Startovní listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem

Počet přihlášených: 224

st. č.PříjmeníJménoKlub nebo městozávodKategoriePlatba
1 Batulka Martin PunkTrailhlavníM40-49ano
2 Čanda Jan SK TochovicehlavníM18-39ano
3 Čermák Martin Wheelabrator TryskáčihlavníM40-49ano
4 Černý Martin PlzeňhlavníM18-39ano
5 Čížková Hana Praha 4 - SpořilovhlavníZ35-44ano
6 Ditě Martin štěchovicehlavníM50-59ano
7 Dudášová Monika SK VlaškahlavníZ45-54ano
8 Erdinger Josef KomárovhlavníM18-39ano
9 Fencl Radek SK VlaškahlavníM50-59ano
10 Flachs Michal Zličín hlavníM18-39ano
11 Fraňková Michaela Franěk TeamhlavníZ45-54ano
12 Gregorová Zuzana hlavníZ18-34ano
13 Hašková Petra ČernošicehlavníZ18-34ano
14 Chaloupkova Marketa BerounhlavníZ18-34ano
15 Jandalová Hana Farma BělečhlavníZ35-44ano
16 Jilg Petr CAMINOhlavníM18-39ano
17 Jung Vaclav BerounhlavníM40-49ano
18 Kafková Lucie ZdicehlavníZ35-44ano
19 Karas Tomáš BohutínhlavníM50-59ano
20 Karasová Věra BohutínhlavníZ45-54ano
21 Král Václav Rozběháme ČeskohlavníM18-39ano
22 Krejčí Jitka hlavníZ18-34ano
23 Kubínová Ivana Wheelabrator TryskáčihlavníZ35-44ano
24 Kupka Libor Rozběháme ČeskohlavníM18-39ano
25 Masák Lukáš Svinaře - LhotkahlavníM40-49ano
26 Matula Štěpán Olympia KladnohlavníM40-49ano
27 Zářecký Miloš TT rekreant Chabry PrahahlavníM50-59ano
28 Minařík Petr SKP Rokycany hlavníM40-49ano
29 Neuman Jiří KLM PrahahlavníM40-49ano
30 Pavlišen Alexandr Drtič BezděkovhlavníM50-59ano
31 Petružálková Eva HalounyhlavníZ35-44ano
32 Poborská Helena KerteamhlavníZ35-44ano
33 Průša Josef slavoj obecnicehlavníM60-69ano
34 Riegerová Michaela Vyběhej se Příbram / Gym. BerounhlavníZ35-44ano
35 Řechková Svatava PříbramhlavníZ45-54ano
36 Sakačová Stanislava BerounhlavníZ35-44ano
37 Sedlák František Pivnice Bílý BeránekhlavníM50-59ano
38 Sehnal Adrien SC RadotínhlavníM60-69ano
39 Schoval František TRIEXPERT Milt Racing TeamhlavníM18-39ano
40 Schovánek Milan Krčský les BhlavníM50-59ano
41 Hartmanová Stanislava Oxygensport PříbramhlavníZ55plusano
42 Svoboda Jan Pivovar ZlosynhlavníM70plusano
43 Svobodová Dana Pivovar ZlosynhlavníZ55plusano
44 Širanec Peter KoněprusyhlavníM18-39ano
45 Škvára Petr AC Sparta PodluhyhlavníM18-39ano
46 Šůcha Václav StříbrohlavníM70plusano
47 Švarc Miloslav Střela ŽebrákhlavníM40-49ano
48 Truhlářová Elena Sokol KobylisyhlavníZ45-54ano
49 Turek Jiří ChaloupkyhlavníM50-59ano
50 Ungr Antonín KozojedyhlavníM60-69ano
51 Uxa Tomáš URT BerounhlavníM50-59ano
52 Uxová Anett URT BerounhlavníZ18-34ano
53 Vávra Pavel VorvanihlavníM50-59ano
54 Vitásek Josef Buková u PříbraměhlavníM60-69ano
55 Vlčková Ladislava Biatlonklub BerounhlavníZ35-44ano
56 Vlk Pavel Originál 1869 PříbramhlavníM18-39ano
57 Vykysalý Petr Lokomotiva BerounhlavníM40-49ano
