Startovní listina Český kros Landštejn

Počet přihlášených: 70

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
Bjalek František Rozběháme Ústí nad LabemCanicross Krátkýmužiano
Blažek Bohuslav České BudějoviceKros Dlouhýmužine
Boudna Marta BrnoKros Krátkýženyne
Brandl Dominik Staré HobzíKros Dlouhýmužine
Bravený Adam Kros Dlouhýmužine
Círal František Dvory nad LužnicíKros Dlouhýmužine
Dubský Roman PřibyslavKros Dlouhýmužine
Fadljevicová Kateřina Praha 4Kros Středníženyano
Fencl Marek Survivalsports.czCanicross Střednímužine
Fenclová Klára Benešov nad ČernouCanicross Střednímužine
Fujan Josef TepliceKros Dlouhýmužiano
Füllsacková Denisa Jarošov nad Nežárkou Kros Krátkýženyne
Fullsackova Iva Sestry v akciCanicross Krátkýženyne
Füllsacková Kateřina Jarošov nad NežárkouCanicross Krátkýženyne
Havel Viktor Jindřichův HradecKros Dlouhýmužine
Hipius Ondřej DěčínCanicross Krátkýmužiano
Holovská Markéta Jindřichův Hradec Kros Středníženyne
Hrádek David PČR Nová BystřiceKros Střednímužine
Huryna Hanna Running scientistsKros Krátkýženyne
Chalupný Jakub AK BílinaKros Dlouhýmužiano
Ivanov Ivan Running ScientistsKros Dlouhýmužine
Janíček Jan REDBOX Park TeamKros Dlouhýmužine
Jůn Jiří PočátkyKros Střednímužine
Kaucká Ilona MTB Team RZKros Dlouhýženyne
Klenovská Ariana Dětský závodvětší
Klenovská Veronika Kros Krátkýženyne
Klenovský Alex Dětský závodmalí
Kubelková Eva RadějoviceCanicross Dlouhýženy
Kunstová Hana Staré BříštěCanicross Střednímužine
Kunstová Hana Staré BříštěCanicross Střednímužine
Kuznetsova Valentyna Running ScientistsKros Středníženyne
Lásková Barbora MysleticeKros Krátkýženyne
Laštovička Martin Ekonom Praha OutdoorKros Dlouhýmužine
Lazarovová Alena Basenji EWO - Cotty a CamiCanicross Střednímužine
Leitgebová Zdeňka Nemocnice Jindřichův HradecKros Středníženyne
Lomská Simona Sk Čéčova České BudějoviceDětský závodvětšíano
Loudín Richard Nová BystřiceDětský závodmalíano
Loudínová Dana Nová BystřiceKros Krátkýženyano
Loudínová Rosalie Nová BystřiceDětský závodvětšíano
Meranová Lenka BrnoKros Dlouhýženyne
MilfaIt Eli Anna Dukla Praha Dětský závodvětšíano
Musil Jaroslav PLNEJ PUPEK CBKros Střednímužine
Nagy Tohi PrahaKros Dlouhýmužine
Pauser Miroslav JihlavaCanicross Střednímužiano
Pazourek Jan Jiskra BechyněKros Krátkýmužine
Pazourek Jan Jiskra Bechyně Kros Střednímužine
Roško Daniel BrnoKros Dlouhýmužine
Rusfelová Zuzana PLNEJ PUPEK CBKros Středníženyne
Schandl Pavel Nová Ves u Č.BudějovicKros Dlouhýmužine
Schandlová Aneta Nová Ves u Č.BudějovicKros Středníženyne
Singh Kaňková Petra Jindřichův HradecKros Středníženyne
Sláviková Lujza Kros Dlouhýženyano
Somogyi Dániel TrebonKros Dlouhýmužiano
Staněk Milan Cykloklub ChýnovCanicross Střednímužine
Straková Karin ChabařoviceCanicross Krátkýženyano
Strnadová Tereza ČernoviceKros Středníženyne
Svobodová Ivana Jablonecké MattonkyKros Krátkýženyano
Svobodová Lenka Kros Středníženyne
Šenk Filip Jablonecké MattonkyKros Krátkýmužiano
Tichý Martin Kros Dlouhýmužine
Tichý Petr Kros Dlouhýmužine
Trojanová Nikola VolfířovKros Krátkýženyne
Tůmová Jana KunžakKros Středníženyne
Vávrů Ivana TJ VTŽ ChomutovKros Dlouhýženyano
Vízner Tomáš Naděje pro čtyři packyCanicross Dlouhýmužiano
Záluský Jiří Run Magazine Team / Dobrá Voda u ČBKros Krátkýmužiano
Zapletalová Markéta Kros Středníženyne
Zejda Vojtěch Kros Střednímužine
Zemanová Jitka Český RudolecKros Středníženyne
Zenková Denisa TepliceKros Dlouhýženyano