Startovní listina ACO Přibyslavský běh

Počet přihlášených: 218

PříjmeníJménoKlub nebo městozávodKategoriePlatba
Apelt Alex ACOpřípravkapřípravka kluciano
Bárta Daniel Savenciapřípravkapřípravka kluciano
Bártová Tereza Žďár nad Sázavoupřípravkapřípravka holkyano
Doležel Adam Rychlé želvypřípravkapřípravka kluciano
Dymák Petr Euthanasiapřípravkapřípravka kluciano
Garlík Tomáš Prahapřípravkapřípravka kluciano
Háněl Daniel ACOpřípravkapřípravka kluciano
Jaroš Zdeněk Krásněvespřípravkapřípravka kluciano
Křesťan Radek Velká Losenicepřípravkapřípravka kluciano
Kysela Vojtěch ACOpřípravkapřípravka kluciano
Kysilka Ondřej Žďár nad Sázavoupřípravkapřípravka kluciano
Mašek Vojtěch SK TRI CYKLOCHLUBNApřípravkapřípravka klucine
Mokrá Klára ACOpřípravkapřípravka holkyano
Novotný Bohuslav ACOpřípravkapřípravka kluciano
Novotný Lukáš ACOpřípravkapřípravka kluciano
Omesová Marie Anna ACOpřípravkapřípravka holkyano
Siwková Stella ACOpřípravkapřípravka holkyano
Sláma Sebastian BOJ Žďár nad Sázavoupřípravkapřípravka klucine
Sochor Tobiáš Polničkapřípravkapřípravka kluciano
Stehlík Martin Savenciapřípravkapřípravka kluciano
Strašil Matěj ACOpřípravkapřípravka kluciano
Svoboda Vít přípravkapřípravka kluciano
Thomayer Vojtěch Savenciapřípravkapřípravka kluciano
Troppová Iva ACOpřípravkapřípravka holkyano
Troppová Stella ACOpřípravkapřípravka holkyano
Ulrich Jáchym ACOpřípravkapřípravka kluciano
Wágner Radek Savenciapřípravkapřípravka kluciano
Bárta Adam Savenciamladší žactvomladší žáciano
Havlíčková Denisa Přibyslavmladší žactvomladší žákyněano
Jarošová Anna Krásněvesmladší žactvomladší žákyněano
Klementova Nikola Pribyslavmladší žactvomladší žákyněano
Košetická Adéla Havlíčkův Brodmladší žactvomladší žákyněano
Křesťanová Kateřina Velká Losenicemladší žactvomladší žákyněano
Kysilka Václav Žďár nad Sázavoumladší žactvomladší žáciano
Omes Dominik ACOmladší žactvomladší žáciano
Růžičková Veronika Savenciamladší žactvomladší žákyněano
Slámová Barbora BOJ Žďár nad Sázavoumladší žactvomladší žákyněne
Sochorová Šarlota Polničkamladší žactvomladší žákyněano
Svoboda Petr Přibyslav-Hřištěmladší žactvomladší žáciano
Šrámek Matěj Savenciamladší žactvomladší žáciano
Tlustoš Kryštof ACOmladší žactvomladší žáciano
Vaverka Adam SK Přibyslavmladší žactvomladší žáciano
Háněl Tomáš ACOstarší žactvostarší žáciano
Havlíček Radek Přibyslavstarší žactvostarší žáciano
Hitzger Adam Havlíčkův Brodstarší žactvostarší žácine
Kužel Jakub ACOstarší žactvostarší žáciano
Lacinová Klára Savenciastarší žactvostarší žákyněano
Šrámková Klára Přibyslav starší žactvostarší žákyněne
Šrámková Lucie Savenciastarší žactvostarší žákyněano
Havlíčková Tereza Přibyslavjuniořijuniorkyano
Sobotková Barbora Malá Losenicejuniořijuniorkyano
