Startovní listina Zručský májový běh

Počet přihlášených: 456

st. č.PříjmeníJménoKlub nebo městozávodKategorie
1 Adamcová Andrea Atletika VlašimHlavní závod 8400 mŽeny C
1 Hejný Martin ČechticeHlavní závod 8400 mMuži B
2 Anděl Jaroslav ChabeřiceHlavní závod 8400 mMuži B
2 Sadílek Luboš SázavaHlavní závod 8400 mMuži B
3 Auersvaldová Eliška Spartak Praha 4Hlavní závod 8400 mŽeny A
3 Miler Jiří LAWI STARS Mladá BoleslavHlavní závod 8400 mMuži B
4 Bárta Honza Zruč nad SázavouDětské závodyMladší žáci
4 Strnad Bohumil AC ČáslavHlavní závod 8400 mMuži E
5 Bártová Lilinka Zruč nad SázavouDětské závodyPředškolačky
5 Schovánek Milan Krčský les BHlavní závod 8400 mMuži C
6 Bělík Martin Zruč nad SázavouDětské závodyBroučci
6 Němec Kamil HZS VlašimHlavní závod 8400 mMuži B
7 Blažejovská Martina TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyMinižákyně
7 Štěpánek Jan SázavaHlavní závod 8400 mMuži B
8 Blažejovská Veronika TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškolačky
8 Mansfield Jim Kosova horaHlavní závod 8400 mMuži B
9 Borowitz Stanislas Commissaire DivisionnaireHlavní závod 8400 mMuži B
9 Prchal Pavel Kolín - GPHlavní závod 8400 mMuži D
9 Prchal Pavel Kolín - GPHlavní závod 8400 mMuži D
10 Bresan Vlastimil VlašimHlavní závod 8400 mMuži B
10 Sátrová Klára Atletika Spartak VlašimDětské závodyStarší žákyně
11 Brožík František Sellier & Bellot VlašimHlavní závod 8400 mMuži C
12 Brožík Ivan Atletika BenešovDětské závodyNejmladší žáci
13 Brožíková Marie PyšelyDětské závodyPředškolačky
14 Carmine Adam SK HostivařDětské závodyNejmladší žáci
14 Petr Tomáš Praha RunczechHlavní závod 8400 mMuži B
15 Carmine Nicol Atletika Jižní MěstoDětské závodyNejmladší žákyně
16 Cinka Ivan Atletika BenešovHlavní závod 8400 mMuži D
17 Čechová Annabel TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškolačky
18 Čechová Kristýna BrnoHlavní závod 8400 mŽeny A
19 Červová Zuzana MSF VlašimHlavní závod 8400 mŽeny D
20 Dobřický Jan ČáslavDětské závodyBenjamínci
21 Doležal Jaromír SABZO PrahaHlavní závod 8400 mMuži D
22 Drbal Luboš SDH Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži A
23 Říha Karel BBSHlavní závod 8400 mMuži C
24 Dubják Ondřej TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyDorostenci
24 Prchlíková Barbora BBKHlavní závod 8400 mŽeny C
25 Dubják Ondřej TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži A
25 Jelínek Jiří Benešovský běžecký klubHlavní závod 8400 mMuži C
26 Dubjáková Kateřina TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mŽeny A
26 Šťastný Jan TJ Sokol SenohrabyHlavní závod 8400 mMuži B
27 Dumský Ondřej BenešovHlavní závod 8400 mMuži A
27 Řepová Monika SIGREENHlavní závod 8400 mŽeny A
28 Dvořák Vlastimil Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži A
28 Skopcová Petra Hlavní závod 8400 mŽeny C
29 Endalová Eva Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškolačky
29 Korn David Trhový ŠtěpánovHlavní závod 8400 mMuži A
30 Boušek Bohumil Trhový ŠtěpánovHlavní závod 8400 mMuži B
30 Endalová Jana Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyBenjamínky
31 Fiala Radovan Benešovský běžecký klubHlavní závod 8400 mMuži B
31 Poledňáková Olga Trhový ŠtěpánovHlavní závod 8400 mŽeny A
32 Fialová Blanka Benešovský běžecký klubHlavní závod 8400 mŽeny B
32 Matouš David Albrechtice nad VltavouHlavní závod 8400 mMuži B
33 Fiedler Adam HolubiceDětské závodyPředškoláci
33 Hotařová Jana Hlavní závod 8400 mŽeny B
34 Fleková Kamila Zruč nad SázavouDětské závodyMinižákyně
34 Neděla Tomáš Trhový ŠtěpánovHlavní závod 8400 mMuži B
