Startovní listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 156

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Alfery Kryštof Vinaricežácižáci 6 - 7 letano
Alfery Martin LitenhlavníM40-49ano
Alžběta Moslerova 5. ZŠ Příbramžácižákyně 10 – 11 letne
Barcal Richard dos amigoshlavníM18-39ano
Batulka Martin PunkTrailhlavníM40-49ano
Batulková Eliška Dobřichovicežácižákyně 8 - 9 letano
Bělohlávek Karel Sparta PodluhyhlavníM18-39ano
Bonk Roman Fighting monkey/PříbramhlavníM18-39ano
BUBNÍK LUKÁŠ STŘELA - ŽEBRÁKžácižáci 10 – 11 letano
BUBNÍKOVÁ ŠÁRKA STŘELA - ŽEBRÁKžácižákyně 8 - 9 letano
Bulička Tomáš F. H. TK Dobřichovicežácižáci 6 - 7 letano
Buličková Irena F. H. TK DobřichovicehlavníZ35-44ano
Buličková Veronika F. H. TK DobřichovicežáciDano
Burda Stanislav Příbramžácižáci 14 – 15 letne
Butzke Petr Fit klub PadákhlavníM60-69ano
Čanda Jan SK TochovicehlavníM18-39ano
Čanda Vojtěch SK Tochovicežácižáci 6 - 7 letano
Čandová Tonička SK TochovicežáciDano
Čermák Martin Wheelabrator TryskáčihlavníM40-49ano
Černá Tereza Bios Fitžácižákyně 6 - 7 letano
Černý Martin SK Spartak Příbram žácižáci 8 - 9 letano
Černý Martin PlzeňhlavníM18-39ano
Čížek Maty Praha 4 Záběhlicežácižáci 6 - 7 letano
Čížková Hana Praha 4 - SpořilovhlavníZ35-44ano
Čížková Viktorka Praha 4 - ZáběhlicežáciDano
Ditě Martin štěchovicehlavníM50-59ano
Dražan Jaroslav Triatlon Team PříbramhlavníM18-39ano
Dudášová Monika SK VlaškahlavníZ45-54ano
Duchoslav Jakub Sk Sporting Příbramžácižáci 8 - 9 letano
Duchoslav Mattias Sk Sporting Příbramžácižáci 10 – 11 letano
Dziegielewska Karolina Clovicek Prahažácižákyně 8 - 9 letano
Englund Terje Viking DejvicehlavníM50-59ano
Erdinger Josef KomárovhlavníM18-39ano
Fafel Ferdinand HalounyžáciDano
Fafel František Halounyžácižáci 6 - 7 letano
Fátor Jan Slavia Hradec KrálovéhlavníM40-49ano
Fencl Radek SK VlaškahlavníM50-59ano
Flachs Michal Zličín hlavníM18-39ano
Flaks Jan Sdružení vytrvalců StříbrohlavníM50-59ano
Franěk Tomáš Triatlon Team Příbramžácižáci 10 – 11 letano
Fraňková Michaela Franěk TeamhlavníZ45-54ano
Fraňková Natálie Triatlon Team Příbramžácižákyně 14 – 15 letano
Gregorová Zuzana hlavníZ18-34ano
Hartmanová Stanislava Oxygensport PříbramhlavníZ55plusano
Hašková Petra ČernošicehlavníZ18-34ano
Hejl Libor HostomicehlavníM18-39ano
Hostička Jan PříbramhlavníM40-49ano
Huml Filip Střela Žebrákžácižáci 8 - 9 letano
Huml Jan Střela Žebrákžácižáci 12 – 13 letano
Humlová Eliška Střela Žebrákžácižákyně 10 – 11 letano
Chaloupkova Marketa BerounhlavníZ18-34ano
Jámborová Ema Adrien Elixir Elite Teamžácižákyně 8 - 9 letano
Jandalová Hana Farma BělečhlavníZ35-44ano
Jelínek Jaromír BerounhlavníM40-49ano
Jeníková Martina SK Sporting Příbramžácižákyně 12 – 13 letano
Jilg Petr CAMINOhlavníM18-39ano
Jiranek Tomas LawihlavníM40-49ne
Jiranek Tomas LawihlavníM40-49ne
Jung Šimon KarlštejnžáciDne
Jung Vaclav BerounhlavníM40-49ano
Jungová Anetka KarlštejnžáciDne
Jungová Barbora Karlštejnžácižákyně 6 - 7 letne
Jungová Karolína Lokomotiva Berounžácižákyně 8 - 9 letano
Kafková Lucie ZdicehlavníZ35-44ano
Karas Tomáš BohutínhlavníM50-59ano
Karasová Věra BohutínhlavníZ45-54ano
Klementova Anna Loko Berounžácižákyně 8 - 9 letano
Klementova Olivie Loko Berounžácižákyně 6 - 7 letano
Klimentová Emma Lokomotiva Berounžácižákyně 8 - 9 letano
Koller Pavel BezdědicehlavníM40-49ano
Kořán Jiří hlavníM18-39ne
Kotal Ondřej hlavníM18-39ne
Koudelka Drahomir Meixner ConsultinghlavníM40-49ne
Kovář Anton Kontakt bB Prahažácižáci 8 - 9 letano
Kovář Jenda Kontakt bB Prahažácižáci 10 – 11 letano
Král Václav Rozběháme ČeskohlavníM18-39ano