58 Werner Petr Liga 100 PrahahlavníM60-69ano
59 Wiener Otakar Maratón klub KladnohlavníM60-69ano
60 Barcal Richard dos amigoshlavníM18-39ano
61 Bělohlávek Karel Sparta PodluhyhlavníM18-39ano
62 Bonk Roman Fighting monkey/PříbramhlavníM18-39ano
63 Buličková Irena F. H. TK DobřichovicehlavníZ35-44ano
64 Butzke Petr Fit klub PadákhlavníM60-69ano
65 Dražan Jaroslav Triatlon Team PříbramhlavníM18-39ano
66 Englund Terje Viking DejvicehlavníM50-59ano
67 Fátor Jan Slavia Hradec KrálovéhlavníM40-49ano
68 Flaks Jan Sdružení vytrvalců StříbrohlavníM50-59ano
69 Hejl Libor HostomicehlavníM18-39ano
70 Hostička Jan PříbramhlavníM40-49ano
71 Jelínek Jaromír BerounhlavníM40-49ano
72 Jiranek Tomas LawihlavníM40-49ano
73 Koller Pavel BezdědicehlavníM40-49ano
74 Mojzešová Milena Sdružení vytrvalců StříbrohlavníZ45-54ano
75 Moravec Stanislav ÚjezdhlavníM18-39ano
76 Mulic Zlatan dos amigoshlavníM18-39ano
77 Nový Břetislav SABZO PrahahlavníM70plusano
78 Podoláková Martina NitrahlavníZ18-34ano
79 Povalová Eva hlavníZ35-44ano
80 Procházková Irena TJ HájehlavníZ55plusano
81 Resch Zdeněk HO BerounhlavníM40-49ano
82 Reschová Pavla Střela ŽebrákhlavníZ45-54ano
83 Skalická Vlasta TaH PrahahlavníZ55plusano
84 Skalický Jan VorvanihlavníM18-39ano
85 Sladecek Jakub P 6hlavníM40-49ano
86 Sladký Lukáš VorvanihlavníM18-39ano
87 Vaněk Petr Fitness & Relax Lev Nový Bydžov hlavníM50-59ano
88 Vinduška Pavel Autoservis AWShlavníM18-39ano
89 Zadražil Michal HořovicehlavníM40-49ano
90 Řápek Václav AVC - PrahahlavníM70plus
91 Jandurová Iva HýskovhlavníZ18-34
92 Kořán Jiří hlavníM18-39
93 Pechová Alice ZdicehlavníZ45-54
94 Puškař Ivan GelnicahlavníM50-59
95 Pergler Lukáš AC SporákhlavníM18-39
96 Schutz Petr OrlováhlavníM50-59
97 Horník Martin hlavníM50-59
98 Petrilák Matouš Nathaniel OK DobříšdorostDOROSTENCI
99 Nesl Jaroslav Cykloservis BanešhlavníM50-59
100 Alfery Kryštof Vinaricežácižáci 6 - 7 letano
102 BUBNÍK LUKÁŠ STŘELA - ŽEBRÁKžácižáci 10 – 11 letano
103 BUBNÍKOVÁ ŠÁRKA STŘELA - ŽEBRÁKžácižákyně 8 - 9 letano
104 Čanda Vojtěch SK Tochovicežácižáci 6 - 7 letano
106 Čandová Tonička SK TochovicežáciDano
107 Fafel František Halounyžácižáci 6 - 7 letano
108 Fafel Ferdinand HalounyžáciDano
109 Franěk Tomáš Triatlon Team Příbramžácižáci 10 – 11 letano
111 Fraňková Natálie Triatlon Team Příbramžácižákyně 14 – 15 letano
113 Huml Jan Střela Žebrákžácižáci 12 – 13 letano
114 Huml Filip Střela Žebrákžácižáci 8 - 9 letano
115 Humlová Eliška Střela Žebrákžácižákyně 10 – 11 letano
116 Jámborová Ema Adrien Elixir Elite Teamžácižákyně 8 - 9 letano
117 Jungová Karolína Lokomotiva Berounžácižákyně 8 - 9 letano
118 Klementova Anna Loko Berounžácižákyně 8 - 9 letano
119 Klementova Olivie Loko Berounžácižákyně 6 - 7 letano
