Startovní listina Běh Lipovou alejí - Nymburská desítka

Počet přihlášených: 191

PříjmeníJménoKlubzávodKategorieSkupina 2Platba
Adamcová Andrea Atletika VlašimženyH (ženy 45 - 54)ano
Adámek Zdeněk mužiB (muži 40 - 49)ano
Alexy Marcin Sokol DobřichovicemužiB (muži 40 - 49)ano
Andrle Jakub Kostelec n.Č.lesymužiA (muži do 39)ano
Anýžová Radka PrahaženyG (ženy 35 - 44)ano
Auersvald Miloš Spartak Praha 4 / KerteammužiA (muži do 39)ano
Auersvaldová Eliška Spartak Praha 4ženyF (ženy do 34)ano
Bittner Miloslav TJ DecathlonmužiB (muži 40 - 49)ano
Bittnerová Radana GP KolínženyG (ženy 35 - 44)ano
Bláha Jan AK KroměřížmužiB (muži 40 - 49)J Muži UNITOPano
Blažek Petr SK Sokol OpočnicemužiA (muži do 39)ano
Brzák Petr Polepy p. KolínmužiD (muži 60 - 69)ano
Bubeníček Jiří PrahamužiC (muži 50 - 59)ano
Bubník Ondřej GP KolínmužiB (muži 40 - 49)ano
Cincibus Ondřej AC ČáslavmužiB (muži 40 - 49)ano
Činátl Pavel W8ruba running teammužiB (muži 40 - 49)ano
Daubner Petr PirátimužiB (muži 40 - 49)ano
Detko Štefan KopidlnomužiA (muži do 39)ano
Dvořáková Petra AC Čáslav, z.s.ženyG (ženy 35 - 44)ano
Florianova Linda NymburkženyG (ženy 35 - 44)ano
Franc Petr Triatlon Mlada BoleslavmužiB (muži 40 - 49)ano
Haník Zdeněk NymburkmužiA (muži do 39)ano
Harnoš Petr Atletika KolínmužiA (muži do 39)ano
Hejný Martin ČechticemužiB (muži 40 - 49)ano
Herda Jan SKP NymburkmužiA (muži do 39)ano
Herel Luboš Lesk KolínmužiB (muži 40 - 49)ano
Hloušek Adam ASK Slavia PrahamužiA (muži do 39)ano
Hodboď Radko AC Slovan LiberecmužiD (muži 60 - 69)ano
Hodboďová Jiřina LiberecženyI (ženy 55 plus)ano
Hodečková Iveta Červené PečkyženyH (ženy 45 - 54)ano
Hrabánek Vojtěch Velký OsekmužiB (muži 40 - 49)ano
Hrazdira Jan Sport Staněk TurnovmužiC (muži 50 - 59)ano
Hrdina Jakub Lasvit Ajeto running teammužiA (muži do 39)ano
Hulinova Katerina Praha 6ženyG (ženy 35 - 44)ano
Hvolka Petr Kilpi Racing TeammužiB (muži 40 - 49)J Muži UNITOPano
Jakoubek Aleš TJ EMĚ MělníkmužiB (muži 40 - 49)ano
Jelínek Jiří Benešovský běžecký klubmužiC (muži 50 - 59)ano
Jelínek Matěj ČernilovmužiE (nad 70)ano
Jelínková Magdalena ČernilovženyI (ženy 55 plus)ano
Jiránek Jan Mladá BoleslavmužiA (muži do 39)ano
Kabelka Jiří TJ Sokol Praha Královské VinohradymužiB (muži 40 - 49)ano
Kacíř Vlastimil TJ Lokomotiva TrutnovmužiB (muži 40 - 49)J Muži UNITOPano
Kačena Štěpán KPMGmužiA (muži do 39)ano
Katsiedl Michal AC PRAHA 1890mužiA (muži do 39)ano
Khýr Rostislav Mladá BoleslavmužiB (muži 40 - 49)ano
Klíma Martin KolínmužiA (muži do 39)ano
Klimešová Jana USK PrahaženyH (ženy 45 - 54)ano
Klimešová Pavlína ČelákoviceženyF (ženy do 34)ano
Klvaň Norbert Sokol Kolín atletikamužiB (muži 40 - 49)ano
Kočová Vlasta PoděbradyženyI (ženy 55 plus)ano
Kohout Richard LoučeňmužiC (muži 50 - 59)ano
Kordina Zdeněk AC Slovan LiberecmužiE (nad 70)ano
Košťák Luboš mužiB (muži 40 - 49)ano
Králová Veronika RUN THE WORLDženyH (ženy 45 - 54)ano
krejčí pavel pečkymužiA (muži do 39)ano
Kroužilová Iva Sokol Atletika Kolín/ GP KolínženyG (ženy 35 - 44)ano
Kubín Ondřej Spartak ČelákovicemužiA (muži do 39)ano
Kubišta Petr Sokol KolínmužiC (muži 50 - 59)ano
Kvasnička Daniel ŽehuňmužiA (muži do 39)ano