35 Foller Miroslav EFA VlašimHlavní závod 8400 mMuži B
36 Franclová Aneta TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškolačky
37 Franclová Nela TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškolačky
38 Čorba Martin VlašimHlavní závod 8400 mMuži A
38 Freml Benjamin Zruč nad SázavouDětské závodyBroučci
39 Freml Tadeáš Zruč nad SázavouDětské závodyPředškoláci
40 Gabko Matěj TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyNejmladší žáci
41 Gabková Adéla TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyMinižákyně
42 Hájek Lukáš TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži A
43 Hálová Petra Benešovský běžecký klubHlavní závod 8400 mŽeny A
44 Henemanová Lenka BlažejoviceHlavní závod 8400 mŽeny B
45 Herák Maik Zruč nad SázavouDětské závodyBenjamínci
46 Herout František SKC Zruč nad Sázavou - stolní tenisHlavní závod 8400 mMuži A
47 Hofman Max Rugby Club ŘíčanyDětské závodyMinižáci
48 Hofmanová Adéla ASK Slavia PrahaDětské závodyMladší žákyně
49 Hofmanová Agáta ASK Slavia PrahaDětské závodyMladší žákyně
50 Huf Zbyněk TepliceDětské závodyBenjamínci
51 Jánošík Dominik VlašimDětské závodyNejmladší žáci
52 Jánošík Rudolf VlašimHlavní závod 8400 mMuži B
53 Jantač Martin Kralupy nad VltavouDětské závodyBroučci
54 Jantač Tadeáš TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyStarší žáci
55 Jantač Tomáš Zruč nad SázavouDětské závodyPředškoláci
56 Jantačová Adéla Kralupy nad VltavouDětské závodyPředškolačky
57 Jelínek František TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyMladší žáci
58 Jelínek Zdeněk TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyDorostenci
59 Jiroušková Hana ZnosimHlavní závod 8400 mŽeny C
60 Kalný Vojta SKP Olympia Kutná HoraDětské závodyMinižáci
63 Kapek Jakub HuliceDětské závodyNejmladší žáci
64 Kapková Anna HuliceDětské závodyPředškolačky
65 Kment Adam TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyNejmladší žáci
66 Kment Šimon TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyNejmladší žáci
67 Kmentová Dominika Trhový ŠtěpánovDětské závodyPředškolačky
68 Kmošek Richard Zruč nad SázavouDětské závodyPředškoláci
69 Kmošek Robin Zruč nad SázavouDětské závodyPředškoláci
70 Kočovský Miroslav TJ Sokol SenohrabyHlavní závod 8400 mMuži B
71 Kot Jiří HumpolecHlavní závod 8400 mMuži B
72 Kouba Martin Ledeč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži A
73 Kovařík Šimon Zruč nad SázavouDětské závodyBenjamínci
74 Kovařík Tobiáš Zruč nad SázavouDětské závodyBroučci
75 Krčálová Olga PolnáHlavní závod 8400 mŽeny B
76 Kubánek Jiří JiřiceHlavní závod 8400 mMuži B
77 Kučerová Aneta Atletika BenešovDětské závodyStarší žákyně
78 Kučerová Karolína Atletika BenešovDětské závodyMladší žákyně
79 Kuliš Daniel Zruč nad SázavouDětské závodyPředškoláci
80 Kulišová Sofie Zruč nad SázavouDětské závodyBenjamínky
81 Lapáčková Tereza TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyNejmladší žákyně
83 Mádlíková Nikola SIGREENHlavní závod 8400 mŽeny A
84 Maxa Antonín TJ Jiskra Zruč n. S.Dětské závodyNejmladší žáci
85 Maxa Vojtěch TJ Jiskra Zruč n. S.Dětské závodyMladší žáci
86 Maxa Vojtěch TJ Jiskra Zruč n.S.Hlavní závod 8400 mMuži A
87 Merašická Dagmar Continental Automotive Czech RepublicHlavní závod 8400 mŽeny D
88 Milevová Simona Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mŽeny A
89 Mládek Filip Pierrine team ŽelivDětské závodyBenjamínci
90 Mládek Tomáš Pierrine team ŽelivHlavní závod 8400 mMuži B
91 Mládková Nella Pierrine team ŽelivDětské závodyMinižákyně
