Startovní listina Prague Park Race - Divoká Šárka

Počet přihlášených: 315

PříjmeníJménoKlub nebo městozávodKategoriePlatba
Orság Dominik ASC DUKLA14 kmM20ano
Albrechtová Šárka Praha8 kmženyano
Čumpelová Kateřina BC Nová trojka14 kmZ30ano
Říha Jan Praha14 kmM30ano
Kajzarova Linda Praha8 kmženyano
Hložková Monika Praha14 kmZ30ano
Wimmer David Run magazine team8 kmmužiano
Bekrová Šárka Praha8 kmženyano
Čížek Martin Řepy14 kmM40ano
Kostková Jitka Raněné gazely8 kmženyano
Šebestová Zdenka Raněné Gazely8 kmženyano
Rohlíček Bohumil 14 kmM40ano
Vítková Zuzana Rozběháme Most14 kmZ50ano
Fiedler Adam 14 kmM40ano
Matthews Doug Prague14 kmM50ano
Perrin Thomas Fox run8 kmmužiano
Řasová Tereza Praha8 kmženyano
Prager Karel TJ Sokol Sojovice14 kmM20ano
Bartoňová Veronika Veslaři Bohemians8 kmženyano
Fleissnerová Barbora Veslaři Bohemians8 kmženyano
Srb Tomas Praha14 kmM40ano
Kameník Martin 8 kmmužiano
Dufková Gabriela Dream team8 kmženyano
Mejsnarová Petra Dream team8 kmženyano
Dufek Patrik Dream team14 kmM20ano
Glaros Anastasios One Step Beyond Endurance Team14 kmM30ano
Chalupa Petr Praha14 kmM40ano
Zeibrlich Rudolf 8 kmmužiano
Srna Jakub Praha8 kmmužiano
Voráček David Zloncice14 kmM40ano
Pánek Jan Aktivní bufeťáci14 kmM40ano
Novotná Martina 8 kmženyano
Velehradský Petr Nučice14 kmM60ano
Kubíček Tomáš 14 kmM30ano
Burešová Veronika 8 kmženyano
Brenišin Ivan Praha 414 kmM50ano
Mařík Ondřej Praha14 kmM30ano
Hronikova Tereza 8 kmženyano
Železný Petr Mravkolev14 kmM40ano
Železný Vojtěch Mravkolev14 kmM20ano
Ščurková Radka Krompachy14 kmZ30ano
Fataciunová Jana Praha8 kmženyano
Novakovská Michaela Šneci v běhu 14 kmZ20ano
Beneš Michal Roztoky14 kmM40ano
Fabre Benjamin 14 kmM30ano
Kuželková Natália Gladiators Kralupy nad VLtavou14 kmZ20ano
Girlová Kristýna Brno8 kmženyano
Pruša Michal Brno8 kmmužiano
Mašek Jiří Hořín8 kmmužiano
Šimonek Josef Mělník8 kmmužiano
Kosinová Barbora Praha 178 kmženyano
Mrva Pavel BBK - Popovice14 kmM50ano
Valouch Viktor Praha 514 kmM30ano
Jenčík Petr Praha14 kmM40ano
Karchňák Jan TJ MDDM Ostrov 14 kmM20ano
Aubrechtová Erika Kolín8 kmženyano
Šámalová Aneta Praha 6 - Bubeneč8 kmženyano
Vidal Regis France14 kmM20ano
Sekerášová Michaela Banská Bystrica8 kmženyano
Schwarzová Romana Planetka B 612 , Praha 8 kmženyano
Eliášová Šárka SPV Sezemice14 kmZ40ano
Kratochvíl Miloš Hvězda Pardubice14 kmM40ano
Daniš Pavol Praha14 kmM40ano
Andrade Telmo DHL ITS running club14 kmM40ano
Kalužný Michal Kadaň14 kmM20ano
Tichá Věra 8 kmženyano
Weiss František Milčice14 kmM40ano
Bartošová Kateřina 14 kmZ40ano
O'Brien Derek James adidas Runners Prague14 kmM40ano
López Cozas Yankoa AR Prague14 kmZ30ano
Zanozina Ekaterina Kertaem14 kmZ30ano
Balážová Sabina adidas Runners Prague14 kmZ20ano
Zachová Dáša Uhrineves14 kmZ30ano
Kaliberka Jan SK Slovan Blesk14 kmM30ano
Vintiková Eliška Praha8 kmženyano