Kymr Jakub Odolena VodamužiA (muži do 39)J Muži UNITOPano
Kysilka Vratislav GP KolínmužiB (muži 40 - 49)ano
Letko Zbyněk KopidlnomužiA (muži do 39)ano
Limberková Monika ženyH (ženy 45 - 54)ano
Lipš Michal TJ Sokol Praha Královské VinohradymužiB (muži 40 - 49)ano
Macoun Jiří KolinmužiA (muži do 39)ano
Maděra Michal Liberec mužiA (muži do 39)ano
Maděrová Tučková Jana Liberec ženyG (ženy 35 - 44)ano
Macháčková Eva ženyG (ženy 35 - 44)ano
Mališová Karla SabzoženyI (ženy 55 plus)ano
Malý Martin Praha 10 - PetrovicemužiA (muži do 39)ano
Martincová Lucie PrahaženyH (ženy 45 - 54)ano
Martinec Tomáš STS Chvojkovice BrodmužiB (muži 40 - 49)ano
Matějka Milan TurnovmužiD (muži 60 - 69)ano
Michl Pavel Kanoistika PoděbradymužiA (muži do 39)ano
Míka Petr JihlavamužiB (muži 40 - 49)ano
Miler Jiří Lawi StarsmužiB (muži 40 - 49)ano
Minařík Petr SKP RokycanymužiB (muži 40 - 49)J Muži UNITOPano
Moravec Jakub USK PrahamužiA (muži do 39)ano
Neadál Jaroslav Praha 1mužiD (muži 60 - 69)ano
Nechoďdoma Petr DobřichovmužiB (muži 40 - 49)ano
Nemcikova Lucia PrahaženyF (ženy do 34)ano
Nezmeškal Petr KolínmužiB (muži 40 - 49)ano
Noháč Jiří Petro-CanadamužiB (muži 40 - 49)ano
Novotná Andrea PoříčanyženyG (ženy 35 - 44)ano
Novotný Pavel PoříčanymužiB (muži 40 - 49)ano
Olmr Miloš PoděbradymužiB (muži 40 - 49)ano
Pastyříková Vlaďka ZelenečženyH (ženy 45 - 54)ano
Pátek Daniel PrahamužiA (muži do 39)ano
Pěcha Tomáš PoděbradymužiC (muži 50 - 59)ano
Petera Petr PrahamužiC (muži 50 - 59)J Muži UNITOPano
Petr Jiří Captain America TeammužiA (muži do 39)ano
Podroužek Dušan Bejky Tým - ZaBěhu.czmužiB (muži 40 - 49)ano
Pohl Miloslav SKP NymburkmužiA (muži do 39)ano
Popek David NymburkmužiA (muži do 39)ano
Pszczolková Veronika Český TěšínženyG (ženy 35 - 44)ano
Rychlík Jakub Atletika KolínmužiA (muži do 39)ano
Ryzner Miroslav SK SRCHmužiC (muži 50 - 59)ano
Řídký Vladimír KosmosbikesmužiB (muži 40 - 49)ano
Říha Jaroslav Tenis Týnec nad LabemmužiD (muži 60 - 69)ano
Říha Karel Benešovský běžecký klubmužiC (muži 50 - 59)ano
Říha Miroslav Sokol SadskámužiE (nad 70)ano
Římal Milan Sokol KolínmužiB (muži 40 - 49)ano
Sedláček Jan SK SvěrákmužiA (muži do 39)ano
Smetana Josef Eurofoam sport teammužiC (muži 50 - 59)ano
Soukup Martin mužiB (muži 40 - 49)ano
Staněk Oldřich Tomáš GP KolínmužiA (muži do 39)ano
Sudek Lukáš NymburkmužiA (muži do 39)ano
Suchánek Petr AC Obora HvězdamužiB (muži 40 - 49)ano
Sušír Radek MilovicemužiB (muži 40 - 49)ano
Šesták Martin TJ EMĚ MělníkmužiC (muži 50 - 59)ano
Šmejkal Ondřej Praha 8mužiA (muži do 39)ano
Šťastný Tomáš KERTEAMmužiB (muži 40 - 49)ano
Štros David Perňa SystémmužiA (muži do 39)ano
Šuk Michal Praha 8mužiA (muži do 39)J Muži UNITOPano
Tall Pavel SK ČNB PrahamužiC (muži 50 - 59)ano
Tite Barbora Praha 4ženyF (ženy do 34)ano
Uhlířová Miroslava Spartka Praha 4ženyF (ženy do 34)ano
Vacek Martin Iscarex Česká TřebovámužiC (muži 50 - 59)ano
Vavák Libor BK SadskámužiC (muži 50 - 59)ano
Veigertová Gabriela Sk Slavia JičínženyF (ženy do 34)ano
Vejmelka Daniel PrahamužiA (muži do 39)ano
Vejtruba Jakub W8ruba running teammužiA (muži do 39)ano
Vejtruba Milan W8ruba running teammužiB (muži 40 - 49)ano
