Startovní listina Triatlon Brandýs 2019

Počet přihlášených: 91

PříjmeníJménoKlub nebo městozávodKategoriePlatba
Olšová Veronika Tri Ski Horní PočernicejednotlivciZ16-39ne
Beneš Vladimír Joskatel TEAMjednotlivciM50pano
Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim jednotlivciM16-39ano
Procházková Nikola Triatlon team ChrudimjednotlivciZ16-39ano
Košín Roman Triathlon Team ChrudimjednotlivciM40-49ano
Košínová Gabriela Triathlon Team ChrudimjednotlivciZ40-49ano
Teplý Ondřej Hisport TeamjednotlivciM40-49ano
Škoda Milan TJ HájejednotlivciM40-49ano
Houška Michal HoušáncijednotlivciM40-49ano
Martincová Lucie Praha 6jednotlivciZ40-49ano
Šklíbová Michaela OOB TJ Tatran JablonecjednotlivciZ16-39ano
Andrová Martina MilovicejednotlivciZ40-49ano
Pokorný Marek Kralupy nad VltavoujednotlivciM40-49ano
Řezáč Jan jednotlivciM40-49ano
Řezáč Martin jednotlivciM40-49ano
Vondra Vítězslav SPORTICUS teamjednotlivciM40-49ano
Hokr Marcel TRI ChrudimjednotlivciM40-49ano
Hornova Katerina Hopman team ŽatecjednotlivciZ16-39ano
Homolka Ondřej RunczechjednotlivciM40-49ano
Zloská Eva MělníkjednotlivciZ40-49ano
Černý Ladislav jednotlivciM50pano
Prokopová Petra Šneci v běhujednotlivciZ40-49ano
Abraham Pavel Praha 8jednotlivciM40-49ano
Fiala Aleš jednotlivciM50pano
Turčová Adéla jednotlivciZ16-39
Nakládal Jakub jednotlivciM16-39
Vavák Libor BK SadskájednotlivciM50pano
Tomsa Pavel Praha 20jednotlivciM40-49ano
Tomsová Lucie Praha 20jednotlivciZ16-39ano
Walter Jan Tri-Ski Horní PočernicejednotlivciM16-39ano
Francke Michal Haven teamjednotlivciM16-39ano
Rozumová Lucia PrahajednotlivciZ16-39ano
Legátová Barbora PrahajednotlivciZ16-39ano
Pavolová Anna Praha 4jednotlivciZ16-39ano
Stejskal Jan PrahajednotlivciM16-39ano
Povýšil Filip jednotlivciM16-39
Okluský Miroslav TRI COLORSjednotlivciM16-39ano
Rulc Michal ŘíčanyjednotlivciM40-49ano
Rulcová Hana ŘíčanyjednotlivciZ40-49ano
Kadlečík Pavel AČRjednotlivciM16-39ano
Havel Jan TJ Tatran SedlčanyjednotlivciM16-39ano
Janda David Harfa sport teamjednotlivciM16-39ne
Beránek Šimon Praha KolodějejednotlivciM16-39
Kala Jiří CK Příbram Fany GastrojednotlivciM16-39ne
Lauer Martin RicanyjednotlivciM40-49ano
Cigánik Milan PrahajednotlivciM50pano
Štěpán Daniel BSK racingst. žácižáci starší 14-15ano
Houška Matyáš Houšánciml. žácižáci mladší 8-9ano
Škodová Daniela ASCml. žácižákyně mladší 8-9ano
Škodová Denisa ASCml. žácižákyně mladší 8-9ano
Hanušová Barbora Hanušovi Pankáčiml. žácižákyně mladší 8-9ano
Hanušová Kateřina Hanušovi Pankáčíml. žácižákyně mladší 10-11ano
Peterková Eliška TJ SPARTAK VRCHLABÍst. žácižákyně starší 14-15ano
Šafránková Nikola Judo club bohemiaml. žácižákyně mladší 10-11ano
Kramule Matyáš SDH Miloviceml. žácižáci mladší 10-11ano
Jakimič Viktor LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddílst. žácižáci starší 14-15ano
Růžička Radek Lachmánek - nesoutěžníst. žácižáci starší 14-15ano
Böse Adam Lachmánekst. žácižáci starší 12-13ano
Kopecký Daniel Lachmánekml. žácižáci mladší 10-11ano
Dašek Lukáš AZK Stará Boleslavběh - 500 mano
Dašek Lukáš AZK Stará Boleslavml. žácižáci mladší 8-9
Chalupníková Valerie Úvalyml. žácižákyně mladší 8-9ano
Trojanová Viktorie ml. žácižákyně mladší 8-9
Hrušková Hana Prahast. žácižákyně starší 12-13ano
Beneš František Joskatel TEAMml. žácižáci mladší 8-9ano
Patrície Böse Lachmánekběh - 500 m
Hanušová Barbora Hanušovi Pankáčiběh - 500 m
Škoda Ludvík běh - 500 m
Houška Lukáš Houšánciběh - 500 m
Koláček Matouš ASP Stará Boleslavběh - 500 m
Černá Markéta Lázně Toušeňběh - 500 mano
Řezáč Martin běh - 500 m
Řezáčová Barbora běh - 500 m
Pezda Šimon Nučiceběh - 500 m
Alla Simona Atletika Stara Boleslavběh - 500 mano
Bartošová Andrea Praha 10jednotlivciZ16-39ne
Berková Jirina Brandýs nad Labemběh - 500 m
Boušková Stanislava Patriot ČelákovicejednotlivciZ40-49ne
Čamek Jakub KladnojednotlivciM40-49ne
Dašek Lukáš Atletika Stará Boleslavběh - 500 mano
Filip Lukáš jednotlivciM40-49ne
Hylmar Jaroslav StruhařovjednotlivciM40-49ano
Kopecky Martin jednotlivciM16-39ano
Kramule Tadeáš AFK Miloviceběh - 500 m
Novakova Nela Brandýs nad Labemběh - 500 m
Rieselová Hanka jednotlivciZ40-49ano
Šimurda Jan MilovicejednotlivciM16-39ano
Taske Radek jednotlivciM40-49ne
Taške Radek SklenářkajednotlivciM40-49ne
Trčka Jan Albeř 92jednotlivciM50pano
Tuček Petr Praha 7jednotlivciM16-39ano