Startovní listina Mattoni FreeRun Park Race - Konopiště

Počet přihlášených: 319

st. č.PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
6 Adamus Roman Praha 2214 kmM50ano
183 Andr Štěpán Praha Braník14 kmM30ano
36 Bakešová Radka Jablonecké Mattonky - Turnovská sekce:-)8 kmZ40ano
205 Baloghová Jozefína Planá u Č.Budějovic8 kmZ50ano
300 Bambulová Klára Hradešín8 kmZ30ne
190 Bartoníček Josef 14 kmM30ano
5 Bartoňová Gabriela Praha8 kmZ40ano
56 Bém Aleš Mattoni FreeRun Jablonec nad Nisou - přehrada14 kmM40ano
55 Bémová Lýdie Mattoni FreeRun Jablonec nad Nisou - přehrada8 kmZ30ano
107 Benčíková Zdeňka Mattoni FreeRun Jablonec nad Nisou14 kmZ30ano
33 Beneš Michal Roztoky14 kmM40ano
132 Bernatský Vojtěch 8 kmM40ano
12 Bezkorovayny Andriy Benesov8 kmM40ano
160 Blažej Kryštof Nové Jirny14 kmM30ano
299 Blažek Jiří Jablonecké Mattonky8 kmM40ne
177 Blažek Premysl Vlasim šneci v běhu8 kmM40ano
210 Bohuš Michal Rozběháme Pardubice8 kmM50ano
13 Bondar Grygorii 2bwinner team14 kmM30ano
34 Borůvka František Mattoni FreeRun Praha - Letná8 kmM40ano
226 Bořek Radek Dašice8 kmM40ano
68 Brchel Jan Vrané nad Vltavou14 kmM30ano
199 Brousilová Tereza Praha8 kmZ30ano
223 Bursík Martin Benešov14 kmM40ano
221 Bursíková Martina Sedlčany8 kmZ30ano
141 Bušová Jana Žehušice14 kmZ40ano
227 Carbolová Jitka Mattoni FreeRun Praha - Hvězda8 kmZ40ano
45 Castro Fulara Beata Polsko14 kmZ40ano
48 Castro Fulara Maggie Polsko8 kmZ30ano
47 Castro Landa Luis Sergio Spain8 kmM50ano
286 Culos Stefano Running Lions14 kmM40ano
113 Čermák Jakub Praha 514 kmM30
24 Čermáková Květa Šneci v běhu8 kmZ30ano
215 Čerteková Jana Mattoni FreeRun Praha - Stromovka8 kmZ40ano
297 Červenka Jiří Sport Active Invest Zadov14 kmM40
20 Červenka Milan TJ Dynamo Pardubice8 kmM50ano
193 Červenka Petr Praha 714 kmM30ano
153 Čihák Jiří 14 kmM30
135 Číla Martin Basketbal Lokomotiva Liberec8 kmM50ano
60 Čílová Veronika Liberec14 kmZ50ano
50 Čížek Martin Praha Řepy14 kmM40ano
239 Ditrichová Eliška UA8 kmZ30ano
28 Dokoupil Jiří 14 kmM30ano
115 Dub Aleš Mattoni FreeRun Liberec - přehrada8 kmM30ano
231 Dvořák Aleš Mlekojedy 14 kmM30ano
278 Elstnerová Monika HO Stromovka8 kmZ30ano
161 Erben Ondřej Bohemka14 kmM30ano
14 Erbenová Iva Bohemka14 kmZ40ano
159 Ertelt Marek Praha 14 kmM30ano
165 Faladová Lucie Tábor8 kmZ30ano
241 Fíla 04 Zdeněk Mattoni FreeRun Teplice8 kmM30ano
147 Fíla 72 Zdeněk Mattoni FreeRun Teplice8 kmM40ano
146 Fílová Jana Mattoni FreeRun Teplice8 kmZ40ano
129 Fischmeisterová Simona 8 kmZ30ano
224 Foltova Monika Valasske Mezirici8 kmZ40ano
245 Formankovaa Dana Praha14 kmZ40ano
293 Gregor Aleš Černošice14 kmM50
153 Haken Martin Jičin14 kmM40ano
102 Haken Milan Liberec8 kmM40ano
154 Hakenová Andrea Jičin14 kmZ30ano
