Startovní listina Podzimní běh lyžařů Senohraby 2019

Počet přihlášených: 579

PříjmeníJménoKlubzávodKategorieSkupina 2Platba
Anděl Jaroslav Chabeřice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Anderle Matyáš TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci mladší
Anderle Tobiáš TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci starší
Andriková Blanka TJ Sokol Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Bdomácí ženy 4 km
Andrušík Radek Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Augustín Michael neregistrovanýdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci starší
Augustín Richard neregistrovanýdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci mladší
Balcar Jaroslav H.O. Přírodní Vědy UK, Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Adomácí muži 8 kmano
Balej Jiří Kamenice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Balejová Sofie OK Kamenicedětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně staršíano
Bartoň Vojtěch DGP8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Bednářová Matylda Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladšíano
Bekreur Theodor Atletika Říčanydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci starší
Beneš Štěpán Omon8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Beránek Šimon Slavoj Koloděje8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Berdich Jiří Praha 48 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži D
Bergl Jonáš OB Sokol Trojadětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci mladší
Bergl Tomáš ČZU Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži B
Bernard Helča DGP8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Bialožytová Tereza SK Praga8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Bílková Magdaléna TJ Sokol Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Bdomácí ženy 4 km
Blažek Jaroslav TJ ČZU- Rolníci8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Blažek Vladimír Štefko Running Team8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Bochenková Martina Rolníci4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Aano
Bolehovský Daniel Zdravotník Kerteam Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)dorostenci starší
Bolehovský Michal Zdravotník Kerteam Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)dorostenci starší
Bonner Jan Barabáš Plovárna Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci mladšíano
Borovsky Jindrich PHA - Hradcany8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Bose Adam Lachmánek4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži open
Bose Patricie Lachtánekdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně mladší
Božovská Karolína Atletika Benešovdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně staršíano
Bresan Vlastimil Vlašim8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Brožík Ivan Atletika Benešovdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci mladší
Brožíková Marie Atletika Benešovdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně mladší
Brychnáčová Irena ČZU Praha4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy B
Burian Jáchym SK Jeseniovadětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci staršíano
Burianová Vanda ŠSK Újezd nad Lesydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně staršíano
Carmine Nicol Atletika Jižní městodětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně starší
Cinka Ivan Atletika Benešov8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Dano
Cmunt František Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Cvik Ellen Anna dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně mladší
Častvaj Daniel Mnichovice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Čech Michal Slavia Pojišťovna Team8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Dano
Čermáková Lucie 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Bano
Češka Jiří Pavel Spartak Praha 4dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)Dorostenci mladší
Češková Tereza Petra Spartak Praha 4dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně starší
Čiháková Adéla TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně mladšíano
Čiháková Alice TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně mladšíano
Čiháková Barbora Hrusicedětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně staršíano
Čiháková Daniela Hrusice4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Bano
Čiháková Ivana Hrusicedětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně staršíano
Čiháková Lucie Hrusicedětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladšíano
Čiháková Šárka TJ Sokol Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Bdomácí ženy 4 kmano
Davis Eric 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Dobravová Lucie Světice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženy
Dočekal Filip SKI team Krkouni8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Dohnal Adam TJ Astradětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci starší
Ďoubal Miroslav Kolovraty8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Ďoubal Vojtěch Kolovratydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci starší
Douda Ondrej TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci mladšíano
Douda Vojtech TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci staršíano
Doupovcová Klára TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladšíano
Doupovcová Kristýna TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně mladšíano
Doupovcova Martina Ski Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Doupovec Ondřej TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci mladšíano
Doupovec Petr TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bdomácí muži 8 kmano
Dufek Hugo Modřanydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci starší
Dufíno Pavel DGP8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Duchoň David Praha Újezd8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Duchoňová Alice dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně staršíano
Dupač Filip Atletika Říčanydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci mladší
Dupačová Denisa Atletika Říčanydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně mladší
Dupalová Tereza 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Aano
Dvorská Hana Bootcamp Manky Dvorské4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy D
Dvořák Richard Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)dorostenci staršídomácí muži 8 km
Eichler Ivo USK Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži C
Eis Antonín Atipicdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci starší
Embacherová Simona ZŠ Mnichovicenordic runningženy
Faktor Matyáš Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci mladšíano
Faktor Tadeáš Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci staršíano
Fanturová Lenka FTVS Praha4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy B
