Startovní listina Běh Cvikovem

Počet přihlášených: 205

PříjmeníJménoKlub nebo městozávodKategorie
Novotný Miroslav ZŠ CvikovMílaři (4300 m)M40p
Dvorský Šimon CvikovDětské závodychlapci
Marek Jan Atletika CvikovDětské závodychlapci
Pulkrábková Viktorie Atletika Nový BorDětské závodyml. žákyně
Nekula Marek PrahaDětské závodychlapci
Kolková Hana MŠ Jirásková CvikovDětské závodydívky
Týnková Ela DDM SmetankaDětské závodyn.dívky
Lacinová Sára CvikovDětské závodydívky
Kříž Antonín ZŠ CvikovDětské závodychlapci
Křížová Adéla ZŠ CvikovDětské závodydívky
Kovalevová Apolena zš CvikovDětské závodydívky
Torba Jan CvikovDětské závodychlapci
Šmejdová Magdaléna VSK Mladá BoleslavDětské závodydívky
Pasaričová Nikita Atletika CvikovDětské závodydívky
Průšová Anežka Atletika CvikovDětské závodydívky
Šlambor Martin Atletika Jablonné v PodještědíDětské závodychlapci
Šlamborová Lucie Atletika Jablonné v PodještědíMílaři (4300 m)Z34
Svobodová Šárka CvikovMílaři (4300 m)Z35plus
Svoboda Václav atletika CvikovDětské závodychlapci
Svobodová Anna ZŠ CvikovDětské závodydívky
Lotová Magdalena SK Nový BorDětské závodyst. žákyně
Lotová Ema SK Nový BorDětské závodydívky
Petrová Kateřina SK Nový BorDětské závodyst. žákyně
Václavíková Beáta Smetanka Nový Bor Dětské závodydívky
Petr Jiří SK Nový BorDětské závodychlapci
Vaclavík Tobiáš Smetanka Nový Bor Dětské závodychlapci
Václavík Petr Ralsko 696Hlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Šajtar Ludvík Trávník u CvikovaDětské závodychlapci
Pavlíčková Vendula TJ Jiskra Nvý BorDětské závodyjuniorky
Pavlíček Michal PolevskoMílaři (4300 m)M40p
Pavlíčková Vendula TJ Jiskra Nový BorDětské závodyml. žákyně
Robins Šimon Česká lípaDětské závodychlapci
Řehák Jan PrahaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Melicherčíková Elen Atletika CvikovDětské závodydívky
Polakovič Tomáš CvikovDětské závodychlapci
Růžičková Anna ZŠ CvikovDětské závodydívky
Nemlein Dominik TJ Jiskra Nový BorDětské závodychlapci
Kubíková Eliška CvikovDětské závodydívky
Doležalová Klára DDM Smetanka Nový BorDětské závodydívky
Doležalová Linda DDM Smetanka Nový BorDětské závodydívky
Ouzká Eliška OK Jiskra Nový BorDětské závodydívky
Hartman Jan CvikovDětské závodychlapci
Víšek Radek CvikovDětské závodychlapci
Herudek Vítek CvikovMílaři (4300 m)M39
Prášek Jiří atletika CvikovDětské závodychlapci
Zagalský Miroslav CvikovDětské závodyml. žáci
Herudek Čeněk CvikovDětské závodychlapci
Prášek Jáchym CvikovDětské závodyn.chlapci
Nováková Jarmila JISKRA NOVÝ BORDětské závodyml. žákyně
Nováková Viktorie Jiskra Nový BorDětské závodydívky
Bičišťová Silvie Jiskra NBDětské závodydívky
Nováková Jarmila Nový BorVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Čermák Martin CvikovDětské závodychlapci
Neckařová Lucie zš CvikovDětské závodydívky
Podoláková Tereza ZŠ Bohumila Hynka CvikovDětské závodydívky
Synek Rosťa Herby servisDětské závodychlapci
Hnídek Vojtěch CvikovDětské závodychlapci
Hnídková Amálie CvikovDětské závodyn.dívky
Hadravová Adéla triathlon team TáborDětské závodydívky
Vlčková Amálie Kunratice u CvikovaDětské závodyml. žákyně
Iwamejko Filip Kunratice u CvikovaDětské závodychlapci
Kocourek Jarolím Dětské závodychlapci
Kocourek Dalimil Dětské závodyml. žáci
Kocmanová Adéla OK BorDětské závodyml. žákyně
Kocman Lukáš ZŠ CvikovDětské závodychlapci
Kocourek František Dětské závodyn.chlapci
Votava Vojtěch Slavia LiberecDětské závodychlapci
Votava Jan Slavia LiberecDětské závodyn.chlapci
Průcha Kvido Nový BorDětské závodychlapci
Vlček Štěpán Kunratice u CvikovaDětské závodychlapci
Vetešník Ladislav CvikovHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Vlčková Viktorie Kunratice u CvikovaDětské závodydívky
Samek Jonáš AC Česká LípaDětské závodyml. žáci
Vetešníková Dana Ski PolevskoDětské závodydívky
