Startovní listina Duatlon Břehy 2019

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 114

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Ábel Patrik Hostiviceml. žácižáci mladší 10-11ano
Adamec Radek Triexpert Milt racing teamjednotlivciM16-39ano
Bača Jan CzechTRI K. TeamjednotlivciM40-49ano
Balášová Petra KlešicejednotlivciZ16-39ne
Bálek Oldřich jednotlivciM40-49ano
Bartošová Lenka Hobby In ClubjednotlivciZ40-49ano
belli michael jednotlivciM50pano
Beneš Libor Hradec KrálovéjednotlivciM40-49ano
Bis Dalibor Triathlon Team ChrudimjednotlivciM40-49ano
Bondar Grygorii Triexpert Milt Racing TeamjednotlivciM16-39ano
Broulíková Anežka Iscarex junior teamml. žácižákyně mladší 10-11ano
Buršík Michal jednotlivciM16-39ne
Cmunt Petr Bitters Superior Cyklolife teamjednotlivciM16-39ano
Čejka Bořivoj Triathlon Team ChrudimjednotlivciM16-39ano
Černý Aleš JKF JaroměřjednotlivciM50pano
Diviš Jakub Filip HC Hvězda Prahaml. žácižáci mladší 8-9ano
Diviš Matěj Prokop HC Hvězda Prahaml. žácižáci mladší 10-11ano
Dubec Jan Triexpert Milt racing teamjednotlivciM16-39ne
Dušek Patrik 3D Fitness RTjednotlivciM40-49ano
Filip Lukáš SportStyl HKjednotlivciM40-49ne
Filip Tadeáš SportStyl HKml. žácižáci mladší 10-11ne
Gurnik Stanislav TRIEXPERT MILT racing teamjednotlivciM16-39ano
Hába Jan Joskatel TeamjednotlivciM16-39ano
Hála Luboš Spartak TřebíčjednotlivciM50pano
Hartmann Vladimir BrnojednotlivciM16-39ne
Hejlová Karolína Trixpert Milt Racicng TeamjednotlivciZ16-39ano
Henych Tomáš Svět zdraví JičínjednotlivciM40-49ano
Hladina Tomáš Kalda teamjednotlivciM16-39ano
Hlaváček Petr Cycology Jablonec n.N.jednotlivciM50pano
Hokr Marcel TRI ChrudimjednotlivciM40-49ano
Hokr Marcel TRI ChrudimjednotlivciM40-49ano
Holan Vojtěch PrahajednotlivciM40-49ano
Holík Michal Eleven Run TeamjednotlivciM16-39ano
HOLUB Jaroslav jednotlivciM50pano
Horká Lenka Triexpert Milt Racing TeamjednotlivciZ16-39ano
Houfová Iva Řečany nad LabemjednotlivciZ16-39ano
Houfová Tereza Řečany nad Labemml. žácižákyně mladší 8-9ne
Hudská Viola KAJMAN RUNml. žácižákyně mladší 8-9ne
Hudský Jonáš KAJMAN RUNml. žácižáci mladší 8-9ne
Hudský Kamil KAJMAN RUN jednotlivciM40-49ano
Hudský Kryštof KAJMAN RUNml. žácižáci mladší 10-11ne
Jelínek Petr Kostelec u Heřmanova MěstcejednotlivciM40-49ano
Jirásko Lubomír SrchjednotlivciM40-49ano
Kocka Matúš 2BeWinnerjednotlivciM16-39ano
Kořenský Josef Asseco Solution, a.s.jednotlivciM40-49ano
Košín Roman Triathlon Team ChrudimjednotlivciM40-49ano
Koudelka Drahomir Meixner ConsultingjednotlivciM40-49ano
Kozák Ondřej Vysoké MýtojednotlivciM16-39ano
Kramule Matyáš Spartan Kids Kolínml. žácižáci mladší 10-11ne
Kramule Tadeáš AFK Miloviceml. žácižáci mladší 8-9ne
Kratochvíl Jan SKH Královéhradeckého krajejednotlivciM16-39ano
Kratochvílová Lucie OMT PardubicejednotlivciZ16-39ne
Krkošová Michaela Triexpert Milt Racing TeamjednotlivciZ16-39ano
Kudrna David TJ Slavoj ČáslavjednotlivciM40-49ano
