Počet přihlášených: 456
st. č. | Příjmení | Jméno | Klub | závod | Kategorie |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adamcová | Andrea | Atletika Vlašim | Hlavní závod 8400 m | Ženy C |
1 | Hejný | Martin | Čechtice | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
2 | Anděl | Jaroslav | Chabeřice | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
2 | Sadílek | Luboš | Sázava | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
3 | Auersvaldová | Eliška | Spartak Praha 4 | Hlavní závod 8400 m | Ženy A |
3 | Miler | Jiří | LAWI STARS Mladá Boleslav | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
4 | Bárta | Honza | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Mladší žáci |
4 | Strnad | Bohumil | AC Čáslav | Hlavní závod 8400 m | Muži E |
5 | Bártová | Lilinka | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškolačky |
5 | Schovánek | Milan | Krčský les B | Hlavní závod 8400 m | Muži C |
6 | Bělík | Martin | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Broučci |
6 | Němec | Kamil | HZS Vlašim | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
7 | Blažejovská | Martina | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Minižákyně |
7 | Štěpánek | Jan | Sázava | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
8 | Blažejovská | Veronika | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškolačky |
8 | Mansfield | Jim | Kosova hora | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
9 | Borowitz | Stanislas | Commissaire Divisionnaire | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
9 | Prchal | Pavel | Kolín - GP | Hlavní závod 8400 m | Muži D |
9 | Prchal | Pavel | Kolín - GP | Hlavní závod 8400 m | Muži D |
10 | Bresan | Vlastimil | Vlašim | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
10 | Sátrová | Klára | Atletika Spartak Vlašim | Dětské závody | Starší žákyně |
11 | Brožík | František | Sellier & Bellot Vlašim | Hlavní závod 8400 m | Muži C |
12 | Brožík | Ivan | Atletika Benešov | Dětské závody | Nejmladší žáci |
13 | Brožíková | Marie | Pyšely | Dětské závody | Předškolačky |
14 | Carmine | Adam | SK Hostivař | Dětské závody | Nejmladší žáci |
14 | Petr | Tomáš | Praha Runczech | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
15 | Carmine | Nicol | Atletika Jižní Město | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
16 | Cinka | Ivan | Atletika Benešov | Hlavní závod 8400 m | Muži D |
17 | Čechová | Annabel | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškolačky |
18 | Čechová | Kristýna | Brno | Hlavní závod 8400 m | Ženy A |
19 | Červová | Zuzana | MSF Vlašim | Hlavní závod 8400 m | Ženy D |
20 | Dobřický | Jan | Čáslav | Dětské závody | Benjamínci |
21 | Doležal | Jaromír | SABZO Praha | Hlavní závod 8400 m | Muži D |
22 | Drbal | Luboš | SDH Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
23 | Říha | Karel | BBS | Hlavní závod 8400 m | Muži C |
24 | Dubják | Ondřej | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Dorostenci |
24 | Prchlíková | Barbora | BBK | Hlavní závod 8400 m | Ženy C |
25 | Dubják | Ondřej | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
25 | Jelínek | Jiří | Benešovský běžecký klub | Hlavní závod 8400 m | Muži C |
26 | Dubjáková | Kateřina | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Ženy A |
26 | Šťastný | Jan | TJ Sokol Senohraby | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
27 | Dumský | Ondřej | Benešov | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
27 | Řepová | Monika | SIGREEN | Hlavní závod 8400 m | Ženy A |
28 | Dvořák | Vlastimil | Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
28 | Skopcová | Petra | Hlavní závod 8400 m | Ženy C | |
29 | Endalová | Eva | Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškolačky |
29 | Korn | David | Trhový Štěpánov | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
30 | Boušek | Bohumil | Trhový Štěpánov | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
30 | Endalová | Jana | Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Benjamínky |
31 | Fiala | Radovan | Benešovský běžecký klub | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
31 | Poledňáková | Olga | Trhový Štěpánov | Hlavní závod 8400 m | Ženy A |
32 | Fialová | Blanka | Benešovský běžecký klub | Hlavní závod 8400 m | Ženy B |
32 | Matouš | David | Albrechtice nad Vltavou | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
33 | Fiedler | Adam | Holubice | Dětské závody | Předškoláci |
33 | Hotařová | Jana | Hlavní závod 8400 m | Ženy B | |
34 | Fleková | Kamila | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Minižákyně |
