Startovní listina Gladiator Challenge

Počet přihlášených: 494

st. č.PříjmeníJménoKlub nebo městozávodKategoriePlatbaStart Čas
1 Růžek Vojtěch GladiatorsjednotlivciM25ano 09:10:00
2 Kadrmas Marek Vysoké MýtojednotlivciM25ne 09:10:45
3 Hervertova Klara jednotlivciZ35ano 09:11:30
4 Soukupová Vendula GladiatorsjednotlivciZ35 09:12:15
5 Šašková Zuzana Roudnice nad LabemjednotlivciZ36+ano 09:13:00
6 Fišer Rostislav Spartan gym jednotlivciM36+ano 09:13:45
7 Stejskalová Barbora Spartan gymjednotlivciZ35ano 09:14:30
8 Vorobok Tomáš PredatorsjednotlivciM35ano 09:15:15
9 Badalíková Lucie BARBARIAN EXTREME TEAMjednotlivciZ25ano 09:16:00
10 Jeřábková Ladislava BARBARIAN EXTREME TEAMjednotlivciZ25ano 09:16:45
11 Běžel Jakub Plavme chytřejednotlivciM35ano 09:17:30
12 Miklos Marek PlayRealjednotlivciM36+ano 09:18:15
13 Rylková Kateřina OCRUNITED TEAMjednotlivciZ35ano 09:19:00
14 Dopitová Simona jednotlivciZ35ano 09:19:45
15 Větrovský Jakub OCRUNITED TEAMjednotlivciM35ano 09:20:30
16 Blín Ondřej GladiatorsjednotlivciM25ano 09:21:15
17 Bílek Jiří OCRUNITED TEAMjednotlivciM36+ano 09:22:00
18 Kučera Tomáš Dobrota OCRUNITED TEAMjednotlivciM36+ano 09:22:45
19 Nová Petra GladiatorsjednotlivciZ25ano 09:23:30
20 Srnský Daniel Nové Město na MoravějednotlivciM25ano 09:24:15
21 Švarcová Alenka jednotlivciZ35ano 09:25:00
22 Štroukal Martin GladiatorsjednotlivciM35ano 09:25:45
23 Wünsche Martin GladiatorsjednotlivciM35ano 09:26:30
24 Mach Jiří STG KladnojednotlivciM36+ano 09:27:15
25 Málková Lucie jednotlivciZ36+ano 09:28:00
26 Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná HorajednotlivciM35ano 09:28:45
27 Sukovatá Klára Gladiators jednotlivciZ35ano 09:29:30
28 Vlk Jan Můj GymjednotlivciM35ano 09:30:15
29 Košlerová Anna GladiatorsjednotlivciJuniorky 15-18ano 09:31:00
30 Voborský Matěj TřebívlicejednotlivciM25ano 09:31:45
31 Forst Marek HoroměřicejednotlivciM25ano 09:32:30
32 Švec Lukáš HoroměřicejednotlivciM36+ano 09:33:15
33 Netíková Anežka GladiatorsjednotlivciZ25ano 09:34:00
34 Mlejnek Karel jednotlivciM36+ano 09:34:45
35 Ciprová Tereza Spartan gymjednotlivciZ35ano 09:35:30
37 Dufková Lucie Zruč nad SázavoujednotlivciJuniorky 15-18ano 09:37:00
38 Aulická Kateřina Praha jednotlivciJuniorky 15-18ano 09:37:45
39 Kavková Veronika Svojšice u PřeloučejednotlivciJuniorky 15-18ano 09:38:30
40 Zlámalová Šárka PrahajednotlivciJuniorky 15-18ano 09:39:15
41 Turečková Simona #GLADIATORRACETEAMjednotlivciZ25ano 09:40:00
42 Novák Patrik Predator Workout KladnojednotlivciM25ano 09:40:45
43 Mohatron Barbora Predator Workout KladnojednotlivciZ35ano 09:41:30
44 Housková Natálie GladiatorsjednotlivciJuniorky 15-18ano 09:42:15
45 FIŠEROVÁ Petra Spartan gym jednotlivciZ36+ano 09:43:00
46 Švec Jiří STG Kladno jednotlivciM35ano 09:43:45
47 Vereš Pavel jednotlivciM36+ano 09:44:30
48 Kocián Vojtěch V cíli padnujednotlivciM35ano 09:45:15
49 Havlík Ondřej V cíli padnujednotlivciM35ano 09:46:00
50 Hůďa Ondra JihlavajednotlivciM35ano 09:46:45
51 Vyčichlo Tomáš Spartan gym jednotlivciM36+ano 09:47:30
52 Večeřa Zdeněk GladiatorsjednotlivciM35ano 09:48:15
53 Mikuš Michal SKI RUN ČakovicejednotlivciM36+ano 09:49:00
54 Záruba Jiří jednotlivciM35ano 09:49:45
55 Kuželková Liliana GladiatorsjednotlivciZ25ano 09:50:30
56 Braun David KolínjednotlivciM25ano 09:51:15
57 Skolil Jiří STG KolinjednotlivciM36+ano 09:52:00
58 Skolilová Aneta STG KolinjednotlivciZ25ano 09:52:45
59 Vágner Petr Roztoky u PrahyjednotlivciM35ano 09:53:30