120 Kovář Jenda Kontakt bB Prahažácižáci 10 – 11 letano
121 Kovář Anton Kontakt bB Prahažácižáci 8 - 9 letano
122 Krtek Ondřej Liteňběh pro zdravíano
124 Masák Viktor Svinaře - Lhotkažácižáci 6 - 7 letano
125 Masák Otakar Svinaře - LhotkažáciDano
126 Masáková Berta Svinaře - Lhotkažácižákyně 8 - 9 letano
127 Meruna Tomáš Sokol Králův Dvůržácižáci 6 - 7 letano
128 Merunová Veronika Loko Berounžácižákyně 8 - 9 letano
129 Minařík Tomáš SKP Rokycany žácižáci 8 - 9 letano
130 Minaříková Karolína SKP Rokycany žácižákyně 10 – 11 letano
131 Nademlejnská Šárka Lokomotiva Berounžácižákyně 10 – 11 letano
132 Nademlejnský Pavel Střela Žebrákžácižáci 8 - 9 letano
133 Pacner Ondra Loko Berounžácižáci 12 – 13 letano
134 Pokorná Tereza Loko Berounžácižákyně 12 – 13 letano
136 Sakačová Belča BerounžáciDano
137 Šach Petr RudnážáciDano
138 Šach Zbyněk RudnážáciDano
139 Švarcová Simona Střela ŽebrákdorostDOROSTENKYano
140 Valuchová Veronika JUVEžácižákyně 10 – 11 letano
141 Valuchová Julie JUVEžácižákyně 10 – 11 letano
142 Alfery Martin Litenběh pro zdravíano
143 Bulička Tomáš F. H. TK Dobřichovicežácižáci 6 - 7 letano
145 Černý Martin SK Spartak Příbram žácižáci 8 - 9 letano
146 Černá Tereza Bios Fitžácižákyně 6 - 7 letano
147 Čížek Maty Praha 4 Záběhlicežácižáci 6 - 7 letano
152 Jeníková Martina SK Sporting Příbramžácižákyně 12 – 13 letano
154 Urban Kryštof Střela Žebrákžácižáci 10 – 11 letano
155 Urban Matyáš Střela Žebrákžácižáci 14 – 15 letano
156 Zděnovcová Aneta s.k. Sporting Příbramžácižákyně 12 – 13 letano
157 Poborská Eliška SK ZŠ JeseniovadorostDOROSTENKYano
158 Pergl Vojtěch Střela Žebrákžácižáci 10 – 11 let
159 Bandura František Střela Žebrákžácižáci 8 - 9 let
160 Seidl Matyáš Biatlon Berounžácižáci 8 - 9 let
161 Seidl Filip Biatlon Berounžácižáci 12 – 13 let
162 Skalička Michael Lhota u Příbraměžácižáci 6 - 7 let
163 Mosler Ignác Gymnázium Příbramžácižáci 12 – 13 let
164 Moslerová Alžběta 5. ZŠ Příbramžácižákyně 10 – 11 let
165 Sojková Dorotka TJ LOKO Berounžácižákyně 8 - 9 let
166 Sojková Anežka TJ LOKO Berounžácižákyně 10 – 11 let
167 Medová Viktorie Zbečnožácižákyně 6 - 7 let
168 Bezrouková Alžběta Loko Berounžácižákyně 6 - 7 let
169 Volmut Antonín Biatlonový klub Berounžácižáci 10 – 11 let
170 Volmut Marek Biatlonový klub Berounžácižáci 8 - 9 let
171 Bramborová Anna Loko Berounžácižákyně 12 – 13 let
172 Valachová Lucie Tereza TJ Lokomotiva Berounžácižákyně 12 – 13 let
173 Jámborová Ema Adrien Elixir Elite Teamběh pro zdraví
174 Štefflová Marie Loko Berounžácižákyně 8 - 9 let
175 Maredová Eva Atletika Hostivařžácižákyně 12 – 13 let
176 Maredová Lucie Prahažácižákyně 8 - 9 let
177 Geist Patrik Sokol Říčanyžácižáci 10 – 11 let
178 Vykysalá Anna žácižákyně 10 – 11 let
