Startovní listina Volkswagen Autotrend Běh Trojzemím 11.4.2020

Počet přihlášených: 834

PříjmeníJménoKlubzávodKategorieSkupina 4Platba
Adamcová Milena Sněhový obláček10 kmZ50-59ano
Adamec Josef Mimoň10 kmM60pano
ALBRECHT Petr SK MAXTRI LIBEREC5 kmM50pano
Alvarez Dominik 10 kmM39ano
Andrle Aleš Liberec10 kmM40-49ano
Antoni Vladimír Ruprechtice5 kmM39ne
Antonín Vít Olšina10 kmM39ano
Baierova Jana TJ Slovan Vesec Dětský závodpřípravka holky 800 m
Baker Jana Chotyně5 kmZ50pano
Balcarová Diana Mattoni Freerun Liberec10 kmZ40-49ano
Balogová Kristýna Dětský domov KrompachDětský závoddorostenky 1600 m
Balogová Lucie Dětský domov KrompachDětský závoddorostenky 1600 m
Bannertová Zuzana Praha5 kmZ40-49ano
Banszel Jakub Liberec5 kmM39ano
Banszel Jakub liberecDětský závodjunioři 3200 m
Banszelová Anna Liberec10 kmZ39ano
Banszelová Eliška LiberecDětský závodžákyně 1600 m
Baran Lukáš Liberec 65 kmM39ano
Barková Andrea LiberecDětský závodškolačky 400 m
Barková Kateřina Turbokachna5 kmZ39ano
Barková Tereza LiberecDětský závodškoláčci - holky 200 m
Barna Richard Hrádek nad Nisou 5 kmM39ne
Bártl Sebastien Jablonec nad NisouDětský závodškoláčci - kluci 200 m
Bártlová Ester Jablonec nad NisouDětský závodpředšk. - holky 100 m
Bártlová Klára Jablonec nad Nisou10 kmZ39ano
Bartoníček Petr Bělá pod Bezdězem10 kmM39ano
Bartoš Jan Turnov5 kmM50pano
Bartůněk Karel SK AlzheimersZávod smíšených dvojic (5 + 5 KM)ano
Bečvarovská Petra Family běh ženyano
Bečvarovská Petra 5 kmZ40-49ano
Bečvarovský Matěj Family běh mužiano
Bejbl Ondřej Liberec5 kmM39ano
Bělaška Adam Kosmonauti z Gagarinky5 kmM39ano
Bělaška Adam Kosmonauti z GagarinkyDětský závodpřípravka kluci 800 m
Bělaška Ondřej Kosmonauti z Gagarinky5 kmM39ano
Bělaška Ondřej Kosmonauti z GagarinkyDětský závodžáci 1600 m
Bělaška Přemysl Kosmonauti z Gagarinky5 kmM40-49ano
Bělaška Václav Kosmonauti z GagarinkyFamily běh mužiano
Bělaška Václav Kosmonauti z GagarinkyDětský závodpřípravka kluci 800 m
Bělašková Kateřina Kosmonauti z GagarinkyFamily běh ženyano
Bělocká Jana MattoniFreeRun Liberec10 kmZ40-49ano
Beneš Libor Liberec5 kmM40-49ano
Benešová Marta Hrádek nad Nisou5 kmZ40-49ano
Beran Jan Pěnčín Dětský závodbatolata kluci 50 m
Beranová Veronika Drylock Team10 kmZ39ano
Berdarová Tereza Varnsdorf10 kmZ39ano
Bezemek Jan pivovar Svijany5 kmM39ano
Bezemek Matěj Turnov5 kmM39ano
Bezvaldová Markéta Lázně Libverda5 kmZ40-49ano
Bílá Adéla Šimonovice5 kmZ39ano
Bílá Monika Šimonovice5 kmZ40-49ano
Bílá Valerie ŠimonoviceDětský závodškolačky 400 m
Bílý Jiří Šimonovice5 kmM40-49ano
Bláhová Pavla KSM HRÁDEK5 kmZ40-49ano
Blažejová Terezie TJ Dukla LiberecDětský závodpřípravka holky 800 m
Blažková Iva Dolní Sedlo - Hrádek nad Nisou10 kmZ40-49ano
Brabec Martin Česká Lípa10 kmM39ne
Brázda Lukáš Liberec5 kmM39ne
Bretsnajdrova Lucie Hrádek nad NisouDětský závodžákyně 1600 m
Brozová Zuzana OK Chrastava Family běh ženyano
Brož Tomáš LiberecFamily běh mužine
Brožová Markéta Turnov5 kmZ39ne
Brožová Týna Dětský závodbatolata holky 50 m
Bružková Věra Česká Lipa 5 kmZ40-49ano
Březina Jan Ok Chrastava10 kmM40-49ano
Březina Karel Ok Chrastava5 kmM39ano
Březinová Antonie Ok ChrastavaDětský závodžákyně 1600 m
Březinová Michaela Ok Chrastava5 kmZ40-49ano
Budina Matouš FC Slovan Liberec5 kmM39ano
Budinová Barbora DFA Krásná Studánka 5 kmZ39ano
Budinová Leona Liberec5 kmZ40-49ano
Bukajová Jitka LiberecFamily běh ženyano
Bulan Boris Dětský závodškoláčci - kluci 200 m
Bušova Jana Liberec5 kmZ40-49ano
Bušova Jana LiberecFamily běh ženyano
Bušova Tereza Liberec5 kmZ39ano
Bušova Tereza LiberecFamily běh ženyano
Cechl Pavel Liberecké Gazely10 kmM40-49ano
Cendelínová Hana KSM Hrádek5 kmZ39ano
Cikacz Zbigniew RunBo Team Liberec5 kmM40-49ano
Cizmar Hanna LiberecDětský závodpředšk. - holky 100 m
Cizmar Patrik LiberecDětský závodškoláci 400 m
Cýrus Andrea Višňová10 kmZ40-49ano
Čadek Oliver RadimoviceDětský závodškoláčci - kluci 200 mano
Čadek Petr Liberec10 kmM39ano
Čapek Josef Písková Lhota10 kmM39ano
Čechová Markéta Frýdlant10 kmZ39ano
Čemus František FrýdlantFamily běh mužiano
Čemus František FrýdlantFamily běh mužiano
Čemusová Tereza FrýdlantFamily běh ženyano
Čepeláková Gabriela Tj Slovan Varnsdorf Dětský závodpřípravka holky 800 m
Čepeláková Michaela AC RumburkDětský závoddorostenky 1600 m
Černá Romana Turnov5 kmZ40-49ano
Černý Michal Liberec10 kmM39
Černý Tomáš TurnovDětský závodškoláčci - kluci 200 mano
Červinková Hana RunBo Team Liberec 5 kmZ40-49ano
Číla Martin Basketbal Loko Liberec10 kmM50-59ano
Čílová Veronika Liberec10 kmZ50-59ano
Činčilová Petra MoraváciZávod smíšených dvojic (5 + 5 KM)ano
Čížek Jan Liberec10 kmM39ano
Čížek Jindřich ChotyněDětský závodžáci 1600 m
Čížek Libor Chotyně5 kmM40-49ne
Čížek Mikoláš ChotyněDětský závodškoláci 400 m
Čmelíková Jolana Mattoni Free Run Liberec10 kmZ50-59ano
Čmuchálková Petra Hrádek nad Nisou 10 kmZ40-49ano
Čorbova Lenka Liberec5 kmZ39ano
Čurejová Mirka Klášter Hradiště nad JizerouFamily běh ženyano
