Startovní listina Čendův Běh v Petrově

Počet přihlášených: 210

PříjmeníJménoKlub nebo městozávodKategoriePlatba
Vošická Sofie Atipic500 mholky 500 m
Písařík Patrik LOK100 mkluci 100 m
Písařík Marek LOK100 mkluci 100 m
Tůmová Káťa 500 mholky 500 m
Nováková Klára 500 mholky 500 m
Černohub Vladimír Libčicemuži 6 kmMB
Striner Patrik Prahamuži 6 kmMBne
Petráň Lukáš 500 mkluci 500 m
Štěpánová Hana Praha 11ženyZBne
Menclová Pavlína HřebenaženyZBne
Zach Milan Báječné ženy v běhumuži 6 kmMCne
Průcha Jan Průcha Banjosmuži 12 km
Hrdličková Markéta PrahaženyZA
Polívka Jan Praha 412muži 12 kmne
Harčarík Jozef Fričkovce (SK)muži 6 kmMBne
Semerádová Michala Libeř1000 mholky 1000 m
Vavrušová Helena TJ Liga 100ženyZCne
Gregor Jaroslav Běchovicemuži 6 kmMDne
Jindra Pavel Olymp Prahamuži 6 km dorost+ne
Milec Štěpán 500 mkluci 500 m
Milcová Karolína Hřebena1000 mholky 1000 m
Petráň Tomáš Hřebena500 mkluci 500 m
Míčková Karolína Chrást nad Sázavou100 mholky 100 m
Semerádová Martina Atipic500 mholky 500 m
Průchová Nela 500 mholky 500 m
Harčarík Martin Fričkovce100 mkluci 100 m
Matula Štëpán Olympia Kladnomuži 6 kmMBne
HOLUB Jaroslav Liga 100 Prahamuži 6 kmMCne
Švarcová Beata Báječné děti v běhu100 mholky 100 m
Frycová Karolína Petrov Chlomek100 mholky 100 m
Moravec Karel Running Stones Prahamuži 12 km
Hůlová Hedivka Hřebena100 mholky 100 m
Jirásek Tomáš Running Stones Prahamuži 12 km
Doležal Jaromír SABZO Prahamuži 6 kmMDne
Matiasová Amélie Davle500 mholky 500 m
Šimková Tereza SK Jeseniova1000 mholky 1000 m
Zeidlerová Jarmila BBK BenešovženyZCne
Matias Maxmilián Davle100 mkluci 100 m
Sloup Klára Davle500 mholky 500 m
Sloup Filip Davle500 mkluci 500 m
Haisová Katrin 100 mholky 100 m
Lacek Jan 100 mkluci 100 m
Pechek David Kerteam100 mkluci 100 m
Kohoutová Aliice Hvozdnice100 mholky 100 m
Kohoutová Apolena Hvozdnice500 mholky 500 m
Kohoutová Anna Hvozdnice1000 mholky 1000 m
Horáková Pavlína Liberec500 mholky 500 m
Čáslavková Sabinka 100 mholky 100 m
Hessingová Lucie ženyZD
Průchová Veronika ženyZD
Vrána Mikuláš Praha Zbraslav500 mkluci 500 m
Chaloupka Michal 500 mkluci 500 m
Žežulková Natálie Petrov100 mholky 100 m
Valeš Tadeáš Chlomek500 mkluci 500 m
Jelen Lukáš ŠSK Újezd nad lesy1000 mkluci 1000 m
Jelen Tomáš SK Slavia Praha1000 mkluci 1000 m
Jelen Matyáš ŠSK Újezd nad lesy500 mkluci 500 m
Šípková Johanka Petrov Chlomek100 mholky 100 m
Šípková Eliška Petrov Chlomek500 mholky 500 m
Gašová Ester Atipic500 mholky 500 m
Kaštovská Nela Atipic 500 mholky 500 m
Kaštovský Michael Jílové u Prahy1000 mkluci 1000 m
Brejlová Markéta Temno100 mholky 100 m
Mrázková Julie Petrov Chlomek100 mholky 100 m
Smékalová Sofie Praha100 mholky 100 m
Řehoř Šimon Petrov Chlomek100 mkluci 100 m
Fröhlichová Zora TJ Sokol Dobřichovice100 mholky 100 m