60 Veselý Lukáš GladiatorsjednotlivciM35ano 09:54:15
61 Kapuciánová Radka GladiatorsjednotlivciZ35ano 09:55:00
62 Václavík Robert GladiatorsjednotlivciM36+ano 09:55:45
63 Pokorný Zdeněk RONNIE.CZjednotlivciM36+ 09:56:30
64 Linka Milan Excalibur RacejednotlivciM35ano 09:57:15
65 Honzů Jiri Kralupy jednotlivciM35ano 09:58:00
66 Kašpar Michal VodochodyjednotlivciM36+ano 09:58:45
67 Volšická Barbora #GLADIATORTEAMjednotlivciZ35ano 09:59:30
68 Švadlák Petr Svídnický Extrém TeamjednotlivciM36+ano 10:00:15
69 Kšánová Monika GladiatorsjednotlivciZ35ano 10:01:00
70 Jakubčová Michala Ústí nad LabemjednotlivciZ35ano 10:01:45
71 Šlik Jan Můj GymjednotlivciM36+ano 10:02:30
72 Rapčan Ladislav Pajp týmjednotlivciM35ano 10:03:15
73 Svobodová Klára Pajp týmjednotlivciZ35ano 10:04:00
74 Pomajzl Luboš DřetovicejednotlivciM35ano 10:04:45
75 Rajnoha Matěj Predator's Gym Roudnice nad LabemjednotlivciM25ano 10:05:30
76 Pazderova Kateřina MelnikjednotlivciZ35ano 10:06:15
77 Horsinková Kateřina FurtplnejjednotlivciZ36+ano 10:07:00
78 Inneman David FurtplnejjednotlivciM35ano 10:07:45
79 Jarošova Pavla MělníkjednotlivciZ35ano 10:08:30
80 Daněk Luboš OCR MělníkjednotlivciM25ano 10:09:15
81 Aberle Petr OCRUNITED TEAMjednotlivciM36+ano 10:10:00
82 Valcha Jiří NeratovicejednotlivciM35ano 10:10:45
83 Mládková Šárka TišicejednotlivciZ35ano 10:11:30
84 Filip Miroslav NeratovicejednotlivciM35ano 10:12:15
85 Koblížková Klára Jesenice u PrahyjednotlivciZ36+ano 10:13:00
86 Tocháčková Tereza BARBARIAN EXTREME TEAMjednotlivciZ25ano 10:13:45
87 Wágner Petr #GLADIATORRACETEAMjednotlivciM35ano 10:14:30
88 Kostková Romana STG KladnojednotlivciZ35ano 10:15:15
89 Povolný Lukáš #GLADIATORRACETEAMjednotlivciM36+ano 10:16:00
90 Syrový Filip #GLADIATORRACETEAM jednotlivciM25ano 10:16:45
91 Gibalová Veronika STG MělníkjednotlivciZ35ano 10:17:30
92 Matoušková Eva STG Mělník jednotlivciZ25ano 10:18:15
93 Marek Štěpán PrahajednotlivciM36+ano 10:19:00
94 Janoušek Filip GladiatorsjednotlivciM25ano 10:19:45
95 Veselý Slávek #GLADIATORRACETEAMjednotlivciM35ano 10:20:30
96 Slunečková Lenka KolínjednotlivciZ25ano 10:21:15
97 Koděra Jan KoutyjednotlivciM25ano 10:22:00
98 Skalová Michaela Praha-StřížkovjednotlivciZ36+ano 10:22:45
99 Skala Petr HITGYM - PrahajednotlivciM36+ano 10:23:30
100 Cimburek Ludvík VIP DOG TAGSjednotlivciM36+ 10:24:15
101 Novák Lukáš ŠnecijednotlivciM35 10:25:00
102 Sedláček Filip PrahajednotlivciM35ano 10:25:45
103 Študentová Jitka Praha 7jednotlivciZ35ano 10:26:30
104 Wolf Ondrej WORKOUT.EUjednotlivciM35 10:27:15
105 Zahradníček David WORKOUT.EUjednotlivciM36+ 10:28:00
106 Vodičková Gabriela jednotlivciZ35ano 10:28:45
107 Jeřábková Petra Fénix PlzeňjednotlivciZ35ano 09:05:00
108 Jandová Veronika Strong GirlsjednotlivciJuniorky 15-18ano 10:30:15
109 Kittelová Hana Strong GirlsjednotlivciJuniorky 15-18ano 10:31:00
110 Střílek Radislav ŠnecijednotlivciM36+ano 10:31:45
111 Střílková Milena ŠnecijednotlivciZ36+ano 10:32:30
112 Macek Pavel BechlínjednotlivciM36+ano 10:33:15
113 Imbr Radim GladiatorsjednotlivciJunioři 15-18ano 10:34:00
114 Vybíral Vladislav MostjednotlivciM36+ano 10:34:45
115 Jurník Lukáš Pěnčín jednotlivciM25ano 10:35:30
116 Ouředník Vít Lomnice nad PopelkoujednotlivciM35ano 10:36:15
117 Bečan Radek HZSP Aero VodochodyjednotlivciM36+ano 10:37:00
118 Mataj Václav HZSP Aero VodochodyjednotlivciM35ano 10:37:45
119 Košťál Pavel HZSP Aero VodochodyjednotlivciM25ano 10:38:30
