Startovní listina Podzimní běh lyžařů Senohraby 2019

4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)

Počet přihlášených: 77

PříjmeníJménoKlubKategorieSkupina 2Platba
Pokorná Věnceslava ženy Dano
Zeidlerová JARMILA BBK Benešovženy Dne
Požgayová Jana Bonbon Prahaženy Dano
Mališová Karla Sabzoženy Dano
Lukášová Mirka Prahaženy Dano
Vlachynská Libuše Turbomošt Lhotaženy Dano
Svítilová Pavla BŽOBženy Bano
Hájková Heřmánková Šárka Senohrabyženy Cdomácí ženy 4 kmano
Fialová Blanka Benešovský běžecký klubženy Bano
Pancířová Lucie TJ Sokol Senohrabyženy Bdomácí ženy 4 kmano
Kumstová Jana TJ Sokol Senohrabydorostenky staršídomácí ženy 4 kmano
Čiháková Šárka TJ Sokol Senohrabyženy Bdomácí ženy 4 kmano
Proxová Lada OB Říčanyženy Bano
Říhová Karolína dorostenky staršíano
Bochenková Martina Rolníciženy Aano
Janůrková Barbora Kolínženy Aano
Vágnerová Blanka RoRace teamženy Bano
Hesova Klara Kanoistika Sedlčanyženy Aano
Přibíková Johana Senohrabyženy Adomácí ženy 4 kmano
Dupalová Tereza ženy Aano
Schöppelová Jana Kladnoženy Cano
Čiháková Daniela Hrusiceženy Bano
Pakostová Hana Pragaženy Bano
Štěpánková Eva ASK Slavia Prahaženy Bano
Řepová Monika SIGREENženy Aano
Šimůnková Martina KOB Tretra Prahaženy Cano
Gololobovová Blanka AVC Prahaženy Cano
Kalistová Jarmila Modřanyženy Cano
Heřmanová Kristýna PSK Olymp Prahadorostenky staršíano
Khelová Petra OK Sparta Prahaženy Bano
Čermáková Lucie ženy Bano
Hofmanova Marketa Halounyženy Bano
Kunstová Lenka TJ Sokol Senohrabyženy Cdomácí ženy 4 km
Fanturová Lenka FTVS Prahaženy B
Vatěrová Hana ženy B
Stejskalová Martina Prahaženy B
Staňková Hana Divišovženy B
Brychnáčová Irena ČZU Prahaženy B
Pechová Iveta BBKženy C
Vozobulová Viktorie TJ Sokol Senohrabydorostenky starší
Nováková Michaela Praha 10ženy C
Kotišová Karolína TJ Sokol Senohrabydorostenky starší
Šťastná Lucie TJ Sokol Senohrabydorostenky starší
Šimečková Kateřina TJ Sokol Senohrabydorostenky starší
Svobodová Laura TJ Sokol Senohrabydorostenky starší
Masslová Julie Sokol Říčanydorostenky starší
Pařízková Eva Čerčanyženy B
Bílková Magdaléna TJ Sokol Senohrabyženy Bdomácí ženy 4 km
Markgráfová Anna SK Slavie Prahadorostenky starší
Andriková Blanka TJ Sokol Senohrabyženy Bdomácí ženy 4 km
Hampejsová Martina Šneci na Mayženy C
Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříšdorostenky starší
Mádlíková Nikola Sigreenženy A
Pračková Ema OB Říčanydorostenky starší
Třísková Katarína Praha 6ženy C
Rydlová Jarmila Ranning Witchženy D
Dvorská Hana Bootcamp Manky Dvorskéženy D
Skořepa Matěj TJ Sokol Senohraby muži openano
Rádl Pavel Pyšelymuži openano
Malina Tomáš Kanoistika Sedlčanymuži openano
Všetečka Jan Kanoistika Sedlčanymuži openano
Syrový Jindřich SIGREENmuži openano
Mařík Jakub TJ Sokol Senohrabymuži openano
Poslední Šimon Modřanymuži openano
Schöppel Karel Kladnomuži openano
Petrilák Miroslav Orlovský orelmuži openano
Kautsky Radovan VSK Humanita Prahamuži openano
Hamouz Jan OMONmuži open
Slavík Martin muži open
Šítek Michal Celnémuži open
Lazák Martin Pyšelymuži open
Růžička Jakub TJ Sokol Senohrabymuži open
Záhorec Jonáš SOSEmuži open
Staněk Jan muži open
Bose Adam Lachmánekmuži open
Svoboda Dominik TJ Sokol Senohrabymuži open
Krása David Sokol Malá Stranamuži open