Startovní listina Mělnický vinařský běh 2020

Počet přihlášených: 414

PříjmeníJménoKlubzávodKategorieSkupina 2Platba
Abrtova Katka Rozběháme Roudnici10 kmZ41-49ano
Andeltova Anděla Mšenodětský závod
Andeltová Natalie Mšenodětský závod
Angelov Stojan VK Neratovice10 kmM50plusano
Aranjo Marketa Černčice10 kmZ41-49ano
Babický Jan HZS Mělník10 kmMdo30IZSano
Babinská Terezka Štětídětský 300holky 300
Bakeš Petr Mariánské Lázně10 kmM50plusano
Barbořík Damian dětský 300kluci 300
Barbořík Kristian Atletika Stará Boleslavdětský 300kluci 300
Barbořík Sebastian Atletika Stará Boleslavdětský 600kluci 600
Bastlová Brigita Brandýs nad Labem10 kmZdo30ano
Bayer Jiří Dubí10 kmM50plusano
Boháčová Monika Rozběháme Roudnici10 kmZ31-40ano
Böhm Vojtěch Klub Mělnických otužilců 10 kmM31-40ano
Bohoněk Milos Chloumek10 kmM50plusano
Bolková Karolína Mělník 10 kmZ41-49ano
Boroličová Anežka Sokolov10 kmZ41-49ano
Bradáčová Martina Maratón klub Kladno10 kmZ41-49ano
Brtna František Velke Přílepy10 kmM50plusano
brzobohaty miroslav unipetrol10 kmM50plusano
Břízová Markéta Praha10 kmZ41-49ano
Buďárek Tomáš Tanvald10 kmM31-40ano
Burián Ota Liberecdětský 900kluci 900
Burianova Andrea Liberec10 kmZ41-49ano
Buriánová Soňa Liberecdětský 900holky 900
Cibulková Michaela Praha10 kmZ31-40ano
Cimlerová Lenka Rozběháme Roudnici10 kmZ41-49ano
Cizlerová Verunka Štětí dětský 600holky 600
Coblová Štěpánka 10 kmZdo30ano
Čechová Markéta 10 kmZdo30ano
Čejka Martin Neratovice10 kmM50plusano
Čejková Klára Příšovice10 kmZdo30ano
Černá Helena Prahadětský závod
Červenka Milan Velvary10 kmMdo30ano
Čistá Samanta 10 kmZdo30ano
Čistý David 10 kmM31-40ano
Čvančar Martin Mělník10 kmMdo30ano
Čvančarová Lenka 10 kmZ41-49
Dočekal Jan Sopťa Team10 kmM31-40ano
Dočekalová Beáta dětský závod
Dočekalová Jana Sopťa Team10 kmZ41-49ano
Dočekalová Julie dětský závod
Doudová Zuzana Cvíčo Zuzi10 kmZ41-49ano
Drahovzal Adam Mělníkdětský 300kluci 300
Drahovzal Lukáš Mělník10 kmM31-40ano
Drahovzalová Jitka Mělník10 kmZ31-40ano
Drahovzalova Julie Mělníkdětský 600holky 600
Duchková Erika 10 kmZ41-49ano
Dušková Ivana Praha10 kmZdo30IZSano
Dvořák Aleš Mexická vlna10 kmM31-40ano
Dvořák Jiří Neratovice10 kmM31-40ano
Dvořaková Eva Mělník10 kmZ41-49ano
Dvořáková Vladimíra Polabské běhny10 kmZ31-40ano
Egrešiová Lenka Litoměřice10 kmZ50plusano
Eliáš Marek 10 kmM41-49ano
Fajfr Jan Velký Hamry10 kmM31-40ano
Fidrant Aleš Mělník10 kmMdo30ano
Forejtková Iva Neratovice10 kmZ31-40ano
Fořtíkova Maja Skisport Mělník dětský 600holky 600
Frajman Tomáš Mělník10 kmMdo30ano
Frajmanová Pavlína Mělník10 kmZ31-40ano
Fric Krauskopfova Julie Mělník10 kmZ31-40ano
Gajdošik Miroslav 10 kmM50plus
Goldšmíd Lukáš 10 kmM31-40ano
Goldšmídová Nikola 10 kmZdo30ano
Gramskopf Vojtěch dětský 900kluci 900
Gregorovicova Veronika Mělník10 kmZ31-40ano