Čuřík Jáchym DoksyDětský závodžáci 1600 m
Dalík Tomáš Dobranov5 kmM39ano
Damdindorj Sumiya-Ochir Ceska lipa10 kmM39ne
Daníček Stanislav Varnsdorf 110 kmM50-59ano
Dědečková Lucie Team Pivovar Svijany5 kmZ39ano
Dědková Šárka Mattony Free run10 kmZ50-59ano
Dejmek Jiří LiberecFamily běh mužine
Dejmková Lilian LiberecFamily běh ženyne
Dejmková Sofie LiberecFamily běh ženyne
Dejmková Štěpánka LiberecFamily běh ženyne
Devechyová Jana 10 kmZ39ano
Diart Tomáš Česká Lípa 10 kmM40-49ano
Diartová Ivana Česká Lípa 10 kmZ40-49ano
Dienelt Jan Liberec5 kmM39ano
Ditrtová Michaela Varnsdorf 15 kmZ39ano
Dlabola Aleš Dlaboláčata5 kmM39ano
Dlabola Matěj DlaboláčataDětský závodbatolata kluci 50 m
Dlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMDětský závodškoláci 400 m
Dlouhý Marek D. B. S. Liberec5 kmM40-49ano
Dohnalová Barbora Liberec5 kmZ39ano
Dohnalová Jaroslava Liberec 5 kmZ40-49ano
Dolejsova Michaela Oldrichov v HajichDětský závodpředšk. - holky 100 m
Dolejsova Natalie Oldrichov v HajichDětský závodškoláčci - holky 200 m
Dombrowská Liběna Liberec10 kmZ39ne
Dombrowská Liběna Liberec10 kmZ39ano
Dostálová Martina Bílý Kostel nad Nisou 5 kmZ39ano
Doubek Adam Hrádek nad NisouDětský závodškoláci 400 m
Doubková Andrea Liberec 12Závod smíšených dvojic (5 + 5 KM)ano
Doubková Jana Jablonné v Podještědí5 kmZ39ano
Drátovník Karel SK Alzheimers10 kmM39ano
Drbohlav Bohumil Drbani JBC10 kmM50-59ano
Drbohlav Martin Překážkářka a Běhna10 kmM39ano
Drbohlavova Zuzana Drbani JBC10 kmZ39ano
Drbola Jan AC TurnovDětský závoddorostenci 1600 m
Drozdová Martina Liberec10 kmZ40-49ano
Dufek Martin Rozběháme Šluknovsko10 kmM39ne
Durdisová Eva 5 kmZ39ano
Durdisová Kristýna Dětský závodškoláčci - holky 200 m
Dušková Alena Mattony Free Run10 kmZ40-49ano
Dvořan Stanislav Triatlon Hrádek nad Nisou10 kmM39ano
Ehrlichová Alena česká Lípa5 kmZ40-49ano
Emr Vilém LiberecDětský závodbatolata kluci 50 m
Fáber Matyáš LiberecFamily běh mužiano
Fáber Matyáš Liberec Dětský závodškoláci 400 m
Fáberová Lenka Liberec5 kmZ39ano
Fáberová Lenka LiberecFamily běh ženyano
Fallová Barbora Hrádek nad NisouDětský závodškoláčci - holky 200 m
Farkašovská Lucie 5 kmZ39ano
Farkašovská Štepánka Dětský závodpředšk. - holky 100 m
Farská Ivana 5 kmZ40-49ano
Farská Markéta SG Jablonec5 kmZ39ano
Fetr Ondřej Dětský závodškoláčci - kluci 200 m
Fetr Ondřej ZdislavaFamily běh mužiano
Fetr Ondřej ZdislavaDětský závodžáci 1600 m
Fetrová Hana ZdislavaFamily běh ženyano
Fiala Vladimír LiberecFamily běh mužiano
Fibikarová Anna Jasa MontážeDětský závodpředšk. - holky 100 m
Fijalková Eliška ChotyněDětský závodškolačky 400 m
Fišerová Adriana Liberec Dětský závodpředšk. - holky 100 m
Fokt Josef Peppa pig5 kmM40-49ano
Forštová Kristýna Dětský závodškolačky 400 m
Friese Petr Varnsdorf10 kmM50-59ano
Frisnicz Ladislav Rozběháme Česko 10 kmM39ano
Frisniczová Jaroslava Rozběháme Česko 10 kmZ39ano
Fülová Kamila Liberec5 kmZ40-49ano
Funková Anička OK Chrastava Dětský závodbatolata holky 50 mano
Funková Markétka OK Chrastava Dětský závodškoláčci - holky 200 mano
Galbavá Josefína Anna VarnsdorfDětský závodškoláčci - holky 200 m
Garža Ivan Jiříkov10 kmM39ano
Gavalova Sofia Liberec Dětský závodpředšk. - holky 100 m
Gebhart Michal North Czech Runners10 kmM40-49ano
Gittlerová Jana Biatlon LiberecZávod smíšených dvojic (5 + 5 KM)ano
Gittlerová Jitka Biatlon Liberec5 kmZ39ano
Gregor Matěj Dětský závodškoláčci - kluci 200 m
Gregorová Barbora Dětský závodpředšk. - holky 100 m
Gregorová Lenka 10 kmZ39ano
Gunterova Olga Mimon5 kmZ40-49ano
Habel Jakub RunBo Team LiberecDětský závoddorostenci 1600 m
Habel Miroslav RunBo Team Liberec5 kmM50pano
Habelová Tereza RunBo Team LiberecDětský závoddorostenky 1600 m
Hájková Magdalena 10 kmZ39ne
Hák Zdeněk Liberec10 kmM39ano
Haken Filip Liberec5 kmM39ano
Haken Jan RunBo Team Liberec Dětský závodžáci 1600 m
Haken Milan Liberec5 kmM40-49ano
Hakenová Jana RunBo Team LiberecFamily běh ženyano
Hakenová Jana RunBo Team LiberecZávod smíšených dvojic (5 + 5 KM)ano
Haman Martin Nové Město nad Metují10 kmM39ano
Hanušová Dagmar Dálkoplazky Liberec5 kmZ50pano
Hanzlová Monika jedině bedna5 kmZ39ano
Havlíček Václav LiberecFamily běh mužiano
Havlíček Viktor LiberecDětský závodškoláčci - kluci 200 m
Havlíček Viktor LiberecFamily běh mužiano
Havlíček Vojtěch Libere Dětský závodbatolata kluci 50 m
Havlíček Vojtěch LiberecFamily běh mužiano
Havlíčková Petra LiberecFamily běh ženyano
Havlova Ludmila PrahaFamily běh ženyano
Hečko Petr Hrádek nad Nisou10 kmM40-49ano
Hečko Vít Hrádek nad NisouDětský závodškoláci 400 m
Hegr Dalibor LiberecDětský závodbatolata kluci 50 m
Hegr Josef LiberecFamily běh mužiano
Hegrová Barbora LiberecDětský závodškolačky 400 m
Hegrová Monika LiberecFamily běh ženyano
Hendrych Jiří Mladá Boleslav10 kmM39ne
Hercová Sandra Klášter Hradiště nad JizerouDětský závodškolačky 400 m
Hessová Klára ChrastavaDětský závodpředšk. - holky 100 m
Hladký Milan Nová Ves u BakovaFamily běh mužiano
Hlaváček Ondřej ChotyněFamily běh mužiano