34 | Neděla | Tomáš | Trhový Štěpánov | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
35 | Foller | Miroslav | EFA Vlašim | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
36 | Franclová | Aneta | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškolačky |
37 | Franclová | Nela | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškolačky |
38 | Čorba | Martin | Vlašim | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
38 | Freml | Benjamin | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Broučci |
39 | Freml | Tadeáš | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškoláci |
40 | Gabko | Matěj | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Nejmladší žáci |
41 | Gabková | Adéla | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Minižákyně |
42 | Hájek | Lukáš | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
43 | Hálová | Petra | Benešovský běžecký klub | Hlavní závod 8400 m | Ženy A |
44 | Henemanová | Lenka | Blažejovice | Hlavní závod 8400 m | Ženy B |
45 | Herák | Maik | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Benjamínci |
46 | Herout | František | SKC Zruč nad Sázavou - stolní tenis | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
47 | Hofman | Max | Rugby Club Říčany | Dětské závody | Minižáci |
48 | Hofmanová | Adéla | ASK Slavia Praha | Dětské závody | Mladší žákyně |
49 | Hofmanová | Agáta | ASK Slavia Praha | Dětské závody | Mladší žákyně |
50 | Huf | Zbyněk | Teplice | Dětské závody | Benjamínci |
51 | Jánošík | Dominik | Vlašim | Dětské závody | Nejmladší žáci |
52 | Jánošík | Rudolf | Vlašim | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
53 | Jantač | Martin | Kralupy nad Vltavou | Dětské závody | Broučci |
54 | Jantač | Tadeáš | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Starší žáci |
55 | Jantač | Tomáš | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškoláci |
56 | Jantačová | Adéla | Kralupy nad Vltavou | Dětské závody | Předškolačky |
57 | Jelínek | František | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Mladší žáci |
58 | Jelínek | Zdeněk | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Dorostenci |
59 | Jiroušková | Hana | Znosim | Hlavní závod 8400 m | Ženy C |
60 | Kalný | Vojta | SKP Olympia Kutná Hora | Dětské závody | Minižáci |
63 | Kapek | Jakub | Hulice | Dětské závody | Nejmladší žáci |
64 | Kapková | Anna | Hulice | Dětské závody | Předškolačky |
65 | Kment | Adam | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Nejmladší žáci |
66 | Kment | Šimon | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Nejmladší žáci |
67 | Kmentová | Dominika | Trhový Štěpánov | Dětské závody | Předškolačky |
68 | Kmošek | Richard | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškoláci |
69 | Kmošek | Robin | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškoláci |
70 | Kočovský | Miroslav | TJ Sokol Senohraby | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
71 | Kot | Jiří | Humpolec | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
72 | Kouba | Martin | Ledeč nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
73 | Kovařík | Šimon | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Benjamínci |
74 | Kovařík | Tobiáš | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Broučci |
75 | Krčálová | Olga | Polná | Hlavní závod 8400 m | Ženy B |
76 | Kubánek | Jiří | Jiřice | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
77 | Kučerová | Aneta | Atletika Benešov | Dětské závody | Starší žákyně |
78 | Kučerová | Karolína | Atletika Benešov | Dětské závody | Mladší žákyně |
79 | Kuliš | Daniel | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškoláci |
80 | Kulišová | Sofie | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Benjamínky |
81 | Lapáčková | Tereza | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
83 | Mádlíková | Nikola | SIGREEN | Hlavní závod 8400 m | Ženy A |
84 | Maxa | Antonín | TJ Jiskra Zruč n. S. | Dětské závody | Nejmladší žáci |
85 | Maxa | Vojtěch | TJ Jiskra Zruč n. S. | Dětské závody | Mladší žáci |
86 | Maxa | Vojtěch | TJ Jiskra Zruč n.S. | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
87 | Merašická | Dagmar | Continental Automotive Czech Republic | Hlavní závod 8400 m | Ženy D |
88 | Milevová | Simona | Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Ženy A |
89 | Mládek | Filip | Pierrine team Želiv | Dětské závody | Benjamínci |
90 | Mládek | Tomáš | Pierrine team Želiv | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
91 | Mládková | Nella | Pierrine team Želiv | Dětské závody | Minižákyně |
