Startovní listina Prodoli MTB maraton města Chýnov

Počet přihlášených: 521

PříjmeníJménoKlub nebo městozávodKategorie
Rybařík Ivan Čistý sport Racing team 147 kmMA30-39
Bartáček Jaroslav Cykloklub Chýnov47 kmMA30-39
Babický Josef Čistý sport Racing team 147 kmMA40-49
Bambula Ondřej PRODOLI Racing Team47 kmMA30-39
Babáček Martin Cykloklub Chýnov47 kmMA40-49
Bloch Filip Cyklo Atom cycling team 47 kmMA40-49
Bubla Ladislav GS cyklo team Jistebnice47 kmMA60p
Codl Lukáš Apex Bike Mobil Tábor47 kmMA30-39
Čechura Jiří Čistý Sport47 kmMA50-59
Černý Vladimír Olymp Praha47 kmMA60p
Dimmer Jan ŠILHAVÝ-RAMALA47 kmMA60p
Doubek Miloš Čistý sport47 kmMA30-39
Dušek Martin GS cyklo team Jistebnice47 kmMA18-29
Dvořák Petr Fischer SKI Śumava47 kmMA60p
Eliášek Martin Biketime Bulls Písek47 kmMA40-49
Eybert Daniel Cykloklub Chýnov47 kmMA40-49
Fišer Ondřej Cykloklub Chýnov47 kmMA30-39
Girstl Aleš Čistý sport47 kmMA40-49
Grošek Filip PRODOLI Racing Team47 kmMA18-29
Lepič Martin PRODOLI Racing Team47 kmMA50-59
Hladík Ondřej Kross Bikeranch team47 kmMA40-49
Hlaváč Jan CBC Team47 kmMA40-49
Hlinka Petr Z Bike Team Třeboň47 kmMA50-59
Holický Tomáš CK RBB INVEST J.Hradec47 kmMA30-39
Hruška Pavel SPLAŠNÝ HRUŠKY47 kmMA40-49
Hynšt František GS cyklo team Jistebnice 47 kmMA40-49
Hyšpler Robin PRODOLI Racing Team47 kmMA30-39
Janota Ondřej GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS47 kmMA18-29
Janů Ladislav Cykloklub Chýnov47 kmMA30-39
Janů Václav Cykloklub Chýnov47 kmMA40-49
Jehně Václav Cykloklub Chýnov47 kmMA40-49
Jiřička Miroslav Cyklo Jiřička České Budějovice47 kmMA40-49
Kappler Michal 47 kmMA40-49
Kolář Kryštof FRbikes.cz47 kmMA18-29
Kopecký Václav GS cyklo team Jistebnice47 kmMA50-59
Kordina Zdeněk PIVO TEAM47 kmMA30-39
Košecová Miroslava CBC Team47 kmZA30-39
Kříž Jiří CYKLO EXTRA CANNONDALE47 kmMA50-59
Kudlák Tomáš GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS47 kmMA18-29
Laňka Petr Čistý sport 47 kmMA40-49
Lapihuska Michal Čistý sport47 kmMA40-49
Lebeda František Velo Club Cirkl47 kmMA40-49
Lehocký Pavel GS cyklo team Jistebnice47 kmMA18-29
Lenc Jiří MTB Šumava Riders47 kmMA60p
Lintner Pavel G. Benedikt Švec cykloteam Želeč47 kmMA50-59
Liška Oldřich KISS - Horní Počernice47 kmMA50-59
Macková Pavlína Cykloklub Chýnov47 kmZA18-29
Mareš Vojtěch Bikeclinic Cannondale47 kmMA40-49
Míka Oldřich GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS47 kmMA50-59
Miňha Petr GS Cyklo Team Jistebnice47 kmMA40-49
Mráček Jan Cykloklub Chýnov47 kmMA40-49
Němeček Aleš PROMPT 2 Servis cyklo team47 kmMA18-29
Musil Daniel Veselí nad Lužnicí Děti KolaM7-9
Novák Václav PROMPT 2 Servis cyklo team47 kmMA50-59
Nováková Veronika PROMPT 2 Servis cyklo team47 kmZA18-29
Novotný Ondřej Čistý sport47 kmMA30-39
Ošmera Jan Ronakol Pravíkov Cyklo Atom cycling team47 kmMA60p
Pejša Jiří Čistý sport racing team 147 kmMA30-39
