Startovní listina Pardubický triatlon 2019

jednotlivci

Počet přihlášených: 137

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
Novotný Vojtěch FORT SMC Ústí nad OrlicíM16-39ano
Novák Viktor kalirna.czM40-49ano
Beneš Vladimír Joskatel TeamM50pano
Dobiasova Sarka CSG TRI TEAMZ40-49ne
Dobiáš Šimon David CSG Tri TeamM16-39
Jirásko Lubomír SrchM40-49ano
Nádherová Hana Hradec KrálovéZ50pano
Balášová Petra Heřmanův MěstecZ16-39ano
Procházka Luděk Triatlon Team ASTRA BenešovM40-49ano
Bednář Tomáš JihlavaM16-39ne
Čejka Bořivoj Triathlon Team ChrudimM16-39ano
Kratochvíl Jan SKH Královéhradeckého krajeM16-39ano
Novotná Denisa Mokrý banditiZ16-39ano
Rakytova Tatiana prahaZ16-39ne
Dundáčková Zuzana Triathlon Team ChrudimZ16-39ano
Rohlík Václav PardubiceM16-39ano
Gurnik Stanislav Triexpert MILT racing teamM16-39ano
Roubíček Zdeněk Iron Mountain M40-49ano
Smolik Libor Lysá nad LabemM16-39ano
Neradilek Martin Hradec KrálovéM16-39ano
Čermáková Petra Alset racing teamZ40-49ano
Skala Radek JOSKATELM50pano
Hába Jan Joskatel TeamM16-39ano
Mužátko Pavel 43. vprM16-39ano
Řemáčková Veronika TýnZ16-39
Růžička Jakub Cyklobendl M16-39ano
Piontek Petr M50p
Ryzner Jan TT PardubiceM50p
Vavák Libor BK SadskáM50pano
Čerbák Adam BrnoM16-39ano
Walter Jan Tri-Ski Horní PočerniceM16-39ano
Kmošek Lukáš DašiceM16-39ano
Nedorost Josef Kostelec nad Labem M16-39ano
Hokr Marcel TRI ChrudimM40-49ano
Blaho Martin Prestige Cycling TeamM16-39ano
Kroupa Štěpán Café racersM40-49ano
Steiner Jan Café RacersM16-39
Gregora Jan Activity LanškrounM16-39ano
Skramuský Kamil TTTM40-49ano
Rožánková Tereza Tri ColorsZ40-49ano
Řezanková Alena TRI COLORSZ16-39ano
Maixnerová Eliška Czech Tri K. TeamZ16-39
Odvárka Leoš HISPORT TeamM16-39ano
Krpata Martin 2BWINNERM16-39ano
Holík Michal ELEVEN RUN TEAMM16-39ano
Kažmír Roman Ironman Sudoměř teamM40-49ano
Košťálová Olga HoriceZ40-49ano
Horák Martin IRONMAN Sudoměř teamM40-49ano
Kuchyňka Pavel Fubo Team HKM40-49
Čermák Štěpán PrahaM16-39ano
Holan Vojtěch PrahaM40-49ano
Kubová Michaela Triatlon Mladá BoleslavZ40-49ne
Franc Petr Triatlon Mladá BoleslavM40-49ano
Magnusek Martin NáchodM16-39ano
Vojtková Jitka PardubiceZ16-39ano
Vojtková Marie Moravská TřebováZ50pano
Beňo Richard PardubiceM50pano
Pfeffer Karel Etriatlon TeamM16-39ano
Vůjtek Karel Triatlon Praha-HájeM16-39ne
Procházka Jakub FORT SMC Ústí nad OrlicíM16-39ano
Skotálek Jan SMC FORT UOM16-39ano
Štafová Eva Z16-39
Kandýsek Dušan M40-49
Cimburek Josef KP PardubiceM16-39ano
Němec Arnošt KolínM50pano
Vudarčík Ivo Modrá KrevM16-39
