Startovní listina Jindřichohradecký půlmaraton

Štafeta 2 x 10,5 km

Počet přihlášených: 177

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
Nováková Karolína Hradecké stíhací komandoŽ
Průša Jakub Hradecké stíhací komandoSano
Bicek Arnošt RodvínovM
Bicková Kateřina RodvínovSano
Kratochvílová Lenka Pražská kavárnaŽ
Novotný Zdeněk Pražská kavárnaSano
Kotková Alice Žano
Malaníková Jana Ž
Kutilová Eliška Ž
Maščaková Ivana Žano
Chalupová Lucie PepičkyŽ
Pokorná Eva PepičkyŽano
Pešková Radka I am Groot!Žano
Veselá Denisa I am Groot!Ž
Tischler Luděk Sano
Tischlerová Anna Ž
Kubalák Petr KOLÍNISano
Kubaláková Hana KOLÍNIŽ
Řáda Matěj TERMA ŘÁDOVCSano
Řádová Tereza TERMA ŘÁDOVCŽ
Schmelz Katerina SC AinringŽ
Schmelz Manfred SC AinringSano
Krejčí Kateřina CB girlsŽano
Kvašnovská Michaela CB girlsŽ
Tourková Jarmila Jarmila+VlastaŽano
Velíková Vlasta Jarmila+VlastaŽ
Jíša Miloš skydive TáborM
Martinů Lukáš skydive TáborMano
Bartušek Tomáš M
Bartušková Kateřina Sano
Vaníček Ondřej Sano
Vaníčková Alena Ž
Kubová Hana oRUNge bikersSano
Mimra Karel oRUNge bikersM
Fürstová Petra MK JCCŽ
Šebek David MK JCCSano
Bětík Miroslav GEOHUNTERM
Bětík Petr GEOHUNTERMano
Janoušek Hynek Mano
Urban Petr M
Valášková Bohumila Bóba a BohySano
Železo Bohumil Bóba a BohyM
Bláha Pavel TOPAM
Navara Tomáš TOPAMano
Hladký Jan Sano
Sikorová Lenka Ž
Petrů Lukáš Petrů - ŘípecSano
Petrů Petra Petrů - ŘípecŽ
Němeček Radek M
Šíma Daniel Mano
Bílek Tibor AvengersM
Bílková Blanka AvengersSano
Dušek Martin Chlapi soběM
Havlíček Pavel Chlapi soběMano
Pokorná Alexandra PokorníSano
Pokorný Jiří PokorníM
Bušta David BuštíciMano
Bušta Lukáš BuštíciM
Bitala Milan MiladiMano
Mazanec Milan MiladiM
Fialová Ilona Jarošovské běhnyŽano
Lejtnarová Iveta Jarošovské běhnyŽ
Buriánková Barbora Ž
Parobek Jan Sano
Hájková Vlasta Hvězdy z PrahyŽ
Veselá Renáta Hvězdy z PrahyŽano
Hron Jan ŠuTri Prachatice M
Zlochová Simona ŠuTri Prachatice Sano
Kubal Vítězslav M
Kubalová Eva Sano
Fabiánková Simona Podej mi PivoŽ
Pischek Pavel Podej mi PivoMano
Doškář Miroslav MIDYSano
Gewitscher Vendula MIDYŽ
Brádlerová Adéla Ž
Průša Adam Sano
Kriegová Tereza PrvničkyŽ
Staňková Lenka Žano
Jejkal Petr Kloiber truckMano
Linhart Jakub Kloiber truckM
Skalka Roman Běžecký klub BechyněM
Skalka Suchanová Alice Běžecký klub BechyněŽano
Molzer Jiří Mano
Molzer Tadeáš M
Hubáček Miroslav 44.lmpr. Jindřichův HradecM
Kselík David 44.lmpr. Jindřichův HradecMano
Melecha Jiří Miko kennel PočátkyM
Melechová Dominika Miko kennel PočátkySano
Moravec Matěj SKOK AcademyM
Pokorný Ondřej SKOK AcademyMano
Liška David Mano
Piksa Jaroslav M
Liška Marek Ž.K. Sano
Pánková Lucie Ž.K. Ž
Král Karel Mano
Vácha František M
Pouzarová Lenka Ž
Vácha Vojtěch Sano
Dvořáková Libuše My v běhu :-) :-) :-)Ž
Neumann Marek My v běhu :-) :-) :-)Sano
Macků Michaela Ž
Šabacká Iveta Žano
Bureš Martin M
Burešová Adéla Sano
Havlík Michal HomotýmSano
Semotán Petr HomotýmM
Fuxa Miroslav Ex ŘLPMano
Tapp Stanislav Ex ŘLPM
Dundáček Karel Duo CeleritasM
Dvořák Václav Duo CeleritasMano
Chmelařová Romana Jeníčkovy MařenkyŽano
Kadlecová Miroslava Jeníčkovy MařenkyŽ
Pepichová Markéta M&MŽ
Štryncl Martin M&MSano
Musil Petr Běhouni napůlM
Zemanová Jitka Běhouni napůlSano
Hůzl Václav Mano
Mrázek Vladimír M
Dobešová Eliška Ž
Ederová Ivana Žano
Dvořáková Adéla Jeníčkovy MařenkyŽano
Tischlerová Lucie Jeníčkovy MařenkyŽ
Pixa Jan Xixao’sMano
Průša Radek Xixao’sM
Kohout Michal KKT teamM
Křinecký Ota KKT teamMano
Kůrka Tomáš M
Kůrková Hana Sano
Grausamova Hana Žano
Korandova Kristýna Ž
Capouchová Nina Bechyňský běžecký klubŽano
Honsová Romana Bechyňský běžecký klubŽano
Vopravilová Blanka Predator Workout Počátky Ž
Zboroňová Christina Predator Workout Počátky Žano
Karásek Štěpán FloxSano
Šarlingrová Nikola FloxŽ
Hejl Petr ALENSA M
Hejlová Veronika ALENSA Sano
Koukol Petr ALENSAM
Mydlilová Lucie ALENSASano
Dvořáková Lenka ALENSAŽano
Karlovcová Monika ALENSAŽ
Katsiokalis Anastasios ALENSAM
Nováková Michaela ALENSASano
Doležalová Monika ALENSAŽano
Dušáková Monika ALENSAŽ
Fricková Kateřina ALENSAŽ
Richtáriková Paulína ALENSAŽano
Vaněčková Klára Šnekyně v běhuŽano
Vybíralová Michaela Šnekyně v běhuŽ
Piechaczek Jiří Tři bratřiM
Piechaczek Petr Tři bratřiMano
Harudová Aneta ALENSAŽano
Vodrážková Lucie ALENSAŽ
Matoušková Petra WSPKŽ
Zajícová Miroslava WSPKŽ
Nosek Vladimír M VMne
Votava Matěj M VM
Langer Oliver The fastest ChildrenM
Procházka Šimon The fastest ChildrenMne
Kuropatnická Zuzana Predátor workout PočátkyS
Vítek Tadeáš Predátor workout PočátkyMne
Beneš Jaroslav Mne
Benešová Tereza Ž
Hrdlička Jakub Mne
Pospíšil Matyáš M
Hronzová Marie Žne
Rytířová Marcela Ž
Vrba Ondřej Sne
Vrbová Komárková Jana Ž
Bednářová Lenka 6086Ž
Hrůšová Lucie 6086Ž
Klimešová Alena 6087Ž
Nekutová Michaela 6087Ž
Imber Jakub 6088M
Imber Jan 6088M
Chalupová Lucie Jindřichův HradecŽano