Startovní listina Valdštejnova desítka 2020

Počet přihlášených: 350

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
Altschul Pavel Dolní Rychnov10 kmM49 (40-49)ano
Altschulová Lenka Dolní Rychnov10 kmZ49 (40-49)ano
Augusta Karel VRR10 kmM59 (50-59)ano
Baďouček Ondřej Tuchoměřice10 kmM39 (30-39)ano
Balga Jan ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019ano
Balga Jan ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019ano
Ballo Lukáš PlesnáDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019Chlapci (nar. 2013-2019)ano
Ballová Marie Plesná10 kmZ39 (30-39)ano
Bartoš Petr Cheb5 kmM29 (16-29)ano
Behina Ondřej Rozběhnito z.s.10 kmM29 (16-29)ano
Bechynská Nela Kruhový trénink Cheb10 kmZ39 (30-39)ano
Beneš Jan FK Hvězda Cheb 10 kmM49 (40-49)ne
Benešová Kateřina Kadaň10 kmZ49 (40-49)ano
Benešová Zuzana Cheb5 kmZ39 (30-39)ne
Benkár Zbyněk Cheb 10 kmM49 (40-49)ne
Berka Miroslav 10 kmM29 (16-29)ano
Bigasová Doris rozbehnito.cz10 kmZ49 (40-49)ano
Böhm Petr RUNNaři Sokolov10 kmM59 (50-59)ano
Bosák Karel Cheb5 kmM29 (16-29)ano
Boskova Andrea Plzeň10 kmZ49 (40-49)ne
Brodský Jindřich Tlučná5 kmM60 (60plus)ano
Broncová Dagmar Run Ladies10 kmZ49 (40-49)ano
Brož Petr Cheb5 kmM59 (50-59)ano
Buda Michal 10 kmM39 (30-39)ano
Buršík Karel LK Slovan Karlovy Vary5 kmM49 (40-49)ano
Cejnar Tomáš Rozběhnito10 kmM29 (16-29)ne
cibula Zoltán chodov5 kmM60 (60plus)ano
Čabalová Leona Bílé vrcholky Krušných hor10 kmZ29 (16-29)ne
Čada Mikuláš ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019Chlapci (nar. 2013-2019)ano
Čadová Amálie ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019ano
Černý Radek Sokolov10 kmM49 (40-49)ano
Červenka Milan TJ Dynamo Pardubice10 kmM59 (50-59)ano
Čihák Daniel Cheb5 kmM39 (30-39)ano
Čípcová Barbora Cheb10 kmZ29 (16-29)ano
Čípcová Barbora Cheb10 kmZ29 (16-29)ne
Čolakovová Daniela Cheb10 kmZ29 (16-29)ano
Čtvrtečková Blanka Prostě běž-Zářivky 20195 kmZ49 (40-49)ano
Dančová Petra Františkovy Lázně10 kmZ49 (40-49)ano
Dědičová Daniela Sokolov10 kmZ39 (30-39)ano
Doubravová Kačí Vojtanov5 kmZ49 (40-49)ano
Dovičín Michal Štefko running team10 kmM39 (30-39)ano
Drtinová Víťa Praha10 kmZ5 (60plus)ano
Duchek Jiří Rozběhnito.cz z. s.5 kmM29 (16-29)ano
Durantová Jana Sokolov5 kmZ39 (30-39)ano
Ďurinová Jaroslava Cheb5 kmZ29 (16-29)ano
Ďurinová Sofie ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019Dívky (nar. 2013-2019)ano
Dušek Libor Cheb10 kmM39 (30-39)ano
Elízová Michaela Rotava10 kmZ49 (40-49)ano
Erhart Pavel Cheb5 kmM29 (16-29)ano
Erhart Pavel Cheb5 kmM29 (16-29)ne