Krejčí Jitka hlavníZ18-34ano
Krtek Ondřej Liteňžácižáci 12 – 13 letano
Kubínová Ivana Wheelabrator TryskáčihlavníZ35-44ano
Kupka Libor Rozběháme ČeskohlavníM18-39ano
Mařík Michal PrahahlavníM40-49ne
Masák Lukáš Svinaře - LhotkahlavníM40-49ano
Masák Otakar Svinaře - LhotkažáciDano
Masák Viktor Svinaře - Lhotkažácižáci 6 - 7 letano
Masáková Berta Svinaře - Lhotkažácižákyně 8 - 9 letano
Matula Štěpán Olympia KladnohlavníM40-49ano
Meruna Tomáš Sokol Králův Dvůržácižáci 6 - 7 letano
Merunová Veronika Loko Berounžácižákyně 8 - 9 letano
Minařík Petr SKP Rokycany hlavníM40-49ano
Minařík Tomáš SKP Rokycany žácižáci 8 - 9 letano
Minaříková Karolína SKP Rokycany žácižákyně 10 – 11 letano
Mojzešová Milena Sdružení vytrvalců StříbrohlavníZ45-54ano
Moravec Stanislav ÚjezdhlavníM18-39ano
Mosler Ignác Gymnázium Příbramžácižáci 12 – 13 letne
Mulic Zlatan dos amigoshlavníM18-39ano
Nademlejnská Šárka Lokomotiva Berounžácižákyně 10 – 11 letano
Nademlejnský Pavel Střela Žebrákžácižáci 8 - 9 letano
Neuman Jiří KLM PrahahlavníM40-49ano
Nový Břetislav SABZO PrahahlavníM70plusano
Pacner Ondra Loko Berounžácižáci 12 – 13 letano
Pavlišen Alexandr Drtič BezděkovhlavníM50-59ano
Petružálková Eva HalounyhlavníZ35-44ano
Poborská Eliška SK ZŠ JeseniovadorostDOROSTENKYano
Poborská Helena KerteamhlavníZ35-44ano
Podoláková Martina NitrahlavníZ18-34ano
Pokorná Tereza Loko Berounžácižákyně 12 – 13 letano
Povalová Eva hlavníZ35-44ano
Procházková Irena TJ HájehlavníZ55plusano
Průša Josef slavoj obecnicehlavníM60-69ano
Resch Zdeněk HO BerounhlavníM40-49ano
Reschová Pavla Střela ŽebrákhlavníZ45-54ano
Riegerová Michaela Vyběhej se Příbram / Gym. BerounhlavníZ35-44ano
Řechková Svatava PříbramhlavníZ45-54ano
Sakač Miky Berounžácižáci 6 - 7 letano
Sakačová Belča BerounžáciDano
Sakačová Stanislava BerounhlavníZ35-44ano
Sedlák František Pivnice Bílý BeránekhlavníM50-59ano
Sehnal Adrien SC RadotínhlavníM60-69ano
Schoval František TRIEXPERT Milt Racing TeamhlavníM18-39ano
Schovánek Milan Krčský les BhlavníM50-59ano
Skalická Vlasta TaH PrahahlavníZ55plusano
Skalický Jan VorvanihlavníM18-39ano
Skalička Michael Lhota u Příbraměžácižáci 6 - 7 letne
Sladecek Jakub P 6hlavníM40-49ano
Sladký Lukáš VorvanihlavníM18-39ano
Svoboda Jan Pivovar ZlosynhlavníM70plusano
Svobodová Dana Pivovar ZlosynhlavníZ55plusano
Šach Petr RudnážáciDano
Šach Zbyněk RudnážáciDano
Širanec Peter KoněprusyhlavníM18-39ano
Škvára Petr AC Sparta PodluhyhlavníM18-39ano
Štědrý Hubert Prahažácižáci 6 - 7 letne
Šůcha Václav StříbrohlavníM70plusano
Švarc Miloslav Střela ŽebrákhlavníM40-49ano
Švarcová Simona Střela ŽebrákdorostDOROSTENKYano
Truhlářová Elena Sokol KobylisyhlavníZ45-54ano
Turek Jiří ChaloupkyhlavníM50-59ano
Ungr Antonín KozojedyhlavníM60-69ano
Urban Kryštof Střela Žebrákžácižáci 10 – 11 letano
Urban Matyáš Střela Žebrákžácižáci 14 – 15 letano
Uxa Tomáš URT BerounhlavníM50-59ano
Uxová Anett URT BerounhlavníZ18-34ano
Valuchová Julie JUVEžácižákyně 10 – 11 letano
Valuchová Veronika JUVEžácižákyně 10 – 11 letano
Vaněk Petr Fitness & Relax Lev Nový Bydžov hlavníM50-59ano
Vávra Pavel VorvanihlavníM50-59ano
Vinduška Pavel Autoservis AWShlavníM18-39ano
Vitásek Josef Buková u PříbraměhlavníM60-69ano
Vlčková Ladislava Biatlonklub BerounhlavníZ35-44ano
Vlk Pavel Originál 1869 PříbramhlavníM18-39ano
Vykysalý Petr Lokomotiva BerounhlavníM40-49ano
Werner Petr Liga 100 PrahahlavníM60-69ano
Wiener Otakar Maratón klub KladnohlavníM60-69ano
Zadražil Michal HořovicehlavníM40-49ano
Zářecký Miloš TT rekreant Chabry PrahahlavníM50-59ano
Zděnovcová Aneta s.k. Sporting Příbramžácižákyně 12 – 13 letano