Startovní listina Podzimní běh lyžařů Senohraby 2019

dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)

Počet přihlášených: 264

PříjmeníJménoKlubKategorieSkupina 2Platba
Pračka Michal OB Říčanypidižáci starší
Přinda Bartoloměj TJ Packa Prahapidižáci mladší
Kadlec Jindřich pidižáci mladší
Leskina Amelia pidižákyně mladší
Mareček Maxík Kovo Prahapidižáci mladší
Mareček Oliver Atletika človíčekpidižáci starší
Bekreur Theodor Atletika Říčanypidižáci starší
Matějů Antonín Sild teampidižáci mladší
Havlín Lukáš pidižáci mladší
Cvik Ellen Anna pidižákyně mladší
Hanzl Josef TJ Sokol Senohrabypidižáci starší
Neumannová Jana SKK Spartak Čtyřkolypidižákyně starší
Pajmová Simona pidižákyně starší
Pajma Antonín pidižáci mladší
Nepomucký Josef Sokol Libeňpidižáci mladší
Nepomucká Alice Sokol Libeňpidižákyně mladší
Smutný Tomáš minižáci mladší
Fencl Sebastian pidižáci mladší
Augustín Richard neregistrovanýpidižáci mladší
Augustín Michael neregistrovanýpidižáci starší
Kratochvíl Devi Světice Běžíminižáci mladší
Kratochvíl Mika Světice Běžípidižáci starší
Kratochvílová Anna Světice Běžípidižákyně starší
Hrubý Filip Atletika Benešovpidižáci mladší
Chmátalová Lucie Rorace team Pyšelyminižákyně mladší
Chmátalová Klára Rorace team Pyšelypidižákyně starší
Škvajnová Kristýna BB racingminižákyně mladší
Škvajnová Barbora BB racingpidižákyně starší
Pospíšilová Eliška TJ Sokol Senohrabypidižákyně starší
Klimpera Matěj pidižáci mladší
Němcová Klára Jeseniceminižákyně mladší
Bose Patricie Lachtánekminižákyně mladší
Dupač Filip Atletika Říčanyminižáci mladší
Dupačová Denisa Atletika Říčanyminižákyně mladší
Straškraba Jan TK Radošovicepidižáci starší
Straškraba Jakub TK Radošoviceminižáci mladší
Bergl Jonáš OB Sokol Trojaminižáci mladší
Gajda Petr Slovan zdravotníkminižáci starší
Řezníčková Veronika minižákyně mladší
Řezníček Matěj pidižáci mladší
Řeháková Valerie Atletika Benešovminižákyně mladší
Procházka Ondřej Beach Braníkminižáci mladší
Záhorcová Anežka SOSEminižákyně mladší
Záhorec Jonáš SOSEminižáci starší
Zánová Tereza pidižákyně starší
Zánová Barbora TJ Stodůlkyminižákyně starší
Rakovcová Zuzana Sparta Prahaminižákyně mladší
Přádová Nela minižákyně starší
Přáda Jakub minižáci mladší
Nováková Laura Humpolecminižákyně starší
Carmine Nicol Atletika Jižní městominižákyně starší
Táborská Anna TJ Sokol Senohrabypidižákyně starší
Eis Antonín Atipicminižáci starší
Kozák Jiří Atletika Sokol Říčanyminižáci mladší
Vatěrová Amálie Kajak Klub Brandýsminižákyně starší
Pazderová Jana Mnichoviceminižákyně mladší
Brožík Ivan Atletika Benešovžáci mladší
Brožíková Marie Atletika Benešovminižákyně mladší
Petrásek Anna Olymp Prahaminižákyně starší
Michlová Linda ŠSK Újezd nad lesyžákyně mladší
Michl František Čechie Dubečminižáci mladší
Šťastný Vojtěch TJ Sokol Senohrabyžáci mladší
Stejskal Jan TJ Sokol Senohrabyžáci mladší
Grabowská Veronika Atletika Jižní městominižákyně starší
Grabowská Viktorie Atletika Jižní městominižákyně starší
Stejskalová Martina ŠSK Újezd nad lesyžákyně mladší
Vaňková Alena TJ Sokol Senohrabyminižákyně mladší
Šuráňová Hedvika Kamenicežákyně mladší
Dufek Hugo Modřanypidižáci starší
