Startovní listina Městecká desítka

Počet přihlášených: 362

st. č.ČipPříjmeníJménoKlubzávodKategorieSkupina 4Platba
3011401 Andelova Adéla Poděbrady5 kmZ1 (do 18)ano
1151815 Andělová Eliška 1 kmDívky starší
3021402 Baladová Marie Pivovar Záhora5 kmZ2 (18-34)ano
11701 Bárta Michal OCR KIDS Poděbrady1 kmChlapci mladšíano
5011551 Barták Daniel JON CZ10 kmM2 (18-39)ano
5021552 Barták Zdeněk Bowling Squash Sadská10 kmM2 (18-39)ano
3031403 Bartakova Karolina Luková 5 kmZ2 (18-34)ano
21702 Bartheldy Oliver JON CZ1 kmChlapci staršíano
3041404 Bartusiková Monika Poděbrady5 kmZ3 (35-49)ano
3051405 Batelka Petr Hlušice5 kmM2 (18-39)ano
3061406 Bendlová Barbora Humpolec5 kmZ2 (18-34)ano
3071407 Bímová Barbora Nymburk5 kmZ1 (do 18)ano
4101510 Bímová Jiřina 5 kmZ3 (35-49)
31703 Bittman Jakub BRC racing1 kmChlapci mladšíano
41704 Bittman Václav BRC Racing1 kmChlapci staršíano
51705 Bittman Vincent BRC Racing 1 kmChlapci mladšíano
3081408 Bittmanová Zuzana BRC Racing5 kmZ3 (35-49)ano
61706 Bláha Mikuláš SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
4161516 Borecký Lukáš 5 kmM2 (18-39)
3091409 Boudyš Jakub Janovice5 kmM1 (do 18)ano
71707 Brož David SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
81708 Brož Matěj SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci staršíano
3101410 Brzák Filip Městec Králové5 kmM2 (18-39)ano
6141664 Brzák Petr 10 kmM4 (60plus)
3111411 Březinová Alena Profitana5 kmZ3 (35-49)ano
91709 Březinová Nikol Kněžice1 kmDívky staršíano
5031553 Březinová Petra Kněžice 10 kmZ3 (35-49)ano
3121412 Bubnova Marie Nevratice5 kmZ2 (18-34)ano
3131413 Bučánek Tomáš Starý Kolín5 kmM3 (40-59)ano
101710 Bukovicová Tereza Skp Nymburk1 kmDívky mladšíano
5041554 Bulíček Vaclav Senice10 kmM2 (18-39)ano
1091809 Cejnarová Magdaléna Team Pivovar Záhora1 kmDívky mladšíano
3141414 Civínová Barbora 5 kmZ2 (18-34)ano
111711 Cón Jan SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
4051505 Costion Piene 5 kmM2 (18-39)
00 Costiou Pierre Rugby club Poděbrady5 kmM2 (18-39)ne
3151415 Čechal Petr TJ Lokomotiva Nymburk 5 kmM3 (40-59)ano
121712 Čechalová Andrea SKP Nymburk 1 kmDívky mladšíano
131713 Čechalová Klára SKP Nymburk1 kmDívky staršíano
5051555 Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim10 kmM3 (40-59)ano
5061556 Černý Pavel 10 kmM2 (18-39)ano
3161416 Červeňanský Karel Městec Králové5 kmM4 (60plus)ano
141714 Červinka Filip 1 kmChlapci mladšíano
151715 Červinková Tereza Městec Králové1 kmDívky mladšíano
161716 Čipera Michal Sloveč1 kmChlapci mladšíano
171717 Čipera Michal Sloveč1 kmChlapci mladšíano
3171417 Čipera Ondřej Sloveč5 kmM1 (do 18)ano
3181418 Čipera Ondřej Sloveč5 kmM1 (do 18)ano
5071557 Čiperová Šárka Nymburská běhna10 kmZ2 (18-34)ano
181718 Dandová Barbora ZŠ Městec Králové1 kmDívky staršíano