92 Možíšová Magdaléna TJ Sokol SenohrabyDětské závodyMinižákyně
93 Mrázková Kateřina TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyMinižákyně
94 Nádvorník Josef Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži A
95 Nedvědová Karolína TJ Sokol Kolín - atletika Dětské závodyNejmladší žákyně
96 Nerad Jiří SouticeHlavní závod 8400 mMuži A
97 Novák Daniel Atletika BenešovDětské závodyMinižáci
98 Nováková Alena BenešovHlavní závod 8400 mŽeny B
99 Otava Miloš Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži D
100 Patera Matěj TJ Jiskra Zruč Dětské závodyMinižáci
101 Pavlicová Ema Zruč nad SázavouDětské závodyNejmladší žákyně
102 Pavlicová Stela Zruč nad SázavouDětské závodyBerušky
103 Peroutková Jindřiška Zruč nad SázavouDětské závodyPředškolačky
104 Peroutková Soňa Zruč nad SázavouDětské závodyBenjamínky
105 Petrásková Nikol TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mŽeny A
106 Peukert Jiří Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži B
107 Pfefferová Pavla Hlavní závod 8400 mŽeny A
108 Picková Jana Benešovský běžecký klubHlavní závod 8400 mŽeny C
109 Podešva Alex BB Racing ČerčanyDětské závodyBenjamínci
110 Podešva Patrik BB Racing ČerčanyDětské závodyMinižáci
111 Polanská Veronika ČechticeHlavní závod 8400 mŽeny A
112 Polanský Martin ČechticeHlavní závod 8400 mMuži A
113 Polanský Tomáš ČechticeDětské závodyBroučci
114 Polívka Michael SázavaDětské závodyPředškoláci
115 Polívka Petr ČáslavHlavní závod 8400 mMuži A
116 Poslušná Karla TJ Sokol SenohrabyDětské závodyMinižákyně
117 Pospíšilová Valérie Zruč nad SázavouDětské závodyStarší žákyně
118 Proislová Karolína TJ Jiskra Zruč n. S.Dětské závodyPředškolačky
119 Pustka Felix Házená Zruč nad SázavouDětské závodyMinižáci
120 Rataj Stanislav Sokol Sedlec - PrčiceHlavní závod 8400 mMuži E
121 Rybenská Jitka KRB ChrudimHlavní závod 8400 mŽeny B
122 Seidl Kryštof OB ŘíčanyDětské závodyBenjamínci
123 Seidl Marek OB ŘíčanyDětské závodyMinižáci
124 Seidl Miroslav OB ŘíčanyHlavní závod 8400 mMuži B
125 Seidlová Magdalena OB ŘíčanyDětské závodyNejmladší žákyně
126 Skořepová Eliška TJ Sokol SenohrabyDětské závodyMinižákyně
127 Slabá Pavlína Šneci v běhuHlavní závod 8400 mŽeny B
128 Slavíček Jindřich JiřiceHlavní závod 8400 mMuži D
129 Sloup Jan PrahaHlavní závod 8400 mMuži C
130 Smolák Pavel Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyMinižáci
131 Smoláková Aneta Zruč nad SázavouDětské závodyBenjamínky
132 Srna Jakub PrahaHlavní závod 8400 mMuži A
133 Starý Stanislav Roubíčkova LhotaHlavní závod 8400 mMuži D
134 Straka Adam TJ Sokol SenohrabyDětské závodyPředškoláci
136 Svoboda Matěj TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyNejmladší žáci
137 Svobodová Eliška TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyMinižákyně
138 Syrový Jindřich SIGREENHlavní závod 8400 mMuži A
139 Syrůček Matěj Kutná HoraDětské závodyPředškoláci
140 Šafrová Agátka Atletika Zruč nad SázavouDětské závodyBerušky
141 Šafrová Klárka Atletika Zruč nad SázavouDětské závodyPředškolačky
142 Šafrová Lucka Atletika Zruč nad SázavouDětské závodyNejmladší žákyně
143 Ševců Petr TJ Jiskra Zruč nad SázavouHlavní závod 8400 mMuži A
144 Šibrava Patrik TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškoláci
145 Šimánková Elen TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškolačky
146 Šimánková Tereza TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyNejmladší žákyně
147 Šimek Pavel PolnáHlavní závod 8400 mMuži B
148 Šostá Adriana BenešovDětské závodyPředškolačky
