člen | Ž | |
Pixa | Jan | Xixao’s | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ano |
Průša | Radek | Xixao’s | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Průša | Radek | Xixao’s | Štafeta druhý člen | M | |
Kohout | Michal | KKT team | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Kohout | Michal | KKT team | Štafeta druhý člen | M | |
Křinecký | Ota | KKT team | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ano |
Kůrka | Tomáš | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ||
Kůrka | Tomáš | Štafeta druhý člen | M | ||
Kůrková | Hana | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano | |
Grausamova | Hana | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ano | |
Korandova | Kristýna | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ||
Korandova | Kristýna | Štafeta druhý člen | Ž | ||
Capouchová | Nina | Bechyňský běžecký klub | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ano |
Honsová | Romana | Bechyňský běžecký klub | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ano |
Honsová | Romana | Bechyňský běžecký klub | Štafeta druhý člen | Ž | ano |
Vopravilová | Blanka | Predator Workout Počátky | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Vopravilová | Blanka | Predator Workout Počátky | Štafeta druhý člen | Ž | |
Zboroňová | Christina | Predator Workout Počátky | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ano |
Karásek | Štěpán | Flox | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano |
Šarlingrová | Nikola | Flox | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Šarlingrová | Nikola | Flox | Štafeta druhý člen | Ž | |
Hejl | Petr | ALENSA | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Hejl | Petr | ALENSA | Štafeta druhý člen | M | |
Hejlová | Veronika | ALENSA | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano |
Koukol | Petr | ALENSA | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Koukol | Petr | ALENSA | Štafeta druhý člen | M | |
Mydlilová | Lucie | ALENSA | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano |
Dvořáková | Lenka | ALENSA | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ano |
Karlovcová | Monika | ALENSA | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Karlovcová | Monika | ALENSA | Štafeta druhý člen | Ž | |
Katsiokalis | Anastasios | ALENSA | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Katsiokalis | Anastasios | ALENSA | Štafeta druhý člen | M | |
Nováková | Michaela | ALENSA | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ano |
Doležalová | Monika | ALENSA | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ano |
Dušáková | Monika | ALENSA | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Dušáková | Monika | ALENSA | Štafeta druhý člen | Ž | |
Fricková | Kateřina | ALENSA | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Fricková | Kateřina | ALENSA | Štafeta druhý člen | Ž | |
Richtáriková | Paulína | ALENSA | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ano |
Vaněčková | Klára | Šnekyně v běhu | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ano |
Vybíralová | Michaela | Šnekyně v běhu | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Vybíralová | Michaela | Šnekyně v běhu | Štafeta druhý člen | Ž | |
Piechaczek | Jiří | Tři bratři | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Piechaczek | Jiří | Tři bratři | Štafeta druhý člen | M | |
Piechaczek | Petr | Tři bratři | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ano |
Harudová | Aneta | ALENSA | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ano |
Vodrážková | Lucie | ALENSA | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Vodrážková | Lucie | ALENSA | Štafeta druhý člen | Ž | |
Matoušková | Petra | WSPK | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Zajícová | Miroslava | WSPK | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Zajícová | Miroslava | WSPK | Štafeta druhý člen | Ž | |
Nosek | Vladimír | M V | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ne |
Votava | Matěj | M V | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Votava | Matěj | M V | Štafeta druhý člen | M | |
Langer | Oliver | The fastest Children | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Langer | Oliver | The fastest Children | Štafeta druhý člen | M | |
Procházka | Šimon | The fastest Children | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ne |
Kuropatnická | Zuzana | Predátor workout Počátky | Štafeta 2 x 10,5 km | S | |
Vítek | Tadeáš | Predátor workout Počátky | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ne |
Vítek | Tadeáš | Predátor workout Počátky | Štafeta druhý člen | M | ne |
Beneš | Jaroslav | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ne | |
Benešová | Tereza | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ||
Benešová | Tereza | Štafeta druhý člen | Ž | ||
Hrdlička | Jakub | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ne | |
Pospíšil | Matyáš | Štafeta 2 x 10,5 km | M | ||
Pospíšil | Matyáš | Štafeta druhý člen | M | ||
Hronzová | Marie | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ne | |
Rytířová | Marcela | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ||
Rytířová | Marcela | Štafeta druhý člen | Ž | ||
Vrba | Ondřej | Štafeta 2 x 10,5 km | S | ne | |
Vrbová Komárková | Jana | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ||
Vrbová Komárková | Jana | Štafeta druhý člen | Ž | ||
Bednářová | Lenka | 6086 | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Hrůšová | Lucie | 6086 | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Hrůšová | Lucie | 6086 | Štafeta druhý člen | Ž | |
Klimešová | Alena | 6087 | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Nekutová | Michaela | 6087 | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | |
Nekutová | Michaela | 6087 | Štafeta druhý člen | Ž | |
Imber | Jakub | 6088 | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Imber | Jan | 6088 | Štafeta 2 x 10,5 km | M | |
Imber | Jan | 6088 | Štafeta druhý člen | M | |
Chalupová | Lucie | Jindřichův Hradec | Štafeta 2 x 10,5 km | Ž | ano |