Hlaváčková Ilona Chotyně5 kmZ40-49ano
Hlavatý Matyáš ŠimonoviceDětský závodpředšk. - kluci 100 m
Hložek Ladislav Bojetice Závod smíšených dvojic (5 + 5 KM)ano
Hložková Eliška Pěnčín Dětský závodbatolata holky 50 m
Hložková Terezka PěnčínDětský závodbatolata holky 50 m
Hodaňová Gabriela LiberecDětský závodškolačky 400 mano
Hodaňová Hana LiberecDětský závodškoláčci - holky 200 mano
Hodaňová Tamara LiberecDětský závodbatolata holky 50 m
Hoffmannova Klára Runbo Team Liberec 5 kmZ39ano
Hokeová Ivana Rumburk5 kmZ40-49ano
Holátko Karel Triatlon Mladá Boleslav10 kmM40-49ano
Holatová Petra Mattoni Freerun Liberec 10 kmZ40-49ano
Holba Eliáš TJ DesnáDětský závodškoláci 400 m
Holba Patrik FK ZdimericeDětský závodžáci 1600 m
Holba Tomáš TJ Desná TermilTeam10 kmM40-49ano
Holba Vitek JeseniceDětský závodpřípravka kluci 800 m
Holbov Valentýna TJ DesnáDětský závodškoláčci - holky 200 m
Holbova Dana FK Zdimerice5 kmZ40-49ne
Holcová Emily FK RynolticeDětský závodškolačky 400 m
Holcová Emily FK RynolticeFamily běh ženyano
Holec Pavel FK Rynoltice10 kmM39ano
Holec Pavel FK RynolticeFamily běh mužiano
Holec Robert FK RynolticeDětský závodškoláci 400 m
Holec Robert FK RynolticeFamily běh mužiano
Holeček Milan Liberec5 kmM40-49ano
Honzejk Adam ChotyněDětský závodpředšk. - kluci 100 m
Honzejk Ondřej ChotyněDětský závodškoláci 400 m
Honzíková Lucie Liberec5 kmZ39ano
Horák Ladislav Ruprechtice5 kmM40-49ano
Horák Radim RuprechticeDětský závodpřípravka kluci 800 m
Horák Tomáš RuprechticeDětský závodškoláci 400 m
Horáková Lenka Ruprechtice5 kmZ39ano
Horáková Lucie Turnov5 kmZ39ano
Horčičková Hana 10 kmZ39ne
Horňáčková Katarína Holešovické pumy5 kmZ39ano
Hornová Gabriela Hrádek nad NisouDětský závodpředšk. - holky 100 m
Hornová Sofie Hrádek nad NisouDětský závodškoláčci - holky 200 m
Horvathova Ella Dětský závodpředšk. - holky 100 m
Hořák Milan 5 kmM39ano
Housa Tomáš TJ Jiskra5 kmM39ano
Houserová Radka RunBo Team Liberec10 kmZ40-49ano
Housová Denisa Hrádek nad Nisou 5 kmZ39ano
Hovorková Markéta ChrastavaZávod smíšených dvojic (5 + 5 KM)ano
Hozák Lukáš Hlavice5 kmM39ne
Hozáková Martina Klášter Hradiště nad Jizerou (Pes Sindy)Family běh ženyano
Hozáková Michala Hlavice5 kmZ39ano
Hradcová Zuzana OK Chrastava5 kmZ39ano
Hradcová Žofie OK ChrastavaDětský závodbatolata holky 50 mano
Hrdlička Jan HrobDětský závodškoláčci - kluci 200 m
Hrdlička Libor Hrob10 kmM40-49ano
Hriagyel Jiří 10 kmM40-49ano
Hrnčířová Kateřina Musher Club Český ráj5 kmZ39ne
Hrouda Filip ChrastavaDětský závodbatolata kluci 50 m
Hrouda Pavel ChrastavaDětský závodpřípravka kluci 800 m
Hrouda Šimon Multisport TeamDětský závodpředšk. - kluci 100 m
Hroudová Adela Chrastava Dětský závodškoláčci - holky 200 m
Hroudová Elena Multisport TeamDětský závodškoláčci - holky 200 m
Hruboň Lukáš Liberec10 kmM39ano
Hruboň Marek Nyč Sport10 kmM39ano
Hruskova Tereza Jablonne V Podjestedi5 kmZ39ano
Humburger Martin Jablonec nad NisouDětský závodbatolata kluci 50 m
Hurt Marek Ski klub JabnonecDětský závodškoláčci - kluci 200 m
Hurt Marek SK Alzheimers5 kmM39ano
Hurtová Lucie Ski klub JablonecDětský závodpředšk. - holky 100 m
Hybner Petr 5 kmM40-49ano
Chládková Petra Solec10 kmZ40-49ano
Chocholová Lenka LiberecFamily běh ženyano
Chromá Gabriela Bílý Kostel nad NisouDětský závodpředšk. - holky 100 m
Chvojková Markéta Liberec5 kmZ39ano
Ivaničová Michaela SOVH Velké Hamry5 kmZ39ano
Jágr Ivan Liberec5 kmM50pano
Jahoda Vlastimil TJ Liaz Jablonec nad Nisou Dětský závodžáci 1600 m
Jahodová Adéla TJ Liaz Jablonec nad Nisou Dětský závodpřípravka holky 800 m
Jakubec Adam Jablonec nad Nisou Dětský závodbatolata kluci 50 m
Jandáková Tereza Stráž nad Nisou 5 kmZ39ano
Janeček Václav KSM HRÁDEK Závod smíšených dvojic (5 + 5 KM)ano
Jankovcová Jitka Klub MissiRunZávod smíšených dvojic (5 + 5 KM)ano
Janouš Ondřej Mnichovo Hradiště10 kmM39ano
Janoušová Dominika mnichovo hradiště5 kmZ39ano
Jarošová Jana KSM Hrádek5 kmZ40-49ano
Jarošová Simona Liberec5 kmZ39ano
Jelínková Denisa Hrubá Skála5 kmZ39ano
Jerje Eliška 5 kmZ39ano
Jindráková Tereza Multisport TeamFamily běh ženyano
Jindřich Matyáš RumburkDětský závodpředšk. - kluci 100 m
Jindřichová Valerie RumburkDětský závodškolačky 400 m
Jindřichová Veronika Rumburk5 kmZ39ano
Jínová Vladimíra BK Varnsdorf5 kmZ50pne
Jiránek Adam Adam's familyDětský závodbatolata kluci 50 m
Jiránek Martin Adam's family5 kmM39ano
Jiruv Ondřej Šluknov Dětský závodškoláci 400 m
Jirův Petr Šluknov 10 kmM40-49ano
Jiruvova Nikola Šluknov5 kmZ40-49ano
Jiruvova Tereza Šluknov Dětský závoddorostenky 1600 m
Josífková Marcela 5 kmZ40-49ano
Juklíčková Jitka 5 kmZ50pano
Jůza David Rohozec Amulet Team10 kmM39ano
Kačerovský Jan Přátelé Polánky10 kmM40-49ano
Kaisler Matěj Nový Bor Dětský závodžáci 1600 mano
Kaislerová Kateřina Nový Bor 5 kmZ40-49ano
Kalašová Jana Hrádek nad Nisou10 kmZ39ano
Kančiová Sofie Dětský domov KrompachDětský závodškoláčci - holky 200 m
Kapletová Monika RohozecAmulet10 kmZ40-49ano
Kapras Jaroslav 5 kmM39ano