Kovář Jan Fort SMC Ústí n/OrlicíM16-39
Olšová Veronika Tri Ski Horní PočerniceZ16-39ano
Kamarádová Daniela TRI COLORSZ40-49ano
Škeřík Filip TJ Sokol JehnědíM16-39ano
Marek Ondřej LanškrounM16-39ano
Jelínek Petr Kostelec u Heřmanova Městce M40-49ano
Müller Ondřej Slámožrouti KunvaldM16-39ano
Cogan Rudolf AEROTECM40-49ano
Coganová Zdeňka AEROTECZ16-39ano
Okluský Miroslav TRI COLORSM16-39ano
Kaiglová Lucie Líný drzý holky Z16-39ano
Kaigl Jan Líný drzý holky M16-39ano
Hrouda Štěpán Líný Drzý HolkyM16-39ano
Košťáková Monika Z16-39ano
Grubner Tomáš Triathlon Team ChrudimM50pano
Peřinka Filip TTTM16-39ano
Kala Jiří CK Příbram Fany GastroM16-39ne
Košín Roman Triathlon Team ChrudimM40-49ano
Košínová Gabriela Triathlon Team ChrudimZ40-49ano
Hosnedlová Markéta ELEVEN MERCEDES MITAS Z16-39ano
Paroulek Jaroslav SKP NymurkM40-49ano
Čech Jakub M16-39ano
Mucha Pavel Wild GymM16-39ne
Koblížková Gabriela PrahaZ40-49ano
Pislcejková Simona PrahaZ40-49ano
Čeněk Jan KASPER SWIX TEAM M16-39ano
Turyna Miroslav DubanyM50pano
Kahánek Stanislav Dýmka míruM16-39ne
Cerny Jan Opatovice nad LabemM40-49ano
kaliba daniel HKNMPSMM16-39ne
Cigánik Milan PrahaM50pano
Teplý Ondřej Hisport TeamM40-49ano
Andersová Nikol Expres CZ Tufo team KolínZ16-39ne
Bača Jan CzechTRI K. TeamM40-49ano
Bartecký Matěj M16-39ano
Bulínová Adéla BenešovZ16-39ne
Cmunt Petr Bitters Superior Cyklofit teamM16-39ano
Eisner Philip Sport project swimM50pne
Filip Lukáš M40-49ne
Gremlicová Lucie Gremlicová Liga 100 OlomoucZ50pne
Habrnal Martin pardubiceM16-39ne
Janda David Harfa sport teamM16-39ne
Karkošková Michelle OstravaZ16-39ne
Klírová Jana Hradec královéZ50pne
Kolesár Richard PrahaM16-39ano
Kroulik Jiri PrezleticeM16-39ne
Machala František Expres CZ Tufo team KolínM50pne
Maloch Aleš OMT PardubiceM40-49ne
Mejzlík Petr TJ Spartak TřebíčM50pne
Neradilek Martin Hradec KrálovéM16-39ne
Nováková Olga PrahaZ50pano
Pejšek David Clairssy RacingM16-39ne
Pešl Josef TT Loko BerounM16-39ne
Poláček Kamil FolksofieM16-39ne
Polesný Martin Liberec 25M16-39ne
Pozler Tomáš OMT Pardubice M40-49ne
Randy Dusan HraniceM40-49ne
Rejda Jan OMT PardubiceM40-49ano
Roman Martin Doosan Infracore Europe B.V.M16-39ne
Romžová Marianna BrnoZ16-39ne
Rychterová Eva Hradec KrálovéZ40-49ne
Smékal Jan ČáslavM16-39ne
Stafova Eva OlomoucZ16-39ne
Šnajdárková Jana Z16-39ano
Tioka Jakub OstravaM16-39ne
Trčka Jan M50pano
Trnková Štěpánka SABZOZ40-49ne
Tuček Petr tri-penguinM16-39ne
Varga Juraj BrnoM16-39ano
Vondruskova Lucie VlasimZ16-39ne
Wallerer Jiří IRON STARS BerounM16-39ne