120 Němec Jaroslav HZSP Aero VodochodyjednotlivciM35ano 10:39:15
121 Staněk Jan jednotlivciM35ano 10:40:00
122 Olbort Jan STG KladnojednotlivciM35ano 09:36:15
123 Kotlín Roman LaguninojednotlivciM36+ano 10:41:30
124 Klajbl Martin LaguninojednotlivciM36+ano 10:42:15
125 Klajblová Lucie LaguninojednotlivciZ36+ano 10:43:00
126 Gabriel Jan HořicejednotlivciM35ano 10:43:45
127 Čimbora Marek Krásno nad KysucoujednotlivciM25ano 10:44:30
128 Loffelmannová Kateřina Nová Ves jednotlivciZ36+ano 10:45:15
129 Drahokoupil Dan OCRUNITED TEAMjednotlivciM35ano 10:46:00
130 Divišová Monika LibišjednotlivciZ36+ano 10:46:45
131 Bjalončíková Veronika PrahajednotlivciZ35ano 10:47:30
132 Poch Michal PrahajednotlivciM35ano 10:48:15
134 slemr Jakub HradistkojednotlivciM35ano 10:49:45
135 PTACKOVA Zuza jednotlivciZ25ano 10:50:30
136 Faltys Lukáš jednotlivciM35ano 10:51:15
137 Štrbáková Lívia jednotlivciZ25ano 10:52:00
138 svoboda michal jednotlivciM36+ano 10:52:45
139 kříž petr jednotlivciM36+ano 10:53:30
140 čapek karel jednotlivciM36+ano 10:54:15
141 tomeš michal jednotlivciM36+ano 10:55:00
142 Němeček David PrahajednotlivciM36+ano 10:55:45
143 Král Michal EquiRay teamjednotlivciM35ano 10:56:30
144 Vodenka Jakub jednotlivciM35ano 10:57:15
145 Müller Marek jednotlivciM36+ano 10:58:00
146 Zavadil Vojtěch ŠnecijednotlivciM35ano 10:58:45
147 Mänzelová Michaela ŠnecijednotlivciZ36+ano 10:59:30
148 Valášek Jaroslav Švábi.czjednotlivciM35ano 11:00:15
149 Andělová Klára KlatovyjednotlivciZ35ano 11:01:00
150 Blažek David ŠNECIjednotlivciM36+ano 11:01:45
151 Slaměník Bedřich neBULL a makejjednotlivciM36+ano 11:02:30
152 Vargová Alice KladnojednotlivciZ25ano 11:03:15
153 Nováková Zuzana Šneci jednotlivciZ35ano 11:04:00
154 Kudlová Lucie ŠnecijednotlivciZ35ano 11:04:45
155 Krakovič Vojtěch UbožácijednotlivciM25ano 11:05:30
156 Roll David Velké PřílepyjednotlivciM35ano 11:06:15
157 Strachoňová Lenka RumburacijednotlivciZ36+ano 11:07:00
158 Jaržabková Petra RumburacijednotlivciZ36+ano 11:07:45
159 Štěpánková Andrea jednotlivciJuniorky 15-18ano 11:08:30
160 Bouška Martin #GLADIATORRACETEAMjednotlivciM36+ano 11:09:15
161 Pikora Jan SKP Judo Benešov/ Gympl BarbarzjednotlivciM25ano 11:20:00
162 Vacík Jiří SWEEP OCR TEAMjednotlivciM35ano 09:04:00
163 Kotelenský Lukáš Větrušice jednotlivciM35ano 11:20:45
164 Kotúčová Katarína jednotlivciZ35ano 11:21:30
165 Svoboda Vít ChallengerjednotlivciM35ano 12:10:00
166 Löffler Erik Spartan gymjednotlivciM36+ano 11:23:00
167 Szerencses Pavel TachovjednotlivciM25ano 11:23:45
168 Kozák Luděk TachovjednotlivciM25ano 11:24:30
169 Končinsķý David PrahajednotlivciM25ano 11:25:15
170 Černá Michaela SKI RUN ČakovicejednotlivciZ36+ano 11:26:00
171 Vevera Lukáš jednotlivciM25ano 11:26:45
172 Novák Daniel ŠnecijednotlivciM35ano 11:27:30
181 Knaifl Martin jednotlivciM36+ 11:28:15
182 Badouček Ondřej jednotlivciM35 11:29:00
183 Roubal Tomáš jednotlivciM35 11:29:45
184 Šebek Tomáš jednotlivciM36+ 11:30:30
185 Cepek Tomáš jednotlivciM36+ 11:31:15
186 Loužecká Aneta GladiatorsjednotlivciZ25ne 11:32:00
187 Štisová Anna jednotlivciZ35 11:32:45
188 Táčnerová Markéta jednotlivciZ25 11:33:30
189 Sadílek Martin šnecijednotlivciM35 09:59:30
190 Landová Eva jednotlivciZ35 11:35:00
191 Bořil Michal jednotlivciM36+ 11:35:45
192 Zmítko Jan BARBARIANjednotlivciM35 11:36:30
193 Kobolnický Patrik Rastilav jednotlivciM36+ 11:11:45
201 Holoubková Petra Gladiator training Kralupy nad VltavouMIX Dvojice (muž žena) 11:44:00