Fejgl Michal H.O. Přírodní vědy UK8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Fencl Sebastian dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci mladší
Fiala Radovan Benešovský běžecký klub8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Fialová Blanka Benešovský běžecký klub4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Bano
Fišer Jiří VSK MFF UK8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Flašar Jan SK Čtyři Dvory České Budějovice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Fleissnerová Barbora Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Foltýn Jáchym TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci starší
Foltýn Tomáš Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Adomácí muži 8 km
Fořt Martin ELEVEN RUN TEAM8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Franěk Emil Bootcamp8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Fulín Václav BBK Benešo8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži D
Gabla Martin Bootcamp8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži B
Gajda Petr Slovan zdravotníkdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci starší
Gazda Vítězslav Divišov8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Glaich Martin Chabrusiči8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži B
Gololobovová Blanka AVC Praha4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Cano
Grabowská Veronika Atletika Jižní městodětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně starší
Grabowská Viktorie Atletika Jižní městodětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně starší
Gregor Jaroslav AC OH Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Dano
Gregoriades Tomas Rolnici8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Grim Tomáš 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži B
Hájková Alžběta Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně staršíano
Hájková Heřmánková Šárka Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Cdomácí ženy 4 kmano
Hálová Petra BBK8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Hamouz Jáchym Omon Prahadětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci mladšíano
Hamouz Jan OMON4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži open
Hampejsová Martina Šneci na May4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy C
Hanousek Jakub Praha 48 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Hanuš Jakub Spartak Praha Modřanydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci starší
Hanušová Zuzana Spartak Praha Modřanydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladší
Hanzl Josef TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci starší
Hanzlová Karolína TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladší
Hanzlová Kateřina TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně mladší
Havel Filip 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Havlín Lukáš dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci mladší
Hejnová Martina USK Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Henych Dominik dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci starší
Herda Jan SKP Nymburk8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Herynek Tomáš POWAN8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Herynková Lucie TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně staršíano
Heřmanová Kristýna PSK Olymp Praha4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)dorostenky staršíano
Hes Václav Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci mladšíano
Hes Zdeněk Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Hesová Anežka Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně staršíano
Hesova Klara Kanoistika Sedlčany4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Aano
Hilgert Luboš Dukla 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Hilgertová Anežka Prahadětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně mladší
Hofman Jiří 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Hofmanova Marketa Halouny4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Bano
Hofmanova Nina Halounydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně mladšíano
Holeček Matěj Atletika Jižní městodětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci mladší
Holešínský Albert TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci staršíano
Holešínský Petr 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bdomácí muži 8 kmano
Hončík Ricardo Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci mladšíano
Horadová Ela Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladšíano
Horák Laďa SKK Spartak Čtyřkoly8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Horázná Samanta TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně starší
Horázný Denis TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci mladší
Horázný Dominik TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci starší
Horázný Nikolas TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci starší
Horázný Tobias TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci mladší
Houda Hynek Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci staršíano
Houda Vítek Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci mladšíano
Hrček Tomáš Praha 98 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Hroch Martin Decathlon Chodov8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Hruby Adam Benesovdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci mladšíano
Hrubý Filip Atletika Benešovdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci mladší
Hruška Lukáš TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci mladší
Hruška Ondřej Mirošovicedětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci mladší
Hruška Tomáš Kbelští sokoli8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Chládek Jan Veslaři Bohemians Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Chloupek Pavel 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Chlumský Jan Atletika Benešov dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci staršíano
Chmátalová Adéla TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)Dorostenky mladší
Chmátalová Klára Rorace team Pyšelydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně starší
Chmátalová Lucie Rorace team Pyšelydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně mladší
Chmelik Martin Quatro Formaggi8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Chmelík Tomáš Sokol Dolní Počernicedětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci staršíano
Chmelíková Adéla Sokol Dolní Počernicedětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladšíano
Jakešová Klára SK Babice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Janíčková Hana Popovičkydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně staršíano
Janůrková Barbora Kolín4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Aano