Kurfiřtová Petra ZPCyklo Proofy Corratec TeamjednotlivciZ40-49ano
Kuznetsov Stanislav jednotlivciM16-39ano
Logojda Jiří Triexpert Milt jednotlivciM40-49ano
Lopez Adrian PraguejednotlivciM16-39ne
Lopez Adrian PraguejednotlivciM16-39ano
Malinova Aneta PrahajednotlivciZ16-39ano
Marek Michal Hradec KrálovéjednotlivciM40-49ano
Mathy Jan PrahajednotlivciM40-49ne
Moka Michal MTBC I-bike Sokol ChrudimjednotlivciM40-49ano
Mullen Sylva Etriatlon teamjednotlivciZ40-49ne
Mužátko Pavel 43. vprjednotlivciM16-39ano
Nádhera Petr Hradec KrálovéjednotlivciM50pano
Nádherová Hana Hradec KrálovéjednotlivciZ50pano
Novák Boleslav SuchdoljednotlivciM40-49ano
Novák Jakub PřeloučjednotlivciM16-39ano
Okluský Miroslav TRI COLORSjednotlivciM16-39ano
Oliva Radim Kalda TeamjednotlivciM40-49ano
Opletal Robert PardubicejednotlivciM40-49ano
Opletalová Jana SimplyGIGAjednotlivciZ50pano
Ottenschläger Oto Krušnoman Triathlon Team Litvínov, z. ú.jednotlivciM16-39ano
Pečinka Libor OhrazenicejednotlivciM40-49ano
Peřinka Filip TTTjednotlivciM16-39ano
Pilc Daniel PrahajednotlivciM16-39ano
Pirkl Miroslav CzechTRI K. TeamjednotlivciM40-49ano
Písař Martin Team CykloTrener jednotlivciM16-39ano
Pittner Roman SBR TRI-TEAM LITOMYŠLjednotlivciM40-49ano
Procházka Matěj TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice st. žácižáci starší 12-13ne
Rejda Jan OMT PardubicejednotlivciM40-49ano
Rendl Pepa triexpert milt teamjednotlivciM40-49ne
Romžová Marianna Triexpert Racing team BrnojednotlivciZ16-39ano
Sejvlova Vlasa TrebechovicejednotlivciZ16-39ano
Schoval František Triexpert Milt Racing TeamjednotlivciM16-39ano
Smékal Jan ČáslavjednotlivciM16-39ne
Svoboda Milan Etriatlon teamjednotlivciM16-39ano
Sýkorová Radka KoasquadjednotlivciZ16-39ano
Šantrůček Jaromír ZdibyjednotlivciM16-39ano
Šantrůček Vít Zdibyml. žácižáci mladší 10-11ne
Šejvlová Marketa Trebechoviceml. žácižákyně mladší 10-11ne
Šejvlová Marketa Trebechoviceml. žácižákyně mladší 10-11ano
Šlechta Boris CK Vinohradské šlapkyjednotlivciM16-39ne
Teplý Jaroslav Horse club Mário BučinajednotlivciM40-49ano
Teplý Ondřej Hisport TeamjednotlivciM40-49ano
Touška Kryštof CSG TRI TEAMjednotlivciM16-39ano
Trčka Jan jednotlivciM50pano
Trojanová Viktorie Pardubiceml. žácižákyně mladší 10-11ne
Uher Petr Popadni dechml. žácižáci mladší 10-11ne
Uher Václav Popadni dechst. žácižáci starší 14-15ne
Uličník Tomáš FrenštátjednotlivciM16-39ano
Varga Miroslav Highland sportjednotlivciM50pano
Vavák Libor BK SadskájednotlivciM50pano
Vávrová Jana Řečany n. L.jednotlivciZ40-49ano
Vomáčka Josef Hradec KrálovéjednotlivciM40-49ano
Vosmek Lukáš PříbramjednotlivciM16-39ano
Vozarová Anna Uherské HradištějednotlivciZ16-39ano
Vykoukal Ondřej SK HOOCHACHOSjednotlivciM16-39ano
Zadák Karel Triexpert Milt Racing TeamjednotlivciM40-49ano
Zámečníková Zuzana Výživové poradenství ZZjednotlivciZ16-39ano
Zloská Eva MělníkjednotlivciZ40-49ano
Zloský Ondřej HostínjednotlivciM16-39ano
Žitný Karel Triexpert Milt Racing TeamjednotlivciM40-49ano