201 Říha Vladimír Odolena VodaMIX Dvojice (muž žena)ano 11:44:00
202 Běžel Jakub Plavme chytře ona a onMIX Dvojice (muž žena) 11:45:00
202 Běželová Kristýna Plavme chytře ona a onMIX Dvojice (muž žena)ano 11:45:00
203 Trousil Honza #GLADIATORRACETEAMMIX Dvojice (muž žena)ano 11:46:00
203 Záchvějová Denisa #GLADIATORRACETEAM MIX Dvojice (muž žena) 11:46:00
204 Novák Michal ŠneciMIX Dvojice (muž žena) 11:47:00
204 Nováková Dominika ŠneciMIX Dvojice (muž žena)ano 11:47:00
205 Kovaříková Gabriela POPRVÉSPOLUMIX Dvojice (muž žena)ano 11:48:00
205 Novotný Marek POPRVÉSPOLUMIX Dvojice (muž žena) 11:48:00
206 Dálková Lucie SRTG KolínMIX Dvojice (muž žena) 11:49:00
206 Šafránek Michal SRTG KolínMIX Dvojice (muž žena)ano 11:49:00
207 Raslová Marie Citronová zmrzlinaMIX Dvojice (muž žena) 11:50:00
207 Řezníček David Citronová zmrzlinaMIX Dvojice (muž žena)ano 11:50:00
208 Šašková Zuzana MIX Dvojice (muž žena) 11:51:00
208 Šindler Matěj MIX Dvojice (muž žena)ano 11:51:00
209 Kamlerová Juditka Libušínští měšťanéMIX Dvojice (muž žena) 11:52:00
209 Vítek Karel Libušínští měšťanéMIX Dvojice (muž žena)ano 11:52:00
210 Mates Martin MarTy MIX Dvojice (muž žena) 11:53:00
210 Rudková Kristýna MarTy MIX Dvojice (muž žena)ano 11:53:00
211 Liberda Jiří moorcataMIX Dvojice (muž žena)ano 11:54:00
211 Šindelářová Zuzana moorcataMIX Dvojice (muž žena) 11:54:00
212 Bradáčková Zuzana MY DVAMIX Dvojice (muž žena) 11:55:00
212 Hošek Jakub MY DVAMIX Dvojice (muž žena)ano 11:55:00
213 Benčíková Zdenka BEAST - OCR teamMIX Dvojice (muž žena) 11:56:00
213 Pokorný Zdeněk BEAST - OCR teamMIX Dvojice (muž žena) 11:56:00
215 Kubíček Tadeaš MIX Dvojice (muž žena) 11:57:00
215 Mekhdiyeva Ellada MIX Dvojice (muž žena)ano 11:57:00
216 Chytilová Helena PandyMIX Dvojice (muž žena) 11:58:00
216 Wolf David PandyMIX Dvojice (muž žena)ano 11:58:00
217 Helcl Vojtěch VaM MIX Dvojice (muž žena) 11:59:00
217 Třeštíková Michaela VaMMIX Dvojice (muž žena)ano 11:59:00
218 Drábková Veronika OCR Runners ŠumperkMIX Dvojice (muž žena) 12:00:00
218 Vepřek Martin OCR Runners ŠumperkMIX Dvojice (muž žena)ano 12:00:00
219 Krol Lukáš MIX Dvojice (muž žena) 12:01:00
219 Sůva Tomáš MIX Dvojice (muž žena)ano 12:01:00
220 Sukovatá Klára Bro&SisMIX Dvojice (muž žena)ano 12:09:00
220 Sukovatý Filip Bro&SisMIX Dvojice (muž žena) 12:09:00
221 Kadeřábková Iva STG SpořiceMIX Dvojice (muž žena) 12:03:00
221 Velíšek Jan STG SpořiceMIX Dvojice (muž žena)ano 12:03:00
222 Kodydek Tomáš HurikansMIX Dvojice (muž žena) 12:04:00
222 Kuropatnická Zuzana HurikansMIX Dvojice (muž žena)ano 12:04:00
223 Babušková Stanislava #GLADIATORRACETEAMMIX Dvojice (muž žena)ano 12:05:00
223 Říha Zdeněk #GLADIATORRACETEAMMIX Dvojice (muž žena)ano 12:05:00
224 Procházková Tereza MIX Dvojice (muž žena) 12:06:00
224 Sadílek Martin šneciMIX Dvojice (muž žena) 12:06:00
225 Anděl Angels FamilyMIX Dvojice (muž žena) 12:07:00
225 Andělová Angels FamilyMIX Dvojice (muž žena) 12:07:00
226 Kuželková Natália MIX Dvojice (muž žena)ne 12:08:00
226 Šír Daniel MIX Dvojice (muž žena)
290 Mouchová Andrea TS Naděje KralupyjednotlivciJuniorky 15-18ano 11:41:00
298 Klenovec Matouš TS Naděje KralupyjednotlivciJunioři 15-18ano 11:42:00
299 Svačinová Veronika #GLADIATORRACETEAMjednotlivciJuniorky 15-18ano 12:02:00
300 Bergmannová Stela TS Naděje KralupyjednotlivciJuniorky 15-18ano 11:43:00
1002 Hulínská Alžběta LaguninodětiHolky 13-14ano 14:54:30