Karalová Lilien Hrádek nad Nisou Dětský závodbatolata holky 50 m
Karko Jan AC Česká Lípa5 kmM39ano
Karpisek Adam Dětský závodpřípravka kluci 800 m
Karpisek Jan Dětský závodbatolata kluci 50 m
Karpiskova Anna Dětský závodškolačky 400 m
Katzerová Věra Česká Lípa5 kmZ39ano
Kazda Filip Liberec5 kmM39ano
Kazdová Laura Liberec5 kmZ39ano
Kazdová Petra Liberec5 kmZ40-49ano
Kéda Martin Radvánovice10 kmM50-59ano
Klanicová Klára Jablonec Nad Nisou5 kmZ39ano
Klásek Pavel Lužičtí vrchaři10 kmM39ano
Klásek Tomáš Lužičtí vrchaři10 kmM39ano
Klimova Lenka Jiřetín pod Bukovou10 kmZ39ano
Klindera Boris SolecDětský závodbatolata kluci 50 m
Klindera Pavel Solec10 kmM50-59ano
Klinderová Nikita SolecDětský závodškolačky 400 m
Kobzík Vladimír Jiříkov10 kmM39ano
Kocka Lukáš 10 kmM40-49ano
Kocková Helena 10 kmZ39ano
Kočvarová Lucie 10 kmZ39ano
Kokta Martin Frýdlant10 kmM39ano
Kokta Martin FrýdlantDětský závodpřípravka kluci 800 m
Koktová Barbora FrýdlantDětský závodškolačky 400 m
Koktová Hana FrýdlantFamily běh ženyano
Kolář Jiří Rumburk10 kmM39ano
Kolář Slávek Rozběháme KameniciDětský závodbatolata kluci 50 m
Kolář Slávek Rozběháme KameniciFamily běh mužiano
Kolář Vladimír VI-Ku-Ba5 kmM40-49ano
Kolářová Sofie Rozběháme KameniciDětský závodpředšk. - holky 100 m
Kolek Petr Dolní Stakory10 kmM40-49ano
Kolomaznik Lukas Ouč10 kmM39ano
Kolomaznikova Tereza Ouč5 kmZ39ano
Kopecký Matěj Chrastava Dětský závodškoláci 400 m
Kopecký Mikuláš Chrastava Dětský závodpředšk. - kluci 100 m
Kordíková Monika Hradek nad Nisou 5 kmZ39ano
Korečeková Jindřiška Koláčnice - Jablonné v Podještědí10 kmZ40-49ano
Korytářová Dominika FrýdlantDětský závodne
Korytářová Romana Frýdlant10 kmZ39ano
Košková Barbora AC Slovan Liberec5 kmZ39ano
Košková Leona AC Slovan LiberecDětský závoddorostenky 1600 m
Košková Martina KORA10 kmZ40-49ano
Kotek Štěpán LiberecDětský závodpředšk. - kluci 100 m
Kotková Emma Liberec Dětský závodškolačky 400 m
Kotková Kateřina Liberec5 kmZ39ano
Kotková Zora Minkovice5 kmZ50pano
Kouďa Ondřej Dětský závodpřípravka kluci 800 m
Kožená Libuše TurnovFamily běh ženyano
Krawczyk Anita Bogatynia5 kmZ39ne
Krúpa Matěj Liberec10 kmM39ano
Krúpová Karolína LiberecDětský závodškoláčci - holky 200 m
Křenek Sebastian RunBo Team LiberecDětský závodbatolata kluci 50 m
Křenek Tomáš RunBo Team LiberecZávod smíšených dvojic (5 + 5 KM)ne
Křenková Geislerová Blanka RunBo Team LiberecZávod smíšených dvojic (5 + 5 KM)ne
Křížová Lucie Strážské běhny5 kmZ40-49ano
Kšírová Jana Praha5 kmZ50pano
Kučera Jiří Sport Future Team10 kmM40-49ano
Kučera Jiří Rumburk10 kmM39ano
Kučerová Marie Matka na útěku10 kmZ39ano
Kučerová Radka Nový Bor10 kmZ40-49ano
Kudělková Kateřina Provodín5 kmZ39ano
Kuchciak Robert Robert/SoniaFamily běh mužine
Kuzma Josef Family běh mužiano
Kuzma Tobik Dětský závodškoláci 400 m
Kuzma Tobik Family běh mužiano
Kuzmová Natalka Family běh ženyano
Kvasnička Daniel HKNMPSM10 kmM40-49ano
Květoňová Kateřina KSM Hrádek5 kmZ40-49ne
Kýhosová Ela Hrádek nad NisouDětský závodbatolata holky 50 m
Kýhosová Sára Hrádek nad NisouDětský závodškolačky 400 m
Kýkos Ondřej Hrádek nad Nisou5 kmM39ano
Lajtkep Kristián Liberec IIIDětský závodpřípravka kluci 800 m
Lajtkep Petr Liberec III10 kmM40-49ano
Lajtkep Petr Liberec IIIDětský závodžáci 1600 m
Lajtkepová Berenika Liberec IIIDětský závoddorostenky 1600 m
Larvová Michaela Praha 2 - Vinohrady10 kmZ39ano
Laštůvková Adélka ŠluknovDětský závodpřípravka holky 800 m
Laštůvková Mgr.Iveta Šluknov5 kmZ40-49ano
Latislavová Eva Jablonec nad Nisou 5 kmZ40-49ano
Leder Marek Ski Janov-BedřichovDětský závodškoláčci - kluci 200 m
Leder Zdeněk Ski Janov-Bedřichov10 kmM40-49ano
Lederová Aneta Ski Janov BedřichovDětský závodpřípravka holky 800 m
Lederová Markéta Ski Janov-Bedřichov10 kmZ40-49ano
Ledvinka Jakub Děčín10 kmM39ne
Leták Martin 10 kmM39ano
Líbalová Karla 5 kmZ39ano
Linke Libor Bohemian Expedition5 kmM40-49ano
Loudová Miroslava Mníšek 5 kmZ39ano
Lulek Martin 5 kmM39ano
Lupačová Markéta Slovan LiberecDětský závodjuniorky 3200 m
Macoun Daniel KněžmostFamily běh mužiano
Macoun Jiří Mnichovo HradištěFamily běh mužiano
Machek Ivo KSM Hrádek10 kmM40-49ano
Makrlíková Jitka 5 kmZ39ano
Malá Agáta SkuhrovDětský závodškoláčci - holky 200 m
Malík Tomáš Team Pivovar Svijany5 kmM39ano
Malisova Michala Stráž pod Ralskem5 kmZ40-49ano
Manhart Jakub Hrádek nad Nisou5 kmM39ano
Manhart Jakub Jan KSM Hrádek nad NisouDětský závodpřípravka kluci 800 m
Manhartová Elen Hrádek nad NisouDětský závodškoláčci - holky 200 m
Mansfeldová Terezie MníšekDětský závodpředšk. - holky 100 m
Mansfeldová Viktorie MníšekDětský závodškoláčci - holky 200 m
Marek Tomáš ChrastavaDětský závodpřípravka kluci 800 m
Marková Ivana Chrastava5 kmZ39ano
Maršíková Štěpánka RunBo Team5 kmZ39ano
Maršíková Štěpánka Lili RunBo TeamDětský závodškolačky 400 m
Martincova Tereza KSM Hrádek5 kmZ39ne
Martincova Tereza KSM Hrádek Dětský závodjuniorky 3200 m
Martincová Tereza KSM Hrádek Dětský závodjuniorky 3200 m