Gregorovič Jan Mělník10 kmM31-40ano
Hájek Karel Strančice10 kmM41-49ano
Hájek Matěj Velvarydětský závod
Hájková Lenka Strančice10 kmZ41-49ano
Hájková Šárka Velvary10 kmZ50plusano
Hájková Šárka Sopťa Team10 kmZ31-40ano
Hajný Jaroslav CNS10 kmM31-40
Haman Martin Nové Město nad Metují10 kmM31-40ano
Hanl Milan Mělník10 kmMdo30ano
Hanlová Ivana Mělník10 kmZdo30ano
Haselbachová Andrea Štětí10 kmZ31-40ano
Hauf Patrik Kralupy nad Vltavou10 kmM41-49ano
Haufová Jitka Kralupy nad Vltavou10 kmZ31-40ano
Haufová Klaudia Kralupy nad Vltavoudětský 600holky 600
Haufová Sofia Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavoudětský 900holky 900
Hausman Martin Mělník10 kmM50plusano
Hausmanová Hana 10 kmZdo30ano
Havlíček Lukáš Mělník10 kmM31-40ano
Havlíčková Lada TOM-KČT Kralupy nad Vlt.10 kmZ41-49ano
Hejna Jan Říčany10 kmM41-49ano
Heller Dalibor Mnichovo Hradiště10 kmM50plusano
Henzlová Tereza 10 kmZdo30ano
Hildprandtová Eva Running ladies10 kmZ50plusano
Hildprandtová Simona Dobřichovice10 kmZdo30ano
Himl Marek Stará Boleslav 10 kmM31-40ano
Hlavníčková Emma Mariánské Láznědětský 900holky 900
Hliněná Kateřina Skisport Mělník 10 kmZ31-40ano
Hofmannová Adéla AC Čáslav10 kmZdo30ano
Horák Karel Nerarovice10 kmM50plusano
Horáková Marcela Šneci v běhu 10 kmZ31-40ano
Horyna Jan Ubulánci10 kmMdo30ano
Hořelka Jan Mělník10 kmMdo30ano
Hošek Jakub Mělník10 kmM31-40ano
Hošek Jakub Mělník10 kmM31-40ano
Hrbáček Václav Mělníkdětský závod
Hronek Matěj Chábři Mělničtí10 kmMdo30ano
Hříbková Karolína Praha10 kmZdo30ano
Hurban Miloslav Běžecký klub Spolana10 kmM41-49ano
Hurbanová Anna Rozběháme Neratovice10 kmZ41-49ano
Hurt Lukáš Horní Počernice10 kmM31-40ano
Hušek Radek Run the World 10 kmM41-49
Hušek Radek Kly10 kmjuniořiano
Hykešová Petra Rozběháme Neratovice10 kmZ31-40ano
Chautur Sebastian Neratovicedětský 300kluci 300
Chládková Barbara Running Ladies10 kmZ41-49ano
Chudoba Jan Judo ddm mělníkdětský závod
Churaňová Radka TJ Lokomotiva Trutnov10 kmZ41-49
Janko Tomáš Praha 810 kmM41-49ano
Janková Kristýna Praha 810 kmZ41-49ano
Janouchová Lenka Šneci v běhu10 kmZ41-49ano
Jaňovka Jan Praha10 kmM31-40ano
Jarošová Jana KSM Hrádek nad Nisou10 kmZ41-49ano
Jarošová Pavla Tišice10 kmZ31-40ano
Ječný Ondřej Nedomice10 kmM31-40ano
Jehlička Jiří Jehla Team10 kmM41-49ano
Jelínek Roman Házená Mělník10 kmM50plusano
Jíra Jan Mělník10 kmM31-40ano
Jíra Tomáš Mělníkdětský 600kluci 600
Jiráňová Tamara Run the World CZ10 kmZ41-49
Jiričová Pavla BIKE TEAM SK Litomerice 10 kmZdo30ano
Jírová Veronika Mělníkdětský 300holky 300
Jirsa Max Tj sokol Říčany dětský závod
Justian Klaudie Praha 7 - Holešovice10 kmZ31-40ano
Kačer Šimon 10 kmjuniořiano
Kačer Tobiáš RUN THE WORLDdětský 300kluci 300
Kačerová Lenka Mělník10 kmZ31-40
Kačerová Michaela 10 kmZ41-49ano
Kadeřábek Jan TJ Sokol Veltrusy10 kmM41-49ano