Tomšů Ondřej Němčice - Mlýn Janderovstarší žactvostarší žáciano
Tomšů Tomáš Němčice - Mlýn Janderovmladší žactvomladší žáciano
Kamarádová Helena Přibyslavpřípravkapřípravka holkyano
Fišerová Zuzana Přibyslavpřípravkapřípravka holkyano
Kerbrová Kateřina Přibyslavmladší žactvomladší žákyněano
Bárta Vojtěch Dobrápřípravkapřípravka kluciano
Novotný Marek mladší žactvomladší žáci
Peňázová Kristýna Přibyslavstarší žactvostarší žákyně
Lee Tadeáš Prahapřípravkapřípravka kluci
Padalíková Lucie Žďár nad Sázavoustarší žactvostarší žákyně
Mičková Karolína Žďár nad Sázavoustarší žactvostarší žákyně
Tchirová Ela Nové město na Moravěpřípravkapřípravka holky
Křesťan Vojtěch Přibyslavmladší žactvomladší žáci
Mužáková Aneta Nové Veselímladší žactvomladší žákyně
Mužátka Ondřej Nové Veselípřípravkapřípravka kluci
Křesťanová Vendula Přibyslavmladší žactvomladší žákyně
Uchytil Miroslav Žďár nad Sázavoupřípravkapřípravka kluci
Jánčička Lukáš Humpolecpřípravkapřípravka kluci
Rázlová Anna půlmaratonZdo35
Kučírek Petr půlmaratonM50-59
Bárta Martin SavenciapůlmaratonM40-49ano
Bělehrádek Jaroslav Vysoké MýtopůlmaratonM60ano
Bělehrádek Pavel TJ ČolekpůlmaratonM60ano
Bořil Martin Lyžaři ŽďárpůlmaratonMdo39ano
Brabenec Aleš DRFG, Brno půlmaratonMdo39ano
Brabenec Miroslav Žďár nad SázavoupůlmaratonM60ano
Danihel Jan Amatér PolničkapůlmaratonM40-49ano
Doležal Miroslav Žďár nad SázavoupůlmaratonM40-49ano
Doležel Jiří Rychlé želvypůlmaratonMdo39ano
Fabrik Miroslav BrnopůlmaratonM60ano
Fabriková Blanka BrnopůlmaratonZ45plusano
Fajmon Luboš Hamry nad SázavoupůlmaratonM50-59ano
Fišer Luděk category: over 100kgpůlmaratonMdo39ano
Geist Jiří ACOpůlmaratonM50-59ano
Havránek Josef Bratčice u ČáslavipůlmaratonM40-49ano
Hitzger Petr Havlíčkův BrodpůlmaratonM40-49ano
Holcman Pavel SavenciapůlmaratonM40-49ano
Houzar Tomáš SavenciapůlmaratonMdo39ano
Hrubý Zdeněk ACOpůlmaratonMdo39ano
Hudečková Jiřina Nové Město na MoravěpůlmaratonZ35-44ano
Jeřábek Vít EuthanasiapůlmaratonM40-49ano
Jeřábková Alena EuthanasiapůlmaratonZ35-44ne
Jureček Jan JámypůlmaratonMdo39ano
Keclík Martin Žďár nad SázavoupůlmaratonM40-49ano
Kinc Vladimír Žďár nad SázavoupůlmaratonM50-59ano
Koščák Peter ACOpůlmaratonMdo39ano
Kratochvíl Pavel SavenciapůlmaratonM50-59ano
Krčálová Olga Polenský teampůlmaratonZ35-44ano
Kučerová Jana SavenciapůlmaratonZ45plusano
Lacina Václav SavenciapůlmaratonM50-59ano
Lacinová Hanka SavenciapůlmaratonZ45plusano
Ledvinka Josef PřibyslavpůlmaratonM40-49ano
Lee william PrahapůlmaratonM50-59ano
Mahel Leoš SavenciapůlmaratonM40-49ano
Mansfield James Kosova HorapůlmaratonM40-49ano
Marinec Petr ACOpůlmaratonM40-49ano
Mašek Daniel SK TRI CYKLOCHLUBNApůlmaratonM40-49ano
Meloun Vít Dlouhá Ves půlmaratonMdo39ano
