Startovní listina Borecký půlmaraton

půlmaraton

Počet přihlášených: 265

PříjmeníJménoKlubZeměKategoriePlatba
Angervaks Anton Kolomaki health teamCZEMuži Bne
Aron Michal PrahaCZEMuži Aano
Babický Jan MělníkCZEMuži Aano
Bartoň Ondřej Run the WorldCZEMuži Bano
Bartošova Lucie RadounCZEŽeny Bne
Bártová Olga CZEŽeny Aano
Bebjak Jozef ŽilinaSVKMuži Dne
Beck Zdeněk JevanyCZEMuži Bano
Bejvl Jakub SK Los MělníkCZEMuži Bano
Bejvl Marek SK Los MělníkCZEJuniořiano
Bejvlova Karolina SK Los MělníkCZEJuniorkyano
Benes Marek Generali Investments CEECZEMuži Aano
Beneš Jan RunWildCZEMuži Aano
Beránek Michal Triatlon SlanýCZEMuži Bano
Beránková Hana Havlíčkův BrodCZEŽeny Bano
Beránková Jitka Triatlon SlanýCZEŽeny Bano
Bláha Martin LK MělnikCZEMuži Bano
Bohoněk Miloš CZEMuži Aano
Bouček Svatoslav NebuželyCZEMuži Ane
Boušková Stanislava Running LadiesCZEŽeny Cano
Branda Karel Rozbehame Ústí nad LabemCZEMuži Cano
Brejníková Kristýna STG MělníkCZEŽeny Aano
Bufka Zdeněk AC Česká LípaCZEMuži Dano
Bulíř Radoslav Český BrodCZEMuži Bano
Burian Martin Ďáblice starsCZEMuži Bano
Bušil Michal LedčiceCZEMuži Bano
Čermák Michal PrahaCZEMuži Ane
Černohlávková Květa ViniceCZEŽeny Bano
Čočková Jana Bike a běh OstrovCZEŽeny Bano
De Peňa Daniel Viagra runnersCZEMuži Ane
Dejmková Anna SalvatorCZEŽeny Ane
Demčák Dávid PrahaCZEMuži Aano
Dobešová Jana LiveCross NeratoviceCZEŽeny Cano
Dostál Zdeněk Kojetice CZEMuži Bano
Dvořák Aleš Neratovice - MlékojedyCZEMuži Aano
Fadrhons Petr Hudradla TDCZEMuži Aano
Fachada José LisabonPortugalMuži Dano
Feix Ivo TepliceCZEMuži Bano
Fejtek Jakub Triatlon SlanýCZEMuži Aano
Fidrant Lukáš Za přeživšíCZEMuži Aano
FILINGER Zbyněk SK MAXTRI LIBERECCZEMuži Cano
Filip Marek H.O.U.M.CZEMuži Bano
Filip Martin MělníkCZEMuži Bano
Filip Martin MělníkCZEJuniořiano
Flegl Vlastimil JeleniceCZEMuži Aano
Frei Jaroslav 696 Ralsko Mimoň ralskadesitka.czCZEMuži Aano
Frey Eduard KČT Kralupy nad VltavouCZEMuži Dano
Fridrich Tomáš RynholecCZEMuži Cano
Friebert Pavel KřivoklátCZEMuži Cano
Gebert Martin Nová VesCZEMuži Bano
Grusz Filip Podej mi pivoCZEMuži Ane
Hájek Ondřej Velký BorekCZEMuži Bano
Hanč Miloslav Slavia JeleniceCZEMuži Cano
Hannich Jakub www.freewestpapua.orgCZEMuži Aano
Hánová Jitka Česká LípaCZEŽeny Cano
Hausmanová Hana CZEŽeny Ane
Havlíček Lukáš MělníkCZEMuži Aano
Havliger Petr PardubiceCZEMuži Aano
Hloušek Michal PrahaCZEMuži Ane
Hnízdil Stanislav CK Záluží-tým Mirka ZbuzkaCZEMuži Bano
Holub Michal Praha 6CZEMuži Cano
Homolka Ondřej SC Radotín PrahaCZEMuži Bano
Hrušková Kristýna LounyCZEŽeny Aano
Hudec Jan CZEMuži Aano