Pícha Josef G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč47 kmMA40-49
Pisk Pavel BeManiax MADBIKE47 kmMA40-49
Plitko Štefan Cykloklub Chýnov47 kmMA50-59
Pokorný Marek FC Vidličky Písek47 kmMA40-49
Polák Martin Cyklo Atom cycling team 47 kmMA40-49
Pondělíček Patrik GS cyklo team Jistebnice47 kmMA18-29
Prágr Michal Cykloklub Chýnov47 kmMA50-59
Princ Jan Apex Bike Mobil Tábor47 kmMA18-29
Raba Tomáš PRODOLI Racing Team47 kmMA50-59
Rodová Libuše PK sport47 kmZA18-29
Rosenthaler Jan Čistý Sport 47 kmMA50-59
Aujezdecký Pepa Stehýnka47 kmMA40-49
Rybařík Pavel GS cyklo team Jistebnice 47 kmMA60p
Shejbal Jan Vojtěši Příbraz47 kmMA40-49
Schiffer Michael bike altmann.at47 kmMA50-59
Souček Jiří Cyklo Atom cycling team 47 kmMA40-49
Staněk Pavel Apex Bike Mobil Tábor47 kmMA30-39
Staněk Zdeněk nová včelnice47 kmMA50-59
Šilhavý Josef Team CykloTrener 47 kmMA40-49
Šitner Jaroslav GS cyklo team Jistebnice 47 kmMA18-29
Šmejkal Jiří Kola BSP Planá nad Lužnicí47 kmMA40-49
Štětina Michal Explosiw Bike Team47 kmMA30-39
Štolcpartová Máťa Cyklo Atom cycling team 47 kmZA40p
Švec Jan G. Benedikt Švec cykloteam Želeč47 kmMA40-49
Tichý Daniel Cykloklub Chýnov47 kmMA18-29
Tomeček Zdeněk GS Cyklo Team Jistebnice47 kmMA40-49
Vácha Jaroslav Písek47 kmMA18-29
Valenta Michal Cyklo Jiřička47 kmMA30-39
Vaněk Alan Cyklo Atom cycling team 47 kmMA50-59
Viktora Jan SB Cyklo Olympia47 kmMA40-49
Viktora Miloslav Blovice 47 kmMA30-39
Vlášek Michal Apex Bike Mobil Tábor47 kmMA30-39
Zavadil Libor Cyklo Atom cycling team 47 kmMA40-49
Zíka Marek GS cyklo team Jistebnice47 kmMA18-29
Ryjáček Filip Apex Bike Mobil Tábor 47 kmMA40-49
Zavadil Jirka G. Benedikt Švec cykloteam Želeč47 kmMA30-39
Smrčka Jan EUROFOAM-SPORT-TEAM 47 kmMA30-39
Podzimek Michal GS CYKLO JISTEBNICE47 kmMA40-49
Kocián Viktor Hotel Premium47 kmMA50-59
Verčimák Libor Znojmo 47 kmMA40-49
Soukup Josef Cyklo ATOM47 kmMA30-39
Bílek Aleš Cyklo ATOM47 kmMA30-39
Kolář Michal Apex Bike 47 kmMA40-49
Stádník Marek Dexter Cycling47 kmMA40-49
Vácha Pavel Apex Bike - Mobil Tábor 47 kmMA40-49
Šimeček Václav Cycling academy Tábor 47 kmMA40-49
Benda Jan SK FIT Tábor47 kmMA40-49
Bartoň Pavel EUROFOAM-SPORT-TEAM47 kmMA40-49
Štrosmajer Radek Velosport Valenta Scott Team 47 kmMA40-49
Konhefr Matěj JH Cycling47 kmMA18-29
Novák Vladimír GS CYKLO TEAM JISTEBNICE47 kmMA40-49
Hanták Vladimír Apex Bike - Mobil Tábor47 kmMA40-49
Příplata Zdeněk Apex Bike - Mobil Tábor47 kmMA40-49
Mikolášek Jan VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM47 kmMA18-29
Hrodek Lukáš Most47 kmMA40-49
Kolegarová Iveta IN-LIFE CYCLING TEAM 47 kmZA30-39
Michálek Zdeněk JH CYCLING 47 kmMA50-59
Dvořák Zdeněk Apex Bike - Mobil Tábor47 kmMA50-59
Karník Luboš AUTHOR TEAM STUPNO 47 kmMA40-49
Jungvirt David Čistý Sport II. 47 kmMA40-49
Marek Jan EUROFOAM-SPORT-TEAM25 kmMB50p
Tuháček Vladimír SPORT BIKE SKÁLA 47 kmMA50-59
Janíček Martin Milevsko47 kmMA30-39