149 Šostý Štěpán BenešovDětské závodyMinižáci
150 Šperkerová Vendula M-TEAM PrahaHlavní závod 8400 mŽeny C
151 Štíchová Nikola VlašimDětské závodyNejmladší žákyně
152 Šulc Jiří Zruč nad sázavouHlavní závod 8400 mMuži B
153 Šulc Přemek PrahaHlavní závod 8400 mMuži A
154 Švejdová Monika VlašimHlavní závod 8400 mŽeny C
155 Toman Toník Zruč nad SázavouDětské závodyBenjamínci
157 Tůma Jonáš DubovskoHlavní závod 8400 mMuži A
158 Tůma Ladislav DubovskoHlavní závod 8400 mMuži C
159 Vais David ChotusiceDětské závodyDorostenci
160 Vaňkátová Petra TichoniceHlavní závod 8400 mŽeny B
161 Vávrová Adéla TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškolačky
162 Vávrová Linda TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyMinižákyně
163 Vilímek Stanislav Benešovský běžecký klubHlavní závod 8400 mMuži D
164 Vilimovský Josef Dětské závodyBenjamínci
165 Vilimovský Ondřej Dětské závodyBroučci
166 Vilímovský Vladimír Sokol Trhový ŠtěpánovHlavní závod 8400 mMuži C
167 Vlčková Kristýna Sokol ŘíčanyDětské závodyNejmladší žákyně
169 Vobecký Filip Atletika BenešovDětské závodyMinižáci
170 Vobecký Lukáš Atletika BenešovDětské závodyMinižáci
171 Vorlíček Antonín TJ Jiskra Zruč nad Sázavou Dětské závodyBroučci
172 Vorlíček Jakub Zruč nad SázavouDětské závodyBenjamínci
173 Vorlíček Václav TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškoláci
174 Vorlíčková Tereza Zruč nad SázavouDětské závodyBerušky
175 Vrána Matěj Zruč nad Sázavou Dětské závodyBenjamínci
176 Vynšová Barbora Atletika Benešov Dětské závodyPředškolačky
177 Vynšová Monika Benešov Hlavní závod 8400 mŽeny B
178 Zahrádka Vít TJ Sokol SenohrabyDětské závodyMladší žáci
179 Zahrádková Ela TJ Sokol SenohrabyDětské závodyBenjamínky
180 Zahrádková Ema TJ Sokol SenohrabyDětské závodyBenjamínky
181 Zahrádková Leontýna TJ Sokol SenohrabyDětské závodyPředškolačky
182 Závorková Vendula ChabeřiceHlavní závod 8400 mŽeny A
184 Žaba Dominik TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškoláci
185 Žaba Daniel Zruč nad SázavouDětské závodyBroučci
186 Havrdová Laura PrahaDětské závodyNejmladší žákyně
187 Havrdová Sára PrahaDětské závodyPředškolačky
188 Tejmarová Julie PrahaDětské závodyMinižákyně
189 Mrázek Václav TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškoláci
190 Tejmar Marek PrahaDětské závodyNejmladší žáci
191 Harnová Natálie Panter GYM Zruč nad SázavouDětské závodyBenjamínky
192 Dastych Dominik Panter GYM Zruč nad SázavouDětské závodyMinižáci
193 Trýbová Anežka Kola LedečDětské závodyBenjamínky
194 Trpišovská Lucie Kola LedečDětské závodyPředškolačky
195 Trýb Antonín Kola LedečDětské závodyBroučci
196 Korecký Jakub Zruč Nad Sázavou Dětské závodyDorostenci
197 Trpišovský Miroslav Kola LedečDětské závodyBroučci
198 Sabová Markéta Dětské závodyBenjamínky
199 Sabová Šárka Hlavní závod 8400 mŽeny B
200 Vrzáčková Anežka Kralupy nad VltavouDětské závodyBerušky
201 Vrzáček Jonáš Rugby Kralupy nad VltavouDětské závodyNejmladší žáci
202 Vrzáček Šimon Rugby Kralupy nad VltavouDětské závodyPředškoláci
203 Tejmarová Julie PrahaDětské závodyPředškolačky
204 Slabá Eliška Šneci v běhuDětské závodyPředškolačky
205 Vodrážka Jakub Zruč nad SázavouDětské závodyBroučci
206 Tulachová Klára Atletika Spartak VlašimDětské závodyMladší žákyně
207 Tulachová Eliška Křivsoudov 193Dětské závodyBerušky
208 Klečák František ČestínDětské závodyPředškoláci
209 Klečák Antonín ČestínDětské závodyBroučci
210 Svobodová Sára Dětské závodyBenjamínky
211 Papýzek Jakub Sokol SenohrabyDětské závodyBenjamínci