Martyš Michal Team KSM Hrádek Dětský závodžáci 1600 m
Maťátková Lucie Nová Ves5 kmM39ano
Matejka Eduard HC FrydlantDětský závodpřípravka kluci 800 m
Matějka Jan Hodkovice nad Mohelkou10 kmM39ano
Matějková Markéta Hodkovice nad Mohelkou10 kmZ39ano
Matoušek Ondřej SK Alzheimers10 kmM39ano
Matoušková Eva Liberec10 kmZ40-49ano
Matoušková Nikola 5 kmZ39ano
Matušek Štěpán Hrádek nad NisouDětský závodpředšk. - kluci 100 m
Matušková Jana Hrádek nad NisouDětský závodškoláčci - holky 200 m
Mazurová Anna Vratislavice nad Nisou Family běh ženyano
Mečíř Jakub VlčáciDětský závodškoláci 400 m
Mečířová Ella VlčáciDětský závodpředšk. - holky 100 m
Melounek Tomáš Klášter Hradiště nad JizerouFamily běh mužiano
Melzerová Ivana Prostě běž 5 kmZ40-49ano
Menšík Petr pivovar Svijany5 kmM50pano
Menšíková Renata pivovar Svijany5 kmZ40-49ano
Menzel Jan Liberec10 kmM40-49ano
Merta Antonín Mladá Boleslav10 kmM39ano
Mihočková Martina Liberec 305 kmZ40-49ano
Michael Zůček Hrádek nad NisouDětský závodškoláčci - kluci 200 m
Míchal Adam Lysá nad Labem 5 kmM39ano
Michálek Daniel Dětský závodpředšk. - kluci 100 m
Michálek Tomáš DrylockDětský závodjunioři 3200 m
Michálková Sára Dětský závodpřípravka holky 800 m
mika pavel Liberec5 kmM40-49ano
Mindžák Andrej Ski Klub Jizerska 50 Liberec10 kmM60pano
Moc Jaroslav Liberecké gazely10 kmM39ano
Mohr Aleš ChrastavaZávod smíšených dvojic (5 + 5 KM)ano
Mohr Kryštof JavorníkDětský závodškoláčci - kluci 200 m
Mohr Matyáš Chrastava Dětský závodbatolata kluci 50 m
Mohr Tadeáš JavorníkDětský závodpřípravka kluci 800 m
Moravcová Adéla GrabštejnDětský závodškoláčci - holky 200 m
Moravcová Koleta Horní Kruty10 kmZ39ano
Moravcová Marcela Liberec5 kmZ39ano
Moravec Dalibor Liberec10 kmM39ano
Mosiurczáková Jana ELEVEN RUN TEAM5 kmZ40-49ano
Mosiurczáková Pavlína Mattoni FreeRun Jablonec n.N.5 kmZ39ano
Mrázek Pavel Sportteam Hrádek nad Nisou5 kmM39ano
Mrvová Zdeňka Drylock Team10 kmZ40-49ano
Múčka Marek Brandýs nad Labem10 kmM39ano
Mulačová Marie Chrastava10 kmZ39ano
Musil Daniel Multisport TeamDětský závodškoláčci - kluci 200 m
Musil David Multisport TeamDětský závodškoláčci - kluci 200 m
Musilová Karolína Multisport TeamDětský závodškolačky 400 m
Muzyk Przemysław Bogatynia10 kmM39ano
Nejedlá Tereza Liberec5 kmZ39ano
Němcová Lenka 5 kmZ39ano
Němcová Nikola RunBo team LiberecDětský závodžákyně 1600 m
Němec Hynek RunBo Team Kiberec5 kmM40-49ano
Němec Michal RunBo team LiberecDětský závodpředšk. - kluci 100 m
Nepraš Matěj ChrastavaDětský závodpředšk. - kluci 100 m
Nešetřilová Drahomíra Drylock Team10 kmZ40-49ano
Nešetřilová Kateřina Drylock TeamDětský závodžákyně 1600 m
Neuman Martin Nový borZávod smíšených dvojic (5 + 5 KM)ano
Neumanová Veronika Nový borZávod smíšených dvojic (5 + 5 KM)ano
Nevečeřalová Apolena Hrádek nad NisouDětský závodškoláčci - holky 200 m
Nevečeřalová Teresa Ella Hrádek nad NisouDětský závodškolačky 400 m
Nevyhoštěná Hana LiberecFamily běh ženyano
Nezbeda Kryštof Stráž nad Nisou Dětský závodpřípravka kluci 800 m
Nezbeda Kryštof Stráž nad NisouFamily běh mužiano
Nezbeda Tomáš Stráž nad NisouDětský závodškoláčci - kluci 200 m
Nezbeda Tomáš Stráž nad NisouFamily běh mužiano
Nezbeda Javůrek Pavel Stráž nad Nisou5 kmM39ano
Nezbeda Javůrek Pavel Stráž nad NisouFamily běh mužiano
Nezbedová Aneta Stráž nad NisouFamily běh ženyano
Nezbedová Eliška Stráž nad NisouFamily běh ženyano
Nikoličová Ilona Hodkovice n.M.5 kmZ40-49ano
Nováček Jozef Runbo Team Liberec5 kmM39ano
Novák Jakub MníšekDětský závodškoláci 400 m
Novák Matěj Hrádek nad Nisou Dětský závodpředšk. - kluci 100 m
Nováková Jana Rozběháme Kamenici5 kmZ39ano
Nováková Karolína MníšekDětský závodškoláčci - holky 200 m
Nováková Verunka ŠluknovDětský závodpřípravka holky 800 m
Novotná Nela DoksyDětský závodškoláčci - holky 200 m
Novotný František Doksy5 kmM40-49ano
Novotný Tomáš Hillock Team Liberec10 kmM39ano
Obajdinová Liliana HESU LiberecDětský závodškolačky 400 m
Otradovská Aneta AC RumburkDětský závodžákyně 1600 m
Otradovská Marcela Jiříkov10 kmZ39ano
Otradovský Josef JiříkovDětský závodškoláci 400 m
Ouhrabková Eliška Liberec 30 Dětský závodškolačky 400 m
Ouhrabková Helena Liberec 30 Dětský závodpředšk. - holky 100 m
Ozogán Petr Chotyně10 kmM60pano
Pabišková Aneta LiberecDětský závodpředšk. - holky 100 m
Pabišková Zuzana Liberec10 kmZ39ano
Palas Petr Dětský závodpředšk. - kluci 100 m
Palasová Andrea 5 kmZ39ano
Palasová Sandra Dětský závodškolačky 400 m
Paldusová Pavla Adam's family5 kmZ39ano
Palmeová Renáta Varnsdorf10 kmZ40-49ano
Panoška Petr Mattoni Freerun: Liberec - přehrada10 kmM39ano
Pantůčková Tereza Jablonec Nad Nisou5 kmZ39ano
Pasecká Iva Jablonec n.N.10 kmZ50-59ano
Patočka Roman Sport Team Hrádek5 kmM40-49ano
Patočková Anna Domov Harcov Liberec5 kmZ39ano
Patočková Nikola Sport Team Hrádek10 kmZ39ano
Paulus Jiří 5 kmM50pano
Paulusova Sylwia Liberec5 kmZ39ne
Pavlasová Martina Mattoni Free Run Liberec10 kmZ40-49ano
Pavlu Honza Liberec5 kmM39ano
Pehlík Jaroslav TurnovFamily běh mužiano