92 | Možíšová | Magdaléna | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Minižákyně |
93 | Mrázková | Kateřina | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Minižákyně |
94 | Nádvorník | Josef | Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
95 | Nedvědová | Karolína | TJ Sokol Kolín - atletika | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
96 | Nerad | Jiří | Soutice | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
97 | Novák | Daniel | Atletika Benešov | Dětské závody | Minižáci |
98 | Nováková | Alena | Benešov | Hlavní závod 8400 m | Ženy B |
99 | Otava | Miloš | Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Muži D |
100 | Patera | Matěj | TJ Jiskra Zruč | Dětské závody | Minižáci |
101 | Pavlicová | Ema | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
102 | Pavlicová | Stela | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Berušky |
103 | Peroutková | Jindřiška | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškolačky |
104 | Peroutková | Soňa | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Benjamínky |
105 | Petrásková | Nikol | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Ženy A |
106 | Peukert | Jiří | Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
107 | Pfefferová | Pavla | Hlavní závod 8400 m | Ženy A | |
108 | Picková | Jana | Benešovský běžecký klub | Hlavní závod 8400 m | Ženy C |
109 | Podešva | Alex | BB Racing Čerčany | Dětské závody | Benjamínci |
110 | Podešva | Patrik | BB Racing Čerčany | Dětské závody | Minižáci |
111 | Polanská | Veronika | Čechtice | Hlavní závod 8400 m | Ženy A |
112 | Polanský | Martin | Čechtice | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
113 | Polanský | Tomáš | Čechtice | Dětské závody | Broučci |
114 | Polívka | Michael | Sázava | Dětské závody | Předškoláci |
115 | Polívka | Petr | Čáslav | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
116 | Poslušná | Karla | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Minižákyně |
117 | Pospíšilová | Valérie | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Starší žákyně |
118 | Proislová | Karolína | TJ Jiskra Zruč n. S. | Dětské závody | Předškolačky |
119 | Pustka | Felix | Házená Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Minižáci |
120 | Rataj | Stanislav | Sokol Sedlec - Prčice | Hlavní závod 8400 m | Muži E |
121 | Rybenská | Jitka | KRB Chrudim | Hlavní závod 8400 m | Ženy B |
122 | Seidl | Kryštof | OB Říčany | Dětské závody | Benjamínci |
123 | Seidl | Marek | OB Říčany | Dětské závody | Minižáci |
124 | Seidl | Miroslav | OB Říčany | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
125 | Seidlová | Magdalena | OB Říčany | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
126 | Skořepová | Eliška | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Minižákyně |
127 | Slabá | Pavlína | Šneci v běhu | Hlavní závod 8400 m | Ženy B |
128 | Slavíček | Jindřich | Jiřice | Hlavní závod 8400 m | Muži D |
129 | Sloup | Jan | Praha | Hlavní závod 8400 m | Muži C |
130 | Smolák | Pavel | Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Minižáci |
131 | Smoláková | Aneta | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Benjamínky |
132 | Srna | Jakub | Praha | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
133 | Starý | Stanislav | Roubíčkova Lhota | Hlavní závod 8400 m | Muži D |
134 | Straka | Adam | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Předškoláci |
136 | Svoboda | Matěj | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Nejmladší žáci |
137 | Svobodová | Eliška | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Minižákyně |
138 | Syrový | Jindřich | SIGREEN | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
139 | Syrůček | Matěj | Kutná Hora | Dětské závody | Předškoláci |
140 | Šafrová | Agátka | Atletika Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Berušky |
141 | Šafrová | Klárka | Atletika Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškolačky |
142 | Šafrová | Lucka | Atletika Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
143 | Ševců | Petr | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
144 | Šibrava | Patrik | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškoláci |
145 | Šimánková | Elen | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškolačky |
146 | Šimánková | Tereza | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
147 | Šimek | Pavel | Polná | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
148 | Šostá | Adriana | Benešov | Dětské závody | Předškolačky |