212 Parýzková Lucie Sokol SenohrabyDětské závodyPředškolačky
213 Filipová Emma Zruč nad SázavouDětské závodyBerušky
214 Filipová Linda TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyStarší žákyně
215 Urban Lukáš BC BenešovDětské závodyPředškoláci
216 Urbanová Eliška BC BenešovDětské závodyMinižákyně
217 Urbanová Štěpánka BC BenešovDětské závodyBenjamínky
218 Urbanová Veronika BC BenešovDětské závodyBenjamínky
219 Řánek Nicolas Zruč nad SázavouDětské závodyBenjamínci
220 Lenhart David BrnoHlavní závod 8400 mMuži B
221 Drymlová Agnes LitomyšlDětské závodyBenjamínky
222 Dryml Mikuláš LitomyšlDětské závodyBroučci
223 Řeháková Valerie Atletika BenešovDětské závodyPředškolačky
224 Řeháková Laura Atletika BenešovDětské závodyNejmladší žákyně
225 Čech Samuel Zruč nad SázavouDětské závodyBroučci
226 Čedíková Lucie Atletika BenešovDětské závodyNejmladší žákyně
227 Lukáš Čedík BenešovDětské závodyBenjamínci
228 Šulc Přemysl PrahaDětské závodyDorostenci
229 Šramka Matěj Zruč nad SázavouDětské závodyBroučci
230 Svobodová Adélka TJ Spartak VlašimDětské závodyNejmladší žákyně
231 Svoboda Ondra DivišovDětské závodyBenjamínci
232 Šramková Michaela TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškolačky
233 Pražák Vojtěch TJ Jiskra Zruč nad SázavouDětské závodyPředškoláci
234 Šťastný Antonín LiberecDětské závodyPředškoláci
235 Šťastná Anna LiberecHlavní závod 8400 m
235 Šťastná Anna Dětské závodyBenjamínky
236 Halaška Matyáš VlašimDětské závodyBenjamínci
237 Halašková Ema VlašimDětské závodyBerušky
238 Čihák Ladislav PrahaDětské závodyMinižáci
239 Čiháková Aneta PrahaDětské závodyPředškolačky
240 Suchna Vít FC Slovan Havlíčkův BrodDětské závodyPředškoláci
241 Šimečková Anna TJ Sokol SenohrabyDětské závodyMinižákyně
242 Šimečková Kateřina TJ Sokol SenohrabyDětské závodyMladší žákyně
243 Svobodová Laura TJ Sokol SenohrabyDětské závodyStarší žákyně
244 Šťastná Lucie TJ Sokol SenohrabyDětské závodyMladší žákyně
245 Tlamichová Barbora TJ Sokol SenohrabyDětské závodyMinižákyně
246 Tlamichová Alice TJ Sokol SenohrabyDětské závodyPředškolačky
247 Suchnová Valerie Basket Havlíčkův BrodDětské závodyNejmladší žákyně
248 Syrovátka Filip KameniceDětské závodyBenjamínci
249 Syrovátka Jakub KameniceDětské závodyMinižáci
250 Šťastný Pavel TJ Sokol SenohrabyDětské závodyNejmladší žáci
251 Zelená Bára TJ Sokol SenohrabyDětské závodyMladší žákyně
252 Svoboda Diminik TJ Sokol SenohrabyDětské závodyStarší žáci
253 Kohout Filip TJ Sokol SenohrabyDětské závodyStarší žáci
254 Hejlová Nora Zruč nad SázavouDětské závodyBenjamínky
255 Jámborová Ema Adrien Elixir Elite TeamDětské závodyMinižákyně
256 Cibulková Sára SKP Olympia Kutná HoraDětské závodyMladší žákyně
257 Cibulková Sofie SKP Olympia Kutná HoraDětské závodyMinižákyně
258 Cibulka Lukáš Hlavní závod 8400 mMuži B
259 Kalendová Lucie SKI SenohrabyDětské závodyMinižákyně
260 Fiedler Adam HolubiceDětské závodyMinižáci
261 Sehnal Adrien SC RadotínHlavní závod 8400 mMuži D
262 Millerová Kateřina Atletika Sokol KolínDětské závodyNejmladší žákyně
263 Mikšík Jan Zruč nad SázavouDětské závodyStarší žáci
264 Kopecký Štěpán Házená ZručDětské závodyMladší žáci
265 Veselý Filip Házená ZručDětské závodyMladší žáci
266 Kulhánek Matěj Házená Zruč nad SázavouDětské závodyMladší žáci
267 Petrik Adam Házená Zruč nad SázavouDětské závodyMladší žáci
268 Veselá Julie TJ Sokol SenohrabyDětské závodyMinižákyně
269 Ottlová Šárka Atletika BenešovDětské závodyMinižákyně
270 Nikodým Martin Házená ZručDětské závodyMladší žáci
271 Vašíček Dominik Házená ZručDětské závodyMladší žáci