277 Hakenová Jana Mattoni FreeRun Liberec - přehrada8 kmZ40ano
201 Hameršmíd Vladimír Pardubice8 kmM50ano
207 Handl Ivo Bílinské Vosy8 kmM50ano
87 Hanousek Miroslav Veltrusy14 kmM50ano
88 Hanousková Martina Veltrusy14 kmZ50ano
244 Hanzáková Aneta Smečno14 kmZ30ano
171 Hasoňová Ivana Družec 8 kmZ30ano
259 Hášová Stanislava Praha14 kmZ30ano
194 Havlík Josef Petr Votice14 kmM30ano
211 Hejlík Richard 8 kmM30ano
125 Heřman Petra Mattoni FreeRun Praha - Letná8 kmZ30ano
148 Hladíková Iveta Rozběháme Česko8 kmZ40ano
110 Hlaváček Ondřej Sedlčany14 kmM30ano
27 Hlaváčová Lucie Praha 14 kmZ40ano
263 Hlavinka Karel UA8 kmM30ano
106 Hlávková Eliška Mattoni FreeRun Nymburk - Fantastická čtyřka8 kmZ30ano
246 Hloušek Jan Rabyně8 kmM30ano
40 Hložková Monika Praha14 kmZ30ano
282 Hnětkovský Michal Želvičky14 kmM40ano
85 Hodermarská Marie Příbram8 kmZ30ano
86 Hodermarský Peter Příbram8 kmM30ano
59 Höfer Vojan Mattoni FreeRun Jablonec nad Nisou14 kmM30ano
0 Holá Paula Lahosť 8 kmZ40ne
187 Holubová Karolína 8 kmZ30ano
117 Homola Jáchym Motor České Budějovice14 kmM40ano
0 Honsová Radana FITPECKY.cz14 kmZ40ne
95 Hort Tomáš Brno-Žabovřesky14 kmM30ano
276 Hoskova Olga Davle8 kmZ40ano
54 Housková Jana Hrabří 8 kmZ50ano
114 Hrdá Klára 8 kmZ30ano
179 Hůlová Veronika 14 kmZ30ano
136 Hybš Marek SRTG Kolín8 kmM30ano
252 Hynková Adéla UA14 kmZ30ano
51 Jahnátová Aneta 8 kmZ30ano
76 Jahoda Zdeněk Mattoni FreeRun Ústí nad Labem - Svádov14 kmM40ano
191 Jakešová Jitka Praha 514 kmZ50ano
11 Jandová Lenka Rozběháme Most 14 kmZ50ano
58 Janega Jaromír Mattoni FreeRun Jablonec nad Nisou8 kmM50ano
57 Janegová Helena Mattoni FreeRun Jablonec nad Nisou8 kmZ50ano
253 Jankovič Jan UA14 kmM30ano
238 Jarolímová Renáta Pardubice14 kmZ40ano
162 Jaroščiaková Michaela 8 kmZ30ano
251 Jaumotte Gaspard 8 kmM30ano
250 Jaumotte Laurent 14 kmM40ano
109 Jebavý Lukáš Mattoni FreeRun Nymburk - Rychlá rota8 kmM40ano
105 Jebavý Marek Mattoni FreeRun Nymburk - Rychlá rota8 kmM30ano
170 Jedlička Stanislav Družec8 kmM40ano
10 Ježková Tereza Rozběháme Česko8 kmZ30ano
145 Jirásek Vít Praha 98 kmM40ano
295 Jirků Radek 8 kmM40
92 Jirouš Zdeněk Sokol Zaječice8 kmM50ano
291 Kadlec Václav Shcnice8 kmM30
247 Kalinovská Miluše Řitka 8 kmZ40ano
127 Kaminská Simona Mattoni FreeRun Havířov14 kmZ50ano
94 Kaminski Michal Mattoni FreeRun Ostrava - Komenského sady8 kmM30ano
78 Karas Adam Havlíčkův Brod14 kmM30ano
66 Karas Milan Havlíčkův Brod8 kmM50ano
100 Karpíšková Valentyna Jablonecké Mattonky14 kmZ50ano
258 Kasal Jiří Praha14 kmM40ano
72 Kaszubski Krzysztof DHL ITS Running Club14 kmM40ano
169 Kašpárková Tereza Praha8 kmZ30ano
43 Kleibl Michal Milovice14 kmM40ano
67 Klozarová Kateřina Praha8 kmZ40ano
218 Klusák Lukáš Lu&Lu&Ba Jesenice14 kmM30ano
200 Kňapová Dana Milovice8 kmZ30ano
