Startovní listina Jindřichohradecký půlmaraton

Půlmaraton

Počet přihlášených: 277

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
Adamová Žaneta Jeníčkovy MařenkyZB (35-49)ano
Ardamica David CENTRUM BAZALKA MB (40-49)ano
Ardamica David Běžím pro. CZ CENTRUM bazalka juniořiano
Ardamicová Radka Běžím pro.CZ Centrum BazalkaZB (35-49)ano
Augstenová Petra ZB (35-49)ano
Babidorič Michal VčelnáMA (19-39)ano
Babidorič Vladimír Český Krumlov MC (50-59)ano
Barth Vít Praha 3MA (19-39)ano
Bartoš David MA (19-39)ano
Bartušková Kateřina BlažejovZB (35-49)ano
Batók Miroslav MC (50-59)ano
Bauer Václav MB (40-49)
Bednář Miloš Jindřichův HradecMC (50-59)ano
Běhal Ondřej MB (40-49)ano
Běhal Pavel MTB JavořiceMB (40-49)ano
Běhounek Rostislav Tragéd Team DřínovMC (50-59)ano
Belobrad Filip Osamocené LvíčeMA (19-39)ano
Beran Miroslav Laufaři Lokálního VýznamuMA (19-39)ano
Bílek Petr TJ Pilich Horní SkrýchovMB (40-49)ano
Binder Jiří BukMC (50-59)ano
Bláha Jiří SK Sup Praha-VětřníMA (19-39)ano
Bláha Lukáš Jindřichův HradecMA (19-39)ano
Blažek Zdeněk SOS Jindřichův HradecMB (40-49)ano
Bodláková Kamila Quatro AmigosZA (19-34)ano
Borská Martina Planá nad LužnicíZB (35-49)ano
Bortlová Kateřina POHODA TEAM KopřivniceZB (35-49)ano
Brabec Antonín Zambelli České BudějoviceMB (40-49)ano
Briggs Adam LINCOLNMA (19-39)ano
Broža Vojtěch TáborMA (19-39)ano
Brzobohaty Jiri Jindřichův HradecMB (40-49)ano
Cerna Simona Praha 7ZB (35-49)ano
Cichrova Lenka Evolution gymZA (19-34)ano
Císařová Iveta PříbramZA (19-34)ano
Císařová Veronika PříbramZA (19-34)ano
Csirik Jiri Atletika PísekMA (19-39)
Dolensky Zdeněk LomyMA (19-39)ano
Kosina František RadoniceMA (19-39)ano
Čedíková Miroslava PlzeňZB (35-49)ano
Černohlávek Josef Praha 5MB (40-49)ano
Červenková Milada MetánovZB (35-49)ano
Daněk Martin RadouňkaMB (40-49)ano
Daněk Michal Sixpack HolubiceMA (19-39)ano
David Jan PrahaMA (19-39)ano
Dlouhý Vladimír OlomoucMC (50-59)ano
Dostál Zdeněk Velosport Valenta Scott team PelhřimovMB (40-49)ano
Drabik Michal CimerMA (19-39)ano
Drázda Petr PištínMC (50-59)ano
Dubský Roman PřibyslavMB (40-49)ano
Dupal Jiří HSMA (19-39)ano
Dvořák Jaroslav České BudějoviceMB (40-49)ano
Dvořák Jiří TCV J. HradecMC (50-59)ano
Dvořák Ladislav HrazánkyMB (40-49)ano
Dvořák Martin PrahaMA (19-39)ano
Dvořák Petr PEKA JHMB (40-49)ano
Elsterová Dana VSK HUMANITA PrahaZA (19-34)ano
Fabiánek Aleš Not Last PlaceMA (19-39)ano
Fikera Michal BrnoMB (40-49)ano
Flajžík Petr MC (50-59)ano
Freimann Antonín PrahaMA (19-39)ano
Frýbl Jan Jindřichův HradecMB (40-49)ano
Glovanová Erika Jindřichův HradecZB (35-49)
Goga Tomáš PardubiceMA (19-39)ano
Hájek Jan Jindřichův HradecMA (19-39)ano
Hájek Jindřich TK Dobrá Voda u Českých BudějovicMC (50-59)ano
Hájková Ivana Sezimovo Ústí 2ZA (19-34)ano
Hála Lubomír MA (19-39)ano