Vodehnal Jan Optika Jan VodehnalmužiB (muži 40 - 49)ano
Zapletal Pavel Zlate horymužiA (muži do 39)ano
Žák Pavel PoděbradymužiB (muži 40 - 49)ano
Žárová Petra ŘepínženyG (ženy 35 - 44)ano
Žežule Pavel SadskámužiB (muži 40 - 49)ano
Jirásko Dušan SK SRCHmužiB (muži 40 - 49)ano
Dovičín Pavel BBB teammužiB (muži 40 - 49)ano
Sádovský Luboš mužiC (muži 50 - 59)ano
Scěcený Pavel SKP NymburkmužiB (muži 40 - 49)
Sádlo Josef KřinecmužiB (muži 40 - 49)
Topinková Lenka AC Moravská Slavia BrnoženyG (ženy 35 - 44)
Sedlatý Petr NymburkmužiA (muži do 39)
Pulkrábek Martin ZlatokopmužiA (muži do 39)
Socha Čestmír SadskámužiD (muži 60 - 69)
Socha Čestmír SadskámužiB (muži 40 - 49)
Haníková Svatava ženyG (ženy 35 - 44)
Kovárník Stanislav AC Obora HvězdamužiE (nad 70)
Grundman Vojtěch KOB ChoceňmužiA (muži do 39)
Keil Jaroslav Běžec VysočinymužiD (muži 60 - 69)
Pondělíček Michal HořovicemužiA (muži do 39)
Slavíková Eva ženyG (ženy 35 - 44)ne
Čermáková Jana LiberecženyH (ženy 45 - 54)
Žaludová Lucie Triatlon Mladá BoleslavženyH (ženy 45 - 54)
Francová Jitka Triatlon Mladá BoleslavženyG (ženy 35 - 44)
Hejna Pavel NymburkmužiA (muži do 39)
Matějka Jan ChlebymužiA (muži do 39)
Kerlík Radovan Slavoj Stará BoleslavmužiC (muži 50 - 59)
Rudzan Boris PoděbradymužiA (muži do 39)
Vít Jiří mužiB (muži 40 - 49)
Jisl Václav Atletika Stará BoleslavmužiA (muži do 39)
Švadlenka Jan Lawi stars MBmužiA (muži do 39)
Klír Daniel NymburkmužiB (muži 40 - 49)
Prchal Pavel GP KolínmužiD (muži 60 - 69)
Rosenberger Luboš Atletika KolínmužiC (muži 50 - 59)ne
Hrdina Pavel Lokomotiva BřeclavmužiA (muži do 39)
Pícha Tomáš Sokol KolínmužiD (muži 60 - 69)ne
Vévodová Martina Lokomotiva BřeclavženyF (ženy do 34)
Vávrová Markéta MITAS CykloheliosženyF (ženy do 34)ne
Horvátová Lenka NymburkženyF (ženy do 34)
Flídrová Jana Kanoistika PoděbradyženyG (ženy 35 - 44)
Andrle Tomáš Kostelec nad Černými lesymužiA (muži do 39)
Horáček Václav SOP KolínmužiC (muži 50 - 59)
Havlín Jan mužiC (muži 50 - 59)ne
Haníková Adéla NymburkženyF (ženy do 34)
Bláha Kamil PardubicemužiB (muži 40 - 49)
Pomšar Miroslav Lysá MilomužiB (muži 40 - 49)
Janovský Petr JihlavamužiA (muži do 39)
Česáková Kristina Hastrman teamženyF (ženy do 34)
Plzák Lukáš mužiA (muži do 39)
Plzák Jakub mužiA (muži do 39)
Sova Jan MP PrahamužiC (muži 50 - 59)ne
Podoláková Pavla NymburkženyH (ženy 45 - 54)
Procházková Alena BKČSženyG (ženy 35 - 44)
Procházka Roman TuchorazmužiB (muži 40 - 49)
Pešl Josef TT Loko BerounmužiA (muži do 39)
Jandáková Simona KolínženyF (ženy do 34)
Kavřík Adam SopkomužiA (muži do 39)
Kašparec Petr Sklárna AJETOmužiC (muži 50 - 59)ne
Pokorný Miroslav Benešov žije sportemmužiC (muži 50 - 59)
Novák Roman Cyklistika NSKmužiB (muži 40 - 49)
Čokrt Václav TTC Český BrodmužiD (muži 60 - 69)
Kadlčík Michal PrahamužiA (muži do 39)J Muži UNITOPne
Hrdinka Čestmír TTC Český BrodmužiC (muži 50 - 59)ne
Brych Jiří TJ Liga 100 Hradec Králové z.s.mužiE (nad 70)ne
Holubová Karolína KolinženyF (ženy do 34)ne
Hulinova Katerina Praha 6ženyG (ženy 35 - 44)ne
Moistner Jana CelakoviceženyG (ženy 35 - 44)ne
Silova Kristyna kolinženyG (ženy 35 - 44)ne