Milič Radek SavenciapůlmaratonMdo39ano
Moravec Jaroslav SavenciapůlmaratonM50-59ano
Mucha Jaromír NHÚ Balinka VMpůlmaratonM40-49ano
Mucha Miroslav Velké MeziříčípůlmaratonM40-49ano
Omes Michael ACOpůlmaratonM50-59ano
Páral Marek SavenciapůlmaratonMdo39ano
Pavlas Antonín PřibyslavpůlmaratonM60ano
Podolková Věra Havlíčkův BrodpůlmaratonZ35-44ano
Pokorná Monika Lyžaři ŽďárpůlmaratonZdo35ano
Ptáček Jindřich SK SázavapůlmaratonM40-49ano
Reznicek Petr PolnickapůlmaratonM40-49ano
Říčka Jaroslav ACOpůlmaratonM50-59ano
Slama Adolf ZDAR NAD SAZAVOU 4půlmaratonM40-49ano
Sláma Jiří BOJ Žďár nad SázavoupůlmaratonM50-59ano
Slezák Jakub SK TRI CYKLOCHLUBNApůlmaratonMdo39ano
Smolka Aleš Tractebel Engineering a.s.půlmaratonM40-49ano
Stehlíková Růžena SavenciapůlmaratonZ35-44ano
Stránský Petr Klub TJ KafkypůlmaratonM40-49ano
Strašil Miroslav PřibyslavpůlmaratonM50-59ano
Šimek Pavel Polenský teampůlmaratonM40-49ano
Šimonová Barbora SK Tricyklochlubna Žďár nad SázavoupůlmaratonZdo35ano
Šípková Marcela Žďár nad SázavoupůlmaratonZ35-44ano
Šrámek Jan SavenciapůlmaratonMdo39ano
Šrámek Roman SavenciapůlmaratonM40-49ano
Šrámková Monika SavenciapůlmaratonZdo35ano
Štaubert Milan Broučci HumpolecpůlmaratonM40-49ano
Thomayer Jan SavenciapůlmaratonM40-49ano
Toman David PolnápůlmaratonMdo39ano
Tropp Stanislav ACOpůlmaratonM40-49ano
Uchytil Zdeněk Železnohorák týmpůlmaratonM40-49ano
Valenta Lukáš Richter + Frenzel Náchod půlmaratonMdo39ne
Vlček Jiří K-BOB BrzkovpůlmaratonM40-49ano
Vrša Martin Amatér PolničkapůlmaratonM40-49ano
Zukal Petr ChýskapůlmaratonM40-49ano
Chlád Stanislav AZ tým Světlá nad SázavoupůlmaratonM50-59ne
Ondráček Ladislav Malá LosenicepůlmaratonMdo39ano
Konůpek David Turbo ChotěbořpůlmaratonM40-49ano
Mužátko Lukáš Ski team VysočinapůlmaratonMdo39
Dubský, Kabourek Roman, Aleš ACO - Přibyslavská 10štafeta 2člennáano
Kohout, Popela Jan, Pavel SDH Věž štafeta 2člennáano
Krajcigr, Coufal Jan, Jakub Havlíčkův Brodštafeta 2člennáano
Tomanová Beruškyštafeta 2členná
Kubíček, Málek  Rudolf, Lukáš  ACO - Processorsštafeta 2člennáano
Peňáz, Kvarda  Pavel, František  ACO - Družbaštafeta 2člennáano
Růžička, Dejmal Jan, Karel  Svetlá nad Sázavou štafeta 2člennáano
Štědrá, Zvolánková  Jaroslava, Olga  ACO - Žihadlaštafeta 2člennáano
Tlustoš, Hánělová  Zdeněk, Žaneta  ACO - Uhni, běžím na jednoštafeta 2člennáano
Travnicek, Jansik  Lukas, Pavel  Havlickuv Brodštafeta 2člennáano
Vágner, Krov  Martin, Lubomír  ACO - Labutě, berušky, hadištafeta 2člennáano
Fic, Palánová, Havlenová, Staněk  Pavel, Marie, Jana, Vojtěch  ACO - Drým týmštafeta 4člennáano
Halamka, Šťourač, Hrenic, Sobotka   Josef, Pavel, Ondřej, Michal ACO - TECHNOCENTštafeta 4člennáano
Háněl, Brabenec, Němec, Pšenák Tomáš, Miroslav, Michal, Peter ACO - Bruskyštafeta 4člennáano