Hilgertová Anežka Prahapidižákyně mladší
Mrázová Ema TJ Slovan Praha zdravotníkžákyně mladší
Kaiserová Lucie Baník Sokolovminižákyně mladší
Hruška Lukáš TJ Sokol Senohrabyžáci mladší
Ďoubal Vojtěch Kolovratyžáci starší
Melišíková Viktorie TJ Dukla Prahažákyně mladší
Hanuš Jakub Spartak Praha Modřanyminižáci starší
Hanušová Zuzana Spartak Praha Modřanyžákyně mladší
Lazák Tomáš Spartak Praha Modřanyžáci mladší
Mráz Václav TJ Sokol Říčanyžáci mladší
Mrázová Vendula pidižákyně mladší
Weissová Tereza Sokol Říčanyminižákyně starší
Kovář Antonín SK Kontaktminižáci mladší
Kovář Jan SK Kontaktžáci mladší
Petrželová Barbora Biatlon Klecanyžákyně mladší
Schusová Marie Atletika Černošiceminižákyně mladší
Schusová Eliška Atletika Černošicepidižákyně starší
Kos Jakub TJ Sokol SenohrabyDorostenci mladší
Foltýn Jáchym TJ Sokol Senohrabypidižáci starší
Malá Viktorie TJ Sokol Senohrabyminižákyně starší
Markgráfová Amia žákyně starší
Henych Dominik žáci starší
Malá Sára TJ Sokol Senohrabyžákyně starší
Řehák Štěpán Turkovicepidižáci starší
Soukalová Victoria HovorčoviceDorostenky mladší
Vytásek Lukáš TJ Sokol Senohrabyminižáci starší
Jelen Tomáš SK Slavie Prahažáci starší
Jelen Lukáš SK Jeseniovažáci mladší
Češka Jiří Pavel Spartak Praha 4Dorostenci mladší
Češková Tereza Petra Spartak Praha 4žákyně starší
Koukalová Eliška ASK DIPOLIminižákyně starší
Koukal Adam ASK DIPOLIžáci starší
Slavíková Eliška Mažoretky DDMminižákyně starší
Slavík Antonín Sokol Cholupiceminižáci mladší
Horázný Tobias TJ Sokol Senohrabyminižáci mladší
Chmátalová Adéla TJ Sokol SenohrabyDorostenky mladší
Vaculík Vladimír SK Apaluchapidižáci mladší
Holeček Matěj Atletika Jižní městožáci mladší
Horázná Samanta TJ Sokol Senohrabypidižákyně starší
Horázný Dominik TJ Sokol Senohrabyminižáci starší
Horázný Nikolas TJ Sokol Senohrabyminižáci starší
Horázný Denis TJ Sokol Senohrabyžáci mladší
Městka Václav Zdravotník Prahažáci starší
Navrátil Robert Spartak Praha Modřanyžáci mladší
Mišeková Lucie OK Kameniceminižákyně starší
Míšek Michal TJ Sokol Senohrabypidižáci starší
Konvičková Eva Žižkovminižákyně mladší
Průša Dominik ZdravotníkDorostenci mladší
Taške Jakub Újezd nad lesyžáci starší
Dohnal Adam TJ Astražáci starší
Hanzlová Kateřina TJ Sokol Senohrabyminižákyně mladší
Hanzlová Karolína TJ Sokol Senohrabyžákyně mladší
Štolba Marek TJ Sokol Senohrabyminižáci starší
Vondráková Kateřina TJ Sokol SenohrabyDorostenky mladší
Vondrák Ondřej TJ Sokol Senohrabyžáci mladší
Přibíková Lucie TJ Sokol Senohrabypidižákyně starší
Přibíková Tereza TJ Sokol Senohrabyžákyně mladší
Hruška Ondřej Mirošovicežáci mladší
Anderle Matyáš TJ Sokol Senohrabyžáci mladší
Zelená Barbora TJ Sokol Senohrabyžákyně mladší
Anderle Tobiáš TJ Sokol Senohrabyminižáci starší
Hofmanova Nina Halounypidižákyně mladšíano
Kautsky Tim Vinorpidižáci staršíano
Kautsky Tobias Sakal Kbelyminižáci mladšíano
Melicharová Sára Ski Senohrabyžákyně mladšíano
Svoboda Dominik TJ Sokol Senohrabyžáci staršíano
Svobodová Laura TJ Sokol Senohrabyžákyně staršíano
Šimková Tereza SK Jeseniovažákyně mladšíano
Balejová Sofie OK Kameniceminižákyně staršíano
Mairich Michal Senohrabyminižáci staršíano
