Startovní listina Běh Lipovou alejí - Nymburská desítka

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 61

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategorieSkupina 2Platba
Adamcová Andrea Atletika VlašimženyH (ženy 45 - 54)ano
Adámek Zdeněk mužiB (muži 40 - 49)ano
Ambroz Daniel NymburkmužiB (muži 40 - 49)ano
Bittner Miloslav TJ DecathlonmužiB (muži 40 - 49)ano
Blažek Petr SK Sokol OpočnicemužiA (muži do 39)ne
Činátl Pavel W8ruba running teammužiA (muži do 39)ano
Daubner Petr PirátimužiB (muži 40 - 49)ne
Detko Štefan KopidlnomužiA (muži do 39)ano
Dovičín Pavel BBB teammužiB (muži 40 - 49)ne
Drhlíková Kristýna ČelákoviceženyF (ženy do 34)ne
Florianova Linda NymburkženyG (ženy 35 - 44)ano
Franc Petr Triatlon Mlada BoleslavmužiB (muži 40 - 49)ne
Hejzlar Pavel LitolmužiB (muži 40 - 49)ano
Herel Luboš Lesk KolínmužiB (muži 40 - 49)ne
holubova karolina kolinženyF (ženy do 34)ne
Hrabánek Vojtěch Velký OsekmužiB (muži 40 - 49)ano
Hukalova Sarka PrahaženyF (ženy do 34)ano
Hulinova Katerina Praha 6ženyG (ženy 35 - 44)ano
Hvolka Petr Kilpi Racing TeammužiB (muži 40 - 49)J Muži UNITOPano
Jančiga Roman Velké PopovicemužiA (muži do 39)ano
Jareš František Praha 4mužiA (muži do 39)ne
Jelínek Jiří Benešovský běžecký klubmužiC (muži 50 - 59)ano
Kačena Štěpán KPMGmužiA (muži do 39)ano
Khýr Rostislav Mladá BoleslavmužiB (muži 40 - 49)ano
Klimešová Jana USK PrahaženyH (ženy 45 - 54)ne
Klimešová Pavlína ČelákoviceženyF (ženy do 34)ne
Kordina Zdeněk AC Slovan LiberecmužiD (muži 60 - 69)ano
Králová Veronika RUN THE WORLDženyH (ženy 45 - 54)ne
Kraus Pavel Praha 10mužiA (muži do 39)ano
Kroužilová Iva Sokol Atletika Kolín/ GP KolínženyG (ženy 35 - 44)ano
Kubín Ondřej Spartak ČelákovicemužiA (muži do 39)ano
Kubišta Petr Sokol KolínmužiC (muži 50 - 59)ano
Kysilka Vratislav GP KolínmužiB (muži 40 - 49)ano
Macháčková Eva ženyG (ženy 35 - 44)ano
Mališová Karla SabzoženyI (ženy 55 plus)ne
Malý Martin Praha 10 - PetrovicemužiA (muži do 39)ne
Martincová Lucie PrahaženyG (ženy 35 - 44)ano
Martinec Tomáš STS Chvojkovice BrodmužiB (muži 40 - 49)ne
Milan Římal Sokol KolínmužiB (muži 40 - 49)ano
Moistner Jana CelakoviceženyG (ženy 35 - 44)ne
Neadál Jaroslav Praha 1mužiD (muži 60 - 69)ano
Nemcikova Lucia PrahaženyF (ženy do 34)ano
Noháč Jiří Petro-CanadamužiB (muži 40 - 49)ano
Novotny Marek KromerizmužiB (muži 40 - 49)J Muži UNITOPano
Pastyříková Vlaďka ZelenečženyH (ženy 45 - 54)ano
Pátek Daniel PrahamužiA (muži do 39)ano
Petr Jiří Captain America TeammužiA (muži do 39)ne
Popek David NymburkmužiA (muži do 39)ne
Rychlík Jakub Atletika KolínmužiA (muži do 39)ano
Říha Karel Benešovský běžecký klubmužiB (muži 40 - 49)ano
silova kristyna kolinženyG (ženy 35 - 44)ne
Sudek Lukáš NymburkmužiA (muži do 39)ano
Sušír Radek MilovicemužiA (muži do 39)ne
Šmejkal Ondřej Praha 8mužiA (muži do 39)ne
Šuk Michal Praha 8mužiA (muži do 39)J Muži UNITOPne
Vejtruba Jakub W8ruba running teammužiA (muži do 39)ano
Vejtruba Milan W8ruba running teammužiB (muži 40 - 49)ano
Vodehnal Jan Optika Jan VodehnalmužiB (muži 40 - 49)ne
Zelenka Petr NymburkmužiB (muži 40 - 49)ne
Žák Pavel PoděbradymužiB (muži 40 - 49)ano
Žežule Pavel SadskámužiB (muži 40 - 49)ano