Janyš Pavel 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Jelen Lukáš SK Jeseniovadětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci mladší
Jelen Tomáš SK Slavie Prahadětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci starší
Jindra Adam TJ Stodůlky Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Jindra David AC Obora Hvězda8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži C
Jonáková Lucie T.J. Sokol Říčany a Radošovicedětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)Dorostenky mladšíano
Jonáková Veronika T.J. Sokol Říčany a Radošovicedětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladšíano
Julínek Simon Brtnice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži B
Kaderabkova-Březinová Vanda Petihosty8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Kaderabkova-Březinová Vanda Petihostynordic runningženyano
Kadeřábek Dalibor Petihostydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci mladšíano
Kadeřábková Lada Petihostydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně mladšíano
Kadlec Jindřich dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci mladší
Kadlec Zdeněk sport obchod cz8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Kadleček Aleš Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Kadlečková Barbora Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladšíano
Kadlečková Eva Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně staršíano
Kaiserová Lucie Baník Sokolovdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně mladší
Kalista Jiří SK Praga Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Kalistová Jarmila Modřany4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Cano
Kaloš Zdeněk Benešov8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Kalošová Monika Atletika Benešovdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně staršíano
Kamarád David Dolní Lomnice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Kamarádová Daniela Dolní Lomnice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Kaštovská Nela Atipic Jílové u Prahydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně staršíano
Kaštovský Michael Jílové u Prahydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci mladšíano
Kautsky Radovan VSK Humanita Praha4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži openano
Kautsky Tim Vinordětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci staršíano
Kautsky Tobias Sakal Kbelydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci mladšíano
Khelová Petra OK Sparta Praha4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Bano
Kličková Barbora Spartak Praha 4dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladšíano
Klimpera Matěj dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci mladší
Klimperová Adéla Atletika Český Broddětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně staršíano
Kmoch Jonáš K.O.poradenství8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Knyttl Jan KBELY Cycling Team8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Knyttl Lukáš KBELY Cycling Teamdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci mladšíano
Knyttl Vojta KBELY Cycling Teamdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci staršíano
Kočovský Miroslav TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bdomácí muži 8 kmano
Kohout Filip TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)dorostenci starší
Kohout Kryštof TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)dorostenci staršídomácí muži 8 km
Kolanda Čaj DGP8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Kolář David Moravan Louňovice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Konvičková Eva Žižkovdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně mladší
Kopecký Jonáš TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci staršíano
Kopecký Matouš TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci mladšíano
Kopecký Štěpán TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci staršíano
Kopecký Vít TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)Dorostenci mladšíano
Kos Jakub TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)Dorostenci mladší
Kos Ladislav Praha 118 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Košař Michal Runsasan8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Kotěšovcová Petra Magoři8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Kotiš Martin TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci staršíano
Kotišová Karolína TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně staršíano
Kotišová Karolína TJ Sokol Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)dorostenky starší
Kotlík Kamil Hegesh8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Koukal Adam ASK DIPOLIdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci starší
Koukalová Eliška ASK DIPOLIdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně starší
Koukolová Jana 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Koulová Eliška ŠSK Újezd nad Lesydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladšíano
Kovář Antonín SK Kontaktdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci mladší
Kovář Jan SK Kontaktdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci mladší
Kovář Miro SC Jičín8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Kozák Jiří Atletika Sokol Říčanydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci mladší
Krajíček Vojtěch Vrchlabí8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Krása David Sokol Malá Strana4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži open
Kratinová Renata DGP8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženy
Kratochvíl Devi Světice Běžídětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci mladší
Kratochvíl Mika Světice Běžídětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci starší
Kratochvílová Anna Světice Běžídětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně starší
Kratochvílová Blažena Světice Běží8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženy
Krchňák Roman VLAŠIM8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Kuiper Simona Jana Slovan Praha Zdravotníkdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně staršíano
Kuiper Simona Jana Slovan Praha Zdravotníkdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladšíano
Kumstová Jana TJ Sokol Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)dorostenky staršídomácí ženy 4 kmano
Kunstová Lenka TJ Sokol Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Cdomácí ženy 4 km
Lachout Martin Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Lazák Martin Pyšely4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži open
Lazák Tomáš Spartak Praha Modřanydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci mladší
Lebeda Petr TT Astra Benešov8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Leopard Mára Kutná Hora8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži C