Fischer Jaroslav Plesná10 kmM59 (50-59)ano
Fischerová Martina Plesná10 kmZ39 (30-39)ano
Fistr Jan Vojtanov5 kmM29 (16-29)ano
Forejtová Marta Libá5 kmZ49 (40-49)ano
Forejtová Michaela SKP Union Cheb5 kmZ29 (16-29)ano
Fořt Lukáš Karlovy Vary10 kmM39 (30-39)ano
Frousová Štěpánka Cheb5 kmZ29 (16-29)ano
futera antonín 10 kmM39 (30-39)ano
Gabriel Pavel KOME Kraslice5 kmM49 (40-49)ne
Gmeinwieser Zlata 5 kmZ49 (40-49)ano
Goldschalt Daniel Cheb10 kmM39 (30-39)ano
Gotthelf Václav ChebŠtafeta 2x5 km (2xano
Grill Julie Amalie ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019Dívky (nar. 2013-2019)ano
Günzel Hanna 5 kmZ29 (16-29)ano
Hakenová Kateřina funkční trénink Milovice5 kmZ49 (40-49)ano
Hämmerle Florian Cheb5 kmM39 (30-39)ano
Hanek Jan Sokolov10 kmM49 (40-49)ano
Hanzal Petr Cheb5 kmM49 (40-49)ano
Havlíčková Michaela Hvězda severu10 kmZ49 (40-49)ne
Heiserová Hanka Rozběháme Karlovy Vary10 kmZ49 (40-49)ano
Hessová Zuzka Cheb 5 kmZ49 (40-49)ano
Hladká Libuše Rozběhnito.cz5 kmZ49 (40-49)ano
Hnátková Věra 10 kmZ39 (30-39)ano
Hnilička Jan OstrovŠtafeta 2x5 km (2xano
Hoffman Lukáš Triatlet KVDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019Chlapci (nar. 2013-2019)ano
Hoffman Martin Karlovy Vary10 kmM39 (30-39)ano
Hoffman Stanislav Pila10 kmM59 (50-59)ano
Hoffmanová Jitka Pila10 kmZ49 (40-49)ano
Holá Renata Cheb10 kmZ49 (40-49)ano
Homolková Jana OstrovŠtafeta 2x5 km (2xano
Hrabák Karel Sokolov10 kmM39 (30-39)ano
Hrdina Tomáš Cheb10 kmM49 (40-49)ne
Hrdinová Tereza Cheb10 kmZ39 (30-39)ne
Hudáková Helena Hopman team Žatec 10 kmZ59 (50-59)ano
Huml Martin SKP Union ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019Chlapci (nar. 2013-2019)ne
Humlová Eliška SKP Union ChebDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Dívky C (nar. 2010-2012)ne
Hurdich Petr Kynšperk nad Ohří10 kmM39 (30-39)ano
Hynek Petr Cheb10 kmM49 (40-49)ano
Hynková Olga Cheb10 kmZ49 (40-49)ano
Chárová Michaela Roadtrippers5 kmZ29 (16-29)ano
Chlad Miroslav PB Cheb - rozběhnito.cz10 kmM49 (40-49)ne
Chladová Martina Rozbehnito. cz Cheb5 kmZ49 (40-49)ne
Chocholatá Anna ChebDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Dívky C (nar. 2010-2012)ano
Imlingová Nikola Karlovy Vary 10 kmZ29 (16-29)ano
Jakl jaroslav Praha5 kmM59 (50-59)ne
Jalovcová Pavla Cheb5 kmZ49 (40-49)ano
Jalovec Antonín Rozbehnito.cz10 kmM49 (40-49)ano
Janišová Zuzana ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019Dívky (nar. 2013-2019)ano
Janská Lucie 10 kmZ39 (30-39)ano
Jarušek Josef ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019Chlapci (nar. 2013-2019)ano