Goga Ivan Špinavý záda47 kmMA50-59
Goga Martin Špinavý záda 47 kmMA30-39
Mandaus Jiří Lapierre Sweep47 kmMA60p
Florian Petr Plzen47 kmMA40-49
Reitinger Petr KTP47 kmMA50-59
Smitka Libor Turovec 47 kmMA40-49
Hunal Martin Velosport Valenta Scott Team47 kmMA30-39
Burian Pavel KVOTA RACING TEAM 47 kmMA40-49
Tomecek Pavel Milevsko47 kmMA30-39
King Hoffmann Laurent Belgium hookers47 kmMA30-39
Šeliga Jarda JH cycling47 kmMA30-39
Hrabal Libor 47 kmMA30-39
Bakus Tomáš ČEZ CT Tábor47 kmMA18-29
Tvaroh Matěj Eurybia yacht club47 kmMA18-29
Račan David ČEZ Cyklo Team Tábor47 kmMA18-29
Janura Jan Tábor47 kmMA30-39
Máša Daniel IN-GASTRO NOVA VES 47 kmMA40-49
Zima Ota Oplt Cycling47 kmMA30-39
Weber Pavel Hangover47 kmMA60p
Weber Jiří Hangover47 kmMA60p
Šolar Pavel Benešov47 kmMA40-49
Vacek Zdeněk Praha47 kmMA30-39
Skazík Marek BSP- Planá nad Lužnicí47 kmMA30-39
Janů Kamila ČEZ CT Tábor 47 kmZA18-29
Bajt Lukáš Cyklo Budějovice47 kmMA30-39
Weber Tomáš 47 kmMA40-49
Bambula Stanislav Spitfire Team47 kmMA30-39
Kubálek Filip Spitfire Team47 kmMA40-49
Moláček Tomáš 47 kmMA30-39
Vlach Jiří Rally-Cross Lukavec47 kmMA40-49
Macek Tomáš Tábor47 kmMA40-49
Šoula Roman Rally-cross-Lukavec47 kmMA40-49
Florián Antonín SK FIT Tábor47 kmMA40-49
Florián Petr SK FIT Tábor47 kmMA40-49
Havránek Jan SK FIT Tábor47 kmMA18-29
Havránek Martin SK FIT Tábor47 kmMA40-49
Jedlička Michal SK FIT Tábor47 kmMA40-49
Zeman Zdeněk SK FIT Tábor47 kmMA40-49
Šesták Martin CYCLOTREKINK.COM47 kmMA50-59
Legát David Karlovy Vary 47 kmMA40-49
Legát Martin Tábor 47 kmMA40-49
Hernych Quido Apex Bike - Mobil Tábor47 kmMA40-49
Michálek Stanislav Pacov 47 kmMA40-49
Kraus Daniel praha47 kmMA30-39
Prokop Pavel Veloservis Team47 kmMA18-29
Karella Michal Galaxy Cyklo Švec47 kmMA50-59
Kučera Tomáš Veloservis-team47 kmMA30-39
Novák Petr Ždírec47 kmMA40-49
Novotný Petr CBC team47 kmMA40-49
Kouba Tomáš Cyklo Jiřička47 kmMA50-59
Ševčík Kamil Dubičné47 kmMA40-49
Němeček Blahoslav GS Team SPSVD Jistebnice47 kmMA40-49
Fink Karel Horská služba Planá nad Lužnicí47 kmMA60p
Gabriška Zdeněk Saga Sport47 kmMA30-39
Maťhová Tereza Kola BSP Planá nad Lužnicí47 kmZA40p
Novák Martin Kola BSP Planá nad Lužnicí47 kmMA50-59
Koubík Stanislav Cyklo Pacov47 kmMA40-49
Mrázek Radovan G.Benedikt CT.Švec Zeleč47 kmMA50-59
Budin Jan Bikespace47 kmMA40-49
Slabý Radek SDH Jetřichovec47 kmMA18-29
Babáček Martin Cykloklub Chýnov25 kmMB15-18
Babáčková Michaela Cykloklub Chýnov25 kmZB15-18
Bárta Matej Kloužovice25 kmMB19-35
Bartoň Václav Kola Bakus Cycling Team25 kmMB19-35
Bartůněk Tomáš CCS BIKE TEAM25 kmMB19-35
Blecha Jan JIHOPE25 kmMB36-49
Drunecký Tomáš Kyšice25 kmMB50p
Dvořák Karel Čistý sport Racing team25 kmMB50p
Erben Filip Roudné25 kmMB15-18
Filip Vojtěch Cyklo Atom cycling team 25 kmMB19-35
Grym Tadeáš Cycling Academy Tábor25 kmMB15-18
Hadáček František GS Cyklo team Jistebnice25 kmMB36-49
