Startovní listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem

žáci

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 59

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
Alfery Kryštof Vinaricežáci 6 - 7 letano
Alžběta Moslerova 5. ZŠ Příbramžákyně 10 – 11 letne
Batulková Eliška Dobřichovicežákyně 8 - 9 letano
BUBNÍK LUKÁŠ STŘELA - ŽEBRÁKžáci 10 – 11 letano
BUBNÍKOVÁ ŠÁRKA STŘELA - ŽEBRÁKžákyně 8 - 9 letano
Bulička Tomáš F. H. TK Dobřichovicežáci 6 - 7 letano
Buličková Veronika F. H. TK DobřichoviceDano
Burda Stanislav Příbramžáci 14 – 15 letne
Čanda Vojtěch SK Tochovicežáci 6 - 7 letano
Čandová Tonička SK TochoviceDano
Černá Tereza Bios Fitžákyně 6 - 7 letano
Černý Martin SK Spartak Příbram žáci 8 - 9 letano
Čížek Maty Praha 4 Záběhlicežáci 6 - 7 letano
Čížková Viktorka Praha 4 - ZáběhliceDano
Duchoslav Jakub Sk Sporting Příbramžáci 8 - 9 letano
Duchoslav Mattias Sk Sporting Příbramžáci 10 – 11 letano
Dziegielewska Karolina Clovicek Prahažákyně 8 - 9 letano
Fafel Ferdinand HalounyDano
Fafel František Halounyžáci 6 - 7 letano
Franěk Tomáš Triatlon Team Příbramžáci 10 – 11 letano
Fraňková Natálie Triatlon Team Příbramžákyně 14 – 15 letano
Huml Filip Střela Žebrákžáci 8 - 9 letano
Huml Jan Střela Žebrákžáci 12 – 13 letano
Humlová Eliška Střela Žebrákžákyně 10 – 11 letano
Jámborová Ema Adrien Elixir Elite Teamžákyně 8 - 9 letano
Jeníková Martina SK Sporting Příbramžákyně 12 – 13 letano
Jung Šimon KarlštejnDne
Jungová Anetka KarlštejnDne
Jungová Barbora Karlštejnžákyně 6 - 7 letne
Jungová Karolína Lokomotiva Berounžákyně 8 - 9 letano
Klementova Anna Loko Berounžákyně 8 - 9 letano
Klementova Olivie Loko Berounžákyně 6 - 7 letano
Klimentová Emma Lokomotiva Berounžákyně 8 - 9 letano
Kovář Anton Kontakt bB Prahažáci 8 - 9 letano
Kovář Jenda Kontakt bB Prahažáci 10 – 11 letano
Krtek Ondřej Liteňžáci 12 – 13 let
Masák Otakar Svinaře - LhotkaDano
Masák Viktor Svinaře - Lhotkažáci 6 - 7 letano
Masáková Berta Svinaře - Lhotkažákyně 8 - 9 letano
Meruna Tomáš Sokol Králův Dvůržáci 6 - 7 letano
Merunová Veronika Loko Berounžákyně 8 - 9 letano
Minařík Tomáš SKP Rokycany žáci 8 - 9 letano
Minaříková Karolína SKP Rokycany žákyně 10 – 11 letano
Mosler Ignác Gymnázium Příbramžáci 12 – 13 letne
Nademlejnská Šárka Lokomotiva Berounžákyně 10 – 11 letano
Nademlejnský Pavel Střela Žebrákžáci 8 - 9 letano
Pacner Ondra Loko Berounžáci 12 – 13 letano
Pokorná Tereza Loko Berounžákyně 12 – 13 letano
Sakač Miky Berounžáci 6 - 7 letano
Sakačová Belča BerounDano
Skalička Michael Lhota u Příbraměžáci 6 - 7 letne
Šach Petr RudnáDano
Šach Zbyněk RudnáDano
Štědrý Hubert Prahažáci 6 - 7 letne
Urban Kryštof Střela Žebrákžáci 10 – 11 letano
Urban Matyáš Střela Žebrákžáci 14 – 15 letano
Valuchová Julie JUVEžákyně 10 – 11 letano
Valuchová Veronika JUVEžákyně 10 – 11 letano
Zděnovcová Aneta s.k. Sporting Příbramžákyně 12 – 13 letano