Startovní listina Duatlon Břehy 2019

jednotlivci

Počet přihlášených: 115

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
Zadák Karel Triexpert Milt Racing TeamM40-49ano
Schoval František Triexpert Milt Racing TeamM16-39ano
Teplý Ondřej Hisport TeamM40-49ano
Ottenschläger Oto Krušnoman Triathlon Team Litvínov, z. ú.M16-39ano
Čejka Bořivoj Triathlon Team ChrudimM16-39ano
Rejda Jan OMT PardubiceM40-49ano
Teplý Jaroslav Horse club Mário BučinaM40-49ano
Cigánik Milan PrahaM50pano
Pilc Daniel PrahaM16-39ano
Černý Aleš JKF JaroměřM50pano
Vozarová Anna Uherské HradištěZ16-39ano
Novák Jakub PřeloučM16-39ano
Varga Miroslav Highland sportM50pano
Košín Roman Triathlon Team ChrudimM40-49ano
Písař Martin Team CykloTrener M16-39ano
Jirásko Lubomír SrchM40-49ano
Touška Kryštof CSG TRI TEAMM16-39ano
Bálek Oldřich M40-49ano
Moka Michal MTBC I-bike Sokol ChrudimM40-49ano
Pečinka Libor OhrazeniceM40-49ano
Bača Jan CzechTRI K. TeamM40-49ano
Opletalová Jana SimplyGIGAZ50pano
Opletal Robert PardubiceM40-49ano
Hála Luboš Spartak TřebíčM50pano
Bondar Grygorii Triexpert Milt Racing TeamM16-39ano
Dušek Patrik 3D Fitness RTM40-49ano
Sejvlova Vlasa TrebechoviceZ16-39ano
Krkošová Michaela Triexpert Milt Racing TeamZ16-39ano
Kořenský Josef Asseco Solution, a.s.M40-49ano
Novák Boleslav SuchdolM40-49ano
Vosmek Lukáš PříbramM16-39ano
Kratochvílová Lucie OMT PardubiceZ16-39ano
Koudelka Drahomir Meixner ConsultingM40-49ano
Malinova Aneta PrahaZ16-39ano
Vykoukal Ondřej SK HOOCHACHOSM16-39ano
Trčka Jan M50pano
Logojda Jiří Triexpert Milt M40-49ano
Horká Lenka Triexpert Milt Racing TeamZ16-39ano
Romžová Marianna Triexpert Racing team BrnoZ16-39ano
Pirkl Miroslav CzechTRI K. TeamM40-49ano
Jelínek Petr Kostelec u Heřmanova MěstceM40-49ano
Kozák Ondřej Vysoké MýtoM16-39ano
Hokr Marcel TRI ChrudimM40-49ano
Buršík Michal M16-39ano
Bartošová Lenka Hobby In ClubZ40-49ano
Houfová Iva Řečany nad LabemZ16-39ano
Kurfiřtová Petra ZPCyklo Proofy Corratec TeamZ40-49ano
Svoboda Milan Etriatlon teamM16-39ano
Marek Michal Hradec KrálovéM40-49ano
Nádhera Petr Hradec KrálovéM50pano
Nádherová Hana Hradec KrálovéZ50pano
Uličník Tomáš FrenštátM16-39ano
Hejlová Karolína Trixpert Milt Racicng TeamZ16-39ano
Žitný Karel Triexpert Milt Racing TeamM40-49ano
Zloská Eva MělníkZ40-49ano
Gurnik Stanislav TRIEXPERT MILT racing teamM16-39ano
Zloský Ondřej HostínM16-39ano
Henych Tomáš Svět zdraví JičínM40-49ano
Oliva Radim Kalda TeamM40-49ano
Hladina Tomáš Kalda teamM16-39ano
Vavák Libor BK SadskáM50pano
Zámečníková Zuzana Výživové poradenství ZZZ16-39ano
Pittner Roman SBR TRI-TEAM LITOMYŠLM40-49ano
Holan Vojtěch PrahaM40-49ano
Hlaváček Petr Cycology Jablonec n.N.M50pano
Hába Jan Joskatel TeamM16-39ano
Kratochvíl Jan SKH Královéhradeckého krajeM16-39ano
Adamec Radek Triexpert Milt racing teamM16-39ano
Hudský Kamil KAJMAN RUN M40-49ano
Okluský Miroslav TRI COLORSM16-39ano
Kudrna David TJ Slavoj ČáslavM40-49ano
Mužátko Pavel 43. vprM16-39ano
Peřinka Filip TTTM16-39ano
Vávrová Jana Řečany n. L.Z40-49ano
Kocka Matúš 2BeWinnerM16-39ano
Holík Michal Eleven Run TeamM16-39ano
Lopez Adrian PragueM16-39ano
Belli Michael M50pano
Kuznetsov Stanislav M16-39ano
Hokr Marcel TRI ChrudimM40-49ano
Balášová Petra KlešiceZ16-39ano
HOLUB Jaroslav M50pano
Bis Dalibor Triathlon Team ChrudimM40-49ano
Beneš Libor Hradec KrálovéM40-49ano
Pazdera Lukáš CSG TRI TeamM16-39ano
Paszyc Matouš M16-39ano
Černá Petra 3D Fitness Race TeamZ40-49ano
Mucha Pavel Wild teamM16-39ano
Rychterová Eva Hradec KrálovéZ40-49ano
Kamarádová Daniela Dolní LomniceZ40-49ano
Švec Jakub SBR TRI-TEAM LITOMYŠLM16-39ano
Pešek Pavel SBR TRI-TEAM LITOMYŠLM16-39ano
Kříž Matěj Czech Tri K. TeamM16-39
Jorus Quentin M16-39
Filip Lukáš SportStyl HKM40-49ne
Dobiáš David CSG TRI TEAMM40-49
Dobiášová Šárka CSG TRI TEAMZ40-49
Štulíř Pavel M16-39
Dubec Jan Triexpert Milt racing teamM16-39ne
Ladislav Kratochvíl TJ BIŽV JABLONECM40-49
Wainer Jan OMTM40-49
Jiranek Tom LawiM40-49
Kala Jiří CK Příbram Fany GastroM16-39
Lapeš Jaromír Havlíčkův BrodM40-49
Dvořák Tomáš Havbn TeamM16-39
Holub Václav Velosport Valenta ScottM16-39
Kuchař Aleš Kutná horaM16-39
Kučera Martin M40-49
Ryzner Jan PřelouM50p
Šantrůček Jaromír ZdibyM16-39ano
Hartmann Vladimir BrnoM16-39ne
Mathy Jan PrahaM40-49ne
Rendl Pepa triexpert milt teamM40-49ne
Smékal Jan ČáslavM16-39ne
Šlechta Boris CK Vinohradské šlapkyM16-39ne