175 Knebl Lukáš Citibank Europe14 kmM30ano
112 Kneiflova Dana Svojetice8 kmZ30ano
77 Knobová Lucie Chrášťany14 kmZ30ano
128 Kobylkina Natalia 14 kmZ30ano
62 Kocanda Martin Mattoni FreeRun Praha - Letná14 kmM40ano
25 Kočí Petra Světice 14 kmZ40ano
29 Kohutková Miroslava Michálkovice8 kmZ50ano
185 Kolářová Pavla Praha14 kmZ40ano
195 Kolátor Aleš MTB MEL Jihlava14 kmM40ano
197 Kolátor Matyáš MTB MEL Jihlava14 kmM30ano
196 Kolátorová Pavlína MTB MEL Jihlava14 kmZ40ano
98 Konečný Jaroslav Mattoni FreeRun Liberec - přehrada8 kmM40ano
225 Kopecký Dan 8 kmM30ano
229 Korell Klaus just crazy (Birkenwerder)14 kmM50ano
134 Košková Michala 8 kmZ30ano
192 Kotěšovcová Zuzana Mattoni FreeRun Ústí nad Labem - Svádov14 kmZ30ano
130 Kotková Kateřina Mattoni FreeRun Liberec - přehrada8 kmZ30ano
279 Kováčová Lenka Praha 88 kmZ30ano
213 Krajhanzlová Martina Run For Fun8 kmZ30ano
256 Král Václav Rozběháme Česko14 kmM30ano
70 Králík Aleš Benešov14 kmM50ano
168 Kratina Jan Praha8 kmM40ano
167 Kratinová Andrea Praha8 kmZ30ano
281 Krausová Lucie Praha 1014 kmZ30ano
137 Krištofová Petra Prostě běž!8 kmZ40ano
164 Krofta Jiří Štefko Running Team14 kmM50ano
268 Kružík Petr Pablo Mattoni FreeRun Jihlava8 kmM40ano
104 Křepelova Anna Mattoni FreeRun Nymburk - Fantastická čtyřka8 kmZ30ano
84 Křížová Anežka Mattoni FreeRun Most a Litvínov8 kmZ30ano
116 Kubálková Pavla 8 kmZ40ano
19 Kufa Jan Praha14 kmM30ano
216 Kusala Svätopluk Mattoni FreeRun Praha - Stromovka8 kmM40ano
186 Kushnir Michelle 8 kmZ30ano
273 Kynclerová Veronika Mattoni FreeRun Jihlava8 kmZ30ano
61 Lachout Martin Áběs Sedlčany14 kmM50ano
26 Linka Luděk 14 kmM30ano
154 Liolias Pavel Vlašim14 kmM30
289 Lipšová Dana Kladno8 kmZ40
8 Liška Jakub 14 kmM30ano
0 Lněničková Helena Luka pod Medníkem8 kmZ50ne
124 Lodrová Kateřina Modrej run14 kmZ30ano
99 Lubas Tomáš Mattoni FreeRun Nymburk - Fantastická čtyřka8 kmM30ano
71 Luxova Kristyna Benesov14 kmZ40ano
10 Macaspac Marc Roy Monzon 8 kmM50
144 Macháček Olda Mattoni FreeRun Jablonec nad Nisou8 kmM40ano
1 Majíčková Zuzana Praha14 kmZ30ano
139 Marat Dominik Mattoni FreeRun Jablonec nad Nisou - přehrada8 kmM30ano
123 Marat Petr Mattoni FreeRun Jablonec nad Nisou - přehrada8 kmM50ano
287 Marková Andrea Praha 9 - Kyje8 kmZ50ano
298 Mašita Jiří Sokol Šeberov14 kmM40
269 Mašková Lucie Mattoni FreeRun Jihlava8 kmZ30ano
290 Mašl Jan Kladno8 kmM40
151 Matěcha Miroslav Mattoni FreeRun Teplice8 kmM30ano
79 Matoušek Luboš Mattoni FreeRun Most a Litvínov8 kmM30ano
41 Matoušek Tomáš Jílové8 kmM30ano
42 Matoušková Kateřina Jilové8 kmZ30ano
140 Matušková Aneta Týnec nad Sázavou8 kmZ30ano
0 Maudrová Lenka Praha8 kmZ30ne
96 Menger Pavel 14 kmM40ano
158 Mihaescu Serban 14 kmM40ano
157 Minařík Kateřina Litoměřice14 kmZ50ano
