Startovní listina Běh Prahou 11

Počet přihlášených: 149

PříjmeníJménoKlub nebo městoZemězávodKategoriePlatba
Abuthraa Maher PrahaCZEjedenáctkaMdo39ano
Aghabayov Nazim PragueCZEjedenáctkaM40-59ano
Anýžová Monika Praha 5CZEjedenáctkaZdo34ano
Bajtl Matyáš Praha 11CZEdětský závodD2 kluci
Bajtlová Adéla CZEdětský závodD3 holky
Bargár Pavol NupakyCZEjedenáctkaMdo39ano
Bártová Marie CZEjedenáctkaZdo34ano
Beyer Zdeněk Odolena VodaCZEjedenáctkaMdo39ano
Boček Lukáš Svině klouzavý draftovanýCZEštafeta 2x5,5 kmano
Bosý Michal Léto snůCZEjedenáctkaMdo39ano
Böszörményi Gábor PrahaCZEpůlmaratonM40-59ano
Brož Theodor CZEjedenáctkaMdo39ano
Bulan Jiří Irontime testTimor-lestejedenáctkaMdo39ne
Cyrankowská Martina CZEpůlmaratonZdo34ne
Čepelík Martin PrahaCZEjedenáctkaMdo39ano
Čihák Tadeáš Praha 4CZEdětský závodD2 klucine
čiháková mária praha 4CZEštafeta 2x5,5 kmne
Demčenko Evžen CZEjedenáctkaM40-59ano
Demuth Lukas BzBCZEštafeta 2x5,5 kmano
Dočekal Miloš DěčínCZEjedenáctkaM40-59ne
Drazdíková Jana Sbor dobrovolných hasičů Praha 10 - Kolovraty CZEjedenáctkaZdo34ne
Drazdíková Jana Sbor dobrovolných hasičů Praha 10 - Kolovraty CZEjedenáctkaZdo34ano
Drtinová Víťa Šneci v běhuCZEpůlmaratonZ35plusano
Eiselt Jiří Praha 11CZEjedenáctkaMdo39ano
Espinosa Milena NupakyCZEštafeta 2x5,5 kmne
Espinoza David KolumbieCZEjedenáctkaMdo39ne
Espinoza David PrahaCZEštafeta 2x5,5 kmano
Espinoza Katerine KolumbieCZEštafeta 2x5,5 kmne
Espinoza Shirly KolumbieCZEpůlmaratonZ35plusne
Espinoza Shirly KolumbieCZEštafeta 2x5,5 kmano
Fanta Šimon PrahaCZEdětský závodRD kluci
Fantová Judita PrahaCZEdětský závodD1 holky
Favaro Massimo #TeamInforItalyjedenáctkaMdo39ano
Gasiunaite-Demčenko Gitana CZEjedenáctkaZ35plusano
Giel Verena PrahaCZEpůlmaratonZdo34ano
Hadač Jiří PrahaCZEjedenáctkaM60plusano
Hadačová Jana Fitmami Milíčovský lesCZEjedenáctkaZdo34ano
Hálkov Ondřej PrahaCZEjedenáctkaM40-59ne
Holub Michal Praha 6CZEpůlmaratonM40-59ano
Jakob Raphaela B4CZEpůlmaratonZdo34ano
Jakubcová Dominika DemoniCZEdětský závodD1 holky
Jakubcová Veronika DemoniCZEdětský závodD2 holky
Jakubec Martin DemoniCZEpůlmaratonM40-59ano
Jakubíček Honza Praha 11CZEpůlmaratonMdo39ne
Ječný Adam Prague 5CZEdětský závodD2 kluci
Ječný Ivar CZEštafeta 2x5,5 kmne
Ječný Ivar Prague 5CZEštafeta 2x5,5 kmne
Ježek Petr PJ TEAMCZEjedenáctkaM40-59ano
Kalinová Jana CZEjedenáctkaZ35plusano
Karabinoš Michal SVKpůlmaratonMdo39ano
Karfík David Superheroes CZEjedenáctkaM40-59ano
Karfík Michael Superheroes CZEdětský závodD2 kluci
Kaščák Michal SVKjedenáctkaMdo39ano
Khanina Mira PrahaCZEjedenáctkaZdo34ano
Klein Tomáš PrahaCZEpůlmaratonMdo39ano
Kněžourová Nikola PrahaCZEjedenáctkaZdo34ne
Krátká Lucie Praha 4CZEpůlmaratonZ35plusano
Krátký Martin Praha 4 KamýkCZEštafeta 2x5,5 kmano
Kučerová Jana PrahaCZEjedenáctkaZdo34ano
Kudla Marek PrahaCZEjedenáctkaM40-59ano
Kucharčík Jan BzBCZEštafeta 2x5,5 kmano
Kumprechtová Radka Domov pro seniory BlaníkCZEjedenáctkaZdo34ano
Kutěj Dalibor PrahaCZEpůlmaratonM40-59ne
Lébl Jakub Praha 5CZEdětský závodD1 kluci
Leblová Adéla Praha 5 CZEdětský závodD2 holky
Levy Martin CZEjedenáctkaMdo39ano
Linhart Martin CZEjedenáctkaM40-59ano
Lukavská Eliška CZEdětský závodD4 holky
Macha Misheel Francisco PrahaMongoliajedenáctkaMdo39ano
Malinovský Jan Praha 2CZEpůlmaratonMdo39ne
maňák michal PrahaCZEjedenáctkaMdo39ano
Maňáková Adéla PrahaCZEdětský závodRD holky
Matos Ruben PraguePerujedenáctkaMdo39ano
Mejsnar Antonín Praha 11CZEdětský závodRD kluci
Mejsnar Jan Piráti Praha 11CZEjedenáctkaMdo39ano