Colvin Adam Rainbow City, Alabama14 kmM40ano
Lorinczy Sandra PoLOVE8 kmženyano
Špaček Martin Praha14 kmM20ano
Janku Ondrej Olomouc14 kmM40ano
Grasl Karel Postoloprty14 kmM40ano
Graslová Hana Postoloprty8 kmženyano
Minaříková Michaela LoTe Teplice14 kmZ40ano
Fiala Theodor M.U.F. Roztoky14 kmM30ano
Denemark Tomas DHL IT Services14 kmM40ano
Hokr Milan 14 kmM20ano
Royo Beatriz 14 kmZ20ano
Skoumal Milan 8 kmmužiano
Šimáčková Šárka Praha14 kmZ20ano
Drahotová klára Kladno14 kmZ30ano
Novotná Tereza Plzeň14 kmZ20ano
Hlaváčová Lucie 8 kmženyano
Sako Luboš Praha 914 kmM30ano
Cossement Nicolas 14 kmM20ano
Samseli Veronika Lovosice8 kmženyano
Otsuka Masaki 14 kmM50ano
Hložková Monika Praha14 kmZ30ano
Bennett Jamie Old Town Running14 kmM40ano
Roubík František Čerčany14 kmM60ano
Zima Jiri Praha14 kmM30ano
Brabcová Radmila Praha14 kmZ40ano
Němeček Tomáš 8 kmmužiano
Jandová Lenka Most 14 kmZ50ano
Graslová Kateřina Postoloprty 14 kmZ20ano
Kohutova Tereza 14 kmZ30ano
Frydrych Jakub 14 kmM30ano
Wesolowska Maja Praha14 kmZ40ano
Zgliczynska Danuta Praha14 kmZ40ano
Hanzlikova Lucie Hřebeč8 kmženyano
Jabbour Rony 14 kmM40ano
Goncharov Jurij Praha8 kmmužiano
Sloupová Karolina 8 kmženyano
Valášková Kristýna Kraslice8 kmženyano
Opplová Veronika Praha8 kmženyano
Holasová Jitka Praha 8 kmženyano
Červinková Šárka Praha8 kmženyano
Pihl Johan Sverige14 kmM30ano
Jirásek Vít FBK Kobylisy 8 kmmužiano
Nykodým Richard Praha 14 kmM40ano
Hlinovská Pavla Kamenný Újezd u Rokycan8 kmženyano
Hlinovský Václav Kamenný Újezd u Rokycan8 kmmužiano
Vavrinčíková Olesja 14 kmZ30ano
Bradáčová Martina Maratón klub Kladno14 kmZ40ano
Kliková Eva Šneci v běhu Praha 414 kmZ50ano
Hlava Milan Praha 414 kmM60ano
Melč Zdenek Praha8 kmmužiano
Melčová Hana Praha8 kmženyano
Šustová Marie Šneci v běhu8 kmženyano
Dolejší Ivana Kobrlata8 kmženyano
Bruch Petr 14 kmM20ano
O'Sullivan Thomas Beroun14 kmM30ano
Dubská Kateřina Postoloprty8 kmženyano
Princ Aleš Praha 514 kmM40ano
Vorlová Nikola Praha8 kmženyano
Vokůrková Pavlína 14 kmZ40ano
Šmídek Ondřej XDENT14 kmM30ano
Šmídková Martina 14 kmZ20ano
Hameršmíd Vladimír Pardubice8 kmmužiano
Kňapová Dana Milovice8 kmženyano
Šrámková Zdeňka Ždírec nad Doubravou14 kmZ40ano
Hausleitner Filip Praha8 kmmužiano
Trčka Jan Albeř 9214 kmM50ano
Grygorov Kostiantyn KFPP MFF UK14 kmM30ano
Vojtíšek Michal Praha 414 kmM40ano
Valoušková Kristýna Praha14 kmZ30ano
Vajnar Vladimír Volduchy14 kmM20ano
Bares Michal Lety14 kmM40ano
Taylor Jo Prague14 kmM30ano
Dvorak Josef Prague 14 kmM30ano
Jelen Petr Skuhrov14 kmM50ano
Marušáková Marta Skuhrov14 kmZ40ano
Paulíčková Veronika Brno14 kmZ30ano
Šperanda Nina Praha8 kmženyano
Korb Lawrence Praha8 kmmužiano
Jochovičová Irena 14 kmZ20ano
Neubergerová Michaela 14 kmZ20ano
Celba Jiří Náchod14 kmM60ano
Böhmová Lenka 14 kmZ20ano
Adamus Roman Praha14 kmM50ano
