Startovní listina Duatlon Břehy 2019

Počet přihlášených: 145

PříjmeníJménoKlub nebo městozávodKategorie
Zadák Karel Triexpert Milt Racing TeamjednotlivciM40-49
Schoval František Triexpert Milt Racing TeamjednotlivciM16-39
Teplý Ondřej Hisport TeamjednotlivciM40-49
Ottenschläger Oto Krušnoman Triathlon Team Litvínov, z. ú.jednotlivciM16-39
Čejka Bořivoj Triathlon Team ChrudimjednotlivciM16-39
Rejda Jan OMT PardubicejednotlivciM40-49
Teplý Jaroslav Horse club Mário BučinajednotlivciM40-49
Cigánik Milan PrahajednotlivciM50p
Pilc Daniel PrahajednotlivciM16-39
Černý Aleš JKF JaroměřjednotlivciM50p
Vozarová Anna Uherské HradištějednotlivciZ16-39
Novák Jakub PřeloučjednotlivciM16-39
Varga Miroslav Highland sportjednotlivciM50p
Košín Roman Triathlon Team ChrudimjednotlivciM40-49
Písař Martin Team CykloTrener jednotlivciM16-39
Jirásko Lubomír SrchjednotlivciM40-49
Touška Kryštof CSG TRI TEAMjednotlivciM16-39
Bálek Oldřich jednotlivciM40-49
Moka Michal MTBC I-bike Sokol ChrudimjednotlivciM40-49
Pečinka Libor OhrazenicejednotlivciM40-49
Bača Jan CzechTRI K. TeamjednotlivciM40-49
Opletalová Jana SimplyGIGAjednotlivciZ50p
Opletal Robert PardubicejednotlivciM40-49
Šantrůček Vít Zdibyml. žácižáci mladší 10-11
Hála Luboš Spartak TřebíčjednotlivciM50p
Bondar Grygorii Triexpert Milt Racing TeamjednotlivciM16-39
Dušek Patrik 3D Fitness RTjednotlivciM40-49
Sejvlova Vlasa TrebechovicejednotlivciZ16-39
Krkošová Michaela Triexpert Milt Racing TeamjednotlivciZ16-39
Kořenský Josef Asseco Solution, a.s.jednotlivciM40-49
Novák Boleslav SuchdoljednotlivciM40-49
Vosmek Lukáš PříbramjednotlivciM16-39
Kratochvílová Lucie OMT PardubicejednotlivciZ16-39
Koudelka Drahomir Meixner ConsultingjednotlivciM40-49
Malinova Aneta PrahajednotlivciZ16-39
Vykoukal Ondřej SK HOOCHACHOSjednotlivciM16-39
Trčka Jan jednotlivciM50p
Logojda Jiří Triexpert Milt jednotlivciM40-49
Horká Lenka Triexpert Milt Racing TeamjednotlivciZ16-39
Romžová Marianna Triexpert Racing team BrnojednotlivciZ16-39
Pirkl Miroslav CzechTRI K. TeamjednotlivciM40-49
Jelínek Petr Kostelec u Heřmanova MěstcejednotlivciM40-49
Kozák Ondřej Vysoké MýtojednotlivciM16-39
Hokr Marcel TRI ChrudimjednotlivciM40-49
Buršík Michal jednotlivciM16-39
Bartošová Lenka Hobby In ClubjednotlivciZ40-49
Houfová Iva Řečany nad LabemjednotlivciZ16-39
Kurfiřtová Petra ZPCyklo Proofy Corratec TeamjednotlivciZ40-49
Svoboda Milan Etriatlon teamjednotlivciM16-39
Marek Michal Hradec KrálovéjednotlivciM40-49
Nádhera Petr Hradec KrálovéjednotlivciM50p
Nádherová Hana Hradec KrálovéjednotlivciZ50p
Uličník Tomáš FrenštátjednotlivciM16-39
Hejlová Karolína Trixpert Milt Racicng TeamjednotlivciZ16-39
Žitný Karel Triexpert Milt Racing TeamjednotlivciM40-49
Zloská Eva MělníkjednotlivciZ40-49
Gurnik Stanislav TRIEXPERT MILT racing teamjednotlivciM16-39
Zloský Ondřej HostínjednotlivciM16-39
Henych Tomáš Svět zdraví JičínjednotlivciM40-49
Oliva Radim Kalda TeamjednotlivciM40-49
Hladina Tomáš Kalda teamjednotlivciM16-39
Vavák Libor BK SadskájednotlivciM50p
Zámečníková Zuzana Výživové poradenství ZZjednotlivciZ16-39
Pittner Roman SBR TRI-TEAM LITOMYŠLjednotlivciM40-49
Holan Vojtěch PrahajednotlivciM40-49
Hlaváček Petr Cycology Jablonec n.N.jednotlivciM50p
Hába Jan Joskatel TeamjednotlivciM16-39
Kratochvíl Jan SKH Královéhradeckého krajejednotlivciM16-39
Adamec Radek Triexpert Milt racing teamjednotlivciM16-39
Hudský Kamil KAJMAN RUN jednotlivciM40-49