149 | Šostý | Štěpán | Benešov | Dětské závody | Minižáci |
150 | Šperkerová | Vendula | M-TEAM Praha | Hlavní závod 8400 m | Ženy C |
151 | Štíchová | Nikola | Vlašim | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
152 | Šulc | Jiří | Zruč nad sázavou | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
153 | Šulc | Přemek | Praha | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
154 | Švejdová | Monika | Vlašim | Hlavní závod 8400 m | Ženy C |
155 | Toman | Toník | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Benjamínci |
157 | Tůma | Jonáš | Dubovsko | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
158 | Tůma | Ladislav | Dubovsko | Hlavní závod 8400 m | Muži C |
159 | Vais | David | Chotusice | Dětské závody | Dorostenci |
160 | Vaňkátová | Petra | Tichonice | Hlavní závod 8400 m | Ženy B |
161 | Vávrová | Adéla | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškolačky |
162 | Vávrová | Linda | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Minižákyně |
163 | Vilímek | Stanislav | Benešovský běžecký klub | Hlavní závod 8400 m | Muži D |
164 | Vilimovský | Josef | Dětské závody | Benjamínci | |
165 | Vilimovský | Ondřej | Dětské závody | Broučci | |
166 | Vilímovský | Vladimír | Sokol Trhový Štěpánov | Hlavní závod 8400 m | Muži C |
167 | Vlčková | Kristýna | Sokol Říčany | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
169 | Vobecký | Filip | Atletika Benešov | Dětské závody | Minižáci |
170 | Vobecký | Lukáš | Atletika Benešov | Dětské závody | Minižáci |
171 | Vorlíček | Antonín | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Broučci |
172 | Vorlíček | Jakub | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Benjamínci |
173 | Vorlíček | Václav | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškoláci |
174 | Vorlíčková | Tereza | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Berušky |
175 | Vrána | Matěj | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Benjamínci |
176 | Vynšová | Barbora | Atletika Benešov | Dětské závody | Předškolačky |
177 | Vynšová | Monika | Benešov | Hlavní závod 8400 m | Ženy B |
178 | Zahrádka | Vít | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Mladší žáci |
179 | Zahrádková | Ela | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Benjamínky |
180 | Zahrádková | Ema | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Benjamínky |
181 | Zahrádková | Leontýna | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Předškolačky |
182 | Závorková | Vendula | Chabeřice | Hlavní závod 8400 m | Ženy A |
184 | Žaba | Dominik | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškoláci |
185 | Žaba | Daniel | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Broučci |
186 | Havrdová | Laura | Praha | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
187 | Havrdová | Sára | Praha | Dětské závody | Předškolačky |
188 | Tejmarová | Julie | Praha | Dětské závody | Minižákyně |
189 | Mrázek | Václav | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškoláci |
190 | Tejmar | Marek | Praha | Dětské závody | Nejmladší žáci |
191 | Harnová | Natálie | Panter GYM Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Benjamínky |
192 | Dastych | Dominik | Panter GYM Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Minižáci |
193 | Trýbová | Anežka | Kola Ledeč | Dětské závody | Benjamínky |
194 | Trpišovská | Lucie | Kola Ledeč | Dětské závody | Předškolačky |
195 | Trýb | Antonín | Kola Ledeč | Dětské závody | Broučci |
196 | Korecký | Jakub | Zruč Nad Sázavou | Dětské závody | Dorostenci |
197 | Trpišovský | Miroslav | Kola Ledeč | Dětské závody | Broučci |
198 | Sabová | Markéta | Dětské závody | Benjamínky | |
199 | Sabová | Šárka | Hlavní závod 8400 m | Ženy B | |
200 | Vrzáčková | Anežka | Kralupy nad Vltavou | Dětské závody | Berušky |
201 | Vrzáček | Jonáš | Rugby Kralupy nad Vltavou | Dětské závody | Nejmladší žáci |
202 | Vrzáček | Šimon | Rugby Kralupy nad Vltavou | Dětské závody | Předškoláci |
203 | Tejmarová | Julie | Praha | Dětské závody | Předškolačky |
204 | Slabá | Eliška | Šneci v běhu | Dětské závody | Předškolačky |
205 | Vodrážka | Jakub | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Broučci |
206 | Tulachová | Klára | Atletika Spartak Vlašim | Dětské závody | Mladší žákyně |
207 | Tulachová | Eliška | Křivsoudov 193 | Dětské závody | Berušky |
208 | Klečák | František | Čestín | Dětské závody | Předškoláci |
209 | Klečák | Antonín | Čestín | Dětské závody | Broučci |
210 | Svobodová | Sára | Dětské závody | Benjamínky | |
211 | Papýzek | Jakub | Sokol Senohraby | Dětské závody | Benjamínci |