Beránková Anežka TJ Jikra Nový BorDětské závodydívky
Beránková Alžběta TJ Jikra Nový BorDětské závodydívky
Honzátko Radek CvikovMílaři (4300 m)M39
Timová Laura Anna CvikovDětské závodydívky
Honzátko Václav CvikovDětské závodychlapci
Čapek Filip CvikovDětské závodychlapci
Tima Václav DDaM CvikovDětské závodyn.chlapci
Šulcová Vanesa zš CvikovDětské závodydívky
Merhautová Leontína CvikovDětské závodydívky
Berzan Daniela Česká LípaDětské závodydívky
Půčková Anna TJ Jiskra Nový BorDětské závodyml. žákyně
Sprenger David CvikovDětské závodychlapci
Buriánková Nela MŠ CvikovDětské závodydívky
Janáček David VarnsdorfDětské závodychlapci
Koudelková Katrin CvikovDětské závodydívky
Jandová Stella ZŠ CvikovDětské závodydívky
Sklenář Josef Jablonec nad NisouVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M70plus
Třešňák Pavel 3.BDětské závodychlapci
Pospíšil David KoníčekDětské závodyn.chlapci
Čupcová Viktorie Nový BorDětské závodydívky
Šíma Šimon Tj PopelovDětské závodychlapci
Šíma Adam Tj PopelovDětské závodyn.chlapci
Šíma Jiří Tj PopelovMílaři (4300 m)M39
Tancoš Miroslav Nový BorDětské závodychlapci
Zenko Rozálie OK Jiskra Nový BorDětské závodydívky
Kolařík Kuba CvikovDětské závodychlapci
Svoboda Vít PrahaMílaři (4300 m)M39
Jirgesová Leontýna LiberecDětské závodyml. žákyně
Novák Ondřej CK Česká KameniceDětské závodychlapci
Krafková Ita TT CYKLORENOVA CVIKOVMílaři (4300 m)Z35plus
Novák Jonáš CK Česká Kamenice Dětské závodyn.chlapci
Pala Josef ZŠ CvikovDětské závodychlapci
Zenko Pavel CvikovMílaři (4300 m)M39
Bočková Veronika Jiskra Nový BorDětské závodyml. žákyně
Svobodová Hana Dětské závodydívky
Svobodová Jitka Mílaři (4300 m)Z35plus
Votýpka Michal TJ Jiskra Nový BorDětské závodydorostenci
Zavřel Antonin KlenečDětské závodyn.chlapci
Votýpka Michal TJ Jiskra Nový BorMílaři (4300 m)M39
Podrazil Adam Česká LípaDětské závodyml. žáci
Podrazilová Claudie Česká LípaDětské závodydívky
Zavřelovâ Karolina KlenečMílaři (4300 m)Z35plus
Hájek Vít Nový BorDětské závodychlapci
Fedorko Matyáš Česká LípaDětské závodychlapci
Kejzar Jiří CvikovMílaři (4300 m)M40p
Kocelská Monika CvikovMílaři (4300 m)Z34
Havlíček Jiří CvikovMílaři (4300 m)M40p
Havlíček Matúš CvikovDětské závodyn.chlapci
Volný Bartoloměj CvikovDětské závodychlapci
Oberreiterova Barbara PrahaVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Seidl Vít TJ Jiskra Nový BorMílaři (4300 m)M39
Masare Jiří cvikovMílaři (4300 m)M39
Nečasová Eliška SK Nový BorDětské závodydorostenky
Tíma Michal CvikovMílaři (4300 m)M39
Loubková Ivana Rohozec Amulet CvikovMílaři (4300 m)Z35plus
Knejzlík Tomáš Tri club Česká LípaDětské závodyst. žáci
Knejzlík Tomáš Tri club Česká Lípa Dětské závodydorostenci
Jíra Jaroslav Tri club Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Kodešová Petra CvikovMílaři (4300 m)Z34
Ryšavá Hanička AC Česká Lípa Dětské závodyn.dívky
Ryšavá Vendulka AC Česká Lípa Dětské závodydorostenky
Ryšavá Vendulka AC Česká LípaMílaři (4300 m)Z34
Stehlík Aleš CvikovMílaři (4300 m)M39
Miler Jiří Lawi Stars MBHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Miler Jiří Lawi Stars MBMílaři (4300 m)M40p
Chramosta Jaroslav JABOJA TEAMHlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Červenka Karel Hora Svaté KateřinyVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M70plus
Ryšavá Vendulka AC Česká LípaDětské závodyjuniorky
Týnková Michaela TJ Jiskra Nový BorMílaři (4300 m)Z35plus
Choděrová Monika TJ Jiskra Nový BorMílaři (4300 m)Z35plus
Nekulová Alena Run for funHlavní závod 15 km (2 okruhy)Z35plus
Bobák Martin Nový BorDětské závodydorostenci
Pěnička Karel Cvikováček Cvikov Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M69
Pěničková Hana Cvikováček CvikovMílaři (4300 m)Z35plus