Kadlec Jiří Praha 610 kmM31-40ano
Karel Jiří Běžecký klub Spolana10 kmM50plusano
Kasal Alexandr Ješšovice10 kmMdo30ano
Kasal Arnošt JEŠŠOVICE BAJKS10 kmM31-40ano
Kasalý Přemysl Jenštejn10 kmM41-49ano
Klepetková Eva Praha 1010 kmZ41-49ano
Kobrle Daniel Mělník10 kmM31-40ano
Kočvarová Ladislava Strančice10 kmZ41-49ano
Kočvarová Nela Strančice 10 kmjuniorkyano
Kodr Karel Praha10 kmM50plus
Kofroň Radek Benátky nad Jizerou10 kmM41-49ano
Koláčný Václav PČR10 kmM31-40IZSano
Kolář Vladimír AC SLOVAN LIBEREC10 kmM41-49ano
Kolner David Doksy dětský závod
Kolnerová Viktorie Anna Doksy dětský závod
Kolocová Ema Mělníkdětský 300holky 300
Kolocová Kristýna Mělník10 kmZ31-40ano
Kolocová Nela Mělníkdětský 600holky 600
Konečná Kamila Slanýdětský závod
Konečná Patricie Slanýdětský závod
Konečný Zdeněk Slaný10 kmM31-40IZSano
Konvalina Vojtěch Mšeno10 kmM31-40ano
Kořistka Oskar Horní Lhota10 kmMdo30ano
Kos Tomáš Rozběháme Roudnici10 kmM41-49ano
Kosová Lenka Pardubice10 kmZ31-40ano
Kostroun Radovan Skisport Mělník dětský 300kluci 300
Kostrounová Barbora Skisport Mělník dětský 300holky 300
Kotrčová Gabriela Praha10 kmZ41-49ano
Kotrčová Kateřina Praha 8dětský 600holky 600
Kotrčova Tereza Praha 8dětský 600holky 600
Koudelková Iva Run the World CZ10 kmZ31-40
Koutenská Johana Neveklov10 kmZdo30ano
Kovářová Lucie Mělník10 kmZ31-40ano
Krákora Jan Skiswing10 kmM41-49ano
Král Stanislav Run the World10 kmM41-49
Králová Veronika Run the world10 kmZ41-49
Králová Vlasta Mattoni Free Run Letná10 kmZ50plusano
Kralovanska Denisa Brandýsek10 kmZ31-40ano
Krása Michal 10 kmM41-49ano
Kratoňová Michaela Run the World10 kmZ31-40ano
Krejzová Míla Mělník10 kmZ41-49ano
Križanová Veronika 10 kmM31-40ano
Królová Hana Kralupy nad Vltavou10 kmZ41-49ano
Krsová Helena Dubá10 kmZ31-40ano
Krsová Natálie Dubá10 kmjuniorkyano
Krůpa Damián Roudnice nad Labemdětský 600kluci 600
Krůpa Jáchym Roudnice nad Labemdětský 300kluci 300
Krůpa Jakub Roudnice nad Labem10 kmM41-49ano
Krupička František Krupičáci10 kmM41-49ano
Křídlo Michal Líbeznice10 kmM41-49ano
Křídlo Teodor Líbeznicedětský 300kluci 300
Kubešová Anna Rozběháme Roudnici 10 kmZ41-49ano
Kubin Jakub dětský 900kluci 900
Kubinová Zuzana 10 kmZ31-40ano
Kudejova Barbora 10 kmZdo30ano
Kulíková Pavla Rozběháme Neratovice10 kmZdo30ano
Kuncíř Michal Mělník10 kmM31-40ano
Kuncířová Lenka Mělník10 kmZ31-40ano
Lácha David Roudnice nad Labem10 kmM41-49IZSano
Langerová Michaela 10 kmZ31-40
Laryšová Radka 10 kmM41-49
LeClaire Kyle Run the World10 kmM31-40
Lenochová Lenka TJ Neratovice10 kmZ41-49ano
Link Karel 10 kmMdo30ano
Lomský Tomáš Nové Homole 10 kmM31-40ano
Lotterova Andrea Run the World10 kmZ41-49ano
Macáková Dana 10 kmZ41-49ano
Macejko Zošiakova Martina Odolena Voda10 kmZ31-40ano
Macková Eva Křenek10 kmZ50plusano
Majerčík Miroslav F.C. Všetaty10 kmM31-40ano