Jarušek Pavel Cheb10 kmM39 (30-39)ne
Jarušková Jarmila Cheb 5 kmZ59 (50-59)ano
Jarušková Petra Cheb5 kmZ39 (30-39)ano
Jelenová Ivana Plzeň5 kmZ49 (40-49)ano
Jerman Patrik Cheb5 kmM29 (16-29)ano
Jilek Marcel Cheb5 kmM39 (30-39)ano
Jirkovský Robin Tým Běhny10 kmM49 (40-49)ano
Joanidisová Karolína Cheb10 kmZ29 (16-29)ano
Junek Jiří 10 kmM39 (30-39)ano
Juřičková Dana Cheb5 kmZ49 (40-49)ano
Kadlecová Lenka Karlovy Vary 5 kmZ59 (50-59)ano
Kadlecová Michaela Cheb5 kmZ29 (16-29)ano
Karchňák Radek Karlovy VaryŠtafeta 2x5 km (2xano
Karnolt Jakub ChebDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019Chlapci (nar. 2013-2019)ano
Karnolt Matěj ChebDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Chlapci C (nar. 2010-2012)ano
Karnolt Matěj Cheb5 kmM29 (16-29)ano
Karnoltová Veronika Cheb5 kmZ39 (30-39)ano
Kasík Miroslav CESKY BEZECKY KLUB5 kmM60 (60plus)ano
Kastl Filip Cheb 10 kmM49 (40-49)ano
Kinterová Hana Cheb10 kmZ49 (40-49)ano
Kiss Petr Sokolov5 kmM39 (30-39)ne
Kišš Josef Cheb OMC Háje10 kmM49 (40-49)ano
Klesnil Jaroslav Horní Pochlovice10 kmM39 (30-39)ano
Klierová Petra 5 kmZ49 (40-49)ne
Klimešová Eliška Rozběhnito.cz10 kmZ29 (16-29)ano
Kopřivová Tamara Plzeň10 kmZ59 (50-59)ano
Korčmarošová Olga Teplička10 kmZ49 (40-49)ano
Kotík Petr LAZY UNICORNS10 kmM29 (16-29)ano
Koucká Veronika Chodov5 kmZ29 (16-29)ano
Koucký Petr Chodov5 kmM39 (30-39)ne
Kozel Dušan Kroměříž10 kmM59 (50-59)ano
Královec Jiří AK Sokolov10 kmM60+ (60plus)ano
Krčínová Jana Habartov10 kmZ59 (50-59)ano
Krivošová Štěpánka 10 kmZ29 (16-29)ano
Krol Rene Praha 10 kmM39 (30-39)ano
Królová Matoušková Lenka Praha5 kmZ39 (30-39)ano
Kroupar Jaroslav Rozběháme Klatovy 10 kmM39 (30-39)ano
Krycner Jan RUN Magazín team5 kmM49 (40-49)ano
Křepelka Jiří plaňany5 kmM49 (40-49)ano
Křížková Nicol KladnoDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019Dívky (nar. 2013-2019)ano
Kučerová Lenka Kolová10 kmZ39 (30-39)ano
Kučerová Martina Cheb10 kmZ39 (30-39)ne
Kunciter Jan Rozběhnito.cz AšDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Chlapci B (nar. 2008-2009)ano
Kunciter Lukáš Rozběhnito.cz Aš10 kmM29 (16-29)ano
Kunciter Martin 5 kmM49 (40-49)ano
Kunciterová Alena Seals Run5 kmZ39 (30-39)ano
Kupčíková Pavla Chodov5 kmZ39 (30-39)ne
Kusa Jakub Rozbehame Vary5 kmM29 (16-29)ano
Kusova Lenka Triatlet Karlovy Vary10 kmZ49 (40-49)ano
Kusova Nikola Triatlet Karlovy VaryDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Dívky C (nar. 2010-2012)ano
Kuzma Pavel Mazda Algon plus auto Pro cycling team10 kmM39 (30-39)ano