Martausová, Hošková, Zadina, Výduch Věra, Ivona, Tomáš, Luděk ACO - Baník Dobráštafeta 4člennáano
Hrubý, Dobrovolná, Linhartová, Pometlová Jan, Helena, Anna, Eliška ACO - Jabloňácištafeta 4člennáano
Hřebačka, Charvátová, Glock, Garšič Antonín, Lucie, Jan, Tomáš Savencia - Hodoňácištafeta 4člennáano
Kavalír, Pradáč, Stejskal, Doležán Martin, Leoš, Jiří, Michal  ACO - Železnohorák týmštafeta 4člennáano
Pešek, Ondráček, Piskač, Hochman Aleš, Stanislav, Tomáš, Matěj FITKO TEAMštafeta 4člennáano
Strnadová, Hájková, Zychová, Kadlec Simona, Eliška, Martina, Pavel ACO - Borováčcištafeta 4člennáano
Šedová, Bártová, Peňázová, Malý Zdeňka, Petra, Monika, Pavel Siluety Přibyslavštafeta 4člennáano
Travnickova Tereza Heralecštafeta 4člennáano
Kuncová, Vítek, Vala, Tvrdík,  Blanka, Jiří, Jaromír, Pavel Wlach Transport Polnáštafeta 4člennáano
Apelt Maxim ACOpředpřípravka
Bártová Anna Savenciapředpřípravka
Bártová Justýna Věžnicepředpřípravka
Bulan Jiří testpředpřípravka
Doležal Tomáš předpřípravka
Doležel Václav Rychlé želvypředpřípravka
Eisner Josef ACOpředpřípravka
Eliášová Adéla ACOpředpřípravka
Fišerová Jolana Přibyslavpředpřípravka
Garlíková Kristýna Prahapředpřípravka
Holub Emil Havlíčkův Brodpředpřípravka
Janáček Jakub Havlíčkův Brod předpřípravka
JANÁČEK Josef AZ Tým Světlá nad Sázavou předpřípravka
Janáčková Barbora ACOpředpřípravka
Jarošová Kristína Krásněvespředpřípravka
Jarošová Veronika Krásněvespředpřípravka
Jeřábek Jan Euthanasiapředpřípravka
Klusáčková Marcela ACOpředpřípravka
Koščák Samuel ACOpředpřípravka
Košetický Eduard Havlíčkův Brodpředpřípravka
Kratochvíl Lukáš Havlíčkův Brodpředpřípravka
Kratochvílová Lucie Havlíčkův Brodpředpřípravka
Kyselová Barbora ACOpředpřípravka
Máchalová Kamila Přibyslavpředpřípravka
Mokrý Matouš ACOpředpřípravka
Moštěk Ondřej Přibyslavpředpřípravka
Moštěk Vojtěch Přibyslavpředpřípravka
Mucha Kryštof Velké Meziříčípředpřípravka
Muchová Kristýna Velké Meziříčípředpřípravka
Němec Václav Havlíčkův Brodpředpřípravka
Novotný Tobiáš Nová Ves u Nového Města na Moravepředpřípravka
Popík Vojtěch Havlíčkův Brodpředpřípravka
Popíková Monika Havlíčkův Brodpředpřípravka
Přibyl Matyáš ACOpředpřípravka
Přibylová Adriana ACOpředpřípravka
Stehno Mikuláš ACOpředpřípravka
Strašil Matěj Přibyslavpředpřípravka
Šípek Dominik Žďár nad Sázavoupředpřípravka
Škachová Sofie Přibyslavpředpřípravka
Šrámková Denisa Savenciapředpřípravka
Šrámková Tereza Savenciapředpřípravka
Tonar Jan Havlíčkova Borovápředpřípravka
Travnicek Antonin Heralecpředpřípravka
Travnickova Lucie předpřípravka
Ulrich Janek ACOpředpřípravka
Vykoukal Adam Přibyslavpředpřípravka
Zadina Martin Dobrápředpřípravka
Zadinová Michaela Dobrápředpřípravka