Leskin Andrei Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Leskina Amelia dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně mladší
Lichtenberg Martin TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bdomácí muži 8 kmano
Linda Martin RBZ Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Linhart František adidas Runners Prague8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Lukášová Mirka Praha4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Dano
Mádlíková Nikola Sigreen4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy A
Mairich Michal Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci staršíano
Malá Sára TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně starší
Malá Viktorie TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně starší
Maleček Petr TJ Sokol Suchdol8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Malina Tomáš Kanoistika Sedlčany4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži openano
Mališová Karla Sabzo4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Dano
Malovcová Monika Říčany8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Mandík Michal Atletika Jižní městodětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci staršíano
Mandíková Daniela Atletika Jižní městodětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladšíano
Mareček Maxík Kovo Prahadětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci mladší
Mareček Oliver Atletika človíčekdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci starší
Marhoun Petr VSK MFF UK8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Markgráfová Amia dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně starší
Markgráfová Anna SK Slavie Praha4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)dorostenky starší
Martínek Tomáš Easy go run8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Mařík Jakub TJ Sokol Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži openano
Masslová Julie Sokol Říčany4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)dorostenky starší
Matějů Antonín Sild teamdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci mladší
Melicharová Sára Ski Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladšíano
Melišíková Viktorie TJ Dukla Prahadětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladší
Městka Václav Zdravotník Prahadětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci starší
Míčková Karolína Atletika Benešovdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně staršíano
Michalička David TK Radošovice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Michl František Čechie Dubečdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci mladší
Michlová Linda ŠSK Újezd nad lesydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladší
Míšek Michal TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci starší
Mišeková Lucie OK Kamenicedětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně starší
Mlichárek Lukáš Žádenj Team8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži B
Moch Ivan SABZO Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Dano
Moravec Petr Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Možíšová Magdaléna TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně staršíano
Mráz Antonín DGP8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Mráz Pavel DGP8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Mráz Václav TJ Sokol Říčanydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci mladší
Mrázek Emil SC Jičíndětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci staršíano
Mrázek Jan Inov-88 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Mrázková Berta SC Jičíndětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně mladšíano
Mrázová Ema TJ Slovan Praha Zdravotníkdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně staršíano
Mrázová Ema TJ Slovan Praha zdravotníkdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladší
Mrázová Julie Spartak Praha 4dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně staršíano
Mrázová Lucie TJ Slovan Praha Zdravotníkdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně mladšíano
Mrázová Vendula dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně mladší
Mrva Pavel BBK Popovice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži C
Musil Ladislav Kbely cycling team 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Navrátil Robert Spartak Praha Modřanydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci mladší
Navrátil Zdeněk adidas Runners Prague8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Němcová Klára Jesenicedětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně mladší
Němec Jan Kolín8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Němeček Jan USK Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži C
Nepomucká Alice Sokol Libeňdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně mladší
Nepomucký Josef Sokol Libeňdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci mladší
Neuman Jiří KLM Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži B
Neumann Josef SKK SPARTAK CTYRKOLY8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Neumannová Jana SKK Spartak Čtyřkolydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně starší
Nohejl Tomáš SKDNF Slming8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži C
Nosek Jiří Kbely cycling team 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Novák Daniel Atletika Benešovdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci staršíano
Novák Jiří SK Rover8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Dano
Novák Martin AMCykl Humpolec8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Nováková Laura Humpolecdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně starší
Nováková Michaela Praha 104 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy C
Novotny Lukaš Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Odvárko Tomáš Dukla Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Oplatek Eduard KTP Tábor8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži B
Pajma Antonín dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci mladší
Pajmová Simona dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně starší
Pakosta Vojtěch Pragadětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci mladšíano
Pakostová Anna Pragadětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně staršíano
Pakostová Hana Praga4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Bano
Pancíř Tomáš TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci mladšíano
Pancířová Lucie TJ Sokol Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Bdomácí ženy 4 kmano
Pancířová Viktorie TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně mladšíano
Pangrác Pavel Trutnov8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Parýzek Jakub TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci staršíano
Parýzková Lucie TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně mladšíano
Pařízková Eva Čerčany4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy B