Horáček Josef Tábor25 kmMB36-49
Horáček Vojtěch Tábor25 kmMB15-18
Hořejší Jiří Cyklo Atom cycling team 25 kmMB36-49
Hrstka Vojtěch Popovice25 kmMB15-18
Hynšt Štěpán Cycling Academy Tábor25 kmMB15-18
Janů Lukáš Cykloklub Chýnov25 kmMB15-18
Khek Roman Kraken team Dobříš25 kmMB50p
Klicman Adam Cycling Academy Tábor25 kmMB15-18
Kopecká Lenka GS cyklo team Jistebnice25 kmZB36p
Kovařík Luboš Cycling Academy Tábor25 kmMB36-49
Laňka Karel Písek25 kmMB50p
Lolacher Tomáš CBC Team25 kmMB15-18
Macháčková Barbora GS cyklo team Jistebnice25 kmZB15-18
Matuchová Šárka Cyklo Atom cycling team25 kmZB19-35
Mráčková Denisa Cykloklub Chýnov25 kmZB15-18
Mráčková Lenka Cykloklub Chýnov25 kmZB36p
Musial Miloš Tábor25 kmMB36-49
Musialová Hana Tábor25 kmZB36p
Nachtigal Eduard Praha 25 kmMB50p
Novák Václav GW Jihotrans25 kmMB36-49
Nováková Kristýna GW Jihotrans25 kmZB15-18
Orlowská Pavlína Praha25 kmZB15-18
Podzimek Ondřej G.Benedikt Švec cykloteam Želeč25 kmMB15-18
Poleščuk Robert Zajíčkov25 kmMB15-18
Poleščuk Robert Zajíčkov25 kmMB36-49
Prokeš Tomáš CBC Team25 kmMB19-35
Radoš Jiří Tábor25 kmMB50p
Skala Matěj Cykloklub Chýnov25 kmMB15-18
Strada Jiří 25 kmMB50p
Šafařík Petr GS cyklo team Jistebnice25 kmMB36-49
Bendová Tina SK Fit TáborDěti OdrážedlaZ4 Holky odrážedla
Šafaříková Klára GS cyklo team Jistebnice25 kmZB15-18
Švejdová Jitka Kladno 25 kmZB36p
Tomíková Dagmar GS cyklo team Jistebnice25 kmZB36p
Turnovský Štěpán Cykloklub Chýnov25 kmMB15-18
Veselý Radek Cyklo Atom cycling team 25 kmMB15-18
Vlna Jan PRODOLI Racing Team25 kmMB19-35
Vošlajerová Jitka Cyklo Atom cycling team 25 kmZB36p
Zvolský Roman KROSS BIKERANCH TEAM25 kmMB50p
Žatecký Martin Cycling Academy Tábor25 kmMB19-35
Mitgutsch Kurt RAD & NABE Union Oepping-AT25 kmMB50p
Rada Milan Chýnov25 kmMB19-35
Janů Petra Radenín25 kmZB36p
Bartáček Jaroslav Chýnov25 kmMB15-18
Žamboch Milan Apex-Bike25 kmMB50p
Kohout Josef Cykloklub Chýnov25 kmMB15-18
Ryjáčková Marie Apex Bike Mobil Tábor25 kmZB19-35
Eybert Tadeáš CK Chýnov25 kmMB15-18
Eybertová Iva CK Chýnov25 kmZB36p
Trnola Libor Eurofoam Počátky25 kmMB36-49
Bušek Lukáš Biketime Bulls Písek25 kmMB19-35
Polanský Ondřej Biketime Bulls Písek25 kmMB19-35
Vacek Jiří 25 kmMB36-49
Bušo David Borotín25 kmMB36-49
Lazar Miroslav Tábor25 kmMB36-49
Žák Jan Sport Žák Písek25 kmMB50p
Průšová Eva Sport Žák Písek25 kmMB50p
Král Lukáš Tábor25 kmMB36-49
Macek Petr Kotnov team Tábor25 kmMB36-49
Macek Ondřej Cykloklub Chýnov 25 kmMB19-35
Zadražil Vít Biker team Třeboň25 kmMB15-18
Švec Libor Galaxy Cyclo Švec Stevens25 kmMB15-18
Osadčí Pavel Galaxy Cyklo Švec Stevens25 kmMB50p
Macháček Michal Cykloklub Chýnov25 kmMB15-18
Vacek Vojtěch Triatlon Team Tábor25 kmMB19-35
Brandová Lada SKI Klub Strakonice25 kmZB36p
Zavadil Petr Bechyně25 kmMB36-49
Pospíchal Leoš Tábor25 kmMB36-49
Morozov, Charvátová Václav, Jana Agro 2125 km tandem
Horký Miroslav JH cycling 25 kmMB36-49
