Startovní listina Jindřichohradecký půlmaraton

Půlmaraton

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 88

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
Ardamica David CENTRUM BAZALKA MB (40-49)ano
Ardamica David Běžím pro. CZ CENTRUM bazalka juniořiano
Babidorič Michal VčelnáMA (19-39)ano
Babidorič Vladimír Český Krumlov MC (50-59)ano
Balo David Jindřichův HradecMB (40-49)ne
Bartušková Kateřina BlažejovZB (35-49)ano
Bařina Vít Velký BeranovMA (19-39)ano
BATÓK MIROSLAV MC (50-59)ano
Běhal Pavel MTB JavořiceMB (40-49)ano
Belobrad Filip Osamocené LvíčeMA (19-39)ano
Beran Miroslav Laufaři Lokálního VýznamuMA (19-39)ano
Binder Jiří BukMC (50-59)ano
Blažek Zdeněk SOS Jindřichův HradecMB (40-49)ano
Cerna Simona Praha 7ZB (35-49)ano
Červenková Milada MetánovZB (35-49)ano
Daněk Martin RadouňkaMB (40-49)ano
Dubský Roman PřibyslavMB (40-49)ano
Fabiánek Aleš Not Last PlaceMA (19-39)ano
Fikera Michal BrnoMB (40-49)ano
Freimann Antonín PrahaMA (19-39)ano
Goga Tomáš PardubiceMA (19-39)ano
Havlis Václav SK Hasiči Jindřichův HradecME (70plus)ano
Hladík Stanislav BertíkMA (19-39)ano
Hladký Jan Musher klub JCCMA (19-39)ne
Holický Jiří Jindřichův HradecMA (19-39)ano
Hruška Václav Nová Ves u ChýnovaMA (19-39)ne
Chalupa Tomáš České BudějoviceMA (19-39)ano
Chmelik Martin MC (50-59)ano
Jehličková Marie JindřicháčZB (35-49)ano
Kabrielová Andrea Jeníčkovi MařenkyZB (35-49)
Kaiseršot František Jindřichův Hradec - ZbuzanyMD (60-69)ano
Kalina Bohumil SK Kardašova ŘečiceMB (40-49)ne
Klabouch František Velo Club Cirkl Č.B.MC (50-59)ano
Kocmánek Lukáš MA (19-39)ano
Kočer Lukáš JindřicháčMA (19-39)ano
Kopačka Pavel DačiceMB (40-49)ne
Kössl Jan Laufaři lokálního významuMB (40-49)ano
Krajčová Veronika Praha-lipenceZB (35-49)ano
Krtek Jiří Dragons GdańskMA (19-39)ano
Křikavová Zdeňka Jindřichův HradecZA (19-34)ano
Kubíček Petr RadouňkaMA (19-39)ano
Kulovaný Kulič Martin Jindřichohradecký půlmaratonMB (40-49)ne
Mach František SK Kardašova ŘečiceMA (19-39)ano
Martínek Roman Jindřichův HradecMB (40-49)ano
Möhwaldová Kristýna Jindřichův HradecZA (19-34)ano
Novotná Petra BrtniceZA (19-34)ano
Petrus Pete MA (19-39)ano
Pflug Petr MB (40-49)ne
Piechaczek Marek Havířov MěstoMB (40-49)ne
Prajzler Martin Coding PandasMA (19-39)ano
Procházka Michal Sigma OlomoucMA (19-39)ano
Prochazka Pavel Český krumlovMA (19-39)ne
Procházková Žaneta StřížoviceZA (19-34)ano
Prokeš Stanislav BrnoMB (40-49)ano
Prokešová Eva BrnoZB (35-49)ano
Rejšek Jan Libčice nad VltavouMA (19-39)
Řežábek Michal Spartak Praha 4MA (19-39)ne
Skřivan Tomáš Équipe Sans Limites MA (19-39)
Smažíková Alena TáborZB (35-49)ano
Soukenka Radim BlackS' GangMC (50-59)ano
Stoupenec Richard DačiceMC (50-59)ano
Svoboda Petr TáborMA (19-39)ano
Šádková Beáta Jindřichův Hradec ZB (35-49)ne
Šalanda Marek Jindřichův HradecMA (19-39)
Škopková Anna ZA (19-34)ano
Šlechta Vladislav Šachový klub BukMB (40-49)ano
Šteflíček Martin RatibořMB (40-49)ano
Šuranský Lubomír Jindřichův HradecMD (60-69)ano
Šušota Zdeňka OsekZB (35-49)ano
Tauche Miloslav ValtířovMA (19-39)ano
Tetivova Tereza TCVZA (19-34)ano
Tiapal Karel Jindřichův HradecMB (40-49)ano
Tomanová Štepánka TřeboňZA (19-34)ne
Tučková Jana TriSK České BudějoviceZB (35-49)ano
Tůma Jiří PolštěMC (50-59)ne
Tybitancl Lukáš JH CyclingMA (19-39)ne
Urbánek Ivan Hostěrádky-RešovMA (19-39)ano
Vaněček Roman MB (40-49)ano
Vaněk Jan TCV-JHMB (40-49)ano
Vaňous Václav Jindřichův HradecMB (40-49)ano
Vašák Martin Black'S GangMB (40-49)ano
Veselá Zuzana Matchus teamZA (19-34)ne
Veselý Oldřich SOS Jindřichův HradecMB (40-49)ano
Vítů Petr Ledeč nad SázavouMB (40-49)ano
Zabloudil Zdeněk Jindřichův HradecMB (40-49)ano
zádrapová anna PrahaZB (35-49)ne
Žižkovsky Martin JIndřichohradecký půlmaratonMA (19-39)ano
Žižkovský Martin JIndrichohradeckypulmaratonMA (19-39)ne