179 Vykysalá Barbora Loko Berounžácižákyně 8 - 9 let
180 Maryšková Terezka Lokomotiva Berounžácižákyně 8 - 9 let
181 Boubínová Nikol Lokomotiva Berounžácižákyně 8 - 9 let
182 Pešek Dominik Střela Žebrákžácižáci 10 – 11 let
183 Červenka Jiří Střela Žebrákžácižáci 8 - 9 let
184 Hodačová Dominika Králův Dvůržácižákyně 6 - 7 let
185 Hodačová Natálie Loko Berounžácižákyně 10 – 11 let
186 Vinš Miloslav Hodyněžácižáci 6 - 7 let
187 Mařata Adam žácižáci 8 - 9 let
188 Mařatová Anna žácižákyně 6 - 7 let
189 Selementová Michaela SK Sporting Příbramžácižákyně 14 – 15 let
190 Osladil Míra SK Aktisžácižáci 8 - 9 let
191 Ziegler Karel Lokomotiva Berounžácižáci 8 - 9 let
192 Bělunek Přemysl Praha 4žácižáci 6 - 7 let
193 Činka Jan Lokomotiva Berounžácižáci 8 - 9 let
194 Činka Dan Lokomotiva Berounžácižáci 8 - 9 let
195 Šamanová Markéta Loko Berounžácižákyně 12 – 13 let
196 Jungová Barbora Karlštejnžácižákyně 6 - 7 let
199 Jurajda Kryštof Lečžácižáci 6 - 7 let
200 Nejedlá Lucie Loko Berounžácižákyně 12 – 13 let
201 Jandurová Veronika Loko Berounžácižákyně 10 – 11 let
202 Kaštánková Františka Bělečžácižákyně 10 – 11 let
203 Kaštánková Anežka Antonie Bělečžácižákyně 12 – 13 let
204 Rensová Rozárka Všeradicežácižákyně 12 – 13 let
205 Carmine Nicol Atletika Jižní Městožácižákyně 10 – 11 let
206 Veselý Petr Střela Žebrákžácižáci 14 – 15 let
207 Burda Stanislav Příbramžácižáci 14 – 15 let
208 Pech Jiří Střela Žebrákžácižáci 14 – 15 let
209 Resch Tomáš Střela Žebrákžácižáci 12 – 13 let
210 Hodač Vladimír Králův DvůrhlavníM40-49
211 Franěk Ondřej Pražská kavárnahlavníM18-39
212 Raboch Ivan Střela ŽebrákhlavníM50-59
213 Raboch Martin Střela ŽebrákdorostDOROSTENCI
214 Alexy Marlin Sokol DobřichovicehlavníM40-49
215 Matějka Dušan Sparta PodluhyhlavníM40-49
216 Stibalová Petra BroumyhlavníZ35-44
217 Šafránková Klára JenštejnhlavníZ35-44
218 Pejša Jan Smí být prázdnéhlavníM40-49
219 Pázstorová Helena Jinceběh pro zdraví
220 Pásztor Tomáš JincehlavníM18-39
221 Stupka Jiří HředlehlavníM18-39
376 Benešová Martina Liteňběh pro zdraví
377 Moravcová Šárka Újezdběh pro zdraví
378 Valuchová Veronika běh pro zdraví
379 Valuchová Julie Praha 9 - JUVEběh pro zdraví
380 Tlach Zdeněk Biatlon Berounběh pro zdraví
381 Hodačová Martina Králův Dvůrběh pro zdraví
382 Resch Ondřej Hředleběh pro zdraví
383 Resch Jakub Hředleběh pro zdraví
386 Petrilák Miroslav OK Dobříšběh pro zdraví
387 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříšběh pro zdraví
388 Zusková Jaroslava Řevniceběh pro zdraví
389 Šeniglová Kateřina Liteňběh pro zdraví
390 Nademlejnský Petr Zdiceběh pro zdraví
391 Šaman Hynek Berounběh pro zdraví
400 Čížková Viktorka Praha 4 - ZáběhlicežáciDano
401 Buličková Veronika F. H. TK DobřichovicežáciDano
0 Kotal Ondřej hlavníM18-39ano