Nováková Nikola GS Cyklo Team Jistebnice25 kmZB19-35
Kratochvíl Martin Bikespace25 kmMB36-49
Mrvicová Jitka Apex Bike - Mobil Tábor25 kmZB36p
Gráf Jiří PSK Znojmo25 kmMB36-49
Svoboda Pavel GOFER 25 kmMB50p
Karkošová Markéta AUTHOR TEAM STUPNO25 kmZB36p
Kubík Adam Cycling academy tabor25 kmMB15-18
Zástěra Jan Kokosy na kole 25 kmMB50p
Loudín Lukáš Kokosy na kole25 kmMB19-35
Žáková-Trpáková Lenka FTB NUZBELY 25 kmZB19-35
Bártová Andrea Praha25 kmZB19-35
Roubek Oldřich Chýnov25 kmMB36-49
Makovec Josef Chýnov25 kmMB36-49
Šach Honza 1LIFE UNICORNS 25 kmMB19-35
Moravec Tomáš Oblajovice25 kmMB36-49
Hruška Kryštof Splašený hrušky 25 kmMB15-18
Hruška Marek Splašený Hrušky25 kmMB15-18
Lukš David Cyklo ATOM25 kmMB19-35
Straka Dušan Chýnov25 kmMB36-49
Linhart Milan GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS25 kmMB36-49
Skipala Karel Kardašova Řečice25 kmMB36-49
Tourková Jarmila SK Kardašova Řečice25 kmZB36p
Exner Martin PLOJHAR/ ČESKÉ BUDĚJOVICE 25 kmMB36-49
Košťál Libor 25 kmMB36-49
Švábenický Jan Cetoraz 25 kmMB50p
Jirků Mirka České Budějovice25 kmMB19-35
Heřmánek Jan PRODOLI Racing Team25 kmMB19-35
Feferle František Čistý sport Racing team25 kmMB50p
Filip Tomáš Cycling academyTábor25 kmMB36-49
Pech Roman ŠROUBY A MATICE BÁRTOVÁ PRACHATICE 25 kmMB50p
Schiffer Andrea BIKE ALTMANN.AT25 kmZB36p
Šorajová Eliška Prodoli Racing Team25 kmZB19-35
Vlnová Jana Stádlec 25 kmZB36p
Dolejší Radek Prodoli racing team 25 kmMB36-49
Fabian Jan Čerčany25 kmMB36-49
Slezáček David FITNESS BIKERS TEAM NUZBELY 25 kmMB19-35
Sűstiilich Jiří LINDE TEAM25 kmMB36-49
Pudivítrová Jitka CYCLOBUDĚJOVICE 25 kmZB19-35
Vácha Vojtěch Cycloklub Chýnov 25 kmMB15-18
Kareš František Praha25 kmMB15-18
Mišoň Pavel RALLY-CROSS LUKAVEC25 kmMB36-49
Prchal Václav RALLY-CROSS LUKAVEC 25 kmMB19-35
Skalka Pavel CBC TEAM 25 kmMB36-49
Bělohlav Radim Sezimovo Ústí25 kmMB19-35
Pokorný Zdeněk MTB Stražiště25 kmMB50p
Gottwald Jaroslav Prodoli Racing Team25 kmMB36-49
Terezková Hanka Praha25 kmZB36p
Vítek Petr Sokol Ratibořské Hory 25 kmMB36-49
Kukla Josef Velosport Valenta Scott Team25 kmMB19-35
Bartůněk David CCS BIKE TEAM25 kmMB36-49
Ledecký Jiří Děbolín25 kmMB36-49
Ledecký Vít Děbolín25 kmMB15-18
Šaman Milan Stevens Galaxy Cyklošec25 kmMB50p
Sviták Ondřej Fitness Bikers Team25 kmMB15-18
Boháč Zdeněk Apex Bike - Mobil Tábor25 kmMB50p
Boháč Zdeněk Apex Bike - Mobil Tábor25 kmMB50p
Tichý Lukáš Apex bike Mobil Tábor25 kmMB36-49
Kotlín František BIKETIMEBULLS25 kmMB36-49
Krešák Kryštof Cycling academy Tábor25 kmMB15-18
Vaníček Petr Cyklošvec Vlašim 25 kmMB36-49
Skůček Petr Praha25 kmMB36-49
Smíšek Bohumil Domestic25 kmMB50p
Ledecký Filip 25 kmMB15-18
Kamenický Radim Cyklo Pacov 25 kmMB36-49
Vondruška Leoš ROSSONERI25 kmMB36-49
Heřmánek Miroslav Měšice 25 kmMB50p
Heřmánek Aleš Strkof25 kmMB36-49
Kaprál Jan Klenovice25 kmMB36-49
Oplatek Eduard KTP TÁBOR 25 kmMB36-49