Pávek Martin CZU Praha Rolníci8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Pavlica Filip Osnicenordic runningmužiano
Pavlica Lukáš Osnicenordic runningmužiano
Pavlica Marek Spartak Praha 4nordic runningmužiano
Pavlišče Štěpán ATIPIC Jílové u Prahy dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci mladšíano
Pavliščová Andulka ATIPIC Jílové u Prahy dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně mladšíano
Pavliščová Josefka ATIPIC Jílové u Prahy dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně mladšíano
Pavliščová Mařenka ATIPIC Jílové u Prahy dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně staršíano
Pazderová Jana Mnichovicedětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně mladší
Pecháček Libor Mnichovice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Pechek Petr TJ maratonstav úpice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Pechová Iveta BBK4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy C
Pejša Jan smí být prázdné8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Pelant Jan TK Radošovicedětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci mladšíano
Pelant Michal TK Radošovice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Pelantová Martina OB Říčanydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně staršíano
Penc Miroslav Dukla Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži B
Petrásek Anna Olymp Prahadětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně starší
Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Petrilák Miroslav Orlovský orel4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži openano
Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)dorostenky starší
Petrželová Barbora Biatlon Klecanydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladší
Pistulka Ondrej RBZ Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Pistulková Emilie RBZ Prahadětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně mladšíano
Pistulková Julie RBZ Prahadětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně mladšíano
Plášil Matěj TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Adomácí muži 8 km
Ploc Jaroslav SKI Harrachov8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Podhradská Nikola SK Sokol Zlatníky dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladšíano
Podhradský Tadeáš Zlatníky-Hodkovicedětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci mladšíano
Pokorná Věnceslava 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Dano
Pokorný Miroslav Benešov žije sportem8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži C
Polášek Jan Ferdinand VSK MFF UK/JELITA.RUN8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Polívka Tomáš Omo DGP8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži B
Poskočilová Veronika Popovičky8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Poslední Šimon Modřany4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži openano
Pospíšil Pavel BBK8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Pospíšilová Eliška TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně starší
Požgayová Jana Bonbon Praha4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Dano
Pračka Michal OB Říčanydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci starší
Pračka Tomáš Kašprak8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži B
Pračková Ema OB Říčany4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)dorostenky starší
Pražák Adam Praha 38 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Prchal Pavel GP Kolín8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Dano
Procházka Ondřej Beach Braníkdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci mladší
Prox Jan OB Říčanydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci staršíano
Proxová Lada OB Říčany4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Bano
Proxová Veronika OB Říčanydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně staršíano
Průša Dominik Zdravotníkdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)Dorostenci mladší
Přáda Jakub dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci mladší
Přádová Nela dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně starší
Přenosil Václav Uhlířské Janovice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži C
Přibík Jan PGP8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Přibík Martin SK Praga8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Přibíková Agáta Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně staršíano
Přibíková Johana Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Adomácí ženy 4 kmano
Přibíková Lucie TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně starší
Přibíková Monika Senohrabynordic runningženyano
Přibíková Tereza TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladší
Přinda Bartoloměj TJ Packa Prahadětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci mladší
Přinda Lukáš TJ Packa Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Punda Vacláv RBZ Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Rádl Pavel Pyšely4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži openano
Rakovcová Zuzana Sparta Prahadětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně mladší
Rašek Filip 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Rejman Tomáš Ómon Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Rektor Antonín Modřany8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Richterová Nikol DGP8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Rottová Kateřina SK Babice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Roučka Jaroslav Průhonice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Roučková Julie TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně mladšíano
Roučková Kateřina Průhonice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Roučková Viktorie TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně staršíano
Rozehnalová Michaela ZŠ Mnichovicenordic runningženy
Rudišarová Martina TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženy
Růžička Jakub TJ Sokol Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži open
Rydlová Jarmila Ranning Witch4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy D
Řehák Jan Turkovice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Řehák Štěpán Turkovicedětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci starší
Řehák Vít Mitas Cyklohelios8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Řeháková Valerie Atletika Benešovdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně mladší
Řepová Monika SIGREEN4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Aano
Řezáč Adam Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci mladšíano
Řezáč Tomáš Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci mladšíano
Řezníček Matěj dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci mladší
Řezníčková Veronika dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně mladší