Bulicova Anna 8 kmženyano
Lipgart Anna Prague8 kmženyano
Komarnitskaya Nataliya Warsaw14 kmZ30ano
Kubíčková Petra Praha 88 kmženyano
Lackun Ivan Adidas runners Prague14 kmM30ano
Kašpar Jan 14 kmM20ano
Kašpar Tomáš KB14 kmM40ano
Foottit Denisa 14 kmZ40ano
Drbohlav Michal adidas Runners Prague14 kmM20ano
Hejlová Ivana 14 kmZ30ano
Maděrová Mirka Rozběháme Most8 kmženyano
Fiala Jan Beroun8 kmmužiano
Sedlák František Pivnice Bílý Beránek14 kmM50ano
Veltruský Martin Addidas runners Prague14 kmM20ano
Šuhajdová Lucie Praha 8 kmženyano
Majíčková Zuzana Praha8 kmženyano
Rysová Tereza 14 kmZ40ano
Zázvorková Jana Adidas runners Prague14 kmZ20ano
Červenka Milan Pardubice8 kmmužiano
Talaš Roman Zlín14 kmM30ano
Šubrtová Martina Broumov8 kmženyano
Krasňan Miloš Jasenica8 kmmužiano
Fajčíková Veronika Liptovský Mikuláš8 kmženyano
Svatoň Tomáš LiveCross Neratovice14 kmM40ano
Bittner Miroslav TTT14 kmM40ano
Sedláková Lucie Kladno14 kmZ30ano
Sedlák Tomáš Kladno 14 kmM20ano
Hildprandtová Eva Dobřichovice14 kmZ50ano
Hubertová Radka Postoloprty8 kmženyano
Lukešová Markéta Postoloprty8 kmženyano
Černý Jan Praha14 kmM20ano
Rydlo Michal Praha 614 kmM20ano
Špaček Jan 14 kmM20ano
Gryčová Jana 14 kmZ20ano
Gondeaux Robin Prague14 kmM20ano
Karas Milan Havlíčkův Brod8 kmmužiano
Honzáková Jiřina Břevnov14 kmZ50ano
Trnková Iva Praha 9 - Prosek14 kmZ30ano
Iľašová Dominika 8 kmženyano
Polacikova Zuzana 8 kmženyano
Motlova Tereza 14 kmZ30ano
Jánský Lukáš Praha 3 - Vinohrady14 kmM30ano
Mezník Vláďa Lokomotiva Beroun OB14 kmM50ano
Čižmariková Tatiana 8 kmženyano
Hendrychová Jiřina Most8 kmženyano
Hendrych Jiří Most14 kmM40ano
Matyáš David Dieter's Ghetto running team14 kmM30ano
Karas Adam Havlíčkův Brod14 kmM20ano
Flanderka Milan Klášter Hradiště nad Jizerou14 kmM30ano
Pražák Ladislav BOX klub Jičín14 kmM40ano
Gosling Steve DHL Running Club14 kmM50ano
Arnold Linda Praha 1014 kmZ30ano
Vasko Dan 14 kmM30ano
Podroužková Eva Praha14 kmZ30ano
Pěnkava Vít 14 kmM20ano
Šuk Michal Praha 814 kmM20ano
Šindlerová Kateřina Praha8 kmženyano
Štěpánová Zdeňka 14 kmZ20ano
Scohier Francois Praha14 kmM30ano
Šilhanová Nikola Praha8 kmženyano
Macounova Kateřina Cakovicky 14 kmZ30ano
Kalfusová Anna Praha14 kmZ20ano
Hába Tomáš Praha14 kmM20ano
Kincl Jan Vepřovky14 kmM40ano
Jareš Václav Nymburk14 kmM60ano
Horák Jaroslav Běhám od zítra...8 kmmužiano
Palír Vojtěch adidas Runners Prague14 kmM20ano
Šromovský Vojtěch Kladno14 kmM30ano
Myšková Karolina Říčany14 kmZ40ano
Formankova Dana praha8 kmženyano
Sahánek Radovan 8 kmmužiano
Gilarová Michaela 8 kmženyano
Morávková Linda Vokovické rychlonožky8 kmženyano
Faů Roman 14 kmM30ano
Růžek Pavel Gladiators8 kmmužiano
Růžek Vojtěch Gladiators8 kmmužiano
Horáková Malvína TamarindTree14 kmZ30ano
Dvořák Ladislav TamarindTree14 kmM30ano
Čapek Josef Horní Vltavice Šumava8 kmmužiano