1003 Malá Klaudie SKI RUN ČakovicedětiHolky 13-14ano 14:55:00
1004 Mrhálková Doubravka NeratovicedětiHolky 13-14ano 14:55:30
1005 Němečková Julie AC Spartak PrahadětiHolky 13-14ano 14:56:00
1006 Chmelová Kralupy nad VltavoudětiHolky 10-12ano 15:40:00
1007 Ondráčková Lucie SKI RUN ČakovicedětiHolky 13-14ano 14:56:30
1008 Richtrmocová Ema GladiatorsdětiHolky 13-14ano 14:57:00
1009 Bednář Adam Judo Kralupy dětiKluci 13-14ano 14:50:00
1010 Cingroš Filip ObřístvídětiKluci 13-14ano 14:50:30
1011 Hořejší Ondřej SKI RUN ČakovicedětiKluci 13-14ano 14:51:00
1012 Kafka Jakub SKI RUN ČakovicedětiKluci 13-14ano 14:51:30
1013 Koranda Jan dětiKluci 13-14ano 14:51:50
1014 Kotlant David JenišovicedětiKluci 13-14ano 14:52:30
1015 Orvan Matěj LaguninodětiKluci 13-14ano 14:53:00
1016 Toth Jan LaguninodětiKluci 13-14ano 14:53:30
1017 Vacek Adam GladiatorsdětiKluci 13-14ano 14:54:00
1021 Cox Anna PrahadětiHolky 10-12ano 15:26:00
1022 Janečková Alice Jílové u PrahydětiHolky 10-12ano 15:26:30
1023 Janečková Karolína Jílové u PrahydětiHolky 10-12ano 15:27:00
1024 Klajblová Tereza LaguninodětiHolky 10-12ano 15:27:30
1025 Kneiblová Eliška Kralupy nad VltavoudětiHolky 10-12ano 15:28:00
1026 Kotálová Sára Lagunino dětiHolky 10-12ano 15:28:30
1027 Kotlantová Kateřina JenišovicedětiHolky 10-12ano 15:29:00
1028 Králová Viktorie KozinecdětiHolky 10-12ano 15:29:30
1029 Kramerová Aneta dětiHolky 10-12ano 15:30:00
1030 Holá Laura Fitness Club DiamondgymdětiHolky 7-9ano 15:45:00
1031 Macháčková Lucie Fitness Club DiamondgymdětiHolky 10-12ano 15:30:30
1032 Marešová Laura Kralupy nad VltavoudětiHolky 10-12ano 15:31:00
1033 Mohatron Valérie Predator Workout Kladno dětiHolky 10-12ano 15:31:30
1034 Náhlovská Anna Kutná HoradětiHolky 10-12ano 15:32:00
1035 Pištolová Kristýna ÚvalydětiHolky 10-12ano 15:32:30
1036 Pjatkanová Martina Fitness Club DiamondgymdětiHolky 10-12ano 15:33:00
1037 Růžková Viola SlanýdětiHolky 10-12ano 15:33:30
1038 Semeradová Aneta Dolany nad VltavoudětiHolky 10-12ano 15:34:00
1039 Slaměníková Barbora neBULL a makejdětiHolky 10-12ano 15:34:30
1040 Slavíková Anna LibišdětiHolky 10-12ano 15:35:00
1041 Smetanová Žofie dětiHolky 10-12ano 15:35:30
1042 Sypecka Klara Diamond GymdětiHolky 10-12ano 15:36:00
1043 Vágnerová Karolína Kralupy nad VltavoudětiHolky 10-12ano 15:36:30
1044 Vernerová Johana TurskodětiHolky 10-12ano 15:37:00
1045 Koukalová Linda Kralupy nad VltavoudětiHolky 0-6ano 16:15:30
1046 Cox Adam PrahadětiKluci 10-12ano 14:59:00
1047 Cox Anthony PrahadětiKluci 10-12ano 14:59:30
1048 Cvrk Jakub HolubicedětiKluci 10-12ano 15:00:00
1049 Fišer Daniel Spartan gymdětiKluci 10-12ano 15:00:30
1050 Holý Václav HK Kralupy nad Vltavou dětiKluci 10-12ano 15:02:00
1051 Špeldová Tereza GladiatorsdětiHolky 0-6ano 16:18:30
1052 Janda Dominik Tiger Jiu JitsudětiKluci 10-12ano 15:03:00
1053 Janovský Erik LaguninodětiKluci 10-12ano 15:03:30
1054 Kafka Tomáš SKI RUN ČakovicedětiKluci 10-12ano 15:04:00
1055 Koranda Jakub dětiKluci 10-12ano 15:04:30
1056 Koukal Matyáš Kralupy nad VltavoudětiKluci 10-12ano 15:05:00
1057 Král Kryštof KozinecdětiKluci 10-12ano 15:05:30
1058 Lisec Max Kralupy nad VltavoudětiKluci 10-12ano 15:06:00
1059 Lukášek Marek Kralupy dětiKluci 10-12ano 15:06:30
1060 Lupínek Ondřej dětiKluci 10-12ano 15:07:00
1061 Malík Tadeáš JUDO KralupydětiKluci 10-12ano 15:07:30
1062 Malý Viktor SKI RUN ČakovicedětiKluci 10-12ano 15:09:00
1063 Němeček Jakub VK Hamr dětiKluci 10-12ano 15:09:30
