Startovní listina Bakovský půlmaraton

Počet přihlášených: 85

PříjmeníJménoKlub nebo městozávodKategoriePlatba
Ary Endre Benedek Team MaďarskomužiC (muži 50 - 59)ano
Beneš Marek KněžmostmužiA (muži do 39)ano
Bernát Tomáš Mnichovo HradištěmužiB (muži 40 - 49)ano
Breburdová Hana Maraton klub KladnoženyH (ženy 45 plus)ano
Bufka Zdeněk AC Česká LípamužiD (muži 60plus)ano
Čadil Josef Laufteam KněžmostmužiA (muži do 39)ano
Čivrný Jiří AK SemilymužiA (muži do 39)ano
Dlabal Petr Matonoha Free RummužiB (muži 40 - 49)ano
Dvořák Vojtěch Dvorak SystemsmužiA (muži do 39)ano
Eichler Ivo USK PrahamužiC (muži 50 - 59)ano
Fiala Enrico PIM BK MODŘANY - KAMÝKmužiB (muži 40 - 49)ano
Fořt Stanislav PlazymužiB (muži 40 - 49)ano
Hašl Pavel ČistámužiB (muži 40 - 49)ano
CHERUIYOT Emily Jemutai KenyaženyG (ženy 35 - 44)ano
Jadrníček Tomáš AC Mladá BoleslavmužiB (muži 40 - 49)ano
Jindrák Milan Трактор ЧелябинскmužiA (muži do 39)ano
Kautzký Tomáš Lauf Team Kněžmost mužiB (muži 40 - 49)ano
KIBIRE Moses Kipruto KenyamužiA (muži do 39)ano
Klauz Jiří Bakov nad JizeroumužiB (muži 40 - 49)ano
Kurzveil Jiří Triatlon Mladá BoleslavmužiA (muži do 39)ano
Maruška Zdeněk Jablonec nad Nisou 1mužiC (muži 50 - 59)ano
MATEBO Ruth Chemisto KenyaženyF (ženy do 34)ano
Matějka Milan Staněk sport TurnovmužiD (muži 60plus)ano
Menzel Dan Mono 50mužiA (muži do 39)ano
Novotný Jaroslav TEP TrutnovmužiD (muži 60plus)ano
Novotný Jiří Kosmos bikes Mladá BoleslavmužiB (muži 40 - 49)ano
Patočka Štěpán SLT allstarsmužiB (muži 40 - 49)ano
Růžičková Pavlína Mladá BoleslavženyG (ženy 35 - 44)ano
Semerák Ivo Lauf Team KněžmostmužiB (muži 40 - 49)ano
Staňková Veronika TJ Sokol PodlázkyženyF (ženy do 34)ano
Svobodová Lucie Benátky nad JizerouženyG (ženy 35 - 44)ano
Šťastný Tomáš PSK OLYMP Praha - KERTEAMmužiB (muži 40 - 49)ano
Švadlenka Jan AC MB, Lawi StarsmužiA (muži do 39)ano
Trnka Pavel Nečum a běž!mužiA (muži do 39)ano
Trpišovská Iveta Běhám pro radost ženyG (ženy 35 - 44)ano
Trpišovský František Běhám pro radost mužiB (muži 40 - 49)ano
TUEI Hosea Kiplagat KenyamužiA (muži do 39)ano
Valeš Josef Albrechtice v J.h.mužiB (muži 40 - 49)ano
Vaněk Pavel PrahamužiC (muži 50 - 59)ano
Videcký Jan AC Mladá BoleslavmužiA (muži do 39)ano
Vörösová Romana LíbezniceženyF (ženy do 34)ano
Vyskot Ludek Mlada boleslavmužiC (muži 50 - 59)ano
Wolf Jan pro podporu lesních skřítkůmužiB (muži 40 - 49)ano
Woronycz Petr MattoniFreeRunMBmužiA (muži do 39)ano
Yamaguchi Nobuyuki DaikinmužiC (muži 50 - 59)ano
Zappe Lukáš Jablonec nad NisoumužiA (muži do 39)ano
Zika Daniel LiberecmužiA (muži do 39)ano
Žáček Pavel AIM AT SUPPORT mužiB (muži 40 - 49)ano
Česáková Kristina Hastrman teamženyF (ženy do 34)ne
Dočkal Lubomír Snaha JablonecmužiB (muži 40 - 49)ne
Dolejš Jan TJ Sokol UnhošťmužiD (muži 60plus)ne
Flanderka Milan Klášter Hradiště nad JizeroumužiA (muži do 39)ne
Hájek Vlastimil IVAR CS - AUTHOR TEAMmužiB (muži 40 - 49)ne
Kovář Michal TJ Sokol UnhošťmužiB (muži 40 - 49)ne
Kučera Miroslav DebřmužiD (muži 60plus)ne
Osvald René MK KladnomužiB (muži 40 - 49)ne
Smrž Ondřej Nečum a běž!mužiB (muži 40 - 49)ne
Tuček Jiří BřezinamužiB (muži 40 - 49)ne
Tyllner David T-teammužiA (muži do 39)ne
Vohanka Jiří jirikovsportovanimužiA (muži do 39)
Kühnel Michal mužiB (muži 40 - 49)
Čeřovský Luděk mužiA (muži do 39)
Frolík Stanislav mužiC (muži 50 - 59)
Štěpánek Libor TJ Sokol PodlázkymužiA (muži do 39)
Prokůpek Luděk Atletika DoksymužiD (muži 60plus)
Brzobohatý Václav Sokol BakovmužiB (muži 40 - 49)
Horáková Renata ženyH (ženy 45 plus)
Suchý Miroslav Forrest GumpmužiB (muži 40 - 49)
Sedláček Radek mužiB (muži 40 - 49)
Jeřábková Kristýna ženyG (ženy 35 - 44)
Jánský Pavel mužiB (muži 40 - 49)
Sofín Luděk mužiB (muži 40 - 49)
Očenášek Vojen mužiB (muži 40 - 49)
Volejníková Viktorie Česká LípaženyF (ženy do 34)
Blažek Martin SDH DnebohmužiC (muži 50 - 59)
Pekař Martin Lesní PracovnícimužiA (muži do 39)
Protivánek Ivan mužiC (muži 50 - 59)
Pešl Josef TT Loko BerounmužiA (muži do 39)
Křížek Martin Kona RunnersmužiB (muži 40 - 49)
Šimek Pavel mužiB (muži 40 - 49)
Kraušner JIří MONO 50mužiB (muži 40 - 49)
Pospíšil Vít mužiB (muži 40 - 49)
Lisý Pavel mužiC (muži 50 - 59)
Koravský Roman ELEVEN RUN TEAMmužiC (muži 50 - 59)ne
Vörösová Romana LíbezniceženyF (ženy do 34)ne