Startovní listina Chodovská vlečka

Počet přihlášených: 108

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
Pizinger Patrik ŠAK Chodovhlavní závodM2ano
Soukup Luděk ŠAK Chodovhlavní závodM2ano
Bock Ines Oelsnitzhlavní závodZ2ne
Bock Jens Oelsnitzhlavní závodM3ne
Bock Maik Oelsnitzhlavní závodM1ne
Böhm Petr RUNNaři Sokolovhlavní závodM3ne
Bokůvková Alena Chodov hlavní závodZ2ano
Braunfuchsova Dagmar Chodovhlavní závodZ2ano
Brožek František Witte bike team hlavní závodM2ne
Čekan Miroslav Bike a běh Ostrovhlavní závodM4ano
Čočková Jana Bike a Běh Ostrovhlavní závodZ2ano
Dědičová Daniela Sokolovhlavní závodZ2ano
Dicá Vladimír TJ Slavoj Bečov nad Teplouhlavní závodM3ano
Dvořák Oldřich Triatlet Karlovy Varyhlavní závodM4ne
Dvořák Šimon Karlovy Varyhlavní závodM1ne
Dvořáková Lenka Chodovhlavní závodZ1ne
Fousová Eva Aces team K.Varyhlavní závodZ2ano
Grosser Tomáš Karlovarský vegetariánhlavní závodM2ano
Hampejsová Martina Šneci v běhuhlavní závodZ1ano
Holeček František Triatlet Karlovy Varyhlavní závodM4ano
Houskova Hana Chodovhlavní závodZ1ano
Hovorková Barbora USK Akademik Chebhlavní závodZ1ne
Hozák Pavel Bochovhlavní závodM4ne
Hůrka Otakar Bike a Běh Ostrovhlavní závodM2ne
Husáková Jana Chodovhlavní závodZ1ano
Kaden Dietmar Oelsnitzhlavní závodM3ne
Kalfář Jaroslav Chodovhlavní závodM2ano
Klomínek Matěj Chodovhlavní závodM1ano
Kováčová Eliška ŠAK Chodovhlavní závodZ1ano
Kožák Milan SC Start Karlovy Varyhlavní závodM3ano
Kožák Tomáš SC Start Karlovy Varyhlavní závodM1ano
Královec Jiří AK Sokolovhlavní závodM4ano
Krassa Manfred ŠAK CHodovhlavní závodM4ano
Kreml Zdenek Sokolovhlavní závodM2ne
Kristenová Nela Triatlet KVhlavní závodZ1ne
Kučerová Jana český běžecký klubhlavní závodZ2ne
Kuchválková Jana Chodovhlavní závodZ2ne
Kuneš Adam Korejský Sršni hlavní závodM1ne
Kuržejová Jaroslava Tatrovicehlavní závodZ2ano
Kvasnička Dominik ŠAK Chodovhlavní závodM1ano
Lang Tomáš ŠAK Chodovhlavní závodM2ano
Liška Petr Ostrovhlavní závodM2ano
Lubinová Romana SC Start Karlovy Varyhlavní závodZ2ano
Maršík Pavel Salming Running Českohlavní závodM3ano
Mikeš Jindřich Triatlet KVhlavní závodM3ano
Mikeš Václav Sport Josefovhlavní závodM4ne
Nehybová Ilona Chodovhlavní závodZ2ano
Palubjak Robert Popradhlavní závodM1ano
Bašus Lubomír Kolováhlavní závodM1ne
Pöplová Romana Nové Sedlohlavní závodZ2ano
Pospíšilová Alžběta New Roll Runnershlavní závodZ2ano
Bauer Sandy Oelsnitzhlavní závodZ2ne
Svozilík Josef český běžecký klubhlavní závodM4ano
Šípová Irena AcesKV hlavní závodZ2ne
Šplinarová Jana SC Start Karlovy Varyhlavní závodZ2ne
Švejdar Slávek Triatlet Karlovy Varyhlavní závodM2ano
Valjent Jiří Luky team Chodovhlavní závodM3ano
Vinterová Lenka Chodovhlavní závodZ2ano
Vlasák Marcel Chodov/Bernovhlavní závodM2ano
Žlutický Lukáš Ostrov nad Ohříhlavní závodM1ne
Malý Lubomír Rozběháme Karlovy Varyhlavní závodM3
Nováček Jan LK Slovan KVhlavní závodM3
Pacourek Petr TJ Počeradyhlavní závodM3
Mandzáková Stanislava Kynšperkhlavní závodZ1
Hurdich Petr Kynšperkhlavní závodM1
Hron Petr NRRhlavní závodM1
Sokol Jan AK Sokolov / K10 Sport z.s.hlavní závodM1
Vltavský Marcel Aceshlavní závodM3
Škapa Marek MK Seitl Ostravahlavní závodM2
Lipka Václav Chodovhlavní závodM1
Pavlinský Vladimír NRRhlavní závodM3
Pavlinská Miluše Damicehlavní závodZ2
Švejdarová Michaela TRI KVhlavní závodZ1
Švejdarová Šárka TRI KVhlavní závodZ1
Volák Parik Karlovy Varyhlavní závodM1
Macešková Anina Aceshlavní závodZ1
Dobiášová Hanka Samurai Fight Clubštafetane
Husáková Iva Chodovštafetaano
Kolář Václav Samurai Fight Clubštafetane
Minařík Tomáš Chodovštafetaano
Dobiáš, Dobiáš Martin, Jiří Samurai Fight Club Chodovštafeta
Smilková, Satýnková Blanka, Vladimíra Samurai Chodovštafeta
Podracky, Podracky Katrin, Vladislav Waldsassenštafeta
Bokšay Denis Chodovpřípravka I kluci
Dvorská Kristýna Triatlet Karlovy Varypřípravka II holky
Hanek Adam Triatlet Karlovy Varypřípravka II kluci
Hanková Eliška Triatlet Karlovy Varypřípravka I holky
Jelínková Kristýna Karlovy Vary starší žákyně
Jelínková Zuzana Karlovy Vary starší žákyně
Kuchta Jakub Triatlet Karlovy Vary přípravka I kluci
Kuchtová Anna Triatlet Karlovy Vary přípravka I holky
Kuchválek Ondřej Chodovpřípravka I kluci
Kuchválková Denisa Chodovpřípravka I holky
Liška Vojtěch Atletika Ostrovpřípravka II kluci
Lišková Anna Atletika Ostrovpřípravka II holky
Minaříková Kateřina Chodovpřípravka I holky
Minaříková Michaela Chodovpřípravka I holky
Peřinová Anna ŠAK Chodovstarší žákyně
Peřinová Eliška ŠAK Chodovmladší žákyně
Peřinová Zuzana ŠAK Chodovstarší žákyně
Říhová Anna Vejprnicepřípravka II holky
Sadílek Tomáš Samurai fight club Chodov starší žáci
Soukup Vojtěch Chodovpřípravka I kluci
Svobodová Elen Triatlet Karlovy Varypřípravka I holky
Štěříková Marie TJ Horal Stříbrná přípravka I holky
Vaňhová Milada Chodovpřípravka II holky
Vaňhová Milada Chodovpřípravka II holky
Weissova Natalie Chodovstarší žákyně