Šunka Hubert Moravan Lounoviceminižáci mladšíano
Šunková Berta Moravan Lounovicežákyně mladšíano
Šunková Sára Moravan Lounoviceminižákyně staršíano
Horadová Ela Sokol Senohrabyžákyně mladšíano
Pavliščová Mařenka ATIPIC Jílové u Prahy minižákyně staršíano
Pavliščová Andulka ATIPIC Jílové u Prahy minižákyně mladšíano
Pavliščová Josefka ATIPIC Jílové u Prahy pidižákyně mladšíano
Pavlišče Štěpán ATIPIC Jílové u Prahy pidižáci mladšíano
Mrázová Lucie TJ Slovan Praha Zdravotníkminižákyně mladšíano
Mrázová Ema TJ Slovan Praha Zdravotníkminižákyně staršíano
Mandík Michal Atletika Jižní městominižáci staršíano
Mandíková Daniela Atletika Jižní městožákyně mladšíano
Kuiper Simona Jana Slovan Praha Zdravotníkžákyně mladšíano
Janíčková Hana Popovičkyminižákyně staršíano
Šulcová Sára Poříčí nad Sázavouminižákyně mladšíano
Vaculíková Edita Dukla PrahaDorostenky mladšíano
Hamouz Jáchym Omon Prahapidižáci mladšíano
Štrait Vilém TJ Slovan Praha Zdravotníkžáci mladšíano
Svobodová Agáta TJ Sokol Senohrabyžákyně staršíano
Svoboda Vojtěch TJ Sokol Senohrabyžáci staršíano
Parýzek Jakub TJ Sokol Senohrabypidižáci staršíano
Parýzková Lucie TJ Sokol Senohrabyminižákyně mladšíano
Zahrádka Vít TJ Sokol Senohrabyžáci mladšíano
Šimůnková Michaela KOB Tretra Prahažákyně mladšíano
Zahrádková Leontýna TJ Sokol Senohrabypidižákyně staršíano
Zahrádková Ema TJ Sokol Senohrabypidižákyně mladšíano
Vozobule Štěpán LBS Sport Teamminižáci staršíano
Vozobulová Viktorie TJ Sokol Senohrabyžákyně staršíano
Roučková Julie TJ Sokol Senohrabyminižákyně mladšíano
Roučková Viktorie TJ Sokol Senohrabyminižákyně staršíano
Přibíková Agáta Senohrabyžákyně staršíano
Kotiš Martin TJ Sokol Senohrabyminižáci staršíano
Kotišová Karolína TJ Sokol Senohrabyžákyně staršíano
Šílená Alena Mirošoviceminižákyně staršíano
Pakostová Anna Pragapidižákyně staršíano
Veselý Václav TJ Sokol Senohrabypidižáci staršíano
Pakosta Vojtěch Pragapidižáci mladšíano
Čiháková Barbora Hrusiceminižákyně staršíano
Čiháková Ivana Hrusicežákyně staršíano
Čiháková Lucie Hrusicežákyně mladšíano
Herynková Lucie TJ Sokol Senohrabyminižákyně staršíano
Schöppel Karel Kladnožáci staršíano
Šibrava Patrik Jiskra Zruč nad Sázavouminižáci mladšíano
Božovská Karolína Atletika Benešovpidižákyně staršíano
Valsová Veronika Kanoistika Sedlčanyžákyně mladšíano
Faktor Tadeáš Kanoistika Sedlčanyminižáci staršíano
Faktor Matyáš Kanoistika Sedlčanyžáci mladšíano
Řezáč Tomáš Kanoistika Sedlčanyminižáci mladšíano
Řezáč Adam Kanoistika Sedlčanyžáci mladšíano
Houda Hynek Kanoistika Sedlčanyminižáci staršíano
Houda Vítek Kanoistika Sedlčanyžáci mladšíano
Hončík Ricardo Kanoistika Sedlčanyžáci mladšíano
Hes Václav Kanoistika Sedlčanyminižáci mladšíano
Hesová Anežka Kanoistika Sedlčanyminižákyně staršíano
Kadlečková Eva Kanoistika Sedlčanyminižákyně staršíano
Kadlečková Barbora Kanoistika Sedlčanyžákyně mladšíano
Bednářová Matylda Kanoistika Sedlčanyžákyně mladšíano
Silvey Olivia TJ Sokol Senohrabyžákyně mladšíano
Stehlík Adam Prahapidižáci mladšíano
Holešínský Albert TJ Sokol Senohrabyminižáci staršíano
Pistulková Emilie RBZ Prahapidižákyně mladšíano
Pistulková Julie RBZ Prahapidižákyně mladšíano