Toman Pavel BIKE TEAM BULLS PÍSEK 25 kmMB15-18
Bareš Lukáš BBT Jirice25 kmMB19-35
Uher David BT BULLS PÍSEK25 kmMB15-18
Šašek Jindřich Kamenice nad Lipou25 kmMB36-49
Šašková Silvie Kamenice nad Lipou25 kmZB15-18
Dvořáček Milan GMD TEAM 25 kmMB19-35
Dvořáčková Hana FITNESBIKE NUZBELY 25 kmMB19-35
Alexa Pavel Klokoty 25 kmMB19-35
Vachta Jiří Cycloteam pepin 25 kmMB36-49
Beták Rudolf Cyclotým pepim Chýnov 25 kmMB50p
Doubková Žofie Kotnov 25 kmZB15-18
Doubek Petr Kotnov 25 kmMB36-49
Sedliak Milan Tábor 25 kmMB36-49
Bouchal Stanislav Záhostice25 kmMB50p
Košťál Tomáš Biketime Bulls Písek 25 kmMB15-18
Kotlínová Simona Biketime Bulls Písek25 kmZB15-18
Šustr Pavel G.Benedikt Švec Cykloteam Zeleč25 kmMB50p
Effmertová Irena Praha 925 kmZB36p
Soukup Petr Stevens Cyklo Švec25 kmMB36-49
Vlasatý Jakub SK Bike Time Písek25 kmMB15-18
Pešička Michal Biketime Bulls Písek25 kmMB15-18
Záruba Martin ZBT Třeboň25 kmMB15-18
Pršernec Patrik Z BIKE TEAM TŘEBOŇ 25 kmMB15-18
Kafka Ondřej Z BIKE TEAM TŘEBOŇ25 kmMB15-18
Pršenec Dominik Z BIKE TEAM TŘEBOŇ25 kmMB15-18
Bartošová Kateřina Go-RidersDěti KolaZ10-12
Bejdák Petr Z Bike Team TřeboňDěti KolaM10-12
Brandová Beáta Biketime Bulls PísekDěti KolaZ7-9
Dusek Matouš Biketime Bulls PísekDěti KolaM13-14
Dušková Adéla Biketime Bulls PísekDěti KolaZ10-12
Havlová Eliška Adastra cycling teamDěti KolaZ7-9
Herink Lukáš Biketime Bulls PísekDěti KolaM7-9
Herink Václav Biketime Bulls PísekDěti KolaM7-9
Hrdinová Anna Cycling Academy TáborDěti KolaZ10-12
Hronková Tereza Biketime Bulls PísekDěti KolaZ7-9
Chod Samuel MTB JežíkovDěti KolaM7-9
Janíková Monika Kovo PrahaDěti KolaZ7-9
Javorský Filip Děti KolaM6
Klicman Lukáš Cycling Academy TáborDěti KolaM10-12
Klojda Tomáš Z Bike Team TřeboňDěti KolaM13-14
Klojdová Tereza Z Bike Team TřeboňDěti KolaZ7-9
Kořenský Jan Cycling Academy TáborDěti KolaM10-12
Kotlínová Hana Biketime Bulls PísekDěti KolaZ10-12
Kraus Tomáš Cycling Academy TáborDěti KolaM13-14
Krešák Jáchym Cycling Academy TáborDěti KolaM10-12
Krešák Kryštof Cycling Academy TáborDěti KolaM13-14
Kukla Jan Frank G.Benedikt Švec cykloteam ŽelečDěti KolaM10-12
Lebedová Adéla CK Jihočeské nadějeDěti KolaZ10-12
Lebedová Kristýna CK Jihočeské nadějeDěti KolaZ13-14
Lechner Matěj Z Bike Team TřeboňDěti KolaM10-12
Maňáková Valerie Čistý sportDěti KolaZ7-9
Matásek Jakub Biketime Bulls PísekDěti KolaM7-9
Orlowská Pavlína PrahaDěti KolaZ7-9
Pazourek Tadeáš Cycling Academy TáborDěti KolaM10-12
Pazourková Vilma Cycling Academy TáborDěti KolaZ7-9
Polák Matyáš Cyklo Atom cycling team Děti KolaM6
Rothbauerová Julie Biketime Bulls PísekDěti KolaZ7-9
Rybařík Tomáš GS cyklo team JistebniceDěti KolaM10-12
Smrčka Matyáš Eurofoam ŽirovniceDěti KolaM6
Smrčková Natálie Eurofoam ŽirovniceDěti KolaZ6
Stanley Anna Čistý Sport Kids Racing TeamDěti KolaZ7-9
Svatoš Jakub GS cyklo team JistebniceDěti KolaM6