1064 Opluštil Adam JUDO KralupydětiKluci 10-12ano 15:10:00
1065 Opluštil Tomáš JUDO KralupydětiKluci 10-12ano 15:10:30
1067 Pavlíček Jakub GladiatorsdětiKluci 10-12ano 15:11:30
1068 Pavlíček Martin GladiatorsdětiKluci 10-12ano 15:12:00
1069 Pecník Tadeáš Holubice - KozinecdětiKluci 10-12ano 15:12:30
1070 Prokop Adam SlanýdětiKluci 10-12ano 15:13:00
1071 Růžek Vít SlanýdětiKluci 10-12ano 15:13:30
1072 Řeháček Vít Praha 9dětiKluci 10-12ano 15:14:00
1073 Slavík Martin LibišdětiKluci 10-12ano 15:14:30
1074 Slezák Dalibor GladiatorsdětiKluci 10-12ano 15:15:00
1075 Suk Martin Kralupy nad VltavoudětiKluci 10-12ano 15:15:30
1076 Šípek Ondřej GladiatorsdětiKluci 10-12ano 15:16:00
1077 Valášek Matěj dětiKluci 10-12ano 15:16:20
1078 Vršínský Nicolas GladiatorsdětiKluci 10-12ano 15:18:00
1079 Vyčichlo Lukáš Spartan GymdětiKluci 10-12ano 15:18:30
1080 Wagner Sebastien Kralupy nad VltavoudětiKluci 10-12ano 15:19:00
1081 Weinfurtner Karel LaguninodětiKluci 10-12ano 15:19:30
1082 Weinfurtner Marek LaguninodětiKluci 10-12ano 15:20:00
1083 Nováková zoe dětiHolky 7-9 15:45:30
1083 Zelenka Michal #GLADIATORRACETEAMdětiKluci 10-12ano 15:20:30
1084 Adamová Natálie Fitness Club Diamondgym, Kralupy nad VltavoudětiHolky 7-9ano 15:46:00
1085 Adamová Pavlína Fitness Club Diamondgym, Kralupy nad VltavoudětiHolky 7-9ano 15:46:30
1086 Běželová Karolína Plavme chytředětiHolky 7-9ano 15:47:00
1087 Flégrová Lilian Kostomlaty pod ŘípemdětiHolky 7-9ano 15:47:30
1089 Kavková Kristýna KlenečdětiHolky 7-9ano 15:48:30
1090 Lhotská Tereza PrahadětiHolky 7-9ano 15:49:00
1091 Macková Michaela HolubicedětiHolky 7-9ano 15:49:30
1093 Mikušová Michaela SKI RUN ČakovicedětiHolky 7-9ano 15:50:00
1095 Skalová Viktorie PrahadětiHolky 7-9ano 15:51:00
1096 Sýkorová Nela GladiatorsdětiHolky 7-9ano 15:51:30
1097 Šelichová Kateřina Fitness Club Diamondgym, Kralupy nad VltavoudětiHolky 7-9ano 15:52:00
1098 Šímová Aneta #GLADIATORRACETEAMdětiHolky 7-9ano 15:52:30
1099 Šlencová Emma GladiatorsdětiHolky 7-9ano 15:53:00
1100 Triskova Adriana PrahadětiHolky 7-9ano 15:53:30
1101 Valášková Tereza dětiHolky 7-9ano 15:54:00
1102 Valentová Magdaléna SKI RUN ČakovicedětiHolky 7-9ano 15:54:30
1103 Verešová rozárka dětiHolky 7-9ano 15:55:00
1104 Wágnerová Terezka #GLADIATORRACETEAMdětiHolky 7-9ano 15:55:30
1105 Blažek Vojta ŠNECIdětiKluci 7-9ano 15:56:00
1106 Buchanan Timothy Jan LaguninodětiKluci 7-9ano 15:56:30
1107 Cvrk Lukáš HolubicedětiKluci 7-9ano 15:57:00
1108 Čechura Filip GladiatorsdětiKluci 7-9ano 15:57:30
1109 Fišer Matyáš Spartan gymdětiKluci 7-9ano 15:58:00
1110 Horák Oliver GladiatorsdětiKluci 7-9ano 15:58:30
1111 Hrabčák Radovan Holubice Kozinec dětiKluci 7-9ano 15:59:00
1112 Hrabčák Samuel Holubice Kozinec dětiKluci 7-9ano 15:59:30
1113 Kalaš Toník Kralupy nad VltavoudětiKluci 7-9ano 16:00:00
1114 Koblížek Adam Jesenice u PrahydětiKluci 7-9ano 16:00:30
1115 Lupínek Radim dětiKluci 7-9ano 16:01:00
1116 Mareš Oskar Kralupy nad VltavoudětiKluci 7-9ano 16:01:30
1117 Miklos Daniel PlayRealdětiKluci 7-9ano 16:02:00
1118 Moravec Adam Odolena VodadětiKluci 7-9ano 16:02:30
1119 Mutinský Jirka Tygři KlecanydětiKluci 7-9ano 16:03:00
1120 Novák Tadeáš ŠnecidětiKluci 7-9ano 16:03:30
1121 Paul Vojtěch GladiatorsdětiKluci 7-9ano 16:04:00
1122 Pavlíček Šimon GladiatosdětiKluci 7-9ano 16:04:30
1123 Pecník Lukáš Holubice - KozinecdětiKluci 7-9ano 16:05:00
1124 Pehar Jakub GladiatorsdětiKluci 7-9ano 16:05:30
1125 Kulhavý Denis dětiKluci 0-6 16:06:00