6041654 Dekoj Viktor 10 kmM2 (18-39)
6061656 Dekojová Renáta 10 kmZ3 (35-49)
3191419 Derkáčová Božena Šneci v běhu5 kmZ3 (35-49)ano
3201420 Deverová Věra Kolín5 kmZ2 (18-34)ano
3211421 Diblíčků Alex 5 kmM2 (18-39)ano
3221422 Doležal Vít Poko Running Team5 kmM2 (18-39)ano
5081558 Doležalová Eliška Running Beagles Sukorady5 kmZ2 (18-34)ano
3231423 Drobík Kolářová Lucie Městec Králové5 kmZ3 (35-49)ano
191719 Drozen Tomáš SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
3241424 Dubský Matěj Městec Králové5 kmM2 (18-39)ano
3251425 Dušková Veronika Starý Kolín5 kmZ2 (18-34)ano
5091559 Dvořáková Lenka 10 kmZ4 (50plus)ano
5101560 Fadrhoncová Markéta Bakov nad Jizerou10 kmZ3 (35-49)ano
5111561 Fialova Nikola 10 kmZ2 (18-34)ano
5121562 Filippi Jakub Dlouhopolsko10 kmM2 (18-39)ano
3261426 Flanderka Aleš Kolín5 kmM2 (18-39)ano
201720 Foff Nikolas SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
5131563 Forbelský Pavel Magistra a.s.10 kmM3 (40-59)ano
211721 Forbelský Vojtěch Kopidlno1 kmChlapci staršíano
3271427 Forštová Tatiana Rozběháme Pardubice5 kmZ2 (18-34)ano
3281428 Freivaldová Jana Nymburk5 kmZ2 (18-34)ano
221722 Froněk Jiří 1 kmChlapci mladšíano
1101810 Gottwald Aleš 1 kmChlapci starší
4131513 Gramanová Šárka 5 kmZ3 (35-49)
5141564 Habrdle Ladislav 10 kmM2 (18-39)ano
5151565 Hačecká Aneta Nymburk10 kmZ3 (35-49)ano
4071507 Hager Stanislav 5 kmM4 (60plus)
3291429 Hálová Lucie Chlumec n/C5 kmZ3 (35-49)ano
3301430 Hálová Sabina Chlumec n/C5 kmZ1 (do 18)ano
231723 Hampl Daniel Chlumec nad Cidlinou1 kmChlapci staršíano
5161566 Hamplová Šárka Chlumec nad Cidlinou10 kmZ3 (35-49)ano
5171567 Hančar Jaroslav Nymburk10 kmM2 (18-39)ano
241724 Hanzlík Lukáš SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci staršíano
3311431 Havelková Stanislava Úmyslovice5 kmZ3 (35-49)ano
251725 Havlina Václav SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
3321432 Havrda David Hostinné5 kmM3 (40-59)ano
261726 Havrda Jáchym Hostinné1 kmChlapci mladšíano
271727 Havrda Matěj Hostinné1 kmChlapci staršíano
281728 Hejcman Aleš SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
291729 Hejcmanová Ema SK Městec Králové fotbal1 kmDívky mladšíano
6171667 Hlínová Hana 10 kmZ4 (50plus)
301730 Hnát Filip SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
3331433 Hnát František Městec Králové5 kmM3 (40-59)ano
3341434 Holman Pavel Chlumec nad Cidlinou5 kmM2 (18-39)ano
4081508 Holubová Lucie 5 kmZ3 (35-49)
3351435 Homan Martin 5 kmM1 (do 18)ano
3361436 Homanová Renáta 5 kmZ3 (35-49)ano
3371437 Horakova Pavlina 5 kmZ2 (18-34)ano
6051655 Hošnová Kateřina 10 kmZ3 (35-49)
00 Hrabánek Vojtěch Velký Osek10 kmZ3 (35-49)ano
6121662 Hrabánek Vojtěch 10 kmM3 (40-59)
00 Hrabánková Kateřina T.J. Sokol Kolín - atletika5 kmZ1 (do 18)ne