Ehrlich Jaroslav KB Kamenický ŠenovHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Heimo Klement PSV ZittauMílaři (4300 m)M40p
Clemenz Silvio PSV ZittauMílaři (4300 m)M40p
Ježek Jakub Kunratice u CvikovaMílaři (4300 m)M39
Sirůček David MULTISPORT TEAM Hlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Mlázovská Denisa Kunratice u CvikovaMílaři (4300 m)Z34
Hlaváček Petr Cycology Jablonec nad Nisou Hlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Leschinger Jan Hlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Růžička Vladimír Ústí nad LabemHlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Nováková Jana Lasvit AJETO LindavaMílaři (4300 m)Z34
Slaměný Oldřich AC Česká LípaVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M69
Bartáková Jana Česká LípaVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Lincová Zuzana RF Nový BorMílaři (4300 m)Z34
Hellier Bruce NovinyDětské závodyjunioři
Nemétová Petra Nový BorMílaři (4300 m)Z35plus
Šrachta Vladimír Cvikov KV KlíčHlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Skočovský Petr FARMA PÍSEČNÁ Hlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Stránská Petra CvikovVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Krejzlík Tomáš Tri club Česká LípaDětské závodyjunioři
Faltová Jiřina Česká Lípa Hlavní závod 15 km (2 okruhy)Z35plus
Vakrčka Pavel Holubí LetkaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Krejčí Milan ProvodínHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Ramisch Richard Nový BorHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Volejníková Viktorie Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)Z34
Kaplan Petr Česká Lípa Mílaři (4300 m)M40p
Beránek Jakub advokátní kancelář BeránekMílaři (4300 m)M39
Kauler Martin TJ Sokol MšenoHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Souhrada Pavel Konverzační výběh na KlíčHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Pivoda Josef BonbonVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M70plus
Novotný Milan ZákupyHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Hellier Broňa Noviny pod RalskemVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Křížová Pavlina CvikovVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Kordina Zdeněk AC Slovan LiberecVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M70plus
Bufka Zdeněk AC Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M69
Vančurová Sára CvikovMílaři (4300 m)Z34
Berounský Jan Liga 100 Česká LípaVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M70plus
Václavíková Hana KV KlíčVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Černý Jaroslav triathleteHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Hendrych Jaroslav TRICLUB Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Šíp Ladislav SCMT LiberecHlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Brabec Tomáš Nový BorHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Rychtecký Jiří Dětské závodychlapci
Hellier Bruce Dětské závodyml. žáci
Berko Alexandr CvikovDětské závodyn.chlapci
Chovanec David Nový BorMílaři (4300 m)M40p
Chvojkova Josefina CvikovDětské závodyn.dívky
Košnarová Natálie AC Česká Lípa Dětské závodyml. žákyně
Mrnková Eva Stružnice Dětské závodyn.dívky
Mrnková Gabriela Stružnice Dětské závodyn.dívky
Myšková Karolínka Sloup v ČecháchDětské závodyn.dívky
Ouzký Martin CvikovDětské závodyn.chlapci
Petr Ondřej Team CykloTrener, Nový BorHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Půčková Pavla TJ Jiskra Nový BorDětské závodyml. žákyně
Šíp Ladislav SCMT LiberecHlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Štěrbová Kateřina AC Česká Lípa Dětské závodydorostenky
Tóth Adam CvikovDětské závodychlapci
Tovstukha Anton Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39