1126 Richtrmoc Antonín GladiatorsdětiKluci 7-9ano 16:06:30
1127 Řeháček Hynek Praha 9dětiKluci 7-9ano 16:07:00
1128 Sirka Jan Kralupy nad Vltavou dětiKluci 7-9ano 16:07:30
1129 Slaměník Ondřej neBULL a makejdětiKluci 7-9ano 16:08:00
1130 Smetana Matěj dětiKluci 7-9ano 16:08:30
1131 Šebestová Ema GladiatorsdětiHolky 0-6ano 16:17:30
1132 Šípek Jakub GladiatorsdětiKluci 7-9ano 16:09:30
1133 Švanda Marek dětiKluci 7-9ano 16:10:00
1134 Tůma Julian Báječné děti v běhudětiKluci 7-9ano 16:10:30
1135 Václavík Filip GladiatorsdětiKluci 7-9ano 16:11:00
1136 Veber Václav GLADIATORdětiKluci 0-6ano 16:11:30
1137 Veber Vojtěch Libčice nad VltavoudětiKluci 7-9ano 16:12:00
1138 Verner Ondra TurskodětiKluci 7-9ano 16:12:30
1139 Wagner Maxim Kralupy nad VltavoudětiKluci 7-9ano 16:13:00
1140 Zelenka Petr #GLADIATORRACETEAMdětiKluci 7-9ano 16:13:30
1141 Nýdrlová Eliška SKI RUN ČakovicedětiHolky 13-14ne 14:57:30
1142 Havlínová Eliška GladiatorsdětiHolky 0-6ano 16:14:00
1143 Janečkova Diana GladiatorsdětiHolky 0-6ano 16:14:30
1144 Kapuciánová Vanesa GladiatorsdětiHolky 0-6ano 16:15:00
1146 Macková Šárka HolubicedětiHolky 0-6ano 16:16:00
1147 Pištolová Karolina GladiatorsdětiHolky 0-6ano 16:16:30
1148 Racova Leontynka KladnodětiHolky 0-6ano 16:17:00
1149 Šebesta Kryštof GladiatorsdětiKluci 7-9ano 16:09:00
1150 Šípková Nikola GladiatorsdětiHolky 0-6ano 16:18:00
1152 Běžel Jan Plavme chytředětiKluci 0-6ano 16:19:00
1153 Blažek Ondra ŠNECIdětiKluci 0-6ano 15:56:00
1154 Bukovský Adam KolíndětiKluci 0-6ano 16:20:00
1155 Plešnerová Valerie Kralupy nad VltavoudětiHolky 0-6ano 16:20:30
1156 Jacko Daniel KralupydětiKluci 0-6ano 16:21:00
1157 Heclová Emily dětiHolky 0-6 16:21:30
1158 Löffler Dominik Spartan gymdětiKluci 0-6ano 16:22:00
1158 Šlechtická Kristýna dětiHolky 10-12 15:37:30
1159 Ministr Jaroslav KladnodětiKluci 0-6ano 16:22:30
1159 Valkov Daniel dětiKluci 10-12 15:22:00
1160 Beneš Marek dětiKluci 7-9 16:23:00
1161 Beneš Radim dětiKluci 7-9 16:23:30
1162 Hoffmannová Mariana dětiHolky 7-9 16:24:00
1163 Cesnar Ondřej dětiKluci 7-9 16:24:30
1164 Kovandová Anežka dětiHolky 7-9 16:25:00
1165 Šíma Daniel #GLADIATORRACETEAMdětiKluci 0-6ano 16:22:00
1166 Hrušková Nikola dětiHolky 10-12 15:38:00
1167 Hrušková Markéta dětiHolky 0-6 16:25:30
1168 Knaifl Sebastian dětiKluci 0-6 16:26:00
1169 Ouřada Tomáš dětiKluci 7-9 16:26:30
1170 Zabilansky Adam Kralupy nad VltavoudětiKluci 0-6ano 16:35:00
1188 Janečková Denisa GladiatorsdětiHolky 7-9ano 16:14:30
1251 Šlenc Kryštof GladiatorsdětiKluci 0-6ano 16:27:00
1252 Křížová Claudie dětiHolky 10-12 15:38:30
1253 Chytil František Praha 8dětiKluci 10-12ano 15:22:30
1254 Střilková Šárka dětiHolky 7-9 16:27:30
1255 Fialová Elena dětiHolky 0-6 16:22:30
1256 Kudlová Markéta dětiHolky 7-9 16:28:00
1257 Machátová Marie Dog of gladiatordětiHolky 7-9ano 16:28:30
1258 Krpešová Natálie dětiHolky 0-6 16:29:00
1259 Kepeš Daniel dětiKluci 7-9 16:29:30
1260 Mihula Lukáš dětiKluci 0-6 16:30:00
1261 Čada Adam dětiKluci 10-12 15:23:00
1262 Kneibl Jan Kralupy nad VltavoudětiKluci 0-6ano 16:30:30
1263 Braun Zdeněk GladiatorsdětiKluci 7-9ano 16:12:00
1264 Čechurová Anička GladiatorsdětiHolky 13-14ano 14:58:00
1265 Novák Lukáš Šneci dětiKluci 0-6ano 16:03:30
1266 Milošová Ella GladiatorsdětiHolky 7-9ne 16:31:00
1267 Miloš Tobiáš GladiatorsdětiKluci 0-6ne 16:31:00
1268 Svoboda Frantisek Krakupy nad VltavoudětiKluci 0-6ano 16:31:00
1269 Bárta Jakub dětiKluci 7-9 16:32:00