Procházková Zdeňka Atipic100 mholky 100 m
Suchardová Eliška LOK100 mholky 100 m
Hubínek Matyáš STS Chvojkovice Brod100 mkluci 100 m
Červenka Václav Petrov100 mkluci 100 m
Červenková Anna Petrov500 mholky 500 m
Bily Tobias Zodyhyd100 mkluci 100 m
Pantuckova Natalie Petrov 500 mholky 500 m
Phililips Chloe Běhat umí každý100 mholky 100 m
Phililips Alex Běhat umí každý100 mkluci 100 m
Kaše Kryštof Petrov1000 mkluci 1000 m
Stárková Veronika 500 mholky 500 m
Skřivanová Karolína ATIPIC500 mholky 500 m
Pavliščová Anna ATIPIC500 mholky 500 m
Procházková Helena Atipic500 mholky 500 m
Pálová Veronika Atipic Jílové u Prahy 500 mholky 500 m
Procházka Tomáš Atipic1000 mkluci 1000 m
Zvěřina Matěj Petrov500 mkluci 500 m
Steiner Oliver Spartak Praha 41000 mkluci 1000 m
Pavlišče Štěpán ATIPIC100 mkluci 100 m
Pavliščová Josefína ATIPIC100 mholky 100 m
Hatyina Amélie 100 mholky 100 m
Pešinová Nela 100 mholky 100 m
Pešinová Tereza 100 mholky 100 m
Smutna Magdalena Davle500 mholky 500 m
Smutna Katerina Davle100 mholky 100 m
Carmine Adam SK Hostivař500 mkluci 500 m
Carmine Nicol Atletika Jižní Město500 mholky 500 m
Polívková Viktorie Praha 4100 mholky 100 m
Polívková Jitka Praha 4ženyZBne
Obuškevičová Anna Praha 41000 mholky 1000 m
Lesage Martin Transbrodymuži 6 kmMBne
Zítko Jan SK Jeseniova1000 mkluci 1000 m
Vávra Radomír Kerteammuži 6 kmMC
Babczynski Dan Petrovmuži 6 km dorost+
Bartoš Jan Osada Amarillomuži 12 km
Rychetský Tomáš HH Smíchovmuži 6 kmMC
Procházka Tomáš Atipicmuži 6 kmMBne
Vinecká Johana Petrov1000 mholky 1000 m
Doležalová Tereza ženyZB
Ajm Marek Petrovmuži 6 kmMBne
Špitálská Jana Údolí Zlatého PotokaženyZC
Vykopal Přemek muži 6 kmMC
Pechek Petr Kerteammuži 12 kmne
Gololobovová Blanka AVC PrahaženyZBne
Kasiková Dita ženyZA
Balek Bronislav muži 12 km
Benedikt Tomáš Petrovmuži 6 km dorost+
Čerepušťák Ondřej AVC Prahamuži 6 kmME
Šembera Jiří Praha muži 6 kmMBne
Řápek Vácalv AVC Prahamuži 6 kmME
Coufalová Veronika TJ UhříněvesženyZA
Kopecká Iveta Libřický osadní klub - LOKženyZAne
Bejšovec Richard TJ Uhříněvesmuži 6 kmMC
Flegrová Andrea PetrovženyZCne
Starý Stanislav Roubíčkova Lhotamuži 6 kmMDne
Čech Jaroslav Liga 100 Prahamuži 6 kmME
Šibravová Lenka PrahaženyZBne
Kovalovský Michal Běchovičtí běžcimuži 12 kmne
Řežábek Petr Praha 5muži 6 kmMDne
Kasa Petr Kotva Braníkmuži 6 kmMBne
Novák Pavel Sabzomuži 6 kmMD
Bříza František Pardubicemuži 12 km
Barcal Richard dos amigosmuži 12 kmne
Mulic Zlatan dos amigosmuži 12 kmne
Vinecký Matyáš Petrov500 mkluci 500 m
Fridrich Martin ČAFC Praha1000 mkluci 1000 m
Kaštovská Martina Jílové u PrahyženyZBne
Štěrba Milan Pikovicemuži 6 kmMDne
Vondrášek Jakub Hradištko500 mkluci 500 m
Kolář Václav AVC Prahamuži 6 kmME
Neumannová Lucie Velké PřílepyženyZAne
Lucie Daňková ženyZA