Hamral Lukáš Atletická škola HKMA (19-39)ano
Hanzlík Martin Maraton Club PřeborovMA (19-39)ano
Havel Milan Zdouň HrádekMC (50-59)ano
Havlis Václav SK Hasiči Jindřichův HradecME (70plus)ano
Helmich Tomáš Lysá nad LabemMA (19-39)ano
Heřmánek Martin PelhřimovMA (19-39)ano
Hladík Stanislav BertíkMA (19-39)ano
Hlaváček Jan MA (19-39)ano
Holeček Martin VIVOBAREFOOT ČBMB (40-49)ano
Holický Jiří Jindřichův HradecMA (19-39)ano
Holovská Markéta Jindřichův Hradec ZB (35-49)ano
Holub Petr SSBSZMŽPMB (40-49)ano
Hošek Lubomír TJ OB České BudějoviceMC (50-59)ano
Houzar Jan České BudějoviceMA (19-39)ano
Hrdličková Anna Jindřichův Hradecjuniorkyano
Hrivňák Jan Chmelobrana KryryMA (19-39)ano
Hruška Radek Veselí nad LužnicíMC (50-59)ano
Hušková Jana Silvini Madshus teamZB (35-49)ano
Ryšlavý Květoslav České BudějoviceMB (40-49)ano
Chalupa Václav Jindřichův HradecMA (19-39)ano
Chalupský Jaroslav YDD!MB (40-49)ano
Chlup Petr www.dvabezci.czMC (50-59)ano
Chlupová Tereza www.dvabezci.czZA (19-34)ano
Chodil Josef ALENSAMB (40-49)ano
Jakešová Dana CESKE BUDEJOVICEZB (35-49)ano
jakl jaroslav Sk SlatinyMC (50-59)ano
Janák Pavel KunžakMA (19-39)ano
Jančúchová Jitka Český KrumlovZB (35-49)ano
Janečka Martin Squash Club Koruna OlomoucMA (19-39)ano
Jehličková Marie JindřicháčZB (35-49)ano
Jelínek Jakub Atletika KlatovyMA (19-39)ano
Jelínková Simona Kamenice nad LipouZA (19-34)ano
Juřicová Martina ZB (35-49)
Kabrielová Andrea Jeníčkovi MařenkyZB (35-49)ano
Kaiseršot František Jindřichův Hradec - ZbuzanyMD (60-69)ano
Kalina Bohumil SK Kardašova ŘečiceMB (40-49)ano
Kaslová Kateřina BlackS´ GangZA (19-34)ano
Klabouch František Velo Club Cirkl Č.B.MC (50-59)ano
Klimas Tomáš České BudějoviceMA (19-39)ano
Klimeš Petr Jihočeský klub maratoncůMA (19-39)ano
Kocanda Tomáš SC Vysočina BratřiceMB (40-49)ano
Kocmánek Lukáš MA (19-39)ano
Kočer Lukáš JindřicháčMA (19-39)ano
Kolář Josef Rhea HoldingMB (40-49)ano
Komeda Jiří SlanýMA (19-39)ano
Kopačka Michal České BudějoviceMA (19-39)ano
Kopačka Pavel DačiceMB (40-49)ano
Korábik Michal TáborMA (19-39)ano
Koranda Jaroslav Jindřichův Hradec MA (19-39)ano
Kössl Jan Laufaři lokálního významuMB (40-49)ano
Kostlánová Simona Senior klub Team TáborZB (35-49)ano
Kotek Filip Kamenice nad LipouMA (19-39)ano
Koutková Ilona PelhřimovZA (19-34)ano
Koutná Petra Běžecký klub BechyněZB (35-49)ano
Kovář Petr MA (19-39)ano
Kozlová Kateřina TCV J.Hradec ZA (19-34)ano
Krajčová Veronika Praha-lipenceZB (35-49)ano
Kroutil Miroslav Alien TeamMB (40-49)ano
Krtek Jiří Dragons GdańskMA (19-39)ano
Krutek Róbert MA (19-39)ano
Křikavová Zdeňka Jindřichův HradecZA (19-34)ano
Kubíček Petr RadouňkaMA (19-39)ano
Kuda Lubomír Hrušovany nad JevišovkouMB (40-49)ano
Kuntová Martina Black´S GangZB (35-49)ano
Langer Martin Jindřichův HradecMB (40-49)ano
Langerová Tereza Jeníčkovy MařenkyZB (35-49)ano