00 Hrabánková Kristýna T.J. Sokol Kolín - atletika5 kmZ1 (do 18)ne
3381438 Hradečná Dana SKMK5 kmZ2 (18-34)ano
311731 Hradečný Zdeněk SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
6081658 Hrouda Matěj 10 kmM2 (18-39)
00 Hubálek Jan Nymburk5 kmM2 (18-39)ano
4121512 Hubálek Jan 5 kmM2 (18-39)
3391439 Hučková Olga Nymburk5 kmZ3 (35-49)ano
321732 Hůlka Martin Městec Králové 1 kmChlapci staršíano
5181568 Hurbánková Romana Klecany10 kmZ3 (35-49)ano
5191569 Chládová Ivana JON CZ10 kmZ3 (35-49)ano
3401440 Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady5 kmM1 (do 18)ano
5201570 Chorovská Bára Brandýs nad Labem 10 kmZ2 (18-34)ano
331733 Chroustovský Adam SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
3411441 Imramovska Renata Benatky nad Jizerou5 kmZ3 (35-49)ano
5211571 Janata Václav 10 kmM2 (18-39)ano
5221572 Janiš Roman Nymburk10 kmM3 (40-59)ano
341734 Janochová Eliška 1 kmDívky staršíano
5231573 Jánská Markéta Kolín 310 kmZ2 (18-34)ano
3421442 Jánská Štěpánka Kolín 35 kmZ3 (35-49)ano
3431443 Jánský Radek Poděbrady5 kmM3 (40-59)ano
6071657 Jansta Josef 10 kmM3 (40-59)
3441444 Jehlička Jiří Jehla Team5 kmM3 (40-59)ano
5241574 Jelínek Libor Nymburk10 kmM2 (18-39)ano
3451445 Jetmarová Hana Kujemiputej5 kmZ4 (50plus)ano
351735 Jirout Dominik SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
361736 Jiroutová Vanesa Městec Králové1 kmDívky mladšíano
5251575 Jurikovič Igor Praha 1810 kmM4 (60plus)ano
5261576 Jurikovičová Beáta Praha10 kmZ2 (18-34)ano
5271577 Jurikovičová Monika 10 kmZ3 (35-49)ano
00 Kačírek David 5 kmM3 (40-59)ne
371737 Karásek Jan SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
381738 Karbusická Rozárka BRC racing1 kmDívky staršíano
3461446 Kašpar Daniel 5 kmM2 (18-39)ano
5281578 Kazdová Renáta Kněžice10 kmZ2 (18-34)ano
3471447 Kitzlerova Alice Praha5 kmZ2 (18-34)ano
5291579 Klapačová Pavla Running Beagles Sukorady10 kmZ3 (35-49)ano
5301580 Klapalová Zuzana Na pohodičku10 kmZ2 (18-34)ano
5311581 Kolář Petr run Kanice10 kmM2 (18-39)ano
391739 Kolářová Zuzana Městec Králové1 kmDívky mladšíano
3481448 Kolenčík Pavel Lišice5 kmM3 (40-59)ano
3491449 Kolínský Jiří Praha5 kmM2 (18-39)ano
5321582 Konhefr Michal Městec Králové10 kmM3 (40-59)ano
3501450 Konývka Petr Kolín5 kmM2 (18-39)ano
3511451 Kopecká Lucie 5 kmZ2 (18-34)ano
3521452 Krajčík Tomáš JON CZ5 kmM2 (18-39)ano
6101660 Krajsa Ondřej 10 kmM2 (18-39)
401740 Králová Andrea Opočnice1 kmDívky mladšíano
3531453 Kratochvílová Dominika Kadaň5 kmZ2 (18-34)ano
5331583 Krušina Tomáš 10 kmM2 (18-39)ano
5341584 Kubala Lukáš Dlouhá míle10 kmM2 (18-39)ano
3541454 Kubová Denisa Městec Králové5 kmZ1 (do 18)ano
3891489 Kubový Dominik Městec Králové5 kmM1 (do 18)ano
411741 Kubový Dominik ZŠ Městec Králové1 kmChlapci staršíano
