Startovní listina Libouchecký ultramaraton

Počet přihlášených: 107

PříjmeníJménoKlub nebo městozávodKategoriePlatba
Alb Josef Tisá25 kmmužine
Barnetová Kamila Litoměřice25 kmženyne
Bartoníček Jan Ústí nad Labem50 kmmužine
Berrouche Lenka USK Provod100 kmženyne
Blokša Martin Runportal.cz50 kmmužine
Bredlová Jaroslava VitaSport.cz25 kmženyne
Černohlávek Vít Kamenec25 kmmužine
Černý Martin RunPorg100 kmmužine
Červený Martin Vtelno - žije25 kmmužine
Dohnal Robert ČAU100 kmmužine
Drazdik Filip Praha100 kmmužine
Egersdorf Jiří Sexy Guru ULTRA50 kmmužine
Ešler Daniel MB SAUNY Mladá Boleslav100 kmmužine
Farbák Ivan Rauta Hirwaynen100 kmmužine
Feix Ivo Teplice100 kmmužine
Fejtek Jakub Běžci Slaný50 kmmužine
Fenyk Pavel SK Babice100 kmmužine
Fibigrová Michaela 25 kmženyne
Frank Aust Happy Loop.cz50 kmmužine
Groulík Václav Ústí nad Labem50 kmmužine
Hečko Eduard Mimoň100 kmmužine
Helmich Lukáš Kralupy nad Vltavou100 kmmužine
Herejt Petr ČAU/UWG Plzeň100 kmmužine
Hingar Miloš Aussig Runners50 kmmužine
Hlatká Kateřina 25 kmženyne
Hlatký Tomáš Libouchec50 kmmužine
Hložek Michal Praha50 kmmužine
Hnízdilová Eva Běžci Slaný50 kmženyne
Hoffman David 50 kmmužine
Hofman Jiří Praha100 kmmužine
Hojač Mojmír HO Tanvald25 kmmužine
Holub Michal Praha100 kmmužine
Horyna Daniel Opolany50 kmmužine
Hrdinka Čestmír TTC Český Brod25 kmmužine
Hrubý Lukáš SPONA Teplice 25 kmmužine
Chrz Pavel Šachový klub Ústí nL25 kmmužine
Ira Brett DT Brewing50 kmmužine
Janík Tomáš SPONA Teplice/Knínice50 kmmužine
Jelinkova Jana Sexy Guru25 kmženyne
Jiránková Iva Ústí nad Labem50 kmženyne
Kalina Pavel Libouchec25 kmmužine
Klimt Václav Lovosice100 kmmužine
Klinkáček Karel Děčín100 kmmužine
Kolesár Dušan Malé Svatoňovice100 kmmužine
Konvalina Matěj Hradec Králové100 kmmužine
Kotová Helena Terezín50 kmženyne
Kozlík Miroslav Doprava Kozlík 100 kmmužine
Krejčík Tomáš Rauta Hirwaynen100 kmmužine
Křivánek Roman Valtířov100 kmmužine
Kubíček Jiří Kamenec - Wodwaha25 kmmužine
Kulik Michal Tk novis Praha50 kmmužine
Kuře Gonda Petr HCDCXC25 kmmužine
Lorinc Ján Ústí nad Labem25 kmmužine
Mendl Jaroslav Hlavně se neposrat 25 kmmužine
Mešo Jana Usk Provod Usti n.Labem50 kmženyne
Mezník Vláďa Lokomotiva Beroun OB100 kmmužine
Michl Jan Kladno25 kmmužine
Mikulka Martin Ústí nad Labem25 kmmužine
Mikulka Martin Michael Ústí nad Labemdětský závod
Mikulková Nicol Lucie Ustí nad Labemdětský závod
Moravcová Petra 25 kmženyne
Moravec Zdeněk Jílové50 kmmužine
Motvičková Kristýna Louny25 kmženyne
Mourková Hana Ústí nad Labem25 kmženyne
Musil Tomáš Krupka50 kmmužine
Ouředník Václav Ústí nad Labem25 kmmužine
Paatzová Martina Vchynice25 kmženyne
Patzelt Roman Dlouhá Libouchec25 kmmužine
Pešek Petr Ústí nad Labem50 kmmužine
Plzák Lukás Tisá25 kmmužine
Pohůnek Petr USK Provod Ústí nad Labem25 kmmužine
Pokorný Michal HO Tisá25 kmmužine
Pončová Eva RunSportTeam50 kmženyne
Portašíková Jana I like it heavy100 kmženyne
Procházka Rudolf RunSport team100 kmmužine
Procházková Lenka Zbiroh100 kmženyne
Procházková Markéta 50 kmženyne
Putala Jan ToniCzech Runners Club50 kmmužine
Rovenský Jan 25 kmmužine
Říha Petr Sexy guru runners50 kmmužine
Sajdl Ondřej Brno100 kmmužine
Shýbalová Vanda Sexy Guru Run25 kmženyne
Schulze Michael Dresden25 kmmužine
Šafránková Blanka Arrow100 kmženyne
Šmaňko Miroslav 50 kmmužine
Šmíd Vojta Sexy Guru ULTRA50 kmmužine
Štětka Pavel Dobětický expres25 kmmužine
Štětková Martina Dobětický expres25 kmženyne
Štilip Jan KISORO Kladno25 kmmužine
Šváb Karel Bicykl Team Ústí nad Labem50 kmmužine
ŠVEJDA Martin Los Lovoš100 kmmužine
Toman Milan 25 kmmužine
Tomanova Lucie Ústí nad Labem 25 kmženyne
Turek Karel Valtířov25 kmmužine
Unger Martin Litvínov25 kmmužine
Vainert Jiří Renata100 kmmužine
Vaněk Ondřej Libouchec100 kmmužine
Vaňková Anna Třebušín25 kmženyne
Vencovský Daniel 100 kmmužine
Veselý Tomáš Los Lovoš 100 kmmužine
Vlach Pavel BožSko50 kmmužine
wolf David Janov nad Nisou25 kmmužine
Wurstová Zuzana Ústí nad Labem50 kmženyne
Zahula Jan ČD Tanvald25 kmmužine
Žoha Vítek Ústí nad Labemdětský závod
Žoha Vítrk Ústí nad Labemdětský závod
Žohová Michaela Ústí nad Labemdětský závod