Lejtnar Michal MA (19-39)ano
Loginov Anton ALENSAMA (19-39)ano
Luštický Martin Jindřichův HradecMA (19-39)ano
Máca Jakub Predator Workout PočátkyMA (19-39)ano
Macků Petr TřebíčMA (19-39)ano
Maděryč Vojtěch MB (40-49)ano
Mach František SK Kardašova ŘečiceMA (19-39)ano
Marek Martin Běžecký klub NepolisyMB (40-49)ano
Marek Miloš PelhřimovMA (19-39)ano
Marek Vlastimil MA (19-39)ano
Martin David MB (40-49)ano
Martincová Lucie Praha 6ZB (35-49)ano
Martínek Roman Jindřichův HradecMB (40-49)ano
Mervartová Kristýna Atletická škola HKZA (19-34)ano
Měšťan David CESKE BUDEJOVICEMA (19-39)ano
Míchal Petr MB (40-49)ano
Miklík Marek PerunMB (40-49)ano
Míková Míša JHZB (35-49)ano
Möhwaldová Kristýna Jindřichův HradecZA (19-34)ano
Mošanský Luboš HrazánkyMB (40-49)ano
Mouyabi Holdy-Kurth ALENSAMA (19-39)ano
Müllerová Eva SlanýZA (19-34)ano
Németh Jaroslav České BudějoviceMB (40-49)ano
Neumannová Michaela HrazánkyZB (35-49)ano
Nevoral Jiří Cyklo GalíkMA (19-39)ano
Nezbeda Tomáš Veselí nad LužnicíMA (19-39)ano
Nořinský Lukáš Raw Gym Jinřichův HradecMA (19-39)ano
Novák Jan Táborjuniořiano
Novotná Petra BrtniceZA (19-34)ano
Novotny Michal Jindřichův HradecMA (19-39)ano
Pána Lubomír České Budějovice MD (60-69)ano
Pátek Daniel PrahaMA (19-39)ano
Pazour Milan SK hasiči Jindřichův HradecMC (50-59)ano
Pečmanová Jana BorovanyZA (19-34)ano
Petrus Pete MA (19-39)ano
Pfauser Pavel TřeboňMB (40-49)ano
Pfauserová Šárka TřeboňZB (35-49)ano
Pflug Petr MB (40-49)ano
Piechaczek Marek Havířov MěstoMB (40-49)ano
Pípal P Kamenice nad LipouMA (19-39)ano
Písečka Jiří České BudějoviceMA (19-39)ano
Pojar Pavel SK Cerny DubMB (40-49)ano
Pojarová Andrea SK Cerny DubZB (35-49)ano
Pokorný Lubomír Rabbits ZnojmoMD (60-69)
Prajzler Martin Coding PandasMA (19-39)ano
Procházka Michal Sigma OlomoucMA (19-39)ano
Procházková Žaneta StřížoviceZA (19-34)ano
Prokeš Stanislav BrnoMB (40-49)ano
Prokešová Eva BrnoZB (35-49)ano
Prox Martin ČlunekMB (40-49)ano
PUDIL Jaroslav StrakoniceMC (50-59)ne
Rečný Pavel PrahaMB (40-49)ano
Rejšek Jan Libčice nad VltavouMA (19-39)ano
Rohožka Tomáš TáborMA (19-39)ano
Rokos Lukáš Jiskra TřeboňMA (19-39)ano
Růzhová Věra Horské Pumy TáborZB (35-49)ano
Růžička Jindřich LipnomanMB (40-49)
Rys Oldřich POHODA TEAM KopřivniceMC (50-59)ano
Sedláčková Martina TřeboňZB (35-49)ano
Simandl Radek PrahaMA (19-39)ano
Skřivan Tomáš Équipe Sans Limites MA (19-39)ano
Smažíková Alena TáborZB (35-49)ano
Smržová Lucie TáborZA (19-34)ano
Sokolík Vladimír Trhové SvinyMC (50-59)ano
Somogyi Dániel TřeboňMB (40-49)ano
Součková Hana DěbolínZB (35-49)ano
Soukenka Radim BlackS' GangMC (50-59)ano
Stára František IT CrewMA (19-39)ano
Steinhauser Václav JHMA (19-39)ano
Stoupenec Richard DačiceMC (50-59)ano
Studnař Lukáš Val - Veselí nad LužnicíMA (19-39)ano
Sušická Veronika LibouchecZB (35-49)ano