Říha Karel 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Říha Miroslav Sokol Sadská8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži D
Říhová Karolína 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)dorostenky staršíano
Říhová Radka 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Saidl Filip TJ Packa8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Saidlová Kristýna TJ Packa8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Semík Jan USK Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Setínková Zuzana DKP8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Schejbal Oldřich LBS8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Schöppel Karel Kladnodětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci staršíano
Schöppel Karel Kladno4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži openano
Schöppelová Jana Kladno4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Cano
Schusová Eliška Atletika Černošicedětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně starší
Schusová Marie Atletika Černošicedětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně mladší
Silvey Olivia TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladšíano
Skorkovský Jiří Poříčí8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži B
Skořepa David 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Skořepa Martin dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci mladšíano
Skořepa Matěj TJ Sokol Senohraby 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži openano
Skořepová Alena TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Skořepová Anna dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně staršíano
Skořepová Eliška TJ Sokol Senohraby dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně mladšíano
Slavík Antonín Sokol Cholupicedětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci mladší
Slavík Martin 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži open
Slavíková Eliška Mažoretky DDMdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně starší
Slavíková Štěpánka DGP8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženy
Smrčka Miloš BK Říčany8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Dano
Smutný Tomáš dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci mladší
Souček Milan Sokol Plavsko8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Dano
Soukalová Victoria Hovorčovicedětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)Dorostenky mladší
Soukupová Anna ŠSK Újezd nad Lesydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladšíano
Staněk Jan 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži open
Staňková Hana Divišov4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy B
Starý Stanislav Roubíčkova Lhota8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Dano
Stehlík Adam Prahadětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci mladšíano
Stehlík Martin RBZ PRAHA8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Stehlík Petr H.O. Přírodní vědy UK8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Stehlíková Barbora Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Stejskal Jan TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci mladší
Stejskalová Martina ŠSK Újezd nad lesydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladší
Stejskalová Martina Praha4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy B
Straka Adam TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci mladšíano
Straková Karolína TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně staršíano
Straškraba Jakub TK Radošovicedětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci mladší
Straškraba Jan TK Radošovicedětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci starší
Strejček Jiří Praha 108 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Sunka Jan Moravan Lounovice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Sůsa Jakub Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Svitavský Martin Dolní Lomnice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Svítilová Pavla BŽOB4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Bano
Svítilová Veronika BŽOBdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně mladšíano
Svoboda Dominik TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci staršíano
Svoboda Dominik TJ Sokol Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži open
Svoboda Vojtěch TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci staršíano
Svobodová Agáta TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně staršíano
Svobodová Laura TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně staršíano
Svobodová Laura TJ Sokol Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)dorostenky starší
Syrový Jindřich SIGREEN4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži openano
Šanda Dobroslav Chocerady8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Ševčíková Zuzana Ómon Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Šibrava Patrik Jiskra Zruč nad Sázavoudětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci mladšíano
Šibrava Stanislav Zruč nad Sázavou8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Šílená Alena Mirošovicedětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně staršíano
Šíma Jan BBK8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Šimečková Anna SKI Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně staršíano
Šimečková Kateřina SKI Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně staršíano
Šimečková Kateřina TJ Sokol Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)dorostenky starší
Šimek Pavel Praha 38 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Šimková Tereza SK Jeseniovadětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladšíano
Šimůnková Gabriela Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Šimůnková Martina KOB Tretra Praha4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Cano
Šimůnková Michaela KOB Tretra Prahadětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladšíano
Šítek Michal Celné4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži open
Škvajnová Barbora BB racingdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně starší
Škvajnová Kristýna BB racingdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně mladší
Škvor Petr Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cdomácí muži 8 kmano
Šmeral Pavel Praha 48 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Šourek Pavel Osnicenordic runningmužiano
Šťástka Jiří Turbomošt Lhota8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Dano
Šťastná Lucie TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně staršíano
Šťastná Lucie TJ Sokol Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)dorostenky starší
Šťastný Jan TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bdomácí muži 8 kmano
Šťastný Pavel TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci staršíano
Šťastný Radek TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bdomácí muži 8 km