Pelech Martínek Dětský závodpředšk. - kluci 100 m
Pelech Pavlík Dětský závodškoláci 400 m
Pěnkavová Lenka Strážský běhny5 kmZ40-49ne
Pešek Jakub Dětský závodškoláčci - kluci 200 m
Pešek Tomáš Dětský závodbatolata kluci 50 mne
Pešková Lenka ToKuLeMa10 kmZ39ano
Petráček Pavel Liberec10 kmM40-49
Petráčková Jolana Chotyně5 kmZ40-49ano
Petrásek Jiří Varnsdorf 110 kmM40-49ano
Petrásek Jiří Varnsdorf5 kmM40-49ano
Petrásková Kristýna Varnsdorf5 kmZ39ano
Petrásková Markéta Slovan VarnsdorfDětský závoddorostenky 1600 m
Petrásková Stella VarnsdorfDětský závodbatolata holky 50 m
Pičman Tomáš Rokytnice nad JizerouFamily běh mužine
Pičmanova Aneta Rokytnice nad JizerouFamily běh ženyne
Pičmanova Emma Rokytnice nad JizerouDětský závodpředšk. - holky 100 m
Pičmanova Emma Rokytnice nad JizerouFamily běh ženyne
Pihrt Tomáš 5 kmM39ano
Pilnáčková Jana Liberec5 kmZ50pne
Písek Adam Liberec Dětský závodpřípravka kluci 800 m
Písek Tomáš Liberec 5 kmM40-49ano
Písková Halina Liberec 5 kmZ40-49ano
Pitař Ondřej LiberecDětský závodbatolata kluci 50 m
Pitař Vojtěch LiberecDětský závodškoláci 400 m
Pitařová Ema LiberecDětský závodpředšk. - holky 100 m
Podlipný Matěj 10 kmM39ano
Poláček Matěj Multisport teamDětský závodškoláčci - kluci 200 mano
Poláčková Šárka Multisport teamDětský závodpředšk. - holky 100 mano
Polák Tomáš Běžecký kroužek Varnsdorf5 kmM40-49ano
Polma Jan ChotyněFamily běh mužiano
Polma Lukáš ChotyněDětský závodpřípravka kluci 800 m
Ponděliček Jan VarnsdorfDětský závodpředšk. - kluci 100 m
Potocký Petr Liberec5 kmM39ano
Prchlík Tomáš Hradek Nad Nisou10 kmM39ano
Prchlík Vojtěch Hrádek nad Nisou10 kmM39ano
Príslupský Martin Liberec10 kmM39
Procházka Jan Orientační běh ChrastavaDětský závodpřípravka kluci 800 m
Prošková Marie Liberec5 kmZ39ano
Pruknar Lukáš Všelibice10 kmM39ano
Příhodová Markéta Liberec Vesec5 kmZ39ano
Pucher Josef Nová Ves5 kmM39ano
Racek Adam LiberecDětský závodpřípravka kluci 800 m
Racková Jana Liberec5 kmZ40-49ne
Rácová Eva Dětský domov KrompachDětský závodškolačky 400 m
Rácová Nataša Dětský domov KrompachDětský závodškolačky 400 m
Račák Adam Rokytnice nad Jizerou5 kmM40-49ano
Račák Adam RokytniceFamily běh mužiano
Račák Denis Rokytnice nad Jizerou Dětský závodškoláci 400 m
Račák Denis Rokytnice nad JizerouFamily běh mužiano
Račák Miroslav Rokytnice nad JizerouFamily běh mužiano
Račák Samuel Rokytnice nad Jizerou Dětský závodpředšk. - kluci 100 m
Račák Samuel Rokytnice nad JizerouFamily běh mužiano
Račák Tadeáš Rokytnice nad JizerouDětský závodškoláčci - kluci 200 m
Račáková Eva Rokytnice nad Jizerou 5 kmZ40-49ano
Račáková Eva Rokytnice nad Jizerou Family běh ženyano
Račáková Madlenka Rokytnice nad JizerouDětský závodbatolata holky 50 m
Račáková Madlenka Rokytnice nad JizerouFamily běh ženyne
Rapčan Ladislav 5 kmM39ano
Rašín Matěj Liberec Dětský závodškoláci 400 m
Rašínová Ella 2015Dětský závodpředšk. - holky 100 m
Regner Tomáš Biatlon LiberecZávod smíšených dvojic (5 + 5 KM)ano
Rejmanova Miluše Jablonné v Podještědí5 kmZ40-49ano
Rokytová Nela Hrádek nad Nisou Dětský závodpředšk. - holky 100 m
Roubíčková Viktorie Hrádek nad nisouDětský závodbatolata holky 50 m
Roubíčková Viktorie Hrádek nad nisouDětský závodbatolata holky 50 m
Rozborová Andrea Varnsdorf10 kmZ39ano
Rozborova Jitka 10 kmZ50-59ano
Růžička Pavel Rumburk10 kmM40-49ano
Rýgl Michal Čtveřín5 kmM40-49ano
Rýgl Richard RunBo Team Liberec 10 kmM40-49ano
Rýgl Tomáš RunBo Team Liberec Dětský závodjunioři 3200 m
Řádová Nikola Špindlerův Mlýn10 kmZ39ano
Říha Matyáš Rennrodeln Dresden Dětský závodškoláci 400 m
Říha Radek Liberec10 kmM40-49ano
Říha Tobiáš Liberec Dětský závodpředšk. - kluci 100 m
ŘÍHOVÁ Ludmila Liberec10 kmZ40-49ano
Řípová Kateřina Ruprechtice5 kmZ40-49ano
Sábl Pavel Jablonec nad NisouDětský závodškoláci 400 m
Salacká Jana 5 kmZ39ano
Samšiňák Přemysl Liberec10 kmM40-49ano
Samšiňáková Anna LiberecDětský závodžákyně 1600 m
Samšiňáková Emma LiberecDětský závodbatolata holky 50 m
Samšiňáková Markéta Liberec5 kmZ40-49ano
Sedláček Martin MoraváciZávod smíšených dvojic (5 + 5 KM)ano
Sedláček Tomáš LiberecDětský závodpředšk. - kluci 100 m
Sedláčková Lenka Jablonec nad Nisou 10 kmZ40-49ano
Sekvard Tobiáš Hrádek nad NisouDětský závodškoláčci - kluci 200 m
Scherbaumová Stanislava Rozběhej Litvínov10 kmZ40-49ano
Scheuflerová Nelly Slovan LiberecDětský závoddorostenky 1600 m
Schmutzer Filip Rumburk10 kmM39ano
Schnierer Kateřina LiberecFamily běh ženyano
Schnierer Lilianka LiberecDětský závodškoláčci - holky 200 m
Schnierer Maxík LiberecDětský závodpředšk. - kluci 100 m
Schnierer Tomáš LiberecFamily běh mužiano
Schwertner Tobias LiberecDětský závodškoláčci - kluci 200 m
Schwertnerová Draga Liberec Dětský závodpředšk. - holky 100 m
Schwertnerová Tara Liberec Dětský závodbatolata holky 50 m
Simm Nicolas HradekDětský závoddorostenci 1600 m
Simon Martin Hayli Crew10 kmM40-49ano
Simonová Lenka SK AlzheimersZávod smíšených dvojic (5 + 5 KM)ano
Simonová Zuzka Hayli Crew5 kmZ39ano
Sirova Veronika Zadny5 kmZ39ano
