Startovní listina Říčanský běh

Počet přihlášených: 157

PříjmeníJménoKlubzávodKategorie
Bár Lukáš Esko BrnoHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Bartošová Natálie Klub biatlonu ŘíčanyDětské závodyml. žákyně
Bednář Zbyněk TišnovHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Beňo Lubomir Rosice u BrnaTuristé (4500 m)
Beňo Tomáš Rosice u BrnaHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Beránek Dominik Ochoz u BrnaHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Blaha Martin Velká BítešHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mmasters
Blaha Michal BT Velká Bíteš Hlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Blahová Alžběta Velká BítešHlavní závod 9 km (2 okruhy)Z
Blecha Oldřich DomašovHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Blechová Vendula DomašovDětské závodyholky starší
Bojanovská Alen Žďár nad SázavouHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Borecký Adam Klub biatlonu ŘíčanyDětské závodykluci starší
Borecký Petr ŘíčanyHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Bromova Kristýna Biatlon Říčany Dětské závodyst. žákyně
Bureš Antonín AK RosiceDětské závodykluci mladší
Bureš Petr AK RosiceDětské závodykluci mladší
Čapounová Kristýna Dětské závodyholky starší
Čičala Michal Hlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Čtvrtníček Aleš BěhejBrno.comHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mmasters
Čtvrtníček Jakub BěhejBrno.comHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Čtvrtníčková Marta BěhejBrno.comHlavní závod 9 km (2 okruhy)Z
Čuhel Igor Extra BrnoHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Des David SkalmeniHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Dokoupilová Markéta Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Dufek Jaroslav Dětské závodykluci starší
Dufek Tomáš DomašovTuristé (4500 m)
Dumek Aleš Šachy ZastávkaHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Dumková Magdalena ZastávkaDětské závodyholky starší
Durna Filip RSFKDětské závodykluci starší
Durna Vojtěch RSFKHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Fiala Honza KB ŘÍČANYHlavní závod 9 km (2 okruhy)dorostenci
Fialová Jana KB ŘÍČANYTuristé (4500 m)
Franz Jiří Klub biatlonu ŘíčanyHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Franz Luděk Klub biatlonu ŘíčanyHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mmasters
Grégr Jan RosiceHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Hanák Marek RLFDětské závodykluci mladší
Hertl Ivo ŘíčkyTuristé (4500 m)
Hlouch Pavel DomašovTuristé (4500 m)
Holeček Jiří Hlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Hort Jindřich ZbýšovHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Hortová Ema ZbýšovDětské závodyholky starší
Horváthová Natálie ZastávkaHlavní závod 9 km (2 okruhy)Z
Hořínková Dita Střelka BrnoHlavní závod 9 km (2 okruhy)Z
Hořínková Jana Střelka BrnoHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zmasters
Hrdá Viktorie TJ OSLAVANYDětské závodyžákyně nejmladší
Hrdina Adam ŘíčkyDětské závodykluci mladší
Hrdina Tomáš AC Moravská Slavia BrnoHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Hrdina Tomáš AC Moravská Slavie BrnoHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Hrdlička Vít Turisté (4500 m)
Hrdličková Hana Turisté (4500 m)
Hrdý Adam TJ OSLAVANYDětské závodykluci starší
Hrdý Samuel TJ OSLAVANYDětské závodyžáci nejmladší
Hrstková Iva TurbošnekHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Jirkovská Veronika EXTRA BrnoHlavní závod 9 km (2 okruhy)Z
Kala Radovan ŘíčanyDětské závodykluci starší
Kalová Ludmila ŘíčanyDětské závodyholky starší
Kamil Des Skalmeni ŘíčanyHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Kánský Břetislav Rapid FootjobHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Kaštánek David ŘíčanyTuristé (4500 m)
Kaštánek David Turisté (4500 m)
Kavalcová Vanesa TJ OslavanyDětské závodyholky mladší
Kavalec Matyáš TJ Oslavany Dětské závodykluci starší
Kokojanová Blanka RSFKTuristé (4500 m)
Kolář Jiří Predator workout Brno Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Kolářová Šárka Predator workout Brno Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Kopečný Jan Turisté (4500 m)
Koudelka Adam AC Moravská Slavia BrnoDětské závodykluci starší
Kozel Daniel Dětské závodykluci nejmladší
Králík st. Luděk Veverská BítýškaHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mmasters
Kropáček Jaroslav BrnoHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Křížová Adéla Klub biatlonu ŘíčanyDětské závodyžákyně nejmladší
Kubík Michael Turisté (4500 m)
Kubík Tomáš Dětské závodyžáci nejmladší
Kubíková Pavla Dětské závodyml. žákyně
Kubíková Petra Turisté (4500 m)
Kučera Josef RosiceHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Kuklová Natálie Klub biatlonu ŘíčanyDětské závodyml. žákyně