212 | Parýzková | Lucie | Sokol Senohraby | Dětské závody | Předškolačky |
213 | Filipová | Emma | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Berušky |
214 | Filipová | Linda | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Starší žákyně |
215 | Urban | Lukáš | BC Benešov | Dětské závody | Předškoláci |
216 | Urbanová | Eliška | BC Benešov | Dětské závody | Minižákyně |
217 | Urbanová | Štěpánka | BC Benešov | Dětské závody | Benjamínky |
218 | Urbanová | Veronika | BC Benešov | Dětské závody | Benjamínky |
219 | Řánek | Nicolas | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Benjamínci |
220 | Lenhart | David | Brno | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
221 | Drymlová | Agnes | Litomyšl | Dětské závody | Benjamínky |
222 | Dryml | Mikuláš | Litomyšl | Dětské závody | Broučci |
223 | Řeháková | Valerie | Atletika Benešov | Dětské závody | Předškolačky |
224 | Řeháková | Laura | Atletika Benešov | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
225 | Čech | Samuel | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Broučci |
226 | Čedíková | Lucie | Atletika Benešov | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
227 | Lukáš | Čedík | Benešov | Dětské závody | Benjamínci |
228 | Šulc | Přemysl | Praha | Dětské závody | Dorostenci |
229 | Šramka | Matěj | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Broučci |
230 | Svobodová | Adélka | TJ Spartak Vlašim | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
231 | Svoboda | Ondra | Divišov | Dětské závody | Benjamínci |
232 | Šramková | Michaela | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškolačky |
233 | Pražák | Vojtěch | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Předškoláci |
234 | Šťastný | Antonín | Liberec | Dětské závody | Předškoláci |
235 | Šťastná | Anna | Liberec | Hlavní závod 8400 m | |
235 | Šťastná | Anna | Dětské závody | Benjamínky | |
236 | Halaška | Matyáš | Vlašim | Dětské závody | Benjamínci |
237 | Halašková | Ema | Vlašim | Dětské závody | Berušky |
238 | Čihák | Ladislav | Praha | Dětské závody | Minižáci |
239 | Čiháková | Aneta | Praha | Dětské závody | Předškolačky |
240 | Suchna | Vít | FC Slovan Havlíčkův Brod | Dětské závody | Předškoláci |
241 | Šimečková | Anna | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Minižákyně |
242 | Šimečková | Kateřina | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Mladší žákyně |
243 | Svobodová | Laura | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Starší žákyně |
244 | Šťastná | Lucie | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Mladší žákyně |
245 | Tlamichová | Barbora | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Minižákyně |
246 | Tlamichová | Alice | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Předškolačky |
247 | Suchnová | Valerie | Basket Havlíčkův Brod | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
248 | Syrovátka | Filip | Kamenice | Dětské závody | Benjamínci |
249 | Syrovátka | Jakub | Kamenice | Dětské závody | Minižáci |
250 | Šťastný | Pavel | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Nejmladší žáci |
251 | Zelená | Bára | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Mladší žákyně |
252 | Svoboda | Diminik | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Starší žáci |
253 | Kohout | Filip | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Starší žáci |
254 | Hejlová | Nora | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Benjamínky |
255 | Jámborová | Ema | Adrien Elixir Elite Team | Dětské závody | Minižákyně |
256 | Cibulková | Sára | SKP Olympia Kutná Hora | Dětské závody | Mladší žákyně |
257 | Cibulková | Sofie | SKP Olympia Kutná Hora | Dětské závody | Minižákyně |
258 | Cibulka | Lukáš | Hlavní závod 8400 m | Muži B | |
259 | Kalendová | Lucie | SKI Senohraby | Dětské závody | Minižákyně |
260 | Fiedler | Adam | Holubice | Dětské závody | Minižáci |
261 | Sehnal | Adrien | SC Radotín | Hlavní závod 8400 m | Muži D |
262 | Millerová | Kateřina | Atletika Sokol Kolín | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
263 | Mikšík | Jan | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Starší žáci |
264 | Kopecký | Štěpán | Házená Zruč | Dětské závody | Mladší žáci |
265 | Veselý | Filip | Házená Zruč | Dětské závody | Mladší žáci |
266 | Kulhánek | Matěj | Házená Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Mladší žáci |
267 | Petrik | Adam | Házená Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Mladší žáci |
268 | Veselá | Julie | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Minižákyně |