Okluský Miroslav TRI COLORSjednotlivciM16-39
Kudrna David TJ Slavoj ČáslavjednotlivciM40-49
Mužátko Pavel 43. vprjednotlivciM16-39
Peřinka Filip TTTjednotlivciM16-39
Vávrová Jana Řečany n. L.jednotlivciZ40-49
Kocka Matúš 2BeWinnerjednotlivciM16-39
Holík Michal Eleven Run TeamjednotlivciM16-39
Lopez Adrian PraguejednotlivciM16-39
Belli Michael jednotlivciM50p
Kuznetsov Stanislav jednotlivciM16-39
Hokr Marcel TRI ChrudimjednotlivciM40-49
Balášová Petra KlešicejednotlivciZ16-39
HOLUB Jaroslav jednotlivciM50p
Bis Dalibor Triathlon Team ChrudimjednotlivciM40-49
Beneš Libor Hradec KrálovéjednotlivciM40-49
Pazdera Lukáš CSG TRI TeamjednotlivciM16-39
Paszyc Matouš jednotlivciM16-39
Černá Petra 3D Fitness Race TeamjednotlivciZ40-49
Mucha Pavel Wild teamjednotlivciM16-39
Rychterová Eva Hradec KrálovéjednotlivciZ40-49
Kamarádová Daniela Dolní LomnicejednotlivciZ40-49
Švec Jakub SBR TRI-TEAM LITOMYŠLjednotlivciM16-39
Pešek Pavel SBR TRI-TEAM LITOMYŠLjednotlivciM16-39
Kříž Matěj Czech Tri K. TeamjednotlivciM16-39
Jorus Quentin jednotlivciM16-39
Filip Lukáš SportStyl HKjednotlivciM40-49
Dobiáš David CSG TRI TEAMjednotlivciM40-49
Dobiášová Šárka CSG TRI TEAMjednotlivciZ40-49
Štulíř Pavel jednotlivciM16-39
Dubec Jan Triexpert Milt racing teamjednotlivciM16-39
Ladislav Kratochvíl TJ BIŽV JABLONECjednotlivciM40-49
Wainer Jan OMTjednotlivciM40-49
Jiranek Tom LawijednotlivciM40-49
Kala Jiří CK Příbram Fany GastrojednotlivciM16-39
Lapeš Jaromír Havlíčkův BrodjednotlivciM40-49
Dvořák Tomáš Havbn TeamjednotlivciM16-39
Holub Václav Velosport Valenta ScottjednotlivciM16-39
Kuchař Aleš Kutná horajednotlivciM16-39
Kučera Martin jednotlivciM40-49
Ryzner Jan PřeloujednotlivciM50p
Uher Václav Popadni dechst. žácižáci starší 14-15
Uher Petr Popadni dechml. žácižáci mladší 10-11
Dobiášová Rebeka CSG TRI TEAMml. žácižákyně mladší 10-11
Pozlerová Edita EDPO LÁZN BOHDANEČst. žáci
Kramule Tadeáš AFK Miloviceml. žácižáci mladší 8-9
Kramule Matyáš Spartan Kids Kolínml. žácižáci mladší 10-11
Štěpán Daniel BSK racing juniorsst. žáci
Filip Tadeáš SportStyl HKml. žácižáci mladší 10-11
Čejka Samuel Triatlon team Chrudimml. žácižáci mladší 10-11
Ptáčková Anna Czech Tri K. Teamst. žáci
Maixnerová Eliška Czech Tri K. Teamst. žáci
Puchernová Tereza Pardubicest. žáci
Ducháčková Ema BKL MACHOVst. žáci
Tichý Vojtěch Přeloučml. žácižáci mladší 8-9
Tichý Lukáš Přeloučml. žácižáci mladší 8-9
Peterková Eliška MTB SPARTAK VRCHLABÍst. žáci
Trojanová Viktorie Pardubiceml. žácižákyně mladší 10-11
Šejvlová Marketa Trebechoviceml. žácižákyně mladší 10-11
Šantrůček Jaromír ZdibyjednotlivciM16-39
Petráčková Anna Loko Trutnovml. žácižákyně mladší 10-11
Petráček Milan Loko Trutnovml. žácižáci mladší 10-11
Hudský Kryštof KAJMAN RUNml. žácižáci mladší 10-11
Hudský Jonáš KAJMAN RUNml. žácižáci mladší 8-9
Hudská Viola KAJMAN RUNml. žácižákyně mladší 8-9
Houfová Tereza Řečany nad Labemml. žácižákyně mladší 8-9
Diviš Matěj Prokop HC Hvězda Prahaml. žácižáci mladší 10-11
Diviš Jakub Filip HC Hvězda Prahaml. žácižáci mladší 8-9
Broulíková Anežka Iscarex junior teamml. žácižákyně mladší 10-11
Ábel Patrik Hostiviceml. žácižáci mladší 10-11
Hartmann Vladimir BrnojednotlivciM16-39
Mathy Jan PrahajednotlivciM40-49
Procházka Matěj TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice st. žácižáci starší 12-13
Rendl Pepa triexpert milt teamjednotlivciM40-49
Smékal Jan ČáslavjednotlivciM16-39
Šlechta Boris CK Vinohradské šlapkyjednotlivciM16-39