Šťastný Vojtěch TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci mladší
Štěpánková Eva ASK Slavia Praha4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Bano
Štolba Marek TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci starší
Šťovíček Martin SK Babice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Štrait Martin SKI team Krkouni8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Štrait Vilém TJ Slovan Praha Zdravotníkdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci mladšíano
Štros David Perňa systém8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Štros Ota Bonbon Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Štrosová Alice Bonbon Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Šulc Přemysl Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Šulcová Sára Poříčí nad Sázavoudětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně mladšíano
Šunka Hubert Moravan Lounovicedětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci mladšíano
Šunková Berta Moravan Lounovicedětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladšíano
Šunková Sára Moravan Lounovicedětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně staršíano
Šuráňová Hedvika Kamenicedětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladší
Švarcbach Michal OK Sparta Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Švorc David Rolníci - TJ CZU Praha8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Táborská Anna TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně starší
Taške Jakub Újezd nad lesydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci starší
Taške Radek SC Sklenářka8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži B
Techlová Ema L&VEdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně mladšíano
Tichovská Jitka Senohrabynordic runningženyano
Tkachenko Dmitry 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Topičová Anna SK Moravan Louňovice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Trnka David Atletika Hostivařdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci staršíano
Trojášková Soňa Benešov8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženy
Třísková Katarína Praha 64 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy C
Ulbrich Pavel Praha 48 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Urbanec Jan Zaječice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Vaculík Jiří SK Babice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Vaculík Vladimír SK Apaluchadětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci mladší
Vaculíková Edita Dukla Prahadětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)Dorostenky mladšíano
Vaculíková Veronika RunSport8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženy
Vágner Aleš RoRace team8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Vágnerová Adéla RoRace teamdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladšíano
Vágnerová Blanka RoRace team4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Bano
Vágnerová Nikola RoRace teamdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně staršíano
Valášek Jan Spartak Praha 48 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Valsa Radek Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)dorostenci staršíano
Valsová Veronika Kanoistika Sedlčanydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladšíano
Vaňková Alena TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně mladší
Vatěra Václav 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži D
Vatěrová Amálie Kajak Klub Brandýsdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně starší
Vatěrová Hana 4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy B
Vejvodová Kristyna Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Veselá Julie TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně staršíano
Veselý Jan TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cdomácí muži 8 kmano
Veselý Michal Lustig Česyk Čerčany8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Veselý Václav TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižáci staršíano
Vidim Tomáš Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bdomácí muži 8 km
Vizina Petr SK Babice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Vlachynská Libuše Turbomošt Lhota4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Dano
Vondrák Ondřej TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci mladší
Vondráková Kateřina TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)Dorostenky mladší
Votava Petr KNC8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Cano
Vozobule Štěpán LBS Sport Teamdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci staršíano
Vozobulová Viktorie TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně staršíano
Vozobulová Viktorie TJ Sokol Senohraby4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)dorostenky starší
Všetečka Jan Kanoistika Sedlčany4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži openano
Vytásek Jaroslav Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bdomácí muži 8 km
Vytásek Lukáš TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci starší
Weissová Tereza Sokol Říčanydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně starší
werner Lukáš 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Wiesnerová Eliška ZŠ Mnichovicenordic runningženy
Záhorcová Anežka SOSEdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně mladší
Záhorec Jonáš SOSEdětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižáci starší
Záhorec Jonáš SOSE4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)muži open
Záhorec Standa SOSE8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bdomácí muži 8 km
Zahrádka Vít TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žáci mladšíano
Zahrádková Ema TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně mladšíano
Zahrádková Leontýna TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně staršíano
Zach Petr DGP8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Zak Martin Senohraby8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bdomácí muži 8 kmano
Zánová Barbora TJ Stodůlkydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)minižákyně starší
Zánová Tereza dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)pidižákyně starší
Zanozina Ekaterina Kerteam8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)ženyano
Zaremba Jan Reebok Run Crew8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Aano
Zeidlerová JARMILA BBK Benešov4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)ženy Dne
Zeithaml Matěj 8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži A
Zelená Barbora TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)žákyně mladší
Zeman Petr TT Astra Benešov8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Zemánek Milan Hradové Střimelice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano
Žvejkal Jakub Mnichovice8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)muži Bano