269 | Ottlová | Šárka | Atletika Benešov | Dětské závody | Minižákyně |
270 | Nikodým | Martin | Házená Zruč | Dětské závody | Mladší žáci |
271 | Vašíček | Dominik | Házená Zruč | Dětské závody | Mladší žáci |
272 | Šťastný | Tomáš | Házená Zruč | Dětské závody | Mladší žáci |
273 | Edr | Jiří | Házená Zruč | Dětské závody | Nejmladší žáci |
274 | Urban | Tobiáš | Házená Zruč | Dětské závody | Nejmladší žáci |
275 | Bernard | Dominik | Házená Zruč | Dětské závody | Nejmladší žáci |
276 | Janata | František | Házená Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Nejmladší žáci |
277 | Tůma | Jan | Házená Zruč | Dětské závody | Starší žáci |
278 | Jelínek | Bořek | Dětské závody | Starší žáci | |
279 | Procházka | Daniel | Házená Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Starší žáci |
280 | Mikšík | Štěpán | Házená Zruč | Dětské závody | Starší žáci |
281 | Klouda | Vladimír | Házená Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Starší žáci |
282 | Janata | Jakub | Házená Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Starší žáci |
283 | Vilímovský | Jakub | Házená Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Starší žáci |
284 | Ruth | Jakub | Házená Zruč | Dětské závody | Starší žáci |
285 | Rada | Tobiáš | Atletika Benešov | Dětské závody | Mladší žáci |
286 | Rada | Vít | Atletika Benešov | Dětské závody | Minižáci |
287 | Kubištová | Kristínka | Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Minižákyně |
288 | Rajtrová | Viktorka | Satalice | Dětské závody | Minižákyně |
289 | Brzková | Veronika | TJ Sokol Pravonín | Dětské závody | Minižákyně |
290 | Hrabánková | Kája | TJ Spartak Vlašim | Dětské závody | Minižákyně |
291 | Kosová | Karolína | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
292 | Kos | Jakub | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Starší žáci |
293 | Kos | Pavel | TJ Sokol Senohraby | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
294 | Honzárek | Petr | Házená Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Nejmladší žáci |
295 | Procházka | Matyáš | Házená Zruč nad Sázavou | Dětské závody | Mladší žáci |
296 | Nedělová | Anna | Trhový Štěpánov | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
297 | Kučerová | Lucie | Votice | Dětské závody | Mladší žákyně |
298 | Kulíčková | Eliška | Trhový Štěpánov | Dětské závody | Minižákyně |
299 | Solař | Tomáš | Atletika Benešov | Dětské závody | Nejmladší žáci |
300 | Holanová | Justýna | Vorlina Vlašim | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
376 | Dubják | Petr | KaLiPO | Štafeta | |
376 | Oberlander | Jan | TJ Sokol Senohraby | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
376 | Solař | Petr | Týnec | Dětské závody | Mladší žáci |
376 | Šírová | Anna | TJ Dukla Liberec | Dětské závody | Mladší žákyně |
377 | Fiala | Radovan | Benešov | Štafeta | |
377 | Hergesell | Jiří | Vračkovice | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
377 | Hrubý | Petr | Čáslav | Dětské závody | Starší žáci |
377 | Skořepová | Alena | TJ Sokol Senohraby | Hlavní závod 8400 m | Ženy B |
378 | Beneš | David | AC Čáslav | Dětské závody | Starší žáci |
378 | Gabková | Adéla | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Štafeta | |
379 | Jelínek | Zdeněk | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Štafeta | |
379 | Kučerová | Blanka | Adventní běhání | Hlavní závod 8400 m | Ženy B |
380 | Svobodová | Lucie | Bestie | Štafeta | |
380 | Závorka | Milan | SDH Chabeřice City :) | Hlavní závod 8400 m | Muži A |
381 | Jarkuliš | Jiří | Prostřední Lhota | Hlavní závod 8400 m | Muži B |
381 | Šafrová | Lucie | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Štafeta | |
382 | Kos | Pavel | TJ Sokol Senohraby | Štafeta | |
383 | No Name | Lenka | TJ Sokol Senohraby - SC Radotín | Štafeta | |
384 | Hořejšová | Michaela | Ledeč nad Sázavou | Dětské závody | Dorostenky |
384 | Maxovi, Blažejkovská | No Name | BLAMAX | Štafeta | |
385 | No Name | Míla | TJ Sokol Senohraby | Štafeta | |
385 | Štěpánek | Matěj | Benešov | Dětské závody | Starší žáci |
401 | Altmanová | Eliška | Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
402 | Bahr | Petr | SDH Prostřední ves | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
402 | Nulíček | Jiří | Teplýšovice | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
403 | Bártová | Martina | Čáslav | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
404 | Bártová | Veronika | Čáslav | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
404 | Nulíček | Jiří | Teplýšovice | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