272 Šťastný Tomáš Házená ZručDětské závodyMladší žáci
273 Edr Jiří Házená ZručDětské závodyNejmladší žáci
274 Urban Tobiáš Házená ZručDětské závodyNejmladší žáci
275 Bernard Dominik Házená ZručDětské závodyNejmladší žáci
276 Janata František Házená Zruč nad SázavouDětské závodyNejmladší žáci
277 Tůma Jan Házená ZručDětské závodyStarší žáci
278 Jelínek Bořek Dětské závodyStarší žáci
279 Procházka Daniel Házená Zruč nad SázavouDětské závodyStarší žáci
280 Mikšík Štěpán Házená ZručDětské závodyStarší žáci
281 Klouda Vladimír Házená Zruč nad SázavouDětské závodyStarší žáci
282 Janata Jakub Házená Zruč nad SázavouDětské závodyStarší žáci
283 Vilímovský Jakub Házená Zruč nad SázavouDětské závodyStarší žáci
284 Ruth Jakub Házená ZručDětské závodyStarší žáci
285 Rada Tobiáš Atletika BenešovDětské závodyMladší žáci
286 Rada Vít Atletika BenešovDětské závodyMinižáci
287 Kubištová Kristínka Zruč nad SázavouDětské závodyMinižákyně
288 Rajtrová Viktorka SataliceDětské závodyMinižákyně
289 Brzková Veronika TJ Sokol PravonínDětské závodyMinižákyně
290 Hrabánková Kája TJ Spartak VlašimDětské závodyMinižákyně
291 Kosová Karolína TJ Sokol SenohrabyDětské závodyNejmladší žákyně
292 Kos Jakub TJ Sokol SenohrabyDětské závodyStarší žáci
293 Kos Pavel TJ Sokol SenohrabyHlavní závod 8400 mMuži B
294 Honzárek Petr Házená Zruč nad SázavouDětské závodyNejmladší žáci
295 Procházka Matyáš Házená Zruč nad SázavouDětské závodyMladší žáci
296 Nedělová Anna Trhový ŠtěpánovDětské závodyNejmladší žákyně
297 Kučerová Lucie VoticeDětské závodyMladší žákyně
298 Kulíčková Eliška Trhový ŠtěpánovDětské závodyMinižákyně
299 Solař Tomáš Atletika BenešovDětské závodyNejmladší žáci
300 Holanová Justýna Vorlina VlašimDětské závodyNejmladší žákyně
376 Dubják Petr KaLiPOŠtafeta
376 Oberlander Jan TJ Sokol SenohrabyHlavní závod 8400 mMuži B
376 Solař Petr TýnecDětské závodyMladší žáci
376 Šírová Anna TJ Dukla LiberecDětské závodyMladší žákyně
377 Fiala Radovan BenešovŠtafeta
377 Hergesell Jiří VračkoviceHlavní závod 8400 mMuži B
377 Hrubý Petr ČáslavDětské závodyStarší žáci
377 Skořepová Alena TJ Sokol SenohrabyHlavní závod 8400 mŽeny B
378 Beneš David AC ČáslavDětské závodyStarší žáci
378 Gabková Adéla TJ Jiskra Zruč nad SázavouŠtafeta
379 Jelínek Zdeněk TJ Jiskra Zruč nad SázavouŠtafeta
379 Kučerová Blanka Adventní běháníHlavní závod 8400 mŽeny B
380 Svobodová Lucie Bestie Štafeta
380 Závorka Milan SDH Chabeřice City :)Hlavní závod 8400 mMuži A
381 Jarkuliš Jiří Prostřední LhotaHlavní závod 8400 mMuži B
381 Šafrová Lucie TJ Jiskra Zruč nad SázavouŠtafeta
382 Kos Pavel TJ Sokol SenohrabyŠtafeta
383 No Name Lenka TJ Sokol Senohraby - SC RadotínŠtafeta
384 Hořejšová Michaela Ledeč nad SázavouDětské závodyDorostenky
384 Maxovi, Blažejkovská No Name BLAMAXŠtafeta
385 No Name Míla TJ Sokol SenohrabyŠtafeta
385 Štěpánek Matěj BenešovDětské závodyStarší žáci
401 Altmanová Eliška Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Ženy
402 Bahr Petr SDH Prostřední vesLidový běh 3100 mLB Muži
402 Nulíček Jiří TeplýšoviceLidový běh 3100 mLB Muži
403 Bártová Martina ČáslavLidový běh 3100 mLB Ženy
404 Bártová Veronika ČáslavLidový běh 3100 mLB Ženy
404 Nulíček Jiří TeplýšoviceLidový běh 3100 mLB Muži
405 Bělina Adam Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži
405 Nulíčková Adéla TeplýšoviceLidový běh 3100 mLB Ženy
406 Bělina Jan Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži
406 Lapáček Filip Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži
407 Bělina Matěj Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži
407 Bouma Jaroslav SK DvouletkyLidový běh 3100 mLB Muži
408 Bělina Tomáš Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži
409 Bělinová Tereza Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Ženy
410 Blažejovská Jana TJ Jiskra Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Ženy
411 Blažejovská Martina TJ Jiskra Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Ženy
412 Blažejovská Veronika TJ Jiskra Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Ženy
413 Blažejovský Ladislav TJ Jiskra Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži
414 Dobřický Jan ČáslavLidový běh 3100 mLB Muži
415 Dobřicky Petr ČáslavLidový běh 3100 mLB Muži
417 Dvořáková Lucie SDH Prostřední VesLidový běh 3100 mLB Ženy
418 Fiedler Adam HolubiceLidový běh 3100 mLB Muži
419 Gabko Lukáš TJ Jiskra Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži
420 Gabko Matěj TJ Jiskra Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži
421 Gabková Adéla TJ Jiskra Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Ženy
422 Gabková Petra TJ Jiskra Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Ženy
423 Hála Jiří Velké PopoviceLidový běh 3100 mLB Muži
424 Harna Václav SDH Prostřední VesLidový běh 3100 mLB Muži
425 Houska Norbert ŽehušiceLidový běh 3100 mLB Muži
427 Jantač Tadeáš TJ Jiskra Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži
428 Jantač Tomáš Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži
429 Jelínek Zdeněk TJ Jiskra ZručLidový běh 3100 mLB Muži
430 Jelínek Zdeněk TJ Jiskra Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži
431 Jeřábková Adéla Ledeč nad Sázavou Lidový běh 3100 mLB Ženy
432 Kalinová Zdenka Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Ženy
433 Kalný Vojta SKP Olympia Kutná HoraLidový běh 3100 mLB Muži
435 Kment Adam TJ Jiskra Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži
436 Kment Šimon TJ Jiskra Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži
437 Kočovská Pavlína TJ Sokol SenohrabyLidový běh 3100 mLB Ženy
438 Kohout Pavel DubovskoLidový běh 3100 mLB Muži
439 Krejčová Iveta Zruč nad Sázavou Lidový běh 3100 mLB Ženy
440 Kučerová Aneta Atletika BenešovLidový běh 3100 mLB Ženy
441 Kučerová Karolína Atletika BenešovLidový běh 3100 mLB Ženy
442 Lachout Václav Lidový běh 3100 mLB Muži
443 Lhotan David ChotusiceLidový běh 3100 mLB Muži
444 Lhotanová Veronika ChotusiceLidový běh 3100 mLB Ženy
445 Macková Andrea ČáslavLidový běh 3100 mLB Ženy
446 Maděrova Hana ChotusiceLidový běh 3100 mLB Ženy
447 Málková Monika Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Ženy
448 Maur Jan Praha KunraticeLidový běh 3100 mLB Muži
449 Maur Kryštof Praha KunraticeLidový běh 3100 mLB Muži
450 Maurová Michaela Praha KunraticeLidový běh 3100 mLB Ženy
451 Maxa Aleš TJ Jiskra Zruč n.S.Lidový běh 3100 mLB Muži
452 Maxa Antonín TJ Jiskra Zruč n.S.Lidový běh 3100 mLB Muži
453 Maxová Petra TJ Jiskra Zruč n. S.Lidový běh 3100 mLB Ženy
454 Miláčková Natálie VrdyLidový běh 3100 mLB Ženy
456 Patera Lukáš Zruč nad Sázavou Lidový běh 3100 mLB Muži
457 Petrů Jindřich Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži
458 Pištěková Petra TJ Jiskra Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Ženy
459 Proislová Markéta Lidový běh 3100 mLB Ženy
460 Ptáčníková Květoslava Lidový běh 3100 mLB Ženy
461 Schwabová Lucie ÚmonínLidový běh 3100 mLB Ženy
462 Slavíčková Alena JiřiceLidový běh 3100 mLB Ženy
463 Svoboda Matěj TJ Jiskra Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži
464 Svobodová Lucie TJ Jiskra Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Ženy
465 Šafrová Klárka TJ Jiskra Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Ženy
466 Šafrová Lucka TJ Jiskra Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Ženy
467 Šafrová Pavla Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Ženy
468 Šibrava Stanislav Lidový běh 3100 mLB Muži
469 Šimánková Elen TJ Jiskra Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Ženy
470 Šimánková Kamila TJ Jiskra Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Ženy
471 Šimánková Tereza TJ Jiskra Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Ženy
472 Špalková Kateřina Kutná HoraLidový běh 3100 mLB Ženy
473 Šťastná Martina Kutná HoraLidový běh 3100 mLB Ženy
474 Švorbová Marcela KolínLidový běh 3100 mLB Ženy
475 Topinková Hana Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Ženy
476 Tůma Jiří Dolní Kralovice Lidový běh 3100 mLB Muži
477 Tůmová Leontýna DubovskoLidový běh 3100 mLB Ženy
478 Tvrdík Ondřej SDH Prostřední Ves Lidový běh 3100 mLB Muži
479 Vávrová Adéla TJ Jiskra Zuč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Ženy
480 Vávrová Linda TJ Jiskra Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Ženy
481 Viktora Miroslav Bohdaneč Lidový běh 3100 mLB Muži
482 Vorlíček Jiří TJ Jiskra Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži
483 Vorlíčková Michaela TJ Jiskra Zruč nad Sázavou Lidový běh 3100 mLB Ženy
484 Kaňkovský Martin Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži
485 Šibrava Patrik TJ Jiskra Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži
486 Kratochvílová Ilona Lidový běh 3100 mLB Ženy
487 Havrda Lukáš PrahaLidový běh 3100 mLB Muži
488 Šulcová Jitka PrahaLidový běh 3100 mLB Ženy
489 Boumová Dita SK DvouletkyLidový běh 3100 mLB Ženy
491 Pražák Vašík Zruč - ChabeřiceLidový běh 3100 mLB Muži
492 Pražák Vojtěch TJ Jiskra Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži
493 Maštalířová Věra TJ Jiskra Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Ženy
494 Jámborová Ema Adrien Elixir Elite TeamLidový běh 3100 mLB Ženy
495 Kofka Lukáš Házená Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži
496 Petrík Adam Házená Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži
497 Veselý Filip Házená Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži
498 Neděla Štěpán Trhový ŠtěpánovLidový běh 3100 mLB Muži
499 Jelínková Jana Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Ženy
500 Lapáčková Tereza TJ Jiskra Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Ženy
501 Trojanová Jitka Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Ženy
502 Pacal Bartoloměj SDHLidový běh 3100 mLB Muži
503 Vais David ChotusiceLidový běh 3100 mLB Muži
504 Lhotan Michal Chotusice 139Lidový běh 3100 mLB Muži
505 Závorková Eva ChabeřiceLidový běh 3100 mLB Ženy
506 Stejskalová Svatava TJ Jiskra Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Ženy
507 Lenhartová Eliška ZUŠ KHLidový běh 3100 mLB Ženy
508 Pacalová Andrea SDHLidový běh 3100 mLB Ženy
509 Jelínková Štěpánka Lidový běh 3100 mLB Ženy
514 Náhlovská Lucie Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Ženy
550 Turjanytsja Adéla Trhový ŠtěpánovDětské závodyNejmladší žákyně
0 Augustín Michael TJ Sokol SenohrabyDětské závodyPředškoláci
0 Augustín Richard TJ Sokol SenohrabyDětské závodyBroučci
0 Jež Sebastián ModřanyDětské závodyPředškoláci
0 Kupka Tomáš Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži
0 Pivoňka Tomáš Zruč nad SázavouLidový běh 3100 mLB Muži