Glonek Jakub OK Kamenice14 kmM20ano
Kinczel Daniel Horní Vltavice 8 kmmužiano
Pashkova Veronika 14 kmZ30ano
Jakob Raphaela 14 kmZ20ano
Diňa Dominik Dobřejovice14 kmM20ano
Navrátil Ivo Svitavy 14 kmM40ano
Navrátilová Petra Svitavy14 kmZ40ano
Kučera Vojtěch Hobíci pupíci14 kmM40ano
Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín14 kmM30ano
Tichý Stanislav Červenobílá bojová síla14 kmM50ano
Jamrichová Renata 8 kmženyano
Goncalves Ricardo Brandys Nad Labem14 kmM30ano
Pešek Jan Stáj Jižák14 kmM30ano
Seifertová Lucie 8 kmženyano
Troníček Jan 8 kmmužiano
Gazdová Barbora 8 kmženyano
Halounek Jan Vokovické rychlonožky14 kmM40ano
Vyčítalová Nikola Praha8 kmženyano
Podzimková Markéta Perštejn14 kmZ40ano
Šemberová Ivana Šneci v běhu8 kmženyano
Jelínek Lukáš Lysá nad Labem14 kmM30ano
Motvičková Kristýna Louny14 kmZ30ano
Ivánek Petr 8 kmmužiano
Plechšmíd Marek Vokovické rychlonožky8 kmmužiano
Chlápková Bára Horní Staré Město (okres Trutnov)14 kmZ30ano
Beneš Petr Praha14 kmM30ano
Žrout Karel Praha14 kmM50ano
Hromek Lukáš Praha14 kmM30ano
Mišovičová Kateřina B4 - Běžecká škola Prahy 414 kmZ20ano
Káš František 14 kmM20ano
Horňáková Markéta 14 kmZ30ano
Pavlov Roman 14 kmM50ano
Soukupová Julie Forrest Gump Team14 kmZ30ano
Jahoda Zdeněk BK BĚKODO TEPLICE 14 kmM40ano
Klouzal Jan Praha14 kmM40ano
Muszynski Tommy Prague14 kmM20ano
Kříž Pavel Praha14 kmM30ano
Volek Jakub SRTG Praha14 kmM20ano
Hanuš Petr Jinočany14 kmM40ano
Schneider Zbyněk Praha14 kmM50ano
Tomíčková Věra totostudio14 kmZ30ano
Novotný Milan OK99 Hradec Králové14 kmM50ano
Souček Milan Sokol Plavsko14 kmM40ano
Košťál Daniel Praha14 kmM30ano
Vrána Vilém Praha14 kmM30ano
Rektor Antonín Praha 414 kmM40ano
Vodňanská Zuzana 14 kmZ30ano
Novák Michal Svobodné matky14 kmM30ano
Dragoun Radek Mladá Boleslav14 kmM20ano
Mach Pavel Praha 514 kmM50
Štěpánek Jan Plzeň14 kmM30
Šrubař Zbyněk B414 kmM30
Girard Petr SK Skialpin Pustevny14 kmM30
Benýr Pavel MBM Praha14 kmM50ne
Čada Radim Sokol Unhošť14 kmM40ne
Horká Magda Praha - Zbraslav14 kmZ30ne
Opolecká Pavla Sokol Královské Vinohrady14 kmZ30
Krajhanzlová Martina Run For Fun8 kmženyano
Holubová Pavlína 8 kmženyano
Křížová Michaela Praha8 kmženyano
Theys Alexandre Praha8 kmmužiano
Forstová Sabina Brno8 kmženyano
Prášilová Kateřina Praha 48 kmženyano
Hoffmann Jan Smíchovští Gaviálové8 kmmužiano
Kočiš Andrej TJ Vinica Lascov8 kmmužiano
Marek Tomáš Proroci zadní řady8 kmmužiano
Klemšová Barbora Proroci zadní řady8 kmženyano
Jeník Michal Oskořínek8 kmmužiano
Goyal Vinay Praha8 kmmužiano
Klouček Martin Žatec8 kmmuži
Odehnal Daniel Praha 68 kmmuži
Zelený Zbyněk Havlíčkova Borová8 kmmuži
Bulan Jiří irontime čipová časomíra8 kmmuži
Strouhalová Hana 8 kmženy
Atkinson James Nebusice14 kmM40ne
Kucerova Petra Praha14 kmZ40ne
Segl Jaroslav KL sport most14 kmM50ne
Svoboda Norbert Klinika č. 18 kmmužine