Startovní listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem

hlavní

Počet přihlášených: 109

st. č.PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
1 Batulka Martin PunkTrailM40-49ano
2 Čanda Jan SK TochoviceM18-39ano
3 Čermák Martin Wheelabrator TryskáčiM40-49ano
4 Černý Martin PlzeňM18-39ano
5 Čížková Hana Praha 4 - SpořilovZ35-44ano
6 Ditě Martin štěchoviceM50-59ano
7 Dudášová Monika SK VlaškaZ45-54ano
8 Erdinger Josef KomárovM18-39ano
9 Fencl Radek SK VlaškaM50-59ano
10 Flachs Michal Zličín M18-39ano
11 Fraňková Michaela Franěk TeamZ45-54ano
12 Gregorová Zuzana Z18-34ano
13 Hašková Petra ČernošiceZ18-34ano
14 Chaloupkova Marketa BerounZ18-34ano
15 Jandalová Hana Farma BělečZ35-44ano
16 Jilg Petr CAMINOM18-39ano
17 Jung Vaclav BerounM40-49ano
18 Kafková Lucie ZdiceZ35-44ano
19 Karas Tomáš BohutínM50-59ano
20 Karasová Věra BohutínZ45-54ano
21 Král Václav Rozběháme ČeskoM18-39ano
22 Krejčí Jitka Z18-34ano
23 Kubínová Ivana Wheelabrator TryskáčiZ35-44ano
24 Kupka Libor Rozběháme ČeskoM18-39ano
25 Masák Lukáš Svinaře - LhotkaM40-49ano
26 Matula Štěpán Olympia KladnoM40-49ano
27 Zářecký Miloš TT rekreant Chabry PrahaM50-59ano
28 Minařík Petr SKP Rokycany M40-49ano
29 Neuman Jiří KLM PrahaM40-49ano
30 Pavlišen Alexandr Drtič BezděkovM50-59ano
31 Petružálková Eva HalounyZ35-44ano
32 Poborská Helena KerteamZ35-44ano
33 Průša Josef slavoj obecniceM60-69ano
34 Riegerová Michaela Vyběhej se Příbram / Gym. BerounZ35-44ano
35 Řechková Svatava PříbramZ45-54ano
36 Sakačová Stanislava BerounZ35-44ano
37 Sedlák František Pivnice Bílý BeránekM50-59ano
38 Sehnal Adrien SC RadotínM60-69ano
39 Schoval František TRIEXPERT Milt Racing TeamM18-39ano
40 Schovánek Milan Krčský les BM50-59ano
41 Hartmanová Stanislava Oxygensport PříbramZ55plusano
42 Svoboda Jan Pivovar ZlosynM70plusano
43 Svobodová Dana Pivovar ZlosynZ55plusano
44 Širanec Peter KoněprusyM18-39ano
45 Škvára Petr AC Sparta PodluhyM18-39ano
46 Šůcha Václav StříbroM70plusano
47 Švarc Miloslav Střela ŽebrákM40-49ano
48 Truhlářová Elena Sokol KobylisyZ45-54ano
49 Turek Jiří ChaloupkyM50-59ano
50 Ungr Antonín KozojedyM60-69ano
51 Uxa Tomáš URT BerounM50-59ano
52 Uxová Anett URT BerounZ18-34ano
53 Vávra Pavel VorvaniM50-59ano
54 Vitásek Josef Buková u PříbraměM60-69ano
55 Vlčková Ladislava Biatlonklub BerounZ35-44ano
56 Vlk Pavel Originál 1869 PříbramM18-39ano
57 Vykysalý Petr Lokomotiva BerounM40-49ano
58 Werner Petr Liga 100 PrahaM60-69ano
59 Wiener Otakar Maratón klub KladnoM60-69ano
60 Barcal Richard dos amigosM18-39ano
61 Bělohlávek Karel Sparta PodluhyM18-39ano
62 Bonk Roman Fighting monkey/PříbramM18-39ano
63 Buličková Irena F. H. TK DobřichoviceZ35-44ano
64 Butzke Petr Fit klub PadákM60-69ano
65 Dražan Jaroslav Triatlon Team PříbramM18-39ano
66 Englund Terje Viking DejviceM50-59ano
67 Fátor Jan Slavia Hradec KrálovéM40-49ano
68 Flaks Jan Sdružení vytrvalců StříbroM50-59ano
69 Hejl Libor HostomiceM18-39ano
70 Hostička Jan PříbramM40-49ano
71 Jelínek Jaromír BerounM40-49ano
72 Jiranek Tomas LawiM40-49ano
73 Koller Pavel BezdědiceM40-49ano
74 Mojzešová Milena Sdružení vytrvalců StříbroZ45-54ano
75 Moravec Stanislav ÚjezdM18-39ano
76 Mulic Zlatan dos amigosM18-39ano
77 Nový Břetislav SABZO PrahaM70plusano
78 Podoláková Martina NitraZ18-34ano
79 Povalová Eva Z35-44ano
80 Procházková Irena TJ HájeZ55plusano
81 Resch Zdeněk HO BerounM40-49ano
82 Reschová Pavla Střela ŽebrákZ45-54ano
83 Skalická Vlasta TaH PrahaZ55plusano
84 Skalický Jan VorvaniM18-39ano
85 Sladecek Jakub P 6M40-49ano
86 Sladký Lukáš VorvaniM18-39ano
87 Vaněk Petr Fitness & Relax Lev Nový Bydžov M50-59ano
88 Vinduška Pavel Autoservis AWSM18-39ano
89 Zadražil Michal HořoviceM40-49ano
90 Řápek Václav AVC - PrahaM70plus
91 Jandurová Iva HýskovZ18-34
92 Kořán Jiří M18-39
93 Pechová Alice ZdiceZ45-54
94 Puškař Ivan GelnicaM50-59
95 Pergler Lukáš AC SporákM18-39
96 Schutz Petr OrlováM50-59
97 Horník Martin M50-59
99 Nesl Jaroslav Cykloservis BanešM50-59
210 Hodač Vladimír Králův DvůrM40-49
211 Franěk Ondřej Pražská kavárnaM18-39
212 Raboch Ivan Střela ŽebrákM50-59
214 Alexy Marlin Sokol DobřichoviceM40-49
215 Matějka Dušan Sparta PodluhyM40-49
216 Stibalová Petra BroumyZ35-44
217 Šafránková Klára JenštejnZ35-44
218 Pejša Jan Smí být prázdnéM40-49
220 Pásztor Tomáš JinceM18-39
221 Stupka Jiří HředleM18-39
0 Kotal Ondřej M18-39ano