405 | Bělina | Adam | Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
405 | Nulíčková | Adéla | Teplýšovice | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
406 | Bělina | Jan | Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
406 | Lapáček | Filip | Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
407 | Bělina | Matěj | Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
407 | Bouma | Jaroslav | SK Dvouletky | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
408 | Bělina | Tomáš | Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
409 | Bělinová | Tereza | Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
410 | Blažejovská | Jana | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
411 | Blažejovská | Martina | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
412 | Blažejovská | Veronika | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
413 | Blažejovský | Ladislav | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
414 | Dobřický | Jan | Čáslav | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
415 | Dobřicky | Petr | Čáslav | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
417 | Dvořáková | Lucie | SDH Prostřední Ves | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
418 | Fiedler | Adam | Holubice | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
419 | Gabko | Lukáš | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
420 | Gabko | Matěj | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
421 | Gabková | Adéla | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
422 | Gabková | Petra | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
423 | Hála | Jiří | Velké Popovice | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
424 | Harna | Václav | SDH Prostřední Ves | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
425 | Houska | Norbert | Žehušice | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
427 | Jantač | Tadeáš | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
428 | Jantač | Tomáš | Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
429 | Jelínek | Zdeněk | TJ Jiskra Zruč | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
430 | Jelínek | Zdeněk | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
431 | Jeřábková | Adéla | Ledeč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
432 | Kalinová | Zdenka | Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
433 | Kalný | Vojta | SKP Olympia Kutná Hora | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
435 | Kment | Adam | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
436 | Kment | Šimon | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
437 | Kočovská | Pavlína | TJ Sokol Senohraby | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
438 | Kohout | Pavel | Dubovsko | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
439 | Krejčová | Iveta | Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
440 | Kučerová | Aneta | Atletika Benešov | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
441 | Kučerová | Karolína | Atletika Benešov | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
442 | Lachout | Václav | Lidový běh 3100 m | LB Muži | |
443 | Lhotan | David | Chotusice | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
444 | Lhotanová | Veronika | Chotusice | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
445 | Macková | Andrea | Čáslav | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
446 | Maděrova | Hana | Chotusice | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
447 | Málková | Monika | Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
448 | Maur | Jan | Praha Kunratice | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
449 | Maur | Kryštof | Praha Kunratice | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
450 | Maurová | Michaela | Praha Kunratice | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
451 | Maxa | Aleš | TJ Jiskra Zruč n.S. | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
452 | Maxa | Antonín | TJ Jiskra Zruč n.S. | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
453 | Maxová | Petra | TJ Jiskra Zruč n. S. | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
454 | Miláčková | Natálie | Vrdy | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
456 | Patera | Lukáš | Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
457 | Petrů | Jindřich | Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
458 | Pištěková | Petra | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
459 | Proislová | Markéta | Lidový běh 3100 m | LB Ženy | |