Veselá Julie TJ Sokol Senohrabyminižákyně staršíano
Bonner Jan Barabáš Plovárna Senohrabypidižáci mladšíano
Šimečková Anna SKI Senohrabyminižákyně staršíano
Šimečková Kateřina SKI Senohrabyžákyně staršíano
Novák Daniel Atletika Benešovminižáci staršíano
Jonáková Veronika T.J. Sokol Říčany a Radošovicežákyně mladšíano
Jonáková Lucie T.J. Sokol Říčany a RadošoviceDorostenky mladšíano
Kadeřábek Dalibor Petihostyminižáci mladšíano
Kadeřábková Lada Petihostyminižákyně mladšíano
Kopecký Vít TJ Sokol SenohrabyDorostenci mladšíano
Kopecký Štěpán TJ Sokol Senohrabyžáci staršíano
Kopecký Jonáš TJ Sokol Senohrabyžáci staršíano
Kopecký Matouš TJ Sokol Senohrabyžáci mladšíano
Koulová Eliška ŠSK Újezd nad Lesyžákyně mladšíano
Doupovcová Kristýna TJ Sokol Senohrabyminižákyně mladšíano
Doupovec Ondřej TJ Sokol Senohrabyžáci mladšíano
Doupovcová Klára TJ Sokol Senohrabyžákyně mladšíano
Techlová Ema L&VEpidižákyně mladšíano
Možíšová Magdaléna TJ Sokol Senohrabyminižákyně staršíano
Šťastná Lucie TJ Sokol Senohrabyžákyně staršíano
Šťastný Pavel TJ Sokol Senohrabyminižáci staršíano
Kaštovská Nela Atipic Jílové u Prahyminižákyně staršíano
Kaštovský Michael Jílové u Prahyžáci mladšíano
Kalošová Monika Atletika Benešovpidižákyně staršíano
Hruby Adam Benesovpidižáci mladšíano
Knyttl Lukáš KBELY Cycling Teamminižáci mladšíano
Knyttl Vojta KBELY Cycling Teampidižáci staršíano
Vágnerová Adéla RoRace teamžákyně mladšíano
Vágnerová Nikola RoRace teamžákyně staršíano
Soukupová Anna ŠSK Újezd nad Lesyžákyně mladšíano
Kuiper Simona Jana Slovan Praha Zdravotníkminižákyně staršíano
Chlumský Jan Atletika Benešov minižáci staršíano
Chmelík Tomáš Sokol Dolní Počerniceminižáci staršíano
Chmelíková Adéla Sokol Dolní Počernicežákyně mladšíano
Pelant Jan TK Radošovicežáci mladšíano
Pelantová Martina OB Říčanyžákyně staršíano
Trnka David Atletika Hostivařminižáci staršíano
Mrázková Berta SC Jičínminižákyně mladšíano
Mrázek Emil SC Jičínpidižáci staršíano
Skořepová Eliška TJ Sokol Senohraby minižákyně mladšíano
Podhradský Tadeáš Zlatníky-Hodkovicepidižáci mladšíano
Podhradská Nikola SK Sokol Zlatníky žákyně mladšíano
Duchoňová Alice minižákyně staršíano
Proxová Veronika OB Říčanypidižákyně staršíano
Prox Jan OB Říčanyminižáci staršíano
Klimperová Adéla Atletika Český Brodminižákyně staršíano
Čiháková Alice TJ Sokol Senohrabypidižákyně mladšíano
Čiháková Adéla TJ Sokol Senohrabyminižákyně mladšíano
Burianová Vanda ŠSK Újezd nad Lesyminižákyně staršíano
Burian Jáchym SK Jeseniovažáci staršíano
Pancíř Tomáš TJ Sokol Senohrabyminižáci mladšíano
Pancířová Viktorie TJ Sokol Senohrabypidižákyně mladšíano
Skořepa Martin pidižáci mladšíano
Skořepová Anna pidižákyně staršíano
Hájková Alžběta Senohrabyminižákyně staršíano
Douda Ondrej TJ Sokol Senohrabyminižáci mladšíano
Douda Vojtech TJ Sokol Senohrabyminižáci staršíano
Kličková Barbora Spartak Praha 4žákyně mladšíano
Míčková Karolína Atletika Benešovpidižákyně staršíano
Svítilová Veronika BŽOBpidižákyně mladšíano
Mrázová Julie Spartak Praha 4žákyně staršíano
Straka Adam TJ Sokol Senohrabyminižáci mladšíano
Straková Karolína TJ Sokol Senohrabyminižákyně staršíano