Hůrka Otakar Bike a běh OstrovCZEMuži Bano
Hušek Radek Run the World CZEMuži Bano
Hyža Miroslav Křupavý krabCZEMuži Bano
Chlebovský Eduard Floor Maniacs MělníkCZEMuži Bano
Chlebovský Jan VK Slavia PrahaCZEJuniořiano
Chlebovský Martin BělečCZEMuži Bano
Jakoubek Aleš KVM 1881CZEMuži Bano
Jankotová Sandra CZEŽeny Aano
Jankotová Sandra CZEŽeny Ane
Jebavý Marek Milovičtí běžciCZEMuži Aano
Jeništa Petr Kostelec nad LabemCZEMuži Bano
Jeřábek Pavel SK Slavia Velký BorekCZEMuži Aano
Jeřábek Petr Sokol KráloviceCZEMuži Aano
Ježek Vojtěch BježciCZEMuži Cano
Jiráňová Tamara RTWCZEŽeny Bano
Jiřičná Dana Bonbon PrahaCZEŽeny Cano
Jurček Martin RunWildCZEMuži Aano
Kačer Ctibor Run the WorldCZEMuži Aano
Kačerová Lenka Run the WorldCZEŽeny Aano
Karbulková Alice Bjež Racing TeamCZEŽeny Cano
Kárník Jan T. J. Sokol Unhošť CZEMuži Bano
Kňava Martin Bike a běh OstrovCZEMuži Aano
Knýřová Jitka SK Maxtri LiberecCZEŽeny Dne
Kobrle Daniel MělníkCZEMuži Aano
Kocík Vojtěch CZEMuži Aano
Kočí Vojtěch SDH LhotkaCZEMuži Bano
Kohout David MělníkCZEMuži Aano
Koláčný Václav MělníkCZEMuži Aano
Kolek Petr Dolní StakoryCZEMuži Bano
Kovařík Jan LidiceCZEMuži Aano
Kozlík Lukáš SK Slavia Velký BorekCZEMuži Aano
Kozlík Otakar radioklub OK1OMY HostoviceCZEMuži Dano
Král Jiří Hasiči Kly Old CZEMuži Bano
Krejčí Tomáš Sport team Brozany nad OhříCZEMuži Aano
Krejný Kamil Nový BorCZEMuži Bne
Křepelová Anna Mattoni FreeRun NymburkCZEŽeny Aano
Kudrna David SK Slavoj ČáslavCZEMuži Bne
Kunst Pavel Benátky nad Jizerou CZEMuži Bano
Kurc Martin Hasiči Kly OldCZEMuži Cano
Langerová Michaela LiběchovCZEŽeny Bano
Laryšová Radka LiveCross NeratoviceCZEŽeny Bano
Lauer Luboš PrahaCZEMuži Aano
Ledvinová Simona LubenecCZEŽeny Aano
Lukas Moricky NesoviceCZEMuži Ane
Mach Dusan NNHCZEMuži Aano
Maláč Patrik Sokol MiloviceCZEMuži Bano
Malecký Jiří KVM1881CZEMuži Bano
Malý Jiří CZEMuži Bano
Malý Ondřej RunFunCZEMuži Bano
Malý Radek OlomoucCZEMuži Bano
Marek Jan PrahaCZEMuži Ane
Marešová Jiřina PrahaCZEŽeny Aano
Marounková Jaroslava IthinkbeerCZEŽeny Dano
Matějková Jana Báječné ženy v běhuCZEŽeny Aano
Matušík Aleš MiloviceCZEMuži Bano
Matušíková Hana MiloviceCZEŽeny Bano
Matuška Vojtěch Luigi CocottiCZEJuniořiano
Maxová Kateřina BloviceCZEŽeny Cne
Mottl Martin JeseniceCZEMuži Cano
Mrázová Zuzana PrahaCZEŽeny Cano
Mužík Tomáš SC RadotínCZEMuži Aano
Myslíková Karolína Dukla Praha ženyCZEŽeny Bano
Myslivec Radek Klenečák :-)CZEMuži Bano
Nápravník Jan VK Slavia PrahaCZEMuži Aano
Navrátil Jiří BřístvíCZEMuži Aano
Nesvadbová Eliška ŽatecCZEŽeny Aano
Nicolás Danny PrahaCZEMuži Ane