460 | Ptáčníková | Květoslava | Lidový běh 3100 m | LB Ženy | |
461 | Schwabová | Lucie | Úmonín | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
462 | Slavíčková | Alena | Jiřice | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
463 | Svoboda | Matěj | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
464 | Svobodová | Lucie | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
465 | Šafrová | Klárka | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
466 | Šafrová | Lucka | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
467 | Šafrová | Pavla | Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
468 | Šibrava | Stanislav | Lidový běh 3100 m | LB Muži | |
469 | Šimánková | Elen | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
470 | Šimánková | Kamila | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
471 | Šimánková | Tereza | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
472 | Špalková | Kateřina | Kutná Hora | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
473 | Šťastná | Martina | Kutná Hora | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
474 | Švorbová | Marcela | Kolín | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
475 | Topinková | Hana | Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
476 | Tůma | Jiří | Dolní Kralovice | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
477 | Tůmová | Leontýna | Dubovsko | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
478 | Tvrdík | Ondřej | SDH Prostřední Ves | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
479 | Vávrová | Adéla | TJ Jiskra Zuč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
480 | Vávrová | Linda | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
481 | Viktora | Miroslav | Bohdaneč | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
482 | Vorlíček | Jiří | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
483 | Vorlíčková | Michaela | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
484 | Kaňkovský | Martin | Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
485 | Šibrava | Patrik | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
486 | Kratochvílová | Ilona | Lidový běh 3100 m | LB Ženy | |
487 | Havrda | Lukáš | Praha | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
488 | Šulcová | Jitka | Praha | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
489 | Boumová | Dita | SK Dvouletky | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
491 | Pražák | Vašík | Zruč - Chabeřice | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
492 | Pražák | Vojtěch | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
493 | Maštalířová | Věra | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
494 | Jámborová | Ema | Adrien Elixir Elite Team | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
495 | Kofka | Lukáš | Házená Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
496 | Petrík | Adam | Házená Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
497 | Veselý | Filip | Házená Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
498 | Neděla | Štěpán | Trhový Štěpánov | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
499 | Jelínková | Jana | Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
500 | Lapáčková | Tereza | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
501 | Trojanová | Jitka | Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
502 | Pacal | Bartoloměj | SDH | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
503 | Vais | David | Chotusice | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
504 | Lhotan | Michal | Chotusice 139 | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
505 | Závorková | Eva | Chabeřice | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
506 | Stejskalová | Svatava | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
507 | Lenhartová | Eliška | ZUŠ KH | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
508 | Pacalová | Andrea | SDH | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
509 | Jelínková | Štěpánka | Lidový běh 3100 m | LB Ženy | |
514 | Náhlovská | Lucie | Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Ženy |
550 | Turjanytsja | Adéla | Trhový Štěpánov | Dětské závody | Nejmladší žákyně |
0 | Augustín | Michael | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Předškoláci |
0 | Augustín | Richard | TJ Sokol Senohraby | Dětské závody | Broučci |
0 | Jež | Sebastián | Modřany | Dětské závody | Předškoláci |
0 | Kupka | Tomáš | Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Muži |
0 | Pivoňka | Tomáš | Zruč nad Sázavou | Lidový běh 3100 m | LB Muži |