Mihalovič Matěj Atletika Vinohrady CZEdětský závodD2 kluci
Mokhova Natalia PrahaCZEjedenáctkaZdo34ano
Moravcová Barbora PrahaCZEdětský závodRD holky
Navara Ladislav Neratovice CZEštafeta 2x5,5 kmano
Navarová Petra Neratovice CZEštafeta 2x5,5 kmano
Ngapka Mary Kate Praha 4Cameroondětský závodD1 holky
Novotná Markéta Praha 11CZEjedenáctkaZ35plusne
O'Sullivan Thomas CZEpůlmaratonMdo39ne
OBERHOLZER JOHAN SOUTH AFRICAN EMBASSYCZEjedenáctkaM40-59ne
Pavlovská Markéta MibconCZEštafeta 2x5,5 kmano
Pavlovský Roman CZEjedenáctkaMdo39ano
Pazderová Vendula CZEjedenáctkaZdo34ano
Pivarčekova Zuzana PrahaCZEpůlmaratonZdo34ano
Podhradská Nikola SK Sokol ZlatníkyCZEdětský závodD3 holky
Přáda Daník PrahaCZEdětský závodD1 kluci
Přáda Kubík PrahaCZEdětský závodD1 kluci
Přádová Nela PrahaCZEdětský závodD2 holky
rahimi sara CZEpůlmaratonZ35plusne
Rennerová Ivana PrahaCZEštafeta 2x5,5 kmano
Rousková Iva Svině klouzavý draftovanýCZEštafeta 2x5,5 kmano
Růžička Pavel TJ Sokol Praha BřevnovCZEpůlmaratonMdo39ne
Ryashko Boris DHL ITS Running clubCZEpůlmaratonM40-59ne
Ryzec Jonáš CZEdětský závodRD kluci
Ryzec Matyáš CZEdětský závodRD kluci
Samuel Aaron Marti PrahaCZEpůlmaratonMdo39ano
Sedláček Šimon Praha 11CZEdětský závodD1 kluci
Sedláček Tadeáš Praha 11CZEdětský závodD1 kluci
Sedmihradská Klára PrahaCZEdětský závodD2 holky
Sedmihradská Natálie PrahaCZEdětský závodRD holky
Semenchukov Maxim Running CheffCZEjedenáctkaMdo39ano
Schindler Václav Praha 11 - OpatovCZEjedenáctkaMdo39ano
Schindlerová Beáta Praha 11 - OpatovCZEdětský závodRD holky
Sládek Martin PrahaCZEjedenáctkaMdo39ano
Slámová Lucie Bystřice nad PernštejnemCZEjedenáctkaZdo34ano
Smetana Lukaš VeltrusyCZEpůlmaratonMdo39ano
Smetana Pavel NupakyCZEdětský závodRD kluci
Smetana Pavlík NupakyCZEdětský závodRD kluci
Sojakova BARUNKA LetnaCZEdětský závodRD holky
Sojakova VERUNKA LetnaCZEdětský závodD1 holky
Soukup Jan Šnečí v běhu CZEjedenáctkaMdo39ano
Soukupová Oldřiška Šnečí v běhu CZEpůlmaratonZ35plusano
starek pavel CZEjedenáctkaMdo39ano
Strakoš Kamil PrahaCZEjedenáctkaM40-59ano
Suchý Daniel SVKjedenáctkaMdo39ne
Šatra Jan ZbraslavCZEjedenáctkaM40-59ano
Šillerová Mirka Králův dvůrCZEpůlmaratonZdo34ano
Šperkerová Vendula M team PrahaCZEjedenáctkaZ35plusano
Švára Milan PrahaCZEštafeta 2x5,5 kmne
Švarcová Adéla PrahaCZEdětský závodRD holky
Švarcová Dorotka PrahaCZEdětský závodRD holky
Švec Ondřej PrahaCZEpůlmaratonMdo39ano
Švehlíková Agáta AritmaCZEdětský závodD1 holky
Taras Daniel Praha CZEpůlmaratonMdo39ano
Tellez Barbora SDH Běchovice CZEjedenáctkaZdo34ne
Tippl Vojta CZEdětský závodRD kluci
Tipplová Kačka CZEdětský závodRD holky
Tobiška Lukáš RoztokyCZEdětský závodD3 klucine
Tobiška Tomáš RoztokyCZEjedenáctkaM40-59ne
Trn Miroslav ČSFRSVKštafeta 2x5,5 kmano
Tříska Lukáš ŠSK Újezd nad LesyCZEdětský závodD2 kluci
Tříska Lukáš ŠSK Újezd nad LesyCZEdětský závodD2 kluci
Uhlíř Lukáš Praha 4CZEjedenáctkaM40-59ne
Uhlíř Lukáš PrahaCZEjedenáctkaM40-59ne
Uhrová Kateřina BílinaCZEjedenáctkaZdo34ano
Urbanova Veronika SRTG PrahaCZEjedenáctkaZ35plusano
Vaňková Eliška Sbor dobrovolných hasičů Praha 11-ChodovCZEjedenáctkaZdo34ano
Vávrová Karolína PrahaCZEdětský závodRD holky
Vodvářka Aleš PrahaCZEpůlmaratonM40-59ano
Vokounová Marcels Šneci v běhu CZEjedenáctkaZ35plusne
Zelenková Dagmar BílinaCZEjedenáctkaZ35plusano
Zeman Natanael Praha 11CZEdětský závodRD kluci
Zemanová Andrea Praha 11CZEpůlmaratonZdo34ano
Zloská Lenka ČSFRCZEštafeta 2x5,5 kmne
Zuchewicz Kornel PolandpůlmaratonMdo39ne