Nicolas Danny PrahaDominican RepublicMuži Ane
Nicolas Danny CZEŽeny Ane
Nicolas Danny CZEŽeny Ane
Nicolas Danny CZEMuži Aano
Nitsche Karel KněžmostCZEMuži Aano
Novák Jan CZEMuži Bano
Novák Lukáš Marveláci CZEMuži Aano
Novák Martin CZEJuniořiano
Nováková Martina Slavia Žižkov - VoláčCZEŽeny Dano
Nováková Olga PrahaCZEŽeny Dano
Novotný Radislav Církev bratrská Praha 1CZEMuži Bano
Novotný Vit Mělník CZEJuniořiano
Nowak Daniel Křupavý krabCZEMuži Bano
Ondráčková Radka Zub Času (Havlíčkův Brod)CZEŽeny Cano
Oplt Rudolf PrahaCZEMuži Bano
Palan Matyáš BerounCZEMuži Aano
Pavel Michal ČelakoviceCZEMuži Bano
Pavlů Michal MělníkCZEMuži Bano
Pečenková Lucie Olympia Spartan training CZEŽeny Bano
Pekárek Ondřej H.O.U.M.CZEMuži Bano
Peroutka Ondřej SC LetnáCZEMuži Bano
Petržílková Kateřina LiškyCZEŽeny Bano
Pitthard Leoš Jiskra RybitvíCZEMuži Cano
Plachý Bohuslav HoštkaCZEMuži Bano
Podmelová Vilma ČAUCZEŽeny Dano
Pokorný Lukáš KralupyCZEMuži Ane
Polák Jan STG MělníkCZEMuži Bano
Poříz Vít CZEJuniořiano
Prinz Jiří CZEMuži Bano
Procházka Pavel MarveláciCZEMuži Aano
Pykal Tomáš Taneční soubor JaroCZEMuži Bano
Rájek Lukas TuchloviceCZEMuži Bano
Rakyta Pavel Run the WorldCZEMuži Bano
Ramdan Max VK Slávia PrahaCZEJuniořiano
Rendl Josef TJ Packa PrahaCZEMuži Bne
Riedel Tomáš Rozběháme Ústí nad LabemCZEMuži Cano
Rieger Jan Progress cycleCZEMuži Bano
Roblíková Marky Milovičtí běžciCZEŽeny Cano
Rokoš Jan STG MělníkCZEMuži Aano
Rousek Jiří HoralovéCZEMuži Aano
Rybáček Jaroslav trenovanibehu.czCZEMuži Bano
RYGÁL Libor SK MAXTRI LIBERECCZEMuži Cano
Rychlá Renáta CZEŽeny Bano
Ryšavá Renáta SK Meteor BrnoCZEŽeny Cano
Ryšavý Jiří Veslařský klub Bohemians PrahaCZEMuži Cano
Řápek Václav AVC PrahaCZEMuži Eano
Řeháčková Dagmar Kojetice CZEŽeny Bano
Saifrt Ondřej PřívoryCZEMuži Aano
Saňová Blanka MělníkCZEŽeny Cano
Sedláček Pavel Za přeživšíCZEMuži Bano
Schicketanz Marek Ralsko 696CZEMuži Aano
Slavíková Renata Velký BorekCZEŽeny Aano
Slovík Tomáš MělníkCZEMuži Aano
Smejkal Michal Zub Času (Brno)CZEMuži Bano
Smejkal Pavel MělníkCZEMuži Cano
Sommerschuh Albín VarnsdorfCZEMuži Cne
Součková Martina VK Slavia PrahaCZEŽeny Bano
Srba Jaromír BřeziněvesCZEMuži Aano
Srna Robert CZEMuži Bano
Staňková Veronika TJ Sokol PodlázkyCZEŽeny Aano
Staňkovič Ondřej CZEMuži Aano
Steiner Jiří MělníkCZEMuži Bano
Stránská Petra CvikovCZEŽeny Dano
Stránský Jiří CvikovCZEMuži Cano
Stránský Michal Kometa BethlehemCZEMuži Aano
Strnad Petr TEAM KSM HrádekCZEMuži Cano
Strnadová Lucie Profesionální sviněCZEŽeny Bano
Stuchlý Pavel Sport team Brozany nad OhříCZEMuži Aano