Skálová Jitka Nový Bor 5 kmZ40-49ano
Skočdopolová Dana Nový Bor5 kmZ50pano
Skramuská Markéta Liberec 15 kmZ40-49ano
Skramuská Tonička LiberecDětský závodškoláčci - holky 200 m
Skramuský Antonín Liberec 5 kmM40-49ano
Skřivánek Jakub Liberec Dětský závodžáci 1600 m
Sladká Zuzana 10 kmZ39ano
Slanina Josef Dolní Poustevna10 kmM39ano
Slavíková Veronika Benešov u Semil5 kmZ39ano
Smrček Petr PlzeňZávod smíšených dvojic (5 + 5 KM)ano
Smrček Petr PlzeňZávod smíšených dvojic (5 + 5 KM)ne
Smutný Nicolas Hrádek nad Nisou Dětský závodškoláčci - kluci 200 m
Snoza Dominik Hrádek nad NisouDětský závodškoláci 400 m
Součková Simona Dětský domov KrompachDětský závodžákyně 1600 m
Soukup Ludvík Liberec5 kmM39ano
Spasova Blanka Mimoň 5 kmZ39ano
Srbecký Filip Team CykloTrener.com5 kmM39ano
Sršeň Jindřich Multisport TeamDětský závodškoláci 400 mano
Sršeň Jindřich Multisport TeamFamily běh mužiano
Sršňová Ema Multisport TeamDětský závodbatolata holky 50 mano
Stach Jan Liberec10 kmM39ano
Staszczuk Sławomir Sieniawka5 kmM40-49ano
Stezka Jan Liberec Dětský závodpředšk. - kluci 100 m
Stezková Eliška Liberec Dětský závodpředšk. - holky 100 m
Stránská Zlata Mnichovo Hradiště10 kmZ40-49ano
Strassová Michala SRTG Jablonec nad Nisou10 kmZ39ano
Strenzlová Soňa Liberec5 kmZ39ano
Strnádková Radka KSM Hrádek5 kmZ39ano
Strnadová Barbora Hrádek nad Nisou 10 kmZ39ano
Suchardová Jitka 5 kmZ40-49ano
Svobodová Ivana Jablonecké Mattonky 5 kmZ40-49ano
Svobodová Kateřina Varnsdorf 5 kmZ40-49ano
Svobodová Klára 5 kmZ39ano
Svobodová Tereza Spartak Praha 410 kmZ39ano
Šantrochová Martina Radvánovice5 kmZ39ano
Šaur Zdeněk LiberecFamily běh mužiano
Šaurová Adélka LiberecDětský závodbatolata holky 50 m
Šaurová Alice LiberecFamily běh ženyano
Šebelková Markéta Lázně Libverda5 kmZ40-49ano
Ševčíková Patricie Liberec5 kmZ39ano
Šilhánová Anna AC TurnovDětský závodžákyně 1600 m
Šimek Jan Křižany 39610 kmM40-49ano
Šimková Jana 5 kmZ39ano
Šimková Kateřina VarnsdorfFamily běh ženyano
Šimková Nikola LiberecFamily běh ženyano
Šimkova Sofie Křižany 396Dětský závodškoláčci - holky 200 m
Šimůnek Tadeáš Hrádek nad NisouDětský závodpředšk. - kluci 100 m
Škarohlíd Marcel Stráž nad Nisou10 kmM40-49ano
Škarohlíd Marek SK Judo LiberecDětský závodžáci 1600 m
Škarohlíd Ondřej Martin SK Judo LiberecDětský závodškoláci 400 m
Škarohlíd Vítek Marcel SK Judo LiberecDětský závodpřípravka kluci 800 m
Škarohlídová Lucie Stráž nad Nisou10 kmZ39ano
Školáková Sabina FrýdlantDětský závodpředšk. - holky 100 m
Šlais Jiří Báječné ženy v běhuDětský závodbatolata kluci 50 m
Šlais Samuel Báječné ženy v běhuDětský závodškoláčci - kluci 200 m
Šlaisová Renáta Horatev10 kmZ39ano
Šlambor Martin Atletika Jablonné v PodještědíDětský závodpřípravka kluci 800 m
Šlamborová Lucie Atletika Jablonné v PodještědíDětský závodžákyně 1600 m
Šlégl Jan RunBo Team Liberec5 kmM40-49ano
Šlégl Jan RunBo Team Liberec5 kmM39ano
Šléglová Andrea RunBo Team Liberec5 kmZ40-49ano
Šmatolánová Alena Rescue women10 kmZ39ne
Šolcová Maglenová Jana Hejnice5 kmZ50pano
Šourková Antonie Stella Sportovní klub Kristýna, z.s.Dětský závodškolačky 400 m
Špínová Monika Radvánovice5 kmZ40-49ano
Šťastná Veronika dečín10 kmZ39ano
Šťastná Vlasta Děčín10 kmZ40-49ano
Šťastný Zděnek Přední Lhota u Poděbrad10 kmM40-49ano
Šteffen Šimon DrylockDětský závodpředšk. - kluci 100 m
Štěpánek Michal Liberec10 kmM39ano
Štofčík Jakub VI-Ku-BaDětský závodpřípravka kluci 800 m
Štofčíková Barbora VI-Ku-BaDětský závodpředšk. - holky 100 m
Štorková Ella ChrastavaDětský závodpředšk. - holky 100 m
Šťovíček Jiří Forbidden10 kmM39ano
ŠTROSOVÁ Anna Mníšek Dětský závodbatolata holky 50 m
ŠTROSOVÁ Ella Mníšek Dětský závodpředšk. - holky 100 m
Šulíková Kateřina Úštěk 5 kmZ39ano
Šusteková Sandra sokol Dlouhá Lhota10 kmZ39ano
Tahovsky Zdeněk Mimoň10 kmM39ano
Taibrová Monika Slovan Liberec5 kmZ50pano
Támas Marcus LiberecDětský závodbatolata kluci 50 m
tarant Tomáš TTC Hrádek nad NisouDětský závodžáci 1600 m
tarant Tomáš TTC Hrádek nad NisouDětský závodžáci 1600 m
Tarantová Eliška TTC Hrádek nad NisouDětský závodžákyně 1600 m
Tobiška Jaromír LiberecZávod smíšených dvojic (5 + 5 KM)ano
Tománek Jan Liberec10 kmM40-49ano
Tomášek Radek Liberecké gazely10 kmM40-49ano
Trávníček Kryštof Liberec Run for funDětský závodškoláci 400 m
Tribuček Radek ElevenDětský závodškoláci 400 m
Tribučková Nella ElevenDětský závodpřípravka holky 800 m
Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM5 kmZ39ano
Trojan Tomáš SK Alzheimers5 kmM40-49ano
Tucek Jakub Mnisek10 kmM40-49ano
Tuček Dominik MníšekDětský závodškoláčci - kluci 200 m
Tuček Šimon MníšekDětský závodpředšk. - kluci 100 m
Tůma Radek Ksm Hrádek 5 kmM40-49ano
Uhlíř Jakub SK MAXTRI LIBERECDětský závodškoláčci - kluci 200 m
Uhlíř Jan SK MAXTRI LIBERECDětský závodbatolata kluci 50 m
UHLÍŘOVÁ Zuzanka SK MAXTRI LIBEREC5 kmZ39ano
Ulrichová Nela GrabštejnDětský závodbatolata holky 50 m
Ulrichová Nikola GrabštejnDětský závodškoláčci - holky 200 m