Šalanda Adam Patry Cycling Team TřešťDěti KolaM7-9
Šandová Tereza BB RACING ČerčanyDěti KolaZ7-9
Švec Přemek G. Benedikt Švec Cykloteam ŽelečDěti KolaM10-12
Tomeček Matěj GS Cyklo team JistebniceDěti KolaM7-9
Tomečková Barbora GS cyklo team JistebniceDěti KolaZ6
Tomečková Tereza GS cyklo team JistebniceDěti KolaZ7-9
Vaverka Matyáš Čistý sport kids racing teamDěti KolaM10-12
Vaverka Ondřej Čistý sport kids racing teamDěti KolaM6
Vostrý David Biketime Bulls PísekDěti KolaM6
Zadražil Vít Z Bike Team TřeboňDěti KolaM13-14
Zavadil Mikuláš G. Benedikt Švec cykloteam ŽelečDěti KolaM7-9
Zavadil Tobiáš G. Benedikt Švec cykloteam ŽelečDěti KolaM7-9
Zuzák Patrik Cycling Academy TáborDěti KolaM7-9
Zelinka Adam TranskolDěti KolaM6
Leška Adam Děti KolaM10-12
Janů David FBT Nuzbely Děti KolaM10-12
Pícha Marek Veselí nad Lužnicí - Jihočeské Naděje Děti KolaM7-9
Bartáček Jan Cykloklub ChýnovDěti KolaM10-12
Vašta Ondřej G. Benedikt Švec cykloteam ŽelečDěti KolaM10-12
Vašta Marek G.BENEDIKT.ŠVEC ŽELEČDěti KolaM6
Havel Aleš Z BIKE TEAMDěti KolaM7-9
Šedivý Štěpán Z BIKE TEAMDěti KolaM7-9
Nágr Ondřej Cycling Academy TáborDěti KolaM10-12
Nágr Vít Cycling Academy TáborDěti KolaM7-9
Pospíchal Jaroslav Chýnov Děti KolaM13-14
Uher David BT BULLS Písek Děti KolaM13-14
Žák Martin FBT NuzbelyDěti KolaM7-9
Holý Filip Merkur RefDěti KolaM13-14
Zavadil Mikuláš Děti KolaM10-12
Lišková Viola G. Benedikt Švec cykloteam ŽelečDěti KolaZ10-12
Břenda Milan G. Benedikt Švec cykloteam ŽelečDěti KolaM13-14
Ženíšek František Chotoviny Děti KolaM6
Šalanda Adam Děti KolaM10-12
Vejslík Tobiáš Pelhřimov Děti KolaM7-9
Kolář Daniel Tábor Děti KolaM6
Kolářová Štěpánka TáborDěti KolaZ7-9
Janů Adéla Cykloklub Chýnov Děti KolaZ7-9
Dušek Michal Milevsko Děti KolaM6
Michálek Michal Votice Děti KolaM10-12
Trhola Lukáš EUROFOAM-SPORT-TEAM Počátky Děti KolaM13-14
Fabián Aleš ČerčanyDěti KolaM10-12
Fabián Šimon Čerčany Děti KolaM7-9
Smrčka Matyáš Děti KolaM7-9
Smrčka Matyáš Děti KolaZ7-9
Šiška Matěj Triatlon Team TáborDěti KolaM10-12
Šiška Adam Triatlon Team TáborDěti KolaM7-9
Počinek Matěj Cyklo AtomDěti KolaM7-9
Hrbek Jiří Biketime Bulls PísekDěti KolaM10-12
Hrbková Tereza Biketime Bulls PísekDěti KolaZ7-9
Košťál Tomáš Bike Team bulls PísekDěti Kola
Toman Pavel Bike Team Bulls PísekDěti KolaM13-14
Withowský Marek Bike Time Bulls PísekDěti Kola
Vlasatý Vojtěch Bike Time Bulls PísekDěti KolaM7-9
Vlasatý Jakub Bike Time Bulls PísekDěti Kola
Kotlínová Simona Bike Time Bulls Písek Děti Kola
Vacková Nikola TáborDěti KolaZ7-9
Vacek Tomáš Tábor Děti KolaM6
Maxera Filip CK Jihočeské nadějeDěti KolaM10-12
Verčimák Matáš Znojmo ATLANTA Děti KolaM13-14
Verčimálová Anna Znojmo - ATLANTA Děti KolaZ7-9
Křížová Veronika SACDěti KolaZ6
Kříž David SAC Děti KolaM7-9
Jedlička Jan SK FIT/ TÁBOR Děti OdrážedlaM4 Kluci odrážedla
Bejdák Martin Z BIKE TEAM Třeboň Děti KolaM7-9
Jiroušek Matyáš Zálesáci Třeboň Děti KolaM10-12
