Startovní listina Pardubický triatlon 2019

Počet přihlášených: 156

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
Peterková Eliška Spartak MTB Vrchlabíst. žácižákyně starší 14-15
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Teamml. žácižákyně mladší 8-9
Janáček Tomáš MRX Teamml. žácižáci mladší 8-9
Maloch Václav Czech Tri K Teamml. žácižáci mladší 10-11ne
Malochová Alžběta ml. žácižákyně mladší 8-9ne
Slezák Adam st. žácižáci starší 12-13ne
Trojanová Viktorie KSPPAml. žácižákyně mladší 10-11
Bača Jáchym Czech Tri K. Teamst. žácižáci starší 12-13
Pánek Šimon Vokolopolest. žácižáci starší 14-15
Pánková Emma Vokolopolest. žácižákyně starší 12-13
Novotný Vojtěch FORT SMC Ústí nad OrlicíjednotlivciM16-39ano
Novotný Ondřej For SMC ústí nad Orlicíml. žácižáci mladší 10-11
Kopáčová Veronika PK Pardubiceml. žácižákyně mladší 10-11ne
Novák Oliver www.kalirna.czst. žácižáci starší 12-13ano
Novák Viktor kalirna.czjednotlivciM40-49ano
Beneš František Joskatel Teamml. žácižáci mladší 8-9ano
Beneš Vladimír Joskatel TeamjednotlivciM50pano
Dobiasova Sarka CSG TRI TEAMjednotlivciZ40-49ne
Dobiášová Rebeka CSG Tri Teamml. žácižákyně mladší 10-11
Dobiáš Šimon David CSG Tri Teamst. žácižáci starší 14-15
Dobiáš Šimon David CSG Tri TeamjednotlivciM16-39
Jirásko Lubomír SrchjednotlivciM40-49ano
Nádherová Hana Hradec KrálovéjednotlivciZ50pano
Balášová Petra Heřmanův MěstecjednotlivciZ16-39ano
Procházka Luděk Triatlon Team ASTRA BenešovjednotlivciM40-49ano
Bednář Tomáš JihlavajednotlivciM16-39ne
Čejka Bořivoj Triathlon Team ChrudimjednotlivciM16-39ano
Štěpán Daniel BSK Juniorsst. žácižáci starší 14-15
Kratochvíl Jan SKH Královéhradeckého krajejednotlivciM16-39ano
Novotná Denisa Mokrý banditijednotlivciZ16-39ano
Rakytova Tatiana prahajednotlivciZ16-39ne
Dundáčková Zuzana Triathlon Team ChrudimjednotlivciZ16-39ano
Rohlík Václav PardubicejednotlivciM16-39ano
Gurnik Stanislav Triexpert MILT racing teamjednotlivciM16-39ano
Roubíček Zdeněk Iron Mountain jednotlivciM40-49ano
Smolik Libor Lysá nad LabemjednotlivciM16-39ano
Neradilek Martin Hradec KrálovéjednotlivciM16-39ano
Čermáková Petra Alset racing teamjednotlivciZ40-49ano
Skala Radek JOSKATELjednotlivciM50pano
Hába Jan Joskatel TeamjednotlivciM16-39ano
Mužátko Pavel 43. vprjednotlivciM16-39ano
Řemáčková Veronika TýnjednotlivciZ16-39
Růžička Jakub Cyklobendl jednotlivciM16-39ano
Piontek Petr jednotlivciM50p
Ryzner Jan TT PardubicejednotlivciM50p
Vavák Libor BK SadskájednotlivciM50pano
Čerbák Adam BrnojednotlivciM16-39ano
Walter Jan Tri-Ski Horní PočernicejednotlivciM16-39ano
Kmošek Lukáš DašicejednotlivciM16-39ano
Nedorost Josef Kostelec nad Labem jednotlivciM16-39ano
Hokr Marcel TRI ChrudimjednotlivciM40-49ano
Blaho Martin Prestige Cycling TeamjednotlivciM16-39ano
Kroupa Štěpán Café racersjednotlivciM40-49ano
Steiner Jan Café RacersjednotlivciM16-39
Gregora Jan Activity LanškrounjednotlivciM16-39ano
Skramuský Kamil TTTjednotlivciM40-49ano
Rožánková Tereza Tri ColorsjednotlivciZ40-49ano
Řezanková Alena TRI COLORSjednotlivciZ16-39ano
Maixnerová Eliška Czech Tri K. TeamjednotlivciZ16-39
Odvárka Leoš HISPORT TeamjednotlivciM16-39ano
Krpata Martin 2BWINNERjednotlivciM16-39ano
Holík Michal ELEVEN RUN TEAMjednotlivciM16-39ano
Kažmír Roman Ironman Sudoměř teamjednotlivciM40-49ano
Košťálová Olga HoricejednotlivciZ40-49ano
Horák Martin IRONMAN Sudoměř teamjednotlivciM40-49ano
Kuchyňka Pavel Fubo Team HKjednotlivciM40-49
Čermák Štěpán PrahajednotlivciM16-39ano
Holan Vojtěch PrahajednotlivciM40-49ano
Kubová Michaela Triatlon Mladá BoleslavjednotlivciZ40-49ne
Franc Petr Triatlon Mladá BoleslavjednotlivciM40-49ano
Magnusek Martin NáchodjednotlivciM16-39ano
Vojtková Jitka PardubicejednotlivciZ16-39ano
Vojtková Marie Moravská TřebovájednotlivciZ50pano
Beňo Richard PardubicejednotlivciM50pano