121 Morávková Linda Vokovické rychlonožky8 kmZ40ano
126 Nava Olivier 14 kmM40ano
0 Navio Lara Ohrid8 kmZ30ne
64 Němec Ladislav 14 kmM30ano
91 Noah Daniel 14 kmM30ano
296 Noháčová Radka 8 kmZ30
232 Nováková Alena Benešov8 kmZ40ano
15 Nováková Lucie TJ Zentiva14 kmZ30ano
261 Nováková Petra UA8 kmZ30ano
63 Oberholzer Johan OBIES8 kmM50ano
21 Orlovič Josef 8 kmM40ano
133 Orosz Michal 8 kmM30ano
119 Oslej Dušan Mattoni FreeRun Ústí nad Labem - Střekov8 kmM50ano
118 Oslejová Jitka Mattoni FreeRun Ústí nad Labem - Střekov8 kmZ50ano
209 Paatzová Martina Rozběháme Litoměřicko 8 kmZ40ano
131 Palatínus Antonín 8 kmM30ano
248 Páleníček Matyáš Beroun14 kmM30ano
272 Pavlisce Stepan Cor8 kmM40ano
271 Pavliščová Anna ATIPIC8 kmZ30ano
270 Pavliščová Marie Atletika Benešov8 kmZ30ano
75 Pilch Agnieszka DHL ITS Running Club14 kmZ30ano
233 Pinďák Miroslav 8 kmM30ano
234 Pinďákova Martina 8 kmZ50ano
93 Píša Martin 8 kmM40ano
150 Píšová Ivana České Budějovice 14 kmZ50ano
265 Plateníková Markéta UA8 kmZ30ano
264 Plechatá Barbora UA8 kmZ30ano
122 Plechšmíd Marek Vokovické rychlonožky8 kmM40ano
274 Podroužková Eva 14 kmZ30ano
206 Pokorná Eliška Říčany 8 kmZ30ano
172 Pokorný Martin Říčany 8 kmM40ano
155 Pösingerová Veronika Tábor14 kmZ30ano
254 Prager Karel TJ Sokol Sojovice14 kmM30ano
38 Prantlová Jana Rozběháme Plzeň8 kmZ40ano
222 Pražák Ladislav BOX klub Jičín14 kmM40ano
69 Preisler Michal Mattoni FreeRun Jablonec nad Nisou - přehrada14 kmM50ano
48 Procházka Tomáš JIP8 kmM40
52 Pšeničná Zuzana Svatý Jan8 kmZ30ano
9 Purmenská Marie Rozběháme Česko8 kmZ40ano
32 Rabhi Blanka 14 kmZ40ano
217 Reichman Libor 14 kmM50ano
2 Rejcha Milan Velká Hleďsebe8 kmM50ano
7 Richter Michael TT ASTRA BENEŠOV14 kmM50ne
230 Ritter Beate just crazy (Birkenwerder)14 kmZ50ano
285 Rižák Daniel Praha8 kmM40ano
17 Rozšafná Lucie Příbram14 kmZ30ano
163 Ruzkova Ivana Borovnice14 kmZ30ano
83 Rybář Tomáš Mattoni FreeRun Brno - Lužánky8 kmM30ano
257 Řehůřková Silvia Jince14 kmZ40ano
204 Říha Jindřich Miláčci8 kmM40ano
237 Samohýlová Marie Praha14 kmZ30ano
47 Sedláček Ladislav JIP8 kmM40
125 Sedláčková Tereza JIP8 kmZ30
288 Sedlakova Tereza Praha8 kmZ40ano
37 Sedlecká Natálka 8 kmZ30ano
189 Sekerová Andrea Mladá Boleslav14 kmZ40ano
46 Senohrábková Eliška Pečky8 kmZ30ano
49 Senohrábková Petra Pečky8 kmZ40ano
113 Skala Josef Kostelec nad Cernymi lesy8 kmM30ano
262 Skalníková Pavla UA8 kmZ30ano
173 Slabihoudová Adéla Praha14 kmZ30ano
143 Slavík Vojtēch Poříčí nad Sázavou8 kmM30ano
74 Smutná Pavla Running Lions14 kmZ30ano
82 Sobotková Marie Mattoni FreeRun Most a Litvínov8 kmZ40ano
198 Sommer Jiří Praha8 kmM50ano
101 Stehlíková Alžběta Mattoni FreeRun Nymburk - Rychlá rota8 kmZ30ano
212 Steiger Marek Fortex Ski14 kmM30ano