421742 Kučera Jan 1 kmChlapci mladšíano
5361586 Kučera Václav 10 kmM3 (40-59)ano
3551455 Kučera Václav 5 kmM1 (do 18)ano
3561456 Kučera Vojtěch 5 kmM1 (do 18)ano
431743 Kunc Milan OCR Kids Poděbrady1 kmChlapci mladšíano
441744 Kvapil Jonáš Povovar Záhora1 kmChlapci mladšíano
5371587 Kvapil Michal Pivovar Záhora10 kmM3 (40-59)ano
4151515 Kvasnička Daniel 5 kmM2 (18-39)
4191519 Kvasnička Jan 5 kmM2 (18-39)
4111511 Kynčlová Miroslava 5 kmZ2 (18-34)
3571457 Kysilka Vratislav GP Kolin5 kmM3 (40-59)ano
3581458 Lazar Vít 5 kmM3 (40-59)ano
3591459 Lebruška Jiří Semily5 kmM3 (40-59)ano
2001900 Lenya Anastasia 1 kmDívky mladší
5381588 Lewis Richard Rugby Club Podebrady10 kmM3 (40-59)ano
4041504 Líbalová Lada 5 kmZ3 (35-49)
451745 Lindauer Matyáš SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
461746 Lindauer Tadeáš SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
3601460 Loudová Barbora Kněžice5 kmZ1 (do 18)ano
3611461 Maciková Aneta 5 kmZ2 (18-34)ano
5391589 Macura Tomáš Chroustov10 kmM2 (18-39)ano
4141514 Madajová Kristýna 5 kmZ2 (18-34)
5401590 Macháčková Eva Oškobrh10 kmZ3 (35-49)ano
3621462 Majorová Kateřina Mattoni Freerun Pardubice5 kmZ3 (35-49)ano
471747 Malá Simona ZŠ Městec Králové1 kmDívky staršíano
481748 Malá Tereza ZŠ Městec Králové1 kmDívky staršíano
3631463 Malina Aleš Městec Králové5 kmM1 (do 18)ano
491749 Malinová Adriana Městec Králové1 kmDívky mladšíano
501750 Malý Jaroslav OCR Kids Poděbrady1 kmChlapci mladšíano
3641464 Malý Matyáš 5 kmM1 (do 18)ano
5411591 Marek Martin Running Team Nepolisy10 kmM3 (40-59)ano
511751 Marhan Jakub 1 kmChlapci staršíano
521752 Martínek Adam SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
3651465 Martínek Matěj SK Městec Králové5 kmM1 (do 18)ano
531753 Martínek Stanislav SK Městec Králové1 kmChlapci mladšíano
3661466 Martínková Blanička 5 kmZ2 (18-34)ano
3671467 Melicharová Žaneta Háje nad Jizerou- Dolní Sytová5 kmZ3 (35-49)ano
3681468 Mieresová Zuzana Kujemiputej5 kmZ2 (18-34)ano
3691469 Michl Jaroslav Městec Králové5 kmM1 (do 18)ano
6031653 Michl Pavel 10 kmM2 (18-39)
3701470 Michlová Kateřina Městec Králové5 kmZ2 (18-34)ano
3711471 Michlová Věra Městec Králové5 kmZ3 (35-49)ano
6131663 Moraveček Jan 10 kmM2 (18-39)
5421592 Motejlek Ondřej NBK10 kmM3 (40-59)ano
541754 Mozolová Vanessa ZŠ Městec Králové1 kmDívky staršíano
5431593 Nagy Miloš Uhříněves10 kmM2 (18-39)ano
3721472 Němec Jakub JON CZ5 kmM2 (18-39)ano
5441594 Němec Marek Nymburk10 kmM2 (18-39)ano
551755 Nemeš Tadeáš SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
5451595 Netíková Eliška CrossFit Tabata Poděbrady10 kmZ2 (18-34)ano
561756 Nguien Martin SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
571757 Niebauerová Markéta ZŠ Městec Králové1 kmDívky staršíano
581758 Nováček Filip 1 kmChlapci mladšíano
5461596 Nováček Vladimír 10 kmM3 (40-59)ano
3731473 Nováčková Michaela 5 kmZ3 (35-49)ano
591759 Nováčková Stella 1 kmDívky staršíano
601760 Novák Daniel SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
611761 Novák Jindřich SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
3741474 Novák Lukáš 5 kmM2 (18-39)ano
6021652 Novák Lukáš 10 kmM2 (18-39)
5471597 Novák Matěj Dymokury10 kmM2 (18-39)ano
621762 Novák Matouš SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
5481598 Novák Zbyněk Vrbice10 kmM2 (18-39)ano
3751475 Nováková Kateřina Opočnice5 kmZ2 (18-34)ano
631763 Novohradská Ella Pivovar Záhora1 kmDívky staršíano
6091659 Novotná Barbora 10 kmZ2 (18-34)
00 Novotný Florian 1 kmChlapci staršíne
5491599 Nykl Erik Brandýs nad Labem10 kmM3 (40-59)ano
5501600 Pánek Martin SK Městec Králové 10 kmM3 (40-59)ano
641764 Pánek Martin SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
651765 Pánková Nicol Městec Králové 1 kmDívky mladšíano
5511601 Paroulková Michaela PIVOVAR ZÁHORA10 kmZ2 (18-34)ano
5521602 Parusová Jana Poděbrady10 kmZ3 (35-49)ano
661766 Pařízek Lumír ZŠ Městec Králové1 kmChlapci staršíano
671767 Pavlíček Jonáš OCR Kids Poděbrady1 kmChlapci mladšíano
3761476 Pavlíček Petr Eda team5 kmM3 (40-59)ano
3771477 Pavlíčková Marcela Eda team5 kmZ3 (35-49)ano
5531603 Pěcha Tomáš Poděbrady10 kmM3 (40-59)ano
1121812 Pechr Martin 1 kmChlapci starší
3781478 Pícha Jiří Městec Králové 5 kmM3 (40-59)ano
681768 Piler Matěj SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
691769 Pivná Ruby 1 kmDívky mladšíano
3791479 Plachý David 5 kmM2 (18-39)ano
5541604 Plocek Libor Jestřabí Lhota10 kmM3 (40-59)ano
5551605 Poborský Pavel Městec Králové 10 kmM3 (40-59)ano
701770 Pokorná Kristýna ZŠ Městec Králové1 kmDívky staršíano
5561606 Popková Andrea Sloveč10 kmZ2 (18-34)ano
5571607 Pospíšil Jaroslav Nový Bydžov10 kmM3 (40-59)ano
5581608 Pourová Martina PRAHA10 kmZ3 (35-49)ano
5591609 Půta Petr Opočnice10 kmM3 (40-59)ano
711771 Půtová Pavlína Opočnice1 kmDívky staršíano
3801480 Půtová Petra Kujemiputej5 kmZ3 (35-49)ano
5601610 Rauvolfová Nicole Báječné ženy v běhu/ GP Kolín10 kmZ2 (18-34)ano
5611611 Reznik Vitalij Čelákovice10 kmM2 (18-39)ano
5621612 Richtr Josef Cyklistika Nymburk10 kmM3 (40-59)ano
721772 Rulcová Jana ZŠ Městec Králové1 kmDívky staršíano
5631613 Rychlík Jakub Sokol Kolín atletika10 kmM2 (18-39)ano
1141814 Řehák Lukáš 1 kmChlapci starší
4091509 Říbek Jan 5 kmM3 (40-59)
731773 Říbek Šimon SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
5641614 Říha Jan Městec Králové10 kmM2 (18-39)ano
5651615 Říha Prokop Městec Králové10 kmM2 (18-39)ano
5661616 Římal Milan Sokol Kolín10 kmM3 (40-59)ano
5671617 Sangho Aline Praha 510 kmZ2 (18-34)ano