Pfeffer Karel Etriatlon TeamjednotlivciM16-39ano
Vůjtek Karel Triatlon Praha-HájejednotlivciM16-39ne
Procházka Jakub FORT SMC Ústí nad OrlicíjednotlivciM16-39ano
Skotálek Jan SMC FORT UOjednotlivciM16-39ano
Štafová Eva jednotlivciZ16-39
Kandýsek Dušan jednotlivciM40-49
Cimburek Josef KP PardubicejednotlivciM16-39ano
Němec Arnošt KolínjednotlivciM50pano
Vudarčík Ivo Modrá KrevjednotlivciM16-39
Kovář Jan Fort SMC Ústí n/OrlicíjednotlivciM16-39
Olšová Veronika Tri Ski Horní PočernicejednotlivciZ16-39ano
Kamarádová Daniela TRI COLORSjednotlivciZ40-49ano
Škeřík Filip TJ Sokol JehnědíjednotlivciM16-39ano
Marek Ondřej LanškrounjednotlivciM16-39ano
Jelínek Petr Kostelec u Heřmanova Městce jednotlivciM40-49ano
Müller Ondřej Slámožrouti KunvaldjednotlivciM16-39ano
Cogan Rudolf AEROTECjednotlivciM40-49ano
Coganová Zdeňka AEROTECjednotlivciZ16-39ano
Okluský Miroslav TRI COLORSjednotlivciM16-39ano
Kaiglová Lucie Líný drzý holky jednotlivciZ16-39ano
Kaigl Jan Líný drzý holky jednotlivciM16-39ano
Hrouda Štěpán Líný Drzý HolkyjednotlivciM16-39ano
Košťáková Monika jednotlivciZ16-39ano
Grubner Tomáš Triathlon Team ChrudimjednotlivciM50pano
Peřinka Filip TTTjednotlivciM16-39ano
Kala Jiří CK Příbram Fany GastrojednotlivciM16-39ne
Košín Roman Triathlon Team ChrudimjednotlivciM40-49ano
Košínová Gabriela Triathlon Team ChrudimjednotlivciZ40-49ano
Hosnedlová Markéta ELEVEN MERCEDES MITAS jednotlivciZ16-39ano
Paroulek Jaroslav SKP NymurkjednotlivciM40-49ano
Čech Jakub jednotlivciM16-39ano
Mucha Pavel Wild GymjednotlivciM16-39ne
Koblížková Gabriela PrahajednotlivciZ40-49ano
Pislcejková Simona PrahajednotlivciZ40-49ano
Čeněk Jan KASPER SWIX TEAM jednotlivciM16-39ano
Turyna Miroslav DubanyjednotlivciM50pano
Kahánek Stanislav Dýmka mírujednotlivciM16-39ne
Cerny Jan Opatovice nad LabemjednotlivciM40-49ano
kaliba daniel HKNMPSMjednotlivciM16-39ne
Cigánik Milan PrahajednotlivciM50pano
Teplý Ondřej Hisport TeamjednotlivciM40-49ano
Andersová Nikol Expres CZ Tufo team KolínjednotlivciZ16-39ne
Bača Jan CzechTRI K. TeamjednotlivciM40-49ano
Bartecký Matěj jednotlivciM16-39ano
Bulínová Adéla BenešovjednotlivciZ16-39ne
Cmunt Petr Bitters Superior Cyklofit teamjednotlivciM16-39ano
Eisner Philip Sport project swimjednotlivciM50pne
Filip Lukáš jednotlivciM40-49ne
Gremlicová Lucie Gremlicová Liga 100 OlomoucjednotlivciZ50pne
Habrnal Martin pardubicejednotlivciM16-39ne
Janda David Harfa sport teamjednotlivciM16-39ne
Karkošková Michelle OstravajednotlivciZ16-39ne
Klírová Jana Hradec královéjednotlivciZ50pne
Kolesár Richard PrahajednotlivciM16-39ano
Kramule Matyáš SDH Milovice ml. žácižáci mladší 10-11ano
Kroulik Jiri PrezleticejednotlivciM16-39ne
Machala František Expres CZ Tufo team KolínjednotlivciM50pne
Maloch Aleš OMT PardubicejednotlivciM40-49ne
Mejzlík Petr TJ Spartak TřebíčjednotlivciM50pne
Neradilek Martin Hradec KrálovéjednotlivciM16-39ne
Nováková Olga PrahajednotlivciZ50pano
Pejšek David Clairssy RacingjednotlivciM16-39ne
Pešl Josef TT Loko BerounjednotlivciM16-39ne
Poláček Kamil FolksofiejednotlivciM16-39ne
Polesný Martin Liberec 25jednotlivciM16-39ne
Pozler Tomáš OMT Pardubice jednotlivciM40-49ne
Randy Dusan HranicejednotlivciM40-49ne
Rejda Jan OMT PardubicejednotlivciM40-49ano
Roman Martin Doosan Infracore Europe B.V.jednotlivciM16-39ne
Romžová Marianna BrnojednotlivciZ16-39ne
Rychterová Eva Hradec KrálovéjednotlivciZ40-49ne
Smékal Jan ČáslavjednotlivciM16-39ne
Stafova Eva OlomoucjednotlivciZ16-39ne
Šnajdárková Jana jednotlivciZ16-39ano
Tioka Jakub OstravajednotlivciM16-39ne
Trčka Jan jednotlivciM50pano
Trnková Štěpánka SABZOjednotlivciZ40-49ne
Tuček Petr tri-penguinjednotlivciM16-39ne
Tuček Štěpán tri-penguinml. žácižáci mladší 8-9ne
Varga Juraj BrnojednotlivciM16-39ano
Vondruskova Lucie VlasimjednotlivciZ16-39ne
Wallerer Jiří IRON STARS BerounjednotlivciM16-39ne