1270 Peroutka Tomáš dětiKluci 7-9 16:32:00
1271 Bártová Laura dětiHolky 7-9 16:32:00
1272 Valenta Petr SKI RUN ČakovicedětiKluci 10-12ano 15:24:00
1273 Pauza Petr GladiatorsdětiKluci 10-12ano 15:24:30
1274 Šťovíčková Eliška dětiHolky 7-9 16:33:00
1302 Rosický Jan GladiatorsdětiKluci 0-6ano 16:34:00
1307 Triska Vaclav PrahadětiKluci 0-6ano 16:34:00
1308 Urban Matyáš GladiatorsdětiKluci 0-6ano 16:37:00
1309 Večeřa Kryštof GladiatorsdětiKluci 0-6ano 16:34:00
1311 Heřman Petr dětiKluci 10-12 15:25:00
1312 Kučerová Nikola dětiHolky 7-9 16:35:00
1313 Fojtková Tereza dětiHolky 13-14 14:58:30
1314 Zahradní Lukáš dětiKluci 0-6 16:35:00
1315 Noha Olík dětiKluci 0-6 16:35:30
1316 Nohová Aja dětiHolky 7-9 16:33:00
1317 Hrčkula Dominik dětiKluci 0-6 16:35:30
1318 Pařízková Melisa dětiHolky 7-9 16:36:00
1319 Špeldová Laura dětiHolky 0-6 16:18:30
1320 Staníková Julie Praha TJ DukladětiHolky 10-12ne 15:39:00
1321 Staníková Magdalena Praha TJ DukladětiHolky 10-12ne 15:39:30
1323 Polách Ondřej Gladiators dětiKluci 0-6ano 16:36:00
1324 Ministr Jaroslav dětiKluci 0-6 16:36:30
1325 Racova Natalie KlasnodětiHolky 7-9ano 15:50:30
1325 Ralová Natálie dětiHolky 7-9 16:43:00
1326 Ticháčková Kristýna #GLADIATORRACETEAMdětiHolky 7-9ano 16:37:00
1327 Hrdina Michal Kralupy nad VltavoudětiKluci 7-9ne 16:37:30
1328 Ďuďová Viktorie SKI RUN ČakovicedětiHolky 0-6ano 16:38:00
1329 Svačina Denis #GLADIATORRACETEAMdětiKluci 0-6ano 16:37:00
1330 Němečková Nikola dětiHolky 0-6 16:38:30
2255 Bláhová Elena dětiHolky 0-6 16:45:30
0 Bauštein Milan MIX Dvojice (muž žena)ne
0 Bauštein Milan STG PRAHAjednotlivciM35ne
0 Cejnar Jakub SKI RUN ČakovicejednotlivciM36+ne
0 Cejnarová Martina SKI RUN ČakovicejednotlivciZ36+ne
0 Ditl Sebastian PrahadětiKluci 13-14ne
0 Ditl Tobias PrahadětiKluci 10-12ne
0 Duďová Viktorie dětiHolky 0-6
0 Grýgera Alan PrahadětiKluci 10-12ne
0 Havránek Zdeněk PREDATOR WORKOUT jednotlivciM36+ne
0 Hunča Pavel na utěkujednotlivciM35ne
0 Janichová Jana MIX Dvojice (muž žena)
0 Jež Jakub Olešínky jednotlivciM35ne
0 Jindrová Jana Praha 8 jednotlivciZ35ne
0 Kovářová Tereza GladiatorsjednotlivciJuniorky 15-18ne
0 Kramule Matyáš MilovicedětiKluci 10-12ne
0 Kramule Matyáš SrtgKolindětiKluci 10-12ne
0 Kramule Tadeáš MilovicedětiKluci 7-9ne
0 Kramule Tadeáš AFK Milovice dětiKluci 7-9ne
0 Kunc Michal Roudnice nad LabemjednotlivciM25ne
0 Lavička Martin PLZEÑjednotlivciM36+ne
0 Loučková Valentýnka ZlončicedětiHolky 7-9ne
0 Loudová Barbora Kralupy nad VltavoudětiHolky 13-14ne
0 Macek Pavel BechlínjednotlivciM36+ne
0 Malá Klaudie SKI RUN ČakovicedětiHolky 13-14ne
0 Manolevski Michael PrahajednotlivciM36+ne
0 Mikulcová Lenka jednotlivciZ35ne
0 Motl Martin MěstodětiKluci 10-12ne
0 Mutinský Jiří Tygři KlecanydětiKluci 7-9ne
0 Racova Leontyna KladnodětiHolky 0-6ne
0 Racova Natalie KladnodětiHolky 7-9ne
0 Rybička Jakub OCR Panda jednotlivciM35ne
0 Řehák Pavel Roudnice nad LabemjednotlivciM25ne
0 Skřivan Tomáš PrahajednotlivciM35ne
0 Staníková Anna Praha TJ DukladětiHolky 7-9ne
0 Staníková Antonín Praha TJ DukladětiKluci 7-9ne
0 Stovickova Eliska 27801dětiHolky 7-9ne
0 Šašek Matej #GLADIATORRACETEAMjednotlivciM35ne
0 Šašková Kristýna #GLADIATORRACETEAMdětiHolky 7-9ne
0 Šír Daniel MIX Dvojice (muž žena)
0 Šrámková Květoslava KolínjednotlivciZ36+ne
0 Veselý Dušan GladiatorsdětiKluci 10-12ne
0 Zaoralová Pavlína jednotlivciZ35ne
0 Zdvihal Pavel MIX Dvojice (muž žena)ne
0 Zdvihalová Miroslava MIX Dvojice (muž žena)