Majova Jitka Melnik10 kmZ31-40ano
Makarov Aleksandr Štefko Running Team 10 kmM31-40ano
Maková Hana 10 kmZ41-49ano
Martinová Iva Rozběháme Prahu10 kmZ31-40ano
Martinů Klára Roudnice nad Labemdětský závod
Maříková Hana Líbeznice10 kmZ50plusano
Maříková Viktorie TK Dance Time10 kmjuniorkyano
Mašek Martin TK Novis Praha10 kmM41-49ano
Mašková Kateřina Rozběháme Neratovice10 kmZ41-49ano
Matějková Eva Cvičírna10 kmZdo30ano
Matoušek Jan Mělník-Mlazice10 kmM41-49ano
Mazourková Ilona Praha 410 kmZ41-49ano
McAlorum Helena Runczech dětský 300holky 300
McAlorum Helena Runzech 10 kmZ31-40
Melichar David 10 kmM31-40ano
Melichar Vladimír Luigi Cocotti10 kmM31-40ano
Melichar Zbyněk Luigi Cocotti dětský 300kluci 300
Míčková Karolína Atletika Benešovdětský závod
Michal Josef Mělník10 kmM41-49ano
Michálek Michal Mlazice10 kmM41-49
Miler Jirka Lawi Stars 10 kmM41-49
Mládková Šárka Tišice10 kmZ31-40ano
Modlová Taťána Bašť10 kmZ31-40ano
Mojžíšová Barbora Mělník10 kmZdo30ano
Moleková Tereza Mělníkdětský 600holky 600
Mraček Jakub KVM 188110 kmjuniořiano
Mraček Jan Run the World10 kmM50plusano
Mrákota David Prahadětský 600kluci 600
Mrákota Miroslav Praha10 kmM41-49ano
Mrákotová Eva Praha 4dětský 300holky 300
Mraz Vaclav Run the World CZ10 kmM31-40
Mrázek Kryštof Dukla Praha - odd. atletikydětský závodne
Mrázek Marek Mělník10 kmMdo30ano
Mrázková Barbora Mělník10 kmZdo30ano
Myška Petr Mělník10 kmM31-40ano
Navara Ladislav Rozběháme Neratovice 10 kmM41-49ano
Navarova Petra Rozběháme Neratovice10 kmZ31-40ano
Nedorostová Tereza Rozběháme Neratovice 10 kmZ31-40ano
Němec Jakub dětský 300kluci 300
Němec Matěj dětský 300kluci 300
Němečková Lenka Štětí10 kmZ31-40ano
Nesvadbová Eliška Žatec10 kmZ31-40ano
Nešlehová Lenka 10 kmZdo30ano
Netušil Lukáš Zlonín10 kmM41-49ano
Netušilová Marta Zlonín10 kmZ41-49ano
Nourse Štěpánka Running Ladies10 kmZ41-49ano
Novák Aleš ASK Slavia Praha dětský závodne
Novák Aleš ASK Slavia Praha dětský závodne
Novák Aleš ASK Slavia Praha dětský závodne
Novák Kryštof Mělník dětský 300kluci 300
Novák Pavel Run the World10 kmM31-40ano
Nováková Lucie Roudnice nad Labem10 kmZ50plusano
Nováková Petra Rozběháme Bašť 10 kmZ31-40ano
Novotná Iveta Praha 310 kmZ31-40ano
Novotný Jakub Praha 310 kmM31-40ano
Novotný Jakub Praha 3dětský 300kluci 300
Odstrčil Petr MĚLNÍK10 kmM41-49ano
Ondřich Martin Run the World10 kmM31-40
Orgoníková Daniela Mělník10 kmZdo30ano
Ovská Viktorie ZŠ Spojenců Horní Počernice dětský závod
Ovský Václav TJ Sokol Horní Počernice dětský závod
Paděrová Petra Vrchlabí10 kmZ41-49IZSano
Pavlu Michal Melnik10 kmM41-49ano
Pazourkova Martina Horní Počaply10 kmZ50plusano
Pecinová Anička RUN THE WORLDdětský 300holky 300
Pecháčová Eva Velké Přílepy10 kmZ41-49ano
Peníšková Hana Praha10 kmZ31-40ano
Perger Martin Rozběháme Neratovice10 kmM31-40ano