5681618 Sedláček Jiří Kunratice-Liberec XV10 kmM2 (18-39)ano
3811481 Sedláčková Radka Svídnice5 kmZ3 (35-49)ano
3821482 Sekyrka Michal Poděbrady5 kmM3 (40-59)ano
741774 Seňko Jakub SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
751775 Severa Martin SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
761776 Skořepová Emma 1 kmDívky mladšíano
3831483 Skořepová Martina Nymburk5 kmZ3 (35-49)ano
771777 Skoupý Dominik SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
781778 Slavicek Michal SKP Nymburk1 kmChlapci mladšíano
791779 Smolík Jan SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
5691619 Sobota Lukáš Městec Králové10 kmM2 (18-39)ano
5701620 Sobota Ondřej Městec Králové10 kmM2 (18-39)ano
5711621 Sobotová Barbora Městec Králové10 kmZ3 (35-49)ano
3841484 Sobotová Zuzana Městec Králové5 kmZ3 (35-49)ano
6201670 Staněk Milan 10 kmM3 (40-59)
5721622 Staněk Oldřich Tomáš GP Kolín10 kmM3 (40-59)ano
3851485 Staňková Kateřina 5 kmZ2 (18-34)ano
4201520 Staňková Monika 5 kmZ2 (18-34)
5731623 Stannerová Lída Liberec 10 kmZ3 (35-49)ano
801780 Stary Erik Gym24 Podebrady1 kmChlapci mladšíano
811781 Stejskal Vladimír Poděbrady1 kmChlapci staršíano
3861486 Stiborová Markéta Poděbrady5 kmZ2 (18-34)
5741624 Stohwasser Petr Na pohodičku10 kmM3 (40-59)ano
5751625 Strnad Tomáš Městec Králové10 kmM3 (40-59)ano
5761626 Studený Jiří 10 kmM3 (40-59)ano
5771627 Suchan Richard 10 kmM2 (18-39)ano
3871487 Suchánek Michal Městec Králové5 kmM2 (18-39)ano
5781628 Suchánek Ondřej Městec Králové10 kmM3 (40-59)ano
821782 Suchánek Vojta Opočnice1 kmChlapci mladšíano
3881488 Suchánková Elena Opočnice5 kmZ1 (do 18)ano
5791629 Suchochleb Aleš Městec Králové 10 kmM2 (18-39)ano
831783 Svěcený Tobiáš SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci staršíano
841784 Svíčka Vladimír SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
6151665 Šebek Miroslav 5 kmM2 (18-39)
5801630 Šindler Jaroslav OCR Poděbrady 10 kmM3 (40-59)ano
5811631 Šípková Helena Chudíř 10 kmZ4 (50plus)ano
5821632 Škoda Petr Rožďalky10 kmM2 (18-39)ano
3901490 Školník Adam Městec Králové5 kmM1 (do 18)ano
5831633 Šlapák Pavel Podebrady10 kmM3 (40-59)ano
851785 Šlapáková Lenka Podebrady 1 kmDívky staršíano
5841634 Šohajová Lenka BRC racing10 kmZ3 (35-49)ano
5851635 Šormová Tereza Kněžice10 kmZ3 (35-49)ano
3911491 Šoufková Petra Městec Králové5 kmZ2 (18-34)ano
5861636 Štěpán Jiří 10 kmM2 (18-39)ano
3921492 Štěpánová Anna 5 kmZ3 (35-49)ano
861786 Štěrbová Ema ZŠ Městec Králové1 kmDívky staršíano
871787 Štěrbová Vanda SK Městec Králové fotbal1 kmDívky mladšíano
881788 Šusterová Natálie Kamilov1 kmDívky staršíano
5871637 Švejdarová Daniela Bakov nad Jizerou10 kmZ3 (35-49)ano
5881638 Tajovský Martin Sloveč10 kmM3 (40-59)ano
5891639 Tichá Jana 10 kmZ3 (35-49)ano