Kuneta Tomáš ZlínDětské závodyml. žáci
Kunetová Elišk ZlínDětské závodyml. žákyně
Kupčík Roman ZastávkaHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Kupčíková Dagmar ZastávkaTuristé (4500 m)
Kvarda Miroslav ŘíčanyHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Lehocký David MaršovDětské závodyml. žáci
Lorenc Lubos Hlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Lukášek Radek Velká BítešHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Mádrová Lucie Track&Field BrnoHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Marešová Dorota Dětské závodyholky nejmladší
Marešová Simona Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Z
Melicharová Jana Velká Bíteš Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Z
Nela Vaculova HolasiceDětské závodyžákyně nejmladší
NEMRAVA MAREK OSLAVANYDětské závodykluci starší
Nevěčná Laura BrnoDětské závodyholky nejmladší
Nevěčný Milan BrnoTuristé (4500 m)
Nováček Josef SDH ČučiceHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mmasters
Nováček Roman ČučiceHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Novotná Lucie Veverské KníniceHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Novotný Lukáš RosiceHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Nožka Jiří TřebíčHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mmasters
Opálková Ema Dětské závodyholky mladší
Opálková Sofie Dětské závodyholky mladší
Paš Michal Říčany Dětské závodykluci mladší
Pašová Hana ŘíčanyTuristé (4500 m)
Páviš Richard RUN magazine teamHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Pekný Michal Maraton klub RajecHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Pichová Dagmar Turisté (4500 m)
Pořízek Libor RudkaHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Pospíšil Jáchym Klub biatlonu ŘíčanyDětské závodyml. žáci
Pospíšil Radek Skalmeni ŘíčanyHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Potešil Šimon HradčanyDětské závodyžáci nejmladší
Růžičková Lenka Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Řezníček Roman Žďár nad SázavouHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Salak Roman Říčany Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Sedláčková Eva AlcomexHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Schottenberger Jiří Dětské závodykluci nejmladší
Schottenbergerová Gita Dětské závodyholky mladší
Schottenbergerová Kristýna Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Z
Smrčková Jana RSFKHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zmasters
Sobotková Iva Predádor work out BrnoHlavní závod 9 km (2 okruhy)Z
Staněk Filip Dětské závodykluci mladší
Staněk Lukáš Dětské závodykluci nejmladší
Staníček Josef VískyHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Staňková Michaela RosiceHlavní závod 9 km (2 okruhy)Z
Staňková Zuzana Turisté (4500 m)
Stoklásek Pavel Klub Biatlonu ŘíčanyTuristé (4500 m)
Stoklásková Olga Klub Biatlonu ŘíčanyHlavní závod 9 km (2 okruhy)Z
Studená Klára Klub biatlonu ŘíčanyDětské závodyžákyně nejmladší
Studená Natálie ŘíčanyDětské závodyholky mladší
Suchý Miroslav ŘíčanyTuristé (4500 m)
Škvařil Jiří Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Škvařil Patrik ŘíčanyDětské závodykluci starší
Škvařilová Eva ŘíčanyHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Šnopl Vít Predádor work out BrnoHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Šťavík David AK RosiceDětské závodyst. žáci
Šťavík Zdeněk AK RosiceDětské závodyst. žáci
Štěpánek Martin ENDEKA BASSTA teamHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Šupka Marek SK ŘíčanyDětské závodyžáci nejmladší
Šváb Dan Dětské závodykluci nejmladší
Švábová Sára Dětské závodyholky nejmladší
Tkáčová Kateřina Veverská BítýškaHlavní závod 9 km (2 okruhy)Z
Tóth Vladimír Hlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Trávníček Jan BrnoTuristé (4500 m)
Vacula Vaclav HolasiceDětské závodykluci starší
Vacula Martin SSCKHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Vacula Martin SSCKHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Vaculova Jana DDBHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Valach Štěpán TJ OslavanyDětské závodyžáci nejmladší
Vašíček Miroslav ErdingTuristé (4500 m)
Vašíček Vilem ErdingTuristé (4500 m)
Vošterová Regina ZbýšovHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Vybíralová Evelína Dětské závodyst. žákyně
Vybíralová Pavla Turisté (4500 m)
Vyhnalíková Eva Building elementsHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Winter Adam Klub biatlonu ŘíčanyDětské závodyžáci nejmladší
Zavřel Martin SK ŘíčanyTuristé (4500 m)
Zavřel Martin Skalmeni ŘíčanyHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Zdeněk Des Skalmeni ŘíčanyHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet