Startovní listina Pardubický triatlon 2019

Počet přihlášených: 156

PříjmeníJménoKlub nebo městozávodKategoriePlatba
Andersová Nikol Expres CZ Tufo team KolínjednotlivciZ16-39ne
Bača Jáchym Czech Tri K. Teamst. žácižáci starší 12-13
Bača Jan CzechTRI K. TeamjednotlivciM40-49ano
Balášová Petra Heřmanův MěstecjednotlivciZ16-39ano
Bartecký Matěj jednotlivciM16-39ano
Bednář Tomáš JihlavajednotlivciM16-39ne
Beneš František Joskatel Teamml. žácižáci mladší 8-9ano
Beneš Vladimír Joskatel TeamjednotlivciM50pano
Beňo Richard PardubicejednotlivciM50pano
Blaho Martin Prestige Cycling TeamjednotlivciM16-39ano
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Teamml. žácižákyně mladší 8-9
Bulínová Adéla BenešovjednotlivciZ16-39ne
Cerny Jan Opatovice nad LabemjednotlivciM40-49ano
Cigánik Milan PrahajednotlivciM50pano
Cimburek Josef KP PardubicejednotlivciM16-39ano
Cmunt Petr Bitters Superior Cyklofit teamjednotlivciM16-39ano
Cogan Rudolf AEROTECjednotlivciM40-49ano
Coganová Zdeňka AEROTECjednotlivciZ16-39ano
Čech Jakub jednotlivciM16-39ano
Čejka Bořivoj Triathlon Team ChrudimjednotlivciM16-39ano
Čeněk Jan KASPER SWIX TEAM jednotlivciM16-39ano
Čerbák Adam BrnojednotlivciM16-39ano
Čermák Štěpán PrahajednotlivciM16-39ano
Čermáková Petra Alset racing teamjednotlivciZ40-49ano
Dobiasova Sarka CSG TRI TEAMjednotlivciZ40-49ne
Dobiáš Šimon David CSG Tri TeamjednotlivciM16-39
Dobiáš Šimon David CSG Tri Teamst. žácižáci starší 14-15
Dobiášová Rebeka CSG Tri Teamml. žácižákyně mladší 10-11
Dundáčková Zuzana Triathlon Team ChrudimjednotlivciZ16-39ano
Eisner Philip Sport project swimjednotlivciM50pne
Filip Lukáš jednotlivciM40-49ne
Franc Petr Triatlon Mladá BoleslavjednotlivciM40-49ano
Gregora Jan Activity LanškrounjednotlivciM16-39ano
Gremlicová Lucie Gremlicová Liga 100 OlomoucjednotlivciZ50pne
Grubner Tomáš Triathlon Team ChrudimjednotlivciM50pano
Gurnik Stanislav Triexpert MILT racing teamjednotlivciM16-39ano
Hába Jan Joskatel TeamjednotlivciM16-39ano
Habrnal Martin pardubicejednotlivciM16-39ne
Hokr Marcel TRI ChrudimjednotlivciM40-49ano
Holan Vojtěch PrahajednotlivciM40-49ano
Holík Michal ELEVEN RUN TEAMjednotlivciM16-39ano
Horák Martin IRONMAN Sudoměř teamjednotlivciM40-49ano
Hosnedlová Markéta ELEVEN MERCEDES MITAS jednotlivciZ16-39ano
Hrouda Štěpán Líný Drzý HolkyjednotlivciM16-39ano
Janáček Tomáš MRX Teamml. žácižáci mladší 8-9
Janda David Harfa sport teamjednotlivciM16-39ne
Jelínek Petr Kostelec u Heřmanova Městce jednotlivciM40-49ano
Jirásko Lubomír SrchjednotlivciM40-49ano
Kahánek Stanislav Dýmka mírujednotlivciM16-39ne
Kaigl Jan Líný drzý holky jednotlivciM16-39ano
Kaiglová Lucie Líný drzý holky jednotlivciZ16-39ano
Kala Jiří CK Příbram Fany GastrojednotlivciM16-39ne
kaliba daniel HKNMPSMjednotlivciM16-39ne
Kamarádová Daniela TRI COLORSjednotlivciZ40-49ano
Kandýsek Dušan jednotlivciM40-49
Karkošková Michelle OstravajednotlivciZ16-39ne
Kažmír Roman Ironman Sudoměř teamjednotlivciM40-49ano
Klírová Jana Hradec královéjednotlivciZ50pne
Kmošek Lukáš DašicejednotlivciM16-39ano
Koblížková Gabriela PrahajednotlivciZ40-49ano
Kolesár Richard PrahajednotlivciM16-39ano
Kopáčová Veronika PK Pardubiceml. žácižákyně mladší 10-11ne
Košín Roman Triathlon Team ChrudimjednotlivciM40-49ano
Košínová Gabriela Triathlon Team ChrudimjednotlivciZ40-49ano
Košťáková Monika jednotlivciZ16-39ano
Košťálová Olga HoricejednotlivciZ40-49ano
Kovář Jan Fort SMC Ústí n/OrlicíjednotlivciM16-39
Kramule Matyáš SDH Milovice ml. žácižáci mladší 10-11ano
Kratochvíl Jan SKH Královéhradeckého krajejednotlivciM16-39ano
Kroulik Jiri PrezleticejednotlivciM16-39ne
Kroupa Štěpán Café racersjednotlivciM40-49ano
Krpata Martin 2BWINNERjednotlivciM16-39ano
Kubová Michaela Triatlon Mladá BoleslavjednotlivciZ40-49ne
Kuchyňka Pavel Fubo Team HKjednotlivciM40-49
Magnusek Martin NáchodjednotlivciM16-39ano
Machala František Expres CZ Tufo team KolínjednotlivciM50pne
Maixnerová Eliška Czech Tri K. TeamjednotlivciZ16-39
Maloch Aleš OMT PardubicejednotlivciM40-49ne
Maloch Václav Czech Tri K Teamml. žácižáci mladší 10-11ne
Malochová Alžběta ml. žácižákyně mladší 8-9ne
Marek Ondřej LanškrounjednotlivciM16-39ano
Mejzlík Petr TJ Spartak TřebíčjednotlivciM50pne
Mucha Pavel Wild GymjednotlivciM16-39ne
Müller Ondřej Slámožrouti KunvaldjednotlivciM16-39ano
Mužátko Pavel 43. vprjednotlivciM16-39ano
Nádherová Hana Hradec KrálovéjednotlivciZ50pano
Nedorost Josef Kostelec nad Labem jednotlivciM16-39ano
Němec Arnošt KolínjednotlivciM50pano
Neradilek Martin Hradec KrálovéjednotlivciM16-39ne
Neradilek Martin Hradec KrálovéjednotlivciM16-39ano
Novák Oliver www.kalirna.czst. žácižáci starší 12-13ano
Novák Viktor kalirna.czjednotlivciM40-49ano
Nováková Olga PrahajednotlivciZ50pano
Novotná Denisa Mokrý banditijednotlivciZ16-39ano
Novotný Ondřej For SMC ústí nad Orlicíml. žácižáci mladší 10-11
Novotný Vojtěch FORT SMC Ústí nad OrlicíjednotlivciM16-39ano
Odvárka Leoš HISPORT TeamjednotlivciM16-39ano
Okluský Miroslav TRI COLORSjednotlivciM16-39ano
Olšová Veronika Tri Ski Horní PočernicejednotlivciZ16-39ano
Pánek Šimon Vokolopolest. žácižáci starší 14-15
Pánková Emma Vokolopolest. žácižákyně starší 12-13
Paroulek Jaroslav SKP NymurkjednotlivciM40-49ano
Pejšek David Clairssy RacingjednotlivciM16-39ne
Peřinka Filip TTTjednotlivciM16-39ano
Pešl Josef TT Loko BerounjednotlivciM16-39ne
Peterková Eliška Spartak MTB Vrchlabíst. žácižákyně starší 14-15
Pfeffer Karel Etriatlon TeamjednotlivciM16-39ano
Piontek Petr jednotlivciM50p
Pislcejková Simona PrahajednotlivciZ40-49ano
Poláček Kamil FolksofiejednotlivciM16-39ne
Polesný Martin Liberec 25jednotlivciM16-39ne
Pozler Tomáš OMT Pardubice jednotlivciM40-49ne
Procházka Jakub FORT SMC Ústí nad OrlicíjednotlivciM16-39ano
Procházka Luděk Triatlon Team ASTRA BenešovjednotlivciM40-49ano
Rakytova Tatiana prahajednotlivciZ16-39ne
Randy Dusan HranicejednotlivciM40-49ne
Rejda Jan OMT PardubicejednotlivciM40-49ano
Rohlík Václav PardubicejednotlivciM16-39ano
Roman Martin Doosan Infracore Europe B.V.jednotlivciM16-39ne
Romžová Marianna BrnojednotlivciZ16-39ne
Roubíček Zdeněk Iron Mountain jednotlivciM40-49ano
Rožánková Tereza Tri ColorsjednotlivciZ40-49ano
Růžička Jakub Cyklobendl jednotlivciM16-39ano
Rychterová Eva Hradec KrálovéjednotlivciZ40-49ne
Ryzner Jan TT PardubicejednotlivciM50p
Řemáčková Veronika TýnjednotlivciZ16-39
Řezanková Alena TRI COLORSjednotlivciZ16-39ano
Skala Radek JOSKATELjednotlivciM50pano
Skotálek Jan SMC FORT UOjednotlivciM16-39ano
Skramuský Kamil TTTjednotlivciM40-49ano
Slezák Adam st. žácižáci starší 12-13ne
Smékal Jan ČáslavjednotlivciM16-39ne
Smolik Libor Lysá nad LabemjednotlivciM16-39ano
Stafova Eva OlomoucjednotlivciZ16-39ne
Steiner Jan Café RacersjednotlivciM16-39
Škeřík Filip TJ Sokol JehnědíjednotlivciM16-39ano
Šnajdárková Jana jednotlivciZ16-39ano
Štafová Eva jednotlivciZ16-39
Štěpán Daniel BSK Juniorsst. žácižáci starší 14-15
Teplý Ondřej Hisport TeamjednotlivciM40-49ano
Tioka Jakub OstravajednotlivciM16-39ne
Trčka Jan jednotlivciM50pano
Trnková Štěpánka SABZOjednotlivciZ40-49ne
Trojanová Viktorie KSPPAml. žácižákyně mladší 10-11
Tuček Petr tri-penguinjednotlivciM16-39ne
Tuček Štěpán tri-penguinml. žácižáci mladší 8-9ne
Turyna Miroslav DubanyjednotlivciM50pano
Varga Juraj BrnojednotlivciM16-39ano
Vavák Libor BK SadskájednotlivciM50pano
Vojtková Jitka PardubicejednotlivciZ16-39ano
Vojtková Marie Moravská TřebovájednotlivciZ50pano
Vondruskova Lucie VlasimjednotlivciZ16-39ne
Vudarčík Ivo Modrá KrevjednotlivciM16-39
Vůjtek Karel Triatlon Praha-HájejednotlivciM16-39ne
Wallerer Jiří IRON STARS BerounjednotlivciM16-39ne
Walter Jan Tri-Ski Horní PočernicejednotlivciM16-39ano