Startovní listina Valdštejnova desítka 2020

Počet přihlášených: 57

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
Augusta Karel VRR10 kmM59 (50-59)ano
Baďouček Ondřej Tuchoměřice10 kmM39 (30-39)ano
Bartoš Petr Cheb5 kmM29 (16-29)ano
Behina Ondřej Rozběhnito z.s.10 kmM29 (16-29)ano
Bechynská Nela Kruhový trénink Cheb10 kmZ39 (30-39)ano
Benkár Zbyněk Cheb 10 kmM49 (40-49)ne
Dědičová Daniela Sokolov10 kmZ39 (30-39)ne
Drtinová Víťa Praha10 kmZ5 (60plus)ano
Duchek Jiří Rozběhnito.cz z. s.5 kmM29 (16-29)ano
Fořt Lukáš Karlovy Vary10 kmM39 (30-39)ano
Hämmerle Florian Cheb5 kmM39 (30-39)ano
Hnilička Jan OstrovŠtafeta 2x5 km (2xano
Homolková Jana OstrovŠtafeta 2x5 km (2xano
Hurdich Petr Kynšperk nad Ohří10 kmM39 (30-39)ano
Hynek Petr Cheb10 kmM49 (40-49)ano
Hynková Olga Cheb10 kmZ49 (40-49)ano
Jarušková Jarmila Cheb 5 kmZ59 (50-59)ano
Jerman Patrik Cheb5 kmM29 (16-29)ano
Jilek Marcel Cheb5 kmM39 (30-39)ano
Junek Jiří 10 kmM39 (30-39)ano
Kadlecová Lenka Karlovy Vary 5 kmZ59 (50-59)ano
Kasík Miroslav CESKY BEZECKY KLUB5 kmM60 (60plus)ano
Kinterová Hana Cheb10 kmZ49 (40-49)ne
Kišš Josef Cheb OMC Háje10 kmM49 (40-49)ano
Krycner Jan RUN Magazín team5 kmM49 (40-49)ano
Kusa Jakub Rozbehame Vary5 kmM29 (16-29)ano
Kusova Lenka Triatlet Karlovy Vary10 kmZ49 (40-49)ano
Kusova Nikola Triatlet Karlovy VaryDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Dívky C (nar. 2010-2012)ano
Kvasničková Petra Karlovy vary5 kmZ49 (40-49)ano
Máčková Kateřina Cheb5 kmZ29 (16-29)ano
Maršík Pavel Salming Running Česko10 kmM59 (50-59)ne
Melicharová Máša Šneci v běhu 5 kmZ49 (40-49)ano
Miczán Tomáš Cheb10 kmM39 (30-39)ne
Miskolczi Robert Sokolov5 kmM59 (50-59)ano
Mokrusch Dan HájekDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Chlapci A (nar. 2004-2007)ano
Mokrusch Rudolf Hájek10 kmM59 (50-59)ano
Mokruschová Táňa HájekDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Dívky A (nar. 2004-2007)ano
Mokruschová Vendula Hájek5 kmZ49 (40-49)ano
Novotná Monika Karlovy Vary5 kmZ49 (40-49)ano
Petríková Kristýna Cheb10 kmZ29 (16-29)ano
Raclavský David Rozběhnito Cheb10 kmM39 (30-39)ne
Radič Petr RUNaři Sokolov10 kmM49 (40-49)ano
Rathouský Jakub Cheb10 kmM29 (16-29)ne
Rejcha Milan Velká Hleďsebe10 kmM60+ (60plus)ano
Sentelík Radek RUNaři Sokolov10 kmM49 (40-49)ano
Skala Petr Cheb5 kmM49 (40-49)ano
Skřipcová Iva Tuchoměřice10 kmZ49 (40-49)ano
Skřipcová Nela TuchoměřiceDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019ano
Skřipec Adam TuchoměřiceDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Chlapci A (nar. 2004-2007)ano
Stuskova Hana Acces Karlovy Vary10 kmZ59 (50-59)ano
Šrámková Renata Cheb10 kmZ49 (40-49)ano
Veselá Eva Sokolov10 kmZ39 (30-39)ne
Vítková Markéta Rozbehnito.cz10 kmZ29 (16-29)ano
Vítková Zuzana Rozběháme Most10 kmZ59 (50-59)ne
Walter Tomáš Ostrov10 kmM39 (30-39)ne
Walterová Miluše Ostrov10 kmZ39 (30-39)ano
Žlůva Radek Karlovy Vary10 kmM49 (40-49)ano