Kuželka Daniel Cheb10 kmM29 (16-29)ne
Kvasničková Petra Karlovy vary5 kmZ49 (40-49)ano
Lhotová Ivana Rozběhnito.cz - Cheb5 kmZ49 (40-49)ano
Lišková Michaela Run Ladies 10 kmZ29 (16-29)ano
Lišková Michaela Run Ladies 10 kmZ29 (16-29)ano
Luprich Ladislav Karlovy Vary5 kmM49 (40-49)ano
Luprichová Irena Triatlet Karlovy Vary5 kmZ29 (16-29)ano
Luprichová Irena Triatlet Karlovy VaryDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Dívky B (nar. 2008-2009)ano
Máčková Kateřina Cheb5 kmZ29 (16-29)ano
Mádr Radim Praha5 kmM29 (16-29)ne
Mahdalová Lenka 10 kmZ39 (30-39)ano
Maksymjuk Tomáš 5 kmM29 (16-29)ano
Makulová Radka Cheb5 kmZ49 (40-49)ano
Malý Lubomír Rozběháme Karlovy Vary10 kmM59 (50-59)ano
Mandzáková Jiřina Sokolov10 kmZ39 (30-39)ano
Mandzáková Stánička Kynšperk nad Ohří10 kmZ29 (16-29)ano
Marková Natalie Chodov5 kmZ29 (16-29)ano
Maršík Pavel Salming Running Česko10 kmM59 (50-59)ano
Martínek Pavel Český maratónský klub10 kmM59 (50-59)ano
Mašková Diana Praha5 kmZ39 (30-39)ne
Mašková Jana 10 kmZ49 (40-49)ne
Matoušek Václav Drmoul10 kmM59 (50-59)ano
Matoušková Jana 5 kmZ49 (40-49)ano
Maxa Jan Lomnice 10 kmM39 (30-39)ano
Melicharová Máša Šneci v běhu 5 kmZ49 (40-49)ano
Mezkova Alice Mezečky BřezováDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019Dívky (nar. 2013-2019)ano
Mezkova Gabriela Mezečky Březová5 kmZ39 (30-39)ano
Mezkova Michaela Mezečky BřezováDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019Dívky (nar. 2013-2019)ano
Miczán Tomáš Cheb10 kmM39 (30-39)ano
Michalčáková Barbora 5 kmZ29 (16-29)ano
Michalič Róbert Rozběhnito.cz10 kmM39 (30-39)ano
Mikulenčák Pavel Vojkovice nad Ohří 10 kmM49 (40-49)ano
MILFAIT Eli Anna ZalužanyDětský závod mini (500 m), roč. nar. 2013-2019ano
Miller Agnes DJK10 kmZ39 (30-39)ne
Minařík Jan Cheb5 kmM39 (30-39)ano
Miskolczi Robert Sokolov5 kmM59 (50-59)ano
Mochán Martin Kapr je kámoš ne žrádloŠtafeta 2x5 km (2xano
Mokrusch Dan HájekDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Chlapci A (nar. 2004-2007)ano
Mokrusch Rudolf Hájek10 kmM59 (50-59)ano
Mokruschová Táňa HájekDětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012Dívky A (nar. 2004-2007)ano
Mokruschová Vendula Hájek5 kmZ49 (40-49)ano
Molcarová Václava Rozběhnito.cz - PB Cheb5 kmZ59 (50-59)ne
Moller Stanislav Plzeň10 kmM49 (40-49)ano
Molnarova Katerina BDKKADAN10 kmZ49 (40-49)ano
Motlová Eliška Cheb10 kmZ29 (16-29)ano
Mouhafidi Jana USK Akademik5 kmZ39 (30-39)ano
Mrázek David Cheb10 kmM49 (40-49)ano
Murceková Hana Sokolov10 kmZ39 (30-39)ano
Muschálková Martina Karlovy VaryŠtafeta 2x5 km (2xano
Další