Vachula Pavel RunBo Team10 kmM40-49ano
Valečko Marek Liberec10 kmM39ano
Valíček Ludvík Prichovice10 kmM50-59ano
Vánská Lucie Liberec10 kmZ39ano
Vánský Adam LiberecDětský závodškoláci 400 m
Vánský Tomáš LiberecDětský závodpřípravka kluci 800 m
Vasko Radek Klášter Hradiště nad JizerouFamily běh mužiano
Vašíček Adam KSM hrádekDětský závodžáci 1600 m
Vávra Jaromír Sport team Hrádek5 kmM40-49ano
Vávra Vítězslav Sport team Hrádek5 kmM39ano
Vávrová Martina Sport team Hrádek5 kmZ40-49ano
Vencl Martin LiberecDětský závodpředšk. - kluci 100 m
Vencovská Michaela Liberec 5 kmZ39ano
Vencovský Vojtěch Cyklolive LiberecDětský závodškoláčci - kluci 200 m
Verner Matěj Hrádek nad NisouDětský závodpředšk. - kluci 100 m
Veroňková Nicole Slovan LiberecDětský závoddorostenky 1600 m
Veselá Karolina Hrádek nad NisouDětský závodpřípravka holky 800 m
Veselá Klára LiberecDětský závodpředšk. - holky 100 m
Veselá Nina TJ Dukla LiberecDětský závodpředšk. - holky 100 m
Veselý Lukáš LiberecDětský závodškoláčci - kluci 200 m
Veselý Nikolas Hrádek nad NisouDětský závodškoláci 400 m
Veselý Tomáš LiberecDětský závodškoláci 400 m
Větrovsky Jakub Hrádek nad nisouDětský závodpřípravka kluci 800 m
Větrovsky Vojtěch Hrádek nad nisouDětský závodškoláčci - kluci 200 m
Veverka Jiří Liberec10 kmM39
Vilímová Andrea Raspenava5 kmZ39ano
Vinklárková Mia Alexandra Hrádek nad NisouDětský závodškoláčci - holky 200 m
Viščur Ladislav Varnsdorf10 kmM39ano
Vítek Jaroslav Chrastava5 kmM40-49ano
Vitouš Pavel Praha5 kmM39ano
Vlček Viktot TTC Hrádek nad NisouDětský závodžáci 1600 m
Vlková Markéta Běžec +10 kmZ40-49ano
Vodička Pavel BK Varnsdorf5 kmM39ano
Vodička Pavel BK Varnsdorf/pavelvodicka.info5 kmM39
Vodičková Gabriela 10 kmZ39ne
Vochomůrka Adam Pařezová chaloupkaDětský závodškoláčci - kluci 200 m
Vochomůrka Jiří Pařezová chaloupka - Mattoni Free Run Liberec10 kmM39ano
Vochomůrka Kryštof Pařezová chaloupkaDětský závodpřípravka kluci 800 m
Vojáčková Pavla 5 kmZ39ano
Vojáčková Vanesa Dětský závodškolačky 400 m
Vojáčková Viktorie Dětský závodškoláčci - holky 200 m
Vojteková Michaela RunBo Team Liberec 10 kmZ39ano
Vokřínek Šimon Beko Bike Racing TeamDětský závodškoláčci - kluci 200 m
Vokřínek Tomáš Beko Bike Racing TeamDětský závodpředšk. - kluci 100 m
Vokurka Vendelín LiberecDětský závodpřípravka kluci 800 m
Vokurková Jiřina Liberec5 kmZ40-49ano
Vokurková Michaela LiberecDětský závodškolačky 400 m
Voldřich Ondřej Liberec10 kmM40-49ano
Volešák Jaroslav Torria5 kmM50pano
Vondrková Tereza 5 kmZ39ano
Vorel David Klub MissiRunZávod smíšených dvojic (5 + 5 KM)ano
Vorlíček Jiří Jiříkov10 kmM40-49ano
Vorlíčková Zuzana Jiříkov10 kmZ39ano
Votočková Michaela Sdh PěnčínZávod smíšených dvojic (5 + 5 KM)ano
Vrabcová Soňa 10 kmZ50-59ano
Vrba Tomaš Mimoň10 kmM39ano
Vrchovský Tomáš Hrádek nad Nisou Dětský závodškoláčci - kluci 200 m
Vričan Ondřej Vratislavice nad Nisou Family běh mužiano
Vričanová Adina Mia Vratislavice nad Nisou Family běh ženyano
Vričanová Anna Magdalena Vratislavice nad Nisou Family běh ženyano
Vrňatová Natálie Mníšek u LiberceDětský závodškoláčci - holky 200 m
Vrňatová Viktorie Mníšek u LiberceDětský závodbatolata holky 50 m
Vyhnalová Jana Smržovka5 kmZ39ano
Vytina Filip Radimovice5 kmM39ano
Vytinová Monika Oob tj Turnov10 kmZ39ano
Weber Jan ChrastavaDětský závodškoláčci - kluci 200 m
Weber Vilém ChrastavaDětský závodpředšk. - kluci 100 m
Winkler Michal Liberec10 kmM39
Wolf Tomáš RunBo Team LiberecZávod smíšených dvojic (5 + 5 KM)ano
Zalabáková Petra 5 kmZ40-49ano
Závěta Ondra HC FRÝDLANTDětský závodpřípravka kluci 800 m
Závětová Lucie Frydlant5 kmZ39ne
Závětová Marija HC FRÝDLANT10 kmZ40-49ne
Zavřel Martin HejniceZávod smíšených dvojic (5 + 5 KM)ano
Zelenka Antonín LiberecFamily běh mužiano
Zelenka Jaroslav KSM HRÁDEK10 kmM40-49ano
Zelenka Jiří LiberecFamily běh mužiano
Zelenka Jonatan LiberecZávod smíšených dvojic (5 + 5 KM)ano
Zelenka Jří Runsportteam10 kmM40-49ano
Zelenková Aneta LiberecZávod smíšených dvojic (5 + 5 KM)ano
Zelenková Hana Torpédo Loučná10 kmZ50-59ano
Zelenková Ivana Liberec5 kmZ50pano
Zelenková Josefína Pražský PepíciDětský závodškoláčci - holky 200 m
Zeman Josef RynolticeDětský závodžáci 1600 m
Zeman Josef RynolticeFamily běh mužiano
Zeman Matyáš FK RynolticeDětský závodškoláci 400 m
Zeman Maytáš RynolticeFamily běh mužiano
Zemanová Adéla ChotyněDětský závodškolačky 400 m
Zemanová Pavlína ChotyněFamily běh ženyano
Zemanová Pavlína RynolticeFamily běh ženyano
Zerzubova Sára Liberec10 kmZ39ano
Zhgir Evgeniia RunwithEva10 kmZ39ano
Zůčková Hana Dolní SucháFamily běh ženyano
Zůčková Karolína Hrádek nad NisouDětský závodpředšk. - holky 100 m
Žák Ladislav ALPIN CLUB AŠDětský závodpředšk. - kluci 100 m
Žáková Johanka ALPIN CLUB AŠDětský závodbatolata holky 50 m
Žáková Olga ALPIN CLUB AŠ10 kmZ40-49ano
Žurek Mariusz RunBo Team LiberecFamily běh mužiano
Žurková Deniska RunBo Team LiberecFamily běh ženyano
Žurková Evička RunBo Team LiberecFamily běh ženyano
Žurková Stanislava LiberecFamily běh ženyano