Pernička Jan Nebužely10 kmM31-40ano
Pláteníková Markéta Rozběháme Bašť10 kmZ31-40ano
Pleštilová Markéta Bezno10 kmZdo30ano
Podrábský Jan Litoměřice 10 kmM41-49IZSano
Polz Roman Hinton10 kmM50plus
Pospíšil Jan Roudnice nad Labemdětský závod
Pospíšil Michal Roudnice nad Labemdětský závod
Pračko Milan Praha10 kmM31-40ano
Profeld Ramil Děčín 10 kmM41-49ano
Procházka Josef Děčín10 kmM41-49ano
Procházka Pavel Mělník10 kmMdo30ano
Prosicka Karolina 10 kmZ31-40ano
Přichystal Šimon Říčany10 kmjuniořiano
Pudelková Vendula Raul10 kmZdo30ano
Pýchová Alena 10 kmZ31-40ano
Rakyta Pavel Run the World10 kmM31-40
Rayová Diana 10 kmZdo30ano
Riečičiár Václav Štětí10 kmM50plusano
Rudolfová Pavla Štětí 10 kmZ41-49ano
Růžička Antonín Praha10 kmMdo30ano
Růžičková Jiřina Hlízov 10 kmZ31-40ano
Saifrt Ondřej Přívory10 kmM31-40ano
Sankot Samuel Mělníkdětský 600kluci 600
Semerádová Barbora Kozárovicedětský závod
Senič Václav Vtelenský samotář10 kmM41-49IZSano
Sládeček Petr Sváteční běžci10 kmM41-49ano
Solarová Danuše Roztoky10 kmZ31-40IZSano
Soldát František dětský 300kluci 300
Soldát Jindřich dětský 600kluci 600
Solovská Kateřina Polabské běhny10 kmZ41-49ano
Soukupová Michaela Praha10 kmZ41-49ano
Soukupová Tereza Praha dětský 600holky 600
Srba Jaromír Březiněves10 kmM31-40ano
Stanko Honza Praha10 kmM41-49ano
Stavinohová Aneta Praha10 kmZ31-40ne
Steiner Jiří Sopťa Team10 kmM41-49ano
Steinová Jitka Mělník10 kmZ41-49ano
Strakoš Martin Příbor10 kmM31-40ano
Stránská Petra Cvikov10 kmZ50plusano
Stránský Jiří Cvikov10 kmM50plusano
Stránský Michal Cvikov10 kmM31-40ano
Strnad Michal Byšice10 kmM41-49ano
Stuchlý Pavel Sport team Brozany10 kmMdo30ano
Suchá Iveta Královské Poříčí10 kmZ50plusano
Suchanová Kateřina Praha10 kmZdo30ano
Svárovský Radek Horní Počaply10 kmM41-49ano
Sysová Kristián Stará Bolelavdětský 300kluci 300
Sysová Ráchel Atletika Stará Boleslavdětský 600holky 600
Sysová Salma Stará Boleslavdětský 300holky 300
Székelyová Erika Mariánské Lázně10 kmZ41-49ano
Székelyová Viktória Mariánské Láznědětský 900holky 900
Šaman Ondřej Sopťa Team10 kmM31-40ano
Šatal Jan Prahadětský 300kluci 300
Šatal Michal Praha10 kmM31-40ano
Šatalová Kristýna Praha10 kmZ41-49ano
Šebek Petr Žďár 10 kmM41-49ano
Šebek Tomáš PvT Otvovice10 kmM41-49ano
Šebková Petra Žďár10 kmZ41-49ano
Šefr René 10 kmM31-40ano
Šesták Martin Sopťa Team10 kmM50plusano
Šesták Vojtěch Sopťa Team10 kmMdo30ano
Šimáně David Mlazicedětský 900kluci 900
Šimonek Josef Mělník10 kmM41-49ano
Šindelářová Michaela Rozběháme Roudnici10 kmZ31-40ano
Šleichert Vojtěch Kralupy nad Vltavou10 kmMdo30ano
Šnaiberková Markéta Mělník10 kmZ41-49ano
Šnajdr Filip Skisport Mělník 10 kmM41-49ne
Šnajdrová Dorota Skisport Mělník dětský 300holky 300
Španková Daniela Hoštka10 kmZdo30ano
Šporcl Radek Běžecký klub Spolana10 kmM50plusano