Ročňáková Miloslava ZvoleženyZCne
Šafránková Klára JenštejnženyZBne
Nová Ina ÚsvitženyZCne
Pšeničková Eliška HvozdniceženyZD
Babczynská Zita PetrovženyZD
Čermák Vratislav Petrovmuži 12 kmne
Dušková Monika Osada Za HorouženyZBne
Šimek Pavel Praha 3muži 6 kmMB
Kolbaba Pavel Lucky Family 1muži 6 kmMCne
Sloup Veronika 1000 mholky 1000 m
Lípa Václav Dobřichovicemuži 6 kmMDne
Synková Karolína Bojanovice100 mholky 100 m
Schwarzová Erika Praha 1ženyZAne
Synek David Bojanovice500 mkluci 500 m
Schwarzová Hedvika Petrovský ŽižkovženyZAne
Prošková Sofie Atipic, z.s.500 mholky 500 m
Prošková Valerie Atipic, z.s.500 mholky 500 m
Prošková Melánie Jílové u Prahy100 mholky 100 m
Brabcová Žaneta Jilove u Prahy100 mholky 100 m
Brabcová Jana Atipic Jilové u Prahy500 mholky 500 m
Trejbalová Eliška Udolí Temna500 mholky 500 m
Mílová Anna Praha500 mholky 500 m
Míček František AC Praha 1890muži 6 kmMBne
Behr Andreas Atipic1000 mkluci 1000 m
Menclová Markéta Hřebena500 mholky 500 m
Švejdová Kateřina Sokol PrAŽSKÝ100 mholky 100 m
Hais Eduard 100 mkluci 100 m
Maršalová Eliška Atipic500 mholky 500 m
Moucová Klára Atipic500 mholky 500 m
Maršál Štěpán Jílové u Prahy100 mkluci 100 m
Novotná Eliška Praha100 mholky 100 m
Blecha Vladislav Liga 100 Prahamuži 6 kmMCne
Ajm Marek LOK1000 mkluci 1000 m
Ajm Matoue LOK1000 mkluci 1000 m
Jindrová Michaela Olymp Praha1000 mholky 1000 m
Staňková Kateřina Petrov500 mholky 500 m
Dudášová Natálka Atipic-atletická minipřípravka500 mholky 500 m
Stárek František 1000 mkluci 1000 m
Sturm Petr Prahamuži 6 kmMBne
Kratochvíl Jakub Atipic1000 mkluci 1000 m
Křesťan Kryštof SK Jeseniova1000 mkluci 1000 m
Křesťan Tomáš SK Jeseniova1000 mkluci 1000 m
Hubínek Kimi STS Chvojkovice Brod1000 mkluci 1000 m
Cieslarová Kristýna Petrov100 mholky 100 m
Štola Roman Petrov u Prahy500 mkluci 500 m
Pavliščová Marie ATIPIC500 mholky 500 m
Stalmacherová Michaela ženyZB
Frantová Andrea LidlženyZAne
Mareček Petr Divoký č.muži 12 km
Misera Vojtěch 500 mkluci 500 m
Miserová Adéla 100 mholky 100 m
Nicotra Jessica PrahaženyZB
Vodička Josef TJ Zentivamuži 12 kmne
Bartošová Jiřina Praha 8ženyZB
Bartoš Lukáš FK Kobylisymuži 6 km dorost+
Blecha Vladislav Liga 100 Prahamuži 6 kmMCne
Bulan Jiří IroNTime testmuži 12 kmne
Fukova Adela Praha500 mholky 500 m
Kaše Kryštof Petrov100 mkluci 100 m
Koranda Jakub Atipic1000 mkluci 1000 m
Koranda Jan Atipic1000 mkluci 1000 m
Lenemayer Jana NafrněnkyženyZBne
Lesage Ella Transbrody100 mholky 100 m
Mayer Jan Atletika Benešovmuži 6 kmMDne
Menclová Michaela Hřebena1000 mholky 1000 m
Pautov Sergey SK ROVER PRAHAmuži 6 kmMCne
Požgayová Jana Bonbon PrahaženyZCne
Semerádová Martina Atipic500 mholky 500 m
Semerádová Michaela Libeř1000 mholky 1000 m
Tyllner David T-teammuži 12 kmne
Vitkova Kristyna Praha500 mholky 500 m