294 Stejskalová Lucie 8 kmZ40
80 Straková Maja Blansko8 kmZ30ano
23 Stránský Michal Cvikov14 kmM30ano
176 Strnadová Markéta Šneci v běhu 8 kmZ30ano
103 Strolený Petr MATTONI FreeRun Nymburk8 kmM30ano
4 Struška David 14 kmM30ano
156 Střeštíková Lenka Tábor14 kmZ40ano
249 Studničková Alena 14 kmZ30ano
255 Stuchlý Pavel Sport team Brozany14 kmM30ano
97 Sucharda Jiří Mattoni FreeRun Jablonec nad Nisou - přehrada8 kmM40ano
260 Svárovská Mariana Jablonecké Mattonky14 kmZ40ano
108 Svobodová Iveta 14 kmZ30ano
202 Svobodová Jaroslava Mladá Boleslav 14 kmZ40ano
132 Šamša Radek 14 kmM30
275 Šereg Pavol Praha8 kmM40ano
166 Šilhavecká Lucie Tábor 8 kmZ30ano
3 Šíma Jiří Benešov8 kmM40ano
184 Šimanovský Michal Praha14 kmM40ano
29 Šimo Ludvík 8 kmM40
138 Škvor Josef Praha 4 - Modřany14 kmM50ano
180 Šmejkalová Veronika 8 kmZ30ano
0 Šmerhová Petra Radim14 kmZ40ne
203 Špindlerová Věra Miláčci8 kmZ40ano
292 Šponerová Andrea Doubravice14 kmZ30
35 Štefan Radek Praha 314 kmM30ano
178 Šulc Jakub Kolín14 kmM30ano
182 Šup Radek Praha14 kmM40ano
111 Táborská Hana Všestary14 kmZ40ano
142 Talaš Roman Zlín14 kmM30ano
228 Tichý Stanislav SKS Praha 14 kmM50ano
152 Tomsovicova Adéla České Budějovice 14 kmZ30ano
236 Topinka Jiří UA14 kmM30ano
7 Trková Marie Praha14 kmZ50ano
30 Trnka Jan SDH Chyňava8 kmM30ano
220 Trnková Lada Kateřinky14 kmZ40ano
219 Tylčeová Šárka Praha8 kmZ30ano
18 Vair Paolo kamenný újezd u českých budějovic14 kmM40ano
242 Vanicek Jakub Davle 14 kmM30ano
243 Vaníček Jan TEPEDE CZ 14 kmM30ano
89 Vantova Hama 14 kmZ40ano
267 Vartliková Kateřina Řitka 8 kmZ30ano
22 Vavřina Vojtěch Sezemice14 kmM30ano
73 Veverka Tomáš Running Lions14 kmM30ano
149 Vítková Zuzana Mattoni FreeRun Ústí nad Labem - Střekov14 kmZ50ano
16 Vodička Josef TJ Zentiva14 kmM40ano
81 Vodička Pavel Mattoni Freerun Most a Litvinov8 kmM50ano
65 Vodičková Nikola Mattoni FreeRun Jablonec nad Nisou - přehrada14 kmZ40ano
0 Vokounová Marcela Šneci v běhu 8 kmZ30ne
208 Volfová Zuzana Praha8 kmZ30ano
44 Volková Lucie 14 kmZ30ano
188 Vondráčková Lucie Kolín8 kmZ30ano
9 Vondráková Ivana 8 kmZ30
31 Vraspír Karel Mattoni FreeRun Jihlava8 kmM40ano
280 Vylít Lukáš Praha 98 kmM40ano
214 Vyskočilová Martina Kutná Hora8 kmZ40ano
235 Vystydová Simona Sedlčany 8 kmZ30ano
181 Wegschmiedová Adéla Český běžecký klub14 kmZ30ano
120 Zabloudilová Eva AK Olymp Brno14 kmZ30ano
90 Zabloudilová Zdenka 14 kmZ40ano
283 Zachová Dagmar Praha 2214 kmZ30ano
240 Zapadlová Aneta AC Mladá Boleslav14 kmZ30ano
0 Zbuzek Michal Unipetrol Litvínov14 kmM30ne
266 Zedníček Luboš LUZE8 kmM40ano
174 Zindulka Robert Sezimovo Ústí14 kmM30ano
53 Zoller Rudolf Mattoni FreeRun Jablonec nad Nisou14 kmM50ano
39 Zoufalá Stanislava Čáslav8 kmZ40ano
284 Žeberová Alice Roudnice nad Labem8 kmZ30ano