Svárovský Radek Horní PočaplyCZEMuži Bano
Svatoň Tomáš LiveCross NeratoviceCZEMuži Bano
Svoboda Jan CZEMuži Aano
Svoboda Lukáš NačeradecCZEMuži Aano
Svoboda Michal Liberec CZEMuži Bano
Svoboda Michal CZEMuži Aano
SVOBODA Petr SK MAXTRI LIBERECCZEMuži Dano
Svobodová Petra Báječné ženy v běhu Liberec CZEŽeny Bano
Szabó Viktor PrahaCZEMuži Bano
Šámal Jiří OCR ČelákoviceCZEMuži Bano
Šebesta Petr ŽivonínCZEMuži Bano
Šebestová Katerina LobkoviceCZEŽeny Ane
Šenberk Jiří MělníkCZEMuži Cano
Šestáková Eliška RunWildCZEŽeny Aano
Šíma Zdeněk SlivenecCZEMuži Cano
Šmejkal Milan Velký BorekCZEMuži Cano
Šmíd Jiří TJ NeratoviceCZEMuži Aano
Šromovský Vojtěch KladnoCZEMuži Aano
Štajnc David ANTI SKSCZEMuži Aano
Štreba Jaroslav Triatlon SlanýCZEMuži Bano
Štrombach Petr Spartan Mělník CZEMuži Aano
Štych Jan Amigos de ColombiaCZEMuži Aano
Šulc František ZálezliceCZEMuži Bano
Šulcová Eliška PrahaCZEŽeny Ane
Šusta David CetyněCZEMuži Aano
Šusta Miloslav CetyněCZEMuži Cano
Šustr Marek ColeopteraCZEMuži Aano
Švach Filip Jílové u PrahyCZEMuži Aano
Tesařiková Jindřiska Oympia Spartan Training Kutná HoraCZEŽeny Cano
Tichý Jiří Czech Outdoor Extréme TeamCZEMuži Bano
Tomáš Petr KVM 1881CZEMuži Cano
Trbušek René BKČSCZEMuži Bano
Trhoň Jan SHM Klub NeratoviceCZEMuži Bano
Trochta Pavel Klub na Hřišti Velký BorekCZEMuži Bano
Tumová Monika PlzeňCZEŽeny Bano
Urbanec Tomáš JZD MníšekCZEMuži Bano
Urbanek Michal Triatlon SlanýCZEMuži Aano
Uttová Jana ByšiceCZEŽeny Aano
Vacek Jan VK Slavia PrahaCZEJuniořiano
Valda Pavel LiběchovCZEMuži Bano
Valentová Květoslava Hasiči PrahaCZEŽeny Dne
Vaňous František CZEMuži Bano
Veselá Petra PrrahaCZEŽeny Bano
Vetešník Ladislav Jiskra Nový BorCZEMuži Aano
Vichová Jana HSK BeneckoCZEŽeny Cano
Vikol Ruslan VK Slavia PrahaCZEJuniořiano
Viktorin František ZŠ ByšiceCZEMuži Bano
Vild Jiří Táborníci Perun CZEMuži Bano
Vintr Tomáš Milovičtí běžciCZEMuži Aano
Vítková Zuzana Rozběháme MostCZEŽeny Dne
Vlach Miroslav CK ZálužíCZEMuži Cano
Vodičková Dana Milovičtí běžciCZEŽeny Aano
Votavová Dana Táborníci Perun CZEŽeny Bano
Votík Lukáš KČT Kralupy nad VltavouCZEMuži Aano
VYKOUKAL Jaroslav SK MAXTRI LIBERECCZEMuži Cano
Wenke Štěpán SalvatorCZEMuži Aano
Zelenda Radek MostCZEMuži Aano
Zelenka Jiří RunsportteamCZEMuži Bano
Zelenka Martin Run The WorldCZEMuži Bano
Zemánek Milan Hradové StřimeliceCZEMuži Bne
Zikán Václav Milovičtí běžciCZEMuži Bano
Zvirinsky Peter Praha (ziadny klub)CZEMuži Aano
Žárová Miroslava ByšiceCZEŽeny Bano
Žebra František PrahaCZEMuži Aano
Žižka Jan HořínCZEMuži Bano
Žižková Tereza HořínCZEŽeny Aano