Svoboda Petr TáborMA (19-39)ano
Šalanda Marek Jindřichův HradecMA (19-39)ano
Šebesta Roman Týn nad VltavouMA (19-39)ano
Lomský Tomáš UdírnaMA (19-39)ano
Šimek Michal Jindřichův HradecMA (19-39)ano
Širhal Lukáš Jindřichův HradecMA (19-39)ano
Šívr Jan JVSMA (19-39)ano
Škopková Anna ZA (19-34)ano
Škrleta Pavel TJ Nová VčelniceMC (50-59)
Šlechta Vladislav Šachový klub BukMB (40-49)ano
Šťástka Ondřej ALENSAMA (19-39)ano
Šteflíček Martin RatibořMB (40-49)ano
Štěpánová Zdeňka To rozchodíš!ZA (19-34)ano
Šuranský Lubomír Jindřichův HradecMD (60-69)ano
Šustr Robert DěbolínMB (40-49)ano
Šušota Zdeňka OsekZB (35-49)ano
Tauche Miloslav ValtířovMA (19-39)ano
Tetivova Tereza TCVZA (19-34)ano
Tiapal Karel Jindřichův HradecMB (40-49)ano
Tichý Matěj Matějovecjuniořiano
Tichý Stanislav Červenobílá bojová sílaMC (50-59)ano
Tojner Richard JihlavaMB (40-49)ano
Tomanová Štepánka TřeboňZA (19-34)ano
Troup Antonín SK Sup KolenceMA (19-39)ano
Tučková Jana TriSK České BudějoviceZB (35-49)ano
Tůma Jiří PolštěMC (50-59)ano
Tybitancl Lukáš JH CyclingMA (19-39)ano
Urbánek Ivan Hostěrádky-RešovMA (19-39)ano
Urbánek Petr HD BlanskoMA (19-39)ano
Urbánková Petra Chlum u TřeboněZA (19-34)ano
Vačkář Zdeněk MB (40-49)ano
Válková Jana ZA (19-34)ano
Valla Miloslav České BudějoviceMB (40-49)ano
Vaněček Roman MB (40-49)ano
Vaněk Jan TCV-JHMB (40-49)ano
Vaňous Václav Jindřichův HradecMB (40-49)ano
Košina Martin Black'S GangMA (19-39)ano
Vašek Dušan Dušík star teamMB (40-49)ano
Vavreček Miroslav BK BechyněMC (50-59)ano
Vávrová Jana ZA (19-34)ano
Veselá Zuzana Matchus teamZA (19-34)ano
Veselý Oldřich SOS Jindřichův HradecMB (40-49)ano
Víta Marek VítoviMA (19-39)ano
Vítů Petr Ledeč nad SázavouMB (40-49)ano
Vlasáková Kateřina Run magazine teamZB (35-49)ano
Vlčková Petra Jeníčkovy MařenkyZB (35-49)ano
Vokáč Tomáš Jindřichův HradecMA (19-39)ano
Volpe Samuel Líbeznicejuniořiano
Vondrášek Štěpán SK Čtyři DvoryMA (19-39)ano
Vybíral Tomáš Laufaři lokálního významuMB (40-49)ano
Wall Martin OtínMB (40-49)ano
Zabloudil Zdeněk Jindřichův HradecMB (40-49)ano
Zádrapová Anna PrahaZB (35-49)ano
Zákostelecký František MokréMD (60-69)ano
Zemanová Dana Šneci v běhuZB (35-49)ano
Zíka Michal MA (19-39)ano
Zapletalová Andrea Běhny & BěhačiZA (19-34)ne
Vaněček Michael Vlachovo BřezíMB (40-49)ne
Máchová Nikola ZA (19-34)
Markalous Bohumil MD (60-69)ne
Kakosová Květa TáborZB (35-49)ne
Látal Jaromír MA (19-39)ne
Machová Petra ChotěmiceZA (19-34)ne
Novozamsky Milan Jindřichův HradecMA (19-39)ne
Mátl Petr MB (40-49)ne
Poláčková Jiřina ZB (35-49)ne
Kuchyňka Ivan Malíkov Smiling BikersMC (50-59)ne
Chlup Tomáš www.DVABEZCI.czMA (19-39)ne
Sýkora František MC (50-59)ne
Šádková Beáta ZB (35-49)ne
Hrdlickova Adela Osekjuniorkyne
Rozsypal Martin Běžecký klub BechyněMA (19-39)
Tomaschková Zuzana ZB (35-49)ano