Bílek Štěpán Cyklo ATOMDěti KolaM7-9
Soukup Josef Cyklo ATOMDěti KolaM6
Nimaga Kiilu ChýnovDěti KolaM7-9
Eybertová Tina CK ChýnovDěti KolaZ10-12
Bartoň Jakub EUROFOAMDěti KolaM6
Kotek Matěj Sezimovo Ústí Děti KolaM7-9
Volek Viktor H-L BIKE ŽIŽKOFFDěti KolaM6
Skůček Kristian Praha Děti KolaM13-14
Pešička Michal Bike Time Bulls PísekDěti KolaM13-14
Smíšek Jakub Děti KolaM6
Smíšková Andrea Děti KolaZ7-9
Bejdl Vojtěch ChýnovDěti KolaM6
Doubková Zorka Čistý SportDěti KolaZ6
Doubek Jáchym Čistý SportDěti KolaM7-9
Benda Stanislav Express Tufo Team Kolín Děti KolaM7-9
Horáčková Nikola TáborDěti KolaZ13-14
Horáček Vojtěch TáborDěti KolaM7-9
Kuba Filip Cycling Academy TáborDěti KolaM13-14
Rybaříková Linda Čistý SportDěti KolaZ6
Girstlová Ema Čistý SportDěti KolaZ7-9
Girstl Adam Čistý SportDěti KolaM7-9
Herejk Daniel Bike Team TřeboňDěti KolaM13-14
Mařík Petr Bike Team Bulls PísekDěti KolaM13-14
Žák Marek FBT NuzbelyDěti KolaM6
Žák Marek Děti OdrážedlaM4 Kluci odrážedla
Papežová Sárinka TáborDěti OdrážedlaZ4 Holky odrážedla
Ženíšková Linda ChotovinyDěti OdrážedlaZ4 Holky odrážedla
Polák Viktor Cyklo Atom cycling team Děti OdrážedlaM4 Kluci odrážedla
Ryjáčková Rozálie Apex Bike Mobil Tábor Děti OdrážedlaZ4 Holky odrážedla
Stach Adam TáborDěti OdrážedlaM4 Kluci odrážedla
Michálek Tomáš VoticeDěti OdrážedlaM4 Kluci odrážedla
Svatoš Jakub GS cyklo team JistebniceDěti OdrážedlaM4 Kluci odrážedla
Kříž Petr SacDěti OdrážedlaM4 Kluci odrážedla
Soukup Janek Cyklo AdamDěti OdrážedlaM4 Kluci odrážedla
Bartoňová Tereza GurofomDěti OdrážedlaZ4 Holky odrážedla
Hyšpler Václav Prodoli racing teamDěti OdrážedlaM4 Kluci odrážedla
Doubková Dorotka Čistý sportDěti OdrážedlaZ4 Holky odrážedla
Navrátilová Aneta MašoviceDěti OdrážedlaZ4 Holky odrážedla
Ulrychová Zuzana MašoviceDěti OdrážedlaZ4 Holky odrážedla
Novotná Ida Čistý sportDěti OdrážedlaZ4 Holky odrážedla
Havelková Vilma Děti OdrážedlaZ4 Holky odrážedla
Zuzáková Kristýna Děti OdrážedlaZ4 Holky odrážedla
Rybaříková Terezka Děti OdrážedlaZ4 Holky odrážedla
Maňák Marek Čistý sportDěti OdrážedlaM4 Kluci odrážedla
Novotný Oskar Čistý Sport Děti KolaM6
Dušek Matiáš Biketime Bulls PísekDěti KolaM13-14
Hemza Martin 25 kmMB15-18
Hemza Michael 25 kmMB15-18
Hoffmann Laurent Waasmunster47 kmMA30-39
Jakub Matásek Biketime Bulls PísekDěti KolaM7-9
Kara-Ivanský Tomáš FÉNIX Drhovice47 kmMA40-49
Klika Antonín SKP Beroun47 kmMA50-59
Leška Adam HumpolecDěti KolaM10-12
Marek Witkowski Biketime Bulls Písek25 kmMB15-18
Rolník Emil Ceske Budejovice47 kmMA30-39
Švec Libor Vlašim25 kmMB15-18
Vašta Ondřej G. Benedikt Švec cykloteam ŽelečDěti KolaM10-12
Vlasatý Jakub Biketime Bulls Písek25 kmMB15-18
Vlasatý Radek Biketime Bulls Písek25 kmMB36-49
Vlasatý Vojtěch Biketime Bulls PísekDěti KolaM7-9
Zadina Petr KABA-SPORT Chotěboř47 kmMA50-59
Žák Marek FBT NuzbelyDěti OdrážedlaM4 Kluci odrážedla