5901640 Tichý Ondřej Šneci v běhu, Nymburk10 kmM3 (40-59)ano
5911641 Till Pavel Kolin10 kmM3 (40-59)ano
3931493 Tlučhořová Veronika 5 kmZ2 (18-34)ano
5921642 Tománek Jan Kolín10 kmM2 (18-39)ano
891789 Tomková Barbora ZŠ Městec Králové1 kmDívky staršíano
3941494 Totová Andrea P.A.S.S.5 kmZ2 (18-34)ano
901790 Trampota Ondřej SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
911791 Trampotová Sára SK Městec Králové1 kmDívky mladšíano
921792 Trčka Ondřej SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
5931643 Tržická Lenka Rokytňany10 kmZ3 (35-49)ano
5941644 Tůma Martin Městec Králové10 kmM2 (18-39)ano
6181668 Vaněk Petr 10 kmM3 (40-59)
5951645 Vaňura Ondřej Běrunice10 kmM3 (40-59)ano
3951495 Varga Martin Pivovar Záhora5 kmM2 (18-39)ano
3961496 Vášová Jana JON CZ5 kmZ3 (35-49)ano
931793 Vecko Dominik 1 kmChlapci mladšíano
941794 Vecko Tomáš ZŠ Městec Králové1 kmChlapci staršíano
3971497 Vegrichtová Jitka Poděbrady5 kmZ4 (50plus)ano
5961646 Velich Petr Bakov nad Jizerou10 kmM3 (40-59)ano
5971647 Větrovský Jakub JON CZ10 kmM2 (18-39)ano
5981648 Vídeňská Barbora Chlumec nad Cidlinou10 kmZ3 (35-49)ano
5991649 Vinšová Michaela Benátky nad Jizerou10 kmZ2 (18-34)ano
1131813 Vítek Petr 1 kmChlapci starší
1111811 Vítková Adriana 1 kmDívky mladší
4031503 Vlček Václav 5 kmM1 (do 18)
951795 Vodička Adam SK Městec Králové1 kmChlapci mladšíano
961796 Vodičková Anna 1 kmDívky mladšíano
971797 Vojtíšková Adéla ZŠ Městec Králové1 kmDívky staršíano
6111661 Vondruška Matouš 10 kmM3 (40-59)
4171517 Vondruška Pavel 5 kmM3 (40-59)
981798 Vonka Eduard Team Pivovar Záhora1 kmChlapci mladšíano
991799 Vonka Josefína Team Pivovar Záhora1 kmDívky staršíano
1001800 Vonka Matylda Team Pivovar Záhora1 kmDívky mladšíano
6001650 Vosáhlová Daniela 10 kmZ2 (18-34)ano
4061506 Votava Ondřej 5 kmM1 (do 18)
1011801 Votava Štěpán SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
3981498 Vrba Matyáš Nový Bydžov5 kmM1 (do 18)ano
3991499 Vrba Michal Tetřev Hlušice5 kmM3 (40-59)ano
1021802 Weidenhoffer Jan SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano
1031803 Weidenhofferová Viktorie ZŠ Městec Králové1 kmDívky staršíano
4001500 Wittenbergova Nadezda Vorvanky5 kmZ3 (35-49)ano
1041804 Záhora Čeněk Pivovar1 kmChlapci mladšíano
1051805 Záhora Matyáš Team Pivovar Záhora1 kmChlapci mladšíano
4021502 Zahora Vojtech Pivovar Záhora5 kmM2 (18-39)ano
1061806 Záhorová Alice Pivovar Záhora 1 kmDívky mladšíano
4011501 Záhorová Pavlína Pivovar Záhora 5 kmZ3 (35-49)ano
6161666 Zaoralová Michaela 10 kmZ2 (18-34)
6191669 Zeman Vladimír 10 kmM4 (60plus)
4181518 Zezulka Tomáš 5 kmM2 (18-39)
6011651 Zindulka Robert Sezimovo Ústí10 kmM2 (18-39)ano
1071807 Žáčková Barbora ZŠ Městec Králové1 kmDívky staršíano
1081808 Žďárský Ondřej SK Městec Králové fotbal1 kmChlapci mladšíano