Štancík Roman 10 kmM41-49ano
Štefan Filip Run the Worlddětský 900kluci 900
Štefan Jakub Run the World10 kmjuniořiano
Štefan Vojtěch Run the Worlddětský 300kluci 300
ŠTELCÍKOVÁ LUDMILA 10 kmZ41-49ano
Štofčík Jakub Chrastavadětský 600kluci 600
Štofčíková Barbora Chrastavadětský 300holky 300
Štorková Tereza Mělník dětský závod
Štruplová Eva Mělník10 kmZ41-49ano
Štruplová Nela dětský 900holky 900
Šubrtová Renata Triatlon Team Měchenice10 kmZ50plusano
Švácha Luboš Sokol Mšeno10 kmM50plusano
Tichý Jiří Czech Outdoor Extréme Team10 kmM41-49ano
Tlustá Eliška Borová u Poličky10 kmjuniorkyano
Tlustý Pavel Borová u Poličky10 kmM41-49ano
Toman Radek Mnetěš10 kmM31-40ano
Tomeš Miroslav 10 kmMdo30ano
Traplová Daniela Mělník10 kmZ31-40ano
Trochtová Denisa Sopťa Team10 kmZ41-49ano
Tříska Jan Rychlé Třískydětský 600kluci 600
Třísková Helena Praha 4dětský 300holky 300
Tschakert Pavel BIKE TEAM SK Litoměřice10 kmM41-49ano
Tůmová Pavla 10 kmM41-49ano
Ulmannová Kateřina 10 kmZ31-40ano
Urbanová Klára Neratovice10 kmjuniorkyano
Vábererová Martina 10 kmZ41-49ano
Valachová Martina 10 kmZ31-40ano
Valda Pavel 10 kmM41-49ano
Valenta Tomáš 10 kmM31-40ano
Valentová Veronika Mělníkdětský 600holky 600
Valínová Dagmar 10 kmZ41-49ano
Vaňous Lukáš Cítovdětský závod
Vaňousová Veronika Tesilovy šlapky10 kmZ31-40ano
Vardan Martin Uherské Hradiště10 kmM31-40ano
Vdovicynová Lucie Libiš10 kmZ31-40ano
Verner Vít Mělník10 kmM41-49ano
Veselá Anita SDH Chloumek10 kmZ50plusano
Veselý Radek PvT Otvovice10 kmM41-49ano
Veselý Vladimír Mělník10 kmM41-49ano
Vetešníková Danuška Jiskra Nový Bor dětský 600holky 600
Vidner Roman Běžecký klub Spolana10 kmM41-49ano
Vinař Daniel Praha 4 Spořilov, TJ EMĚ Mělník, Sopťa Team10 kmM41-49ano
Vinšová Michaela Benátky nad Jizerou10 kmZdo30ano
Vítek Vojtěch Run the World CZ10 kmM31-40
Vitíková Veronika Jičín 10 kmZdo30ano
Vlasáková Barbora Mělník 10 kmZdo30ano
Vlčková Kateřina 10 kmZdo30ano
Vlčková Petra Křenek10 kmZ50plusano
Vlkova Monika Mladá Boleslav 10 kmZ41-49ano
Voleman Jakub CNS10 kmMdo30ano
Voleman Jan CNS10 kmMdo30ano
Voleman Jan CNS10 kmM50plusano
Vopatová Lucie 10 kmZ41-49ano
Vraj Matěj Český Brod10 kmjuniořiano
Vraj Pavel Český Brod10 kmM41-49ano
Vránek Václav Rozběháme Neratovice10 kmM41-49ano
Walter Josef Černčice10 kmM41-49ano
Watzke Petr VitaSport team / Teplice10 kmM50plusano
Weber Vojtěch Litoměřicedětský 300kluci 300
Weberová Lucie Litoměřice10 kmZ31-40ano
Zatlukal Tomáš 10 kmM31-40ano
Zelenka Martin Run The World10 kmM41-49ano
Zelina Karel Vysoká10 kmM41-49ano
Zelinová Květa Vysoká10 kmZ41-49ano
Zeman Matyáš Libišdětský 600kluci 600
zerzánek ivan brno10 kmM41-49ano
Zetík Daniel 10 kmM31-40ano
Zhgir Evgeniia RunwithEvadětský 300holky 300
Zhgir Evgeniia RunwithEva10 kmZ31-40ano
Zim Kryštof Ústí nad Labemdětský 600kluci 600